<
 • Главная
Статьи

18 невідомих функцій Google Chrome, які зроблять ваше життя легше

 1. 1. Пошук по сайту з рядка браузера
 2. 2. Перетягніть будь-яку кількість вкладок відразу
 3. 3. Ваша рядок браузера - ще й калькулятор
 4. 4. Рядок браузера - конвертер величин
 5. 5. Zoom in & Zoom out
 6. 6. Простий браузер зображень
 7. 7. Перетягуйте для пошуку
 8. 8. Перетягуйте URL в Панель закладок
 9. 9. Використовуйте Key Commands, щоб переглядати вкладки
 10. 10. Прокрутка сторінки вгору і вниз за допомогою клавіатурних команд
 11. 11. Стартова сторінка
 12. 12. Починайте пошук в новій вкладці
 13. 13. Автоматично завантажуйте файли на ваш комп'ютер
 14. 14. Відкривайте несподівано закрилися вкладки
 15. 15. Key Command для легкої очистки історії браузера
 16. 16. Багато інформації, що ховається в рядку браузера
 17. 17. Перетягуйте посилання прямо на ваш робочий стіл
 18. 18.Создавайте призначені для користувача поєднання клавіш для ваших розширень

Браузери еволюціонували далеко за межі свого початкового призначення забезпечити одностороннє вікно в великий світ інтернету. І справді - у міру того, як все більше сервісів мігрували в "хмара", браузери лише посилювали свою роль багатофункціональних цифрових "чарівних коробочок". Практично всі важливі Інтернет-сервіси тепер доступні в браузері: від засобів зв'язку і бізнес-інструментів до одноразових розваг для втечі від реальності. Браузер вже майже перетворився на своєрідну операційну систему. По крайней мере, все до цього йде.

У той час як можливості Chrome постійно зростають, існує безліч функціональних новинок, про які ви могли навіть не здогадуватися.

1. Пошук по сайту з рядка браузера

Ви можете автоматично шукати інформацію на багатьох сайтах, не заходячи на них.
Це зручно, якщо ви, наприклад, хочете зайти безпосередньо на статтю про орангутангів в Wikipedia, не потрапляючи спочатку на стартові сторінки Wikipedia або Google. Якщо ця опція доступна, ви просто вводите «Wikipedia» і з правого боку рядка браузера вам запропонують натиснути на вкладку для пошуку в межах сайту (в даному випадку, Вікіпедія). Після того як ви натиснете на вкладку, зліва з'явиться вікно, в якому буде написано «шукати в Wikipedia», після чого ви можете ввести непосредстенно то, що ви шукаєте (в даному випадку, орангутанг). Натисніть тому ( «бекспейс») і ви знову повернетеся до накопичення знань про милих рудих створіння.
Ця функція працює не тільки для пошукових сайтів. Ви можете використовувати рядок браузера для пошуку практично на будь-якому сайті, навіть PCMag.com, якщо він є у вашому списку пошукових систем.

Якщо сайт не входить в цей список, клацніть правою кнопкою миші по пошуковому рядку на сайті, виберіть опцію «Додати як пошукову систему». Після цього ви будете мати прямий доступ на Twitter, Google Drive, Gmail, CNN - всюди, де є пошуковий рядок. На Mac утримуйте кнопку «Control», коли ви вибираєте пошуковий рядок.

На Mac утримуйте кнопку «Control», коли ви вибираєте пошуковий рядок

2. Перетягніть будь-яку кількість вкладок відразу

Більшість людей вміють перетягувати і видаляти вкладки Chrome у вікнах браузера або групувати і систематизувати їх між вікнами, але вони не знають, що все це можна проробляти більше, ніж з одного вкладкою за раз. Утримуючи «Shift», клікайте на все вкладки, які потрібно перемістити. Якщо у вас Mac - використовуйте Command Key.

3. Ваша рядок браузера - ще й калькулятор

Знаєте ви чи ні, але Google виконує прості арифметичні розрахунки в рядку пошуку. Але все ж, чи знали ви, що можете проробляти ідентичні розрахунки прямо у вашій рядок браузера, навіть не заходячи на Google.com? Просто введіть необхідні математичні розрахунки в рядок, і правильну відповідь з'явиться нижче. Вам навіть не доведеться натискати Enter.


Цей спритний трюк буде працювати тільки в тому випадку, якщо Google - ваш пошуковик за замовчуванням (основний). Ви не отримаєте результату, якщо використовуєте Yahoo або Bing. У вас так само нічого не вийде, якщо ви спробуєте зробити те ж саме в режимі «інкогніто», незалежно від вашого основного браузера.

4. Рядок браузера - конвертер величин

Ваша пошукова система може також конвертувати одиниці виміру, і все це - навіть не заходячи на Google. Як і у випадку з калькулятором, вірну відповідь з'явиться нижче в рядку, і вам, як і раніше, навіть не варто перенапружувати себе натисканням Enter. Поки Ви друкуєте, Chrome автоматично переводить (конвертує) ваші цифри в одиниці виміру, незалежно від того потрібні вони вам чи ні. Наприклад, якщо ви вводите «9 inches», Chrome автоматично надає цей показник в сантиметрах. Якщо ви хочете отримати переклад в інших одиницях, просто наберіть після знака рівності конверсію, яку б ви хотіли отримати в результаті (напр. "9 inches = km" or "9 inches = mm" or "9 inches squared = m squared").

Знову-таки, ця конкретна функція буде працювати лише тоді, коли Google встановлений в якості пошукач за умовчанням в вашому універсальне вікно пошуку, і не буде працювати в режимі "інкогніто".

5. Zoom in & Zoom out

Ви можете збільшувати або зменшувати сторінки, працюючи на PC, утримуючи «Control» і прокручуючи коліщатко мишки вгору або вниз (або використовуючи Control Plus або Control Minus). Коли ви збільшуєте або зменшуєте від вихідного розміру, в правому верхньому куті omnibox з'являється значок лупи. Ви можете клікнути на нього, щоб збільшувати або зменшувати вручну або натиснути "Reset to default", щоб повернутися до нормального 100% розміру. З іншого боку, ви можете використовувати «Control-0», щоб повернутися до початкового розміру.
Ви можете використовувати Command-plus і Command-minus, збільшуючи або зменшуючи на Mac. «Command-0» допоможе вам повернутися до початкового розміру.

6. Простий браузер зображень

Чи доводилося вам коли-небудь, прибираючи у себе в комп'ютері, наштовхнутися на якусь картинку і не знати, що це і звідки вона взялася на вашій машині? Перетягніть зображення в ваше вікно Chrome браузера і погляньте на адресний рядок.

7. Перетягуйте для пошуку

Виділити слово і використовувати «драг-енд-дроп» - це за великим рахунком те ж саме, що використовувати звичайну функцію "вирізати і вставити", тому має сенс виділити слово або фразу і перетягнути в рядок браузера для пошуку. Безперечно, ви можете натиснути правою кнопкою миші по виділеному слову або фразі і ви помітите pop-up функцію, яка пропонує пошук виділеного слова чи фрази в Google (на Mac - Control-клік на виділеному слові).

8. Перетягуйте URL в Панель закладок

Якщо вам попався сайт, до якого вам необхідний швидкий і постійний доступ, ви можете моментально додати його в Панель закладок (Bookmarks Bar), виділивши його адресу (URL) і перетягнувши прямо в Панель. Якщо ви хочете змінити назву, ви можете відредагувати це пізніше. Також ви можете перетягнути адресу сайту в Панель не тільки з Chrome, але і з інших джерел.

9. Використовуйте Key Commands, щоб переглядати вкладки

Якщо вам коли-небудь буде необхідно швидко прочитати що-небудь з іншої вкладки, натисніть «Control Key» (Command на Mac) і цифрову клавішу від 1 до 9. Кожен номер співвідноситься з певною вкладкою, починаючи з першої з крайньої лівої сторони, переміщаючись поступово до кожної з дев'яти вкладок, ви знайдете необхідну.

10. Прокрутка сторінки вгору і вниз за допомогою клавіатурних команд

Ви можете використовувати пробіл для прокрутки будь-який веб-сторінки вниз, також, ви можете прокрутити назад вгору, натиснувши Shift-пробіл.

11. Стартова сторінка

Якщо ви використовуєте WEB, ви перестанете з разу в раз заходити на сайти, з яких вийшли. Умовно кажучи, ви можете встановити Chrome, щоб відкривати одні й ті ж сайти при запуску. У меню Налаштування знаходите розділ "Початкові сторінки" Startup (або просто введіть chrome: // settings / startup в omnibox) і виберіть параметр «Open a specific page or set of pages". Наступний параметр - «Додати сторінку», яка дозволяє вам вибрати основні сайти (це відбувається автоматично з урахуванням історії ваших недавніх відвідин або ж ви можете вибрати вкладки, які ви недавно відкривали).

12. Починайте пошук в новій вкладці

За замовчуванням, написавши в рядку пошуку "борщ" і натиснувши «Enter» в поточній вкладці відкривається все про "борщ". Але іноді ви шукайте якусь інформацію і не хочете закривати вже відкритий сайт. На щастя, для цього є рішення: утримуйте «Alt» і натисніть «Enter». Можливо ваш запит відкриється в новому вікні. Користувачі Мac можуть використовувати кнопку «Command».

13. Автоматично завантажуйте файли на ваш комп'ютер

Цей прийом підійде не всім: якщо потрібен швидкий доступ для недавно завантажених файлів без потреби відкривати додаткове вікно з підтвердженням місця для скачування. Для того, щоб втілити «швидкий доступ» в життя, ви можете в настройках вказати, щоб всі файли автоматично завантажувалися на ваш комп'ютер.

Для того, щоб змінити автоматичне скачування файлів, зайдіть в настройки, перейдіть вниз і натисніть «Advanced Settings link», потім перейдіть до «дорослих». Там ви знайдете, як змінити місце, куди автоматично завантажуються файли. Як варіант, ви можете вибирати опцію Chrome, питаю про місце бажаної завантаження перед кожним завантаженням. Використовуйте те, що найбільш прийнятно для вас.

14. Відкривайте несподівано закрилися вкладки

Закривали ви коли-небудь вкладку випадково? Напевно, все так робили. Завдяки тому, що Chrome - «усепрощаючий» браузер, ці помилки оборотні. Все, що вам потрібно зробити - натиснути «Control-Shift-T» (Command-Shift-T нa Mac) і Chrome заново відкриє недавно закриті вкладки. Ви можете використовувати це і для більшої кількості закритих вкладок, переглянувши історію.

15. Key Command для легкої очистки історії браузера

Якщо ви хочете очистити історію браузера з усіма старими URL, паролями і cookies ви легко і швидко можете зробити це, натиснувши «Control-Shift-Delete», після чого з'явиться вікно «Очистити вікно браузера». (Натискайте Shift-Command-Delete на Mac).

16. Багато інформації, що ховається в рядку браузера

Можливо, ви не знали про це, але клікнувши по невеликій зірочці в правому верхньому куті пошукового рядка, можна побачити перед собою список закладок, за допомогою якого ви маєте можливість легко додавати вподобані сайти в «Вибрані».
Також, можливо ви помічали і невеликий значок, що нагадує складений листок паперу в верхньому лівому кутку пошукового рядка або замок (для позначення захищеного сайту). Якщо ви клацніть на ньому з'явиться вікно з усією доступною інформацією про цей сайт, як і доступ на цей сайт, який ви зможете регулювати.

17. Перетягуйте посилання прямо на ваш робочий стіл

Є безліч способів зберігання та впорядкування посилань, потрібних вам для роботи. Проте, метод, який ви, швидше за все, не використовуєте і можливо навіть не знаєте - це створення значка посилання безпосередньо на вашому робочому столі. Все, що потрібно зробити - виділити URL з адресного рядка і перетягнути його на робочий стіл. Chrome автоматично створює інтерактивний значок, який в подальшому можна використовувати так, як ви хочете.

18.Создавайте призначені для користувача поєднання клавіш для ваших розширень

Ми вже показали вам деякі приховані поєднання клавіш, але ви також можете створювати свої власні, призначені для користувача поєднання для завантажених розширень. Якщо ви перейдете до вікна розширень (щоб зробити це, напишіть chrome: // extensions в адресному рядку), в нижній частині вікна з'явиться пункт "Сполучення клавіш". (Примітка: ви зможете побачити цей пункт, тільки в тому випадку, якщо до цього ви завантажили і включили розширення).
Скориставшись ним, ви зможете створити зв'язку з клавіш для запуску будь-якого активного розширення з вашої бібліотеки. Наприклад, якщо ви завантажили додаток Google Hangouts, ви можете створити поєднання клавіш для швидкого відкриття списку контактів.

за матеріалами www.pcmag.com

Com?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью