<
 • Главная
Статьи

Куди вигідніше вкласти гроші в 2019 році? відповіді

 1. Вкладення грошей на фондовому ринку
 2. Нерухомість
 3. Стартапи
 4. Бінарні опціони
 5. ПАММ рахунки
 6. Банківські вклади
 7. ETF фонди
 8. мистецтво
 9. Інвестиції в трейдинг
 10. Індивідуальний інвестиційний рахунок
 11. Невеликий цікавий соціальне опитування
 12. Відео про те, куди найвигідніше вкласти гроші, відповідь мільярдера

«Хтось може сидіти в тіні сьогодні тільки тому, що хтось свого часу посадив дерево.»

Уоррен Баффетт

Як би там не казали, але інвестиції це частина будь-якого розумного людини. На відміну від примітивної роботи по системі «попрацював - поїв«, вкладення грошей може приносити дохід і під час відпочинку, нехай навіть якщо він триває десятиліттями.

Банально але правда.

Питання куди вкласти гроші щоб вони працювали, актуальний сьогодні більш ніж будь-коли, адже кожен не хоче на пенсії рахувати копійки в черзі в аптеці, а подорожувати по світу і насолоджуватися життям. Але робити це на існуючу пенсію просто неможливо.

Якщо ви думаєте що у вас зараз відмінна робота, багато грошей і можна все витратити бо завтра буде ще - це не так. Чи не інвестуючи сьогодні - ви позбавляєте себе майбутнього.

Адже в якийсь момент ви не захочете або не зможете працювати, що в цьому випадку буде приносити вам дохід?

Для початку ми покажемо вам інвестиційний ПАММ портфель і його прибутковість, як приклад реальних цифр інвестиційного прибутку за останній місяць, а далі розглянемо види вкладень окремо.

Портфель успішних ПАММ рахунків за останній звітний місяць - Травень 2019 ПАММ рахунок (номер) Прибуток / Збиток% Керуючого Портфель успішних ПАММ рахунків за останній звітний місяць - Травень 2019 ПАММ рахунок (номер) Прибуток / Збиток% Керуючого  Eternity (312978)  -5,11% 25-50%  Moriarti (329842)  0,43% 25-40%  Solaris500 (403783)  2,31% 26-44%  Itera (320389)  -12,2% 15-30%  DSV Jarec (337536)  3,29% 25-50%  BARBARA2011 (398647)  23,16% 50%  Robot Night (426898)  30,82% 10-50%  HighFive MZ (408453)  14,82% 20-40%  SWISS INVEST BERN (397792)  19,8% 15-44%  Fintechnology 37 (411033)  2,27% 25-45% Eternity (312978) -5,11% 25-50% Moriarti (329842) 0,43% 25-40% Solaris500 (403783) 2,31% 26-44% Itera (320389) -12,2% 15-30% DSV Jarec (337536) 3,29% 25-50% BARBARA2011 (398647) 23,16% 50% Robot Night (426898) 30,82% 10-50% HighFive MZ (408453) 14,82% 20-40% SWISS INVEST BERN (397792) 19,8% 15-44% Fintechnology 37 (411033) 2,27% 25-45%

Даний портфель оновлюється раз на місяць і не є приводом для копіювання. Тут збираються цікаві і перспективні ПАММ рахунки на момент початку місяця.

Ви ж можете додавати і агресивніші ПАММ рахунки, вчасно виключати збиткові і додавати нових прибуткових керуючих.

Вкладення грошей на фондовому ринку

У цій статті ми поговоримо про те, куди вкласти гроші з найбільшою вигодою.

Вкласти гроші в акції є класичним способом інвестування коштів. Середня прибутковість тут може скласти від 10 до 20% в рік, проте вона буває і набагато більшою.

Що таке акції на біржі? Це по суті і є той фундамент на якому тримається світ, адже у кожного з нас у ванній є кошти від Nivea, Johnson & Johnson, Gillette ..., у кожного є телефони Apple, Samsung, Lenovo ... в кімнатах стоять комп'ютери Acer, Asus, HP , на операційних системах Windows; меблі з магазину IKEA і одяг в гардеробі від Versace, Lacoste, Polo Ralph Lauren Corporation.

Все що ми хочемо сказати - ми всі споживачі продуктів приватних компаній.

Якщо ви шукаєте куди вигідно вкласти гроші, то акції - це відмінний спосіб заробити не тільки на самі продукти компаній, але і забезпечити собі постійний суттєвий дохід Якщо ви шукаєте куди вигідно вкласти гроші, то акції - це відмінний спосіб заробити не тільки на самі продукти компаній, але і забезпечити собі постійний суттєвий дохід. Це цікавий процес який навчить вас думати як інвестор, розуміти різні ринки, порівнювати ціни і вибирати краще.

Як вкласти в акції?

Все дуже просто, акції звертаються на біржах, а продаються вони через спеціальних посередників - брокерів. Вам не потрібно кудись їздити, стояти в чергах, бігати з документами ... Купити акції ви можете не встаючи з ліжка. Реєструйтеся на сайті брокера , Поповнюйте депозит та купуйте акції.

Адже справа не тільки в імені, а й в прибутку. Наприклад, капіталізація Google близько 500 млрд. Доларів. Уявіть, що потрібно зробити компанії щоб вирости в 2 рази!

А тепер візьмемо не більшу мережу магазинів одягу або ресторани, для того щоб їх акції виросли в 2-3 рази, досить розширити ринок збуту, відкрити кілька нових точок продажів, і це цілком реально зробити протягом року.

Саме тому деякі нові стартапи і компанії можуть принести не 20% річних, а понад 1000%.

Подивіться відео про вкладення в акції від Роберта Кіосакі:

Плюси вкладень. Інвестиції в акції працюють вже понад 150 років. Кожен третій Американець і кожен другий Японець має в своїх активах акції якої-небудь компанії. А як відомо, пенсіонери цих країн цілком задоволені життям. Дивіденди і прибуток від володіння акціями можна отримувати на протязі всього життя. Купівля та продаж не забирає більше 10 хвилин. Почати можна вже з 200 доларів.

Мінуси. Інвестиції в акції мають ризики того, що компанія може знеціниться. Але для цього і проводиться аналіз акцій , Складається інвестиційний портфель. В цьому випадку, навіть якщо одна компанія втратить позиції, інші компанії в портфелі забезпечать інвестору позитивний дохід.

Нерухомість

Нерухомість - традиційний спосіб куди можна вкласти гроші Нерухомість - традиційний спосіб куди можна вкласти гроші. Складно розповісти щось нове по цій темі. Ми включили нерухомість в список куди можна вкласти кошти з очевидних причин. Нерухомість - це цінний актив для будь-якої людини. Нерухомість можна здавати в оренду, будь то квартира, офіс, гараж або торговий центр. Нерухомість нехай і не відразу, але дорожчає в ціні, особливо якщо вона придбана в новому районі, де через 10 років буде вже повністю заселений і активний центр.

Хоча звичайно, в сьогоднішніх реаліях, навіть на найближчі десятиліття, покупку нерухомості в 99% випадків складно назвати інвестицією. Адже максимум що отримує більшість - це збереження коштів.

Плюси інвестицій. Надійні вкладення грошей з мінімальними ризиками. При вмілому підході можна отримувати щомісячний прибуток перед остаточною продажем.

Мінуси. Це повільні інвестиції які в більшості випадків виявляються просто збереженням грошей і не збільшують капітал інвестора, а навпаки, заморожують його.

Стартапи

Стартапи - це молоді інноваційні компанії. Багато хто називає себе стартапом не пропонуючи чогось радикально нового, а представляючи нову версію «старого«. Насправді, стартап це компанія з продуктом, якого раніше не існувало. Стартапи - це молоді інноваційні компанії Той же Google або Apple коли то були стартапами, запропонувавши світу то, чого раніше не було. За два десятки років, ті хто вклали гроші в відомі стартапи біля витоків, стали мільйонерами.

Сьогодні в світі народжуються нові компанії, які мають шанс на стрімке зростання.

Як вкласти гроші в стартап?

Найвигідніший спосіб - це дочекатися підтверджує моменту, що компанія успішна, дійсна користується попитом і буде розвиватися. Ми говоримо про те, як заробити на IPO .

У перші дні IPO акції компаній можуть рости більш ніж на 100%.

І вам немає необхідності тримати акції далі, навпаки, після перших днів IPO акції потрібно продавати фіксуючи прибуток, так як більше 70% компаній не витримують подальші очікування інвесторів і ринку, і падають в ціні до розумного рівня, а в наступні роки і зовсім не ростуть , звичайно ми не говоримо про всі без винятків.

 • Стартапи це цікавий спосіб заробити на інвестиціях, адже зростання компанії може бути величезний в короткі терміни.

Ви можете поцікавитися у свого брокера з приводу нових стартапів, прийдешніх IPO, проаналізувати компанії і вкласти в кращі з них. Одне успішне вкладення може окупити збитки 10 невдалих у багато разів. Саме такі стрімкі злети роблять цю нішу дуже прибутковою для інвесторів.

Плюси стартапів. Якщо дохід буде - значить він буде високим. Можна інвестувати як у витоків, так і пізніше на IPO компанії.

Мінуси. Потрібно тверезо оцінювати, чи готовий ринок до продукту компанії і дивитися на цифри, а не на презентацію.

Бінарні опціони

Бінарні опціони не можна назвати інвестицією в класичному розумінні цього слова, але все ж це найвигідніше вкладення грошей на сьогоднішній день. Бінарні опціони на стільки прості, що мають всього 2 умови - ВГОРУ і ВНИЗ, звідси і назва - бінарні. Суть полягає в тому, що ви вибираєте актив (ті ж акції, нафту, золото, фондові індекси ...) і вказуєте умова - буде ціна активу рости або падати.

 • Термін угоди визначає рамки, наприклад, ви вклали в опціон на акції BMW з умовою зростання котирування на 15 хвилин. Якщо через 15 хвилин акції виростуть в ціні щодо курсу на момент покупки опціону - ви отримаєте заздалегідь встановлену фіксовану прибуток в 70-80%! Причому не важливо на скільки зросте актив, важливо лише умова - Вище, тобто зростання може бути хоч 1 пункт.

Таким чином можна заробляти не тільки на зростанні але і падінні ціни, використовуючи умова опціону ВНИЗ.

Серед активів бінарних опціонів найбільш ліквідні акції і фондові індекси, товари та валюти. І це дуже зручно, адже за цими активами щодня виходять новини, які і дозволяють заробити.

Наприклад, завтра в продаж надходить новий iPhone - це явний знак того, що завтра акції Apple будуть рости. Купуйте опціон ВГОРУ на акції Apple і заробляйте гарантований прибуток.

Цікаво те, що вкласти гроші в бінарні опціони можна на терміни від хвилини до місяця, при цьому розмір прибутку залишається незмінним - в межах 70-80%, в залежності від активу. Замість безлічі слів, ми покажемо вам як це відбувається на прикладі брокера FiNMAX :

1. Вибираємо актив. У нашому випадку вибір припав на акції Google:

Вказуємо термін угоди, тобто час її закінчення:

В даний момент котирування акцій Google ростуть, при цьому ціна торкнулася нижньої лінії підтримки. Ми прогнозуємо зростання - вводимо суму інвестиції і тиснемо ВГОРУ:

Ми відкрили операцію на 10 хвилин. У призначений час опціон автоматично закрився і брокер показав результати угоди:

На момент покупки опціону котирування акцій була 779.205. В умовах ми вказали що на момент закриття опціону ціна буде вище. За результатами вона значилася на позначці 780.260. Вклавши $ 60 ми повернули $ 102 з яких $ 42 чистого прибутку:

Наше умова зростання виповнилося і ми отримали 70% прибутку!

Плюси інвестицій. 70% прибутку за 10-20 хвилин - незаперечні плюс. Легкість і простота процесу робить цей вид вкладень найдоступнішим.

Мінуси. Для успішних інвестицій необхідно проводити аналіз активу, використовувати стратегії, індикатори і інші інструменти, не кожна людина здатна правильно розуміти ринок.

ПАММ рахунки

Продовжуємо огляд кращих варіантів, куди вигідно вкласти гроші може кожен, і одним з таких варіантів є ПАММ рахунки . Творцем цієї можливості став найбільший по валютному ринку брокер в Росії - Альпарі який регулюється Центральним Банком РФ і має ліцензію від нього на здійснення операцій на фінансовому ринку.

ПАММ рахунок - це рахунок трейдера, в який можуть вкладати гроші інвестори.

Таким чином трейдер торгує на біржі не тільки своїми засобами, а й коштами інвесторів. Керуючий ПАММ рахунки віддає від 50 до 90% прибутку своїм інвесторам. Інвестувати в ПАММ рахунок можуть необмежену кількість людей, а прибуток ділиться пропорційно до внесків. Наприклад ПАММ рахунок в управлінні якого понад 4 млн доларів:

Брокер надає повний моніторинг ПАММ рахунки, де відображається прибуток по днях, тижнях, місяцях, обсяги угод, обсяги інвестицій і інші дані. Серед багатьох успішних ПАММ рахунків є керуючі з більш трьох річним стажем, тобто ПАММ рахунки приносять прибутку вже багато років і в цілому це на сьогодні не новинка.

У будь-якому випадку, ПАММ рахунки продовжують приносити хороший прибуток, середня прибутковість інвестора який має портфель з 10-15 керуючих від 50 до 100% річних.

Якщо реінвестувати отриманий прибуток, то можна заробити більше 810% всього за 3 роки:

Плюси вкладів. Цей вид вкладень вже зарекомендував себе часом і прибутковістю. Суми для інвестицій дозволені більшості населення. Вивести гроші можна миттєво в будь-який момент.

Мінуси. У портфельних інвестиціях мінуси практично відсутні. Можна назвати мінусом те, що деякі інвестори інвестують в не професійних керуючих з нестабільною торгівлею.

Банківські вклади

Банківський вклад слід вважати навіть не стільки інвестицією, скільки способом зберігання грошей, що дозволяє більш-менш захистити їх від інфляції Банківський вклад слід вважати навіть не стільки інвестицією, скільки способом зберігання грошей, що дозволяє більш-менш захистити їх від інфляції. Прибуток до 10% річних важко назвати серйозною. Проте цей варіант як і раніше залишається дуже популярним у населення, навіть незважаючи на те, що банківська система країни переживає сьогодні не найкращі часи.

Найбільшою довірою у вкладників традиційно користуються Сбербанк, ВТБ, Газпромбанк. Вони пропонують розмістити депозити під не найвищі відсотки (від 7 до 8%), зате вигідно виділяються в плані надійності. Чи не рекомендуємо брати участь в тривалих програмах, навіть якщо там пропонуються більш вигідні умови. Нинішня ситуація в секторі така, що краще обмежуватися «синицею в руках». У будь-якому випадку, розміщення грошей у банку - це лише спосіб їх зберігання. Якщо Вас цікавить саме інвестування, слід пошукати інші пропозиції.

«Скільки ви знаєте мільйонерів, які стали багаті, інвестуючи в банківські депозити? Ото ж бо ж ».

Роберт Дж. Аллен

Інша річ, якщо ви вкладаєте через інвестиційні банки на кшталт Goldman Sachs. Варто сказати що інвестиції там так само не приносять величезний відсоток, це можуть бути ті ж 8-10% річних і деякі ризики.

Навіщо це робиться?

Вся справа в сумах. Якщо у вас 20 млн доларів, ви не вкладете всі гроші в один рахунок у Ощадбанку, вірно? Всі ми знаємо про нестабільність і правила диверсифікації. Крім того, Goldman Sachs, Barclays і подібні можуть запропонувати вигідні умови для інвестора, професійне управління портфелем і т.д.

Плюси депозитів. Надійно і практично без ризиків.

Мінуси. Низький відсоток, вивести гроші за умовами деяких внеском можна тільки через 1-3 роки.

ETF фонди

Якщо ви шукаєте куди краще вкласти гроші на фондовому ринку, вас напевно повинен зацікавити і такий варіант, як біржові інвестиційні фонди (  ETF  ) Якщо ви шукаєте куди краще вкласти гроші на фондовому ринку, вас напевно повинен зацікавити і такий варіант, як біржові інвестиційні фонди ( ETF ). Вони являють собою портфель активів, в основному, максимально близько повторює який-небудь біржовий індекс, наприклад Dow Jones або S & P 500 . Таким чином, набуваючи одну акцію ETF, Ви відразу одержуєте цілий диверсифікований портфель, сформований справжніми професіоналами.

По суті, ETF - це ті ж ПІФ - ви отримуєте частку в портфелі (в ETF це акція, в ПІФ - це паї), ​​але існує і ряд відмінностей.

 • Як і в звичайному пайовому інвестиційному фонді, тут професійне управління, яке здійснює керуюча компанія.
 • Якщо в ПІФ розмір мінімальної інвестиції встановлюється КК або агентом з продажу, то в ETF він дорівнює вартості однієї акції.
 • Також паї від ПІФ ви не можете продати в будь-яку секунду на відміну від акцій на біржі.
 • Самі ПІФ можуть мати в своїх активах акції ETF, тільки в цьому випадку вони беруть за це свій відсоток.

Одним словом - ETF викликали сенсацію на фондовому ринку акцій, будучи повноцінними портфелями.

Важливою перевагою біржових фондів є можливість торгувати на протязі всього дня. Протягом цього часу ціна акцій ETF може змінюватися, тоді як розмір паю ПІФ розраховують тільки один раз в сесію. Паї можна купувати на позикові кошти або в борг. Відносно акцій ETF це допустимо. При торгівлі паями ПІФ можуть стягуватися додаткові комісії. Робота з акціями біржових інвестиційних фондів від таких «поборів» звільнена.

Де знайти акції ETF? Там же де і все акції - на біржі. Власне процес покупки акцій Google від акцій ETF нічим не відрізняється. Даний процес ми описали небагато вище, де є і список кращих брокерів.

Плюси інвестицій. Готові інвестиційні портфелі акцій. Існують тисячі ETF з різними портфелями. Надійні довгострокові вкладення.

Мінуси. Необхідно стежити за галуззю щоб вчасно продати акції ETF якщо починається занепад, і як правило, якщо десь є занепад, значить десь є зростання, тобто можна продати одні ETF і відразу купити інші.

мистецтво

Якщо є бажання не просто заробляти гроші, а й отримувати естетичне задоволення від процесу, рекомендуємо подумати про придбання предметів мистецтва Якщо є бажання не просто заробляти гроші, а й отримувати естетичне задоволення від процесу, рекомендуємо подумати про придбання предметів мистецтва. Досить сказати, що основними покупцями подібних речей не є пристрасні колекціонери і багаті цінителі, а саме гравці фінансового ринку. Для того щоб інвестувати в мистецтво зовсім не обов'язково бути його знавцем. Завжди можна скористатися послугами компетентних консультантів.

Найбільш поширеним товаром, безумовно, є картини. В середньому, творіння популярного сучасного художника обійдеться сьогодні від 5 000 доларів. Через роки, вартість шедевра може зрости в сотні разів.

Наприклад, картина Енді Уорхола «Лимонна Мерилін» була придбана в 1962 році за 250 доларів. Через 45 років вона була продана за 28 млн доларів. 250 000% річних.

Має сенс купувати витвори майстрів другої половини минулого століття - зараз настає «їх» час. Розраховувати на швидку віддачу від подібних інвестицій, природно, не варто. У будь-якому випадку Ви станете володарем цінного твору мистецтва, тобто, досить надійного активу.

За статистикою каталогів галерей, навіть картини трирічної давності вже дорожчають в середньому на 40-60%, як ви розумієте, є серед них і картини з ростом в 1000%. Як пояснюють аукціонні будинки, зростання вартості картин безпосередньо пов'язаний з активністю художника. Якщо він регулярно виставляється на виставках, отримує нові нагороди, то з кожним таким кроком його картини можуть дорожчати на 100%.

Плюси вкладень. Вкладеннями в мистецтво займаються дуже багаті і розвинені особистості. Крім того, вони можуть принести великі відсотки, особливо якщо художник набирає популярність або навіть помер.

Мінуси. Довгострокові вкладення, які вимагають консультацій експерта з мистецтва. Вигідно збирати колекції картин одного або кількох художників, що може зажадати великих витрат.

Інвестиції в трейдинг

Трейдинг - це інвестиція в себе.

Зараз багато хто подумає що трейдинг - це гроші від спекуляцій на фондовому ринку, прибуток від сум вкладених в біржові активи ... Але в першу чергу, трейдинг - це вигідна інвестиція в себе.

Багато хто говорить що інвестиції в себе це вигідно. Чим? Саме в цифрах? Вкласти в освіту і влаштуватися на роботу? - Це життя а не інвестиції.

На відміну від інших робіт пов'язаних з попереднім навчанням, трейдинг дає необмежені можливості, де не обов'язково мати економічну освіту На відміну від інших робіт пов'язаних з попереднім навчанням, трейдинг дає необмежені можливості, де не обов'язково мати економічну освіту. Вся справа в тому, що трейдинг починається з особистої підготовки. Ви повинні бути готові психологічно, а все інше - справа техніки.

 • Сьогодні немає ніякої різниці між фінансовим аналітиком і користувачем інтернету, так як вся інформація зберігається і представлена ​​тільки в інтернеті. Це зрівнює практично всіх!

Для того щоб зайнятися трейдингом, вам потрібно прочитати мінімум 4-6 книг про це, скласти план дій, фінансовий план і приступати до збору інформації про ринок і активах. Звичайно, не все так просто, але це вже початок. Є багато прикладів коли люди за пару років заробляли мільйони і йшли в безстроковий відпустка не переживаючи ні про що.

Чи може такими успіхами похвалитися юрист з трирічним стажем, або лікар, або менеджер?

Наприклад, брокер FinmaxFX дозволяє торгувати акціями, індексами, товарними ф'ючерсами як нафта, газ, метали, сельхоз товарами, енергоносіями та іншими:

Чому ми стали розглядати трейдинг як можливість інвестувати гроші? Тому що це вигідно, це доступно кожному, це цікаво і саме тут народжуються гроші. Всі банки займаються трейдингом на біржах, торгують валютами, облігаціями і так далі. Так навіщо вкладати в банки, коли можна самому заробляти по банківській системі?

Плюси трейдингу. Необмежені можливості роботи на себе, без графіка і в комфортних умовах. В силу величезної кількості інформації про ринки не обов'язково мати фінансову освіту або спеціальні зв'язку.

Мінусі. Успішна торгівля вимагає психологічної підготовки, достатнього депозиту щоб пережити втрати і подолати ризики.

Індивідуальний інвестиційний рахунок

З 2015 року в законодавстві РФ з'явилося нове поняття - індивідуальний інвестиційний рахунок. Розмістивши на подібному рахунку кошти, ви отримуєте гарантований податкове вирахування 13% від вкладеної суми (щорічно) або звільняєтесь від податку на дохід, отриманий в результаті фінансових операцій.

Розглянемо переваги від розміщення грошей на індивідуальному інвестиційному рахунку: Розглянемо переваги від розміщення грошей на індивідуальному інвестиційному рахунку:

 • Щоб відкрити тут ІВС, досить внести всього 5 000 рублів.
 • Максимальна сума з якої буде йти відрахування - 400 000 рублей.

Поповнювати рахунок можна тільки грошовими коштами. Брокер пропонує чотири варіанти інвестування.

 1. Якщо Ви хочете просто отримувати пасивний дохід, вибирайте ощадну стратегію і Вам будуть нараховуватися 5,5% річних. Не забуваємо про гарантований податкове вирахування 13%.
 2. При консервативному варіанті кошти інвестора будуть вкладені в надійні низькоризиковані інструменти з фіксованою прибутковістю. Це може додатково приносити до 15% в рік. Подібна діяльність рекомендується, якщо на рахунку більше 100 000 рублів.
 3. Оптимальна стратегія може дати дохід до 30% річних, однак ризики при цьому істотно зростають. Скористатися нею стоїть при наявності понад 250 000 рублів.
 4. Найбільш ризикованою є агресивна стратегія, здатна приносити до 50%.

Індивідуальний інвестиційний рахунок є прекрасною альтернативою банківських вкладів, куди вигідніше вкладати гроші не тільки з-за відсотків, адже додайте до цього можливість інвестувати в акції компаній і не платити податок на прибуток. Це також оптимальний інструмент пенсійних накопичень і довгострокових інвестицій. Слід пам'ятати, що у платника податків може бути тільки один ІВС. Кошти з рахунку можуть бути достроково відкликані в будь-який час, проте право на податкове вирахування в цьому випадку втрачається.

Плюси вкладу. Проста і легка можливість отримати прибуток на фінансових ринках.

Мінусі. Не знайдено. Програма підтримується державою.

Невеликий цікавий соціальне опитування

Вільні гроші я ...Куди ви інвестуєте гроші?

У цьому заголовку не дарма сказано «сьогодні«. Тому що відкладати інвестиції на завтра - означає відкласти відпустку, відпочинок, освіту, можливості, теж на завтра. Багато з наведених вище прикладів куди можна вкласти гроші, працюють через інтернет, а це означає, що вам немає необхідності відкладати своє майбутнє.

 • Ми розповіли про найвигідніші на сьогодні варіантах вкласти гроші, крім цього, на equity.today ви знайдете багато додаткової інформації про інвестиції.

Звичайно, в світі є й інші способи вкласти гроші, але вони стосуються більш індивідуальних вкладень, більших сум і низькою доступністю. Ми спробували зібрати кращі, надійні і доступні способи, куди вкласти гроші може кожен.

Якщо ви шукаєте куди вкласти не великі гроші, то навіть для вас є багато можливостей.

Наприклад, мінімальний депозит у брокера Libertex - $ 200, такий же мінімальний депозит у брокерів по опціонах, а у біржі з інвестицій в бізнес і зовсім немає поняття мінімальний депозит. Інвестувати в ПАММ рахунки можна від 10 доларів, купувати акції ETF фондів або зробити банківський вклад можна також з доступними сумами. Найдорожчий із запропонованих способів - це нерухомість, але так чи інакше, у більшості людей вона вже є.

«Гроші не приносять щастя. У мене зараз 50 мільйонів, а щасливий я рівно також, як і тоді, коли у мене було 48 мільйонів. »

Арнольд Шварцнеггер

Відео про те, куди найвигідніше вкласти гроші, відповідь мільярдера

Если ви нашли помилки, будь ласка, віділіть фрагмент тексту и натісніть Ctrl + Enter! Величезне спасибі вам за допомогу, це дуже важліво для нас и наших чітачів!

Адже в якийсь момент ви не захочете або не зможете працювати, що в цьому випадку буде приносити вам дохід?
Що таке акції на біржі?
Як вкласти в акції?
Як вкласти гроші в стартап?
«Скільки ви знаєте мільйонерів, які стали багаті, інвестуючи в банківські депозити?
Навіщо це робиться?
Якщо у вас 20 млн доларів, ви не вкладете всі гроші в один рахунок у Ощадбанку, вірно?
Де знайти акції ETF?
Чим?
Саме в цифрах?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью