<
 • Главная
Статьи

Куди вигідніше вкласти гроші в 2019 році? відповіді

 1. Вкладення грошей на фондовому ринку
 2. Нерухомість
 3. Стартапи
 4. Бінарні опціони
 5. ПАММ рахунки
 6. Банківські вклади
 7. ETF фонди
 8. мистецтво
 9. Інвестиції в трейдинг
 10. Індивідуальний інвестиційний рахунок
 11. Невеликий цікавий соціальне опитування
 12. Відео про те, куди найвигідніше вкласти гроші, відповідь мільярдера

«Хтось може сидіти в тіні сьогодні тільки тому, що хтось свого часу посадив дерево.»

Уоррен Баффетт

Як би там не казали, але інвестиції це частина будь-якого розумного людини. На відміну від примітивної роботи по системі «попрацював - поїв«, вкладення грошей може приносити дохід і під час відпочинку, нехай навіть якщо він триває десятиліттями.

Банально але правда.

Питання куди вкласти гроші щоб вони працювали, актуальний сьогодні більш ніж будь-коли, адже кожен не хоче на пенсії рахувати копійки в черзі в аптеці, а подорожувати по світу і насолоджуватися життям. Але робити це на існуючу пенсію просто неможливо.

Якщо ви думаєте що у вас зараз відмінна робота, багато грошей і можна все витратити бо завтра буде ще - це не так. Чи не інвестуючи сьогодні - ви позбавляєте себе майбутнього.

Адже в якийсь момент ви не захочете або не зможете працювати, що в цьому випадку буде приносити вам дохід?

Для початку ми покажемо вам інвестиційний ПАММ портфель і його прибутковість, як приклад реальних цифр інвестиційного прибутку за останній місяць, а далі розглянемо види вкладень окремо.

Портфель успішних ПАММ рахунків за останній звітний місяць - Травень 2019 ПАММ рахунок (номер) Прибуток / Збиток% Керуючого Портфель успішних ПАММ рахунків за останній звітний місяць - Травень 2019 ПАММ рахунок (номер) Прибуток / Збиток% Керуючого  Eternity (312978)  -5,11% 25-50%  Moriarti (329842)  0,43% 25-40%  Solaris500 (403783)  2,31% 26-44%  Itera (320389)  -12,2% 15-30%  DSV Jarec (337536)  3,29% 25-50%  BARBARA2011 (398647)  23,16% 50%  Robot Night (426898)  30,82% 10-50%  HighFive MZ (408453)  14,82% 20-40%  SWISS INVEST BERN (397792)  19,8% 15-44%  Fintechnology 37 (411033)  2,27% 25-45% Eternity (312978) -5,11% 25-50% Moriarti (329842) 0,43% 25-40% Solaris500 (403783) 2,31% 26-44% Itera (320389) -12,2% 15-30% DSV Jarec (337536) 3,29% 25-50% BARBARA2011 (398647) 23,16% 50% Robot Night (426898) 30,82% 10-50% HighFive MZ (408453) 14,82% 20-40% SWISS INVEST BERN (397792) 19,8% 15-44% Fintechnology 37 (411033) 2,27% 25-45%

Даний портфель оновлюється раз на місяць і не є приводом для копіювання. Тут збираються цікаві і перспективні ПАММ рахунки на момент початку місяця.

Ви ж можете додавати і агресивніші ПАММ рахунки, вчасно виключати збиткові і додавати нових прибуткових керуючих.

Вкладення грошей на фондовому ринку

У цій статті ми поговоримо про те, куди вкласти гроші з найбільшою вигодою.

Вкласти гроші в акції є класичним способом інвестування коштів. Середня прибутковість тут може скласти від 10 до 20% в рік, проте вона буває і набагато більшою.

Що таке акції на біржі? Це по суті і є той фундамент на якому тримається світ, адже у кожного з нас у ванній є кошти від Nivea, Johnson & Johnson, Gillette ..., у кожного є телефони Apple, Samsung, Lenovo ... в кімнатах стоять комп'ютери Acer, Asus, HP , на операційних системах Windows; меблі з магазину IKEA і одяг в гардеробі від Versace, Lacoste, Polo Ralph Lauren Corporation.

Все що ми хочемо сказати - ми всі споживачі продуктів приватних компаній.

Якщо ви шукаєте куди вигідно вкласти гроші, то акції - це відмінний спосіб заробити не тільки на самі продукти компаній, але і забезпечити собі постійний суттєвий дохід Якщо ви шукаєте куди вигідно вкласти гроші, то акції - це відмінний спосіб заробити не тільки на самі продукти компаній, але і забезпечити собі постійний суттєвий дохід. Це цікавий процес який навчить вас думати як інвестор, розуміти різні ринки, порівнювати ціни і вибирати краще.

Як вкласти в акції?

Все дуже просто, акції звертаються на біржах, а продаються вони через спеціальних посередників - брокерів. Вам не потрібно кудись їздити, стояти в чергах, бігати з документами ... Купити акції ви можете не встаючи з ліжка. Реєструйтеся на сайті брокера , Поповнюйте депозит та купуйте акції.

Адже справа не тільки в імені, а й в прибутку. Наприклад, капіталізація Google близько 500 млрд. Доларів. Уявіть, що потрібно зробити компанії щоб вирости в 2 рази!

А тепер візьмемо не більшу мережу магазинів одягу або ресторани, для того щоб їх акції виросли в 2-3 рази, досить розширити ринок збуту, відкрити кілька нових точок продажів, і це цілком реально зробити протягом року.

Саме тому деякі нові стартапи і компанії можуть принести не 20% річних, а понад 1000%.

Подивіться відео про вкладення в акції від Роберта Кіосакі:

Плюси вкладень. Інвестиції в акції працюють вже понад 150 років. Кожен третій Американець і кожен другий Японець має в своїх активах акції якої-небудь компанії. А як відомо, пенсіонери цих країн цілком задоволені життям. Дивіденди і прибуток від володіння акціями можна отримувати на протязі всього життя. Купівля та продаж не забирає більше 10 хвилин. Почати можна вже з 200 доларів.

Мінуси. Інвестиції в акції мають ризики того, що компанія може знеціниться. Але для цього і проводиться аналіз акцій , Складається інвестиційний портфель. В цьому випадку, навіть якщо одна компанія втратить позиції, інші компанії в портфелі забезпечать інвестору позитивний дохід.

Нерухомість

Нерухомість - традиційний спосіб куди можна вкласти гроші Нерухомість - традиційний спосіб куди можна вкласти гроші. Складно розповісти щось нове по цій темі. Ми включили нерухомість в список куди можна вкласти кошти з очевидних причин. Нерухомість - це цінний актив для будь-якої людини. Нерухомість можна здавати в оренду, будь то квартира, офіс, гараж або торговий центр. Нерухомість нехай і не відразу, але дорожчає в ціні, особливо якщо вона придбана в новому районі, де через 10 років буде вже повністю заселений і активний центр.

Хоча звичайно, в сьогоднішніх реаліях, навіть на найближчі десятиліття, покупку нерухомості в 99% випадків складно назвати інвестицією. Адже максимум що отримує більшість - це збереження коштів.

Плюси інвестицій. Надійні вкладення грошей з мінімальними ризиками. При вмілому підході можна отримувати щомісячний прибуток перед остаточною продажем.

Мінуси. Це повільні інвестиції які в більшості випадків виявляються просто збереженням грошей і не збільшують капітал інвестора, а навпаки, заморожують його.

Стартапи

Стартапи - це молоді інноваційні компанії. Багато хто називає себе стартапом не пропонуючи чогось радикально нового, а представляючи нову версію «старого«. Насправді, стартап це компанія з продуктом, якого раніше не існувало. Стартапи - це молоді інноваційні компанії Той же Google або Apple коли то були стартапами, запропонувавши світу то, чого раніше не було. За два десятки років, ті хто вклали гроші в відомі стартапи біля витоків, стали мільйонерами.

Сьогодні в світі народжуються нові компанії, які мають шанс на стрімке зростання.

Як вкласти гроші в стартап?

Найвигідніший спосіб - це дочекатися підтверджує моменту, що компанія успішна, дійсна користується попитом і буде розвиватися. Ми говоримо про те, як заробити на IPO .

У перші дні IPO акції компаній можуть рости більш ніж на 100%.

І вам немає необхідності тримати акції далі, навпаки, після перших днів IPO акції потрібно продавати фіксуючи прибуток, так як більше 70% компаній не витримують подальші очікування інвесторів і ринку, і падають в ціні до розумного рівня, а в наступні роки і зовсім не ростуть , звичайно ми не говоримо про всі без винятків.

 • Стартапи це цікавий спосіб заробити на інвестиціях, адже зростання компанії може бути величезний в короткі терміни.

Ви можете поцікавитися у свого брокера з приводу нових стартапів, прийдешніх IPO, проаналізувати компанії і вкласти в кращі з них. Одне успішне вкладення може окупити збитки 10 невдалих у багато разів. Саме такі стрімкі злети роблять цю нішу дуже прибутковою для інвесторів.

Плюси стартапів. Якщо дохід буде - значить він буде високим. Можна інвестувати як у витоків, так і пізніше на IPO компанії.

Мінуси. Потрібно тверезо оцінювати, чи готовий ринок до продукту компанії і дивитися на цифри, а не на презентацію.

Бінарні опціони

Бінарні опціони не можна назвати інвестицією в класичному розумінні цього слова, але все ж це найвигідніше вкладення грошей на сьогоднішній день. Бінарні опціони на стільки прості, що мають всього 2 умови - ВГОРУ і ВНИЗ, звідси і назва - бінарні. Суть полягає в тому, що ви вибираєте актив (ті ж акції, нафту, золото, фондові індекси ...) і вказуєте умова - буде ціна активу рости або падати.

 • Термін угоди визначає рамки, наприклад, ви вклали в опціон на акції BMW з умовою зростання котирування на 15 хвилин. Якщо через 15 хвилин акції виростуть в ціні щодо курсу на момент покупки опціону - ви отримаєте заздалегідь встановлену фіксовану прибуток в 70-80%! Причому не важливо на скільки зросте актив, важливо лише умова - Вище, тобто зростання може бути хоч 1 пункт.

Таким чином можна заробляти не тільки на зростанні але і падінні ціни, використовуючи умова опціону ВНИЗ.

Серед активів бінарних опціонів найбільш ліквідні акції і фондові індекси, товари та валюти. І це дуже зручно, адже за цими активами щодня виходять новини, які і дозволяють заробити.

Наприклад, завтра в продаж надходить новий iPhone - це явний знак того, що завтра акції Apple будуть рости. Купуйте опціон ВГОРУ на акції Apple і заробляйте гарантований прибуток.

Цікаво те, що вкласти гроші в бінарні опціони можна на терміни від хвилини до місяця, при цьому розмір прибутку залишається незмінним - в межах 70-80%, в залежності від активу. Замість безлічі слів, ми покажемо вам як це відбувається на прикладі брокера FiNMAX :

1. Вибираємо актив. У нашому випадку вибір припав на акції Google:

Вказуємо термін угоди, тобто час її закінчення:

В даний момент котирування акцій Google ростуть, при цьому ціна торкнулася нижньої лінії підтримки. Ми прогнозуємо зростання - вводимо суму інвестиції і тиснемо ВГОРУ:

Ми відкрили операцію на 10 хвилин. У призначений час опціон автоматично закрився і брокер показав результати угоди:

На момент покупки опціону котирування акцій була 779.205. В умовах ми вказали що на момент закриття опціону ціна буде вище. За результатами вона значилася на позначці 780.260. Вклавши $ 60 ми повернули $ 102 з яких $ 42 чистого прибутку:

Наше умова зростання виповнилося і ми отримали 70% прибутку!

Плюси інвестицій. 70% прибутку за 10-20 хвилин - незаперечні плюс. Легкість і простота процесу робить цей вид вкладень найдоступнішим.

Мінуси. Для успішних інвестицій необхідно проводити аналіз активу, використовувати стратегії, індикатори і інші інструменти, не кожна людина здатна правильно розуміти ринок.

ПАММ рахунки

Продовжуємо огляд кращих варіантів, куди вигідно вкласти гроші може кожен, і одним з таких варіантів є ПАММ рахунки . Творцем цієї можливості став найбільший по валютному ринку брокер в Росії - Альпарі який регулюється Центральним Банком РФ і має ліцензію від нього на здійснення операцій на фінансовому ринку.

ПАММ рахунок - це рахунок трейдера, в який можуть вкладати гроші інвестори.

Таким чином трейдер торгує на біржі не тільки своїми засобами, а й коштами інвесторів. Керуючий ПАММ рахунки віддає від 50 до 90% прибутку своїм інвесторам. Інвестувати в ПАММ рахунок можуть необмежену кількість людей, а прибуток ділиться пропорційно до внесків. Наприклад ПАММ рахунок в управлінні якого понад 4 млн доларів:

Брокер надає повний моніторинг ПАММ рахунки, де відображається прибуток по днях, тижнях, місяцях, обсяги угод, обсяги інвестицій і інші дані. Серед багатьох успішних ПАММ рахунків є керуючі з більш трьох річним стажем, тобто ПАММ рахунки приносять прибутку вже багато років і в цілому це на сьогодні не новинка.

У будь-якому випадку, ПАММ рахунки продовжують приносити хороший прибуток, середня прибутковість інвестора який має портфель з 10-15 керуючих від 50 до 100% річних.

Якщо реінвестувати отриманий прибуток, то можна заробити більше 810% всього за 3 роки:

Плюси вкладів. Цей вид вкладень вже зарекомендував себе часом і прибутковістю. Суми для інвестицій дозволені більшості населення. Вивести гроші можна миттєво в будь-який момент.

Мінуси. У портфельних інвестиціях мінуси практично відсутні. Можна назвати мінусом те, що деякі інвестори інвестують в не професійних керуючих з нестабільною торгівлею.

Банківські вклади

Банківський вклад слід вважати навіть не стільки інвестицією, скільки способом зберігання грошей, що дозволяє більш-менш захистити їх від інфляції Банківський вклад слід вважати навіть не стільки інвестицією, скільки способом зберігання грошей, що дозволяє більш-менш захистити їх від інфляції. Прибуток до 10% річних важко назвати серйозною. Проте цей варіант як і раніше залишається дуже популярним у населення, навіть незважаючи на те, що банківська система країни переживає сьогодні не найкращі часи.

Найбільшою довірою у вкладників традиційно користуються Сбербанк, ВТБ, Газпромбанк. Вони пропонують розмістити депозити під не найвищі відсотки (від 7 до 8%), зате вигідно виділяються в плані надійності. Чи не рекомендуємо брати участь в тривалих програмах, навіть якщо там пропонуються більш вигідні умови. Нинішня ситуація в секторі така, що краще обмежуватися «синицею в руках». У будь-якому випадку, розміщення грошей у банку - це лише спосіб їх зберігання. Якщо Вас цікавить саме інвестування, слід пошукати інші пропозиції.

«Скільки ви знаєте мільйонерів, які стали багаті, інвестуючи в банківські депозити? Ото ж бо ж ».

Роберт Дж. Аллен

Інша річ, якщо ви вкладаєте через інвестиційні банки на кшталт Goldman Sachs. Варто сказати що інвестиції там так само не приносять величезний відсоток, це можуть бути ті ж 8-10% річних і деякі ризики.

Навіщо це робиться?

Вся справа в сумах. Якщо у вас 20 млн доларів, ви не вкладете всі гроші в один рахунок у Ощадбанку, вірно? Всі ми знаємо про нестабільність і правила диверсифікації. Крім того, Goldman Sachs, Barclays і подібні можуть запропонувати вигідні умови для інвестора, професійне управління портфелем і т.д.

Плюси депозитів. Надійно і практично без ризиків.

Мінуси. Низький відсоток, вивести гроші за умовами деяких внеском можна тільки через 1-3 роки.

ETF фонди

Якщо ви шукаєте куди краще вкласти гроші на фондовому ринку, вас напевно повинен зацікавити і такий варіант, як біржові інвестиційні фонди (  ETF  ) Якщо ви шукаєте куди краще вкласти гроші на фондовому ринку, вас напевно повинен зацікавити і такий варіант, як біржові інвестиційні фонди ( ETF ). Вони являють собою портфель активів, в основному, максимально близько повторює який-небудь біржовий індекс, наприклад Dow Jones або S & P 500 . Таким чином, набуваючи одну акцію ETF, Ви відразу одержуєте цілий диверсифікований портфель, сформований справжніми професіоналами.

По суті, ETF - це ті ж ПІФ - ви отримуєте частку в портфелі (в ETF це акція, в ПІФ - це паї), ​​але існує і ряд відмінностей.

 • Як і в звичайному пайовому інвестиційному фонді, тут професійне управління, яке здійснює керуюча компанія.
 • Якщо в ПІФ розмір мінімальної інвестиції встановлюється КК або агентом з продажу, то в ETF він дорівнює вартості однієї акції.
 • Також паї від ПІФ ви не можете продати в будь-яку секунду на відміну від акцій на біржі.
 • Самі ПІФ можуть мати в своїх активах акції ETF, тільки в цьому випадку вони беруть за це свій відсоток.

Одним словом - ETF викликали сенсацію на фондовому ринку акцій, будучи повноцінними портфелями.

Важливою перевагою біржових фондів є можливість торгувати на протязі всього дня. Протягом цього часу ціна акцій ETF може змінюватися, тоді як розмір паю ПІФ розраховують тільки один раз в сесію. Паї можна купувати на позикові кошти або в борг. Відносно акцій ETF це допустимо. При торгівлі паями ПІФ можуть стягуватися додаткові комісії. Робота з акціями біржових інвестиційних фондів від таких «поборів» звільнена.

Де знайти акції ETF? Там же де і все акції - на біржі. Власне процес покупки акцій Google від акцій ETF нічим не відрізняється. Даний процес ми описали небагато вище, де є і список кращих брокерів.

Плюси інвестицій. Готові інвестиційні портфелі акцій. Існують тисячі ETF з різними портфелями. Надійні довгострокові вкладення.

Мінуси. Необхідно стежити за галуззю щоб вчасно продати акції ETF якщо починається занепад, і як правило, якщо десь є занепад, значить десь є зростання, тобто можна продати одні ETF і відразу купити інші.

мистецтво

Якщо є бажання не просто заробляти гроші, а й отримувати естетичне задоволення від процесу, рекомендуємо подумати про придбання предметів мистецтва Якщо є бажання не просто заробляти гроші, а й отримувати естетичне задоволення від процесу, рекомендуємо подумати про придбання предметів мистецтва. Досить сказати, що основними покупцями подібних речей не є пристрасні колекціонери і багаті цінителі, а саме гравці фінансового ринку. Для того щоб інвестувати в мистецтво зовсім не обов'язково бути його знавцем. Завжди можна скористатися послугами компетентних консультантів.

Найбільш поширеним товаром, безумовно, є картини. В середньому, творіння популярного сучасного художника обійдеться сьогодні від 5 000 доларів. Через роки, вартість шедевра може зрости в сотні разів.

Наприклад, картина Енді Уорхола «Лимонна Мерилін» була придбана в 1962 році за 250 доларів. Через 45 років вона була продана за 28 млн доларів. 250 000% річних.

Має сенс купувати витвори майстрів другої половини минулого століття - зараз настає «їх» час. Розраховувати на швидку віддачу від подібних інвестицій, природно, не варто. У будь-якому випадку Ви станете володарем цінного твору мистецтва, тобто, досить надійного активу.

За статистикою каталогів галерей, навіть картини трирічної давності вже дорожчають в середньому на 40-60%, як ви розумієте, є серед них і картини з ростом в 1000%. Як пояснюють аукціонні будинки, зростання вартості картин безпосередньо пов'язаний з активністю художника. Якщо він регулярно виставляється на виставках, отримує нові нагороди, то з кожним таким кроком його картини можуть дорожчати на 100%.

Плюси вкладень. Вкладеннями в мистецтво займаються дуже багаті і розвинені особистості. Крім того, вони можуть принести великі відсотки, особливо якщо художник набирає популярність або навіть помер.

Мінуси. Довгострокові вкладення, які вимагають консультацій експерта з мистецтва. Вигідно збирати колекції картин одного або кількох художників, що може зажадати великих витрат.

Інвестиції в трейдинг

Трейдинг - це інвестиція в себе.

Зараз багато хто подумає що трейдинг - це гроші від спекуляцій на фондовому ринку, прибуток від сум вкладених в біржові активи ... Але в першу чергу, трейдинг - це вигідна інвестиція в себе.

Багато хто говорить що інвестиції в себе це вигідно. Чим? Саме в цифрах? Вкласти в освіту і влаштуватися на роботу? - Це життя а не інвестиції.

На відміну від інших робіт пов'язаних з попереднім навчанням, трейдинг дає необмежені можливості, де не обов'язково мати економічну освіту На відміну від інших робіт пов'язаних з попереднім навчанням, трейдинг дає необмежені можливості, де не обов'язково мати економічну освіту. Вся справа в тому, що трейдинг починається з особистої підготовки. Ви повинні бути готові психологічно, а все інше - справа техніки.

 • Сьогодні немає ніякої різниці між фінансовим аналітиком і користувачем інтернету, так як вся інформація зберігається і представлена ​​тільки в інтернеті. Це зрівнює практично всіх!

Для того щоб зайнятися трейдингом, вам потрібно прочитати мінімум 4-6 книг про це, скласти план дій, фінансовий план і приступати до збору інформації про ринок і активах. Звичайно, не все так просто, але це вже початок. Є багато прикладів коли люди за пару років заробляли мільйони і йшли в безстроковий відпустка не переживаючи ні про що.

Чи може такими успіхами похвалитися юрист з трирічним стажем, або лікар, або менеджер?

Наприклад, брокер FinmaxFX дозволяє торгувати акціями, індексами, товарними ф'ючерсами як нафта, газ, метали, сельхоз товарами, енергоносіями та іншими:

Чому ми стали розглядати трейдинг як можливість інвестувати гроші? Тому що це вигідно, це доступно кожному, це цікаво і саме тут народжуються гроші. Всі банки займаються трейдингом на біржах, торгують валютами, облігаціями і так далі. Так навіщо вкладати в банки, коли можна самому заробляти по банківській системі?

Плюси трейдингу. Необмежені можливості роботи на себе, без графіка і в комфортних умовах. В силу величезної кількості інформації про ринки не обов'язково мати фінансову освіту або спеціальні зв'язку.

Мінусі. Успішна торгівля вимагає психологічної підготовки, достатнього депозиту щоб пережити втрати і подолати ризики.

Індивідуальний інвестиційний рахунок

З 2015 року в законодавстві РФ з'явилося нове поняття - індивідуальний інвестиційний рахунок. Розмістивши на подібному рахунку кошти, ви отримуєте гарантований податкове вирахування 13% від вкладеної суми (щорічно) або звільняєтесь від податку на дохід, отриманий в результаті фінансових операцій.

Розглянемо переваги від розміщення грошей на індивідуальному інвестиційному рахунку: Розглянемо переваги від розміщення грошей на індивідуальному інвестиційному рахунку:

 • Щоб відкрити тут ІВС, досить внести всього 5 000 рублів.
 • Максимальна сума з якої буде йти відрахування - 400 000 рублей.

Поповнювати рахунок можна тільки грошовими коштами. Брокер пропонує чотири варіанти інвестування.

 1. Якщо Ви хочете просто отримувати пасивний дохід, вибирайте ощадну стратегію і Вам будуть нараховуватися 5,5% річних. Не забуваємо про гарантований податкове вирахування 13%.
 2. При консервативному варіанті кошти інвестора будуть вкладені в надійні низькоризиковані інструменти з фіксованою прибутковістю. Це може додатково приносити до 15% в рік. Подібна діяльність рекомендується, якщо на рахунку більше 100 000 рублів.
 3. Оптимальна стратегія може дати дохід до 30% річних, однак ризики при цьому істотно зростають. Скористатися нею стоїть при наявності понад 250 000 рублів.
 4. Найбільш ризикованою є агресивна стратегія, здатна приносити до 50%.

Індивідуальний інвестиційний рахунок є прекрасною альтернативою банківських вкладів, куди вигідніше вкладати гроші не тільки з-за відсотків, адже додайте до цього можливість інвестувати в акції компаній і не платити податок на прибуток. Це також оптимальний інструмент пенсійних накопичень і довгострокових інвестицій. Слід пам'ятати, що у платника податків може бути тільки один ІВС. Кошти з рахунку можуть бути достроково відкликані в будь-який час, проте право на податкове вирахування в цьому випадку втрачається.

Плюси вкладу. Проста і легка можливість отримати прибуток на фінансових ринках.

Мінусі. Не знайдено. Програма підтримується державою.

Невеликий цікавий соціальне опитування

Вільні гроші я ...Куди ви інвестуєте гроші?

У цьому заголовку не дарма сказано «сьогодні«. Тому що відкладати інвестиції на завтра - означає відкласти відпустку, відпочинок, освіту, можливості, теж на завтра. Багато з наведених вище прикладів куди можна вкласти гроші, працюють через інтернет, а це означає, що вам немає необхідності відкладати своє майбутнє.

 • Ми розповіли про найвигідніші на сьогодні варіантах вкласти гроші, крім цього, на equity.today ви знайдете багато додаткової інформації про інвестиції.

Звичайно, в світі є й інші способи вкласти гроші, але вони стосуються більш індивідуальних вкладень, більших сум і низькою доступністю. Ми спробували зібрати кращі, надійні і доступні способи, куди вкласти гроші може кожен.

Якщо ви шукаєте куди вкласти не великі гроші, то навіть для вас є багато можливостей.

Наприклад, мінімальний депозит у брокера Libertex - $ 200, такий же мінімальний депозит у брокерів по опціонах, а у біржі з інвестицій в бізнес і зовсім немає поняття мінімальний депозит. Інвестувати в ПАММ рахунки можна від 10 доларів, купувати акції ETF фондів або зробити банківський вклад можна також з доступними сумами. Найдорожчий із запропонованих способів - це нерухомість, але так чи інакше, у більшості людей вона вже є.

«Гроші не приносять щастя. У мене зараз 50 мільйонів, а щасливий я рівно також, як і тоді, коли у мене було 48 мільйонів. »

Арнольд Шварцнеггер

Відео про те, куди найвигідніше вкласти гроші, відповідь мільярдера

Если ви нашли помилки, будь ласка, віділіть фрагмент тексту и натісніть Ctrl + Enter! Величезне спасибі вам за допомогу, це дуже важліво для нас и наших чітачів!

Адже в якийсь момент ви не захочете або не зможете працювати, що в цьому випадку буде приносити вам дохід?
Що таке акції на біржі?
Як вкласти в акції?
Як вкласти гроші в стартап?
«Скільки ви знаєте мільйонерів, які стали багаті, інвестуючи в банківські депозити?
Навіщо це робиться?
Якщо у вас 20 млн доларів, ви не вкладете всі гроші в один рахунок у Ощадбанку, вірно?
Де знайти акції ETF?
Чим?
Саме в цифрах?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью