<
 • Главная
Статьи

Куди інвестувати гроші в 2019? Приклади і прибутковість | PAMMtoday

 1. Куди інвестувати гроші в 2019? Приклади і прибутковість Кожен просунута людина замислюється про...
 2. Куди можна вкласти невеликі гроші - ПАММ рахунки
 3. контроль ризиків
 4. Інвестиції в Фондовий ринок
 5. Інвестиції в Опціони
 6. Як заробити на інвестиціях в опціони?
 7. Вкладення в акції
 8. Інвестування в метали
 9. Куди надійно інвестувати гроші - Банківські вклади
 10. Куди вкласти гроші - ПІФ
 11. ПІФ бувають декількох типів
 12. Предмети мистецтва
 13. 250 000% річних
 14. Куди інвестувати гроші в інтернеті
 15. Куди інвестувати великі гроші - Інвестиції в нерухомість
 16. Куди вкладати гроші в 2019 році?
 17. Куди інвестувати гроші в 2019? Приклади і прибутковість
 18. Куди вкладати гроші - Стартапи
 19. Куди можна вкласти невеликі гроші - ПАММ рахунки
 20. контроль ризиків
 21. Інвестиції в Фондовий ринок
 22. Інвестиції в Опціони
 23. Як заробити на інвестиціях в опціони?
 24. Вкладення в акції
 25. Інвестування в метали
 26. Куди надійно інвестувати гроші - Банківські вклади
 27. Куди вкласти гроші - ПІФ
 28. ПІФ бувають декількох типів
 29. Предмети мистецтва
 30. 250 000% річних
 31. Куди інвестувати гроші в 2019? Приклади і прибутковість
 32. Куди вкладати гроші - Стартапи
 33. Куди можна вкласти невеликі гроші - ПАММ рахунки
 34. контроль ризиків
 35. Інвестиції в Фондовий ринок
 36. Інвестиції в Опціони
 37. Як заробити на інвестиціях в опціони?
 38. Вкладення в акції
 39. Інвестування в метали
 40. Куди надійно інвестувати гроші - Банківські вклади
 41. Куди вкласти гроші - ПІФ
 42. ПІФ бувають декількох типів
 43. Предмети мистецтва
 44. 250 000% річних
 45. Куди інвестувати гроші в 2019? Приклади і прибутковість
 46. Куди вкладати гроші - Стартапи
 47. Куди можна вкласти невеликі гроші - ПАММ рахунки
 48. контроль ризиків
 49. Інвестиції в Фондовий ринок
 50. Інвестиції в Опціони
 51. Як заробити на інвестиціях в опціони?
 52. Вкладення в акції
 53. Інвестування в метали
 54. Куди надійно інвестувати гроші - Банківські вклади
 55. Куди вкласти гроші - ПІФ
 56. ПІФ бувають декількох типів
 57. Предмети мистецтва
 58. 250 000% річних
 59. Куди інвестувати гроші в 2019? Приклади і прибутковість
 60. Куди вкладати гроші - Стартапи
 61. Куди можна вкласти невеликі гроші - ПАММ рахунки
 62. контроль ризиків
 63. Інвестиції в Фондовий ринок
 64. Інвестиції в Опціони
 65. Як заробити на інвестиціях в опціони?
 66. Вкладення в акції
 67. Інвестування в метали
 68. Куди надійно інвестувати гроші - Банківські вклади
 69. Куди вкласти гроші - ПІФ
 70. ПІФ бувають декількох типів
 71. Предмети мистецтва
 72. 250 000% річних
 73. Куди інвестувати гроші в інтернеті
 74. Куди інвестувати великі гроші - Інвестиції в нерухомість
 75. Куди вкладати гроші в 2019 році?

Куди інвестувати гроші в 2019? Приклади і прибутковість

Кожен просунута людина замислюється про те, куди краще інвестувати гроші.

Попит породжує пропозицію і на сьогоднішній день інвестору пропонуються десятки місць, куди вигідно інвестувати гроші може бути вигідною ідеєю. Давайте проведемо огляд найбільш доступних і цікавих варіантів, куди можна інвестувати гроші в 2019 році, порівняємо їх плюси і мінуси, умови і вигоди!

Куди вкладати гроші - Стартапи

Стартапи  - це інноваційні компанії, що пропонують нові технології, яких раніше просто не існувало Стартапи - це інноваційні компанії, що пропонують нові технології, яких раніше просто не існувало. Впровадити нові і невідомі технології в життя, довести їх до масового споживача - дуже складне завдання, яке разом з цим може принести тисячі відсотків прибутку.

Зверніть увагу, що: Щодня з'являються нові стартапи вимагають інвестицій. Але тільки 10% з них працюють більше року.

Для того щоб заробити на інвестиціях в стартап , Потрібно впевнитися, що ідея, мета, план, команда в молодої компанії добре взаємопов'язані, якщо компанія розуміє що їй потрібно і що вона робить - це важлива складова успіху.

Є немало прикладів коли стартапи буквально з нуля перетворювалися в мільйонні компанії, збагачуючи своїх інвесторів на всьому шляху розвитку. Сьогодні існують спеціальні біржі стартапів, за допомогою яких сходяться компанії та інвестори. біржа стартапа - це сайт, на якому стартапи реєструють себе, свої пропозиції, бізнес плани і заявляють необхідну суму для старту. Інвестори вибирають стартапи та інвестують в них кошти. Так у кожного стратап можуть бути багато інвесторів. Коли стартап набирає запитувану суму, проект починає працювати і в разі успіху він винагородить своїх інвесторів.

Зараз коли американський верстат перестав друкувати гроші в старій кількості, серед багатих і мудрих людей побутує думка, що в наступні 10 років не будуть народжуватися нові ринки, так як в світі просто не буде на це вільних коштів. У 2018 році ринок стартапів скоротився. На це позначилася й криза і платоспроможність.

Це цікаві інвестиції. Навіть якщо 10 стартапів прогорять, то 11-й здатний окупити всі втрати, так як прибутку можуть йти на тисячі відсотків.

Стартап - це ризики і незвідане. Часто стартапи гинуть не через погану ідеї, а через погану організацію, некомпетентності керівників компанією.

Куди можна вкласти невеликі гроші - ПАММ рахунки

Цим видом інвестицій займаюся я Цим видом інвестицій займаюся я. ПАММ рахунок по суті дуже нагадує ПІФ, тільки їм керує одна людина. Професійний трейдер створює у брокера спеціальний ПАММ рахунок. На цьому рахунку спочатку є тільки його статутний капітал, наприклад 50 000 доларів. Далі в цей рахунок можуть вкладати гроші інвестори. Трейдер торгує на біржі грошима цього рахунку і прибуток від торгівлі розподіляється пропорційно до внесків кожного інвестора.

За останні 7 років народилося і загинуло багато брокерів по ПАММ рахунками. Щоб не говорили менеджери існуючих брокерів, сьогодні є тільки один лідер - це Альпарі .

Саме цей брокер і володіє торговою маркою «ПАММ рахунок» так як саме він і придумав цю систему.

Прибуток в цьому виді довірчого управління межує на середній позначці в 4-6% в місяць або 80-120% річних якщо враховувати реінвестиції. Більш того, саме реінвестиції дозволяють множити власний прибуток і дозволяють заробити більше 800% ! Це дуже високий відсоток, при тому, що при портфельних інвестиціях ризики практично відсутні, а мінімальна інвестиція починається від 10 доларів. Як бачите, це те місце, куди інвестувати невеликі гроші може абсолютно кожен.

Альпарі надає всю статистику і дані про роботу керуючого, відображає його угоди і обсяги торгівлі. На даний момент є ПАММ рахунки які працюють вже понад 4-х років і приносять стабільний прибуток. Так як стратегії торгівлі у керуючих різні, то і прибутковість окремих ПАММ рахунків різниться. Якщо консервативні приносять 4-6% в місяць, то агресивні можуть видавати і більше 170% прибутковості за один місяць!

Рейтинг ПАММ рахунків:

Рейтинг ПАММ рахунків:

контроль ризиків

При вкладенні одночасно в 10-15 різних ПАММ рахунків, ви знижуєте ризики до самого мінімуму. Якщо один рахунок за звітний місяць принесе збиток, то інші перекриють цей збиток своїм прибутком.

ПАММ рахунки доступні всім, від моменту реєстрації у брокера до інвестиції буде потрібно не більше 10 хвилин.

Більш детальну інформацію про інвестиції в ПАММ ви знайдете на цьому блозі, який їм і присвячений.

Висока прибутковість, практично відсутні ризики, багаторічна робота брокерів і керуючих доводять стабільність і надійність інвестицій. Висока доступність і прозорість.

За п'ять років інвестицій я так і не знайшов мінусів. Це прекрасна можливість мати пасивний дохід .

Інвестиції в Фондовий ринок

Якщо гроші для зберігання кладуть в банк, то для отримання вигоди їх інвестують у фондовий ринок. Фондовий ринок являє собою майданчики, де продаються і купуються цінні папери, товари і навіть послуги. Основні майданчики - це фондові біржі. У Росії це Московська Біржа - об'єднання двох раніше окремих майданчиків ММВБ і РТС.

Безпосередньо торгувати на світових біржах має право не сам інвестор, а посередник - брокер з відповідною ліцензією. Інвестор відкриває торговий рахунок у брокера і через нього купує фондові активи, як цінні папери та інші.

Інвестиції в Опціони

Для мене це дуже вигідний вид інвестицій Для мене це дуже вигідний вид інвестицій. Не так давно я випробував всі можливості опціонів і готовий розповісти вам все в деталях.

Бінарний опціон - це контракт з умовою зростання або падіння ціни активу у встановлений вами термін. Якщо ваше умова виконується - ціна активу виростає або падає згідно з вашим прогнозом у встановлений час, то ви отримуєте прибуток. Все влаштовано так, що зрозуміє навіть дитина.

Найкраще я відразу наведу приклад:

 • Ви купуєте бінарний опціон на акції Microsoft на 1 годину і вказуєте що ціна буде рости. Якщо через годину, ціна акцій Microsoft буде вище ніж на момент покупки опціону - ви отримуєте 80% прибутку. Якби ви інвестували 100 доларів, то за годину ви змогли б заробити 80 доларів.

У опціони можна інвестувати на терміни від однієї хвилини до тижня, термін інвестиції встановлюєте ви самі. Серед активів є акції найбільших компаній в світі, як Газпром, facebook, Google, Apple, Lufthansa, Mercedes, акції світових банків і корпорацій. А так же серед активів є активи товарного ринку (нафта, газ, золото), фондові індекси, валюти ...

Як заробити на інвестиціях в опціони?

Та дуже просто! Всього лише стежте за новинами. Якщо ви дізнаєтеся що Toyota завтра починає продажі нової серії автомобілів, то це означає їх акції завтра виростуть. Все що вам потрібно - це інвестувати в опціон акцій Toyota з умовою зростання ціни на 1 день або навіть годину в розпалі дня або в самому його початку. Якщо ви дізнаєтеся що цунамі затопило завод Toyota - значить їх акції впадуть і ви можете інвестувати в опціон з умовою падіння ціни.

Таким чином ви бачите, що заробити можна не тільки на зростанні акцій, але і на падінні. А новин по компаніях кожен день дуже багато і завдяки великій кількості активів, ви можете інвестувати в опціони щодня. Досить робити всього 2 вдалих угоди в день, для того щоб заробляти більше 5000 доларів на місяць.

А ось недавній приклад в якості інструкції:

Крок 1 - вибираємо актив. Я вибрав акції Facebook у надійного брокера по бінарних опціонах:

Я вибрав акції Facebook у  надійного брокера  по бінарних опціонах:

Крок 2 - Вказуємо час закінчення терміну опціону і прогноз. Я вказав час закінчення опціону на 21.35, так як зараз 21:25, на те я буду інвестувати на 10 хвилин. В даному випадку я прогнозував зростання ціни акцій і натиснув на кнопку ВГОРУ:

В даному випадку я прогнозував зростання ціни акцій і натиснув на кнопку ВГОРУ:

Крок 3 - Отримую прибуток. 10 хвилин пройшли швидко а акції Facebook встигли небагато вирости в ціні:

10 хвилин пройшли швидко а акції Facebook встигли небагато вирости в ціні:

Це найбільш дохідні інвестиції, всього за 5-15 хвилин можна отримати від 70% прибутку. Щодня можна здійснювати безліч угод. Серед активів фондовий, товарний і валютний ринок. Доступно абсолютно кожному, мінімальна інвестиція всього 25 доларів

Висока прибутковість пов'язана з високими ризиками. Успішні інвестиції вимагають підготовки та ретельного аналізу активу. В силу можливостей супер короткострокових інвестицій інвестор повинен володіти психологічною стійкістю, мати власну стратегію.

У мене на блозі досить багато інформації по тому, як заробити на опціонах, можете прочитати не багато більш докладно про них тут - Інвестиції в бінарні опціони .

Вкладення в акції

Інвестиції в акції  досить давній і класичний спосіб Інвестиції в акції досить давній і класичний спосіб. Інвестувати в акції можна різними способами в залежності від компанії. Середня прибутковість акцій коливається від 10 до 20% річних.

Але є й винятки, наприклад акції Nvidia в 2017 додали 200%.

Для відбулися компаній в середньому зростання може бути і 5% в рік. Наприклад Google, це вже відбувся величезний бізнес, уявіть що йому потрібно зробити щоб збільшити вартість на 100% за пів року? Це практично неможливо. А ось маленької піцерії досить відкрити пару нових ресторанів і укласти вигідні контракти, для того щоб за пару місяців додати 500%.

Ви зможете на практиці подивитися, як купуються і продаються акції на біржах NASDAQ, XETRA, і інших у брокера eToro (Мінімальний депозит для відкриття рахунку $ 500). Там можна купити акції Google , Microsoft і ще понад 1000 компаній з усього світу.

Крім вже відомих мільярдних компаній, постійно з'являються нові, акції яких стоять зовсім дешево, але їх потенціал як і ціна можуть зрости в тисячі разів. Наприклад, той же Apple коли то був маленьким стартапом.

Якщо ви не хочете ризикувати великими грошима, але хочеться заробити на акціях, ідеальним варіантом будуть CFD контракти - це торгівля на ціновій різниці.

В активах (Що таке CFD) є понад 1000 акцій різного спрямування, наприклад Adobe, Electronic Arts, AMD, Ford і так далі.

Мені дуже подобається торгівля у брокера Libertex .

Мені дуже подобається торгівля у брокера  Libertex

Потрібно сказати, що серед активів брокера не тільки акції, але і всі валютні пари, індекси та сировинні товари, енергоносії та інші. Мінімальний депозит $ 200, а мінімальні операції від 10-20 доларів.

Акції здатні приносити хороший прибуток, привілеї і є довгостроковими інвестиціями.

Мінімальний пакет акцій може коштувати не малих грошей, а акції невідомих компаній досить ризиковані.

Інвестування в метали

Купувати фізичне золото запас - одна з давніх традицій заощадження грошей Купувати фізичне золото запас - одна з давніх традицій заощадження грошей. І в наші дні золоті злитки є у вільному продажу практично у всіх банках багатьох країн, в тому числі в Росії, Україні, Білорусії. Злиток золота може мати різну вагу, він варіюється від 1 грама до 1 кілограма. Кожен банк виставляє на нього свою ціну.

Зверніть увагу, що:

За останні 15 років золото зазнало ціновий бум, але з 2012 року невблаганно втрачає в ціні. На сьогоднішній день майбутнє золота не зовсім ясне , І інвестиції в золото можуть бути тільки довгострокові.

Цей дорогоцінний метал не втратить своєї основної цінності, але навіть не велике падіння в ціні може принести збитки інвестору, адже втрачається не тільки капітал, але і час.

Кілька років тому Уоррен Баффетт продав всі свої «золоті» активи і не прогадав. Вважаю що в 2018 році не варто поспішати з інвестиціями в золото, хоча б варто почекати до тих пір, поки не встановиться стабільність в нафтовому секторі. Якщо подивитися на рейтинг ПІФ (про це нижче), то можна побачити що за 2017 рік ПІФи займаються золотом вже зазнали збитків.

Метали мають певний фізичний запас, тому сильних падінь в ціні очікувати не потрібно. Метали відносяться до довгострокових і надійним інвестиціям. Інвестиції в метали доступні практично кожному у кого є рахунок в банку.

Ціна на метали сильно залежить від різних економік. На великий відсоток прибутку розраховувати не варто. При продажу золота в банку необхідно сплатити податок у 13%, це той відсоток який може бути досягнутий за кілька років інвестицій.

У порівнянні з банківськими депозитами інвестиції у фондовий ринок вважаються значно більш прибутковими. Хоча реальний прибуток ніхто не гарантує. Все залежить від стану фондового ринку на поточний момент. Більш об'ємний по грошах і видам компаній це зарубіжний ринок, де про акції знають навіть діти. Інвестиції за кордоном в основному і ґрунтуються на акціях. Але для того, щоб успішно інвестувати в акції, мало просто мати гроші для вкладу, необхідно добре розбиратися в бізнесі і вміти прогнозувати. Для тих хто не відчуває впевненості в цих навичках - кращим вибором буде довірче управління.

Куди надійно інвестувати гроші - Банківські вклади

На сьогодні найпопулярнішим способом збереження грошей у росіян вважається внесок в банківський депозит На сьогодні найпопулярнішим способом збереження грошей у росіян вважається внесок в банківський депозит. Він викликає більше довіри у громадян, ніж вкладення коштів в інвестиційні фонди. Можливо, це пов'язано з інерцією мислення, адже за часів СРСР вкласти особисті кошти можна було тільки в ощадбанк.

Я б сказав що в банки люди не вкладають гроші, а просто віддають на зберігання. Винятком можуть бути тільки дуже-дуже великі суми.

Процентний прибуток за банківськими ставками невелика, в середньому 7-9% річних, а держава страхує до 1 400 000 рублей кожен внесок від непередбачених обставин.

Серед найнадійніших банків:

 • Сбербанк (sbrf.ru)
 • Внешторгбанк (ВТБ) Санкт-Петербург (vtb.ru)
 • Газпромбанк (gazprombank.ru)
 • Россельхозбанк (rshb.ru)

Вони пропонують не найбільші, але стабільні і надійні річні відсотки: 7.25%, 7.4%, 7.4%, 8%. І все ж, банки це таке місце, куди інвестувати гроші може кожен, але інвестицією це назвати складно. У банку може заробити тільки банкір, а вкладник тільки зберегти свої кошти.

Плюси полягають в тому, що банки щодо надійні, і ви точно збережіть свої кошти.

7-10% прибутковості не виправдовують себе, так як рівень інфляції якраз на цьому рівні. Складно назвати це інвестицією.

Куди вкласти гроші - ПІФ

Пайові Інвестиційні Фонди також є одним з видів вкладення капіталу куди вигідно інвестувати гроші відносно банку Пайові Інвестиційні Фонди також є одним з видів вкладення капіталу куди вигідно інвестувати гроші відносно банку. ПІФи створюються для залучення інвестицій з метою торгівлі на товарних і фондових біржах, а так же операціями з нерухомістю. ПІФ довгий час були найпопулярнішими місцями, куди інвестувати гроші міг не кожна людина з вулиці.

ПІФ бувають декількох типів

 • Піф відкритого типу - тут вільно можна купити або продати пай.
 • Піф інтервального типу - пай продають тільки після закінчення певного часу.
 • Піф закритого типу - не приймають вклади від приватних інвесторів. Зазвичай прибуток виплачується в кінці року.

ПІФ можна розглядати як довірче управління - ви купуєте паї, а ваші гроші керуються компанією, в результаті чого ціни на паї ростуть. Але як я вже говорив, в 2018 році ризики високі. Якщо ви і зважилися вкласти в якийсь ПІФ, в них варто вкладати не весь капітал, а тільки якусь частину. Рейтинги прибутковості ПІФів можна подивитися на сторінках:

 • //pif.investfunds.ru/ratings/
 • //www.nlu.ru/pif-doxod-renking.htm

Я рекомендую звертати на результати нема за останній місяць, а за останні кілька років. Як ви бачите, в середньому якщо не брати ТОП 10, щорічна прибутковість на рівні банківських вкладів, +/- 3-5%.

Якщо ви вирішили вкласти гроші в ПІФ, раджу уважно вивчити не тільки саму компанію, а й перспективу ринку, а також попросити плани, задати питання щодо майбутнього ринку керуючих і переконатися, що вони впевнені в своїх діях і знають як будуть надходити в різних ситуаціях.

Керують ПІФ професіонали, але падіння цін не можуть зупинити навіть вони. В такому випадку не варто поспішати продавати паї. Потрібно почекати, поки вони знову не виростуть в ціні. У будь-якому випадку, щоб залишатися в прибутку, в ПІФ потрібно вкладати кошти на тривалу перспективу в кілька років.

Для того щоб заробити і мати можливість здійснювати інвестиції в ПІФ , Потрібно володіти солідним капіталом.

У своїй більшості інвестиції в успішні ПІФ починаються від півмільйона рублів.

При цьому необхідно розуміти, що інвестувати безпечніше одночасно в кілька різних ПІФ. Також для успішної інвестиції потрібно розуміти і розбиратися в фондовому ринку, акціях і поточний стан ринку, і інших економічних факторах.

Хороший ПІФ має високу надійність, так як регулюється державою. У вдалі роки прибуток може становити до 80% річних. Обмежені ризики в залежності від конкретних умов кожного ПІФ.

Тривалий процес передачі і отримання грошей. Якщо ви живете не в місті де розташований ПІФ, то інвестиції будуть вкрай незручними (підписи, документи, переклади). У хороших ПІФ можуть бути високі мінімальні пороги для інвестицій.

Предмети мистецтва

Стовідсоткова віддача - не така велика рідкість на цьому вільному ринку Стовідсоткова віддача - не така велика рідкість на цьому вільному ринку. Але відчувати, що саме може володіти найбільшим інвестиційним потенціалом, можуть тільки розумні і володіють хорошим смаком інвестори.

250 000% річних

Найнадійніші інвестиції - це інвестиції в знаменитих художників минулого сторіччя. Наприклад, картина Енді Уорхола «Лимонна Мерилін» була придбана в 1962 році за 250 доларів. Через 45 років вона була продана за 28 млн доларів. 250 000% річних.

Серед сучасних художників слід вибирати найбільш активних, які регулярно виставляються в галереях і всяким чином рекламуються. Картини подібних художників можуть дорожчати на 100-300% на рік, при тому що картини відомих сучасних художників можна купити від 10-20 тисяч доларів. Варто сказати, що основні покупці мистецтва аж ніяк не аматори і колекціонери, а гравці фінансового ринку.

Не всі інвестори розбираються в живописі або художників, але це не заважає їм заробляти на цьому. Такі інвестори залучають спеціальних консультантів, які роблять об'єктивну оцінку активу, перевіряють справжність, супроводжують процес покупки і продажу.

При грамотному підході приносять не тільки естетичне задоволення але і високий прибуток.

Вимагають високого розуміння ринку. Активи як правило не мають високу ліквідність, якщо тільки це не картина Моне або Ван Гога.

Куди інвестувати гроші в інтернеті

Багатьом людям подобається інвестувати гроші в інтернет бізнес Багатьом людям подобається інвестувати гроші в інтернет бізнес. З появою інтернету з'явилися і різні способи вкладення своїх капіталів. Всі доходи в інтернеті грунтуються на послуги, торгівлі та рекламі. Є люди, які інвестують гроші в сайти під рекламу або торгівлю. Інвестори купують або створюють сайт для подальшого продажу на ньому реклами або конкретних товарів і послуг. Ціна за розміщення реклами залежить від рівня сайту, його відвідуваності, тематики, і інших показниках.

Окупність інтернет бізнесу становить приблизно від року до двох.

Якщо вкласти 60 000 доларів на два проекти, то за 2 роки можна вийти на прибуток в 80-100 тисяч доларів.

Багато людей інвестують гроші в створення власного інтернет бізнесу або магазину. При цьому зовсім не обов'язково мати власний склад. У цьому бізнесі важливо знайти хорошого постачальника і товари будуть йти до своїх покупців прямо від нього. Але для того щоб ваш магазин був краще і відоміший інших конкурентів - потрібно вкласти достатньо грошей в створення функціонального сайту, рекламу, сервіс. На реалізацію таких проектів йдуть роки, а й прибутковість досить висока.

Вдалий проект може швидко окупити в кілька разів і продовжувати приносити прибуток решту часу.

Інвестиції в інтернет бізнес можуть бути тільки при наявності хороших пропозицій, яких на жаль мало.

Куди інвестувати великі гроші - Інвестиції в нерухомість

Інвестиції в нерухомість досить консервативні але вигідні, особливо під час кризи і знецінення активів Інвестиції в нерухомість досить консервативні але вигідні, особливо під час кризи і знецінення активів. Особливо вигідно вкладати в нерухомість у великих містах, людних місцях і курортних зонах.

Інвестиції в нерухомість вимагають великих капіталовкладень, які є не у всіх. Але можна починати з малого: вкласти кошти на ранній стадії будівництва. Після завершення, вартість будинку значно зросте. Нерухомість буває і зовсім дрібна, наприклад, гараж, який не зажадає величезних вкладень.

 • Інвестиції в житлову нерухомість. Ціна на нерухомість зростає регулярно, і цей факт є показником високої прибутковості від інвестицій в нерухомість . У житловому секторі краще віддати перевагу невеликі однокімнатні квартири, які користуються у населення підвищеним попитом.
 • Інвестиції в комерційну нерухомість. Стабільний дохід приносять інвестиції в комерційні приміщення. Там можуть розташовуватися склади, офіси, магазини, салони краси і т.д.
 • Інвестиції в закордонну нерухомість. Інвестори купують іноземну нерухомість, а потім здають її в оренду. Це - теж не поганий метод інвестування.

Купуючи будь-якого роду нерухомість, потрібно враховувати безліч чинників:

- Місцезнаходження

- Близькість зупинок, школи, садочка, і т.д.

- Зручності

- Наявність парковки і безліч інших нюансів.

У більшості людей слова «інвестиції в нерухомість» асоціюються з метою збереження грошей, а не їх множення, тому важливо спочатку підійти до цього питання дуже відповідально, проаналізувати обраний об'єкт не з боку споживача, а з боку інвестора.

Надійність, великий вибір пропозицій.

Не висока прибуток, вільні гроші на інвестиції в нерухомість є у меншості.

Часто хороші інвестиції - це індивідуальні проекти. Це може бути фірма через дорогу або інвестиції в себе. Подивіться додаткові пости на тему інвестицій:

Куди вкладати гроші в 2019 році?

Куди інвестувати гроші кожен повинен вирішити сам для себе, адже тут не може бути рад або настанов. Якщо вам сподобалася ідея інвестицій, то інвестуйте тільки в ту область, яка вам більше подобається і в якій ви бачите майбутнє. Інвестиції можуть принести хороші плоди, важливо тільки почати.

Если ви нашли помилки, будь ласка, віділіть фрагмент тексту и натісніть Ctrl + Enter, и я ее обов'язково виправлено! Величезне спасибі вам за допомогу!


Куди інвестувати гроші в 2019? Приклади і прибутковість

Кожен просунута людина замислюється про те, куди краще інвестувати гроші.

Попит породжує пропозицію і на сьогоднішній день інвестору пропонуються десятки місць, куди вигідно інвестувати гроші може бути вигідною ідеєю. Давайте проведемо огляд найбільш доступних і цікавих варіантів, куди можна інвестувати гроші в 2019 році, порівняємо їх плюси і мінуси, умови і вигоди!

Куди вкладати гроші - Стартапи

Стартапи  - це інноваційні компанії, що пропонують нові технології, яких раніше просто не існувало Стартапи - це інноваційні компанії, що пропонують нові технології, яких раніше просто не існувало. Впровадити нові і невідомі технології в життя, довести їх до масового споживача - дуже складне завдання, яке разом з цим може принести тисячі відсотків прибутку.

Зверніть увагу, що: Щодня з'являються нові стартапи вимагають інвестицій. Але тільки 10% з них працюють більше року.

Для того щоб заробити на інвестиціях в стартап , Потрібно впевнитися, що ідея, мета, план, команда в молодої компанії добре взаємопов'язані, якщо компанія розуміє що їй потрібно і що вона робить - це важлива складова успіху.

Є немало прикладів коли стартапи буквально з нуля перетворювалися в мільйонні компанії, збагачуючи своїх інвесторів на всьому шляху розвитку. Сьогодні існують спеціальні біржі стартапів, за допомогою яких сходяться компанії та інвестори. біржа стартапа - це сайт, на якому стартапи реєструють себе, свої пропозиції, бізнес плани і заявляють необхідну суму для старту. Інвестори вибирають стартапи та інвестують в них кошти. Так у кожного стратап можуть бути багато інвесторів. Коли стартап набирає запитувану суму, проект починає працювати і в разі успіху він винагородить своїх інвесторів.

Зараз коли американський верстат перестав друкувати гроші в старій кількості, серед багатих і мудрих людей побутує думка, що в наступні 10 років не будуть народжуватися нові ринки, так як в світі просто не буде на це вільних коштів. У 2018 році ринок стартапів скоротився. На це позначилася й криза і платоспроможність.

Це цікаві інвестиції. Навіть якщо 10 стартапів прогорять, то 11-й здатний окупити всі втрати, так як прибутку можуть йти на тисячі відсотків.

Стартап - це ризики і незвідане. Часто стартапи гинуть не через погану ідеї, а через погану організацію, некомпетентності керівників компанією.

Куди можна вкласти невеликі гроші - ПАММ рахунки

Цим видом інвестицій займаюся я Цим видом інвестицій займаюся я. ПАММ рахунок по суті дуже нагадує ПІФ, тільки їм керує одна людина. Професійний трейдер створює у брокера спеціальний ПАММ рахунок. На цьому рахунку спочатку є тільки його статутний капітал, наприклад 50 000 доларів. Далі в цей рахунок можуть вкладати гроші інвестори. Трейдер торгує на біржі грошима цього рахунку і прибуток від торгівлі розподіляється пропорційно до внесків кожного інвестора.

За останні 7 років народилося і загинуло багато брокерів по ПАММ рахунками. Щоб не говорили менеджери існуючих брокерів, сьогодні є тільки один лідер - це Альпарі .

Саме цей брокер і володіє торговою маркою «ПАММ рахунок» так як саме він і придумав цю систему.

Прибуток в цьому виді довірчого управління межує на середній позначці в 4-6% в місяць або 80-120% річних якщо враховувати реінвестиції. Більш того, саме реінвестиції дозволяють множити власний прибуток і дозволяють заробити більше 800% ! Це дуже високий відсоток, при тому, що при портфельних інвестиціях ризики практично відсутні, а мінімальна інвестиція починається від 10 доларів. Як бачите, це те місце, куди інвестувати невеликі гроші може абсолютно кожен.

Альпарі надає всю статистику і дані про роботу керуючого, відображає його угоди і обсяги торгівлі. На даний момент є ПАММ рахунки які працюють вже понад 4-х років і приносять стабільний прибуток. Так як стратегії торгівлі у керуючих різні, то і прибутковість окремих ПАММ рахунків різниться. Якщо консервативні приносять 4-6% в місяць, то агресивні можуть видавати і більше 170% прибутковості за один місяць!

Рейтинг ПАММ рахунків:

Рейтинг ПАММ рахунків:

контроль ризиків

При вкладенні одночасно в 10-15 різних ПАММ рахунків, ви знижуєте ризики до самого мінімуму. Якщо один рахунок за звітний місяць принесе збиток, то інші перекриють цей збиток своїм прибутком.

ПАММ рахунки доступні всім, від моменту реєстрації у брокера до інвестиції буде потрібно не більше 10 хвилин.

Більш детальну інформацію про інвестиції в ПАММ ви знайдете на цьому блозі, який їм і присвячений.

Висока прибутковість, практично відсутні ризики, багаторічна робота брокерів і керуючих доводять стабільність і надійність інвестицій. Висока доступність і прозорість.

За п'ять років інвестицій я так і не знайшов мінусів. Це прекрасна можливість мати пасивний дохід .

Інвестиції в Фондовий ринок

Якщо гроші для зберігання кладуть в банк, то для отримання вигоди їх інвестують у фондовий ринок. Фондовий ринок являє собою майданчики, де продаються і купуються цінні папери, товари і навіть послуги. Основні майданчики - це фондові біржі. У Росії це Московська Біржа - об'єднання двох раніше окремих майданчиків ММВБ і РТС.

Безпосередньо торгувати на світових біржах має право не сам інвестор, а посередник - брокер з відповідною ліцензією. Інвестор відкриває торговий рахунок у брокера і через нього купує фондові активи, як цінні папери та інші.

Інвестиції в Опціони

Для мене це дуже вигідний вид інвестицій Для мене це дуже вигідний вид інвестицій. Не так давно я випробував всі можливості опціонів і готовий розповісти вам все в деталях.

Бінарний опціон - це контракт з умовою зростання або падіння ціни активу у встановлений вами термін. Якщо ваше умова виконується - ціна активу виростає або падає згідно з вашим прогнозом у встановлений час, то ви отримуєте прибуток. Все влаштовано так, що зрозуміє навіть дитина.

Найкраще я відразу наведу приклад:

 • Ви купуєте бінарний опціон на акції Microsoft на 1 годину і вказуєте що ціна буде рости. Якщо через годину, ціна акцій Microsoft буде вище ніж на момент покупки опціону - ви отримуєте 80% прибутку. Якби ви інвестували 100 доларів, то за годину ви змогли б заробити 80 доларів.

У опціони можна інвестувати на терміни від однієї хвилини до тижня, термін інвестиції встановлюєте ви самі. Серед активів є акції найбільших компаній в світі, як Газпром, facebook, Google, Apple, Lufthansa, Mercedes, акції світових банків і корпорацій. А так же серед активів є активи товарного ринку (нафта, газ, золото), фондові індекси, валюти ...

Як заробити на інвестиціях в опціони?

Та дуже просто! Всього лише стежте за новинами. Якщо ви дізнаєтеся що Toyota завтра починає продажі нової серії автомобілів, то це означає їх акції завтра виростуть. Все що вам потрібно - це інвестувати в опціон акцій Toyota з умовою зростання ціни на 1 день або навіть годину в розпалі дня або в самому його початку. Якщо ви дізнаєтеся що цунамі затопило завод Toyota - значить їх акції впадуть і ви можете інвестувати в опціон з умовою падіння ціни.

Таким чином ви бачите, що заробити можна не тільки на зростанні акцій, але і на падінні. А новин по компаніях кожен день дуже багато і завдяки великій кількості активів, ви можете інвестувати в опціони щодня. Досить робити всього 2 вдалих угоди в день, для того щоб заробляти більше 5000 доларів на місяць.

А ось недавній приклад в якості інструкції:

Крок 1 - вибираємо актив. Я вибрав акції Facebook у надійного брокера по бінарних опціонах:

Я вибрав акції Facebook у  надійного брокера  по бінарних опціонах:

Крок 2 - Вказуємо час закінчення терміну опціону і прогноз. Я вказав час закінчення опціону на 21.35, так як зараз 21:25, на те я буду інвестувати на 10 хвилин. В даному випадку я прогнозував зростання ціни акцій і натиснув на кнопку ВГОРУ:

В даному випадку я прогнозував зростання ціни акцій і натиснув на кнопку ВГОРУ:

Крок 3 - Отримую прибуток. 10 хвилин пройшли швидко а акції Facebook встигли небагато вирости в ціні:

10 хвилин пройшли швидко а акції Facebook встигли небагато вирости в ціні:

Це найбільш дохідні інвестиції, всього за 5-15 хвилин можна отримати від 70% прибутку. Щодня можна здійснювати безліч угод. Серед активів фондовий, товарний і валютний ринок. Доступно абсолютно кожному, мінімальна інвестиція всього 25 доларів

Висока прибутковість пов'язана з високими ризиками. Успішні інвестиції вимагають підготовки та ретельного аналізу активу. В силу можливостей супер короткострокових інвестицій інвестор повинен володіти психологічною стійкістю, мати власну стратегію.

У мене на блозі досить багато інформації по тому, як заробити на опціонах, можете прочитати не багато більш докладно про них тут - Інвестиції в бінарні опціони .

Вкладення в акції

Інвестиції в акції  досить давній і класичний спосіб Інвестиції в акції досить давній і класичний спосіб. Інвестувати в акції можна різними способами в залежності від компанії. Середня прибутковість акцій коливається від 10 до 20% річних.

Але є й винятки, наприклад акції Nvidia в 2017 додали 200%.

Для відбулися компаній в середньому зростання може бути і 5% в рік. Наприклад Google, це вже відбувся величезний бізнес, уявіть що йому потрібно зробити щоб збільшити вартість на 100% за пів року? Це практично неможливо. А ось маленької піцерії досить відкрити пару нових ресторанів і укласти вигідні контракти, для того щоб за пару місяців додати 500%.

Ви зможете на практиці подивитися, як купуються і продаються акції на біржах NASDAQ, XETRA, і інших у брокера eToro (Мінімальний депозит для відкриття рахунку $ 500). Там можна купити акції Google , Microsoft і ще понад 1000 компаній з усього світу.

Крім вже відомих мільярдних компаній, постійно з'являються нові, акції яких стоять зовсім дешево, але їх потенціал як і ціна можуть зрости в тисячі разів. Наприклад, той же Apple коли то був маленьким стартапом.

Якщо ви не хочете ризикувати великими грошима, але хочеться заробити на акціях, ідеальним варіантом будуть CFD контракти - це торгівля на ціновій різниці.

В активах (Що таке CFD) є понад 1000 акцій різного спрямування, наприклад Adobe, Electronic Arts, AMD, Ford і так далі.

Мені дуже подобається торгівля у брокера Libertex .

Мені дуже подобається торгівля у брокера  Libertex

Потрібно сказати, що серед активів брокера не тільки акції, але і всі валютні пари, індекси та сировинні товари, енергоносії та інші. Мінімальний депозит $ 200, а мінімальні операції від 10-20 доларів.

Акції здатні приносити хороший прибуток, привілеї і є довгостроковими інвестиціями.

Мінімальний пакет акцій може коштувати не малих грошей, а акції невідомих компаній досить ризиковані.

Інвестування в метали

Купувати фізичне золото запас - одна з давніх традицій заощадження грошей Купувати фізичне золото запас - одна з давніх традицій заощадження грошей. І в наші дні золоті злитки є у вільному продажу практично у всіх банках багатьох країн, в тому числі в Росії, Україні, Білорусії. Злиток золота може мати різну вагу, він варіюється від 1 грама до 1 кілограма. Кожен банк виставляє на нього свою ціну.

Зверніть увагу, що:

За останні 15 років золото зазнало ціновий бум, але з 2012 року невблаганно втрачає в ціні. На сьогоднішній день майбутнє золота не зовсім ясне , І інвестиції в золото можуть бути тільки довгострокові.

Цей дорогоцінний метал не втратить своєї основної цінності, але навіть не велике падіння в ціні може принести збитки інвестору, адже втрачається не тільки капітал, але і час.

Кілька років тому Уоррен Баффетт продав всі свої «золоті» активи і не прогадав. Вважаю що в 2018 році не варто поспішати з інвестиціями в золото, хоча б варто почекати до тих пір, поки не встановиться стабільність в нафтовому секторі. Якщо подивитися на рейтинг ПІФ (про це нижче), то можна побачити що за 2017 рік ПІФи займаються золотом вже зазнали збитків.

Метали мають певний фізичний запас, тому сильних падінь в ціні очікувати не потрібно. Метали відносяться до довгострокових і надійним інвестиціям. Інвестиції в метали доступні практично кожному у кого є рахунок в банку.

Ціна на метали сильно залежить від різних економік. На великий відсоток прибутку розраховувати не варто. При продажу золота в банку необхідно сплатити податок у 13%, це той відсоток який може бути досягнутий за кілька років інвестицій.

У порівнянні з банківськими депозитами інвестиції у фондовий ринок вважаються значно більш прибутковими. Хоча реальний прибуток ніхто не гарантує. Все залежить від стану фондового ринку на поточний момент. Більш об'ємний по грошах і видам компаній це зарубіжний ринок, де про акції знають навіть діти. Інвестиції за кордоном в основному і ґрунтуються на акціях. Але для того, щоб успішно інвестувати в акції, мало просто мати гроші для вкладу, необхідно добре розбиратися в бізнесі і вміти прогнозувати. Для тих хто не відчуває впевненості в цих навичках - кращим вибором буде довірче управління.

Куди надійно інвестувати гроші - Банківські вклади

На сьогодні найпопулярнішим способом збереження грошей у росіян вважається внесок в банківський депозит На сьогодні найпопулярнішим способом збереження грошей у росіян вважається внесок в банківський депозит. Він викликає більше довіри у громадян, ніж вкладення коштів в інвестиційні фонди. Можливо, це пов'язано з інерцією мислення, адже за часів СРСР вкласти особисті кошти можна було тільки в ощадбанк.

Я б сказав що в банки люди не вкладають гроші, а просто віддають на зберігання. Винятком можуть бути тільки дуже-дуже великі суми.

Процентний прибуток за банківськими ставками невелика, в середньому 7-9% річних, а держава страхує до 1 400 000 рублей кожен внесок від непередбачених обставин.

Серед найнадійніших банків:

 • Сбербанк (sbrf.ru)
 • Внешторгбанк (ВТБ) Санкт-Петербург (vtb.ru)
 • Газпромбанк (gazprombank.ru)
 • Россельхозбанк (rshb.ru)

Вони пропонують не найбільші, але стабільні і надійні річні відсотки: 7.25%, 7.4%, 7.4%, 8%. І все ж, банки це таке місце, куди інвестувати гроші може кожен, але інвестицією це назвати складно. У банку може заробити тільки банкір, а вкладник тільки зберегти свої кошти.

Плюси полягають в тому, що банки щодо надійні, і ви точно збережіть свої кошти.

7-10% прибутковості не виправдовують себе, так як рівень інфляції якраз на цьому рівні. Складно назвати це інвестицією.

Куди вкласти гроші - ПІФ

Пайові Інвестиційні Фонди також є одним з видів вкладення капіталу куди вигідно інвестувати гроші відносно банку Пайові Інвестиційні Фонди також є одним з видів вкладення капіталу куди вигідно інвестувати гроші відносно банку. ПІФи створюються для залучення інвестицій з метою торгівлі на товарних і фондових біржах, а так же операціями з нерухомістю. ПІФ довгий час були найпопулярнішими місцями, куди інвестувати гроші міг не кожна людина з вулиці.

ПІФ бувають декількох типів

 • Піф відкритого типу - тут вільно можна купити або продати пай.
 • Піф інтервального типу - пай продають тільки після закінчення певного часу.
 • Піф закритого типу - не приймають вклади від приватних інвесторів. Зазвичай прибуток виплачується в кінці року.

ПІФ можна розглядати як довірче управління - ви купуєте паї, а ваші гроші керуються компанією, в результаті чого ціни на паї ростуть. Але як я вже говорив, в 2018 році ризики високі. Якщо ви і зважилися вкласти в якийсь ПІФ, в них варто вкладати не весь капітал, а тільки якусь частину. Рейтинги прибутковості ПІФів можна подивитися на сторінках:

 • //pif.investfunds.ru/ratings/
 • //www.nlu.ru/pif-doxod-renking.htm

Я рекомендую звертати на результати нема за останній місяць, а за останні кілька років. Як ви бачите, в середньому якщо не брати ТОП 10, щорічна прибутковість на рівні банківських вкладів, +/- 3-5%.

Якщо ви вирішили вкласти гроші в ПІФ, раджу уважно вивчити не тільки саму компанію, а й перспективу ринку, а також попросити плани, задати питання щодо майбутнього ринку керуючих і переконатися, що вони впевнені в своїх діях і знають як будуть надходити в різних ситуаціях.

Керують ПІФ професіонали, але падіння цін не можуть зупинити навіть вони. В такому випадку не варто поспішати продавати паї. Потрібно почекати, поки вони знову не виростуть в ціні. У будь-якому випадку, щоб залишатися в прибутку, в ПІФ потрібно вкладати кошти на тривалу перспективу в кілька років.

Для того щоб заробити і мати можливість здійснювати інвестиції в ПІФ , Потрібно володіти солідним капіталом.

У своїй більшості інвестиції в успішні ПІФ починаються від півмільйона рублів.

При цьому необхідно розуміти, що інвестувати безпечніше одночасно в кілька різних ПІФ. Також для успішної інвестиції потрібно розуміти і розбиратися в фондовому ринку, акціях і поточний стан ринку, і інших економічних факторах.

Хороший ПІФ має високу надійність, так як регулюється державою. У вдалі роки прибуток може становити до 80% річних. Обмежені ризики в залежності від конкретних умов кожного ПІФ.

Тривалий процес передачі і отримання грошей. Якщо ви живете не в місті де розташований ПІФ, то інвестиції будуть вкрай незручними (підписи, документи, переклади). У хороших ПІФ можуть бути високі мінімальні пороги для інвестицій.

Предмети мистецтва

Стовідсоткова віддача - не така велика рідкість на цьому вільному ринку Стовідсоткова віддача - не така велика рідкість на цьому вільному ринку. Але відчувати, що саме може володіти найбільшим інвестиційним потенціалом, можуть тільки розумні і володіють хорошим смаком інвестори.

250 000% річних

Найнадійніші інвестиції - це інвестиції в знаменитих художників минулого сторіччя. Наприклад, картина Енді Уорхола «Лимонна Мерилін» була придбана в 1962 році за 250 доларів. Через 45 років вона була продана за 28 млн доларів. 250 000% річних.

Куди інвестувати гроші в 2019? Приклади і прибутковість

Кожен просунута людина замислюється про те, куди краще інвестувати гроші.

Попит породжує пропозицію і на сьогоднішній день інвестору пропонуються десятки місць, куди вигідно інвестувати гроші може бути вигідною ідеєю. Давайте проведемо огляд найбільш доступних і цікавих варіантів, куди можна інвестувати гроші в 2019 році, порівняємо їх плюси і мінуси, умови і вигоди!

Куди вкладати гроші - Стартапи

Стартапи  - це інноваційні компанії, що пропонують нові технології, яких раніше просто не існувало Стартапи - це інноваційні компанії, що пропонують нові технології, яких раніше просто не існувало. Впровадити нові і невідомі технології в життя, довести їх до масового споживача - дуже складне завдання, яке разом з цим може принести тисячі відсотків прибутку.

Зверніть увагу, що: Щодня з'являються нові стартапи вимагають інвестицій. Але тільки 10% з них працюють більше року.

Для того щоб заробити на інвестиціях в стартап , Потрібно впевнитися, що ідея, мета, план, команда в молодої компанії добре взаємопов'язані, якщо компанія розуміє що їй потрібно і що вона робить - це важлива складова успіху.

Є немало прикладів коли стартапи буквально з нуля перетворювалися в мільйонні компанії, збагачуючи своїх інвесторів на всьому шляху розвитку. Сьогодні існують спеціальні біржі стартапів, за допомогою яких сходяться компанії та інвестори. біржа стартапа - це сайт, на якому стартапи реєструють себе, свої пропозиції, бізнес плани і заявляють необхідну суму для старту. Інвестори вибирають стартапи та інвестують в них кошти. Так у кожного стратап можуть бути багато інвесторів. Коли стартап набирає запитувану суму, проект починає працювати і в разі успіху він винагородить своїх інвесторів.

Зараз коли американський верстат перестав друкувати гроші в старій кількості, серед багатих і мудрих людей побутує думка, що в наступні 10 років не будуть народжуватися нові ринки, так як в світі просто не буде на це вільних коштів. У 2018 році ринок стартапів скоротився. На це позначилася й криза і платоспроможність.

Це цікаві інвестиції. Навіть якщо 10 стартапів прогорять, то 11-й здатний окупити всі втрати, так як прибутку можуть йти на тисячі відсотків.

Стартап - це ризики і незвідане. Часто стартапи гинуть не через погану ідеї, а через погану організацію, некомпетентності керівників компанією.

Куди можна вкласти невеликі гроші - ПАММ рахунки

Цим видом інвестицій займаюся я Цим видом інвестицій займаюся я. ПАММ рахунок по суті дуже нагадує ПІФ, тільки їм керує одна людина. Професійний трейдер створює у брокера спеціальний ПАММ рахунок. На цьому рахунку спочатку є тільки його статутний капітал, наприклад 50 000 доларів. Далі в цей рахунок можуть вкладати гроші інвестори. Трейдер торгує на біржі грошима цього рахунку і прибуток від торгівлі розподіляється пропорційно до внесків кожного інвестора.

За останні 7 років народилося і загинуло багато брокерів по ПАММ рахунками. Щоб не говорили менеджери існуючих брокерів, сьогодні є тільки один лідер - це Альпарі .

Саме цей брокер і володіє торговою маркою «ПАММ рахунок» так як саме він і придумав цю систему.

Прибуток в цьому виді довірчого управління межує на середній позначці в 4-6% в місяць або 80-120% річних якщо враховувати реінвестиції. Більш того, саме реінвестиції дозволяють множити власний прибуток і дозволяють заробити більше 800% ! Це дуже високий відсоток, при тому, що при портфельних інвестиціях ризики практично відсутні, а мінімальна інвестиція починається від 10 доларів. Як бачите, це те місце, куди інвестувати невеликі гроші може абсолютно кожен.

Альпарі надає всю статистику і дані про роботу керуючого, відображає його угоди і обсяги торгівлі. На даний момент є ПАММ рахунки які працюють вже понад 4-х років і приносять стабільний прибуток. Так як стратегії торгівлі у керуючих різні, то і прибутковість окремих ПАММ рахунків різниться. Якщо консервативні приносять 4-6% в місяць, то агресивні можуть видавати і більше 170% прибутковості за один місяць!

Рейтинг ПАММ рахунків:

Рейтинг ПАММ рахунків:

контроль ризиків

При вкладенні одночасно в 10-15 різних ПАММ рахунків, ви знижуєте ризики до самого мінімуму. Якщо один рахунок за звітний місяць принесе збиток, то інші перекриють цей збиток своїм прибутком.

ПАММ рахунки доступні всім, від моменту реєстрації у брокера до інвестиції буде потрібно не більше 10 хвилин.

Більш детальну інформацію про інвестиції в ПАММ ви знайдете на цьому блозі, який їм і присвячений.

Висока прибутковість, практично відсутні ризики, багаторічна робота брокерів і керуючих доводять стабільність і надійність інвестицій. Висока доступність і прозорість.

За п'ять років інвестицій я так і не знайшов мінусів. Це прекрасна можливість мати пасивний дохід .

Інвестиції в Фондовий ринок

Якщо гроші для зберігання кладуть в банк, то для отримання вигоди їх інвестують у фондовий ринок. Фондовий ринок являє собою майданчики, де продаються і купуються цінні папери, товари і навіть послуги. Основні майданчики - це фондові біржі. У Росії це Московська Біржа - об'єднання двох раніше окремих майданчиків ММВБ і РТС.

Безпосередньо торгувати на світових біржах має право не сам інвестор, а посередник - брокер з відповідною ліцензією. Інвестор відкриває торговий рахунок у брокера і через нього купує фондові активи, як цінні папери та інші.

Інвестиції в Опціони

Для мене це дуже вигідний вид інвестицій Для мене це дуже вигідний вид інвестицій. Не так давно я випробував всі можливості опціонів і готовий розповісти вам все в деталях.

Бінарний опціон - це контракт з умовою зростання або падіння ціни активу у встановлений вами термін. Якщо ваше умова виконується - ціна активу виростає або падає згідно з вашим прогнозом у встановлений час, то ви отримуєте прибуток. Все влаштовано так, що зрозуміє навіть дитина.

Найкраще я відразу наведу приклад:

 • Ви купуєте бінарний опціон на акції Microsoft на 1 годину і вказуєте що ціна буде рости. Якщо через годину, ціна акцій Microsoft буде вище ніж на момент покупки опціону - ви отримуєте 80% прибутку. Якби ви інвестували 100 доларів, то за годину ви змогли б заробити 80 доларів.

У опціони можна інвестувати на терміни від однієї хвилини до тижня, термін інвестиції встановлюєте ви самі. Серед активів є акції найбільших компаній в світі, як Газпром, facebook, Google, Apple, Lufthansa, Mercedes, акції світових банків і корпорацій. А так же серед активів є активи товарного ринку (нафта, газ, золото), фондові індекси, валюти ...

Як заробити на інвестиціях в опціони?

Та дуже просто! Всього лише стежте за новинами. Якщо ви дізнаєтеся що Toyota завтра починає продажі нової серії автомобілів, то це означає їх акції завтра виростуть. Все що вам потрібно - це інвестувати в опціон акцій Toyota з умовою зростання ціни на 1 день або навіть годину в розпалі дня або в самому його початку. Якщо ви дізнаєтеся що цунамі затопило завод Toyota - значить їх акції впадуть і ви можете інвестувати в опціон з умовою падіння ціни.

Таким чином ви бачите, що заробити можна не тільки на зростанні акцій, але і на падінні. А новин по компаніях кожен день дуже багато і завдяки великій кількості активів, ви можете інвестувати в опціони щодня. Досить робити всього 2 вдалих угоди в день, для того щоб заробляти більше 5000 доларів на місяць.

А ось недавній приклад в якості інструкції:

Крок 1 - вибираємо актив. Я вибрав акції Facebook у надійного брокера по бінарних опціонах:

Я вибрав акції Facebook у  надійного брокера  по бінарних опціонах:

Крок 2 - Вказуємо час закінчення терміну опціону і прогноз. Я вказав час закінчення опціону на 21.35, так як зараз 21:25, на те я буду інвестувати на 10 хвилин. В даному випадку я прогнозував зростання ціни акцій і натиснув на кнопку ВГОРУ:

В даному випадку я прогнозував зростання ціни акцій і натиснув на кнопку ВГОРУ:

Крок 3 - Отримую прибуток. 10 хвилин пройшли швидко а акції Facebook встигли небагато вирости в ціні:

10 хвилин пройшли швидко а акції Facebook встигли небагато вирости в ціні:

Це найбільш дохідні інвестиції, всього за 5-15 хвилин можна отримати від 70% прибутку. Щодня можна здійснювати безліч угод. Серед активів фондовий, товарний і валютний ринок. Доступно абсолютно кожному, мінімальна інвестиція всього 25 доларів

Висока прибутковість пов'язана з високими ризиками. Успішні інвестиції вимагають підготовки та ретельного аналізу активу. В силу можливостей супер короткострокових інвестицій інвестор повинен володіти психологічною стійкістю, мати власну стратегію.

У мене на блозі досить багато інформації по тому, як заробити на опціонах, можете прочитати не багато більш докладно про них тут - Інвестиції в бінарні опціони .

Вкладення в акції

Інвестиції в акції  досить давній і класичний спосіб Інвестиції в акції досить давній і класичний спосіб. Інвестувати в акції можна різними способами в залежності від компанії. Середня прибутковість акцій коливається від 10 до 20% річних.

Але є й винятки, наприклад акції Nvidia в 2017 додали 200%.

Для відбулися компаній в середньому зростання може бути і 5% в рік. Наприклад Google, це вже відбувся величезний бізнес, уявіть що йому потрібно зробити щоб збільшити вартість на 100% за пів року? Це практично неможливо. А ось маленької піцерії досить відкрити пару нових ресторанів і укласти вигідні контракти, для того щоб за пару місяців додати 500%.

Ви зможете на практиці подивитися, як купуються і продаються акції на біржах NASDAQ, XETRA, і інших у брокера eToro (Мінімальний депозит для відкриття рахунку $ 500). Там можна купити акції Google , Microsoft і ще понад 1000 компаній з усього світу.

Крім вже відомих мільярдних компаній, постійно з'являються нові, акції яких стоять зовсім дешево, але їх потенціал як і ціна можуть зрости в тисячі разів. Наприклад, той же Apple коли то був маленьким стартапом.

Якщо ви не хочете ризикувати великими грошима, але хочеться заробити на акціях, ідеальним варіантом будуть CFD контракти - це торгівля на ціновій різниці.

В активах (Що таке CFD) є понад 1000 акцій різного спрямування, наприклад Adobe, Electronic Arts, AMD, Ford і так далі.

Мені дуже подобається торгівля у брокера Libertex .

Мені дуже подобається торгівля у брокера  Libertex

Потрібно сказати, що серед активів брокера не тільки акції, але і всі валютні пари, індекси та сировинні товари, енергоносії та інші. Мінімальний депозит $ 200, а мінімальні операції від 10-20 доларів.

Акції здатні приносити хороший прибуток, привілеї і є довгостроковими інвестиціями.

Мінімальний пакет акцій може коштувати не малих грошей, а акції невідомих компаній досить ризиковані.

Інвестування в метали

Купувати фізичне золото запас - одна з давніх традицій заощадження грошей Купувати фізичне золото запас - одна з давніх традицій заощадження грошей. І в наші дні золоті злитки є у вільному продажу практично у всіх банках багатьох країн, в тому числі в Росії, Україні, Білорусії. Злиток золота може мати різну вагу, він варіюється від 1 грама до 1 кілограма. Кожен банк виставляє на нього свою ціну.

Зверніть увагу, що:

За останні 15 років золото зазнало ціновий бум, але з 2012 року невблаганно втрачає в ціні. На сьогоднішній день майбутнє золота не зовсім ясне , І інвестиції в золото можуть бути тільки довгострокові.

Цей дорогоцінний метал не втратить своєї основної цінності, але навіть не велике падіння в ціні може принести збитки інвестору, адже втрачається не тільки капітал, але і час.

Кілька років тому Уоррен Баффетт продав всі свої «золоті» активи і не прогадав. Вважаю що в 2018 році не варто поспішати з інвестиціями в золото, хоча б варто почекати до тих пір, поки не встановиться стабільність в нафтовому секторі. Якщо подивитися на рейтинг ПІФ (про це нижче), то можна побачити що за 2017 рік ПІФи займаються золотом вже зазнали збитків.

Метали мають певний фізичний запас, тому сильних падінь в ціні очікувати не потрібно. Метали відносяться до довгострокових і надійним інвестиціям. Інвестиції в метали доступні практично кожному у кого є рахунок в банку.

Ціна на метали сильно залежить від різних економік. На великий відсоток прибутку розраховувати не варто. При продажу золота в банку необхідно сплатити податок у 13%, це той відсоток який може бути досягнутий за кілька років інвестицій.

У порівнянні з банківськими депозитами інвестиції у фондовий ринок вважаються значно більш прибутковими. Хоча реальний прибуток ніхто не гарантує. Все залежить від стану фондового ринку на поточний момент. Більш об'ємний по грошах і видам компаній це зарубіжний ринок, де про акції знають навіть діти. Інвестиції за кордоном в основному і ґрунтуються на акціях. Але для того, щоб успішно інвестувати в акції, мало просто мати гроші для вкладу, необхідно добре розбиратися в бізнесі і вміти прогнозувати. Для тих хто не відчуває впевненості в цих навичках - кращим вибором буде довірче управління.

Куди надійно інвестувати гроші - Банківські вклади

На сьогодні найпопулярнішим способом збереження грошей у росіян вважається внесок в банківський депозит На сьогодні найпопулярнішим способом збереження грошей у росіян вважається внесок в банківський депозит. Він викликає більше довіри у громадян, ніж вкладення коштів в інвестиційні фонди. Можливо, це пов'язано з інерцією мислення, адже за часів СРСР вкласти особисті кошти можна було тільки в ощадбанк.

Я б сказав що в банки люди не вкладають гроші, а просто віддають на зберігання. Винятком можуть бути тільки дуже-дуже великі суми.

Процентний прибуток за банківськими ставками невелика, в середньому 7-9% річних, а держава страхує до 1 400 000 рублей кожен внесок від непередбачених обставин.

Серед найнадійніших банків:

 • Сбербанк (sbrf.ru)
 • Внешторгбанк (ВТБ) Санкт-Петербург (vtb.ru)
 • Газпромбанк (gazprombank.ru)
 • Россельхозбанк (rshb.ru)

Вони пропонують не найбільші, але стабільні і надійні річні відсотки: 7.25%, 7.4%, 7.4%, 8%. І все ж, банки це таке місце, куди інвестувати гроші може кожен, але інвестицією це назвати складно. У банку може заробити тільки банкір, а вкладник тільки зберегти свої кошти.

Плюси полягають в тому, що банки щодо надійні, і ви точно збережіть свої кошти.

7-10% прибутковості не виправдовують себе, так як рівень інфляції якраз на цьому рівні. Складно назвати це інвестицією.

Куди вкласти гроші - ПІФ

Пайові Інвестиційні Фонди також є одним з видів вкладення капіталу куди вигідно інвестувати гроші відносно банку Пайові Інвестиційні Фонди також є одним з видів вкладення капіталу куди вигідно інвестувати гроші відносно банку. ПІФи створюються для залучення інвестицій з метою торгівлі на товарних і фондових біржах, а так же операціями з нерухомістю. ПІФ довгий час були найпопулярнішими місцями, куди інвестувати гроші міг не кожна людина з вулиці.

ПІФ бувають декількох типів

 • Піф відкритого типу - тут вільно можна купити або продати пай.
 • Піф інтервального типу - пай продають тільки після закінчення певного часу.
 • Піф закритого типу - не приймають вклади від приватних інвесторів. Зазвичай прибуток виплачується в кінці року.

ПІФ можна розглядати як довірче управління - ви купуєте паї, а ваші гроші керуються компанією, в результаті чого ціни на паї ростуть. Але як я вже говорив, в 2018 році ризики високі. Якщо ви і зважилися вкласти в якийсь ПІФ, в них варто вкладати не весь капітал, а тільки якусь частину. Рейтинги прибутковості ПІФів можна подивитися на сторінках:

 • //pif.investfunds.ru/ratings/
 • //www.nlu.ru/pif-doxod-renking.htm

Я рекомендую звертати на результати нема за останній місяць, а за останні кілька років. Як ви бачите, в середньому якщо не брати ТОП 10, щорічна прибутковість на рівні банківських вкладів, +/- 3-5%.

Якщо ви вирішили вкласти гроші в ПІФ, раджу уважно вивчити не тільки саму компанію, а й перспективу ринку, а також попросити плани, задати питання щодо майбутнього ринку керуючих і переконатися, що вони впевнені в своїх діях і знають як будуть надходити в різних ситуаціях.

Керують ПІФ професіонали, але падіння цін не можуть зупинити навіть вони. В такому випадку не варто поспішати продавати паї. Потрібно почекати, поки вони знову не виростуть в ціні. У будь-якому випадку, щоб залишатися в прибутку, в ПІФ потрібно вкладати кошти на тривалу перспективу в кілька років.

Для того щоб заробити і мати можливість здійснювати інвестиції в ПІФ , Потрібно володіти солідним капіталом.

У своїй більшості інвестиції в успішні ПІФ починаються від півмільйона рублів.

При цьому необхідно розуміти, що інвестувати безпечніше одночасно в кілька різних ПІФ. Також для успішної інвестиції потрібно розуміти і розбиратися в фондовому ринку, акціях і поточний стан ринку, і інших економічних факторах.

Хороший ПІФ має високу надійність, так як регулюється державою. У вдалі роки прибуток може становити до 80% річних. Обмежені ризики в залежності від конкретних умов кожного ПІФ.

Тривалий процес передачі і отримання грошей. Якщо ви живете не в місті де розташований ПІФ, то інвестиції будуть вкрай незручними (підписи, документи, переклади). У хороших ПІФ можуть бути високі мінімальні пороги для інвестицій.

Предмети мистецтва

Стовідсоткова віддача - не така велика рідкість на цьому вільному ринку Стовідсоткова віддача - не така велика рідкість на цьому вільному ринку. Але відчувати, що саме може володіти найбільшим інвестиційним потенціалом, можуть тільки розумні і володіють хорошим смаком інвестори.

250 000% річних

Найнадійніші інвестиції - це інвестиції в знаменитих художників минулого сторіччя. Наприклад, картина Енді Уорхола «Лимонна Мерилін» була придбана в 1962 році за 250 доларів. Через 45 років вона була продана за 28 млн доларів. 250 000% річних.

Куди інвестувати гроші в 2019? Приклади і прибутковість

Кожен просунута людина замислюється про те, куди краще інвестувати гроші.

Попит породжує пропозицію і на сьогоднішній день інвестору пропонуються десятки місць, куди вигідно інвестувати гроші може бути вигідною ідеєю. Давайте проведемо огляд найбільш доступних і цікавих варіантів, куди можна інвестувати гроші в 2019 році, порівняємо їх плюси і мінуси, умови і вигоди!

Куди вкладати гроші - Стартапи

Стартапи  - це інноваційні компанії, що пропонують нові технології, яких раніше просто не існувало Стартапи - це інноваційні компанії, що пропонують нові технології, яких раніше просто не існувало. Впровадити нові і невідомі технології в життя, довести їх до масового споживача - дуже складне завдання, яке разом з цим може принести тисячі відсотків прибутку.

Зверніть увагу, що: Щодня з'являються нові стартапи вимагають інвестицій. Але тільки 10% з них працюють більше року.

Для того щоб заробити на інвестиціях в стартап , Потрібно впевнитися, що ідея, мета, план, команда в молодої компанії добре взаємопов'язані, якщо компанія розуміє що їй потрібно і що вона робить - це важлива складова успіху.

Є немало прикладів коли стартапи буквально з нуля перетворювалися в мільйонні компанії, збагачуючи своїх інвесторів на всьому шляху розвитку. Сьогодні існують спеціальні біржі стартапів, за допомогою яких сходяться компанії та інвестори. біржа стартапа - це сайт, на якому стартапи реєструють себе, свої пропозиції, бізнес плани і заявляють необхідну суму для старту. Інвестори вибирають стартапи та інвестують в них кошти. Так у кожного стратап можуть бути багато інвесторів. Коли стартап набирає запитувану суму, проект починає працювати і в разі успіху він винагородить своїх інвесторів.

Зараз коли американський верстат перестав друкувати гроші в старій кількості, серед багатих і мудрих людей побутує думка, що в наступні 10 років не будуть народжуватися нові ринки, так як в світі просто не буде на це вільних коштів. У 2018 році ринок стартапів скоротився. На це позначилася й криза і платоспроможність.

Це цікаві інвестиції. Навіть якщо 10 стартапів прогорять, то 11-й здатний окупити всі втрати, так як прибутку можуть йти на тисячі відсотків.

Стартап - це ризики і незвідане. Часто стартапи гинуть не через погану ідеї, а через погану організацію, некомпетентності керівників компанією.

Куди можна вкласти невеликі гроші - ПАММ рахунки

Цим видом інвестицій займаюся я Цим видом інвестицій займаюся я. ПАММ рахунок по суті дуже нагадує ПІФ, тільки їм керує одна людина. Професійний трейдер створює у брокера спеціальний ПАММ рахунок. На цьому рахунку спочатку є тільки його статутний капітал, наприклад 50 000 доларів. Далі в цей рахунок можуть вкладати гроші інвестори. Трейдер торгує на біржі грошима цього рахунку і прибуток від торгівлі розподіляється пропорційно до внесків кожного інвестора.

За останні 7 років народилося і загинуло багато брокерів по ПАММ рахунками. Щоб не говорили менеджери існуючих брокерів, сьогодні є тільки один лідер - це Альпарі .

Саме цей брокер і володіє торговою маркою «ПАММ рахунок» так як саме він і придумав цю систему.

Прибуток в цьому виді довірчого управління межує на середній позначці в 4-6% в місяць або 80-120% річних якщо враховувати реінвестиції. Більш того, саме реінвестиції дозволяють множити власний прибуток і дозволяють заробити більше 800% ! Це дуже високий відсоток, при тому, що при портфельних інвестиціях ризики практично відсутні, а мінімальна інвестиція починається від 10 доларів. Як бачите, це те місце, куди інвестувати невеликі гроші може абсолютно кожен.

Альпарі надає всю статистику і дані про роботу керуючого, відображає його угоди і обсяги торгівлі. На даний момент є ПАММ рахунки які працюють вже понад 4-х років і приносять стабільний прибуток. Так як стратегії торгівлі у керуючих різні, то і прибутковість окремих ПАММ рахунків різниться. Якщо консервативні приносять 4-6% в місяць, то агресивні можуть видавати і більше 170% прибутковості за один місяць!

Рейтинг ПАММ рахунків:

Рейтинг ПАММ рахунків:

контроль ризиків

При вкладенні одночасно в 10-15 різних ПАММ рахунків, ви знижуєте ризики до самого мінімуму. Якщо один рахунок за звітний місяць принесе збиток, то інші перекриють цей збиток своїм прибутком.

ПАММ рахунки доступні всім, від моменту реєстрації у брокера до інвестиції буде потрібно не більше 10 хвилин.

Більш детальну інформацію про інвестиції в ПАММ ви знайдете на цьому блозі, який їм і присвячений.

Висока прибутковість, практично відсутні ризики, багаторічна робота брокерів і керуючих доводять стабільність і надійність інвестицій. Висока доступність і прозорість.

За п'ять років інвестицій я так і не знайшов мінусів. Це прекрасна можливість мати пасивний дохід .

Інвестиції в Фондовий ринок

Якщо гроші для зберігання кладуть в банк, то для отримання вигоди їх інвестують у фондовий ринок. Фондовий ринок являє собою майданчики, де продаються і купуються цінні папери, товари і навіть послуги. Основні майданчики - це фондові біржі. У Росії це Московська Біржа - об'єднання двох раніше окремих майданчиків ММВБ і РТС.

Безпосередньо торгувати на світових біржах має право не сам інвестор, а посередник - брокер з відповідною ліцензією. Інвестор відкриває торговий рахунок у брокера і через нього купує фондові активи, як цінні папери та інші.

Інвестиції в Опціони

Для мене це дуже вигідний вид інвестицій Для мене це дуже вигідний вид інвестицій. Не так давно я випробував всі можливості опціонів і готовий розповісти вам все в деталях.

Бінарний опціон - це контракт з умовою зростання або падіння ціни активу у встановлений вами термін. Якщо ваше умова виконується - ціна активу виростає або падає згідно з вашим прогнозом у встановлений час, то ви отримуєте прибуток. Все влаштовано так, що зрозуміє навіть дитина.

Найкраще я відразу наведу приклад:

 • Ви купуєте бінарний опціон на акції Microsoft на 1 годину і вказуєте що ціна буде рости. Якщо через годину, ціна акцій Microsoft буде вище ніж на момент покупки опціону - ви отримуєте 80% прибутку. Якби ви інвестували 100 доларів, то за годину ви змогли б заробити 80 доларів.

У опціони можна інвестувати на терміни від однієї хвилини до тижня, термін інвестиції встановлюєте ви самі. Серед активів є акції найбільших компаній в світі, як Газпром, facebook, Google, Apple, Lufthansa, Mercedes, акції світових банків і корпорацій. А так же серед активів є активи товарного ринку (нафта, газ, золото), фондові індекси, валюти ...

Як заробити на інвестиціях в опціони?

Та дуже просто! Всього лише стежте за новинами. Якщо ви дізнаєтеся що Toyota завтра починає продажі нової серії автомобілів, то це означає їх акції завтра виростуть. Все що вам потрібно - це інвестувати в опціон акцій Toyota з умовою зростання ціни на 1 день або навіть годину в розпалі дня або в самому його початку. Якщо ви дізнаєтеся що цунамі затопило завод Toyota - значить їх акції впадуть і ви можете інвестувати в опціон з умовою падіння ціни.

Таким чином ви бачите, що заробити можна не тільки на зростанні акцій, але і на падінні. А новин по компаніях кожен день дуже багато і завдяки великій кількості активів, ви можете інвестувати в опціони щодня. Досить робити всього 2 вдалих угоди в день, для того щоб заробляти більше 5000 доларів на місяць.

А ось недавній приклад в якості інструкції:

Крок 1 - вибираємо актив. Я вибрав акції Facebook у надійного брокера по бінарних опціонах:

Я вибрав акції Facebook у  надійного брокера  по бінарних опціонах:

Крок 2 - Вказуємо час закінчення терміну опціону і прогноз. Я вказав час закінчення опціону на 21.35, так як зараз 21:25, на те я буду інвестувати на 10 хвилин. В даному випадку я прогнозував зростання ціни акцій і натиснув на кнопку ВГОРУ:

В даному випадку я прогнозував зростання ціни акцій і натиснув на кнопку ВГОРУ:

Крок 3 - Отримую прибуток. 10 хвилин пройшли швидко а акції Facebook встигли небагато вирости в ціні:

10 хвилин пройшли швидко а акції Facebook встигли небагато вирости в ціні:

Це найбільш дохідні інвестиції, всього за 5-15 хвилин можна отримати від 70% прибутку. Щодня можна здійснювати безліч угод. Серед активів фондовий, товарний і валютний ринок. Доступно абсолютно кожному, мінімальна інвестиція всього 25 доларів

Висока прибутковість пов'язана з високими ризиками. Успішні інвестиції вимагають підготовки та ретельного аналізу активу. В силу можливостей супер короткострокових інвестицій інвестор повинен володіти психологічною стійкістю, мати власну стратегію.

У мене на блозі досить багато інформації по тому, як заробити на опціонах, можете прочитати не багато більш докладно про них тут - Інвестиції в бінарні опціони .

Вкладення в акції

Інвестиції в акції  досить давній і класичний спосіб Інвестиції в акції досить давній і класичний спосіб. Інвестувати в акції можна різними способами в залежності від компанії. Середня прибутковість акцій коливається від 10 до 20% річних.

Але є й винятки, наприклад акції Nvidia в 2017 додали 200%.

Для відбулися компаній в середньому зростання може бути і 5% в рік. Наприклад Google, це вже відбувся величезний бізнес, уявіть що йому потрібно зробити щоб збільшити вартість на 100% за пів року? Це практично неможливо. А ось маленької піцерії досить відкрити пару нових ресторанів і укласти вигідні контракти, для того щоб за пару місяців додати 500%.

Ви зможете на практиці подивитися, як купуються і продаються акції на біржах NASDAQ, XETRA, і інших у брокера eToro (Мінімальний депозит для відкриття рахунку $ 500). Там можна купити акції Google , Microsoft і ще понад 1000 компаній з усього світу.

Крім вже відомих мільярдних компаній, постійно з'являються нові, акції яких стоять зовсім дешево, але їх потенціал як і ціна можуть зрости в тисячі разів. Наприклад, той же Apple коли то був маленьким стартапом.

Якщо ви не хочете ризикувати великими грошима, але хочеться заробити на акціях, ідеальним варіантом будуть CFD контракти - це торгівля на ціновій різниці.

В активах (Що таке CFD) є понад 1000 акцій різного спрямування, наприклад Adobe, Electronic Arts, AMD, Ford і так далі.

Мені дуже подобається торгівля у брокера Libertex .

Мені дуже подобається торгівля у брокера  Libertex

Потрібно сказати, що серед активів брокера не тільки акції, але і всі валютні пари, індекси та сировинні товари, енергоносії та інші. Мінімальний депозит $ 200, а мінімальні операції від 10-20 доларів.

Акції здатні приносити хороший прибуток, привілеї і є довгостроковими інвестиціями.

Мінімальний пакет акцій може коштувати не малих грошей, а акції невідомих компаній досить ризиковані.

Інвестування в метали

Купувати фізичне золото запас - одна з давніх традицій заощадження грошей Купувати фізичне золото запас - одна з давніх традицій заощадження грошей. І в наші дні золоті злитки є у вільному продажу практично у всіх банках багатьох країн, в тому числі в Росії, Україні, Білорусії. Злиток золота може мати різну вагу, він варіюється від 1 грама до 1 кілограма. Кожен банк виставляє на нього свою ціну.

Зверніть увагу, що:

За останні 15 років золото зазнало ціновий бум, але з 2012 року невблаганно втрачає в ціні. На сьогоднішній день майбутнє золота не зовсім ясне , І інвестиції в золото можуть бути тільки довгострокові.

Цей дорогоцінний метал не втратить своєї основної цінності, але навіть не велике падіння в ціні може принести збитки інвестору, адже втрачається не тільки капітал, але і час.

Кілька років тому Уоррен Баффетт продав всі свої «золоті» активи і не прогадав. Вважаю що в 2018 році не варто поспішати з інвестиціями в золото, хоча б варто почекати до тих пір, поки не встановиться стабільність в нафтовому секторі. Якщо подивитися на рейтинг ПІФ (про це нижче), то можна побачити що за 2017 рік ПІФи займаються золотом вже зазнали збитків.

Метали мають певний фізичний запас, тому сильних падінь в ціні очікувати не потрібно. Метали відносяться до довгострокових і надійним інвестиціям. Інвестиції в метали доступні практично кожному у кого є рахунок в банку.

Ціна на метали сильно залежить від різних економік. На великий відсоток прибутку розраховувати не варто. При продажу золота в банку необхідно сплатити податок у 13%, це той відсоток який може бути досягнутий за кілька років інвестицій.

У порівнянні з банківськими депозитами інвестиції у фондовий ринок вважаються значно більш прибутковими. Хоча реальний прибуток ніхто не гарантує. Все залежить від стану фондового ринку на поточний момент. Більш об'ємний по грошах і видам компаній це зарубіжний ринок, де про акції знають навіть діти. Інвестиції за кордоном в основному і ґрунтуються на акціях. Але для того, щоб успішно інвестувати в акції, мало просто мати гроші для вкладу, необхідно добре розбиратися в бізнесі і вміти прогнозувати. Для тих хто не відчуває впевненості в цих навичках - кращим вибором буде довірче управління.

Куди надійно інвестувати гроші - Банківські вклади

На сьогодні найпопулярнішим способом збереження грошей у росіян вважається внесок в банківський депозит На сьогодні найпопулярнішим способом збереження грошей у росіян вважається внесок в банківський депозит. Він викликає більше довіри у громадян, ніж вкладення коштів в інвестиційні фонди. Можливо, це пов'язано з інерцією мислення, адже за часів СРСР вкласти особисті кошти можна було тільки в ощадбанк.

Я б сказав що в банки люди не вкладають гроші, а просто віддають на зберігання. Винятком можуть бути тільки дуже-дуже великі суми.

Процентний прибуток за банківськими ставками невелика, в середньому 7-9% річних, а держава страхує до 1 400 000 рублей кожен внесок від непередбачених обставин.

Серед найнадійніших банків:

 • Сбербанк (sbrf.ru)
 • Внешторгбанк (ВТБ) Санкт-Петербург (vtb.ru)
 • Газпромбанк (gazprombank.ru)
 • Россельхозбанк (rshb.ru)

Вони пропонують не найбільші, але стабільні і надійні річні відсотки: 7.25%, 7.4%, 7.4%, 8%. І все ж, банки це таке місце, куди інвестувати гроші може кожен, але інвестицією це назвати складно. У банку може заробити тільки банкір, а вкладник тільки зберегти свої кошти.

Плюси полягають в тому, що банки щодо надійні, і ви точно збережіть свої кошти.

7-10% прибутковості не виправдовують себе, так як рівень інфляції якраз на цьому рівні. Складно назвати це інвестицією.

Куди вкласти гроші - ПІФ

Пайові Інвестиційні Фонди також є одним з видів вкладення капіталу куди вигідно інвестувати гроші відносно банку Пайові Інвестиційні Фонди також є одним з видів вкладення капіталу куди вигідно інвестувати гроші відносно банку. ПІФи створюються для залучення інвестицій з метою торгівлі на товарних і фондових біржах, а так же операціями з нерухомістю. ПІФ довгий час були найпопулярнішими місцями, куди інвестувати гроші міг не кожна людина з вулиці.

ПІФ бувають декількох типів

 • Піф відкритого типу - тут вільно можна купити або продати пай.
 • Піф інтервального типу - пай продають тільки після закінчення певного часу.
 • Піф закритого типу - не приймають вклади від приватних інвесторів. Зазвичай прибуток виплачується в кінці року.

ПІФ можна розглядати як довірче управління - ви купуєте паї, а ваші гроші керуються компанією, в результаті чого ціни на паї ростуть. Але як я вже говорив, в 2018 році ризики високі. Якщо ви і зважилися вкласти в якийсь ПІФ, в них варто вкладати не весь капітал, а тільки якусь частину. Рейтинги прибутковості ПІФів можна подивитися на сторінках:

 • //pif.investfunds.ru/ratings/
 • //www.nlu.ru/pif-doxod-renking.htm

Я рекомендую звертати на результати нема за останній місяць, а за останні кілька років. Як ви бачите, в середньому якщо не брати ТОП 10, щорічна прибутковість на рівні банківських вкладів, +/- 3-5%.

Якщо ви вирішили вкласти гроші в ПІФ, раджу уважно вивчити не тільки саму компанію, а й перспективу ринку, а також попросити плани, задати питання щодо майбутнього ринку керуючих і переконатися, що вони впевнені в своїх діях і знають як будуть надходити в різних ситуаціях.

Керують ПІФ професіонали, але падіння цін не можуть зупинити навіть вони. В такому випадку не варто поспішати продавати паї. Потрібно почекати, поки вони знову не виростуть в ціні. У будь-якому випадку, щоб залишатися в прибутку, в ПІФ потрібно вкладати кошти на тривалу перспективу в кілька років.

Для того щоб заробити і мати можливість здійснювати інвестиції в ПІФ , Потрібно володіти солідним капіталом.

У своїй більшості інвестиції в успішні ПІФ починаються від півмільйона рублів.

При цьому необхідно розуміти, що інвестувати безпечніше одночасно в кілька різних ПІФ. Також для успішної інвестиції потрібно розуміти і розбиратися в фондовому ринку, акціях і поточний стан ринку, і інших економічних факторах.

Хороший ПІФ має високу надійність, так як регулюється державою. У вдалі роки прибуток може становити до 80% річних. Обмежені ризики в залежності від конкретних умов кожного ПІФ.

Тривалий процес передачі і отримання грошей. Якщо ви живете не в місті де розташований ПІФ, то інвестиції будуть вкрай незручними (підписи, документи, переклади). У хороших ПІФ можуть бути високі мінімальні пороги для інвестицій.

Предмети мистецтва

Стовідсоткова віддача - не така велика рідкість на цьому вільному ринку Стовідсоткова віддача - не така велика рідкість на цьому вільному ринку. Але відчувати, що саме може володіти найбільшим інвестиційним потенціалом, можуть тільки розумні і володіють хорошим смаком інвестори.

250 000% річних

Найнадійніші інвестиції - це інвестиції в знаменитих художників минулого сторіччя. Наприклад, картина Енді Уорхола «Лимонна Мерилін» була придбана в 1962 році за 250 доларів. Через 45 років вона була продана за 28 млн доларів. 250 000% річних.

Куди інвестувати гроші в 2019? Приклади і прибутковість

Кожен просунута людина замислюється про те, куди краще інвестувати гроші.

Попит породжує пропозицію і на сьогоднішній день інвестору пропонуються десятки місць, куди вигідно інвестувати гроші може бути вигідною ідеєю. Давайте проведемо огляд найбільш доступних і цікавих варіантів, куди можна інвестувати гроші в 2019 році, порівняємо їх плюси і мінуси, умови і вигоди!

Куди вкладати гроші - Стартапи

Стартапи  - це інноваційні компанії, що пропонують нові технології, яких раніше просто не існувало Стартапи - це інноваційні компанії, що пропонують нові технології, яких раніше просто не існувало. Впровадити нові і невідомі технології в життя, довести їх до масового споживача - дуже складне завдання, яке разом з цим може принести тисячі відсотків прибутку.

Зверніть увагу, що: Щодня з'являються нові стартапи вимагають інвестицій. Але тільки 10% з них працюють більше року.

Для того щоб заробити на інвестиціях в стартап , Потрібно впевнитися, що ідея, мета, план, команда в молодої компанії добре взаємопов'язані, якщо компанія розуміє що їй потрібно і що вона робить - це важлива складова успіху.

Є немало прикладів коли стартапи буквально з нуля перетворювалися в мільйонні компанії, збагачуючи своїх інвесторів на всьому шляху розвитку. Сьогодні існують спеціальні біржі стартапів, за допомогою яких сходяться компанії та інвестори. біржа стартапа - це сайт, на якому стартапи реєструють себе, свої пропозиції, бізнес плани і заявляють необхідну суму для старту. Інвестори вибирають стартапи та інвестують в них кошти. Так у кожного стратап можуть бути багато інвесторів. Коли стартап набирає запитувану суму, проект починає працювати і в разі успіху він винагородить своїх інвесторів.

Зараз коли американський верстат перестав друкувати гроші в старій кількості, серед багатих і мудрих людей побутує думка, що в наступні 10 років не будуть народжуватися нові ринки, так як в світі просто не буде на це вільних коштів. У 2018 році ринок стартапів скоротився. На це позначилася й криза і платоспроможність.

Це цікаві інвестиції. Навіть якщо 10 стартапів прогорять, то 11-й здатний окупити всі втрати, так як прибутку можуть йти на тисячі відсотків.

Стартап - це ризики і незвідане. Часто стартапи гинуть не через погану ідеї, а через погану організацію, некомпетентності керівників компанією.

Куди можна вкласти невеликі гроші - ПАММ рахунки

Цим видом інвестицій займаюся я Цим видом інвестицій займаюся я. ПАММ рахунок по суті дуже нагадує ПІФ, тільки їм керує одна людина. Професійний трейдер створює у брокера спеціальний ПАММ рахунок. На цьому рахунку спочатку є тільки його статутний капітал, наприклад 50 000 доларів. Далі в цей рахунок можуть вкладати гроші інвестори. Трейдер торгує на біржі грошима цього рахунку і прибуток від торгівлі розподіляється пропорційно до внесків кожного інвестора.

За останні 7 років народилося і загинуло багато брокерів по ПАММ рахунками. Щоб не говорили менеджери існуючих брокерів, сьогодні є тільки один лідер - це Альпарі .

Саме цей брокер і володіє торговою маркою «ПАММ рахунок» так як саме він і придумав цю систему.

Прибуток в цьому виді довірчого управління межує на середній позначці в 4-6% в місяць або 80-120% річних якщо враховувати реінвестиції. Більш того, саме реінвестиції дозволяють множити власний прибуток і дозволяють заробити більше 800% ! Це дуже високий відсоток, при тому, що при портфельних інвестиціях ризики практично відсутні, а мінімальна інвестиція починається від 10 доларів. Як бачите, це те місце, куди інвестувати невеликі гроші може абсолютно кожен.

Альпарі надає всю статистику і дані про роботу керуючого, відображає його угоди і обсяги торгівлі. На даний момент є ПАММ рахунки які працюють вже понад 4-х років і приносять стабільний прибуток. Так як стратегії торгівлі у керуючих різні, то і прибутковість окремих ПАММ рахунків різниться. Якщо консервативні приносять 4-6% в місяць, то агресивні можуть видавати і більше 170% прибутковості за один місяць!

Рейтинг ПАММ рахунків:

Рейтинг ПАММ рахунків:

контроль ризиків

При вкладенні одночасно в 10-15 різних ПАММ рахунків, ви знижуєте ризики до самого мінімуму. Якщо один рахунок за звітний місяць принесе збиток, то інші перекриють цей збиток своїм прибутком.

ПАММ рахунки доступні всім, від моменту реєстрації у брокера до інвестиції буде потрібно не більше 10 хвилин.

Більш детальну інформацію про інвестиції в ПАММ ви знайдете на цьому блозі, який їм і присвячений.

Висока прибутковість, практично відсутні ризики, багаторічна робота брокерів і керуючих доводять стабільність і надійність інвестицій. Висока доступність і прозорість.

За п'ять років інвестицій я так і не знайшов мінусів. Це прекрасна можливість мати пасивний дохід .

Інвестиції в Фондовий ринок

Якщо гроші для зберігання кладуть в банк, то для отримання вигоди їх інвестують у фондовий ринок. Фондовий ринок являє собою майданчики, де продаються і купуються цінні папери, товари і навіть послуги. Основні майданчики - це фондові біржі. У Росії це Московська Біржа - об'єднання двох раніше окремих майданчиків ММВБ і РТС.

Безпосередньо торгувати на світових біржах має право не сам інвестор, а посередник - брокер з відповідною ліцензією. Інвестор відкриває торговий рахунок у брокера і через нього купує фондові активи, як цінні папери та інші.

Інвестиції в Опціони

Для мене це дуже вигідний вид інвестицій Для мене це дуже вигідний вид інвестицій. Не так давно я випробував всі можливості опціонів і готовий розповісти вам все в деталях.

Бінарний опціон - це контракт з умовою зростання або падіння ціни активу у встановлений вами термін. Якщо ваше умова виконується - ціна активу виростає або падає згідно з вашим прогнозом у встановлений час, то ви отримуєте прибуток. Все влаштовано так, що зрозуміє навіть дитина.

Найкраще я відразу наведу приклад:

 • Ви купуєте бінарний опціон на акції Microsoft на 1 годину і вказуєте що ціна буде рости. Якщо через годину, ціна акцій Microsoft буде вище ніж на момент покупки опціону - ви отримуєте 80% прибутку. Якби ви інвестували 100 доларів, то за годину ви змогли б заробити 80 доларів.

У опціони можна інвестувати на терміни від однієї хвилини до тижня, термін інвестиції встановлюєте ви самі. Серед активів є акції найбільших компаній в світі, як Газпром, facebook, Google, Apple, Lufthansa, Mercedes, акції світових банків і корпорацій. А так же серед активів є активи товарного ринку (нафта, газ, золото), фондові індекси, валюти ...

Як заробити на інвестиціях в опціони?

Та дуже просто! Всього лише стежте за новинами. Якщо ви дізнаєтеся що Toyota завтра починає продажі нової серії автомобілів, то це означає їх акції завтра виростуть. Все що вам потрібно - це інвестувати в опціон акцій Toyota з умовою зростання ціни на 1 день або навіть годину в розпалі дня або в самому його початку. Якщо ви дізнаєтеся що цунамі затопило завод Toyota - значить їх акції впадуть і ви можете інвестувати в опціон з умовою падіння ціни.

Таким чином ви бачите, що заробити можна не тільки на зростанні акцій, але і на падінні. А новин по компаніях кожен день дуже багато і завдяки великій кількості активів, ви можете інвестувати в опціони щодня. Досить робити всього 2 вдалих угоди в день, для того щоб заробляти більше 5000 доларів на місяць.

А ось недавній приклад в якості інструкції:

Крок 1 - вибираємо актив. Я вибрав акції Facebook у надійного брокера по бінарних опціонах:

Я вибрав акції Facebook у  надійного брокера  по бінарних опціонах:

Крок 2 - Вказуємо час закінчення терміну опціону і прогноз. Я вказав час закінчення опціону на 21.35, так як зараз 21:25, на те я буду інвестувати на 10 хвилин. В даному випадку я прогнозував зростання ціни акцій і натиснув на кнопку ВГОРУ:

В даному випадку я прогнозував зростання ціни акцій і натиснув на кнопку ВГОРУ:

Крок 3 - Отримую прибуток. 10 хвилин пройшли швидко а акції Facebook встигли небагато вирости в ціні:

10 хвилин пройшли швидко а акції Facebook встигли небагато вирости в ціні:

Це найбільш дохідні інвестиції, всього за 5-15 хвилин можна отримати від 70% прибутку. Щодня можна здійснювати безліч угод. Серед активів фондовий, товарний і валютний ринок. Доступно абсолютно кожному, мінімальна інвестиція всього 25 доларів

Висока прибутковість пов'язана з високими ризиками. Успішні інвестиції вимагають підготовки та ретельного аналізу активу. В силу можливостей супер короткострокових інвестицій інвестор повинен володіти психологічною стійкістю, мати власну стратегію.

У мене на блозі досить багато інформації по тому, як заробити на опціонах, можете прочитати не багато більш докладно про них тут - Інвестиції в бінарні опціони .

Вкладення в акції

Інвестиції в акції  досить давній і класичний спосіб Інвестиції в акції досить давній і класичний спосіб. Інвестувати в акції можна різними способами в залежності від компанії. Середня прибутковість акцій коливається від 10 до 20% річних.

Але є й винятки, наприклад акції Nvidia в 2017 додали 200%.

Для відбулися компаній в середньому зростання може бути і 5% в рік. Наприклад Google, це вже відбувся величезний бізнес, уявіть що йому потрібно зробити щоб збільшити вартість на 100% за пів року? Це практично неможливо. А ось маленької піцерії досить відкрити пару нових ресторанів і укласти вигідні контракти, для того щоб за пару місяців додати 500%.

Ви зможете на практиці подивитися, як купуються і продаються акції на біржах NASDAQ, XETRA, і інших у брокера eToro (Мінімальний депозит для відкриття рахунку $ 500). Там можна купити акції Google , Microsoft і ще понад 1000 компаній з усього світу.

Крім вже відомих мільярдних компаній, постійно з'являються нові, акції яких стоять зовсім дешево, але їх потенціал як і ціна можуть зрости в тисячі разів. Наприклад, той же Apple коли то був маленьким стартапом.

Якщо ви не хочете ризикувати великими грошима, але хочеться заробити на акціях, ідеальним варіантом будуть CFD контракти - це торгівля на ціновій різниці.

В активах (Що таке CFD) є понад 1000 акцій різного спрямування, наприклад Adobe, Electronic Arts, AMD, Ford і так далі.

Мені дуже подобається торгівля у брокера Libertex .

Мені дуже подобається торгівля у брокера  Libertex

Потрібно сказати, що серед активів брокера не тільки акції, але і всі валютні пари, індекси та сировинні товари, енергоносії та інші. Мінімальний депозит $ 200, а мінімальні операції від 10-20 доларів.

Акції здатні приносити хороший прибуток, привілеї і є довгостроковими інвестиціями.

Мінімальний пакет акцій може коштувати не малих грошей, а акції невідомих компаній досить ризиковані.

Інвестування в метали

Купувати фізичне золото запас - одна з давніх традицій заощадження грошей Купувати фізичне золото запас - одна з давніх традицій заощадження грошей. І в наші дні золоті злитки є у вільному продажу практично у всіх банках багатьох країн, в тому числі в Росії, Україні, Білорусії. Злиток золота може мати різну вагу, він варіюється від 1 грама до 1 кілограма. Кожен банк виставляє на нього свою ціну.

Зверніть увагу, що:

За останні 15 років золото зазнало ціновий бум, але з 2012 року невблаганно втрачає в ціні. На сьогоднішній день майбутнє золота не зовсім ясне , І інвестиції в золото можуть бути тільки довгострокові.

Цей дорогоцінний метал не втратить своєї основної цінності, але навіть не велике падіння в ціні може принести збитки інвестору, адже втрачається не тільки капітал, але і час.

Кілька років тому Уоррен Баффетт продав всі свої «золоті» активи і не прогадав. Вважаю що в 2018 році не варто поспішати з інвестиціями в золото, хоча б варто почекати до тих пір, поки не встановиться стабільність в нафтовому секторі. Якщо подивитися на рейтинг ПІФ (про це нижче), то можна побачити що за 2017 рік ПІФи займаються золотом вже зазнали збитків.

Метали мають певний фізичний запас, тому сильних падінь в ціні очікувати не потрібно. Метали відносяться до довгострокових і надійним інвестиціям. Інвестиції в метали доступні практично кожному у кого є рахунок в банку.

Ціна на метали сильно залежить від різних економік. На великий відсоток прибутку розраховувати не варто. При продажу золота в банку необхідно сплатити податок у 13%, це той відсоток який може бути досягнутий за кілька років інвестицій.

У порівнянні з банківськими депозитами інвестиції у фондовий ринок вважаються значно більш прибутковими. Хоча реальний прибуток ніхто не гарантує. Все залежить від стану фондового ринку на поточний момент. Більш об'ємний по грошах і видам компаній це зарубіжний ринок, де про акції знають навіть діти. Інвестиції за кордоном в основному і ґрунтуються на акціях. Але для того, щоб успішно інвестувати в акції, мало просто мати гроші для вкладу, необхідно добре розбиратися в бізнесі і вміти прогнозувати. Для тих хто не відчуває впевненості в цих навичках - кращим вибором буде довірче управління.

Куди надійно інвестувати гроші - Банківські вклади

На сьогодні найпопулярнішим способом збереження грошей у росіян вважається внесок в банківський депозит На сьогодні найпопулярнішим способом збереження грошей у росіян вважається внесок в банківський депозит. Він викликає більше довіри у громадян, ніж вкладення коштів в інвестиційні фонди. Можливо, це пов'язано з інерцією мислення, адже за часів СРСР вкласти особисті кошти можна було тільки в ощадбанк.

Я б сказав що в банки люди не вкладають гроші, а просто віддають на зберігання. Винятком можуть бути тільки дуже-дуже великі суми.

Процентний прибуток за банківськими ставками невелика, в середньому 7-9% річних, а держава страхує до 1 400 000 рублей кожен внесок від непередбачених обставин.

Серед найнадійніших банків:

 • Сбербанк (sbrf.ru)
 • Внешторгбанк (ВТБ) Санкт-Петербург (vtb.ru)
 • Газпромбанк (gazprombank.ru)
 • Россельхозбанк (rshb.ru)

Вони пропонують не найбільші, але стабільні і надійні річні відсотки: 7.25%, 7.4%, 7.4%, 8%. І все ж, банки це таке місце, куди інвестувати гроші може кожен, але інвестицією це назвати складно. У банку може заробити тільки банкір, а вкладник тільки зберегти свої кошти.

Плюси полягають в тому, що банки щодо надійні, і ви точно збережіть свої кошти.

7-10% прибутковості не виправдовують себе, так як рівень інфляції якраз на цьому рівні. Складно назвати це інвестицією.

Куди вкласти гроші - ПІФ

Пайові Інвестиційні Фонди також є одним з видів вкладення капіталу куди вигідно інвестувати гроші відносно банку Пайові Інвестиційні Фонди також є одним з видів вкладення капіталу куди вигідно інвестувати гроші відносно банку. ПІФи створюються для залучення інвестицій з метою торгівлі на товарних і фондових біржах, а так же операціями з нерухомістю. ПІФ довгий час були найпопулярнішими місцями, куди інвестувати гроші міг не кожна людина з вулиці.

ПІФ бувають декількох типів

 • Піф відкритого типу - тут вільно можна купити або продати пай.
 • Піф інтервального типу - пай продають тільки після закінчення певного часу.
 • Піф закритого типу - не приймають вклади від приватних інвесторів. Зазвичай прибуток виплачується в кінці року.

ПІФ можна розглядати як довірче управління - ви купуєте паї, а ваші гроші керуються компанією, в результаті чого ціни на паї ростуть. Але як я вже говорив, в 2018 році ризики високі. Якщо ви і зважилися вкласти в якийсь ПІФ, в них варто вкладати не весь капітал, а тільки якусь частину. Рейтинги прибутковості ПІФів можна подивитися на сторінках:

 • //pif.investfunds.ru/ratings/
 • //www.nlu.ru/pif-doxod-renking.htm

Я рекомендую звертати на результати нема за останній місяць, а за останні кілька років. Як ви бачите, в середньому якщо не брати ТОП 10, щорічна прибутковість на рівні банківських вкладів, +/- 3-5%.

Якщо ви вирішили вкласти гроші в ПІФ, раджу уважно вивчити не тільки саму компанію, а й перспективу ринку, а також попросити плани, задати питання щодо майбутнього ринку керуючих і переконатися, що вони впевнені в своїх діях і знають як будуть надходити в різних ситуаціях.

Керують ПІФ професіонали, але падіння цін не можуть зупинити навіть вони. В такому випадку не варто поспішати продавати паї. Потрібно почекати, поки вони знову не виростуть в ціні. У будь-якому випадку, щоб залишатися в прибутку, в ПІФ потрібно вкладати кошти на тривалу перспективу в кілька років.

Для того щоб заробити і мати можливість здійснювати інвестиції в ПІФ , Потрібно володіти солідним капіталом.

У своїй більшості інвестиції в успішні ПІФ починаються від півмільйона рублів.

При цьому необхідно розуміти, що інвестувати безпечніше одночасно в кілька різних ПІФ. Також для успішної інвестиції потрібно розуміти і розбиратися в фондовому ринку, акціях і поточний стан ринку, і інших економічних факторах.

Хороший ПІФ має високу надійність, так як регулюється державою. У вдалі роки прибуток може становити до 80% річних. Обмежені ризики в залежності від конкретних умов кожного ПІФ.

Тривалий процес передачі і отримання грошей. Якщо ви живете не в місті де розташований ПІФ, то інвестиції будуть вкрай незручними (підписи, документи, переклади). У хороших ПІФ можуть бути високі мінімальні пороги для інвестицій.

Предмети мистецтва

Стовідсоткова віддача - не така велика рідкість на цьому вільному ринку Стовідсоткова віддача - не така велика рідкість на цьому вільному ринку. Але відчувати, що саме може володіти найбільшим інвестиційним потенціалом, можуть тільки розумні і володіють хорошим смаком інвестори.

250 000% річних

Найнадійніші інвестиції - це інвестиції в знаменитих художників минулого сторіччя. Наприклад, картина Енді Уорхола «Лимонна Мерилін» була придбана в 1962 році за 250 доларів. Через 45 років вона була продана за 28 млн доларів. 250 000% річних.

Серед сучасних художників слід вибирати найбільш активних, які регулярно виставляються в галереях і всяким чином рекламуються. Картини подібних художників можуть дорожчати на 100-300% на рік, при тому що картини відомих сучасних художників можна купити від 10-20 тисяч доларів. Варто сказати, що основні покупці мистецтва аж ніяк не аматори і колекціонери, а гравці фінансового ринку.

Не всі інвестори розбираються в живописі або художників, але це не заважає їм заробляти на цьому. Такі інвестори залучають спеціальних консультантів, які роблять об'єктивну оцінку активу, перевіряють справжність, супроводжують процес покупки і продажу.

При грамотному підході приносять не тільки естетичне задоволення але і високий прибуток.

Вимагають високого розуміння ринку. Активи як правило не мають високу ліквідність, якщо тільки це не картина Моне або Ван Гога.

Куди інвестувати гроші в інтернеті

Багатьом людям подобається інвестувати гроші в інтернет бізнес Багатьом людям подобається інвестувати гроші в інтернет бізнес. З появою інтернету з'явилися і різні способи вкладення своїх капіталів. Всі доходи в інтернеті грунтуються на послуги, торгівлі та рекламі. Є люди, які інвестують гроші в сайти під рекламу або торгівлю. Інвестори купують або створюють сайт для подальшого продажу на ньому реклами або конкретних товарів і послуг. Ціна за розміщення реклами залежить від рівня сайту, його відвідуваності, тематики, і інших показниках.

Окупність інтернет бізнесу становить приблизно від року до двох.

Якщо вкласти 60 000 доларів на два проекти, то за 2 роки можна вийти на прибуток в 80-100 тисяч доларів.

Багато людей інвестують гроші в створення власного інтернет бізнесу або магазину. При цьому зовсім не обов'язково мати власний склад. У цьому бізнесі важливо знайти хорошого постачальника і товари будуть йти до своїх покупців прямо від нього. Але для того щоб ваш магазин був краще і відоміший інших конкурентів - потрібно вкласти достатньо грошей в створення функціонального сайту, рекламу, сервіс. На реалізацію таких проектів йдуть роки, а й прибутковість досить висока.

Вдалий проект може швидко окупити в кілька разів і продовжувати приносити прибуток решту часу.

Інвестиції в інтернет бізнес можуть бути тільки при наявності хороших пропозицій, яких на жаль мало.

Куди інвестувати великі гроші - Інвестиції в нерухомість

Інвестиції в нерухомість досить консервативні але вигідні, особливо під час кризи і знецінення активів Інвестиції в нерухомість досить консервативні але вигідні, особливо під час кризи і знецінення активів. Особливо вигідно вкладати в нерухомість у великих містах, людних місцях і курортних зонах.

Інвестиції в нерухомість вимагають великих капіталовкладень, які є не у всіх. Але можна починати з малого: вкласти кошти на ранній стадії будівництва. Після завершення, вартість будинку значно зросте. Нерухомість буває і зовсім дрібна, наприклад, гараж, який не зажадає величезних вкладень.

 • Інвестиції в житлову нерухомість. Ціна на нерухомість зростає регулярно, і цей факт є показником високої прибутковості від інвестицій в нерухомість . У житловому секторі краще віддати перевагу невеликі однокімнатні квартири, які користуються у населення підвищеним попитом.
 • Інвестиції в комерційну нерухомість. Стабільний дохід приносять інвестиції в комерційні приміщення. Там можуть розташовуватися склади, офіси, магазини, салони краси і т.д.
 • Інвестиції в закордонну нерухомість. Інвестори купують іноземну нерухомість, а потім здають її в оренду. Це - теж не поганий метод інвестування.

Купуючи будь-якого роду нерухомість, потрібно враховувати безліч чинників:

- Місцезнаходження

- Близькість зупинок, школи, садочка, і т.д.

- Зручності

- Наявність парковки і безліч інших нюансів.

У більшості людей слова «інвестиції в нерухомість» асоціюються з метою збереження грошей, а не їх множення, тому важливо спочатку підійти до цього питання дуже відповідально, проаналізувати обраний об'єкт не з боку споживача, а з боку інвестора.

Надійність, великий вибір пропозицій.

Не висока прибуток, вільні гроші на інвестиції в нерухомість є у меншості.

Часто хороші інвестиції - це індивідуальні проекти. Це може бути фірма через дорогу або інвестиції в себе. Подивіться додаткові пости на тему інвестицій:

Куди вкладати гроші в 2019 році?

Куди інвестувати гроші кожен повинен вирішити сам для себе, адже тут не може бути рад або настанов. Якщо вам сподобалася ідея інвестицій, то інвестуйте тільки в ту область, яка вам більше подобається і в якій ви бачите майбутнє. Інвестиції можуть принести хороші плоди, важливо тільки почати.

Если ви нашли помилки, будь ласка, віділіть фрагмент тексту и натісніть Ctrl + Enter, и я ее обов'язково виправлено! Величезне спасибі вам за допомогу!


Куди інвестувати гроші в 2019?
Куди інвестувати гроші в 2019?
Куди інвестувати гроші в 2019?
Як заробити на інвестиціях в опціони?
Наприклад Google, це вже відбувся величезний бізнес, уявіть що йому потрібно зробити щоб збільшити вартість на 100% за пів року?
Куди інвестувати гроші в 2019?
Як заробити на інвестиціях в опціони?
Наприклад Google, це вже відбувся величезний бізнес, уявіть що йому потрібно зробити щоб збільшити вартість на 100% за пів року?
Куди інвестувати гроші в 2019?
Як заробити на інвестиціях в опціони?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью