<
 • Главная
Статьи

Бейджики, виготовлення бейджів в СПб, купити бейджики для співробітників на магніті, ціни - ЛазерГрупп

 1. Наші можливості
 2. Виготовлення бейджів з полімерної заливкою
 3. Бейджи з пластика з гравіюванням або кольоровим друком
 4. Металеві бейджи на магніті або шпильці
 5. Бейджи з дерева і крейдяний дошки
 6. VIP бейджи.
 7. Обладнання, що застосовується і технології
 8. Як ми працюємо
 9. Наші переваги
 10. Приклади наших робіт

Бейджики істотно полегшують комунікацію співробітників з клієнтами і дозволяють виділити власну компанію серед безликої маси. Виготовлення бейджів є одним з основних видів діяльності компанії «ЛазерГрупп» в Санкт-Петербурзі.

Наші можливості

У нас можна замовити будь-які бейджи самих різних форм і розмірів У нас можна замовити будь-які бейджи самих різних форм і розмірів. Ми готові запропонувати готові варіанти або виконати індивідуальне замовлення. Не поспішайте купити бейджик співробітникам в найближчому магазині канцтоварів - це несолідно і не дуже шанобливо по відношенню до клієнтів.

Вироблену нами продукцію можна розділити за такими ознаками, як:

 1. Спосіб шкарпетки (шнурок або кліпса).
 2. Метод фіксації (магніт, стрічка, шпилька і т.д.).
 3. Матеріал виготовлення (метал, дерево або пластик).
 4. Орієнтація (горизонтальна або вертикальна).

Для виготовлення за індивідуальним замовленням вам необхідно якомога точніше описати форму, колір і інші характеристики необхідного вам бейджика. Якщо виникнуть труднощі, ми з радістю допоможемо!

Виготовлення бейджів з полімерної заливкою

Бейджи з полімерної заливкою відрізняються яскравістю кольору і глянцевою поверхнею. Цей ефект досягається за рахунок того, що зображення знаходиться під лінзою полімерної смоли. Такі бейджики стрімко набирають популярність серед кафе, ресторанів, готелів Санкт-Петербурга. При цьому вони приємно відрізняються за вартістю від стандартних бейджів з гравіюванням або прямим друком.

Бейдж з вікном і полімерної заливкою, кріплення шпилька або магніт

Іменний бейдж з полімерної заливкою, кріплення шпилька або магніт

Вартість виготовлення пластикових бейджів з полімерної заливкою (руб. За шт.)

Вид / кількість до 30 шт. 31 - 100 шт. 101 - 300 шт. 301 - 500 шт. 501 - 1000 шт. Іменний / с вікном (кріплення шпилька) 90/110 80/100 70/85 60/80 55/75

* Кріплення магніт +30 руб. до прайсу
* Підстава ПЕТ 0,5 мм.
* Мінімальне замовлення 2000 руб.

Бейджи з пластика з гравіюванням або кольоровим друком

бейджи із пластику Rowmark дуже практичні і зручні в експлуатації. Бейдж з пластика - легкий і не відтягує одяг. Логотип, нанесений лазерним гравіюванням або прямий УФ-друком, має хорошу стійкість до стирання. Як кріплення для бейджика ми використовуємо магніт або шпильку. Необхідно знати, що на пластиці ми не друкуємо в край, а все логотипи друкуються з білою підкладкою.

Вартість виготовлення бейджів з пластика Rowmark (руб. За шт.)

Двошарові пластики різних кольорів до 30 шт. 30 - 100 шт. 101 - 300 шт. 301 - 500 шт. 501 - 1000 шт. Іменний, кріплення шпилька (гравірування / кольоровий друк) 110/130 90/110 80/100 70/80 65/75 З віконцем для імені, кріплення шпилька (гравірування / кольоровий друк) 130/155 110/135 95/120 90/100 85/95

* Кріплення магніт +30 руб. до прайсу
* Полімерна заливка +60 руб / шт
* Мінімальне замовлення 1000 руб.

Металеві бейджи на магніті або шпильці

В якості основи металевого бейджика ми використовуємо листовий метал товщиною 0,5 мм. Це глянцевий або матова латунь, алюміній з покриттям під срібло, золото і бронзу, який так само може бути дзеркально-глянцевим і сатиновим. Логотип на такі бейджи наноситься методом сублімації. Фарба проникає в спеціальне покриття металу. Таке нанесення не стирається і служить дуже тривалий термін.

Таке нанесення не стирається і служить дуже тривалий термін

Приклад іменного бейджика з металу простої форми, алюміній срібло сатинова з печаткою Виготовлення бейджів простої форми з алюмінію, сатинова золото для "Raiffeisen bank" Бейджик іменний складної форми, металевий, алюміній сатинова золото, пряма друк Виготовлення іменних бейджів складної форми на замовлення з металу, алюміній срібло сатинова з печаткою Приклад іменного бейджика з металу простої форми, алюміній срібло сатинова з печаткою Виготовлення бейджів простої форми з алюмінію, сатинова золото для Raiffeisen bank Бейджик іменний складної форми, металевий, алюміній сатинова золото, пряма друк Виготовлення іменних бейджів складної форми на замовлення з металу, алюміній срібло сатинова з печаткою  Виготовлення металевих бейджів з вікном простої форми, алюміній сатинова серебро70х40 мм Nokian Tyres Виготовлення металевих бейджів з вікном простої форми, алюміній сатинова серебро70х40 мм "Nokian Tyres". Металеві бейджи простої форми 70х40 мміз з вікном, алюміній сатинова золото, пряма друк Виготовлення бейджів з вікном складної формиіз металу алюміній сатинова срібло для банку "Uni Credit" Бейдж металевий з вікном складної форми, алюміній, сатинова золото, пряма друк. Виготовлення металевих бейджів з вікном простої форми, алюміній сатинова срібло + полімерна заливка 70х40 мм "Nokian Tyres". Металеві бейджи простої форми з вікном, габарити 70х40 мм, алюміній сатинова золото, пряма друк + полімерна заливка Виготовлення бейджів з вікном простої форми 70х40 мм з металу алюміній сатинова срібло + полімерна заливка для BurgerKing Бейдж металевий з вікном, проста форма 70х40 мм, алюміній, сатинова золото, пряма друк + полімерна заливка. Вартість виготовлення бейджів з металу 0,5 мм. (Алюміній під срібло, золото, бронзу) Вид / Кількість до 30 шт. 30 - 100 шт. 101 - 300 шт. 301 - 500 шт. 501 - 1000 шт. Іменний металевий бейдж простої форми, кріплення шпилька (кольоровий друк) 140 120 110 90 80 Металевий бейдж з віконцем, проста форма 70х40 мм, вікно 60х12 мм. кріплення шпилька (кольоровий друк) 170 150 130 110 90

* Складна форма бейджа (Фрезерна різання) + 40%
* Використання латуні + 40%
* Кріплення магніт +30 руб. до прайсу.
* Полімерна заливка +60 руб / шт
* Мінімальне замовлення 1500 руб.

Бейджи з дерева і крейдяний дошки

Бейджи з фанери, шпону, МДФ і крейдованому дошки стрімко набирають популярність в нашій країні. У моді все натуральне і екологічно чисте. Такі бейджики використовуються в ресторанах і барах нашого міста, в невеликих кондитерських і булочних. Зручність бейджа з крейдяний дошки в тому, що ім'я співробітника пишеться безпосередньо на ньому крейдою.

Вартість виготовлення бейджів з фанери і крейдяний дошки. (Грн. За шт.)

Вид / Кількість до 30 шт. 30 - 100 шт. 101 - 300 шт. 301 - 500 шт. 501 - 1000 шт. Іменний / с віконцем, кріплення шпилька (кольоровий друк) 90/100 80/100 70/85 60/80 55/75

* Кріплення магніт +30 руб. до прайсу.
* Нанесення на фанеру тільки гравірування
* Мінімальне замовлення 1000 руб.

VIP бейджи.

Назва говорить сама за себе, це безумовно виріб класу VIP. VIP-бейджи ми виготовляємо з латуні або алюмінію завтовшки 1 мм. Вироби відполіровані до дзеркального блиску. Логотип наноситься фрезеруванням і заливається емаллю. Такі аксесуари є окрасою форменого одягу. Можна купити бейджики ВІП-типу абсолютно будь-якої форми і розміру. Як кріплення ми пропонуємо магнітну застібку, яка не псує одяг і надійно закріплює бейджик на своєму місці.

VIP бейджи (кріплення магніт) (руб. За шт.)

Вид / Кількість до 30 шт. 30 - 100 шт. 101 - 300 шт. 301 - 500 шт. 501 - 1000 шт. VIP бейджи. Латунь або алюміній товщиною 1 мм. 400 350 310 300 275

* Мінімальне замовлення 1500 руб.

Обладнання, що застосовується і технології

Устаткування нашої компанії відповідає всім сучасним стандартам якості і дозволяє виконувати будь-які замовлення на бейджики в СПб. Ми використовуємо технологію лазерного гравірування, яка допоможе вам залучити ще більше уваги клієнтів.

Даний метод має на увазі застосування сфокусованого лазерного променя. Зображення на бейджі, отримане з використанням подібного способу, має деяку глибину (рельєф). В цьому і полягає основна відмінність лазерного гравірування від лазерного маркування.

Інша перевага співпраці з нами - це швидке виконання практично будь-якого замовлення на виготовлення бейджів в гранично короткі терміни.

Як ми працюємо

На самому початку необхідно розповісти нашому співробітнику про те, який саме ви хочете купити бейджик, чи потрібна доставка замовлення по СПб і т. Д. Після цього ми можемо запропонувати цілий ряд готових макетів, які здатні істотно прискорити вибір необхідного формату, форми, розміру і кольори бажаного бейджика.

Якщо необхідно, то ми розробимо макет з нуля. Потім потрібно буде вибрати метод фіксації. Виготовлення бейджів на магніті дещо відрізняється від роботи з використанням інших кріплень, тому це питання варто вирішити заздалегідь. Коли вибір зроблений, ми зможемо назвати точну вартість виробництва продукції.

Наші переваги

 1. Виготовлення бейджів в СПб - це бізнес з безліччю конкурентів, однак за час роботи ми отримали безліч постійних клієнтів і позитивних відгуків від партнерів з самих різних сфер бізнесу.
 2. Під час виробництва наші фахівці використовують виключно якісні витратні матеріали.
 3. Комфорту співробітників під час використання бейджіков ми приділяємо не меншу увагу, тому пропоновані нами способи фіксації відрізняються завидною зручністю.
 4. Висока продуктивність обладнання забезпечує виконання замовлень точно в строк, тому нашим клієнтам не доведеться чекати місяцями, щоб купити бейджи.
 5. Якісні матеріали, пунктуальність і увага до дрібниць дозволили нам добитися успіху і закріпитися на ринку виробництва бейджиків та іншої продукції для бізнесу в Санкт-Петербурзі.

Ми цінуємо кожного клієнтам і чекаємо вашого дзвінка в будь-який час. Зробіть пробний замовлення і переконайтеся в нашій компетентності і високий професіоналізм.

Приклади наших робіт

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью