<
 • Главная
Статьи

Як відбувається верстка і друк брошури: огляд доступних способів

 1. Як зробити макет брошури в Word?
 2. Як надрукувати брошуру на принтері?
 3. Види типографського друку
 4. Переваги друку брошур в друкарні
 5. Як оформити замовлення на друк брошури?
 6. підсумки

Виріб являє собою одно- або багатосторінкову книжку з текстовою інформацією і барвистими ілюстраціями. Надрукувати її - значить, вибрати фінансово вигідний і ефективний спосіб реклами своєї продукції / послуг. Давайте докладніше розглянемо процес друку брошур.

Обсяг друкованого поля вміщує:

 • зображення продукту;
 • список конкурентних переваг;
 • опис технологій і новинок сфери;
 • цікаві факти, коментарі, рекомендації.

Брошура також виконує функції інформаційного сховища, наприклад, це може бути інструкція або керівництво по застосуванню. Вона може бути видана у вигляді путівника або навіть ресторанного меню. Виготовляється така поліграфія для магазинів, театрів, кінозалів, компаній-виробників товарів і послуг.

Рекламна брошура може мати вигляд міні-каталогу Рекламна брошура може мати вигляд міні-каталогу

Стандартний формат:

 • складні зі зморшками - А3, А4;
 • одно- або багатосторінкові - А4, А5.

Ви можете замовити вироби з довільними параметрами. Висловіть свої побажання дизайнерові або самостійно визначте розмір при підготовці макета.

При складанні друкованих аркушів використовують такі види скріплення:

 • скоба - економічний варіант для брошури з декількох сторінок;
 • термоклей - надійна фіксація, рекомендується для великих тиражів многостраничной продукції;
 • пружина - естетичний, але дорогий спосіб скріплення аркушів, його вибирають, коли потрібно друк у вигляді брошури в твердій обкладинці.

Поширюють цей вид поліграфії на презентаціях, виставках, ярмарках, через підприємства торгівлі та сервісу. Його можна вкладати в замовлення при відправці поштою або кур'єром, вручати на особистих зустрічах з клієнтами.

Зазвичай замовляють масовий (крупнотіражних) випуск брошур Зазвичай замовляють масовий (крупнотіражних) випуск брошур

Як зробити макет брошури в Word?

Підготуйте електронний макет. У друкарні цю послугу надає професійний дизайнер. Там же можна роздрукувати брошуру з макета, який виготовлений в домашніх умовах. Для цього достатньо знань текстового редактора:

При створенні нового документа в програмі Word потрібно відкрити вікно шаблонів і вибрати «Брошура». У робочому полі файлу з'явиться впорядкована схема з малюнків, назв і текстових блоків. Кожен елемент - інструкція про те, як правильно вставити свою інформацію і фото.

Фон сторінки можна зробити кольоровим. Далі слід знайти на панелі «Малювання» та натиснути на «Прямокутник». Розтягніть мишкою рамку на лист і у вкладці «Малювання» виберіть опцію «Помістити за текстом». Виділіть рамку і виберіть колір заливки.

При змінах в документі обов'язково створюйте копії. Це допомагає зробити об'єктивний вибір варіанта для друку.

Як надрукувати брошуру на принтері?

Потрібно правильно налаштувати макет:

 1. Відкрийте в документі «Параметри сторінки» і виберіть «Брошура». Альбомна орієнтація встановлюється автоматично.
 2. У довгому документі уточніть кількість сторінок.
 3. Збільште ширину палітурки і вкажіть розмір паперового листа. Натисніть «ОК».
 4. Після цього редактор Word самостійно змінить документ. В результаті на одному аркуші альбомної орієнтації принтер зробить дві книжкових сторінки.
 5. Розмір готової брошури - це половина аркуша формату А4.

Якщо в принтері передбачена функція двостороннього друку, тоді у вкладці «Властивості» потрібно зробити налаштування параметрів:

 • орієнтація альбомна;
 • палітурка з короткого боку.

Останній крок - відправка на друк.

Удома можна надрукувати прості брошури - без вишукувань в дизайні Удома можна надрукувати прості брошури - без вишукувань в дизайні

Види типографського друку

Поліграфічні підприємства пропонують надрукувати брошуру шляхом розмноження копій на різографі, а також за допомогою офсетного або цифрової технології. Вибір технології визначають за цільовим призначенням виробів, обсягом тиражу, кількості квітів і сорту паперу.

Розглянемо основні способи друку:

 1. офсет . Принцип дії заснований на перенесенні інформації з проміжних форм на папір. Методика характеризується відмінною якістю при низькій ціні. Підготовка до неї - трудомісткий процес, тому офсет вибирають при виготовленні буклетів великими тиражами.
 2. цифрова або оперативний друк .Технологія використовує зображення, яке складається з колірних точок (пікселів). Запис інформації на електронний носій (диск, флешку) проводиться за допомогою набору цифр. Зображенням легко управляти: змінювати колір, калібрувати, стискати дані. Цифровий друк рекомендується при малих тиражах.
 3. Ризография . Швидкий і дешевий спосіб тиражування. Завдає зображення одним кольором. Метод застосовують для виготовлення внутрішнього блоку брошури.

У друкарні можна замовити обкладинку брошури з дизайнерського картону У друкарні можна замовити обкладинку брошури з дизайнерського картону

Переваги друку брошур в друкарні

Якщо ви любите все робити самі і прагнете до нових знань, то створити макет і роздрукувати брошуру на принтері буде досить просто. У домашніх умовах ви можете виготовити її в кількох примірниках і використовувати за призначенням.

Масові тиражі і професійний рівень виконання забезпечують тільки поліграфічні підприємства (друкарні). Їх переваги:

 • спеціалізоване обладнання та витратні матеріали;
 • перевірені технології;
 • кваліфікований персонал;
 • варіативність способів друку;
 • вибір основи для нанесення;
 • стабільну якість відбитків;
 • стислі терміни виконання замовлень;
 • гнучке ціноутворення.

При замовленні макета у дизайнера при друкарні вам порекомендують зручний формат, розроблять сам оригінал-макет, зроблять потрібні налаштування. Перед тим як надрукувати брошуру, обговоріть остаточний варіант, внесіть правки.

Поліграфічні підприємства також пропонують послуги післядрукарської обробки тиражу: ламінування, фольгування, лакування. Додаткове оформлення брошур впливає на естетичність, зручність користування, стійкість до стирання паперу і вигоряння фарб.

Іноді замовляють брошури в твердій палітурці Іноді замовляють брошури в твердій палітурці

Як оформити замовлення на друк брошури?

При відвідуванні друкарні:

 1. Принесіть власний макет, готовий до друку, або зробіть заявку на професійну розробку дизайну. Надайте фото, текстову інформацію для розміщення, озвучте побажання по оформленню.
 2. Повідомте менеджеру мета виготовлення буклетів, спосіб поширення і тираж.
 3. Виберіть технологію, обговоріть ціну і терміни виготовлення.
 4. Замовте виготовлення пробного примірника. Це допомагає оцінити якість друку і зовнішній вигляд виробу.

На сайті друкарні (в режимі онлайн):

 1. Зробіть попередній розрахунок вартості за допомогою електронного калькулятора.
 2. Введіть в спеціальну форму вихідні дані: розмір брошури, кількість друкованих сторінок, щільність паперу, тип переплетіння, кольоровість.
 3. Калькулятор видасть суму замовлення і терміни виконання.
 4. Завантажте на сайт готовий макет або замовте дизайн.

На сайтах друкарень часто можна запросити індивідуальний розрахунок вартості замовлення і отримати знижку.

На ролику продемонстровано процес цифрового друку брошур:

підсумки

 • Брошура містить рекламне і / або інформаційне наповнення.
 • Обкладинка буває на пружинах, на скріпках або прошитий ниткою.
 • Домашня друк брошури на принтері підходить для невеликих тиражів. У виготовленні великих партій допоможуть друкарні, рекламно-поліграфічні центри. Це швидко, вигідно і зручно.
 • Замовлення на поліграфію можна оформити в друкарні або на сайті в режимі онлайн.

Як зробити макет брошури в Word?
Як надрукувати брошуру на принтері?
Як надрукувати брошуру на принтері?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью