<
 • Главная
Статьи

Яндекс Гроші - як пройти реєстрацію, створити і користуватися гаманцем, як зняти, покласти або перевести Yandex Money | KtoNaNovenkogo.ru

 1. Яндекс Гроші - як пройти реєстрацію, створити і користуватися гаманцем, як зняти, покласти або перевести...
 2. Як користуватися Яндекс Мані, настройки і можливості
 3. Налаштування вашого гаманця в Яндексі
 4. Установка мобільного додатка «Яндекс.Деньги: платежі онлайн»
 5. Як користуватися гаманцем?
 6. Банківські картки Yandex Money, прив'язка і поповнення рахунку
 7. Як покласти гроші в гаманець Яндекса (поповнити рахунок)
 8. Як зняти (перевести в готівку, вивести) Яндекс Гроші
 9. Як у мене вкрали гроші з Яндекс Гаманця
 10. Яндекс Гроші - як пройти реєстрацію, створити і користуватися гаманцем, як зняти, покласти або перевести...
 11. Реєстрація та створення гаманця в системі Yandex Гроші
 12. Як користуватися Яндекс Мані, настройки і можливості
 13. Налаштування вашого гаманця в Яндексі
 14. Установка мобільного додатка «Яндекс.Деньги: платежі онлайн»
 15. Як користуватися гаманцем?
 16. Банківські картки Yandex Money, прив'язка і поповнення рахунку
 17. Як покласти гроші в гаманець Яндекса (поповнити рахунок)
 18. Яндекс Гроші - як пройти реєстрацію, створити і користуватися гаманцем, як зняти, покласти або перевести...
 19. Реєстрація та створення гаманця в системі Yandex Гроші
 20. Як користуватися Яндекс Мані, настройки і можливості
 21. Налаштування вашого гаманця в Яндексі
 22. Установка мобільного додатка «Яндекс.Деньги: платежі онлайн»
 23. Як користуватися гаманцем?
 24. Банківські картки Yandex Money, прив'язка і поповнення рахунку
 25. Як покласти гроші в гаманець Яндекса (поповнити рахунок)
 26. Яндекс Гроші - як пройти реєстрацію, створити і користуватися гаманцем, як зняти, покласти або перевести...
 27. Реєстрація та створення гаманця в системі Yandex Гроші
 28. Як користуватися Яндекс Мані, настройки і можливості
 29. Налаштування вашого гаманця в Яндексі
 30. Установка мобільного додатка «Яндекс.Деньги: платежі онлайн»
 31. Як користуватися гаманцем?
 32. Банківські картки Yandex Money, прив'язка і поповнення рахунку
 33. Як покласти гроші в гаманець Яндекса (поповнити рахунок)
 34. Яндекс Гроші - як пройти реєстрацію, створити і користуватися гаманцем, як зняти, покласти або перевести...
 35. Реєстрація та створення гаманця в системі Yandex Гроші
 36. Як користуватися Яндекс Мані, настройки і можливості
 37. Налаштування вашого гаманця в Яндексі
 38. Установка мобільного додатка «Яндекс.Деньги: платежі онлайн»
 39. Як користуватися гаманцем?
 40. Банківські картки Yandex Money, прив'язка і поповнення рахунку
 41. Як покласти гроші в гаманець Яндекса (поповнити рахунок)
 42. Як зняти (перевести в готівку, вивести) Яндекс Гроші
 43. Як у мене вкрали гроші з Яндекс Гаманця

Яндекс Гроші - як пройти реєстрацію, створити і користуватися гаманцем, як зняти, покласти або перевести Yandex Money

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Сьогодні хочу детально поговорити про одну з найпопулярніших платіжних систем в російськомовній частині інтернету - Яндекс гроші .

З цієї статті ви дізнаєтеся, як проходить реєстрація і створення гаманця в Yandex.ru, як покласти або зняти гроші, як поповнити, перевести в готівку і перевести кошти в гаманець ЯД.

Yandex Money є в рунеті основним конкурентом WebMoney (читайте про Keeper Classic і вебмані Міні ), а також ківі , І користуються чималою популярністю у користувачів інтернету.

Зломи гаманців Яндекс грошей відбуваються не так часто (проте, у мене на днях таки вкрали гроші, але про це трохи нижче), як злом Вебмані, що може зробити ЯД більш привабливим варіантом взаєморозрахунків для багатьох вебмайстрів з рунета .

Для того, щоб почати користуватися Yandex Money, важливо буде пройти реєстрацію і створити гаманець, користуватися яким можна буде через веб інтерфейс. Раніше існувала програма, яка встановлювалася на вашому комп'ютері (це вважалося більш безпечним способом, але починаючи з 2011 року він вже не підтримується і всім рекомендують перейти на перший варіант використання).

Реєстрація та створення гаманця в системі Yandex Гроші

Для того, щоб почати користуватися веб-інтерфейсом сервісу Яндекс Гроші, вам потрібно пройти реєстрацію ( завести собі поштову скриньку , Отримані вами логін і пароль будуть служити даними для реєстрації на всіх інших сервісах дзеркала рунета):

Зверніть увагу, що на цьому етапі вказувати номер свого мобільного телефону не обов'язково (можна натиснути на кнопку «У мене немає телефону» і в якості запобіжного захисту вибрати контрольне запитання і ввести відповідь на нього). Однак, якщо гаманець ви заводите для подальшої роботи з грошима Яндекса, то краще буде все ж вказати номер мобільника, бо це підвищить безпеку роботи з аккаунтом.

Якщо обліковий запис на цьому мега-порталі у вас вже є, то просто увійдіть в нього. Є ще й альтернативний варіант - вхід за допомогою своїх акаунтів в соціальних мережах (Facebook, ВКонтакте, Twitter, Google+ , Mail.ru і Однокласники), кнопки яких ви побачите внизу форми авторизації:

ru і Однокласники), кнопки яких ви побачите внизу форми авторизації:

Після реєстрації ви потрапите на сторінку «паспорта», де можна буде з верхнього меню вибрати пункт «Ще» - «Гроші».

Після реєстрації ви потрапите на сторінку «паспорта», де можна буде з верхнього меню вибрати пункт «Ще» - «Гроші»

Якщо обліковий запис у вас вже був, то досить зайти на сервіс Яндекс гроші під своїм логіном (або за допомогою соцмереж) і натиснути на велику кнопку «Відкрити гаманець»:

Якщо обліковий запис у вас вже був, то досить зайти на сервіс  Яндекс гроші  під своїм логіном (або за допомогою соцмереж) і натиснути на велику кнопку «Відкрити гаманець»:

За замовчуванням, на першому кроці реєстрації вам пропонують вказати номер свого мобільного телефону:

За замовчуванням, на першому кроці реєстрації вам пропонують вказати номер свого мобільного телефону:

Настійно раджу скористатися цією можливістю, якщо тільки немає вагомих причин цього не робити. Справа в тому, що прив'язаний номер мобільника допоможе в два рахунок відновити доступ до гаманця при втраті пароля або ж злому аккаунта, дозволить підключити SMS-інформування про операції з рахунком, а також дозволить використовувати не постійний, а одноразовий платіжний пароль, який кожен раз буде приходити на ваш стільниковий у вигляді SMS повідомлення, що на порядок підвищить безпеку роботи.

Раніше Yandex Many ще дозволяли обійтися без вказівки номера свого мобільного, але зараз вже вони від цього відмовилися. Мабуть, сильно знижується рівень безпеки роботи з гаманцями.

На другому кроці реєстрації в Яндекс Деньгах вам потрібно буде ввести код, який прийшов в SMS повідомленні на вказаний вами номер мобільника, вказати контактний Емайл, погодитися з умовами і натиснути на кнопку «Відкрити гаманець»:

На другому кроці реєстрації в Яндекс Деньгах вам потрібно буде ввести код, який прийшов в SMS повідомленні на вказаний вами номер мобільника, вказати контактний Емайл, погодитися з умовами і натиснути на кнопку «Відкрити гаманець»:

Раніше використовувався ще і постійний платіжний пароль, який передавався по шифрованих каналах, коли ви здійснювали якісь дії в своєму Yandex Гаманці (поповнювали, знімали, переводили в готівку і т.п.), але зараз від нього відмовилися на користь використання одноразового платіжного пароля, який буде автоматично кожного разу надсилатися по SMS на номер вашого стільникового телефону.

Надалі ви зможете замінити його на пароль, який буде генеруватися встановленим у вашому стільниковому телефоні спеціальному додатку від Яндекса, якщо це здасться вам більш зручним варіантом.

До речі, авторизація в Яндекс Деньгах автоматично припиниться через 15 хвилин після того, як ви перестанете користуватися сервісом. Тому, навіть якщо ви забудете закрити сторінку сервісу Yandex з активним гаманцем, то через 15 хвилин загубиться доступ до вашої інформації, і ніхто не зможе скористатися вашою забудькуватістю і зняти (перевести в готівку) або перевести кошти.

Як користуватися Яндекс Мані, настройки і можливості

Після заповнення всіх наявних полів на сторінці реєстрації тисніть на кнопку «Відкрити гаманець». В результаті, ви перейдете на сторінку сервісу, де в верху праворуч побачите цифру нуль (це баланс вашого поточного рахунку), клікнувши по якій ви дізнаєтеся номер свого мані-гаманця. Раніше він, до речі, відображався в лівій колонці і його не потрібно було судорожно шукати за різними меню.

У центрі ж головної сторінки вам опишуть інші можливості роботи з цим видом грошових коштів (як поповнити, перевести, зняти, перевести в готівку, витратити, прив'язати банківську карту і т.д.):

):

Давайте спочатку пробіжимося з налагодження нашого Яндекс гаманця.

Налаштування вашого гаманця в Яндексі

Для цього потрібно буде знову ж клікнути по сумі вашого поточного балансу і перейти по пункту меню, що випадає « управління гаманцем », Який показаний на попередньому скріншоті (якщо не знати, то шукати його можна буде досить довго, що не є добре в плані юзабіліті):

Давайте почнемо по порядку. За замовчуванням, систему Yandex Мані можна розглядати як анонімну, бо ви вільні вказати будь-які свої дані, але тепер, правда, не можете відмовитися від засвічування номера мобільного телефону.

Однак, такий спосіб роботи накладає деякі обмеження на можливості вашого гаманця. Є альтернативний варіант роботи, коли ви, перейшовши за посиланням «Змінити статус», ознайомитеся з новими можливостями і способами їх підключення. За замовчуванням статус у вас буде анонімний, але, наприклад, для перекладу його в іменний навіть не буде потрібно кудись їхати:

За замовчуванням статус у вас буде анонімний, але, наприклад, для перекладу його в іменний навіть не буде потрібно кудись їхати:

Потрібно буде лише в спеціальну форму ввести свої справжні ПІБ і паспортні дані. А ось вже для отримання статусу «Ідентифікований» користувач Яндекс грошей, вам доведеться надати в тому чи іншому вигляді адміністрації системи свої паспортні дані, і тоді перед вами відкриються нові можливості, описані в верхній частині скріншота (розширені ліміти на платежі, перекази і виведення коштів ).

Розширені можливості знадобляться далеко не всім користувачам системи, але вони можуть знадобитися комусь, хто використовує гроші Яндекса для потреб свого бізнесу. Наприклад, недавно я забажав виводити гроші з біржі Міралінкс на ЯД, але отримав від системи отлуп, бо у мене іменний аккаунт, а потрібно для цього дійства саме ідентифікований. Ось тепер думаю - то морочитися зі зміною статусу, то чи виводити як раніше партнерські винагороди на WebMoney.

Давайте ще повернемося до налаштувань Яндекс гаманця, які були наведені на другому скріншоті цієї глави (пункт «Управління гаманцем» в меню балансу вашого рахунку). В області «Інформування» ви можете активувати отримання SMS-інформування про операції з рахунком (видаткові операції та поповнення), натиснувши на посилання «Передплатити». Коштує ця послуга 20 рублів на місяць. Повідомлення по Емайл, природно, безкоштовні.

Раніше в Yandex Many використовувався одноразовий платіжний пароль, який був, апріорі, більш вразливий, ніж одноразові паролі приходять вам в SMS повідомленнях (безкоштовних, самому собою). Тепер же все платіжні паролі одноразові, але ви все одно можете підстрахуватися, наприклад, на випадок втрати мобільного телефону зберегти або роздрукувати аварійні коди, які дозволять вам без SMS підтвердити будь-який платіж або послугу.

Згадувати про аварійні кодах мені зараз кілька неприємно, бо сьогодні у мене з гаманця Яндекса повели 9 тисяч рублів за допомогою фішингу (я сам віддав зловмисникам один з цих аварійних кодів). Але в міру написання цієї статті я сподіваюся зібратися з силами і таки описати мою ганебну безпечність.

Установка мобільного додатка «Яндекс.Деньги: платежі онлайн»

Якщо платежі, перекази і виведення грошей з Yandex Money ви виконуєте на потоці, то найкращим варіантом може бути встановлення мобільного додатка, яке буде генерувати одноразові платіжні паролі. СМС-ки не завжди і не скрізь стабільно доходять, а додаток завжди буде під рукою.

Для цього тиснете на кнопку зі стрілочкою (такий собі спойлер) в правому верхньому куті області «Паролі» (юзабілістов нового інтерфейсу money.yandex.ru я б перевірив на профпридатність), а у вікні, клацає по посиланню «Змінити спосіб захисту».

ru я б перевірив на профпридатність), а у вікні, клацає по посиланню «Змінити спосіб захисту»

На сторінці, вам потрібно буде перейти на вкладку «Додаток», де будуть дані посилання на його установку в Андроїд, Агіос або ВіндовсФон.

На сторінці, вам потрібно буде перейти на вкладку «Додаток», де будуть дані посилання на його установку в Андроїд, Агіос або ВіндовсФон

У разі Андроїда в Гугл Плее воно називається «Яндекс.Деньги: платежі онлайн» і ставиться звичайним чином.

Деньги: платежі онлайн» і ставиться звичайним чином

Після введення логіна і пароля від вашого облікового запису в Яндексі, вас ще попросять придумати пароль для входу в цю програму, щоб захистити вас від несанкціонованого доступу до гаманця під час перебування телефону в чужих руках. Сам додаток виглядає дуже навіть симпатично і просто у використанні:

Сам додаток виглядає дуже навіть симпатично і просто у використанні:

Як користуватися гаманцем?

Все, тепер ви можете повноцінно користуватися платіжною системою - покласти кошти (поповнити рахунок), перевести потрібну суму на інший гаманець, зняти (перевести в готівку або просто вивести) гроші з системи. Для цього скористайтеся відповідними кнопками меню, розташованого зліва.

Наприклад для того, щоб перевести гроші на інший Яндекс гаманець, потрібно буде натиснути на кнопку «Перевести» і просто перейти на сторінку розташовану « тут ». У вікні, ви можете вказати або номер гаманця одержувача, або його емайл адресу, або номер мобільника (дані на льоту перевіряються по базі і вам буде видано повідомлення, якщо такого користувача в системі знайдено не буде):

У вікні, ви можете вказати або номер гаманця одержувача, або його емайл адресу, або номер мобільника (дані на льоту перевіряються по базі і вам буде видано повідомлення, якщо такого користувача в системі знайдено не буде):

Хоча ви вільні перевести кошти, вказавши в полі «Кому» номер мобільного телефону користувача, у якого гаманця на Yandex немає зовсім. Він повинен буде пройти описану вище процедуру реєстрації в системі і вказати при цьому номер свого стільникового. Після закінчення реєстрації йому потрібно буде перейти в історію з лівого меню (розділ «Поповнення») і натиснути кнопку «Отримати».

В поле «До сплати» можете ввести суму, яку потрібно буде зняти з вашого Яндекс гаманця, або в поле «Скільки» введіть суму, яку потрібно буде покласти на рахунок одержувача (зняти, покласти або перевести гроші просто так не можна, а тільки заплативши за це комісію системі в розмірі 0.5 відсотка від суми, тому і мають місце бути два поля для введення суми переказу).

Переклад в Yandex Money можна і навіть потрібно захищати протекцією - цифровим кодом, без введення якого адресат цього перекладу не отримає. Також слід задати термін життя коду протекції. Цей час дається одержувачу на те, та се. Якщо за вказаний термін він не введе правильний код протекції, то грошики благополучно повернуться на ваш гаманець. У будь-якому випадку, протекція дозволить вам застрахуватися в разі неправильного введення даних одержувача.

Потім натисніть кнопку «Перевести» і на сторінці, переконавшись в правильності суми, яку потрібно перевести, введіть свій одноразовий платіжний пароль Yandex грошей, який прийшов у вигляді СМСки на ваш мобільник (або згенерувало встановлене вами мобільний додаток - читайте про це вище).

Всі товари і послуги, за які ви можете розплатитися Яндекс манямі, ви знайдете на цій сторінці - https://money.yandex.ru/shops.xml (На неї ж ви потрапите з лівого меню, клікнувши по однойменному пункту). Асортимент послуг та товарів, які ви можете оплатити досить-таки широкий.

Асортимент послуг та товарів, які ви можете оплатити досить-таки широкий

При оплаті, наприклад, мобільного зв'язку можна буде налаштувати Автоплатеж. Тоді рахунок на вашому мобільному буде поповнюватися автоматично з Яндекс гаманця, як тільки сума вашого балансу стане нижче заданого порогу. Для забудькуватих, як мені здається, саме те.

Для забудькуватих, як мені здається, саме те

Для підтвердження оплати кожен раз вам доведеться вводити одноразовий платіжний пароль, отриманий по SMS або взятий з вашого мобільного додатка (якщо телефон в даний момент недоступний, то можна буде використовувати один з аварійних кодів, які ви, сподіваюся, вже роздрукували і зберегли).

Для підтвердження оплати кожен раз вам доведеться вводити одноразовий платіжний пароль, отриманий по SMS або взятий з вашого мобільного додатка (якщо телефон в даний момент недоступний, то можна буде використовувати один з аварійних кодів, які ви, сподіваюся, вже роздрукували і зберегли)

Таким же чином можна оплачувати і виставлені різними сервісами рахунку. Наприклад, при оплаті або продовження хостингу ви вибираєте варіанти Яндекс.Деньги (якщо такий передбачений) і вас перекидає в ваш гаманець для підтвердження цього платежу.

Банківські картки Yandex Money, прив'язка і поповнення рахунку

В налаштуваннях свого рахунку (пункт «Управління гаманцем» в випадаючому меню вашого поточного балансу) ви зможете знайти область «Банківські картки», де після натискання на спойлер (стрілочка в правому верхньому куті цієї області) вам буде запропоновано три варіанти роботи з ними:

Давайте розглянемо всі їх послідовно:

 1. Карта для оплати - в цьому випадку ви прив'язуєте наявну у вас банківську карту (Visa або MasterCard) до свого рахунку в Yandex грошах, щоб здійснювати з неї платежі в інтернет-магазинах або інших сайтах, де товари і послуги можна було б оплатити цим видом електронних валют. При цьому кошти будуть списуватися з платіжної карти безпосередньо, не потрапляючи на ваш рахунок. Навіщо це потрібно?

  Ну, за тим же, навіщо ми прив'язували карту до рахунку в Paypal - безпека платежів. Вам не потрібно буде кожен раз повідомляти реквізити своєї картки при покупці, досить буде один раз повідомити їх Яндексу, якому ми, апріорі, довіряємо. Правда, процедуру верифікації банківської карти ніхто не відміняв - на ній заблокують невелику суму, яку потім потрібно буде вказати при прив'язці до рахунку. Ніякої комісії при цьому не передбачено.

 2. Карта Yandex Money - дуже зручна штука, яка з'явилася недавно у ряду популярних платіжних системи (наприклад, в Майл.ру грошах і Ківі з її QIWI Visa Plastic ). Це повноцінна банківська пластикова картка, рахунок якої дорівнює вмісту вашого гаманця.

  Виходить відмінний спосіб виведення коштів - пішли в сусідній супермаркет і накупили на Яндекс Мані купу потрібних продуктів або речей. Можна і в інтернеті їй розплачуватися, адже, по суті, це повноцінна Gold MasterCard, та й з банкомату перевести в готівку можна буде за три відсоткові пункти. Можна вважати, що вона з Кешбек (Три відсотка при оплаті чого завгодно). Дана карта випускається безкоштовно на три роки і пересилається вам поштою за суму в районі однієї-двох сотень рублів. Ліпота, залишається тільки перейти до майстру випуску цієї чудової карти .

 3. Віртуальна карта - в деяких інтернет-магазинах не приймають безпосередньо Яндекс Гроші, але ви можете скористатися цієї віртуальної картою (для оплати досить знати тільки її реквізити). Номер цієї карти зберігається на сервері, а код CVC і термін дії повідомляється вам за допомогою СМС-повідомлення. Якщо на вашому гаманці є достатня для оплати покупки сума, то за допомогою реквізитів цієї віртуальної картки ви її зможете здійснити в будь-якому інтернет-магазині. При цьому відсотків за це ніяких не стягується.

У розділі налаштувань " Інформер «Мій баланс» "Можна буде у два кліка налаштувати і отримати код інформера з кнопкою для внесення пожертвувань. Дуже зручно, на мій погляд, бо видно скільки вже коштів зібрано і, головне, просто реалізовано:

Ставите галочку для додавання кнопки «Підтримати проект» і вказуєте суму внеску, пропоновану за замовчуванням. Після чого активуєте інформер та отримуєте код, щоб вставити його в потрібне місце свого або чужого сайту. Вийде приблизно так, як у мене:

Як покласти гроші в гаманець Яндекса (поповнити рахунок)

В принципі, способів повнити рахунок Yandex грошей досить багато, але давайте я їх все ж перерахую:

 1. Поповнити через карти передоплати - вони продаються в багатьох місцях. є картки з бонусами .
 2. Покласти гроші на рахунок вашого гаманця в Яндексі можна практично з будь-якого терміналу самообслуговування , А також ще цілу низку способів використовують готівкові кошти .
 3. Поповнити можна буде також з будь-прив'язаною до нього банківської карти, або прямо з банкомату . Ще пожити мані на гаманець можна буде, скориставшись сервісом інтернет-банкінгу , Який надає ваш банк (це зручно ще й тим, що вам не потрібно буде виходити з дому для поповнення).
 4. Ну і, нарешті, ви можете покласти гроші шляхом обміну інших електронних валют (Наприклад, через єдиний гаманець , РБК Мані , Лікпей та інші).

  Найчастіше проводять обмін WebMoney на Яндекс Гроші, але при цьому з вас буде утримана комісія в розмірі 4.5 відсотків від обмінюваної суми . Для обміну можна скористатися іншими обмінними пунктами , А ще краще пошукати кращий курс в сервісі моніторингу BestChange .

  Взагалі, на мій погляд, є Досить-таки хороший способ подивитись Відгуки Користувачів про тієї чи Інший обмінному пункті, правда цею сервіс Належить WebMoney и назівається Advisor . Там користувачі системи електронних платежів Вебмані можуть залишити відгуки про тих сайтах, з яким вони мали справу.

  Наприклад для того, щоб почитати відгуки, припустимо, про вже згаданому трохи вище обміннику (де можна буде здійснити чейндж Yandex Money по досить-таки вигідним курсом), потрібно буде вставити в адресний рядок браузера наступний URL:

  http://advisor.wmtransfer.com/FeedBackList.aspx?url=menyala.com

  Замінивши в кінці посилання доменне ім'я обмінника на доменне ім'я іншого, ви зможете почитати відгуки користувачів і про нього. Дуже зручний спосіб, на мій погляд, для попередньої перевірки перед обміном Яндекс Грошей на будь-яку іншу електронну валюту.

Як зняти (перевести в готівку, вивести) Яндекс Гроші

Yandex мані можна зняти і перевести в готівку декількома способами, які я спробую перелічити. Причому, в будь-якому випадку, зняття та переведення у готівку обійдеться в 3 відсотки комісії:

 1. Багатоходової спосіб вивести Яндекс Гроші полягає в перекладі їх на прикріплену до вашого гаманця картку банків Альфа-Банку , «ВІДКРИТТЯ» . Потім вам потрібно буде перевести в готівку кошти вже в банкоматі даної установи.
 2. Простіший, на мій погляд, спосіб перевести в готівку - зняти їх готівкою в CONTACT або РНКО «РИБ» .
 3. Зняти Yandex Money можна буде також перекладом на рахунок фізичної особи в банку .
 4. З недавніх пір у Індивідуальних підприємців (ІП) та інших юридичних осіб з'явилася можливість перевести кошти на рахунок, відкритий на юридичну особу. Яндекс Гроші тепер дозволяють перевести свій аккаунт в професійний рахунок для підприємців. Правда, зворотного шляху у вас вже не буде і ви позбудетеся частини способів, що дозволяють покласти гроші на свій гаманець, але якщо ви приймаєте платежі в Яндекс Манях, то в уникненні проблем краще перевести свій рахунок в професійний.
 5. Ну, а взагалі, багато для переведення в готівку використовують оплату різних товарів і послуг зі свого гаманця (оплата телефону, інтернету, хостингу, комуналки і т.п.).
 6. Випустити свою карту Yandex грошей і оплачувати за допомогою неї товари в найближчому супермаркеті, на заправці або будь-якому іншому фізичному або інтернет-магазині. Особисто я для себе вибрав саме цей спосіб зняття грошей з рахунку.

Як у мене вкрали гроші з Яндекс Гаманця

Ну, і на закуску сумна історія про безтурботному людину, яка вдруге наступає на одні і ті ж граблі. Кілька років тому у мене зламали гаманець на Вебмані і повели близько двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Після цього я став з належною відповідальністю ставитися до безпеки, і доступи до всіх грошових коштів уможливив тільки через підтвердження по мобільному телефону.

Так, дійсно, банальний злом в цьому випадку стає справою не рентабельним, але ось соціальний інжиніринг і раніше з успіхом працює. Адже знав я про подібні історії, але все одно повівся як хлопчик і повідомив злодюгам все, що їм було потрібно. Спіймали мене на фішинг ( фейковий сайт ), Який повністю імітував інтерфейс Яндекс Грошей. А заманили на нього листом з попередженням про можливе блокування мого гаманця.

А заманили на нього листом з попередженням про можливе блокування мого гаманця

Довіра викликало те, що в листі була вказана правильна сума поточного балансу. По всій видимості, спочатку все-таки зламали поштову скриньку, на одному акаунті з яким жив гаманець. Якраз перед приходом цього фейковий листи я отримав повідомлення про поповнення балансу Яндекс гаманця із зазначенням його точного значення.

На жаль, лист я читав в Емайл-клієнті і очевидну невідповідність адреси відправника, зазначене на скріншоті не помітив. У підсумку, ворог отримав від мене «на чесному оці» один з моїх аварійних кодів, після того, як я перейшов по посиланню з листа і сам його ввів в пропоновану форму на фейковий сайті, повністю копіює https://money.yandex.ru / (в адресний рядок я, природно, і заглядати не став - а даремно).

Раніше я отримав в Яндексі пластикову карту і гроші витрачаю саме з неї в магазинах. Але сьогодні я як раз писав цю статтю і зайшовши на сайт https://money.yandex.ru/ трохи отетерів від активного балансу: 33 рубля замість 9000. Заходжу в «Історію платежів» і бачу два переклади на Ківі:

Заходжу в «Історію платежів» і бачу два переклади на Ківі:

Трохи стресануло, і я, чекаючи дозвону в техпідтримку, встиг списатися з ними через тіккет, а також зайшов в ці платежі (на Ківі) простим кліком по ним і написав «скаргу» (там була така кнопочка). Що примітно, з техпідтримки мені відписалися, що гроші вже вивели і вони зробити нічого не можуть, а от увечері, продовжуючи роботу над цією статтею, я помітив, що один з платежів мені повернули назад і заявка з моєї претензією до платежу відобразилася, як задоволена .

Що примітно, з техпідтримки мені відписалися, що гроші вже вивели і вони зробити нічого не можуть, а от увечері, продовжуючи роботу над цією статтею, я помітив, що один з платежів мені повернули назад і заявка з моєї претензією до платежу відобразилася, як задоволена

А ось другий платіж ще не прийшов. Та й з повернулися грошима схоже не все в порядку, бо поповнити баланс на стільниковому я з них не зміг. Можливо, що тимчасове блокування накладена, а можливо, що платіж повернули помилково. Вчіться на моїх помилках і не переходите на сайти з листів, а тільки з закладок браузера або через пошук. Це може призвести до втрати грошей і купи нервових клітин.

Удачі вам! До швидких зустрічей на страницах блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використову для заробітку

Яндекс Гроші - як пройти реєстрацію, створити і користуватися гаманцем, як зняти, покласти або перевести Yandex Money

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Сьогодні хочу детально поговорити про одну з найпопулярніших платіжних систем в російськомовній частині інтернету - Яндекс гроші .

З цієї статті ви дізнаєтеся, як проходить реєстрація і створення гаманця в Yandex.ru, як покласти або зняти гроші, як поповнити, перевести в готівку і перевести кошти в гаманець ЯД.

Yandex Money є в рунеті основним конкурентом WebMoney (читайте про Keeper Classic і вебмані Міні ), а також ківі , І користуються чималою популярністю у користувачів інтернету.

Зломи гаманців Яндекс грошей відбуваються не так часто (проте, у мене на днях таки вкрали гроші, але про це трохи нижче), як злом Вебмані, що може зробити ЯД більш привабливим варіантом взаєморозрахунків для багатьох вебмайстрів з рунета .

Для того, щоб почати користуватися Yandex Money, важливо буде пройти реєстрацію і створити гаманець, користуватися яким можна буде через веб інтерфейс. Раніше існувала програма, яка встановлювалася на вашому комп'ютері (це вважалося більш безпечним способом, але починаючи з 2011 року він вже не підтримується і всім рекомендують перейти на перший варіант використання).

Реєстрація та створення гаманця в системі Yandex Гроші

Для того, щоб почати користуватися веб-інтерфейсом сервісу Яндекс Гроші, вам потрібно пройти реєстрацію ( завести собі поштову скриньку , Отримані вами логін і пароль будуть служити даними для реєстрації на всіх інших сервісах дзеркала рунета):

Зверніть увагу, що на цьому етапі вказувати номер свого мобільного телефону не обов'язково (можна натиснути на кнопку «У мене немає телефону» і в якості запобіжного захисту вибрати контрольне запитання і ввести відповідь на нього). Однак, якщо гаманець ви заводите для подальшої роботи з грошима Яндекса, то краще буде все ж вказати номер мобільника, бо це підвищить безпеку роботи з аккаунтом.

Якщо обліковий запис на цьому мега-порталі у вас вже є, то просто увійдіть в нього. Є ще й альтернативний варіант - вхід за допомогою своїх акаунтів в соціальних мережах (Facebook, ВКонтакте, Twitter, Google+ , Mail.ru і Однокласники), кнопки яких ви побачите внизу форми авторизації:

ru і Однокласники), кнопки яких ви побачите внизу форми авторизації:

Після реєстрації ви потрапите на сторінку «паспорта», де можна буде з верхнього меню вибрати пункт «Ще» - «Гроші».

Після реєстрації ви потрапите на сторінку «паспорта», де можна буде з верхнього меню вибрати пункт «Ще» - «Гроші»

Якщо обліковий запис у вас вже був, то досить зайти на сервіс Яндекс гроші під своїм логіном (або за допомогою соцмереж) і натиснути на велику кнопку «Відкрити гаманець»:

Якщо обліковий запис у вас вже був, то досить зайти на сервіс  Яндекс гроші  під своїм логіном (або за допомогою соцмереж) і натиснути на велику кнопку «Відкрити гаманець»:

За замовчуванням, на першому кроці реєстрації вам пропонують вказати номер свого мобільного телефону:

За замовчуванням, на першому кроці реєстрації вам пропонують вказати номер свого мобільного телефону:

Настійно раджу скористатися цією можливістю, якщо тільки немає вагомих причин цього не робити. Справа в тому, що прив'язаний номер мобільника допоможе в два рахунок відновити доступ до гаманця при втраті пароля або ж злому аккаунта, дозволить підключити SMS-інформування про операції з рахунком, а також дозволить використовувати не постійний, а одноразовий платіжний пароль, який кожен раз буде приходити на ваш стільниковий у вигляді SMS повідомлення, що на порядок підвищить безпеку роботи.

Раніше Yandex Many ще дозволяли обійтися без вказівки номера свого мобільного, але зараз вже вони від цього відмовилися. Мабуть, сильно знижується рівень безпеки роботи з гаманцями.

На другому кроці реєстрації в Яндекс Деньгах вам потрібно буде ввести код, який прийшов в SMS повідомленні на вказаний вами номер мобільника, вказати контактний Емайл, погодитися з умовами і натиснути на кнопку «Відкрити гаманець»:

На другому кроці реєстрації в Яндекс Деньгах вам потрібно буде ввести код, який прийшов в SMS повідомленні на вказаний вами номер мобільника, вказати контактний Емайл, погодитися з умовами і натиснути на кнопку «Відкрити гаманець»:

Раніше використовувався ще і постійний платіжний пароль, який передавався по шифрованих каналах, коли ви здійснювали якісь дії в своєму Yandex Гаманці (поповнювали, знімали, переводили в готівку і т.п.), але зараз від нього відмовилися на користь використання одноразового платіжного пароля, який буде автоматично кожного разу надсилатися по SMS на номер вашого стільникового телефону.

Надалі ви зможете замінити його на пароль, який буде генеруватися встановленим у вашому стільниковому телефоні спеціальному додатку від Яндекса, якщо це здасться вам більш зручним варіантом.

До речі, авторизація в Яндекс Деньгах автоматично припиниться через 15 хвилин після того, як ви перестанете користуватися сервісом. Тому, навіть якщо ви забудете закрити сторінку сервісу Yandex з активним гаманцем, то через 15 хвилин загубиться доступ до вашої інформації, і ніхто не зможе скористатися вашою забудькуватістю і зняти (перевести в готівку) або перевести кошти.

Як користуватися Яндекс Мані, настройки і можливості

Після заповнення всіх наявних полів на сторінці реєстрації тисніть на кнопку «Відкрити гаманець». В результаті, ви перейдете на сторінку сервісу, де в верху праворуч побачите цифру нуль (це баланс вашого поточного рахунку), клікнувши по якій ви дізнаєтеся номер свого мані-гаманця. Раніше він, до речі, відображався в лівій колонці і його не потрібно було судорожно шукати за різними меню.

У центрі ж головної сторінки вам опишуть інші можливості роботи з цим видом грошових коштів (як поповнити, перевести, зняти, перевести в готівку, витратити, прив'язати банківську карту і т.д.):

):

Давайте спочатку пробіжимося з налагодження нашого Яндекс гаманця.

Налаштування вашого гаманця в Яндексі

Для цього потрібно буде знову ж клікнути по сумі вашого поточного балансу і перейти по пункту меню, що випадає « управління гаманцем », Який показаний на попередньому скріншоті (якщо не знати, то шукати його можна буде досить довго, що не є добре в плані юзабіліті):

Давайте почнемо по порядку. За замовчуванням, систему Yandex Мані можна розглядати як анонімну, бо ви вільні вказати будь-які свої дані, але тепер, правда, не можете відмовитися від засвічування номера мобільного телефону.

Однак, такий спосіб роботи накладає деякі обмеження на можливості вашого гаманця. Є альтернативний варіант роботи, коли ви, перейшовши за посиланням «Змінити статус», ознайомитеся з новими можливостями і способами їх підключення. За замовчуванням статус у вас буде анонімний, але, наприклад, для перекладу його в іменний навіть не буде потрібно кудись їхати:

За замовчуванням статус у вас буде анонімний, але, наприклад, для перекладу його в іменний навіть не буде потрібно кудись їхати:

Потрібно буде лише в спеціальну форму ввести свої справжні ПІБ і паспортні дані. А ось вже для отримання статусу «Ідентифікований» користувач Яндекс грошей, вам доведеться надати в тому чи іншому вигляді адміністрації системи свої паспортні дані, і тоді перед вами відкриються нові можливості, описані в верхній частині скріншота (розширені ліміти на платежі, перекази і виведення коштів ).

Розширені можливості знадобляться далеко не всім користувачам системи, але вони можуть знадобитися комусь, хто використовує гроші Яндекса для потреб свого бізнесу. Наприклад, недавно я забажав виводити гроші з біржі Міралінкс на ЯД, але отримав від системи отлуп, бо у мене іменний аккаунт, а потрібно для цього дійства саме ідентифікований. Ось тепер думаю - то морочитися зі зміною статусу, то чи виводити як раніше партнерські винагороди на WebMoney.

Давайте ще повернемося до налаштувань Яндекс гаманця, які були наведені на другому скріншоті цієї глави (пункт «Управління гаманцем» в меню балансу вашого рахунку). В області «Інформування» ви можете активувати отримання SMS-інформування про операції з рахунком (видаткові операції та поповнення), натиснувши на посилання «Передплатити». Коштує ця послуга 20 рублів на місяць. Повідомлення по Емайл, природно, безкоштовні.

Раніше в Yandex Many використовувався одноразовий платіжний пароль, який був, апріорі, більш вразливий, ніж одноразові паролі приходять вам в SMS повідомленнях (безкоштовних, самому собою). Тепер же все платіжні паролі одноразові, але ви все одно можете підстрахуватися, наприклад, на випадок втрати мобільного телефону зберегти або роздрукувати аварійні коди, які дозволять вам без SMS підтвердити будь-який платіж або послугу.

Згадувати про аварійні кодах мені зараз кілька неприємно, бо сьогодні у мене з гаманця Яндекса повели 9 тисяч рублів за допомогою фішингу (я сам віддав зловмисникам один з цих аварійних кодів). Але в міру написання цієї статті я сподіваюся зібратися з силами і таки описати мою ганебну безпечність.

Установка мобільного додатка «Яндекс.Деньги: платежі онлайн»

Якщо платежі, перекази і виведення грошей з Yandex Money ви виконуєте на потоці, то найкращим варіантом може бути встановлення мобільного додатка, яке буде генерувати одноразові платіжні паролі. СМС-ки не завжди і не скрізь стабільно доходять, а додаток завжди буде під рукою.

Для цього тиснете на кнопку зі стрілочкою (такий собі спойлер) в правому верхньому куті області «Паролі» (юзабілістов нового інтерфейсу money.yandex.ru я б перевірив на профпридатність), а у вікні, клацає по посиланню «Змінити спосіб захисту».

ru я б перевірив на профпридатність), а у вікні, клацає по посиланню «Змінити спосіб захисту»

На сторінці, вам потрібно буде перейти на вкладку «Додаток», де будуть дані посилання на його установку в Андроїд, Агіос або ВіндовсФон.

На сторінці, вам потрібно буде перейти на вкладку «Додаток», де будуть дані посилання на його установку в Андроїд, Агіос або ВіндовсФон

У разі Андроїда в Гугл Плее воно називається «Яндекс.Деньги: платежі онлайн» і ставиться звичайним чином.

Деньги: платежі онлайн» і ставиться звичайним чином

Після введення логіна і пароля від вашого облікового запису в Яндексі, вас ще попросять придумати пароль для входу в цю програму, щоб захистити вас від несанкціонованого доступу до гаманця під час перебування телефону в чужих руках. Сам додаток виглядає дуже навіть симпатично і просто у використанні:

Сам додаток виглядає дуже навіть симпатично і просто у використанні:

Як користуватися гаманцем?

Все, тепер ви можете повноцінно користуватися платіжною системою - покласти кошти (поповнити рахунок), перевести потрібну суму на інший гаманець, зняти (перевести в готівку або просто вивести) гроші з системи. Для цього скористайтеся відповідними кнопками меню, розташованого зліва.

Наприклад для того, щоб перевести гроші на інший Яндекс гаманець, потрібно буде натиснути на кнопку «Перевести» і просто перейти на сторінку розташовану « тут ». У вікні, ви можете вказати або номер гаманця одержувача, або його емайл адресу, або номер мобільника (дані на льоту перевіряються по базі і вам буде видано повідомлення, якщо такого користувача в системі знайдено не буде):

У вікні, ви можете вказати або номер гаманця одержувача, або його емайл адресу, або номер мобільника (дані на льоту перевіряються по базі і вам буде видано повідомлення, якщо такого користувача в системі знайдено не буде):

Хоча ви вільні перевести кошти, вказавши в полі «Кому» номер мобільного телефону користувача, у якого гаманця на Yandex немає зовсім. Він повинен буде пройти описану вище процедуру реєстрації в системі і вказати при цьому номер свого стільникового. Після закінчення реєстрації йому потрібно буде перейти в історію з лівого меню (розділ «Поповнення») і натиснути кнопку «Отримати».

В поле «До сплати» можете ввести суму, яку потрібно буде зняти з вашого Яндекс гаманця, або в поле «Скільки» введіть суму, яку потрібно буде покласти на рахунок одержувача (зняти, покласти або перевести гроші просто так не можна, а тільки заплативши за це комісію системі в розмірі 0.5 відсотка від суми, тому і мають місце бути два поля для введення суми переказу).

Переклад в Yandex Money можна і навіть потрібно захищати протекцією - цифровим кодом, без введення якого адресат цього перекладу не отримає. Також слід задати термін життя коду протекції. Цей час дається одержувачу на те, та се. Якщо за вказаний термін він не введе правильний код протекції, то грошики благополучно повернуться на ваш гаманець. У будь-якому випадку, протекція дозволить вам застрахуватися в разі неправильного введення даних одержувача.

Потім натисніть кнопку «Перевести» і на сторінці, переконавшись в правильності суми, яку потрібно перевести, введіть свій одноразовий платіжний пароль Yandex грошей, який прийшов у вигляді СМСки на ваш мобільник (або згенерувало встановлене вами мобільний додаток - читайте про це вище).

Всі товари і послуги, за які ви можете розплатитися Яндекс манямі, ви знайдете на цій сторінці - https://money.yandex.ru/shops.xml (На неї ж ви потрапите з лівого меню, клікнувши по однойменному пункту). Асортимент послуг та товарів, які ви можете оплатити досить-таки широкий.

Асортимент послуг та товарів, які ви можете оплатити досить-таки широкий

При оплаті, наприклад, мобільного зв'язку можна буде налаштувати Автоплатеж. Тоді рахунок на вашому мобільному буде поповнюватися автоматично з Яндекс гаманця, як тільки сума вашого балансу стане нижче заданого порогу. Для забудькуватих, як мені здається, саме те.

Для забудькуватих, як мені здається, саме те

Для підтвердження оплати кожен раз вам доведеться вводити одноразовий платіжний пароль, отриманий по SMS або взятий з вашого мобільного додатка (якщо телефон в даний момент недоступний, то можна буде використовувати один з аварійних кодів, які ви, сподіваюся, вже роздрукували і зберегли).

Для підтвердження оплати кожен раз вам доведеться вводити одноразовий платіжний пароль, отриманий по SMS або взятий з вашого мобільного додатка (якщо телефон в даний момент недоступний, то можна буде використовувати один з аварійних кодів, які ви, сподіваюся, вже роздрукували і зберегли)

Таким же чином можна оплачувати і виставлені різними сервісами рахунку. Наприклад, при оплаті або продовження хостингу ви вибираєте варіанти Яндекс.Деньги (якщо такий передбачений) і вас перекидає в ваш гаманець для підтвердження цього платежу.

Банківські картки Yandex Money, прив'язка і поповнення рахунку

В налаштуваннях свого рахунку (пункт «Управління гаманцем» в випадаючому меню вашого поточного балансу) ви зможете знайти область «Банківські картки», де після натискання на спойлер (стрілочка в правому верхньому куті цієї області) вам буде запропоновано три варіанти роботи з ними:

Давайте розглянемо всі їх послідовно:

 1. Карта для оплати - в цьому випадку ви прив'язуєте наявну у вас банківську карту (Visa або MasterCard) до свого рахунку в Yandex грошах, щоб здійснювати з неї платежі в інтернет-магазинах або інших сайтах, де товари і послуги можна було б оплатити цим видом електронних валют. При цьому кошти будуть списуватися з платіжної карти безпосередньо, не потрапляючи на ваш рахунок. Навіщо це потрібно?

  Ну, за тим же, навіщо ми прив'язували карту до рахунку в Paypal - безпека платежів. Вам не потрібно буде кожен раз повідомляти реквізити своєї картки при покупці, досить буде один раз повідомити їх Яндексу, якому ми, апріорі, довіряємо. Правда, процедуру верифікації банківської карти ніхто не відміняв - на ній заблокують невелику суму, яку потім потрібно буде вказати при прив'язці до рахунку. Ніякої комісії при цьому не передбачено.

 2. Карта Yandex Money - дуже зручна штука, яка з'явилася недавно у ряду популярних платіжних системи (наприклад, в Майл.ру грошах і Ківі з її QIWI Visa Plastic ). Це повноцінна банківська пластикова картка, рахунок якої дорівнює вмісту вашого гаманця.

  Виходить відмінний спосіб виведення коштів - пішли в сусідній супермаркет і накупили на Яндекс Мані купу потрібних продуктів або речей. Можна і в інтернеті їй розплачуватися, адже, по суті, це повноцінна Gold MasterCard, та й з банкомату перевести в готівку можна буде за три відсоткові пункти. Можна вважати, що вона з Кешбек (Три відсотка при оплаті чого завгодно). Дана карта випускається безкоштовно на три роки і пересилається вам поштою за суму в районі однієї-двох сотень рублів. Ліпота, залишається тільки перейти до майстру випуску цієї чудової карти .

 3. Віртуальна карта - в деяких інтернет-магазинах не приймають безпосередньо Яндекс Гроші, але ви можете скористатися цієї віртуальної картою (для оплати досить знати тільки її реквізити). Номер цієї карти зберігається на сервері, а код CVC і термін дії повідомляється вам за допомогою СМС-повідомлення. Якщо на вашому гаманці є достатня для оплати покупки сума, то за допомогою реквізитів цієї віртуальної картки ви її зможете здійснити в будь-якому інтернет-магазині. При цьому відсотків за це ніяких не стягується.

У розділі налаштувань " Інформер «Мій баланс» "Можна буде у два кліка налаштувати і отримати код інформера з кнопкою для внесення пожертвувань. Дуже зручно, на мій погляд, бо видно скільки вже коштів зібрано і, головне, просто реалізовано:

Ставите галочку для додавання кнопки «Підтримати проект» і вказуєте суму внеску, пропоновану за замовчуванням. Після чого активуєте інформер та отримуєте код, щоб вставити його в потрібне місце свого або чужого сайту. Вийде приблизно так, як у мене:

Як покласти гроші в гаманець Яндекса (поповнити рахунок)

В принципі, способів повнити рахунок Yandex грошей досить багато, але давайте я їх все ж перерахую:

 1. Поповнити через карти передоплати - вони продаються в багатьох місцях. є картки з бонусами .
 2. Покласти гроші на рахунок вашого гаманця в Яндексі можна практично з будь-якого терміналу самообслуговування , А також ще цілу низку способів використовують готівкові кошти .
 3. Поповнити можна буде також з будь-прив'язаною до нього банківської карти, або прямо з банкомату . Ще пожити мані на гаманець можна буде, скориставшись сервісом інтернет-банкінгу , Який надає ваш банк (це зручно ще й тим, що вам не потрібно буде виходити з дому для поповнення).
 4. Ну і, нарешті, ви можете покласти гроші шляхом обміну інших електронних валют (Наприклад, через єдиний гаманець , РБК Мані , Лікпей та інші).

  Найчастіше проводять обмін WebMoney на Яндекс Гроші, але при цьому з вас буде утримана комісія в розмірі 4.5 відсотків від обмінюваної суми . Для обміну можна скористатися іншими обмінними пунктами , А ще краще пошукати кращий курс в сервісі моніторингу BestChange .

  Яндекс Гроші - як пройти реєстрацію, створити і користуватися гаманцем, як зняти, покласти або перевести Yandex Money

  Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Сьогодні хочу детально поговорити про одну з найпопулярніших платіжних систем в російськомовній частині інтернету - Яндекс гроші .

  З цієї статті ви дізнаєтеся, як проходить реєстрація і створення гаманця в Yandex.ru, як покласти або зняти гроші, як поповнити, перевести в готівку і перевести кошти в гаманець ЯД.

  Yandex Money є в рунеті основним конкурентом WebMoney (читайте про Keeper Classic і вебмані Міні ), а також ківі , І користуються чималою популярністю у користувачів інтернету.

  Зломи гаманців Яндекс грошей відбуваються не так часто (проте, у мене на днях таки вкрали гроші, але про це трохи нижче), як злом Вебмані, що може зробити ЯД більш привабливим варіантом взаєморозрахунків для багатьох вебмайстрів з рунета .

  Для того, щоб почати користуватися Yandex Money, важливо буде пройти реєстрацію і створити гаманець, користуватися яким можна буде через веб інтерфейс. Раніше існувала програма, яка встановлювалася на вашому комп'ютері (це вважалося більш безпечним способом, але починаючи з 2011 року він вже не підтримується і всім рекомендують перейти на перший варіант використання).

  Реєстрація та створення гаманця в системі Yandex Гроші

  Для того, щоб почати користуватися веб-інтерфейсом сервісу Яндекс Гроші, вам потрібно пройти реєстрацію ( завести собі поштову скриньку , Отримані вами логін і пароль будуть служити даними для реєстрації на всіх інших сервісах дзеркала рунета):

  Зверніть увагу, що на цьому етапі вказувати номер свого мобільного телефону не обов'язково (можна натиснути на кнопку «У мене немає телефону» і в якості запобіжного захисту вибрати контрольне запитання і ввести відповідь на нього). Однак, якщо гаманець ви заводите для подальшої роботи з грошима Яндекса, то краще буде все ж вказати номер мобільника, бо це підвищить безпеку роботи з аккаунтом.

  Якщо обліковий запис на цьому мега-порталі у вас вже є, то просто увійдіть в нього. Є ще й альтернативний варіант - вхід за допомогою своїх акаунтів в соціальних мережах (Facebook, ВКонтакте, Twitter, Google+ , Mail.ru і Однокласники), кнопки яких ви побачите внизу форми авторизації:

  ru і Однокласники), кнопки яких ви побачите внизу форми авторизації:

  Після реєстрації ви потрапите на сторінку «паспорта», де можна буде з верхнього меню вибрати пункт «Ще» - «Гроші».

  Після реєстрації ви потрапите на сторінку «паспорта», де можна буде з верхнього меню вибрати пункт «Ще» - «Гроші»

  Якщо обліковий запис у вас вже був, то досить зайти на сервіс Яндекс гроші під своїм логіном (або за допомогою соцмереж) і натиснути на велику кнопку «Відкрити гаманець»:

  Якщо обліковий запис у вас вже був, то досить зайти на сервіс  Яндекс гроші  під своїм логіном (або за допомогою соцмереж) і натиснути на велику кнопку «Відкрити гаманець»:

  За замовчуванням, на першому кроці реєстрації вам пропонують вказати номер свого мобільного телефону:

  За замовчуванням, на першому кроці реєстрації вам пропонують вказати номер свого мобільного телефону:

  Настійно раджу скористатися цією можливістю, якщо тільки немає вагомих причин цього не робити. Справа в тому, що прив'язаний номер мобільника допоможе в два рахунок відновити доступ до гаманця при втраті пароля або ж злому аккаунта, дозволить підключити SMS-інформування про операції з рахунком, а також дозволить використовувати не постійний, а одноразовий платіжний пароль, який кожен раз буде приходити на ваш стільниковий у вигляді SMS повідомлення, що на порядок підвищить безпеку роботи.

  Раніше Yandex Many ще дозволяли обійтися без вказівки номера свого мобільного, але зараз вже вони від цього відмовилися. Мабуть, сильно знижується рівень безпеки роботи з гаманцями.

  На другому кроці реєстрації в Яндекс Деньгах вам потрібно буде ввести код, який прийшов в SMS повідомленні на вказаний вами номер мобільника, вказати контактний Емайл, погодитися з умовами і натиснути на кнопку «Відкрити гаманець»:

  На другому кроці реєстрації в Яндекс Деньгах вам потрібно буде ввести код, який прийшов в SMS повідомленні на вказаний вами номер мобільника, вказати контактний Емайл, погодитися з умовами і натиснути на кнопку «Відкрити гаманець»:

  Раніше використовувався ще і постійний платіжний пароль, який передавався по шифрованих каналах, коли ви здійснювали якісь дії в своєму Yandex Гаманці (поповнювали, знімали, переводили в готівку і т.п.), але зараз від нього відмовилися на користь використання одноразового платіжного пароля, який буде автоматично кожного разу надсилатися по SMS на номер вашого стільникового телефону.

  Надалі ви зможете замінити його на пароль, який буде генеруватися встановленим у вашому стільниковому телефоні спеціальному додатку від Яндекса, якщо це здасться вам більш зручним варіантом.

  До речі, авторизація в Яндекс Деньгах автоматично припиниться через 15 хвилин після того, як ви перестанете користуватися сервісом. Тому, навіть якщо ви забудете закрити сторінку сервісу Yandex з активним гаманцем, то через 15 хвилин загубиться доступ до вашої інформації, і ніхто не зможе скористатися вашою забудькуватістю і зняти (перевести в готівку) або перевести кошти.

  Як користуватися Яндекс Мані, настройки і можливості

  Після заповнення всіх наявних полів на сторінці реєстрації тисніть на кнопку «Відкрити гаманець». В результаті, ви перейдете на сторінку сервісу, де в верху праворуч побачите цифру нуль (це баланс вашого поточного рахунку), клікнувши по якій ви дізнаєтеся номер свого мані-гаманця. Раніше він, до речі, відображався в лівій колонці і його не потрібно було судорожно шукати за різними меню.

  У центрі ж головної сторінки вам опишуть інші можливості роботи з цим видом грошових коштів (як поповнити, перевести, зняти, перевести в готівку, витратити, прив'язати банківську карту і т.д.):

  ):

  Давайте спочатку пробіжимося з налагодження нашого Яндекс гаманця.

  Налаштування вашого гаманця в Яндексі

  Для цього потрібно буде знову ж клікнути по сумі вашого поточного балансу і перейти по пункту меню, що випадає « управління гаманцем », Який показаний на попередньому скріншоті (якщо не знати, то шукати його можна буде досить довго, що не є добре в плані юзабіліті):

  Давайте почнемо по порядку. За замовчуванням, систему Yandex Мані можна розглядати як анонімну, бо ви вільні вказати будь-які свої дані, але тепер, правда, не можете відмовитися від засвічування номера мобільного телефону.

  Однак, такий спосіб роботи накладає деякі обмеження на можливості вашого гаманця. Є альтернативний варіант роботи, коли ви, перейшовши за посиланням «Змінити статус», ознайомитеся з новими можливостями і способами їх підключення. За замовчуванням статус у вас буде анонімний, але, наприклад, для перекладу його в іменний навіть не буде потрібно кудись їхати:

  За замовчуванням статус у вас буде анонімний, але, наприклад, для перекладу його в іменний навіть не буде потрібно кудись їхати:

  Потрібно буде лише в спеціальну форму ввести свої справжні ПІБ і паспортні дані. А ось вже для отримання статусу «Ідентифікований» користувач Яндекс грошей, вам доведеться надати в тому чи іншому вигляді адміністрації системи свої паспортні дані, і тоді перед вами відкриються нові можливості, описані в верхній частині скріншота (розширені ліміти на платежі, перекази і виведення коштів ).

  Розширені можливості знадобляться далеко не всім користувачам системи, але вони можуть знадобитися комусь, хто використовує гроші Яндекса для потреб свого бізнесу. Наприклад, недавно я забажав виводити гроші з біржі Міралінкс на ЯД, але отримав від системи отлуп, бо у мене іменний аккаунт, а потрібно для цього дійства саме ідентифікований. Ось тепер думаю - то морочитися зі зміною статусу, то чи виводити як раніше партнерські винагороди на WebMoney.

  Давайте ще повернемося до налаштувань Яндекс гаманця, які були наведені на другому скріншоті цієї глави (пункт «Управління гаманцем» в меню балансу вашого рахунку). В області «Інформування» ви можете активувати отримання SMS-інформування про операції з рахунком (видаткові операції та поповнення), натиснувши на посилання «Передплатити». Коштує ця послуга 20 рублів на місяць. Повідомлення по Емайл, природно, безкоштовні.

  Раніше в Yandex Many використовувався одноразовий платіжний пароль, який був, апріорі, більш вразливий, ніж одноразові паролі приходять вам в SMS повідомленнях (безкоштовних, самому собою). Тепер же все платіжні паролі одноразові, але ви все одно можете підстрахуватися, наприклад, на випадок втрати мобільного телефону зберегти або роздрукувати аварійні коди, які дозволять вам без SMS підтвердити будь-який платіж або послугу.

  Згадувати про аварійні кодах мені зараз кілька неприємно, бо сьогодні у мене з гаманця Яндекса повели 9 тисяч рублів за допомогою фішингу (я сам віддав зловмисникам один з цих аварійних кодів). Але в міру написання цієї статті я сподіваюся зібратися з силами і таки описати мою ганебну безпечність.

  Установка мобільного додатка «Яндекс.Деньги: платежі онлайн»

  Якщо платежі, перекази і виведення грошей з Yandex Money ви виконуєте на потоці, то найкращим варіантом може бути встановлення мобільного додатка, яке буде генерувати одноразові платіжні паролі. СМС-ки не завжди і не скрізь стабільно доходять, а додаток завжди буде під рукою.

  Для цього тиснете на кнопку зі стрілочкою (такий собі спойлер) в правому верхньому куті області «Паролі» (юзабілістов нового інтерфейсу money.yandex.ru я б перевірив на профпридатність), а у вікні, клацає по посиланню «Змінити спосіб захисту».

  ru я б перевірив на профпридатність), а у вікні, клацає по посиланню «Змінити спосіб захисту»

  На сторінці, вам потрібно буде перейти на вкладку «Додаток», де будуть дані посилання на його установку в Андроїд, Агіос або ВіндовсФон.

  На сторінці, вам потрібно буде перейти на вкладку «Додаток», де будуть дані посилання на його установку в Андроїд, Агіос або ВіндовсФон

  У разі Андроїда в Гугл Плее воно називається «Яндекс.Деньги: платежі онлайн» і ставиться звичайним чином.

  Деньги: платежі онлайн» і ставиться звичайним чином

  Після введення логіна і пароля від вашого облікового запису в Яндексі, вас ще попросять придумати пароль для входу в цю програму, щоб захистити вас від несанкціонованого доступу до гаманця під час перебування телефону в чужих руках. Сам додаток виглядає дуже навіть симпатично і просто у використанні:

  Сам додаток виглядає дуже навіть симпатично і просто у використанні:

  Як користуватися гаманцем?

  Все, тепер ви можете повноцінно користуватися платіжною системою - покласти кошти (поповнити рахунок), перевести потрібну суму на інший гаманець, зняти (перевести в готівку або просто вивести) гроші з системи. Для цього скористайтеся відповідними кнопками меню, розташованого зліва.

  Наприклад для того, щоб перевести гроші на інший Яндекс гаманець, потрібно буде натиснути на кнопку «Перевести» і просто перейти на сторінку розташовану « тут ». У вікні, ви можете вказати або номер гаманця одержувача, або його емайл адресу, або номер мобільника (дані на льоту перевіряються по базі і вам буде видано повідомлення, якщо такого користувача в системі знайдено не буде):

  У вікні, ви можете вказати або номер гаманця одержувача, або його емайл адресу, або номер мобільника (дані на льоту перевіряються по базі і вам буде видано повідомлення, якщо такого користувача в системі знайдено не буде):

  Хоча ви вільні перевести кошти, вказавши в полі «Кому» номер мобільного телефону користувача, у якого гаманця на Yandex немає зовсім. Він повинен буде пройти описану вище процедуру реєстрації в системі і вказати при цьому номер свого стільникового. Після закінчення реєстрації йому потрібно буде перейти в історію з лівого меню (розділ «Поповнення») і натиснути кнопку «Отримати».

  В поле «До сплати» можете ввести суму, яку потрібно буде зняти з вашого Яндекс гаманця, або в поле «Скільки» введіть суму, яку потрібно буде покласти на рахунок одержувача (зняти, покласти або перевести гроші просто так не можна, а тільки заплативши за це комісію системі в розмірі 0.5 відсотка від суми, тому і мають місце бути два поля для введення суми переказу).

  Переклад в Yandex Money можна і навіть потрібно захищати протекцією - цифровим кодом, без введення якого адресат цього перекладу не отримає. Також слід задати термін життя коду протекції. Цей час дається одержувачу на те, та се. Якщо за вказаний термін він не введе правильний код протекції, то грошики благополучно повернуться на ваш гаманець. У будь-якому випадку, протекція дозволить вам застрахуватися в разі неправильного введення даних одержувача.

  Потім натисніть кнопку «Перевести» і на сторінці, переконавшись в правильності суми, яку потрібно перевести, введіть свій одноразовий платіжний пароль Yandex грошей, який прийшов у вигляді СМСки на ваш мобільник (або згенерувало встановлене вами мобільний додаток - читайте про це вище).

  Всі товари і послуги, за які ви можете розплатитися Яндекс манямі, ви знайдете на цій сторінці - https://money.yandex.ru/shops.xml (На неї ж ви потрапите з лівого меню, клікнувши по однойменному пункту). Асортимент послуг та товарів, які ви можете оплатити досить-таки широкий.

  Асортимент послуг та товарів, які ви можете оплатити досить-таки широкий

  При оплаті, наприклад, мобільного зв'язку можна буде налаштувати Автоплатеж. Тоді рахунок на вашому мобільному буде поповнюватися автоматично з Яндекс гаманця, як тільки сума вашого балансу стане нижче заданого порогу. Для забудькуватих, як мені здається, саме те.

  Для забудькуватих, як мені здається, саме те

  Для підтвердження оплати кожен раз вам доведеться вводити одноразовий платіжний пароль, отриманий по SMS або взятий з вашого мобільного додатка (якщо телефон в даний момент недоступний, то можна буде використовувати один з аварійних кодів, які ви, сподіваюся, вже роздрукували і зберегли).

  Для підтвердження оплати кожен раз вам доведеться вводити одноразовий платіжний пароль, отриманий по SMS або взятий з вашого мобільного додатка (якщо телефон в даний момент недоступний, то можна буде використовувати один з аварійних кодів, які ви, сподіваюся, вже роздрукували і зберегли)

  Таким же чином можна оплачувати і виставлені різними сервісами рахунку. Наприклад, при оплаті або продовження хостингу ви вибираєте варіанти Яндекс.Деньги (якщо такий передбачений) і вас перекидає в ваш гаманець для підтвердження цього платежу.

  Банківські картки Yandex Money, прив'язка і поповнення рахунку

  В налаштуваннях свого рахунку (пункт «Управління гаманцем» в випадаючому меню вашого поточного балансу) ви зможете знайти область «Банківські картки», де після натискання на спойлер (стрілочка в правому верхньому куті цієї області) вам буде запропоновано три варіанти роботи з ними:

  Давайте розглянемо всі їх послідовно:

  1. Карта для оплати - в цьому випадку ви прив'язуєте наявну у вас банківську карту (Visa або MasterCard) до свого рахунку в Yandex грошах, щоб здійснювати з неї платежі в інтернет-магазинах або інших сайтах, де товари і послуги можна було б оплатити цим видом електронних валют. При цьому кошти будуть списуватися з платіжної карти безпосередньо, не потрапляючи на ваш рахунок. Навіщо це потрібно?

   Ну, за тим же, навіщо ми прив'язували карту до рахунку в Paypal - безпека платежів. Вам не потрібно буде кожен раз повідомляти реквізити своєї картки при покупці, досить буде один раз повідомити їх Яндексу, якому ми, апріорі, довіряємо. Правда, процедуру верифікації банківської карти ніхто не відміняв - на ній заблокують невелику суму, яку потім потрібно буде вказати при прив'язці до рахунку. Ніякої комісії при цьому не передбачено.

  2. Карта Yandex Money - дуже зручна штука, яка з'явилася недавно у ряду популярних платіжних системи (наприклад, в Майл.ру грошах і Ківі з її QIWI Visa Plastic ). Це повноцінна банківська пластикова картка, рахунок якої дорівнює вмісту вашого гаманця.

   Виходить відмінний спосіб виведення коштів - пішли в сусідній супермаркет і накупили на Яндекс Мані купу потрібних продуктів або речей. Можна і в інтернеті їй розплачуватися, адже, по суті, це повноцінна Gold MasterCard, та й з банкомату перевести в готівку можна буде за три відсоткові пункти. Можна вважати, що вона з Кешбек (Три відсотка при оплаті чого завгодно). Дана карта випускається безкоштовно на три роки і пересилається вам поштою за суму в районі однієї-двох сотень рублів. Ліпота, залишається тільки перейти до майстру випуску цієї чудової карти .

  3. Віртуальна карта - в деяких інтернет-магазинах не приймають безпосередньо Яндекс Гроші, але ви можете скористатися цієї віртуальної картою (для оплати досить знати тільки її реквізити). Номер цієї карти зберігається на сервері, а код CVC і термін дії повідомляється вам за допомогою СМС-повідомлення. Якщо на вашому гаманці є достатня для оплати покупки сума, то за допомогою реквізитів цієї віртуальної картки ви її зможете здійснити в будь-якому інтернет-магазині. При цьому відсотків за це ніяких не стягується.

  У розділі налаштувань " Інформер «Мій баланс» "Можна буде у два кліка налаштувати і отримати код інформера з кнопкою для внесення пожертвувань. Дуже зручно, на мій погляд, бо видно скільки вже коштів зібрано і, головне, просто реалізовано:

  Ставите галочку для додавання кнопки «Підтримати проект» і вказуєте суму внеску, пропоновану за замовчуванням. Після чого активуєте інформер та отримуєте код, щоб вставити його в потрібне місце свого або чужого сайту. Вийде приблизно так, як у мене:

  Як покласти гроші в гаманець Яндекса (поповнити рахунок)

  В принципі, способів повнити рахунок Yandex грошей досить багато, але давайте я їх все ж перерахую:

  1. Поповнити через карти передоплати - вони продаються в багатьох місцях. є картки з бонусами .
  2. Покласти гроші на рахунок вашого гаманця в Яндексі можна практично з будь-якого терміналу самообслуговування , А також ще цілу низку способів використовують готівкові кошти .
  3. Поповнити можна буде також з будь-прив'язаною до нього банківської карти, або прямо з банкомату . Ще пожити мані на гаманець можна буде, скориставшись сервісом інтернет-банкінгу , Який надає ваш банк (це зручно ще й тим, що вам не потрібно буде виходити з дому для поповнення).
  4. Ну і, нарешті, ви можете покласти гроші шляхом обміну інших електронних валют (Наприклад, через єдиний гаманець , РБК Мані , Лікпей та інші).

   Найчастіше проводять обмін WebMoney на Яндекс Гроші, але при цьому з вас буде утримана комісія в розмірі 4.5 відсотків від обмінюваної суми . Для обміну можна скористатися іншими обмінними пунктами , А ще краще пошукати кращий курс в сервісі моніторингу BestChange .

   Яндекс Гроші - як пройти реєстрацію, створити і користуватися гаманцем, як зняти, покласти або перевести Yandex Money

   Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Сьогодні хочу детально поговорити про одну з найпопулярніших платіжних систем в російськомовній частині інтернету - Яндекс гроші .

   З цієї статті ви дізнаєтеся, як проходить реєстрація і створення гаманця в Yandex.ru, як покласти або зняти гроші, як поповнити, перевести в готівку і перевести кошти в гаманець ЯД.

   Yandex Money є в рунеті основним конкурентом WebMoney (читайте про Keeper Classic і вебмані Міні ), а також ківі , І користуються чималою популярністю у користувачів інтернету.

   Зломи гаманців Яндекс грошей відбуваються не так часто (проте, у мене на днях таки вкрали гроші, але про це трохи нижче), як злом Вебмані, що може зробити ЯД більш привабливим варіантом взаєморозрахунків для багатьох вебмайстрів з рунета .

   Для того, щоб почати користуватися Yandex Money, важливо буде пройти реєстрацію і створити гаманець, користуватися яким можна буде через веб інтерфейс. Раніше існувала програма, яка встановлювалася на вашому комп'ютері (це вважалося більш безпечним способом, але починаючи з 2011 року він вже не підтримується і всім рекомендують перейти на перший варіант використання).

   Реєстрація та створення гаманця в системі Yandex Гроші

   Для того, щоб почати користуватися веб-інтерфейсом сервісу Яндекс Гроші, вам потрібно пройти реєстрацію ( завести собі поштову скриньку , Отримані вами логін і пароль будуть служити даними для реєстрації на всіх інших сервісах дзеркала рунета):

   Зверніть увагу, що на цьому етапі вказувати номер свого мобільного телефону не обов'язково (можна натиснути на кнопку «У мене немає телефону» і в якості запобіжного захисту вибрати контрольне запитання і ввести відповідь на нього). Однак, якщо гаманець ви заводите для подальшої роботи з грошима Яндекса, то краще буде все ж вказати номер мобільника, бо це підвищить безпеку роботи з аккаунтом.

   Якщо обліковий запис на цьому мега-порталі у вас вже є, то просто увійдіть в нього. Є ще й альтернативний варіант - вхід за допомогою своїх акаунтів в соціальних мережах (Facebook, ВКонтакте, Twitter, Google+ , Mail.ru і Однокласники), кнопки яких ви побачите внизу форми авторизації:

   ru і Однокласники), кнопки яких ви побачите внизу форми авторизації:

   Після реєстрації ви потрапите на сторінку «паспорта», де можна буде з верхнього меню вибрати пункт «Ще» - «Гроші».

   Після реєстрації ви потрапите на сторінку «паспорта», де можна буде з верхнього меню вибрати пункт «Ще» - «Гроші»

   Якщо обліковий запис у вас вже був, то досить зайти на сервіс Яндекс гроші під своїм логіном (або за допомогою соцмереж) і натиснути на велику кнопку «Відкрити гаманець»:

   Якщо обліковий запис у вас вже був, то досить зайти на сервіс  Яндекс гроші  під своїм логіном (або за допомогою соцмереж) і натиснути на велику кнопку «Відкрити гаманець»:

   За замовчуванням, на першому кроці реєстрації вам пропонують вказати номер свого мобільного телефону:

   За замовчуванням, на першому кроці реєстрації вам пропонують вказати номер свого мобільного телефону:

   Настійно раджу скористатися цією можливістю, якщо тільки немає вагомих причин цього не робити. Справа в тому, що прив'язаний номер мобільника допоможе в два рахунок відновити доступ до гаманця при втраті пароля або ж злому аккаунта, дозволить підключити SMS-інформування про операції з рахунком, а також дозволить використовувати не постійний, а одноразовий платіжний пароль, який кожен раз буде приходити на ваш стільниковий у вигляді SMS повідомлення, що на порядок підвищить безпеку роботи.

   Раніше Yandex Many ще дозволяли обійтися без вказівки номера свого мобільного, але зараз вже вони від цього відмовилися. Мабуть, сильно знижується рівень безпеки роботи з гаманцями.

   На другому кроці реєстрації в Яндекс Деньгах вам потрібно буде ввести код, який прийшов в SMS повідомленні на вказаний вами номер мобільника, вказати контактний Емайл, погодитися з умовами і натиснути на кнопку «Відкрити гаманець»:

   На другому кроці реєстрації в Яндекс Деньгах вам потрібно буде ввести код, який прийшов в SMS повідомленні на вказаний вами номер мобільника, вказати контактний Емайл, погодитися з умовами і натиснути на кнопку «Відкрити гаманець»:

   Раніше використовувався ще і постійний платіжний пароль, який передавався по шифрованих каналах, коли ви здійснювали якісь дії в своєму Yandex Гаманці (поповнювали, знімали, переводили в готівку і т.п.), але зараз від нього відмовилися на користь використання одноразового платіжного пароля, який буде автоматично кожного разу надсилатися по SMS на номер вашого стільникового телефону.

   Надалі ви зможете замінити його на пароль, який буде генеруватися встановленим у вашому стільниковому телефоні спеціальному додатку від Яндекса, якщо це здасться вам більш зручним варіантом.

   До речі, авторизація в Яндекс Деньгах автоматично припиниться через 15 хвилин після того, як ви перестанете користуватися сервісом. Тому, навіть якщо ви забудете закрити сторінку сервісу Yandex з активним гаманцем, то через 15 хвилин загубиться доступ до вашої інформації, і ніхто не зможе скористатися вашою забудькуватістю і зняти (перевести в готівку) або перевести кошти.

   Як користуватися Яндекс Мані, настройки і можливості

   Після заповнення всіх наявних полів на сторінці реєстрації тисніть на кнопку «Відкрити гаманець». В результаті, ви перейдете на сторінку сервісу, де в верху праворуч побачите цифру нуль (це баланс вашого поточного рахунку), клікнувши по якій ви дізнаєтеся номер свого мані-гаманця. Раніше він, до речі, відображався в лівій колонці і його не потрібно було судорожно шукати за різними меню.

   У центрі ж головної сторінки вам опишуть інші можливості роботи з цим видом грошових коштів (як поповнити, перевести, зняти, перевести в готівку, витратити, прив'язати банківську карту і т.д.):

   ):

   Давайте спочатку пробіжимося з налагодження нашого Яндекс гаманця.

   Налаштування вашого гаманця в Яндексі

   Для цього потрібно буде знову ж клікнути по сумі вашого поточного балансу і перейти по пункту меню, що випадає « управління гаманцем », Який показаний на попередньому скріншоті (якщо не знати, то шукати його можна буде досить довго, що не є добре в плані юзабіліті):

   Давайте почнемо по порядку. За замовчуванням, систему Yandex Мані можна розглядати як анонімну, бо ви вільні вказати будь-які свої дані, але тепер, правда, не можете відмовитися від засвічування номера мобільного телефону.

   Однак, такий спосіб роботи накладає деякі обмеження на можливості вашого гаманця. Є альтернативний варіант роботи, коли ви, перейшовши за посиланням «Змінити статус», ознайомитеся з новими можливостями і способами їх підключення. За замовчуванням статус у вас буде анонімний, але, наприклад, для перекладу його в іменний навіть не буде потрібно кудись їхати:

   За замовчуванням статус у вас буде анонімний, але, наприклад, для перекладу його в іменний навіть не буде потрібно кудись їхати:

   Потрібно буде лише в спеціальну форму ввести свої справжні ПІБ і паспортні дані. А ось вже для отримання статусу «Ідентифікований» користувач Яндекс грошей, вам доведеться надати в тому чи іншому вигляді адміністрації системи свої паспортні дані, і тоді перед вами відкриються нові можливості, описані в верхній частині скріншота (розширені ліміти на платежі, перекази і виведення коштів ).

   Розширені можливості знадобляться далеко не всім користувачам системи, але вони можуть знадобитися комусь, хто використовує гроші Яндекса для потреб свого бізнесу. Наприклад, недавно я забажав виводити гроші з біржі Міралінкс на ЯД, але отримав від системи отлуп, бо у мене іменний аккаунт, а потрібно для цього дійства саме ідентифікований. Ось тепер думаю - то морочитися зі зміною статусу, то чи виводити як раніше партнерські винагороди на WebMoney.

   Давайте ще повернемося до налаштувань Яндекс гаманця, які були наведені на другому скріншоті цієї глави (пункт «Управління гаманцем» в меню балансу вашого рахунку). В області «Інформування» ви можете активувати отримання SMS-інформування про операції з рахунком (видаткові операції та поповнення), натиснувши на посилання «Передплатити». Коштує ця послуга 20 рублів на місяць. Повідомлення по Емайл, природно, безкоштовні.

   Раніше в Yandex Many використовувався одноразовий платіжний пароль, який був, апріорі, більш вразливий, ніж одноразові паролі приходять вам в SMS повідомленнях (безкоштовних, самому собою). Тепер же все платіжні паролі одноразові, але ви все одно можете підстрахуватися, наприклад, на випадок втрати мобільного телефону зберегти або роздрукувати аварійні коди, які дозволять вам без SMS підтвердити будь-який платіж або послугу.

   Згадувати про аварійні кодах мені зараз кілька неприємно, бо сьогодні у мене з гаманця Яндекса повели 9 тисяч рублів за допомогою фішингу (я сам віддав зловмисникам один з цих аварійних кодів). Але в міру написання цієї статті я сподіваюся зібратися з силами і таки описати мою ганебну безпечність.

   Установка мобільного додатка «Яндекс.Деньги: платежі онлайн»

   Якщо платежі, перекази і виведення грошей з Yandex Money ви виконуєте на потоці, то найкращим варіантом може бути встановлення мобільного додатка, яке буде генерувати одноразові платіжні паролі. СМС-ки не завжди і не скрізь стабільно доходять, а додаток завжди буде під рукою.

   Для цього тиснете на кнопку зі стрілочкою (такий собі спойлер) в правому верхньому куті області «Паролі» (юзабілістов нового інтерфейсу money.yandex.ru я б перевірив на профпридатність), а у вікні, клацає по посиланню «Змінити спосіб захисту».

   ru я б перевірив на профпридатність), а у вікні, клацає по посиланню «Змінити спосіб захисту»

   На сторінці, вам потрібно буде перейти на вкладку «Додаток», де будуть дані посилання на його установку в Андроїд, Агіос або ВіндовсФон.

   На сторінці, вам потрібно буде перейти на вкладку «Додаток», де будуть дані посилання на його установку в Андроїд, Агіос або ВіндовсФон

   У разі Андроїда в Гугл Плее воно називається «Яндекс.Деньги: платежі онлайн» і ставиться звичайним чином.

   Деньги: платежі онлайн» і ставиться звичайним чином

   Після введення логіна і пароля від вашого облікового запису в Яндексі, вас ще попросять придумати пароль для входу в цю програму, щоб захистити вас від несанкціонованого доступу до гаманця під час перебування телефону в чужих руках. Сам додаток виглядає дуже навіть симпатично і просто у використанні:

   Сам додаток виглядає дуже навіть симпатично і просто у використанні:

   Як користуватися гаманцем?

   Все, тепер ви можете повноцінно користуватися платіжною системою - покласти кошти (поповнити рахунок), перевести потрібну суму на інший гаманець, зняти (перевести в готівку або просто вивести) гроші з системи. Для цього скористайтеся відповідними кнопками меню, розташованого зліва.

   Наприклад для того, щоб перевести гроші на інший Яндекс гаманець, потрібно буде натиснути на кнопку «Перевести» і просто перейти на сторінку розташовану « тут ». У вікні, ви можете вказати або номер гаманця одержувача, або його емайл адресу, або номер мобільника (дані на льоту перевіряються по базі і вам буде видано повідомлення, якщо такого користувача в системі знайдено не буде):

   У вікні, ви можете вказати або номер гаманця одержувача, або його емайл адресу, або номер мобільника (дані на льоту перевіряються по базі і вам буде видано повідомлення, якщо такого користувача в системі знайдено не буде):

   Хоча ви вільні перевести кошти, вказавши в полі «Кому» номер мобільного телефону користувача, у якого гаманця на Yandex немає зовсім. Він повинен буде пройти описану вище процедуру реєстрації в системі і вказати при цьому номер свого стільникового. Після закінчення реєстрації йому потрібно буде перейти в історію з лівого меню (розділ «Поповнення») і натиснути кнопку «Отримати».

   В поле «До сплати» можете ввести суму, яку потрібно буде зняти з вашого Яндекс гаманця, або в поле «Скільки» введіть суму, яку потрібно буде покласти на рахунок одержувача (зняти, покласти або перевести гроші просто так не можна, а тільки заплативши за це комісію системі в розмірі 0.5 відсотка від суми, тому і мають місце бути два поля для введення суми переказу).

   Переклад в Yandex Money можна і навіть потрібно захищати протекцією - цифровим кодом, без введення якого адресат цього перекладу не отримає. Також слід задати термін життя коду протекції. Цей час дається одержувачу на те, та се. Якщо за вказаний термін він не введе правильний код протекції, то грошики благополучно повернуться на ваш гаманець. У будь-якому випадку, протекція дозволить вам застрахуватися в разі неправильного введення даних одержувача.

   Потім натисніть кнопку «Перевести» і на сторінці, переконавшись в правильності суми, яку потрібно перевести, введіть свій одноразовий платіжний пароль Yandex грошей, який прийшов у вигляді СМСки на ваш мобільник (або згенерувало встановлене вами мобільний додаток - читайте про це вище).

   Всі товари і послуги, за які ви можете розплатитися Яндекс манямі, ви знайдете на цій сторінці - https://money.yandex.ru/shops.xml (На неї ж ви потрапите з лівого меню, клікнувши по однойменному пункту). Асортимент послуг та товарів, які ви можете оплатити досить-таки широкий.

   Асортимент послуг та товарів, які ви можете оплатити досить-таки широкий

   При оплаті, наприклад, мобільного зв'язку можна буде налаштувати Автоплатеж. Тоді рахунок на вашому мобільному буде поповнюватися автоматично з Яндекс гаманця, як тільки сума вашого балансу стане нижче заданого порогу. Для забудькуватих, як мені здається, саме те.

   Для забудькуватих, як мені здається, саме те

   Для підтвердження оплати кожен раз вам доведеться вводити одноразовий платіжний пароль, отриманий по SMS або взятий з вашого мобільного додатка (якщо телефон в даний момент недоступний, то можна буде використовувати один з аварійних кодів, які ви, сподіваюся, вже роздрукували і зберегли).

   Для підтвердження оплати кожен раз вам доведеться вводити одноразовий платіжний пароль, отриманий по SMS або взятий з вашого мобільного додатка (якщо телефон в даний момент недоступний, то можна буде використовувати один з аварійних кодів, які ви, сподіваюся, вже роздрукували і зберегли)

   Таким же чином можна оплачувати і виставлені різними сервісами рахунку. Наприклад, при оплаті або продовження хостингу ви вибираєте варіанти Яндекс.Деньги (якщо такий передбачений) і вас перекидає в ваш гаманець для підтвердження цього платежу.

   Банківські картки Yandex Money, прив'язка і поповнення рахунку

   В налаштуваннях свого рахунку (пункт «Управління гаманцем» в випадаючому меню вашого поточного балансу) ви зможете знайти область «Банківські картки», де після натискання на спойлер (стрілочка в правому верхньому куті цієї області) вам буде запропоновано три варіанти роботи з ними:

   Давайте розглянемо всі їх послідовно:

   1. Карта для оплати - в цьому випадку ви прив'язуєте наявну у вас банківську карту (Visa або MasterCard) до свого рахунку в Yandex грошах, щоб здійснювати з неї платежі в інтернет-магазинах або інших сайтах, де товари і послуги можна було б оплатити цим видом електронних валют. При цьому кошти будуть списуватися з платіжної карти безпосередньо, не потрапляючи на ваш рахунок. Навіщо це потрібно?

    Ну, за тим же, навіщо ми прив'язували карту до рахунку в Paypal - безпека платежів. Вам не потрібно буде кожен раз повідомляти реквізити своєї картки при покупці, досить буде один раз повідомити їх Яндексу, якому ми, апріорі, довіряємо. Правда, процедуру верифікації банківської карти ніхто не відміняв - на ній заблокують невелику суму, яку потім потрібно буде вказати при прив'язці до рахунку. Ніякої комісії при цьому не передбачено.

   2. Карта Yandex Money - дуже зручна штука, яка з'явилася недавно у ряду популярних платіжних системи (наприклад, в Майл.ру грошах і Ківі з її QIWI Visa Plastic ). Це повноцінна банківська пластикова картка, рахунок якої дорівнює вмісту вашого гаманця.

    Виходить відмінний спосіб виведення коштів - пішли в сусідній супермаркет і накупили на Яндекс Мані купу потрібних продуктів або речей. Можна і в інтернеті їй розплачуватися, адже, по суті, це повноцінна Gold MasterCard, та й з банкомату перевести в готівку можна буде за три відсоткові пункти. Можна вважати, що вона з Кешбек (Три відсотка при оплаті чого завгодно). Дана карта випускається безкоштовно на три роки і пересилається вам поштою за суму в районі однієї-двох сотень рублів. Ліпота, залишається тільки перейти до майстру випуску цієї чудової карти .

   3. Віртуальна карта - в деяких інтернет-магазинах не приймають безпосередньо Яндекс Гроші, але ви можете скористатися цієї віртуальної картою (для оплати досить знати тільки її реквізити). Номер цієї карти зберігається на сервері, а код CVC і термін дії повідомляється вам за допомогою СМС-повідомлення. Якщо на вашому гаманці є достатня для оплати покупки сума, то за допомогою реквізитів цієї віртуальної картки ви її зможете здійснити в будь-якому інтернет-магазині. При цьому відсотків за це ніяких не стягується.

   У розділі налаштувань " Інформер «Мій баланс» "Можна буде у два кліка налаштувати і отримати код інформера з кнопкою для внесення пожертвувань. Дуже зручно, на мій погляд, бо видно скільки вже коштів зібрано і, головне, просто реалізовано:

   Ставите галочку для додавання кнопки «Підтримати проект» і вказуєте суму внеску, пропоновану за замовчуванням. Після чого активуєте інформер та отримуєте код, щоб вставити його в потрібне місце свого або чужого сайту. Вийде приблизно так, як у мене:

   Як покласти гроші в гаманець Яндекса (поповнити рахунок)

   В принципі, способів повнити рахунок Yandex грошей досить багато, але давайте я їх все ж перерахую:

   1. Поповнити через карти передоплати - вони продаються в багатьох місцях. є картки з бонусами .
   2. Покласти гроші на рахунок вашого гаманця в Яндексі можна практично з будь-якого терміналу самообслуговування , А також ще цілу низку способів використовують готівкові кошти .
   3. Поповнити можна буде також з будь-прив'язаною до нього банківської карти, або прямо з банкомату . Ще пожити мані на гаманець можна буде, скориставшись сервісом інтернет-банкінгу , Який надає ваш банк (це зручно ще й тим, що вам не потрібно буде виходити з дому для поповнення).
   4. Ну і, нарешті, ви можете покласти гроші шляхом обміну інших електронних валют (Наприклад, через єдиний гаманець , РБК Мані , Лікпей та інші).

    Найчастіше проводять обмін WebMoney на Яндекс Гроші, але при цьому з вас буде утримана комісія в розмірі 4.5 відсотків від обмінюваної суми . Для обміну можна скористатися іншими обмінними пунктами , А ще краще пошукати кращий курс в сервісі моніторингу BestChange .

    Яндекс Гроші - як пройти реєстрацію, створити і користуватися гаманцем, як зняти, покласти або перевести Yandex Money

    Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Сьогодні хочу детально поговорити про одну з найпопулярніших платіжних систем в російськомовній частині інтернету - Яндекс гроші .

    З цієї статті ви дізнаєтеся, як проходить реєстрація і створення гаманця в Yandex.ru, як покласти або зняти гроші, як поповнити, перевести в готівку і перевести кошти в гаманець ЯД.

    Yandex Money є в рунеті основним конкурентом WebMoney (читайте про Keeper Classic і вебмані Міні ), а також ківі , І користуються чималою популярністю у користувачів інтернету.

    Зломи гаманців Яндекс грошей відбуваються не так часто (проте, у мене на днях таки вкрали гроші, але про це трохи нижче), як злом Вебмані, що може зробити ЯД більш привабливим варіантом взаєморозрахунків для багатьох вебмайстрів з рунета .

    Для того, щоб почати користуватися Yandex Money, важливо буде пройти реєстрацію і створити гаманець, користуватися яким можна буде через веб інтерфейс. Раніше існувала програма, яка встановлювалася на вашому комп'ютері (це вважалося більш безпечним способом, але починаючи з 2011 року він вже не підтримується і всім рекомендують перейти на перший варіант використання).

    Реєстрація та створення гаманця в системі Yandex Гроші

    Для того, щоб почати користуватися веб-інтерфейсом сервісу Яндекс Гроші, вам потрібно пройти реєстрацію ( завести собі поштову скриньку , Отримані вами логін і пароль будуть служити даними для реєстрації на всіх інших сервісах дзеркала рунета):

    Зверніть увагу, що на цьому етапі вказувати номер свого мобільного телефону не обов'язково (можна натиснути на кнопку «У мене немає телефону» і в якості запобіжного захисту вибрати контрольне запитання і ввести відповідь на нього). Однак, якщо гаманець ви заводите для подальшої роботи з грошима Яндекса, то краще буде все ж вказати номер мобільника, бо це підвищить безпеку роботи з аккаунтом.

    Якщо обліковий запис на цьому мега-порталі у вас вже є, то просто увійдіть в нього. Є ще й альтернативний варіант - вхід за допомогою своїх акаунтів в соціальних мережах (Facebook, ВКонтакте, Twitter, Google+ , Mail.ru і Однокласники), кнопки яких ви побачите внизу форми авторизації:

    ru і Однокласники), кнопки яких ви побачите внизу форми авторизації:

    Після реєстрації ви потрапите на сторінку «паспорта», де можна буде з верхнього меню вибрати пункт «Ще» - «Гроші».

    Після реєстрації ви потрапите на сторінку «паспорта», де можна буде з верхнього меню вибрати пункт «Ще» - «Гроші»

    Якщо обліковий запис у вас вже був, то досить зайти на сервіс Яндекс гроші під своїм логіном (або за допомогою соцмереж) і натиснути на велику кнопку «Відкрити гаманець»:

    Якщо обліковий запис у вас вже був, то досить зайти на сервіс  Яндекс гроші  під своїм логіном (або за допомогою соцмереж) і натиснути на велику кнопку «Відкрити гаманець»:

    За замовчуванням, на першому кроці реєстрації вам пропонують вказати номер свого мобільного телефону:

    За замовчуванням, на першому кроці реєстрації вам пропонують вказати номер свого мобільного телефону:

    Настійно раджу скористатися цією можливістю, якщо тільки немає вагомих причин цього не робити. Справа в тому, що прив'язаний номер мобільника допоможе в два рахунок відновити доступ до гаманця при втраті пароля або ж злому аккаунта, дозволить підключити SMS-інформування про операції з рахунком, а також дозволить використовувати не постійний, а одноразовий платіжний пароль, який кожен раз буде приходити на ваш стільниковий у вигляді SMS повідомлення, що на порядок підвищить безпеку роботи.

    Раніше Yandex Many ще дозволяли обійтися без вказівки номера свого мобільного, але зараз вже вони від цього відмовилися. Мабуть, сильно знижується рівень безпеки роботи з гаманцями.

    На другому кроці реєстрації в Яндекс Деньгах вам потрібно буде ввести код, який прийшов в SMS повідомленні на вказаний вами номер мобільника, вказати контактний Емайл, погодитися з умовами і натиснути на кнопку «Відкрити гаманець»:

    На другому кроці реєстрації в Яндекс Деньгах вам потрібно буде ввести код, який прийшов в SMS повідомленні на вказаний вами номер мобільника, вказати контактний Емайл, погодитися з умовами і натиснути на кнопку «Відкрити гаманець»:

    Раніше використовувався ще і постійний платіжний пароль, який передавався по шифрованих каналах, коли ви здійснювали якісь дії в своєму Yandex Гаманці (поповнювали, знімали, переводили в готівку і т.п.), але зараз від нього відмовилися на користь використання одноразового платіжного пароля, який буде автоматично кожного разу надсилатися по SMS на номер вашого стільникового телефону.

    Надалі ви зможете замінити його на пароль, який буде генеруватися встановленим у вашому стільниковому телефоні спеціальному додатку від Яндекса, якщо це здасться вам більш зручним варіантом.

    До речі, авторизація в Яндекс Деньгах автоматично припиниться через 15 хвилин після того, як ви перестанете користуватися сервісом. Тому, навіть якщо ви забудете закрити сторінку сервісу Yandex з активним гаманцем, то через 15 хвилин загубиться доступ до вашої інформації, і ніхто не зможе скористатися вашою забудькуватістю і зняти (перевести в готівку) або перевести кошти.

    Як користуватися Яндекс Мані, настройки і можливості

    Після заповнення всіх наявних полів на сторінці реєстрації тисніть на кнопку «Відкрити гаманець». В результаті, ви перейдете на сторінку сервісу, де в верху праворуч побачите цифру нуль (це баланс вашого поточного рахунку), клікнувши по якій ви дізнаєтеся номер свого мані-гаманця. Раніше він, до речі, відображався в лівій колонці і його не потрібно було судорожно шукати за різними меню.

    У центрі ж головної сторінки вам опишуть інші можливості роботи з цим видом грошових коштів (як поповнити, перевести, зняти, перевести в готівку, витратити, прив'язати банківську карту і т.д.):

    ):

    Давайте спочатку пробіжимося з налагодження нашого Яндекс гаманця.

    Налаштування вашого гаманця в Яндексі

    Для цього потрібно буде знову ж клікнути по сумі вашого поточного балансу і перейти по пункту меню, що випадає « управління гаманцем », Який показаний на попередньому скріншоті (якщо не знати, то шукати його можна буде досить довго, що не є добре в плані юзабіліті):

    Давайте почнемо по порядку. За замовчуванням, систему Yandex Мані можна розглядати як анонімну, бо ви вільні вказати будь-які свої дані, але тепер, правда, не можете відмовитися від засвічування номера мобільного телефону.

    Однак, такий спосіб роботи накладає деякі обмеження на можливості вашого гаманця. Є альтернативний варіант роботи, коли ви, перейшовши за посиланням «Змінити статус», ознайомитеся з новими можливостями і способами їх підключення. За замовчуванням статус у вас буде анонімний, але, наприклад, для перекладу його в іменний навіть не буде потрібно кудись їхати:

    За замовчуванням статус у вас буде анонімний, але, наприклад, для перекладу його в іменний навіть не буде потрібно кудись їхати:

    Потрібно буде лише в спеціальну форму ввести свої справжні ПІБ і паспортні дані. А ось вже для отримання статусу «Ідентифікований» користувач Яндекс грошей, вам доведеться надати в тому чи іншому вигляді адміністрації системи свої паспортні дані, і тоді перед вами відкриються нові можливості, описані в верхній частині скріншота (розширені ліміти на платежі, перекази і виведення коштів ).

    Розширені можливості знадобляться далеко не всім користувачам системи, але вони можуть знадобитися комусь, хто використовує гроші Яндекса для потреб свого бізнесу. Наприклад, недавно я забажав виводити гроші з біржі Міралінкс на ЯД, але отримав від системи отлуп, бо у мене іменний аккаунт, а потрібно для цього дійства саме ідентифікований. Ось тепер думаю - то морочитися зі зміною статусу, то чи виводити як раніше партнерські винагороди на WebMoney.

    Давайте ще повернемося до налаштувань Яндекс гаманця, які були наведені на другому скріншоті цієї глави (пункт «Управління гаманцем» в меню балансу вашого рахунку). В області «Інформування» ви можете активувати отримання SMS-інформування про операції з рахунком (видаткові операції та поповнення), натиснувши на посилання «Передплатити». Коштує ця послуга 20 рублів на місяць. Повідомлення по Емайл, природно, безкоштовні.

    Раніше в Yandex Many використовувався одноразовий платіжний пароль, який був, апріорі, більш вразливий, ніж одноразові паролі приходять вам в SMS повідомленнях (безкоштовних, самому собою). Тепер же все платіжні паролі одноразові, але ви все одно можете підстрахуватися, наприклад, на випадок втрати мобільного телефону зберегти або роздрукувати аварійні коди, які дозволять вам без SMS підтвердити будь-який платіж або послугу.

    Згадувати про аварійні кодах мені зараз кілька неприємно, бо сьогодні у мене з гаманця Яндекса повели 9 тисяч рублів за допомогою фішингу (я сам віддав зловмисникам один з цих аварійних кодів). Але в міру написання цієї статті я сподіваюся зібратися з силами і таки описати мою ганебну безпечність.

    Установка мобільного додатка «Яндекс.Деньги: платежі онлайн»

    Якщо платежі, перекази і виведення грошей з Yandex Money ви виконуєте на потоці, то найкращим варіантом може бути встановлення мобільного додатка, яке буде генерувати одноразові платіжні паролі. СМС-ки не завжди і не скрізь стабільно доходять, а додаток завжди буде під рукою.

    Для цього тиснете на кнопку зі стрілочкою (такий собі спойлер) в правому верхньому куті області «Паролі» (юзабілістов нового інтерфейсу money.yandex.ru я б перевірив на профпридатність), а у вікні, клацає по посиланню «Змінити спосіб захисту».

    ru я б перевірив на профпридатність), а у вікні, клацає по посиланню «Змінити спосіб захисту»

    На сторінці, вам потрібно буде перейти на вкладку «Додаток», де будуть дані посилання на його установку в Андроїд, Агіос або ВіндовсФон.

    На сторінці, вам потрібно буде перейти на вкладку «Додаток», де будуть дані посилання на його установку в Андроїд, Агіос або ВіндовсФон

    У разі Андроїда в Гугл Плее воно називається «Яндекс.Деньги: платежі онлайн» і ставиться звичайним чином.

    Деньги: платежі онлайн» і ставиться звичайним чином

    Після введення логіна і пароля від вашого облікового запису в Яндексі, вас ще попросять придумати пароль для входу в цю програму, щоб захистити вас від несанкціонованого доступу до гаманця під час перебування телефону в чужих руках. Сам додаток виглядає дуже навіть симпатично і просто у використанні:

    Сам додаток виглядає дуже навіть симпатично і просто у використанні:

    Як користуватися гаманцем?

    Все, тепер ви можете повноцінно користуватися платіжною системою - покласти кошти (поповнити рахунок), перевести потрібну суму на інший гаманець, зняти (перевести в готівку або просто вивести) гроші з системи. Для цього скористайтеся відповідними кнопками меню, розташованого зліва.

    Наприклад для того, щоб перевести гроші на інший Яндекс гаманець, потрібно буде натиснути на кнопку «Перевести» і просто перейти на сторінку розташовану « тут ». У вікні, ви можете вказати або номер гаманця одержувача, або його емайл адресу, або номер мобільника (дані на льоту перевіряються по базі і вам буде видано повідомлення, якщо такого користувача в системі знайдено не буде):

    У вікні, ви можете вказати або номер гаманця одержувача, або його емайл адресу, або номер мобільника (дані на льоту перевіряються по базі і вам буде видано повідомлення, якщо такого користувача в системі знайдено не буде):

    Хоча ви вільні перевести кошти, вказавши в полі «Кому» номер мобільного телефону користувача, у якого гаманця на Yandex немає зовсім. Він повинен буде пройти описану вище процедуру реєстрації в системі і вказати при цьому номер свого стільникового. Після закінчення реєстрації йому потрібно буде перейти в історію з лівого меню (розділ «Поповнення») і натиснути кнопку «Отримати».

    В поле «До сплати» можете ввести суму, яку потрібно буде зняти з вашого Яндекс гаманця, або в поле «Скільки» введіть суму, яку потрібно буде покласти на рахунок одержувача (зняти, покласти або перевести гроші просто так не можна, а тільки заплативши за це комісію системі в розмірі 0.5 відсотка від суми, тому і мають місце бути два поля для введення суми переказу).

    Переклад в Yandex Money можна і навіть потрібно захищати протекцією - цифровим кодом, без введення якого адресат цього перекладу не отримає. Також слід задати термін життя коду протекції. Цей час дається одержувачу на те, та се. Якщо за вказаний термін він не введе правильний код протекції, то грошики благополучно повернуться на ваш гаманець. У будь-якому випадку, протекція дозволить вам застрахуватися в разі неправильного введення даних одержувача.

    Потім натисніть кнопку «Перевести» і на сторінці, переконавшись в правильності суми, яку потрібно перевести, введіть свій одноразовий платіжний пароль Yandex грошей, який прийшов у вигляді СМСки на ваш мобільник (або згенерувало встановлене вами мобільний додаток - читайте про це вище).

    Всі товари і послуги, за які ви можете розплатитися Яндекс манямі, ви знайдете на цій сторінці - https://money.yandex.ru/shops.xml (На неї ж ви потрапите з лівого меню, клікнувши по однойменному пункту). Асортимент послуг та товарів, які ви можете оплатити досить-таки широкий.

    Асортимент послуг та товарів, які ви можете оплатити досить-таки широкий

    При оплаті, наприклад, мобільного зв'язку можна буде налаштувати Автоплатеж. Тоді рахунок на вашому мобільному буде поповнюватися автоматично з Яндекс гаманця, як тільки сума вашого балансу стане нижче заданого порогу. Для забудькуватих, як мені здається, саме те.

    Для забудькуватих, як мені здається, саме те

    Для підтвердження оплати кожен раз вам доведеться вводити одноразовий платіжний пароль, отриманий по SMS або взятий з вашого мобільного додатка (якщо телефон в даний момент недоступний, то можна буде використовувати один з аварійних кодів, які ви, сподіваюся, вже роздрукували і зберегли).

    Для підтвердження оплати кожен раз вам доведеться вводити одноразовий платіжний пароль, отриманий по SMS або взятий з вашого мобільного додатка (якщо телефон в даний момент недоступний, то можна буде використовувати один з аварійних кодів, які ви, сподіваюся, вже роздрукували і зберегли)

    Таким же чином можна оплачувати і виставлені різними сервісами рахунку. Наприклад, при оплаті або продовження хостингу ви вибираєте варіанти Яндекс.Деньги (якщо такий передбачений) і вас перекидає в ваш гаманець для підтвердження цього платежу.

    Банківські картки Yandex Money, прив'язка і поповнення рахунку

    В налаштуваннях свого рахунку (пункт «Управління гаманцем» в випадаючому меню вашого поточного балансу) ви зможете знайти область «Банківські картки», де після натискання на спойлер (стрілочка в правому верхньому куті цієї області) вам буде запропоновано три варіанти роботи з ними:

    Давайте розглянемо всі їх послідовно:

    1. Карта для оплати - в цьому випадку ви прив'язуєте наявну у вас банківську карту (Visa або MasterCard) до свого рахунку в Yandex грошах, щоб здійснювати з неї платежі в інтернет-магазинах або інших сайтах, де товари і послуги можна було б оплатити цим видом електронних валют. При цьому кошти будуть списуватися з платіжної карти безпосередньо, не потрапляючи на ваш рахунок. Навіщо це потрібно?

     Ну, за тим же, навіщо ми прив'язували карту до рахунку в Paypal - безпека платежів. Вам не потрібно буде кожен раз повідомляти реквізити своєї картки при покупці, досить буде один раз повідомити їх Яндексу, якому ми, апріорі, довіряємо. Правда, процедуру верифікації банківської карти ніхто не відміняв - на ній заблокують невелику суму, яку потім потрібно буде вказати при прив'язці до рахунку. Ніякої комісії при цьому не передбачено.

    2. Карта Yandex Money - дуже зручна штука, яка з'явилася недавно у ряду популярних платіжних системи (наприклад, в Майл.ру грошах і Ківі з її QIWI Visa Plastic ). Це повноцінна банківська пластикова картка, рахунок якої дорівнює вмісту вашого гаманця.

     Виходить відмінний спосіб виведення коштів - пішли в сусідній супермаркет і накупили на Яндекс Мані купу потрібних продуктів або речей. Можна і в інтернеті їй розплачуватися, адже, по суті, це повноцінна Gold MasterCard, та й з банкомату перевести в готівку можна буде за три відсоткові пункти. Можна вважати, що вона з Кешбек (Три відсотка при оплаті чого завгодно). Дана карта випускається безкоштовно на три роки і пересилається вам поштою за суму в районі однієї-двох сотень рублів. Ліпота, залишається тільки перейти до майстру випуску цієї чудової карти .

    3. Віртуальна карта - в деяких інтернет-магазинах не приймають безпосередньо Яндекс Гроші, але ви можете скористатися цієї віртуальної картою (для оплати досить знати тільки її реквізити). Номер цієї карти зберігається на сервері, а код CVC і термін дії повідомляється вам за допомогою СМС-повідомлення. Якщо на вашому гаманці є достатня для оплати покупки сума, то за допомогою реквізитів цієї віртуальної картки ви її зможете здійснити в будь-якому інтернет-магазині. При цьому відсотків за це ніяких не стягується.

    У розділі налаштувань " Інформер «Мій баланс» "Можна буде у два кліка налаштувати і отримати код інформера з кнопкою для внесення пожертвувань. Дуже зручно, на мій погляд, бо видно скільки вже коштів зібрано і, головне, просто реалізовано:

    Ставите галочку для додавання кнопки «Підтримати проект» і вказуєте суму внеску, пропоновану за замовчуванням. Після чого активуєте інформер та отримуєте код, щоб вставити його в потрібне місце свого або чужого сайту. Вийде приблизно так, як у мене:

    Як покласти гроші в гаманець Яндекса (поповнити рахунок)

    В принципі, способів повнити рахунок Yandex грошей досить багато, але давайте я їх все ж перерахую:

    1. Поповнити через карти передоплати - вони продаються в багатьох місцях. є картки з бонусами .
    2. Покласти гроші на рахунок вашого гаманця в Яндексі можна практично з будь-якого терміналу самообслуговування , А також ще цілу низку способів використовують готівкові кошти .
    3. Поповнити можна буде також з будь-прив'язаною до нього банківської карти, або прямо з банкомату . Ще пожити мані на гаманець можна буде, скориставшись сервісом інтернет-банкінгу , Який надає ваш банк (це зручно ще й тим, що вам не потрібно буде виходити з дому для поповнення).
    4. Ну і, нарешті, ви можете покласти гроші шляхом обміну інших електронних валют (Наприклад, через єдиний гаманець , РБК Мані , Лікпей та інші).

     Найчастіше проводять обмін WebMoney на Яндекс Гроші, але при цьому з вас буде утримана комісія в розмірі 4.5 відсотків від обмінюваної суми . Для обміну можна скористатися іншими обмінними пунктами , А ще краще пошукати кращий курс в сервісі моніторингу BestChange .

     Взагалі, на мій погляд, є Досить-таки хороший способ подивитись Відгуки Користувачів про тієї чи Інший обмінному пункті, правда цею сервіс Належить WebMoney и назівається Advisor . Там користувачі системи електронних платежів Вебмані можуть залишити відгуки про тих сайтах, з яким вони мали справу.

     Наприклад для того, щоб почитати відгуки, припустимо, про вже згаданому трохи вище обміннику (де можна буде здійснити чейндж Yandex Money по досить-таки вигідним курсом), потрібно буде вставити в адресний рядок браузера наступний URL:

     http://advisor.wmtransfer.com/FeedBackList.aspx?url=menyala.com

     Замінивши в кінці посилання доменне ім'я обмінника на доменне ім'я іншого, ви зможете почитати відгуки користувачів і про нього. Дуже зручний спосіб, на мій погляд, для попередньої перевірки перед обміном Яндекс Грошей на будь-яку іншу електронну валюту.

    Як зняти (перевести в готівку, вивести) Яндекс Гроші

    Yandex мані можна зняти і перевести в готівку декількома способами, які я спробую перелічити. Причому, в будь-якому випадку, зняття та переведення у готівку обійдеться в 3 відсотки комісії:

    1. Багатоходової спосіб вивести Яндекс Гроші полягає в перекладі їх на прикріплену до вашого гаманця картку банків Альфа-Банку , «ВІДКРИТТЯ» . Потім вам потрібно буде перевести в готівку кошти вже в банкоматі даної установи.
    2. Простіший, на мій погляд, спосіб перевести в готівку - зняти їх готівкою в CONTACT або РНКО «РИБ» .
    3. Зняти Yandex Money можна буде також перекладом на рахунок фізичної особи в банку .
    4. З недавніх пір у Індивідуальних підприємців (ІП) та інших юридичних осіб з'явилася можливість перевести кошти на рахунок, відкритий на юридичну особу. Яндекс Гроші тепер дозволяють перевести свій аккаунт в професійний рахунок для підприємців. Правда, зворотного шляху у вас вже не буде і ви позбудетеся частини способів, що дозволяють покласти гроші на свій гаманець, але якщо ви приймаєте платежі в Яндекс Манях, то в уникненні проблем краще перевести свій рахунок в професійний.
    5. Ну, а взагалі, багато для переведення в готівку використовують оплату різних товарів і послуг зі свого гаманця (оплата телефону, інтернету, хостингу, комуналки і т.п.).
    6. Випустити свою карту Yandex грошей і оплачувати за допомогою неї товари в найближчому супермаркеті, на заправці або будь-якому іншому фізичному або інтернет-магазині. Особисто я для себе вибрав саме цей спосіб зняття грошей з рахунку.

    Як у мене вкрали гроші з Яндекс Гаманця

    Ну, і на закуску сумна історія про безтурботному людину, яка вдруге наступає на одні і ті ж граблі. Кілька років тому у мене зламали гаманець на Вебмані і повели близько двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Після цього я став з належною відповідальністю ставитися до безпеки, і доступи до всіх грошових коштів уможливив тільки через підтвердження по мобільному телефону.

    Так, дійсно, банальний злом в цьому випадку стає справою не рентабельним, але ось соціальний інжиніринг і раніше з успіхом працює. Адже знав я про подібні історії, але все одно повівся як хлопчик і повідомив злодюгам все, що їм було потрібно. Спіймали мене на фішинг ( фейковий сайт ), Який повністю імітував інтерфейс Яндекс Грошей. А заманили на нього листом з попередженням про можливе блокування мого гаманця.

    А заманили на нього листом з попередженням про можливе блокування мого гаманця

    Довіра викликало те, що в листі була вказана правильна сума поточного балансу. По всій видимості, спочатку все-таки зламали поштову скриньку, на одному акаунті з яким жив гаманець. Якраз перед приходом цього фейковий листи я отримав повідомлення про поповнення балансу Яндекс гаманця із зазначенням його точного значення.

    На жаль, лист я читав в Емайл-клієнті і очевидну невідповідність адреси відправника, зазначене на скріншоті не помітив. У підсумку, ворог отримав від мене «на чесному оці» один з моїх аварійних кодів, після того, як я перейшов по посиланню з листа і сам його ввів в пропоновану форму на фейковий сайті, повністю копіює https://money.yandex.ru / (в адресний рядок я, природно, і заглядати не став - а даремно).

    Раніше я отримав в Яндексі пластикову карту і гроші витрачаю саме з неї в магазинах. Але сьогодні я як раз писав цю статтю і зайшовши на сайт https://money.yandex.ru/ трохи отетерів від активного балансу: 33 рубля замість 9000. Заходжу в «Історію платежів» і бачу два переклади на Ківі:

    Заходжу в «Історію платежів» і бачу два переклади на Ківі:

    Трохи стресануло, і я, чекаючи дозвону в техпідтримку, встиг списатися з ними через тіккет, а також зайшов в ці платежі (на Ківі) простим кліком по ним і написав «скаргу» (там була така кнопочка). Що примітно, з техпідтримки мені відписалися, що гроші вже вивели і вони зробити нічого не можуть, а от увечері, продовжуючи роботу над цією статтею, я помітив, що один з платежів мені повернули назад і заявка з моєї претензією до платежу відобразилася, як задоволена .

    Що примітно, з техпідтримки мені відписалися, що гроші вже вивели і вони зробити нічого не можуть, а от увечері, продовжуючи роботу над цією статтею, я помітив, що один з платежів мені повернули назад і заявка з моєї претензією до платежу відобразилася, як задоволена

    А ось другий платіж ще не прийшов. Та й з повернулися грошима схоже не все в порядку, бо поповнити баланс на стільниковому я з них не зміг. Можливо, що тимчасове блокування накладена, а можливо, що платіж повернули помилково. Вчіться на моїх помилках і не переходите на сайти з листів, а тільки з закладок браузера або через пошук. Це може призвести до втрати грошей і купи нервових клітин.

    Удачі вам! До швидких зустрічей на страницах блогу KtoNaNovenkogo.ru

    Збірки по темі

    Використову для заробітку

Навіщо це потрібно?
Aspx?
Навіщо це потрібно?
Навіщо це потрібно?
Навіщо це потрібно?
Навіщо це потрібно?
Aspx?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью