<
 • Главная
Статьи

Широкосмугове з'єднання по двопровідному кабелю

Традиційною технологією ADSL досить для більшості додатків, де потрібна передача даних, однак мультимедійних додатків (розваги, відео і т Традиційною технологією ADSL досить для більшості додатків, де потрібна передача даних, однак мультимедійних додатків (розваги, відео і т.д.), а також мереж доступу з повним спектром послуг, що надаються (дані, мова і відео) потрібна більш висока, ніж раніше, швидкість передачі даних. Тому все більш важливу роль набуває технологія VDSL, що дозволяє створювати нові і цікаві послуги в результаті надання необхідної пропускної спроможності за стандартними двопровідним мідним кабелям ( «звичайні старі телефонні послуги» - Plain Old Telephone Service, POTS).

Треба відзначити, що VDSL - це більше, ніж просто «операторська технологія». Що лежить в її основі метод передачі добре підходить для реалізації інфраструктури локальних мереж там, де звичайні рішення Ethernet виявляються незастосовні. Так, при використанні існуючих кабелів Категорії 1, 2 або 3 VDSL надає широкосмугові з'єднання на відстані, що перевищують 1500 м. Можливість передачі голосу і даних по одній лінії (наприклад, POTS) дозволяє обійтися без прокладки нового кабелю, що було б необхідно в будь-якому Іншим разом.

VDSL - це технологія xDSL з підтримкою швидкості передачі даних до 52 Мбіт / с (200 Мбіт / с в повнодуплексному режимі VDSL2) по одній-єдиній лінії на основі кабелю «вита пара». Так само як і в разі ADSL, VDSL і вузькосмуговий канал для передачі мови можуть функціонувати паралельно по одному мідному кабелю. Висока продуктивність VDSL досягається завдяки взаємодії мідної і оптичної техніки: низька вартість доповнюється широкою зоною охоплення мідних інфраструктур і високими швидкостями волоконно-оптичних кабелів (див. Малюнок 1).

Малюнок 1)

ДАЛЬНІСТЬ ДІЇ І ШВИДКІСТЬ ПЕРЕДАЧІ

Внаслідок обмеженої дальності дії VDSL не має ніяких прав до телефонної станції, а закінчується на блоці оптичної мережі (Optical Network Unit, ONU), який зазвичай знаходиться на відстані 0,3-1,5 км від клієнтської точки доступу. ONU розташовується в мідної мережі доступу і пов'язаний з телефонною станцією за допомогою волоконно-оптичного з'єднання. VDSL2 (ITU-T G.993.2) являє собою поліпшену версію VDSL і дозволяє досягати асиметричних і симетричних (повнодуплексних) швидкостей передачі до 200 Мбіт / с. Однак при відстані 0,5 км пропускна здатність знижується до 100 Мбіт / с, а при 1 км -до 50 Мбіт / с. На великих дистанціях швидкість падає ще помітніше, але все одно перевершує показники VDSL. Починаючи з 1,6 км, продуктивність VDSL2 порівнянна з ADSL2 +.

Як і ADSL, VDSL задіє вищі частоти, ніж ті, які використовуються аналоговими (POTS) або цифровими (ISDN) телефонними службами в стандартних мідних кабелях. Базова смуга для POTS і ISDN забезпечується за рахунок застосування пасивних фільтрів, відомих як разветвители (Splitter). Ця технологія дозволяє телефонним компаніям надавати широкосмугові послуги по фізичних лініях існуючої мідної ін-фраструктури. Діапазон для спектра VDSL / VDSL2 обмежений 30 МГц (див. Малюнок 2). Однак дійсне спектральний розподіл варіюється і залежить від використовуваного методу передачі - симетричного або асиметричного. У порівнянні з діапазоном частот, виділених, наприклад, для ADSL2 +, стандарт VDSL2 передбачає більш широке і гнучке розподіл частот для попередньо включений і додається смуг пропускання.

У порівнянні з діапазоном частот, виділених, наприклад, для ADSL2 +, стандарт VDSL2 передбачає більш широке і гнучке розподіл частот для попередньо включений і додається смуг пропускання

У той час як ADSL допускає дуже незначну гнучкість щодо додатків, VDSL2 підходить для безлічі різноманітних додатків. Вони лише використовують відповідне розподіл профілів і спектра (частотний план) з урахуванням потреби в пропускної здатності в прямому і зворотному напрямках - в залежності від відповідного додатку, а також відстані, яке необхідно подолати.

Сьогодні Ethernet (включаючи його швидкісні варіанти) домінує на ринку технологій для локальних мереж. На технологію (Gigabit) Ethernet мігрують багато регіональні мережі і абонентські лінії, де використання VDSL як технології локальної мережі дозволяє реалізувати високошвидкісний доступ і підтримувати численні додаткові додатки. Крім того, провайдери послуг отримують можливість створювати нові привабливі служби та ділові моделі.

VDSL ЯК ТЕХНОЛОГІЇ локальних мереж

Локальні мережі на базі VDSL є альтернативним, порівняно дешевим рішенням, за допомогою якого доступом в мережу або Internet забезпечуються багатокорпусні будівлі, великі компанії, лікарні, університети або виробничі цехи. Технологія VDSL / VDSL2, спочатку розробляється для телефонних компаній і провайдерів, сьогодні ефективно застосовується для локальних мереж. Рішення VDSL LAN складаються, як правило, з коммутирующей платформи і транспортної технології VDSL, включаючи центральні разветвители (Central Site Splitter) і обладнання в приміщенні замовника (Customer Premises Equipment, CPE) для установки на віддалених майданчиках ( см. Малюнок 3 ).

Комутатор приймає сигнали даних Ethernet на порту для каскадування (Uplink) і пересилає кадри через внутрішні порти Ethernet і відповідні інтерфейси далі до розгалужувачі. Застосування останнього передбачається в рішеннях, де на місці є УАТС (PBX). Щоб гарантувати, що служба POTS не буде відчувати збої в результаті відмови або переконфігурації комутатора, розгалужувач забезпечує співіснування VDSL і POTS на одній і тій же мідній (телефонної) лінії.

Більш нові комутатори на базі VDSL2 часто поєднують в одному пристрої функціональність комутатора корпоративного / провайдерського класу з вбудованим перехідником. СРЕ надають підключення до Ethernet і голосовим службам на віддалених майданчиках. Їх можна встановити в кожному приміщенні здається в оренду будинки, університету, лікарні або виробничого цеху (див. Врізку «Приклад використання: мережа в студентському містечку» і «Приклад використання: готель»). Кожне з них зазвичай забезпечується роз'ємом RJ-45 і двома з'єднувачами RJ-11 - один для телефонної розетки в стіні, інший для телефонного апарату. Такий пристрій об'єднує потік даних локальної мережі або Ethernet і в той же час розділяє трафік локальної мережі і POTS.

Хаймо Адамський - регіональний директор (ринки Німеччини, Австрії та Швейцарії) компанії SMC Networks.

© AWi Verlag

Приклад використання: мережа в студентському містечку

Багато організацій, яким доводиться впроваджувати або модернізувати комунікаційні інфраструктури, що охоплюють великі будівлі або комплекси з декількох будівель (студентські містечка), стикаються з великими витратами і технічними труднощами при впровадженні традиційних ін-фраструктур локальних мереж. Особливо це стосується старих будівель: вони досить добре оснащені телефонними лініями, але для підтримки сучасних комп'ютерних програм з високими вимогами до пропускної здатності потребують або повного оновлення, або в масштабному розширенні локальної мережевої проводки. Крім того, в старих будівлях існує проблема нестачі приміщень для установки розподільних систем на поверхах: якщо у телефонних ліній немає обмеження по довжині кабелю, то для сучасних мереж Ethernet на основі мідного дроту воно становить 100 м. Технологія VDSL, використовуючи наявну телефонну лінію, дозволяє здійснювати одночасну передачу мови і даних на набагато більші відстані.

Приклад використання: готель

Люди, які подорожують у службових справах, хотіли б отримувати в готелі електронну пошту і користуватися іншими службами Internet. До недавнього часу їм доводилося миритися з модемами для комутованого доступу та найрізноманітнішими видами телефонів. До того ж до багатьох труднощів ще і рахунок за телефон виходив досить значним.

Технологія VDSL вирішує ці проблеми. Хоча вона використовує телефонну лінію приміщення, але мова і дані передаються одночасно. Таким чином, телефон в кімнаті гостя не буде зайнятий і, що особливо важливо, що не блокуються основні лінії на АТС готелю. Крім того, VDSL здатна працювати зі швидкостями, властивими для локальних мереж.

За допомогою VDSL можна розширити локальну мережу готелю, підключивши до неї кімнати або навіть будівлі, раніше недосяжні через обмеження по дальності дії звичайних з'єднань локальної мережі. Інші потенційні застосування (крім послуг телефонії та Internet в кімнатах постояльців) - бездротові «гарячі точки» в холах або конференц-залах, а також служби «відео на вимогу» (Video on Demand) з високою роздільною здатністю для показу фільмів у окремих кімнатах.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью