<
 • Главная
Статьи

Збільшити дальність Wi-Fi. Як збільшити дальність роутера не розкриваючи кришку, від чого залежить стійкість інтернет з'єднання.

 1. Якщо роутер завис

В розділ: Поради → Підвищення дальності Wi-Fi

Низька швидкість інтернету через Wi-Fi роутер (Asus, TP-Link, D-Link) і часто обривається бездротова мережа. Вай фай роутер від чого залежить дальність?
Коли справа доходить до якості бездротового зв'язку, в дійсності існує два основних визначальні чинники: дальність та швидкість. Звичайно, можна мати одне без іншого. Наприклад, дуже добре коли велика швидкість бездротової мережі, при використанні з'єднання в безпосередній близькості від маршрутизатора і і погано коли з'єднання стає нестійким, якщо ви переходите в іншу кімнату на 7 метрів, то швидкість вже особливого значення не має.
Ви придбали роутер для установки будинку. Налаштували і все запрацювало: стаціонарний персональний комп'ютер в кімнаті сина, ноутбук, планшет ... На жаль з часом стали помічати, що, наприклад, на кухні сила сигналу падає до двох "палиць", а іноді доходить до однієї. Ви так намагалися уникнути свердління дірок в бетонних стінах, набуваючи маршрутизатор, не зволікати провід по всій квартирі, яка не додає естетики квартирі, невже немає виходу. Що ж робити для отримання стабільного рівня сигналу?
Перше - це прочитати інструкцію і для початку змініть настройки.

 • Встановити максимальний рівень сигналу.
 • Змінити номер (частоту) каналу або поставити зміна каналу автоматично.
 • Знайдіть в інтернеті останню версію прошивки роутера, скачайте і встановіть її.
 • Спробуйте знайти найкраще місце для розташування Вашого маршрутизатора в кімнаті, квартирі, будинку.

Перш ніж думати про заміну маршрутизатора і покупки нового, спробуйте запропоновані способи виправити ситуацію, часом змінивши положення роутера ви вирішите проблему якості доступу в інтернет. Встановити максимальну потужність передавача це зрозуміло. А що за номер каналу?
При підключенні до роутера ви з подивом виявляєте, що навколо Вас є і інші мережі і, до речі, рівень сигналу Wi-Fi деяких з них не такий вже і маленький. Виходить, що такі ж роутери працюють і випромінюють сигнали, які приймається ноутбуками. А якщо частоти каналів збігаються або близькі один до одного, то виникають взаємні перешкоди і зв'язок між роутером і ноутбуком стає нестійкою. В цьому випадку зміною номера каналу маршрутизатора підбирається вільна частота і сигнал приймається сильніший і стійкий. А якщо і це не допомагає?
Що робити в цьому випадку?
Звичайно, найкращий шлях - це тоді, коли можна вирішити питання і для цього не треба розкривати кришку маршрутизатора. Перш ніж думати про заміну маршрутизатора і покупки нового, спробуйте запропоновані способи виправити ситуацію, часом змінивши положення роутера ви вирішите проблему якості доступу в інтернет

Антену. Найвдаліше, - це вертикальне положення антени маршрутизатора.
Хоча вона може розташовуватися під будь-яким кутом, але кращі результати отримаєте для охоплення більшої площі при вертикальному її положенні. Діаграма спрямованості антени в горизонтальній площині являє собою кілька пелюсток.

Якщо антена встановлена ​​під кутом 45 º, то ДН антени буде направлена ​​одним кінцем в землю, іншим вгору в дах будинку.

Сигнал від WiFi, безперешкодно проходять через неметалеві матеріали, такі як книги, дерево, пластмаса та ін.

Таким чином, метал, цегла, штукатурка, фарфор, плитка, дерево можуть заважати або безперешкодно пропускати сигнал Wi-Fi. Фольга, нанесена на сантехнічне обладнання так само створює перешкоди проходженню сигналу від Wi-Fi.
Різні радіотехнічні пристрої можуть створювати перешкоди, які використовують ті ж частоти, що і Wi-Fi. Перешкоди можуть привести до зниження швидкості або збою в роботі мережі Wi-Fi, або взагалі обриву зв'язку. Найпоширеніші джерела перешкод: роутери сусідів вашого будинку, мікрохвильові печі, радіоняні, радіотелефони, bluetooth - обладнання відкривання гаражних воріт, лампи денного світла, неякісні електричні з'єднання.
Для здійснення моніторингу бездротових мереж існує програма AirSnare 1.5 і подібні, з її допомогою можете подивитися обстановку з бездротовими мережами, які канали зайняті і який рівень сигналу в районі вашої квартири.
Після прочитання матеріалу, на питання: чи залежить дальність роботи роутера від потужності провайдера? Відповідь однозначно немає.

Якщо роутер завис

Що робити якщо маршрутизатор працює на Вашу думку нестійкий, гальмує, або взагалі завис.
Найпростіше, це перезавантажте або вимкніть і через паузу включите (зніміть харчування).
Скористайтеся порадами як і при збільшенні дальності:
- збільшити потужність;
- знайти краще становище;
- встановити частоту на вільний канал.

Вибирати спосіб збільшення дальності оптимізуючи розташування самого роутера, вибір каналу, його антени або підключити виготовлену спрямовану антену вирішувати вам.
Але ви можете запитати - а почему не радите збільшити потужність передавача самого роутера? Так все просто тому, що оптимальна потужність вважається 75% передавача. Якщо ви якимось чином значно підвищуєте потужність, то в ближній зоні можуть створюватися перешкоди смартфонам та інше, тим більш сусід теж захоче збільшити потужність і це буде постійна гонка і суперництво, яка ні до чого доброго не приведе.
Більшість роутерів працюють на частоті 2,4 Гц, з'явився новий діапазон 5, Гц, який більш вільний, відповідно там менше перешкод.

Вай фай роутер від чого залежить дальність?
Що ж робити для отримання стабільного рівня сигналу?
А що за номер каналу?
А якщо і це не допомагає?
Що робити в цьому випадку?
Після прочитання матеріалу, на питання: чи залежить дальність роботи роутера від потужності провайдера?
Але ви можете запитати - а почему не радите збільшити потужність передавача самого роутера?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью