<
 • Главная
Статьи

Куди вкласти гроші, або найвигідніші інвестиції

 1. Куди вкласти гроші, або найвигідніші інвестиції Мільйони людей у ​​всьому світі, кожен день хвилює...
 2. ПІФи (пайові інвестиційні фонди)
 3. Акції
 4. облігації
 5. Форекс
 6. Накопичувальне страхування життя
 7. ОФБУ
 8. Хедж-фонди
 9. Структурні (структуровані) продукти
 10. Золото і дорогоцінні метали
 11. Нерухомість
 12. бізнес
 13. Куди вкласти гроші, або найвигідніші інвестиції
 14. Банківські вклади (депозити)
 15. ПІФи (пайові інвестиційні фонди)
 16. Акції
 17. облігації
 18. Форекс
 19. Накопичувальне страхування життя
 20. ОФБУ
 21. Хедж-фонди
 22. Структурні (структуровані) продукти
 23. Золото і дорогоцінні метали
 24. Нерухомість
 25. бізнес
 26. Куди вкласти гроші, або найвигідніші інвестиції
 27. Банківські вклади (депозити)
 28. ПІФи (пайові інвестиційні фонди)
 29. Акції
 30. облігації
 31. Форекс
 32. Накопичувальне страхування життя
 33. ОФБУ
 34. Хедж-фонди
 35. Структурні (структуровані) продукти
 36. Золото і дорогоцінні метали
 37. Нерухомість
 38. бізнес
 39. Куди вкласти гроші, або найвигідніші інвестиції
 40. Банківські вклади (депозити)
 41. ПІФи (пайові інвестиційні фонди)
 42. Акції
 43. облігації
 44. Форекс
 45. Накопичувальне страхування життя
 46. ОФБУ
 47. Хедж-фонди
 48. Структурні (структуровані) продукти
 49. Золото і дорогоцінні метали
 50. Нерухомість
 51. бізнес
 52. Куди вкласти гроші, або найвигідніші інвестиції
 53. Банківські вклади (депозити)
 54. ПІФи (пайові інвестиційні фонди)
 55. Акції
 56. облігації
 57. Форекс
 58. Накопичувальне страхування життя
 59. ОФБУ
 60. Хедж-фонди
 61. Структурні (структуровані) продукти
 62. Золото і дорогоцінні метали
 63. Нерухомість
 64. бізнес
 65. Куди вкласти гроші, або найвигідніші інвестиції
 66. Банківські вклади (депозити)
 67. ПІФи (пайові інвестиційні фонди)
 68. Акції
 69. облігації
 70. Форекс
 71. Накопичувальне страхування життя
 72. ОФБУ
 73. Хедж-фонди
 74. Структурні (структуровані) продукти
 75. Золото і дорогоцінні метали
 76. Нерухомість
 77. бізнес
 78. Куди вкласти гроші, або найвигідніші інвестиції
 79. Банківські вклади (депозити)
 80. ПІФи (пайові інвестиційні фонди)
 81. Акції
 82. облігації
 83. Форекс
 84. Накопичувальне страхування життя
 85. ОФБУ
 86. Хедж-фонди
 87. Структурні (структуровані) продукти
 88. Золото і дорогоцінні метали
 89. Нерухомість
 90. бізнес
 91. Куди вкласти гроші, або найвигідніші інвестиції
 92. Банківські вклади (депозити)
 93. ПІФи (пайові інвестиційні фонди)
 94. Акції
 95. облігації
 96. Форекс
 97. Накопичувальне страхування життя
 98. ОФБУ
 99. Хедж-фонди
 100. Структурні (структуровані) продукти
 101. Золото і дорогоцінні метали
 102. Нерухомість
 103. бізнес
 104. Куди вкласти гроші, або найвигідніші інвестиції
 105. Банківські вклади (депозити)
 106. ПІФи (пайові інвестиційні фонди)
 107. Акції
 108. облігації
 109. Форекс
 110. Накопичувальне страхування життя
 111. ОФБУ
 112. Хедж-фонди
 113. Структурні (структуровані) продукти
 114. Золото і дорогоцінні метали
 115. Нерухомість
 116. бізнес

Куди вкласти гроші, або найвигідніші інвестиції

Мільйони людей у ​​всьому світі, кожен день хвилює одне і те ж питання: Куди вигідно вкласти свої гроші? У цій статті ми розглянемо основні способи вигідного вкладення коштів і спробуємо розібратися, який з них може дати найвищий дохід, а також я поділюся своїм найвигіднішим способом вкладення коштів, який вважаю за краще всім іншим.

На сьогоднішній день, найпоширенішими способами вкладення вільних грошей є: банківські депозити , ПІФи , акції , облігації , форекс , накопичувальне страхування , ОФБУ , хедж-фонди , структурні продукти , золото і дорогоцінні метали , Нерухомість, бізнес.

Банківські вклади (депозити)

Це найпростіший, елементарний і надійний спосіб вкладення коштів Це найпростіший, елементарний і надійний спосіб вкладення коштів. Ви віддаєте свої гроші в банк під певний відсоток. Банкіри ці гроші "прокручують", вкладаючи в інші фінансові інструменти. За що ви отримуєте заздалегідь обумовлений відсоток прибутку.

Наприклад, ви вклали гроші в банк на рік під 10% річних. Банкіри тут же віддають ці гроші іншому клієнту у вигляді кредиту, але вже під 20% річних. У підсумку, банк через рік повертає вам ваші кошти з нарахованими відсотками, а собі кладе в кишеню різницю, що залишилася.

Перевага інвестицій в банк полягає в тому, що ви точно знаєте скільки грошей можете отримати через певний проміжок часу, в той час як інші фінансові інструменти цим похвалитися не можуть. Розрахувати прибутковість того чи іншого вкладу ви можете на депозитному калькуляторі, а також якщо вам буде потрібно розрахувати суму переплати з того чи іншого кредиту, то скористайтеся кредитним калькулятором.

Всі банківські депозити до 1.400.000 рублів страхуються державою . У разі банкрутства банку або відкликання у нього ліцензії вкладники не втратять свої гроші. Якщо ви маєте намір вкласти в банк велику суму грошей, наприклад три мільйони, то доцільно розбити його на кілька внесків не перевищують 1,4 млн. Руб. кожен і розмістити їх в декількох банках.

Взагалі, банківські депозити складно назвати вигідним способом вкладення коштів, так як по ним ви отримуєте одну з найнижчих доходностей. Найчастіше вклади потрібні для накопичення первісного капіталу, який потім можна вкласти в інші, більш прибуткові фінансові інструменти. Також вклади використовують для створення фінансової "подушки безпеки".

На тему банківських депозитів читайте:

ПІФи (пайові інвестиційні фонди)

Це другий за популярністю спосіб вкладення коштів. Якщо коротко, то ПІФи - це колективний фінансовий інструмент, коли гроші інвесторів вкладаються в один великий казан і, потім, цю одну велику суму коштів професійні управляючі примножують різними методами.

Засоби пайовиків (так називають тих, хто вклав свої гроші в піф) зазвичай вкладають в акції, облігації, золото, валюту і т.п .. Точніше їх не просто вкладають, а ними керують. Просто купити акції може будь-який дурень. Завдання професійних керуючих полягає в тому, щоб знайти такі акції, які на момент покупки впали в ціні і є ймовірність їх подальшого зростання.

Завдання професійних керуючих полягає в тому, щоб знайти такі акції, які на момент покупки впали в ціні і є ймовірність їх подальшого зростання

Для того, щоб визначити цю ймовірність використовується технічний і фундаментальний аналіз, вивчається економічна ситуація як у світі, так і в окремо взятому регіоні, відстежуються новини, а також безліч інших параметрів, які занадто складні для простого обивателя.

В цьому і суть ПІФів, позбавити людей необізнаних в даних питаннях від всіх цих складнощів. Якщо у вас є вільні кошти і у вас немає можливості з ранку до вечора торгувати на біржі, то простіше передати ці гроші тим людям, які занурилися в тему інвестування з головою і мають за плечима великий досвід. Принаймні на початковому етапі.

Далі, у міру зростання вашого досвіду в фінансових питаннях, можна починати самостійно купувати акції, облігації та інші інструменти інвестування. Про це більш докладно трохи пізніше, а поки повернемося до Піфам.

Нижче я приведу посилання на інші свої статті, де більш детально можна ознайомитися з пайовими інвестиційними фондами:

Акції

Акцією називають цінний папір, що підтверджує частку її власника у капіталі компанії, і дає право на участь у його прибутках. На цю тему написано десятки багатосторінкових томів. Тут ми не будемо довго пояснювати як працюють акції. Рекомендую прочитати статтю Що таке АКЦІЇ, в чому їх призначення і яких основних видів вони бувають .

Якщо порівнювати з іншими фінансовими інструментами, то вкладення капіталу в акції є більш прибутковим в довгостроковій перспективі, але в той же час і дуже ризикованим Якщо порівнювати з іншими фінансовими інструментами, то вкладення капіталу в акції є більш прибутковим в довгостроковій перспективі, але в той же час і дуже ризикованим.

Тут потрібно постійно тримати руку на пульсі, відстежувати ситуацію на ринках, так, щоб не допустити втрати капіталу на сильному падінні фінансових ринках, які відбуваються під час всіляких криз.

Щоб більш наочно розуміти, який прибуток можна отримати на акціях, подивіться відео "Як заробити на акціях Ощадбанку 678% прибутку".

Відео: Як заробити на акціях Ощадбанку 678% прибутку

облігації

Цей фінансовий інструмент розрахований на людей, які не схильні до ризику. Отримати на ньому великий прибуток дуже складно. Зазвичай прибуток за облігаціями не вище прибутку по банківських депозитах. Тому даний фінансовий інструмент складно назвати вигідним вкладенням коштів.

Однак це не означає що гроші в облігації не варто вкладати Однак це не означає що гроші в облігації не варто вкладати. Справа в тому, що не рекомендується "зберігати всі яйця в одному кошику". Досвідчені й успішні інвестори завжди розподіляють свої кошти в декількох різних інструментах для того, щоб знизити свої ризики.

Уявіть, ви вклали всі свої кошти в акції, але через деякий час на ринку стався криза і ціни на них впали. Разом з цим зменшиться кількість вашого капіталу. Щоб цього не сталося, потрібно вкласти частину грошей в депозити, частина грошей в облігації, золото і так далі.

В такому випадку ви на одному інструменті втратите, зате на інших інструментах виграєте. Але повернемося до облігацій:

Облігація - це борговий емісійний цінний папір, який підтверджує право свого власника на отримання з емітента певної грошової суми.

Більш докладно про це читайте тут: Облігації як об'єкт інвестування

А для того, щоб зрозуміти як правильно розподіляти кошти між різними фінансовими інструментами, щоб знизити ризики і підвищити прибутковість своїх вкладень, читайте дані статті:

Форекс

Форекс (Forex, іноді FX, від англ. FOReign EXchange - обмін іноземної валюти) - це ринок міжбанківського обміну валют за вільними цінами.

Суть форекса полягає в спекуляціях з валютами різних країн Суть форекса полягає в спекуляціях з валютами різних країн. Наприклад, ви купили 100 євро за 90 доларів. А через якийсь час продали ці 100 євро за 120 доларів. Таким чином заробивши на цій угоді 30 доларів.

На форексі торгівля завжди йде валютними парами, як в прикладі вище. Зміна вартості валют відбувається постійно і залежить від безлічі факторів. Наприклад, в Греції економіка не розвивається, держава прибутку не отримує, а містити країну якось треба. Так як Греція входить до складу Європейського Союзу (ЄС), то на території цієї країни все продається і купується в євро.

Таким чином, нестабільність економіки однієї держави вплинуло на ставлення інвесторів до всього ЄС. Інвестори відчули загрозу свого капіталу і терміново почали позбавлятися від євро. Все це призвело до падіння вартості євро по відношенню до валют інших держав. Ось на таких рухах і заробляються гроші на форексі.

Торгувати на форексі можна як самостійно, пройшовши попередньо спеціальне навчання, так і віддавши свої гроші в довірче управління. Більш докладно про це читайте тут: Що таке форекс .

Даний спосіб вкладення коштів можна назвати вигідним тільки в тому випадку, коли ви самі торгуєте на форексі, коли у вас вже великий досвід, власна стратегія входу і виходу з ринку, а також залізна воля.

Людей, які зробили стан на форексі - одиниці. А ось тих, хто намагався розбагатіти на цьому і прогорів - мільйони. Робіть висновки самі.

Накопичувальне страхування життя

Цей спосіб вкладення коштів навряд чи можна назвати вигідним Цей спосіб вкладення коштів навряд чи можна назвати вигідним. Як зрозуміло з назви - це страховка на випадок будь-яких непередбачених обставин. Її відмінність від звичайної страховки полягає в тому, що це поєднання страхування життя і здоров'я людини з програмою накопичення, збереження і збільшення вашого капіталу.

Якщо звичайна страховка просто виплачує вам певну суму в разі настання страхового випадку, то в даному випадку у вас, якщо протягом усього періоду дії договору нічого не сталося, то ви зможете отримати, або всю накопичену за ці роки суму цілком, або отримувати щомісячну виплату до кінця життя.

Більш докладно про те, що таке накопичувальне страхування життя, чим воно відрізняється від інших фінансових інструментів, в яких випадках його краще застосовувати читайте тут: Все про накопичувальне страхування життя

ОФБУ

ОФБУ розшифровується як Загальні Фонди Банківського Управління. По суті - це ті ж ПІФи, але з більш широкими функціями інвестування. З одного боку це плюс, тому що вкладаючи гроші в ОФБУ у вас є можливість збільшити прибуток за рахунок більш широких комбінацій вкладення коштів. З іншого боку - це більш ризиковано.

Були випадки, коли ОФБУ показували прибутковість в 600% річних Були випадки, коли ОФБУ показували прибутковість в 600% річних. Однак, основна проблема полягає в тому, що діяльність ОФБУ мало регламентована законодавством, через що менше схильна до контролю, на відміну від тих же ПІФів.

Також відомі випадки, коли недалекоглядна діяльність керуючих приводила до повного краху ОФБУ.

Детальніше про діяльність загальних фондів банківського управління ви можете прочитати тут: Інвестуємо гроші в ОФБУ . Від себе додам, що в даний момент в ОФБУ найкраще вкладати таку суму коштів, яку вам буде не шкода в разі чого втратити.

Хедж-фонди

Відразу скажу, що в нашій країні це відносно новий і мало розвинений фінансовий інструмент, який доступний тільки заможним клієнтам.

Мінімальна сума входу тут починається від декількох сотень доларів до мільйона. На заході хедж-фонди користуються величезною популярністю.

Хедж-фонди не мають чіткого нормативного регулювання, що дозволяє їм вільно вибирати стратегії збагачення і користуватися широким набором фінансових інструментів при інвестуванні грошей в різні ринки. Підсумком роботи хедж-фондів може бути як надприбуток, так і колосальні збитки.

Одним з найяскравіших прикладів хедж-фондів є фонд Quantum, засновником якого є відомий Джордж Сорос , Який зміг за день отримати прибуток рівну 1 мільярду доларів!

Детальніше про цей вид інвестування читайте тут: Хедж-фонди як інструмент інвестування

Структурні (структуровані) продукти

Структурований (структурний) фінансовий продукт - це комплексний фінансовий інструмент, який випускається, як правило, комерційними і інвестиційними банками і створюваний для задоволення специфічних потреб клієнтів.

Особливо популярний цей фінансовий інструмент став в період кризи Особливо популярний цей фінансовий інструмент став в період кризи. Адже коли ти вкладаєш гроші на зростаючому ринку і постійно отримуєш хороший прибуток - це одне, але коли ситуація на ринках не стабільна, особливо під час криз, то багато інвесторів намагаються знайти надійні способи вкладення коштів, які при цьому дадуть їм більший прибуток, ніж банківські депозити.

Суть структурного продукту проста - частина коштів, як правило 80-90% вкладається в банківські вклади, або облігації, а от решта 10-20% інвестуються у ф'ючерси та опціони.

Все це дозволяє при найгіршому сценарії залишитися при своїх грошах і нічого не втратити, в кращому випадку отримати прибуток близько 20-30%. Це не дуже багато, проте вище за прибутковість по банківських депозитах.

Хоча знову ж таки з чим порівнювати. Наприклад, найуспішніший інвестор в світі Уоррен Баффет забезпечує своїм клієнтам близько 24% річних протягом останніх 35 років. 24% річних начебто не багато, проте отримувати такий прибуток стабільно довгі роки може тільки Баффет і ніхто інший.

Більш докладно про структурні продуктах читайте тут: Збільшуємо капітал за допомогою структурованих (структурних) продуктів

Золото і дорогоцінні метали

Для багатьох людей багатство асоціюється з горою золота. З давніх-давен цей метал був символом багатства і влади, тому він ставав причиною сварок, грабежів, убивств і навіть війн.

Золото не варто розглядати як найвигідніший спосіб вкладення коштів, незважаючи на те, що за останні роки воно сильно подорожчало. Справа в тому, що найчастіше золото виступає притулком для інвесторів у важкі часи.

Коли в світі панують кризи, то щоб їх перечекати інвестори виводять свої заощадження з акцій, облігацій та інших фінансових продуктів, а потім вкладають в золото.

Як тільки криза відступає, то інвестори тут же шукають більш вигідні способи вкладення коштів. Цим і обумовлений зростання цін на золото в скрутні часи. Але потім, ціна на дорогоцінні метали неминуче падає.

Більш докладно про це читайте тут: Чи варто вкладати гроші в дорогоцінні метали [золото, срібло, платина, паладій]?

Нерухомість

Нерухомість завжди була вигідним способом вкладення коштів. Мало того, що нерухомість сама по собі не знецінюється і як правило рік від року тільки дорожчає. Але і нерухомість дозволяє отримувати пасивний дохід від здачі її в оренду.

Правда тут є одне серйозно "але", яке полягає у високій вартості нерухомості. По суті, це вкладення для заможних людей. Через що даний спосіб вкладення коштів потрібно розглядати не на початковому етапі, а тоді, коли у вас вже великий капітал і ви маєте можливість вкладати капітал в різні фінансові інструменти.

Правда є і виключення. Наприклад, можна вигідно вкласти гроші в нерухомість на етапі її будівництва. У цей час, як правило, немає потреби вносити повну вартість за житло і можна оплачувати щомісяця певну частину.

Таким чином, якщо у вас є можливість вносити необхідну суму і це не відіб'ється на якості вашого життя, то можна сміливо шукати підходящі варіанти. Справа в тому, що на етапі будівництва квадратний метр житла коштує набагато менше, ніж пізніше, коли будівництво буде закінчено.

бізнес

Кожен з розглянутих вище фінансових інструментів, володіє певним ступенем ризику (надійності). Залежно від цього, змінюється діапазон можливого прибутку. Чим більш ризиковано фінансовий інструмент, тим більшу прибутковість він може принести. Втім, як і збиток теж.

У кожного з цих фінансових інструментів є свої переваги і недоліки. І при різних життєвих обставинах, варто підбирати оптимальні способи інвестування. Але, особисто для себе я вже визначив найвигідніший спосіб вкласти гроші - це бізнес!

Чому? Тому що бізнес - це необмежені дивіденди! І залежати вони будуть тільки від вас. Від вашої працездатності, фантазії, старанності, винахідливості.

Будь-які інші фінансові інструменти залежать не від вас. Вони залежать, наприклад, від поточної ринкової обстановки, від умов певних іншими людьми, від фінансових результатів конкретної компанії, від дій спекулянтів, від маркетологів, які розробляють ті чи інші фінансові продукти.

Створення власного бізнесу - це повністю ваша вотчина.

Тут ви встановлюєте правила за якими будете грати. Тут вам вирішувати який дохід ви будете отримувати. Звичайно, бізнес також багато в чому залежить від різних зовнішніх обставин. Але, в будь-якому випадку, останнє слово залишається за вами, навіть якщо ви надумаєте продати його.

У 2007 році, я вперше відкрив власний бізнес. Це була невелика студія засмаги. Точніше, це було невелике приміщення в одній з перукарень, в якому я поставив солярій, всі необхідні аксесуари, посадив адміністратора і став заробляти гроші.

У цього бізнесу багато переваг. Про них я буду розповідати в наступних випусках. Поки лише хочу загострити вашу увагу на те, що цей бізнес приніс мені хороші дивіденди. За рік я отримав більше 100% річних.

Це було відмінне випробування, в ході якого я зміг проявити багато свої таланти. Організаторські здібності, управлінські навички, дизайнерські таланти, перевірив своє рекламне бачення.

Я регулярно проводив різні маркетингові дослідження, збирав аналітичні дані, проводив переговори, підшукував відповідне приміщення - це лише неповний перелік тих сфер, в яких я застосував свої знання і досвід, або освоював нові горизонти.

Коли ти працюєш за наймом, ти не несеш стільки відповідальності, як у власному бізнесі. Це дуже різні мірки. Найману працю - це чуже. Власний бізнес - це своє. Ти сам собі господар. Сам вирішуєш як і коли тобі працювати і не працювати. Тобі не потрібно ні перед ким звітувати. Це фантастична сума.

Створюючі свой бизнес, ти відчуваєш себе творцем, художником, поетом. Ті створюєш власний продукт, або послугу. І только ти відповідаєш за ее якість. Це був дуже цікавий період життя, коли мені доводилося багато хвилюватися, радіти, переживати, напружуватися, отримувати задоволення від зробленого.

Створення власного бізнесу дуже зміцнило мою віру в себе. Якщо до цієї події, у мене було безліч комплексів, страхів, переживань, сумнівів, упереджень, то після того, як я організував свою справу, вони розтанули як дим. Я зміцнів. Я став сильнішим. Я виріс.

Для чого я це говорю?

Для того, щоб донести до вас думку, що вкладаючи гроші у власний бізнес, ви отримуєте не тільки матеріальні блага в необмеженій кількості, але і розвиваєтеся в багатьох сферах життя, в тому числі відбувається особистісне зростання і професійний.

Навряд чи ви досягнете схожих результатів, вкладаючи гроші в депозити, акції, ПІФи. Тому, якщо у вас є вільні гроші і ви шукаєте куди їх вкласти, то подумайте про створення бізнесу.

Якщо у вас ще немає вільних грошей, то терміново починайте вести сімейний бюджет , Для того щоб зібрати початковий капітал. На цю тему у мене є безкоштовний навчальний курс , Який допоможе вам найближчим часом накопичити початковий капітал для створення своєї справи.

Особисто я не брав ніяких кредитів в банках, не займав грошей у друзів і знайомих. Все що я вклав у власний бізнес було результатом мого ефективного управління сімейним бюджетом.

Зараз, я розвиваю вже кілька бізнесів. Це дуже цікаво и захоплююче. Ці проекти приносять мені набагато більше прибутку, ніж тоді, коли я працював за наймом. Ці бізнеси приносять мені більше грошей, ніж банківські депозити або якісь інші фінансові інструменти.

При цьому, мені абсолютно "фіолетово" на кризи і все, що відбувається в світі.

На мій дохід це ніяк не впливає. Це не означає, що з іншими фінансовими інструментами я не працюю. Частина коштів у мене лежить в банківських депозитах, частина коштів проінвестувати в акції різних компаній, при чому я регулярно докуповую цікаві для мене активи. Також, є вкладення в ПІФи і ПАММ-рахунки.

Я регулярно відстежую, що відбувається на фінансових ринках і в залежності від ситуації приймаю рішення про купівлю або продаж тих чи інших продуктів. Інвестиції - дуже цікава і велика тема, в якій немає меж досконалості.

Не бійтеся ризикувати, підбирайте під себе те, що у вас працює найкраще, накопичуйте кошти і фінансова свобода і незалежність не змусять себе довго чекати.

PS На закінчення пропоную вам трохи розслабитися і подивитися зачаровує дух відео. Такий приголомшливої ​​краси ви ще точно не бачили ..

Відео на десерт: Відео зайняло перше місце в світі екстриму

Если ви нашли помилки, будь ласка, віділіть фрагмент тексту Ведмедики и натісніть Ctrl + Enter.

Куди вкласти гроші, або найвигідніші інвестиції

Мільйони людей у ​​всьому світі, кожен день хвилює одне і те ж питання: Куди вигідно вкласти свої гроші? У цій статті ми розглянемо основні способи вигідного вкладення коштів і спробуємо розібратися, який з них може дати найвищий дохід, а також я поділюся своїм найвигіднішим способом вкладення коштів, який вважаю за краще всім іншим.

На сьогоднішній день, найпоширенішими способами вкладення вільних грошей є: банківські депозити , ПІФи , акції , облігації , форекс , накопичувальне страхування , ОФБУ , хедж-фонди , структурні продукти , золото і дорогоцінні метали , Нерухомість, бізнес.

Банківські вклади (депозити)

Це найпростіший, елементарний і надійний спосіб вкладення коштів Це найпростіший, елементарний і надійний спосіб вкладення коштів. Ви віддаєте свої гроші в банк під певний відсоток. Банкіри ці гроші "прокручують", вкладаючи в інші фінансові інструменти. За що ви отримуєте заздалегідь обумовлений відсоток прибутку.

Наприклад, ви вклали гроші в банк на рік під 10% річних. Банкіри тут же віддають ці гроші іншому клієнту у вигляді кредиту, але вже під 20% річних. У підсумку, банк через рік повертає вам ваші кошти з нарахованими відсотками, а собі кладе в кишеню різницю, що залишилася.

Перевага інвестицій в банк полягає в тому, що ви точно знаєте скільки грошей можете отримати через певний проміжок часу, в той час як інші фінансові інструменти цим похвалитися не можуть. Розрахувати прибутковість того чи іншого вкладу ви можете на депозитному калькуляторі, а також якщо вам буде потрібно розрахувати суму переплати з того чи іншого кредиту, то скористайтеся кредитним калькулятором.

Всі банківські депозити до 1.400.000 рублів страхуються державою . У разі банкрутства банку або відкликання у нього ліцензії вкладники не втратять свої гроші. Якщо ви маєте намір вкласти в банк велику суму грошей, наприклад три мільйони, то доцільно розбити його на кілька внесків не перевищують 1,4 млн. Руб. кожен і розмістити їх в декількох банках.

Взагалі, банківські депозити складно назвати вигідним способом вкладення коштів, так як по ним ви отримуєте одну з найнижчих доходностей. Найчастіше вклади потрібні для накопичення первісного капіталу, який потім можна вкласти в інші, більш прибуткові фінансові інструменти. Також вклади використовують для створення фінансової "подушки безпеки".

На тему банківських депозитів читайте:

ПІФи (пайові інвестиційні фонди)

Це другий за популярністю спосіб вкладення коштів. Якщо коротко, то ПІФи - це колективний фінансовий інструмент, коли гроші інвесторів вкладаються в один великий казан і, потім, цю одну велику суму коштів професійні управляючі примножують різними методами.

Засоби пайовиків (так називають тих, хто вклав свої гроші в піф) зазвичай вкладають в акції, облігації, золото, валюту і т.п .. Точніше їх не просто вкладають, а ними керують. Просто купити акції може будь-який дурень. Завдання професійних керуючих полягає в тому, щоб знайти такі акції, які на момент покупки впали в ціні і є ймовірність їх подальшого зростання.

Завдання професійних керуючих полягає в тому, щоб знайти такі акції, які на момент покупки впали в ціні і є ймовірність їх подальшого зростання

Для того, щоб визначити цю ймовірність використовується технічний і фундаментальний аналіз, вивчається економічна ситуація як у світі, так і в окремо взятому регіоні, відстежуються новини, а також безліч інших параметрів, які занадто складні для простого обивателя.

В цьому і суть ПІФів, позбавити людей необізнаних в даних питаннях від всіх цих складнощів. Якщо у вас є вільні кошти і у вас немає можливості з ранку до вечора торгувати на біржі, то простіше передати ці гроші тим людям, які занурилися в тему інвестування з головою і мають за плечима великий досвід. Принаймні на початковому етапі.

Далі, у міру зростання вашого досвіду в фінансових питаннях, можна починати самостійно купувати акції, облігації та інші інструменти інвестування. Про це більш докладно трохи пізніше, а поки повернемося до Піфам.

Нижче я приведу посилання на інші свої статті, де більш детально можна ознайомитися з пайовими інвестиційними фондами:

Акції

Акцією називають цінний папір, що підтверджує частку її власника у капіталі компанії, і дає право на участь у його прибутках. На цю тему написано десятки багатосторінкових томів. Тут ми не будемо довго пояснювати як працюють акції. Рекомендую прочитати статтю Що таке АКЦІЇ, в чому їх призначення і яких основних видів вони бувають .

Якщо порівнювати з іншими фінансовими інструментами, то вкладення капіталу в акції є більш прибутковим в довгостроковій перспективі, але в той же час і дуже ризикованим Якщо порівнювати з іншими фінансовими інструментами, то вкладення капіталу в акції є більш прибутковим в довгостроковій перспективі, але в той же час і дуже ризикованим.

Тут потрібно постійно тримати руку на пульсі, відстежувати ситуацію на ринках, так, щоб не допустити втрати капіталу на сильному падінні фінансових ринках, які відбуваються під час всіляких криз.

Щоб більш наочно розуміти, який прибуток можна отримати на акціях, подивіться відео "Як заробити на акціях Ощадбанку 678% прибутку".

Відео: Як заробити на акціях Ощадбанку 678% прибутку

облігації

Цей фінансовий інструмент розрахований на людей, які не схильні до ризику. Отримати на ньому великий прибуток дуже складно. Зазвичай прибуток за облігаціями не вище прибутку по банківських депозитах. Тому даний фінансовий інструмент складно назвати вигідним вкладенням коштів.

Однак це не означає що гроші в облігації не варто вкладати Однак це не означає що гроші в облігації не варто вкладати. Справа в тому, що не рекомендується "зберігати всі яйця в одному кошику". Досвідчені й успішні інвестори завжди розподіляють свої кошти в декількох різних інструментах для того, щоб знизити свої ризики.

Уявіть, ви вклали всі свої кошти в акції, але через деякий час на ринку стався криза і ціни на них впали. Разом з цим зменшиться кількість вашого капіталу. Щоб цього не сталося, потрібно вкласти частину грошей в депозити, частина грошей в облігації, золото і так далі.

В такому випадку ви на одному інструменті втратите, зате на інших інструментах виграєте. Але повернемося до облігацій:

Облігація - це борговий емісійний цінний папір, який підтверджує право свого власника на отримання з емітента певної грошової суми.

Більш докладно про це читайте тут: Облігації як об'єкт інвестування

А для того, щоб зрозуміти як правильно розподіляти кошти між різними фінансовими інструментами, щоб знизити ризики і підвищити прибутковість своїх вкладень, читайте дані статті:

Форекс

Форекс (Forex, іноді FX, від англ. FOReign EXchange - обмін іноземної валюти) - це ринок міжбанківського обміну валют за вільними цінами.

Суть форекса полягає в спекуляціях з валютами різних країн Суть форекса полягає в спекуляціях з валютами різних країн. Наприклад, ви купили 100 євро за 90 доларів. А через якийсь час продали ці 100 євро за 120 доларів. Таким чином заробивши на цій угоді 30 доларів.

На форексі торгівля завжди йде валютними парами, як в прикладі вище. Зміна вартості валют відбувається постійно і залежить від безлічі факторів. Наприклад, в Греції економіка не розвивається, держава прибутку не отримує, а містити країну якось треба. Так як Греція входить до складу Європейського Союзу (ЄС), то на території цієї країни все продається і купується в євро.

Таким чином, нестабільність економіки однієї держави вплинуло на ставлення інвесторів до всього ЄС. Інвестори відчули загрозу свого капіталу і терміново почали позбавлятися від євро. Все це призвело до падіння вартості євро по відношенню до валют інших держав. Ось на таких рухах і заробляються гроші на форексі.

Торгувати на форексі можна як самостійно, пройшовши попередньо спеціальне навчання, так і віддавши свої гроші в довірче управління. Більш докладно про це читайте тут: Що таке форекс .

Даний спосіб вкладення коштів можна назвати вигідним тільки в тому випадку, коли ви самі торгуєте на форексі, коли у вас вже великий досвід, власна стратегія входу і виходу з ринку, а також залізна воля.

Людей, які зробили стан на форексі - одиниці. А ось тих, хто намагався розбагатіти на цьому і прогорів - мільйони. Робіть висновки самі.

Накопичувальне страхування життя

Цей спосіб вкладення коштів навряд чи можна назвати вигідним Цей спосіб вкладення коштів навряд чи можна назвати вигідним. Як зрозуміло з назви - це страховка на випадок будь-яких непередбачених обставин. Її відмінність від звичайної страховки полягає в тому, що це поєднання страхування життя і здоров'я людини з програмою накопичення, збереження і збільшення вашого капіталу.

Якщо звичайна страховка просто виплачує вам певну суму в разі настання страхового випадку, то в даному випадку у вас, якщо протягом усього періоду дії договору нічого не сталося, то ви зможете отримати, або всю накопичену за ці роки суму цілком, або отримувати щомісячну виплату до кінця життя.

Більш докладно про те, що таке накопичувальне страхування життя, чим воно відрізняється від інших фінансових інструментів, в яких випадках його краще застосовувати читайте тут: Все про накопичувальне страхування життя

ОФБУ

ОФБУ розшифровується як Загальні Фонди Банківського Управління. По суті - це ті ж ПІФи, але з більш широкими функціями інвестування. З одного боку це плюс, тому що вкладаючи гроші в ОФБУ у вас є можливість збільшити прибуток за рахунок більш широких комбінацій вкладення коштів. З іншого боку - це більш ризиковано.

Були випадки, коли ОФБУ показували прибутковість в 600% річних Були випадки, коли ОФБУ показували прибутковість в 600% річних. Однак, основна проблема полягає в тому, що діяльність ОФБУ мало регламентована законодавством, через що менше схильна до контролю, на відміну від тих же ПІФів.

Також відомі випадки, коли недалекоглядна діяльність керуючих приводила до повного краху ОФБУ.

Детальніше про діяльність загальних фондів банківського управління ви можете прочитати тут: Інвестуємо гроші в ОФБУ . Від себе додам, що в даний момент в ОФБУ найкраще вкладати таку суму коштів, яку вам буде не шкода в разі чого втратити.

Хедж-фонди

Відразу скажу, що в нашій країні це відносно новий і мало розвинений фінансовий інструмент, який доступний тільки заможним клієнтам.

Мінімальна сума входу тут починається від декількох сотень доларів до мільйона. На заході хедж-фонди користуються величезною популярністю.

Хедж-фонди не мають чіткого нормативного регулювання, що дозволяє їм вільно вибирати стратегії збагачення і користуватися широким набором фінансових інструментів при інвестуванні грошей в різні ринки. Підсумком роботи хедж-фондів може бути як надприбуток, так і колосальні збитки.

Одним з найяскравіших прикладів хедж-фондів є фонд Quantum, засновником якого є відомий Джордж Сорос , Який зміг за день отримати прибуток рівну 1 мільярду доларів!

Детальніше про цей вид інвестування читайте тут: Хедж-фонди як інструмент інвестування

Структурні (структуровані) продукти

Структурований (структурний) фінансовий продукт - це комплексний фінансовий інструмент, який випускається, як правило, комерційними і інвестиційними банками і створюваний для задоволення специфічних потреб клієнтів.

Особливо популярний цей фінансовий інструмент став в період кризи Особливо популярний цей фінансовий інструмент став в період кризи. Адже коли ти вкладаєш гроші на зростаючому ринку і постійно отримуєш хороший прибуток - це одне, але коли ситуація на ринках не стабільна, особливо під час криз, то багато інвесторів намагаються знайти надійні способи вкладення коштів, які при цьому дадуть їм більший прибуток, ніж банківські депозити.

Суть структурного продукту проста - частина коштів, як правило 80-90% вкладається в банківські вклади, або облігації, а от решта 10-20% інвестуються у ф'ючерси та опціони.

Все це дозволяє при найгіршому сценарії залишитися при своїх грошах і нічого не втратити, в кращому випадку отримати прибуток близько 20-30%. Це не дуже багато, проте вище за прибутковість по банківських депозитах.

Хоча знову ж таки з чим порівнювати. Наприклад, найуспішніший інвестор в світі Уоррен Баффет забезпечує своїм клієнтам близько 24% річних протягом останніх 35 років. 24% річних начебто не багато, проте отримувати такий прибуток стабільно довгі роки може тільки Баффет і ніхто інший.

Більш докладно про структурні продуктах читайте тут: Збільшуємо капітал за допомогою структурованих (структурних) продуктів

Золото і дорогоцінні метали

Для багатьох людей багатство асоціюється з горою золота. З давніх-давен цей метал був символом багатства і влади, тому він ставав причиною сварок, грабежів, убивств і навіть війн.

Золото не варто розглядати як найвигідніший спосіб вкладення коштів, незважаючи на те, що за останні роки воно сильно подорожчало. Справа в тому, що найчастіше золото виступає притулком для інвесторів у важкі часи.

Коли в світі панують кризи, то щоб їх перечекати інвестори виводять свої заощадження з акцій, облігацій та інших фінансових продуктів, а потім вкладають в золото.

Як тільки криза відступає, то інвестори тут же шукають більш вигідні способи вкладення коштів. Цим і обумовлений зростання цін на золото в скрутні часи. Але потім, ціна на дорогоцінні метали неминуче падає.

Більш докладно про це читайте тут: Чи варто вкладати гроші в дорогоцінні метали [золото, срібло, платина, паладій]?

Нерухомість

Нерухомість завжди була вигідним способом вкладення коштів. Мало того, що нерухомість сама по собі не знецінюється і як правило рік від року тільки дорожчає. Але і нерухомість дозволяє отримувати пасивний дохід від здачі її в оренду.

Правда тут є одне серйозно "але", яке полягає у високій вартості нерухомості. По суті, це вкладення для заможних людей. Через що даний спосіб вкладення коштів потрібно розглядати не на початковому етапі, а тоді, коли у вас вже великий капітал і ви маєте можливість вкладати капітал в різні фінансові інструменти.

Правда є і виключення. Наприклад, можна вигідно вкласти гроші в нерухомість на етапі її будівництва. У цей час, як правило, немає потреби вносити повну вартість за житло і можна оплачувати щомісяця певну частину.

Таким чином, якщо у вас є можливість вносити необхідну суму і це не відіб'ється на якості вашого життя, то можна сміливо шукати підходящі варіанти. Справа в тому, що на етапі будівництва квадратний метр житла коштує набагато менше, ніж пізніше, коли будівництво буде закінчено.

бізнес

Кожен з розглянутих вище фінансових інструментів, володіє певним ступенем ризику (надійності). Залежно від цього, змінюється діапазон можливого прибутку. Чим більш ризиковано фінансовий інструмент, тим більшу прибутковість він може принести. Втім, як і збиток теж.

У кожного з цих фінансових інструментів є свої переваги і недоліки. І при різних життєвих обставинах, варто підбирати оптимальні способи інвестування. Але, особисто для себе я вже визначив найвигідніший спосіб вкласти гроші - це бізнес!

Чому? Тому що бізнес - це необмежені дивіденди! І залежати вони будуть тільки від вас. Від вашої працездатності, фантазії, старанності, винахідливості.

Будь-які інші фінансові інструменти залежать не від вас. Вони залежать, наприклад, від поточної ринкової обстановки, від умов певних іншими людьми, від фінансових результатів конкретної компанії, від дій спекулянтів, від маркетологів, які розробляють ті чи інші фінансові продукти.

Створення власного бізнесу - це повністю ваша вотчина.

Тут ви встановлюєте правила за якими будете грати. Тут вам вирішувати який дохід ви будете отримувати. Звичайно, бізнес також багато в чому залежить від різних зовнішніх обставин. Але, в будь-якому випадку, останнє слово залишається за вами, навіть якщо ви надумаєте продати його.

У 2007 році, я вперше відкрив власний бізнес. Це була невелика студія засмаги. Точніше, це було невелике приміщення в одній з перукарень, в якому я поставив солярій, всі необхідні аксесуари, посадив адміністратора і став заробляти гроші.

У цього бізнесу багато переваг. Про них я буду розповідати в наступних випусках. Поки лише хочу загострити вашу увагу на те, що цей бізнес приніс мені хороші дивіденди. За рік я отримав більше 100% річних.

Це було відмінне випробування, в ході якого я зміг проявити багато свої таланти. Організаторські здібності, управлінські навички, дизайнерські таланти, перевірив своє рекламне бачення.

Я регулярно проводив різні маркетингові дослідження, збирав аналітичні дані, проводив переговори, підшукував відповідне приміщення - це лише неповний перелік тих сфер, в яких я застосував свої знання і досвід, або освоював нові горизонти.

Коли ти працюєш за наймом, ти не несеш стільки відповідальності, як у власному бізнесі. Це дуже різні мірки. Найману працю - це чуже. Власний бізнес - це своє. Ти сам собі господар. Сам вирішуєш як і коли тобі працювати і не працювати. Тобі не потрібно ні перед ким звітувати. Це фантастична сума.

Створюючи свій бізнес, ти відчуваєш себе творцем, художником, поетом. Ти створюєш власний продукт, або послугу. І тільки ти відповідаєш за її якість. Це був дуже цікавий період життя, коли мені доводилося багато хвилюватися, радіти, переживати, напружуватися, отримувати задоволення від зробленого.

Куди вкласти гроші, або найвигідніші інвестиції

Мільйони людей у ​​всьому світі, кожен день хвилює одне і те ж питання: Куди вигідно вкласти свої гроші? У цій статті ми розглянемо основні способи вигідного вкладення коштів і спробуємо розібратися, який з них може дати найвищий дохід, а також я поділюся своїм найвигіднішим способом вкладення коштів, який вважаю за краще всім іншим.

На сьогоднішній день, найпоширенішими способами вкладення вільних грошей є: банківські депозити , ПІФи , акції , облігації , форекс , накопичувальне страхування , ОФБУ , хедж-фонди , структурні продукти , золото і дорогоцінні метали , Нерухомість, бізнес.

Банківські вклади (депозити)

Це найпростіший, елементарний і надійний спосіб вкладення коштів Це найпростіший, елементарний і надійний спосіб вкладення коштів. Ви віддаєте свої гроші в банк під певний відсоток. Банкіри ці гроші "прокручують", вкладаючи в інші фінансові інструменти. За що ви отримуєте заздалегідь обумовлений відсоток прибутку.

Наприклад, ви вклали гроші в банк на рік під 10% річних. Банкіри тут же віддають ці гроші іншому клієнту у вигляді кредиту, але вже під 20% річних. У підсумку, банк через рік повертає вам ваші кошти з нарахованими відсотками, а собі кладе в кишеню різницю, що залишилася.

Перевага інвестицій в банк полягає в тому, що ви точно знаєте скільки грошей можете отримати через певний проміжок часу, в той час як інші фінансові інструменти цим похвалитися не можуть. Розрахувати прибутковість того чи іншого вкладу ви можете на депозитному калькуляторі, а також якщо вам буде потрібно розрахувати суму переплати з того чи іншого кредиту, то скористайтеся кредитним калькулятором.

Всі банківські депозити до 1.400.000 рублів страхуються державою . У разі банкрутства банку або відкликання у нього ліцензії вкладники не втратять свої гроші. Якщо ви маєте намір вкласти в банк велику суму грошей, наприклад три мільйони, то доцільно розбити його на кілька внесків не перевищують 1,4 млн. Руб. кожен і розмістити їх в декількох банках.

Взагалі, банківські депозити складно назвати вигідним способом вкладення коштів, так як по ним ви отримуєте одну з найнижчих доходностей. Найчастіше вклади потрібні для накопичення первісного капіталу, який потім можна вкласти в інші, більш прибуткові фінансові інструменти. Також вклади використовують для створення фінансової "подушки безпеки".

На тему банківських депозитів читайте:

ПІФи (пайові інвестиційні фонди)

Це другий за популярністю спосіб вкладення коштів. Якщо коротко, то ПІФи - це колективний фінансовий інструмент, коли гроші інвесторів вкладаються в один великий казан і, потім, цю одну велику суму коштів професійні управляючі примножують різними методами.

Засоби пайовиків (так називають тих, хто вклав свої гроші в піф) зазвичай вкладають в акції, облігації, золото, валюту і т.п .. Точніше їх не просто вкладають, а ними керують. Просто купити акції може будь-який дурень. Завдання професійних керуючих полягає в тому, щоб знайти такі акції, які на момент покупки впали в ціні і є ймовірність їх подальшого зростання.

Завдання професійних керуючих полягає в тому, щоб знайти такі акції, які на момент покупки впали в ціні і є ймовірність їх подальшого зростання

Для того, щоб визначити цю ймовірність використовується технічний і фундаментальний аналіз, вивчається економічна ситуація як у світі, так і в окремо взятому регіоні, відстежуються новини, а також безліч інших параметрів, які занадто складні для простого обивателя.

В цьому і суть ПІФів, позбавити людей необізнаних в даних питаннях від всіх цих складнощів. Якщо у вас є вільні кошти і у вас немає можливості з ранку до вечора торгувати на біржі, то простіше передати ці гроші тим людям, які занурилися в тему інвестування з головою і мають за плечима великий досвід. Принаймні на початковому етапі.

Далі, у міру зростання вашого досвіду в фінансових питаннях, можна починати самостійно купувати акції, облігації та інші інструменти інвестування. Про це більш докладно трохи пізніше, а поки повернемося до Піфам.

Нижче я приведу посилання на інші свої статті, де більш детально можна ознайомитися з пайовими інвестиційними фондами:

Акції

Акцією називають цінний папір, що підтверджує частку її власника у капіталі компанії, і дає право на участь у його прибутках. На цю тему написано десятки багатосторінкових томів. Тут ми не будемо довго пояснювати як працюють акції. Рекомендую прочитати статтю Що таке АКЦІЇ, в чому їх призначення і яких основних видів вони бувають .

Якщо порівнювати з іншими фінансовими інструментами, то вкладення капіталу в акції є більш прибутковим в довгостроковій перспективі, але в той же час і дуже ризикованим Якщо порівнювати з іншими фінансовими інструментами, то вкладення капіталу в акції є більш прибутковим в довгостроковій перспективі, але в той же час і дуже ризикованим.

Тут потрібно постійно тримати руку на пульсі, відстежувати ситуацію на ринках, так, щоб не допустити втрати капіталу на сильному падінні фінансових ринках, які відбуваються під час всіляких криз.

Щоб більш наочно розуміти, який прибуток можна отримати на акціях, подивіться відео "Як заробити на акціях Ощадбанку 678% прибутку".

Відео: Як заробити на акціях Ощадбанку 678% прибутку

облігації

Цей фінансовий інструмент розрахований на людей, які не схильні до ризику. Отримати на ньому великий прибуток дуже складно. Зазвичай прибуток за облігаціями не вище прибутку по банківських депозитах. Тому даний фінансовий інструмент складно назвати вигідним вкладенням коштів.

Однак це не означає що гроші в облігації не варто вкладати Однак це не означає що гроші в облігації не варто вкладати. Справа в тому, що не рекомендується "зберігати всі яйця в одному кошику". Досвідчені й успішні інвестори завжди розподіляють свої кошти в декількох різних інструментах для того, щоб знизити свої ризики.

Уявіть, ви вклали всі свої кошти в акції, але через деякий час на ринку стався криза і ціни на них впали. Разом з цим зменшиться кількість вашого капіталу. Щоб цього не сталося, потрібно вкласти частину грошей в депозити, частина грошей в облігації, золото і так далі.

В такому випадку ви на одному інструменті втратите, зате на інших інструментах виграєте. Але повернемося до облігацій:

Облігація - це борговий емісійний цінний папір, який підтверджує право свого власника на отримання з емітента певної грошової суми.

Більш докладно про це читайте тут: Облігації як об'єкт інвестування

А для того, щоб зрозуміти як правильно розподіляти кошти між різними фінансовими інструментами, щоб знизити ризики і підвищити прибутковість своїх вкладень, читайте дані статті:

Форекс

Форекс (Forex, іноді FX, від англ. FOReign EXchange - обмін іноземної валюти) - це ринок міжбанківського обміну валют за вільними цінами.

Суть форекса полягає в спекуляціях з валютами різних країн Суть форекса полягає в спекуляціях з валютами різних країн. Наприклад, ви купили 100 євро за 90 доларів. А через якийсь час продали ці 100 євро за 120 доларів. Таким чином заробивши на цій угоді 30 доларів.

На форексі торгівля завжди йде валютними парами, як в прикладі вище. Зміна вартості валют відбувається постійно і залежить від безлічі факторів. Наприклад, в Греції економіка не розвивається, держава прибутку не отримує, а містити країну якось треба. Так як Греція входить до складу Європейського Союзу (ЄС), то на території цієї країни все продається і купується в євро.

Таким чином, нестабільність економіки однієї держави вплинуло на ставлення інвесторів до всього ЄС. Інвестори відчули загрозу свого капіталу і терміново почали позбавлятися від євро. Все це призвело до падіння вартості євро по відношенню до валют інших держав. Ось на таких рухах і заробляються гроші на форексі.

Торгувати на форексі можна як самостійно, пройшовши попередньо спеціальне навчання, так і віддавши свої гроші в довірче управління. Більш докладно про це читайте тут: Що таке форекс .

Даний спосіб вкладення коштів можна назвати вигідним тільки в тому випадку, коли ви самі торгуєте на форексі, коли у вас вже великий досвід, власна стратегія входу і виходу з ринку, а також залізна воля.

Людей, які зробили стан на форексі - одиниці. А ось тих, хто намагався розбагатіти на цьому і прогорів - мільйони. Робіть висновки самі.

Накопичувальне страхування життя

Цей спосіб вкладення коштів навряд чи можна назвати вигідним Цей спосіб вкладення коштів навряд чи можна назвати вигідним. Як зрозуміло з назви - це страховка на випадок будь-яких непередбачених обставин. Її відмінність від звичайної страховки полягає в тому, що це поєднання страхування життя і здоров'я людини з програмою накопичення, збереження і збільшення вашого капіталу.

Якщо звичайна страховка просто виплачує вам певну суму в разі настання страхового випадку, то в даному випадку у вас, якщо протягом усього періоду дії договору нічого не сталося, то ви зможете отримати, або всю накопичену за ці роки суму цілком, або отримувати щомісячну виплату до кінця життя.

Більш докладно про те, що таке накопичувальне страхування життя, чим воно відрізняється від інших фінансових інструментів, в яких випадках його краще застосовувати читайте тут: Все про накопичувальне страхування життя

ОФБУ

ОФБУ розшифровується як Загальні Фонди Банківського Управління. По суті - це ті ж ПІФи, але з більш широкими функціями інвестування. З одного боку це плюс, тому що вкладаючи гроші в ОФБУ у вас є можливість збільшити прибуток за рахунок більш широких комбінацій вкладення коштів. З іншого боку - це більш ризиковано.

Були випадки, коли ОФБУ показували прибутковість в 600% річних Були випадки, коли ОФБУ показували прибутковість в 600% річних. Однак, основна проблема полягає в тому, що діяльність ОФБУ мало регламентована законодавством, через що менше схильна до контролю, на відміну від тих же ПІФів.

Також відомі випадки, коли недалекоглядна діяльність керуючих приводила до повного краху ОФБУ.

Детальніше про діяльність загальних фондів банківського управління ви можете прочитати тут: Інвестуємо гроші в ОФБУ . Від себе додам, що в даний момент в ОФБУ найкраще вкладати таку суму коштів, яку вам буде не шкода в разі чого втратити.

Хедж-фонди

Відразу скажу, що в нашій країні це відносно новий і мало розвинений фінансовий інструмент, який доступний тільки заможним клієнтам.

Мінімальна сума входу тут починається від декількох сотень доларів до мільйона. На заході хедж-фонди користуються величезною популярністю.

Хедж-фонди не мають чіткого нормативного регулювання, що дозволяє їм вільно вибирати стратегії збагачення і користуватися широким набором фінансових інструментів при інвестуванні грошей в різні ринки. Підсумком роботи хедж-фондів може бути як надприбуток, так і колосальні збитки.

Одним з найяскравіших прикладів хедж-фондів є фонд Quantum, засновником якого є відомий Джордж Сорос , Який зміг за день отримати прибуток рівну 1 мільярду доларів!

Детальніше про цей вид інвестування читайте тут: Хедж-фонди як інструмент інвестування

Структурні (структуровані) продукти

Структурований (структурний) фінансовий продукт - це комплексний фінансовий інструмент, який випускається, як правило, комерційними і інвестиційними банками і створюваний для задоволення специфічних потреб клієнтів.

Особливо популярний цей фінансовий інструмент став в період кризи Особливо популярний цей фінансовий інструмент став в період кризи. Адже коли ти вкладаєш гроші на зростаючому ринку і постійно отримуєш хороший прибуток - це одне, але коли ситуація на ринках не стабільна, особливо під час криз, то багато інвесторів намагаються знайти надійні способи вкладення коштів, які при цьому дадуть їм більший прибуток, ніж банківські депозити.

Суть структурного продукту проста - частина коштів, як правило 80-90% вкладається в банківські вклади, або облігації, а от решта 10-20% інвестуються у ф'ючерси та опціони.

Все це дозволяє при найгіршому сценарії залишитися при своїх грошах і нічого не втратити, в кращому випадку отримати прибуток близько 20-30%. Це не дуже багато, проте вище за прибутковість по банківських депозитах.

Хоча знову ж таки з чим порівнювати. Наприклад, найуспішніший інвестор в світі Уоррен Баффет забезпечує своїм клієнтам близько 24% річних протягом останніх 35 років. 24% річних начебто не багато, проте отримувати такий прибуток стабільно довгі роки може тільки Баффет і ніхто інший.

Більш докладно про структурні продуктах читайте тут: Збільшуємо капітал за допомогою структурованих (структурних) продуктів

Золото і дорогоцінні метали

Для багатьох людей багатство асоціюється з горою золота. З давніх-давен цей метал був символом багатства і влади, тому він ставав причиною сварок, грабежів, убивств і навіть війн.

Золото не варто розглядати як найвигідніший спосіб вкладення коштів, незважаючи на те, що за останні роки воно сильно подорожчало. Справа в тому, що найчастіше золото виступає притулком для інвесторів у важкі часи.

Коли в світі панують кризи, то щоб їх перечекати інвестори виводять свої заощадження з акцій, облігацій та інших фінансових продуктів, а потім вкладають в золото.

Як тільки криза відступає, то інвестори тут же шукають більш вигідні способи вкладення коштів. Цим і обумовлений зростання цін на золото в скрутні часи. Але потім, ціна на дорогоцінні метали неминуче падає.

Більш докладно про це читайте тут: Чи варто вкладати гроші в дорогоцінні метали [золото, срібло, платина, паладій]?

Нерухомість

Нерухомість завжди була вигідним способом вкладення коштів. Мало того, що нерухомість сама по собі не знецінюється і як правило рік від року тільки дорожчає. Але і нерухомість дозволяє отримувати пасивний дохід від здачі її в оренду.

Правда тут є одне серйозно "але", яке полягає у високій вартості нерухомості. По суті, це вкладення для заможних людей. Через що даний спосіб вкладення коштів потрібно розглядати не на початковому етапі, а тоді, коли у вас вже великий капітал і ви маєте можливість вкладати капітал в різні фінансові інструменти.

Правда є і виключення. Наприклад, можна вигідно вкласти гроші в нерухомість на етапі її будівництва. У цей час, як правило, немає потреби вносити повну вартість за житло і можна оплачувати щомісяця певну частину.

Таким чином, якщо у вас є можливість вносити необхідну суму і це не відіб'ється на якості вашого життя, то можна сміливо шукати підходящі варіанти. Справа в тому, що на етапі будівництва квадратний метр житла коштує набагато менше, ніж пізніше, коли будівництво буде закінчено.

бізнес

Кожен з розглянутих вище фінансових інструментів, володіє певним ступенем ризику (надійності). Залежно від цього, змінюється діапазон можливого прибутку. Чим більш ризиковано фінансовий інструмент, тим більшу прибутковість він може принести. Втім, як і збиток теж.

У кожного з цих фінансових інструментів є свої переваги і недоліки. І при різних життєвих обставинах, варто підбирати оптимальні способи інвестування. Але, особисто для себе я вже визначив найвигідніший спосіб вкласти гроші - це бізнес!

Чому? Тому що бізнес - це необмежені дивіденди! І залежати вони будуть тільки від вас. Від вашої працездатності, фантазії, старанності, винахідливості.

Будь-які інші фінансові інструменти залежать не від вас. Вони залежать, наприклад, від поточної ринкової обстановки, від умов певних іншими людьми, від фінансових результатів конкретної компанії, від дій спекулянтів, від маркетологів, які розробляють ті чи інші фінансові продукти.

Створення власного бізнесу - це повністю ваша вотчина.

Тут ви встановлюєте правила за якими будете грати. Тут вам вирішувати який дохід ви будете отримувати. Звичайно, бізнес також багато в чому залежить від різних зовнішніх обставин. Але, в будь-якому випадку, останнє слово залишається за вами, навіть якщо ви надумаєте продати його.

У 2007 році, я вперше відкрив власний бізнес. Це була невелика студія засмаги. Точніше, це було невелике приміщення в одній з перукарень, в якому я поставив солярій, всі необхідні аксесуари, посадив адміністратора і став заробляти гроші.

У цього бізнесу багато переваг. Про них я буду розповідати в наступних випусках. Поки лише хочу загострити вашу увагу на те, що цей бізнес приніс мені хороші дивіденди. За рік я отримав більше 100% річних.

Це було відмінне випробування, в ході якого я зміг проявити багато свої таланти. Організаторські здібності, управлінські навички, дизайнерські таланти, перевірив своє рекламне бачення.

Я регулярно проводив різні маркетингові дослідження, збирав аналітичні дані, проводив переговори, підшукував відповідне приміщення - це лише неповний перелік тих сфер, в яких я застосував свої знання і досвід, або освоював нові горизонти.

Коли ти працюєш за наймом, ти не несеш стільки відповідальності, як у власному бізнесі. Це дуже різні мірки. Найману працю - це чуже. Власний бізнес - це своє. Ти сам собі господар. Сам вирішуєш як і коли тобі працювати і не працювати. Тобі не потрібно ні перед ким звітувати. Це фантастична сума.

Створюючи свій бізнес, ти відчуваєш себе творцем, художником, поетом. Ти створюєш власний продукт, або послугу. І тільки ти відповідаєш за її якість. Це був дуже цікавий період життя, коли мені доводилося багато хвилюватися, радіти, переживати, напружуватися, отримувати задоволення від зробленого.

Куди вкласти гроші, або найвигідніші інвестиції

Мільйони людей у ​​всьому світі, кожен день хвилює одне і те ж питання: Куди вигідно вкласти свої гроші? У цій статті ми розглянемо основні способи вигідного вкладення коштів і спробуємо розібратися, який з них може дати найвищий дохід, а також я поділюся своїм найвигіднішим способом вкладення коштів, який вважаю за краще всім іншим.

На сьогоднішній день, найпоширенішими способами вкладення вільних грошей є: банківські депозити , ПІФи , акції , облігації , форекс , накопичувальне страхування , ОФБУ , хедж-фонди , структурні продукти , золото і дорогоцінні метали , Нерухомість, бізнес.

Банківські вклади (депозити)

Це найпростіший, елементарний і надійний спосіб вкладення коштів Це найпростіший, елементарний і надійний спосіб вкладення коштів. Ви віддаєте свої гроші в банк під певний відсоток. Банкіри ці гроші "прокручують", вкладаючи в інші фінансові інструменти. За що ви отримуєте заздалегідь обумовлений відсоток прибутку.

Наприклад, ви вклали гроші в банк на рік під 10% річних. Банкіри тут же віддають ці гроші іншому клієнту у вигляді кредиту, але вже під 20% річних. У підсумку, банк через рік повертає вам ваші кошти з нарахованими відсотками, а собі кладе в кишеню різницю, що залишилася.

Перевага інвестицій в банк полягає в тому, що ви точно знаєте скільки грошей можете отримати через певний проміжок часу, в той час як інші фінансові інструменти цим похвалитися не можуть. Розрахувати прибутковість того чи іншого вкладу ви можете на депозитному калькуляторі, а також якщо вам буде потрібно розрахувати суму переплати з того чи іншого кредиту, то скористайтеся кредитним калькулятором.

Всі банківські депозити до 1.400.000 рублів страхуються державою . У разі банкрутства банку або відкликання у нього ліцензії вкладники не втратять свої гроші. Якщо ви маєте намір вкласти в банк велику суму грошей, наприклад три мільйони, то доцільно розбити його на кілька внесків не перевищують 1,4 млн. Руб. кожен і розмістити їх в декількох банках.

Взагалі, банківські депозити складно назвати вигідним способом вкладення коштів, так як по ним ви отримуєте одну з найнижчих доходностей. Найчастіше вклади потрібні для накопичення первісного капіталу, який потім можна вкласти в інші, більш прибуткові фінансові інструменти. Також вклади використовують для створення фінансової "подушки безпеки".

На тему банківських депозитів читайте:

ПІФи (пайові інвестиційні фонди)

Це другий за популярністю спосіб вкладення коштів. Якщо коротко, то ПІФи - це колективний фінансовий інструмент, коли гроші інвесторів вкладаються в один великий казан і, потім, цю одну велику суму коштів професійні управляючі примножують різними методами.

Засоби пайовиків (так називають тих, хто вклав свої гроші в піф) зазвичай вкладають в акції, облігації, золото, валюту і т.п .. Точніше їх не просто вкладають, а ними керують. Просто купити акції може будь-який дурень. Завдання професійних керуючих полягає в тому, щоб знайти такі акції, які на момент покупки впали в ціні і є ймовірність їх подальшого зростання.

Завдання професійних керуючих полягає в тому, щоб знайти такі акції, які на момент покупки впали в ціні і є ймовірність їх подальшого зростання

Для того, щоб визначити цю ймовірність використовується технічний і фундаментальний аналіз, вивчається економічна ситуація як у світі, так і в окремо взятому регіоні, відстежуються новини, а також безліч інших параметрів, які занадто складні для простого обивателя.

В цьому і суть ПІФів, позбавити людей необізнаних в даних питаннях від всіх цих складнощів. Якщо у вас є вільні кошти і у вас немає можливості з ранку до вечора торгувати на біржі, то простіше передати ці гроші тим людям, які занурилися в тему інвестування з головою і мають за плечима великий досвід. Принаймні на початковому етапі.

Далі, у міру зростання вашого досвіду в фінансових питаннях, можна починати самостійно купувати акції, облігації та інші інструменти інвестування. Про це більш докладно трохи пізніше, а поки повернемося до Піфам.

Нижче я приведу посилання на інші свої статті, де більш детально можна ознайомитися з пайовими інвестиційними фондами:

Акції

Акцією називають цінний папір, що підтверджує частку її власника у капіталі компанії, і дає право на участь у його прибутках. На цю тему написано десятки багатосторінкових томів. Тут ми не будемо довго пояснювати як працюють акції. Рекомендую прочитати статтю Що таке АКЦІЇ, в чому їх призначення і яких основних видів вони бувають .

Якщо порівнювати з іншими фінансовими інструментами, то вкладення капіталу в акції є більш прибутковим в довгостроковій перспективі, але в той же час і дуже ризикованим Якщо порівнювати з іншими фінансовими інструментами, то вкладення капіталу в акції є більш прибутковим в довгостроковій перспективі, але в той же час і дуже ризикованим.

Тут потрібно постійно тримати руку на пульсі, відстежувати ситуацію на ринках, так, щоб не допустити втрати капіталу на сильному падінні фінансових ринках, які відбуваються під час всіляких криз.

Щоб більш наочно розуміти, який прибуток можна отримати на акціях, подивіться відео "Як заробити на акціях Ощадбанку 678% прибутку".

Відео: Як заробити на акціях Ощадбанку 678% прибутку

облігації

Цей фінансовий інструмент розрахований на людей, які не схильні до ризику. Отримати на ньому великий прибуток дуже складно. Зазвичай прибуток за облігаціями не вище прибутку по банківських депозитах. Тому даний фінансовий інструмент складно назвати вигідним вкладенням коштів.

Однак це не означає що гроші в облігації не варто вкладати Однак це не означає що гроші в облігації не варто вкладати. Справа в тому, що не рекомендується "зберігати всі яйця в одному кошику". Досвідчені й успішні інвестори завжди розподіляють свої кошти в декількох різних інструментах для того, щоб знизити свої ризики.

Уявіть, ви вклали всі свої кошти в акції, але через деякий час на ринку стався криза і ціни на них впали. Разом з цим зменшиться кількість вашого капіталу. Щоб цього не сталося, потрібно вкласти частину грошей в депозити, частина грошей в облігації, золото і так далі.

В такому випадку ви на одному інструменті втратите, зате на інших інструментах виграєте. Але повернемося до облігацій:

Облігація - це борговий емісійний цінний папір, який підтверджує право свого власника на отримання з емітента певної грошової суми.

Більш докладно про це читайте тут: Облігації як об'єкт інвестування

А для того, щоб зрозуміти як правильно розподіляти кошти між різними фінансовими інструментами, щоб знизити ризики і підвищити прибутковість своїх вкладень, читайте дані статті:

Форекс

Форекс (Forex, іноді FX, від англ. FOReign EXchange - обмін іноземної валюти) - це ринок міжбанківського обміну валют за вільними цінами.

Суть форекса полягає в спекуляціях з валютами різних країн Суть форекса полягає в спекуляціях з валютами різних країн. Наприклад, ви купили 100 євро за 90 доларів. А через якийсь час продали ці 100 євро за 120 доларів. Таким чином заробивши на цій угоді 30 доларів.

На форексі торгівля завжди йде валютними парами, як в прикладі вище. Зміна вартості валют відбувається постійно і залежить від безлічі факторів. Наприклад, в Греції економіка не розвивається, держава прибутку не отримує, а містити країну якось треба. Так як Греція входить до складу Європейського Союзу (ЄС), то на території цієї країни все продається і купується в євро.

Таким чином, нестабільність економіки однієї держави вплинуло на ставлення інвесторів до всього ЄС. Інвестори відчули загрозу свого капіталу і терміново почали позбавлятися від євро. Все це призвело до падіння вартості євро по відношенню до валют інших держав. Ось на таких рухах і заробляються гроші на форексі.

Торгувати на форексі можна як самостійно, пройшовши попередньо спеціальне навчання, так і віддавши свої гроші в довірче управління. Більш докладно про це читайте тут: Що таке форекс .

Даний спосіб вкладення коштів можна назвати вигідним тільки в тому випадку, коли ви самі торгуєте на форексі, коли у вас вже великий досвід, власна стратегія входу і виходу з ринку, а також залізна воля.

Людей, які зробили стан на форексі - одиниці. А ось тих, хто намагався розбагатіти на цьому і прогорів - мільйони. Робіть висновки самі.

Накопичувальне страхування життя

Цей спосіб вкладення коштів навряд чи можна назвати вигідним Цей спосіб вкладення коштів навряд чи можна назвати вигідним. Як зрозуміло з назви - це страховка на випадок будь-яких непередбачених обставин. Її відмінність від звичайної страховки полягає в тому, що це поєднання страхування життя і здоров'я людини з програмою накопичення, збереження і збільшення вашого капіталу.

Якщо звичайна страховка просто виплачує вам певну суму в разі настання страхового випадку, то в даному випадку у вас, якщо протягом усього періоду дії договору нічого не сталося, то ви зможете отримати, або всю накопичену за ці роки суму цілком, або отримувати щомісячну виплату до кінця життя.

Більш докладно про те, що таке накопичувальне страхування життя, чим воно відрізняється від інших фінансових інструментів, в яких випадках його краще застосовувати читайте тут: Все про накопичувальне страхування життя

ОФБУ

ОФБУ розшифровується як Загальні Фонди Банківського Управління. По суті - це ті ж ПІФи, але з більш широкими функціями інвестування. З одного боку це плюс, тому що вкладаючи гроші в ОФБУ у вас є можливість збільшити прибуток за рахунок більш широких комбінацій вкладення коштів. З іншого боку - це більш ризиковано.

Були випадки, коли ОФБУ показували прибутковість в 600% річних Були випадки, коли ОФБУ показували прибутковість в 600% річних. Однак, основна проблема полягає в тому, що діяльність ОФБУ мало регламентована законодавством, через що менше схильна до контролю, на відміну від тих же ПІФів.

Також відомі випадки, коли недалекоглядна діяльність керуючих приводила до повного краху ОФБУ.

Детальніше про діяльність загальних фондів банківського управління ви можете прочитати тут: Інвестуємо гроші в ОФБУ . Від себе додам, що в даний момент в ОФБУ найкраще вкладати таку суму коштів, яку вам буде не шкода в разі чого втратити.

Хедж-фонди

Відразу скажу, що в нашій країні це відносно новий і мало розвинений фінансовий інструмент, який доступний тільки заможним клієнтам.

Мінімальна сума входу тут починається від декількох сотень доларів до мільйона. На заході хедж-фонди користуються величезною популярністю.

Хедж-фонди не мають чіткого нормативного регулювання, що дозволяє їм вільно вибирати стратегії збагачення і користуватися широким набором фінансових інструментів при інвестуванні грошей в різні ринки. Підсумком роботи хедж-фондів може бути як надприбуток, так і колосальні збитки.

Одним з найяскравіших прикладів хедж-фондів є фонд Quantum, засновником якого є відомий Джордж Сорос , Який зміг за день отримати прибуток рівну 1 мільярду доларів!

Детальніше про цей вид інвестування читайте тут: Хедж-фонди як інструмент інвестування

Структурні (структуровані) продукти

Структурований (структурний) фінансовий продукт - це комплексний фінансовий інструмент, який випускається, як правило, комерційними і інвестиційними банками і створюваний для задоволення специфічних потреб клієнтів.

Особливо популярний цей фінансовий інструмент став в період кризи Особливо популярний цей фінансовий інструмент став в період кризи. Адже коли ти вкладаєш гроші на зростаючому ринку і постійно отримуєш хороший прибуток - це одне, але коли ситуація на ринках не стабільна, особливо під час криз, то багато інвесторів намагаються знайти надійні способи вкладення коштів, які при цьому дадуть їм більший прибуток, ніж банківські депозити.

Суть структурного продукту проста - частина коштів, як правило 80-90% вкладається в банківські вклади, або облігації, а от решта 10-20% інвестуються у ф'ючерси та опціони.

Все це дозволяє при найгіршому сценарії залишитися при своїх грошах і нічого не втратити, в кращому випадку отримати прибуток близько 20-30%. Це не дуже багато, проте вище за прибутковість по банківських депозитах.

Хоча знову ж таки з чим порівнювати. Наприклад, найуспішніший інвестор в світі Уоррен Баффет забезпечує своїм клієнтам близько 24% річних протягом останніх 35 років. 24% річних начебто не багато, проте отримувати такий прибуток стабільно довгі роки може тільки Баффет і ніхто інший.

Більш докладно про структурні продуктах читайте тут: Збільшуємо капітал за допомогою структурованих (структурних) продуктів

Золото і дорогоцінні метали

Для багатьох людей багатство асоціюється з горою золота. З давніх-давен цей метал був символом багатства і влади, тому він ставав причиною сварок, грабежів, убивств і навіть війн.

Золото не варто розглядати як найвигідніший спосіб вкладення коштів, незважаючи на те, що за останні роки воно сильно подорожчало. Справа в тому, що найчастіше золото виступає притулком для інвесторів у важкі часи.

Коли в світі панують кризи, то щоб їх перечекати інвестори виводять свої заощадження з акцій, облігацій та інших фінансових продуктів, а потім вкладають в золото.

Як тільки криза відступає, то інвестори тут же шукають більш вигідні способи вкладення коштів. Цим і обумовлений зростання цін на золото в скрутні часи. Але потім, ціна на дорогоцінні метали неминуче падає.

Більш докладно про це читайте тут: Чи варто вкладати гроші в дорогоцінні метали [золото, срібло, платина, паладій]?

Нерухомість

Нерухомість завжди була вигідним способом вкладення коштів. Мало того, що нерухомість сама по собі не знецінюється і як правило рік від року тільки дорожчає. Але і нерухомість дозволяє отримувати пасивний дохід від здачі її в оренду.

Правда тут є одне серйозно "але", яке полягає у високій вартості нерухомості. По суті, це вкладення для заможних людей. Через що даний спосіб вкладення коштів потрібно розглядати не на початковому етапі, а тоді, коли у вас вже великий капітал і ви маєте можливість вкладати капітал в різні фінансові інструменти.

Правда є і виключення. Наприклад, можна вигідно вкласти гроші в нерухомість на етапі її будівництва. У цей час, як правило, немає потреби вносити повну вартість за житло і можна оплачувати щомісяця певну частину.

Таким чином, якщо у вас є можливість вносити необхідну суму і це не відіб'ється на якості вашого життя, то можна сміливо шукати підходящі варіанти. Справа в тому, що на етапі будівництва квадратний метр житла коштує набагато менше, ніж пізніше, коли будівництво буде закінчено.

бізнес

Кожен з розглянутих вище фінансових інструментів, володіє певним ступенем ризику (надійності). Залежно від цього, змінюється діапазон можливого прибутку. Чим більш ризиковано фінансовий інструмент, тим більшу прибутковість він може принести. Втім, як і збиток теж.

У кожного з цих фінансових інструментів є свої переваги і недоліки. І при різних життєвих обставинах, варто підбирати оптимальні способи інвестування. Але, особисто для себе я вже визначив найвигідніший спосіб вкласти гроші - це бізнес!

Чому? Тому що бізнес - це необмежені дивіденди! І залежати вони будуть тільки від вас. Від вашої працездатності, фантазії, старанності, винахідливості.

Будь-які інші фінансові інструменти залежать не від вас. Вони залежать, наприклад, від поточної ринкової обстановки, від умов певних іншими людьми, від фінансових результатів конкретної компанії, від дій спекулянтів, від маркетологів, які розробляють ті чи інші фінансові продукти.

Створення власного бізнесу - це повністю ваша вотчина.

Тут ви встановлюєте правила за якими будете грати. Тут вам вирішувати який дохід ви будете отримувати. Звичайно, бізнес також багато в чому залежить від різних зовнішніх обставин. Але, в будь-якому випадку, останнє слово залишається за вами, навіть якщо ви надумаєте продати його.

У 2007 році, я вперше відкрив власний бізнес. Це була невелика студія засмаги. Точніше, це було невелике приміщення в одній з перукарень, в якому я поставив солярій, всі необхідні аксесуари, посадив адміністратора і став заробляти гроші.

У цього бізнесу багато переваг. Про них я буду розповідати в наступних випусках. Поки лише хочу загострити вашу увагу на те, що цей бізнес приніс мені хороші дивіденди. За рік я отримав більше 100% річних.

Це було відмінне випробування, в ході якого я зміг проявити багато свої таланти. Організаторські здібності, управлінські навички, дизайнерські таланти, перевірив своє рекламне бачення.

Я регулярно проводив різні маркетингові дослідження, збирав аналітичні дані, проводив переговори, підшукував відповідне приміщення - це лише неповний перелік тих сфер, в яких я застосував свої знання і досвід, або освоював нові горизонти.

Коли ти працюєш за наймом, ти не несеш стільки відповідальності, як у власному бізнесі. Це дуже різні мірки. Найману працю - це чуже. Власний бізнес - це своє. Ти сам собі господар. Сам вирішуєш як і коли тобі працювати і не працювати. Тобі не потрібно ні перед ким звітувати. Це фантастична сума.

Створюючи свій бізнес, ти відчуваєш себе творцем, художником, поетом. Ти створюєш власний продукт, або послугу. І тільки ти відповідаєш за її якість. Це був дуже цікавий період життя, коли мені доводилося багато хвилюватися, радіти, переживати, напружуватися, отримувати задоволення від зробленого.

Куди вкласти гроші, або найвигідніші інвестиції

Мільйони людей у ​​всьому світі, кожен день хвилює одне і те ж питання: Куди вигідно вкласти свої гроші? У цій статті ми розглянемо основні способи вигідного вкладення коштів і спробуємо розібратися, який з них може дати найвищий дохід, а також я поділюся своїм найвигіднішим способом вкладення коштів, який вважаю за краще всім іншим.

На сьогоднішній день, найпоширенішими способами вкладення вільних грошей є: банківські депозити , ПІФи , акції , облігації , форекс , накопичувальне страхування , ОФБУ , хедж-фонди , структурні продукти , золото і дорогоцінні метали , Нерухомість, бізнес.

Банківські вклади (депозити)

Це найпростіший, елементарний і надійний спосіб вкладення коштів Це найпростіший, елементарний і надійний спосіб вкладення коштів. Ви віддаєте свої гроші в банк під певний відсоток. Банкіри ці гроші "прокручують", вкладаючи в інші фінансові інструменти. За що ви отримуєте заздалегідь обумовлений відсоток прибутку.

Наприклад, ви вклали гроші в банк на рік під 10% річних. Банкіри тут же віддають ці гроші іншому клієнту у вигляді кредиту, але вже під 20% річних. У підсумку, банк через рік повертає вам ваші кошти з нарахованими відсотками, а собі кладе в кишеню різницю, що залишилася.

Перевага інвестицій в банк полягає в тому, що ви точно знаєте скільки грошей можете отримати через певний проміжок часу, в той час як інші фінансові інструменти цим похвалитися не можуть. Розрахувати прибутковість того чи іншого вкладу ви можете на депозитному калькуляторі, а також якщо вам буде потрібно розрахувати суму переплати з того чи іншого кредиту, то скористайтеся кредитним калькулятором.

Всі банківські депозити до 1.400.000 рублів страхуються державою . У разі банкрутства банку або відкликання у нього ліцензії вкладники не втратять свої гроші. Якщо ви маєте намір вкласти в банк велику суму грошей, наприклад три мільйони, то доцільно розбити його на кілька внесків не перевищують 1,4 млн. Руб. кожен і розмістити їх в декількох банках.

Взагалі, банківські депозити складно назвати вигідним способом вкладення коштів, так як по ним ви отримуєте одну з найнижчих доходностей. Найчастіше вклади потрібні для накопичення первісного капіталу, який потім можна вкласти в інші, більш прибуткові фінансові інструменти. Також вклади використовують для створення фінансової "подушки безпеки".

На тему банківських депозитів читайте:

ПІФи (пайові інвестиційні фонди)

Це другий за популярністю спосіб вкладення коштів. Якщо коротко, то ПІФи - це колективний фінансовий інструмент, коли гроші інвесторів вкладаються в один великий казан і, потім, цю одну велику суму коштів професійні управляючі примножують різними методами.

Засоби пайовиків (так називають тих, хто вклав свої гроші в піф) зазвичай вкладають в акції, облігації, золото, валюту і т.п .. Точніше їх не просто вкладають, а ними керують. Просто купити акції може будь-який дурень. Завдання професійних керуючих полягає в тому, щоб знайти такі акції, які на момент покупки впали в ціні і є ймовірність їх подальшого зростання.

Завдання професійних керуючих полягає в тому, щоб знайти такі акції, які на момент покупки впали в ціні і є ймовірність їх подальшого зростання

Для того, щоб визначити цю ймовірність використовується технічний і фундаментальний аналіз, вивчається економічна ситуація як у світі, так і в окремо взятому регіоні, відстежуються новини, а також безліч інших параметрів, які занадто складні для простого обивателя.

В цьому і суть ПІФів, позбавити людей необізнаних в даних питаннях від всіх цих складнощів. Якщо у вас є вільні кошти і у вас немає можливості з ранку до вечора торгувати на біржі, то простіше передати ці гроші тим людям, які занурилися в тему інвестування з головою і мають за плечима великий досвід. Принаймні на початковому етапі.

Далі, у міру зростання вашого досвіду в фінансових питаннях, можна починати самостійно купувати акції, облігації та інші інструменти інвестування. Про це більш докладно трохи пізніше, а поки повернемося до Піфам.

Нижче я приведу посилання на інші свої статті, де більш детально можна ознайомитися з пайовими інвестиційними фондами:

Акції

Акцією називають цінний папір, що підтверджує частку її власника у капіталі компанії, і дає право на участь у його прибутках. На цю тему написано десятки багатосторінкових томів. Тут ми не будемо довго пояснювати як працюють акції. Рекомендую прочитати статтю Що таке АКЦІЇ, в чому їх призначення і яких основних видів вони бувають .

Якщо порівнювати з іншими фінансовими інструментами, то вкладення капіталу в акції є більш прибутковим в довгостроковій перспективі, але в той же час і дуже ризикованим Якщо порівнювати з іншими фінансовими інструментами, то вкладення капіталу в акції є більш прибутковим в довгостроковій перспективі, але в той же час і дуже ризикованим.

Тут потрібно постійно тримати руку на пульсі, відстежувати ситуацію на ринках, так, щоб не допустити втрати капіталу на сильному падінні фінансових ринках, які відбуваються під час всіляких криз.

Щоб більш наочно розуміти, який прибуток можна отримати на акціях, подивіться відео "Як заробити на акціях Ощадбанку 678% прибутку".

Відео: Як заробити на акціях Ощадбанку 678% прибутку

облігації

Цей фінансовий інструмент розрахований на людей, які не схильні до ризику. Отримати на ньому великий прибуток дуже складно. Зазвичай прибуток за облігаціями не вище прибутку по банківських депозитах. Тому даний фінансовий інструмент складно назвати вигідним вкладенням коштів.

Однак це не означає що гроші в облігації не варто вкладати Однак це не означає що гроші в облігації не варто вкладати. Справа в тому, що не рекомендується "зберігати всі яйця в одному кошику". Досвідчені й успішні інвестори завжди розподіляють свої кошти в декількох різних інструментах для того, щоб знизити свої ризики.

Уявіть, ви вклали всі свої кошти в акції, але через деякий час на ринку стався криза і ціни на них впали. Разом з цим зменшиться кількість вашого капіталу. Щоб цього не сталося, потрібно вкласти частину грошей в депозити, частина грошей в облігації, золото і так далі.

В такому випадку ви на одному інструменті втратите, зате на інших інструментах виграєте. Але повернемося до облігацій:

Облігація - це борговий емісійний цінний папір, який підтверджує право свого власника на отримання з емітента певної грошової суми.

Більш докладно про це читайте тут: Облігації як об'єкт інвестування

А для того, щоб зрозуміти як правильно розподіляти кошти між різними фінансовими інструментами, щоб знизити ризики і підвищити прибутковість своїх вкладень, читайте дані статті:

Форекс

Форекс (Forex, іноді FX, від англ. FOReign EXchange - обмін іноземної валюти) - це ринок міжбанківського обміну валют за вільними цінами.

Суть форекса полягає в спекуляціях з валютами різних країн Суть форекса полягає в спекуляціях з валютами різних країн. Наприклад, ви купили 100 євро за 90 доларів. А через якийсь час продали ці 100 євро за 120 доларів. Таким чином заробивши на цій угоді 30 доларів.

На форексі торгівля завжди йде валютними парами, як в прикладі вище. Зміна вартості валют відбувається постійно і залежить від безлічі факторів. Наприклад, в Греції економіка не розвивається, держава прибутку не отримує, а містити країну якось треба. Так як Греція входить до складу Європейського Союзу (ЄС), то на території цієї країни все продається і купується в євро.

Таким чином, нестабільність економіки однієї держави вплинуло на ставлення інвесторів до всього ЄС. Інвестори відчули загрозу свого капіталу і терміново почали позбавлятися від євро. Все це призвело до падіння вартості євро по відношенню до валют інших держав. Ось на таких рухах і заробляються гроші на форексі.

Торгувати на форексі можна як самостійно, пройшовши попередньо спеціальне навчання, так і віддавши свої гроші в довірче управління. Більш докладно про це читайте тут: Що таке форекс .

Даний спосіб вкладення коштів можна назвати вигідним тільки в тому випадку, коли ви самі торгуєте на форексі, коли у вас вже великий досвід, власна стратегія входу і виходу з ринку, а також залізна воля.

Людей, які зробили стан на форексі - одиниці. А ось тих, хто намагався розбагатіти на цьому і прогорів - мільйони. Робіть висновки самі.

Накопичувальне страхування життя

Цей спосіб вкладення коштів навряд чи можна назвати вигідним Цей спосіб вкладення коштів навряд чи можна назвати вигідним. Як зрозуміло з назви - це страховка на випадок будь-яких непередбачених обставин. Її відмінність від звичайної страховки полягає в тому, що це поєднання страхування життя і здоров'я людини з програмою накопичення, збереження і збільшення вашого капіталу.

Якщо звичайна страховка просто виплачує вам певну суму в разі настання страхового випадку, то в даному випадку у вас, якщо протягом усього періоду дії договору нічого не сталося, то ви зможете отримати, або всю накопичену за ці роки суму цілком, або отримувати щомісячну виплату до кінця життя.

Більш докладно про те, що таке накопичувальне страхування життя, чим воно відрізняється від інших фінансових інструментів, в яких випадках його краще застосовувати читайте тут: Все про накопичувальне страхування життя

ОФБУ

ОФБУ розшифровується як Загальні Фонди Банківського Управління. По суті - це ті ж ПІФи, але з більш широкими функціями інвестування. З одного боку це плюс, тому що вкладаючи гроші в ОФБУ у вас є можливість збільшити прибуток за рахунок більш широких комбінацій вкладення коштів. З іншого боку - це більш ризиковано.

Були випадки, коли ОФБУ показували прибутковість в 600% річних Були випадки, коли ОФБУ показували прибутковість в 600% річних. Однак, основна проблема полягає в тому, що діяльність ОФБУ мало регламентована законодавством, через що менше схильна до контролю, на відміну від тих же ПІФів.

Також відомі випадки, коли недалекоглядна діяльність керуючих приводила до повного краху ОФБУ.

Детальніше про діяльність загальних фондів банківського управління ви можете прочитати тут: Інвестуємо гроші в ОФБУ . Від себе додам, що в даний момент в ОФБУ найкраще вкладати таку суму коштів, яку вам буде не шкода в разі чого втратити.

Хедж-фонди

Відразу скажу, що в нашій країні це відносно новий і мало розвинений фінансовий інструмент, який доступний тільки заможним клієнтам.

Мінімальна сума входу тут починається від декількох сотень доларів до мільйона. На заході хедж-фонди користуються величезною популярністю.

Хедж-фонди не мають чіткого нормативного регулювання, що дозволяє їм вільно вибирати стратегії збагачення і користуватися широким набором фінансових інструментів при інвестуванні грошей в різні ринки. Підсумком роботи хедж-фондів може бути як надприбуток, так і колосальні збитки.

Одним з найяскравіших прикладів хедж-фондів є фонд Quantum, засновником якого є відомий Джордж Сорос , Який зміг за день отримати прибуток рівну 1 мільярду доларів!

Детальніше про цей вид інвестування читайте тут: Хедж-фонди як інструмент інвестування

Структурні (структуровані) продукти

Структурований (структурний) фінансовий продукт - це комплексний фінансовий інструмент, який випускається, як правило, комерційними і інвестиційними банками і створюваний для задоволення специфічних потреб клієнтів.

Особливо популярний цей фінансовий інструмент став в період кризи Особливо популярний цей фінансовий інструмент став в період кризи. Адже коли ти вкладаєш гроші на зростаючому ринку і постійно отримуєш хороший прибуток - це одне, але коли ситуація на ринках не стабільна, особливо під час криз, то багато інвесторів намагаються знайти надійні способи вкладення коштів, які при цьому дадуть їм більший прибуток, ніж банківські депозити.

Суть структурного продукту проста - частина коштів, як правило 80-90% вкладається в банківські вклади, або облігації, а от решта 10-20% інвестуються у ф'ючерси та опціони.

Все це дозволяє при найгіршому сценарії залишитися при своїх грошах і нічого не втратити, в кращому випадку отримати прибуток близько 20-30%. Це не дуже багато, проте вище за прибутковість по банківських депозитах.

Хоча знову ж таки з чим порівнювати. Наприклад, найуспішніший інвестор в світі Уоррен Баффет забезпечує своїм клієнтам близько 24% річних протягом останніх 35 років. 24% річних начебто не багато, проте отримувати такий прибуток стабільно довгі роки може тільки Баффет і ніхто інший.

Більш докладно про структурні продуктах читайте тут: Збільшуємо капітал за допомогою структурованих (структурних) продуктів

Золото і дорогоцінні метали

Для багатьох людей багатство асоціюється з горою золота. З давніх-давен цей метал був символом багатства і влади, тому він ставав причиною сварок, грабежів, убивств і навіть війн.

Золото не варто розглядати як найвигідніший спосіб вкладення коштів, незважаючи на те, що за останні роки воно сильно подорожчало. Справа в тому, що найчастіше золото виступає притулком для інвесторів у важкі часи.

Коли в світі панують кризи, то щоб їх перечекати інвестори виводять свої заощадження з акцій, облігацій та інших фінансових продуктів, а потім вкладають в золото.

Як тільки криза відступає, то інвестори тут же шукають більш вигідні способи вкладення коштів. Цим і обумовлений зростання цін на золото в скрутні часи. Але потім, ціна на дорогоцінні метали неминуче падає.

Більш докладно про це читайте тут: Чи варто вкладати гроші в дорогоцінні метали [золото, срібло, платина, паладій]?

Нерухомість

Нерухомість завжди була вигідним способом вкладення коштів. Мало того, що нерухомість сама по собі не знецінюється і як правило рік від року тільки дорожчає. Але і нерухомість дозволяє отримувати пасивний дохід від здачі її в оренду.

Правда тут є одне серйозно "але", яке полягає у високій вартості нерухомості. По суті, це вкладення для заможних людей. Через що даний спосіб вкладення коштів потрібно розглядати не на початковому етапі, а тоді, коли у вас вже великий капітал і ви маєте можливість вкладати капітал в різні фінансові інструменти.

Правда є і виключення. Наприклад, можна вигідно вкласти гроші в нерухомість на етапі її будівництва. У цей час, як правило, немає потреби вносити повну вартість за житло і можна оплачувати щомісяця певну частину.

Таким чином, якщо у вас є можливість вносити необхідну суму і це не відіб'ється на якості вашого життя, то можна сміливо шукати підходящі варіанти. Справа в тому, що на етапі будівництва квадратний метр житла коштує набагато менше, ніж пізніше, коли будівництво буде закінчено.

бізнес

Кожен з розглянутих вище фінансових інструментів, володіє певним ступенем ризику (надійності). Залежно від цього, змінюється діапазон можливого прибутку. Чим більш ризиковано фінансовий інструмент, тим більшу прибутковість він може принести. Втім, як і збиток теж.

У кожного з цих фінансових інструментів є свої переваги і недоліки. І при різних життєвих обставинах, варто підбирати оптимальні способи інвестування. Але, особисто для себе я вже визначив найвигідніший спосіб вкласти гроші - це бізнес!

Чому? Тому що бізнес - це необмежені дивіденди! І залежати вони будуть тільки від вас. Від вашої працездатності, фантазії, старанності, винахідливості.

Будь-які інші фінансові інструменти залежать не від вас. Вони залежать, наприклад, від поточної ринкової обстановки, від умов певних іншими людьми, від фінансових результатів конкретної компанії, від дій спекулянтів, від маркетологів, які розробляють ті чи інші фінансові продукти.

Створення власного бізнесу - це повністю ваша вотчина.

Тут ви встановлюєте правила за якими будете грати. Тут вам вирішувати який дохід ви будете отримувати. Звичайно, бізнес також багато в чому залежить від різних зовнішніх обставин. Але, в будь-якому випадку, останнє слово залишається за вами, навіть якщо ви надумаєте продати його.

У 2007 році, я вперше відкрив власний бізнес. Це була невелика студія засмаги. Точніше, це було невелике приміщення в одній з перукарень, в якому я поставив солярій, всі необхідні аксесуари, посадив адміністратора і став заробляти гроші.

У цього бізнесу багато переваг. Про них я буду розповідати в наступних випусках. Поки лише хочу загострити вашу увагу на те, що цей бізнес приніс мені хороші дивіденди. За рік я отримав більше 100% річних.

Це було відмінне випробування, в ході якого я зміг проявити багато свої таланти. Організаторські здібності, управлінські навички, дизайнерські таланти, перевірив своє рекламне бачення.

Я регулярно проводив різні маркетингові дослідження, збирав аналітичні дані, проводив переговори, підшукував відповідне приміщення - це лише неповний перелік тих сфер, в яких я застосував свої знання і досвід, або освоював нові горизонти.

Коли ти працюєш за наймом, ти не несеш стільки відповідальності, як у власному бізнесі. Це дуже різні мірки. Найману працю - це чуже. Власний бізнес - це своє. Ти сам собі господар. Сам вирішуєш як і коли тобі працювати і не працювати. Тобі не потрібно ні перед ким звітувати. Це фантастична сума.

Створюючи свій бізнес, ти відчуваєш себе творцем, художником, поетом. Ти створюєш власний продукт, або послугу. І тільки ти відповідаєш за її якість. Це був дуже цікавий період життя, коли мені доводилося багато хвилюватися, радіти, переживати, напружуватися, отримувати задоволення від зробленого.

Куди вкласти гроші, або найвигідніші інвестиції

Мільйони людей у ​​всьому світі, кожен день хвилює одне і те ж питання: Куди вигідно вкласти свої гроші? У цій статті ми розглянемо основні способи вигідного вкладення коштів і спробуємо розібратися, який з них може дати найвищий дохід, а також я поділюся своїм найвигіднішим способом вкладення коштів, який вважаю за краще всім іншим.

На сьогоднішній день, найпоширенішими способами вкладення вільних грошей є: банківські депозити , ПІФи , акції , облігації , форекс , накопичувальне страхування , ОФБУ , хедж-фонди , структурні продукти , золото і дорогоцінні метали , Нерухомість, бізнес.

Банківські вклади (депозити)

Це найпростіший, елементарний і надійний спосіб вкладення коштів Це найпростіший, елементарний і надійний спосіб вкладення коштів. Ви віддаєте свої гроші в банк під певний відсоток. Банкіри ці гроші "прокручують", вкладаючи в інші фінансові інструменти. За що ви отримуєте заздалегідь обумовлений відсоток прибутку.

Наприклад, ви вклали гроші в банк на рік під 10% річних. Банкіри тут же віддають ці гроші іншому клієнту у вигляді кредиту, але вже під 20% річних. У підсумку, банк через рік повертає вам ваші кошти з нарахованими відсотками, а собі кладе в кишеню різницю, що залишилася.

Перевага інвестицій в банк полягає в тому, що ви точно знаєте скільки грошей можете отримати через певний проміжок часу, в той час як інші фінансові інструменти цим похвалитися не можуть. Розрахувати прибутковість того чи іншого вкладу ви можете на депозитному калькуляторі, а також якщо вам буде потрібно розрахувати суму переплати з того чи іншого кредиту, то скористайтеся кредитним калькулятором.

Всі банківські депозити до 1.400.000 рублів страхуються державою . У разі банкрутства банку або відкликання у нього ліцензії вкладники не втратять свої гроші. Якщо ви маєте намір вкласти в банк велику суму грошей, наприклад три мільйони, то доцільно розбити його на кілька внесків не перевищують 1,4 млн. Руб. кожен і розмістити їх в декількох банках.

Взагалі, банківські депозити складно назвати вигідним способом вкладення коштів, так як по ним ви отримуєте одну з найнижчих доходностей. Найчастіше вклади потрібні для накопичення первісного капіталу, який потім можна вкласти в інші, більш прибуткові фінансові інструменти. Також вклади використовують для створення фінансової "подушки безпеки".

На тему банківських депозитів читайте:

ПІФи (пайові інвестиційні фонди)

Це другий за популярністю спосіб вкладення коштів. Якщо коротко, то ПІФи - це колективний фінансовий інструмент, коли гроші інвесторів вкладаються в один великий казан і, потім, цю одну велику суму коштів професійні управляючі примножують різними методами.

Засоби пайовиків (так називають тих, хто вклав свої гроші в піф) зазвичай вкладають в акції, облігації, золото, валюту і т.п .. Точніше їх не просто вкладають, а ними керують. Просто купити акції може будь-який дурень. Завдання професійних керуючих полягає в тому, щоб знайти такі акції, які на момент покупки впали в ціні і є ймовірність їх подальшого зростання.

Завдання професійних керуючих полягає в тому, щоб знайти такі акції, які на момент покупки впали в ціні і є ймовірність їх подальшого зростання

Для того, щоб визначити цю ймовірність використовується технічний і фундаментальний аналіз, вивчається економічна ситуація як у світі, так і в окремо взятому регіоні, відстежуються новини, а також безліч інших параметрів, які занадто складні для простого обивателя.

В цьому і суть ПІФів, позбавити людей необізнаних в даних питаннях від всіх цих складнощів. Якщо у вас є вільні кошти і у вас немає можливості з ранку до вечора торгувати на біржі, то простіше передати ці гроші тим людям, які занурилися в тему інвестування з головою і мають за плечима великий досвід. Принаймні на початковому етапі.

Далі, у міру зростання вашого досвіду в фінансових питаннях, можна починати самостійно купувати акції, облігації та інші інструменти інвестування. Про це більш докладно трохи пізніше, а поки повернемося до Піфам.

Нижче я приведу посилання на інші свої статті, де більш детально можна ознайомитися з пайовими інвестиційними фондами:

Акції

Акцією називають цінний папір, що підтверджує частку її власника у капіталі компанії, і дає право на участь у його прибутках. На цю тему написано десятки багатосторінкових томів. Тут ми не будемо довго пояснювати як працюють акції. Рекомендую прочитати статтю Що таке АКЦІЇ, в чому їх призначення і яких основних видів вони бувають .

Якщо порівнювати з іншими фінансовими інструментами, то вкладення капіталу в акції є більш прибутковим в довгостроковій перспективі, але в той же час і дуже ризикованим Якщо порівнювати з іншими фінансовими інструментами, то вкладення капіталу в акції є більш прибутковим в довгостроковій перспективі, але в той же час і дуже ризикованим.

Тут потрібно постійно тримати руку на пульсі, відстежувати ситуацію на ринках, так, щоб не допустити втрати капіталу на сильному падінні фінансових ринках, які відбуваються під час всіляких криз.

Щоб більш наочно розуміти, який прибуток можна отримати на акціях, подивіться відео "Як заробити на акціях Ощадбанку 678% прибутку".

Відео: Як заробити на акціях Ощадбанку 678% прибутку

облігації

Цей фінансовий інструмент розрахований на людей, які не схильні до ризику. Отримати на ньому великий прибуток дуже складно. Зазвичай прибуток за облігаціями не вище прибутку по банківських депозитах. Тому даний фінансовий інструмент складно назвати вигідним вкладенням коштів.

Однак це не означає що гроші в облігації не варто вкладати Однак це не означає що гроші в облігації не варто вкладати. Справа в тому, що не рекомендується "зберігати всі яйця в одному кошику". Досвідчені й успішні інвестори завжди розподіляють свої кошти в декількох різних інструментах для того, щоб знизити свої ризики.

Уявіть, ви вклали всі свої кошти в акції, але через деякий час на ринку стався криза і ціни на них впали. Разом з цим зменшиться кількість вашого капіталу. Щоб цього не сталося, потрібно вкласти частину грошей в депозити, частина грошей в облігації, золото і так далі.

В такому випадку ви на одному інструменті втратите, зате на інших інструментах виграєте. Але повернемося до облігацій:

Облігація - це борговий емісійний цінний папір, який підтверджує право свого власника на отримання з емітента певної грошової суми.

Більш докладно про це читайте тут: Облігації як об'єкт інвестування

А для того, щоб зрозуміти як правильно розподіляти кошти між різними фінансовими інструментами, щоб знизити ризики і підвищити прибутковість своїх вкладень, читайте дані статті:

Форекс

Форекс (Forex, іноді FX, від англ. FOReign EXchange - обмін іноземної валюти) - це ринок міжбанківського обміну валют за вільними цінами.

Суть форекса полягає в спекуляціях з валютами різних країн Суть форекса полягає в спекуляціях з валютами різних країн. Наприклад, ви купили 100 євро за 90 доларів. А через якийсь час продали ці 100 євро за 120 доларів. Таким чином заробивши на цій угоді 30 доларів.

На форексі торгівля завжди йде валютними парами, як в прикладі вище. Зміна вартості валют відбувається постійно і залежить від безлічі факторів. Наприклад, в Греції економіка не розвивається, держава прибутку не отримує, а містити країну якось треба. Так як Греція входить до складу Європейського Союзу (ЄС), то на території цієї країни все продається і купується в євро.

Таким чином, нестабільність економіки однієї держави вплинуло на ставлення інвесторів до всього ЄС. Інвестори відчули загрозу свого капіталу і терміново почали позбавлятися від євро. Все це призвело до падіння вартості євро по відношенню до валют інших держав. Ось на таких рухах і заробляються гроші на форексі.

Торгувати на форексі можна як самостійно, пройшовши попередньо спеціальне навчання, так і віддавши свої гроші в довірче управління. Більш докладно про це читайте тут: Що таке форекс .

Даний спосіб вкладення коштів можна назвати вигідним тільки в тому випадку, коли ви самі торгуєте на форексі, коли у вас вже великий досвід, власна стратегія входу і виходу з ринку, а також залізна воля.

Людей, які зробили стан на форексі - одиниці. А ось тих, хто намагався розбагатіти на цьому і прогорів - мільйони. Робіть висновки самі.

Накопичувальне страхування життя

Цей спосіб вкладення коштів навряд чи можна назвати вигідним Цей спосіб вкладення коштів навряд чи можна назвати вигідним. Як зрозуміло з назви - це страховка на випадок будь-яких непередбачених обставин. Її відмінність від звичайної страховки полягає в тому, що це поєднання страхування життя і здоров'я людини з програмою накопичення, збереження і збільшення вашого капіталу.

Якщо звичайна страховка просто виплачує вам певну суму в разі настання страхового випадку, то в даному випадку у вас, якщо протягом усього періоду дії договору нічого не сталося, то ви зможете отримати, або всю накопичену за ці роки суму цілком, або отримувати щомісячну виплату до кінця життя.

Більш докладно про те, що таке накопичувальне страхування життя, чим воно відрізняється від інших фінансових інструментів, в яких випадках його краще застосовувати читайте тут: Все про накопичувальне страхування життя

ОФБУ

ОФБУ розшифровується як Загальні Фонди Банківського Управління. По суті - це ті ж ПІФи, але з більш широкими функціями інвестування. З одного боку це плюс, тому що вкладаючи гроші в ОФБУ у вас є можливість збільшити прибуток за рахунок більш широких комбінацій вкладення коштів. З іншого боку - це більш ризиковано.

Були випадки, коли ОФБУ показували прибутковість в 600% річних Були випадки, коли ОФБУ показували прибутковість в 600% річних. Однак, основна проблема полягає в тому, що діяльність ОФБУ мало регламентована законодавством, через що менше схильна до контролю, на відміну від тих же ПІФів.

Також відомі випадки, коли недалекоглядна діяльність керуючих приводила до повного краху ОФБУ.

Детальніше про діяльність загальних фондів банківського управління ви можете прочитати тут: Інвестуємо гроші в ОФБУ . Від себе додам, що в даний момент в ОФБУ найкраще вкладати таку суму коштів, яку вам буде не шкода в разі чого втратити.

Хедж-фонди

Відразу скажу, що в нашій країні це відносно новий і мало розвинений фінансовий інструмент, який доступний тільки заможним клієнтам.

Мінімальна сума входу тут починається від декількох сотень доларів до мільйона. На заході хедж-фонди користуються величезною популярністю.

Хедж-фонди не мають чіткого нормативного регулювання, що дозволяє їм вільно вибирати стратегії збагачення і користуватися широким набором фінансових інструментів при інвестуванні грошей в різні ринки. Підсумком роботи хедж-фондів може бути як надприбуток, так і колосальні збитки.

Одним з найяскравіших прикладів хедж-фондів є фонд Quantum, засновником якого є відомий Джордж Сорос , Який зміг за день отримати прибуток рівну 1 мільярду доларів!

Детальніше про цей вид інвестування читайте тут: Хедж-фонди як інструмент інвестування

Структурні (структуровані) продукти

Структурований (структурний) фінансовий продукт - це комплексний фінансовий інструмент, який випускається, як правило, комерційними і інвестиційними банками і створюваний для задоволення специфічних потреб клієнтів.

Особливо популярний цей фінансовий інструмент став в період кризи Особливо популярний цей фінансовий інструмент став в період кризи. Адже коли ти вкладаєш гроші на зростаючому ринку і постійно отримуєш хороший прибуток - це одне, але коли ситуація на ринках не стабільна, особливо під час криз, то багато інвесторів намагаються знайти надійні способи вкладення коштів, які при цьому дадуть їм більший прибуток, ніж банківські депозити.

Суть структурного продукту проста - частина коштів, як правило 80-90% вкладається в банківські вклади, або облігації, а от решта 10-20% інвестуються у ф'ючерси та опціони.

Все це дозволяє при найгіршому сценарії залишитися при своїх грошах і нічого не втратити, в кращому випадку отримати прибуток близько 20-30%. Це не дуже багато, проте вище за прибутковість по банківських депозитах.

Хоча знову ж таки з чим порівнювати. Наприклад, найуспішніший інвестор в світі Уоррен Баффет забезпечує своїм клієнтам близько 24% річних протягом останніх 35 років. 24% річних начебто не багато, проте отримувати такий прибуток стабільно довгі роки може тільки Баффет і ніхто інший.

Більш докладно про структурні продуктах читайте тут: Збільшуємо капітал за допомогою структурованих (структурних) продуктів

Золото і дорогоцінні метали

Для багатьох людей багатство асоціюється з горою золота. З давніх-давен цей метал був символом багатства і влади, тому він ставав причиною сварок, грабежів, убивств і навіть війн.

Золото не варто розглядати як найвигідніший спосіб вкладення коштів, незважаючи на те, що за останні роки воно сильно подорожчало. Справа в тому, що найчастіше золото виступає притулком для інвесторів у важкі часи.

Коли в світі панують кризи, то щоб їх перечекати інвестори виводять свої заощадження з акцій, облігацій та інших фінансових продуктів, а потім вкладають в золото.

Як тільки криза відступає, то інвестори тут же шукають більш вигідні способи вкладення коштів. Цим і обумовлений зростання цін на золото в скрутні часи. Але потім, ціна на дорогоцінні метали неминуче падає.

Більш докладно про це читайте тут: Чи варто вкладати гроші в дорогоцінні метали [золото, срібло, платина, паладій]?

Нерухомість

Нерухомість завжди була вигідним способом вкладення коштів. Мало того, що нерухомість сама по собі не знецінюється і як правило рік від року тільки дорожчає. Але і нерухомість дозволяє отримувати пасивний дохід від здачі її в оренду.

Правда тут є одне серйозно "але", яке полягає у високій вартості нерухомості. По суті, це вкладення для заможних людей. Через що даний спосіб вкладення коштів потрібно розглядати не на початковому етапі, а тоді, коли у вас вже великий капітал і ви маєте можливість вкладати капітал в різні фінансові інструменти.

Правда є і виключення. Наприклад, можна вигідно вкласти гроші в нерухомість на етапі її будівництва. У цей час, як правило, немає потреби вносити повну вартість за житло і можна оплачувати щомісяця певну частину.

Таким чином, якщо у вас є можливість вносити необхідну суму і це не відіб'ється на якості вашого життя, то можна сміливо шукати підходящі варіанти. Справа в тому, що на етапі будівництва квадратний метр житла коштує набагато менше, ніж пізніше, коли будівництво буде закінчено.

бізнес

Кожен з розглянутих вище фінансових інструментів, володіє певним ступенем ризику (надійності). Залежно від цього, змінюється діапазон можливого прибутку. Чим більш ризиковано фінансовий інструмент, тим більшу прибутковість він може принести. Втім, як і збиток теж.

У кожного з цих фінансових інструментів є свої переваги і недоліки. І при різних життєвих обставинах, варто підбирати оптимальні способи інвестування. Але, особисто для себе я вже визначив найвигідніший спосіб вкласти гроші - це бізнес!

Чому? Тому що бізнес - це необмежені дивіденди! І залежати вони будуть тільки від вас. Від вашої працездатності, фантазії, старанності, винахідливості.

Будь-які інші фінансові інструменти залежать не від вас. Вони залежать, наприклад, від поточної ринкової обстановки, від умов певних іншими людьми, від фінансових результатів конкретної компанії, від дій спекулянтів, від маркетологів, які розробляють ті чи інші фінансові продукти.

Створення власного бізнесу - це повністю ваша вотчина.

Тут ви встановлюєте правила за якими будете грати. Тут вам вирішувати який дохід ви будете отримувати. Звичайно, бізнес також багато в чому залежить від різних зовнішніх обставин. Але, в будь-якому випадку, останнє слово залишається за вами, навіть якщо ви надумаєте продати його.

У 2007 році, я вперше відкрив власний бізнес. Це була невелика студія засмаги. Точніше, це було невелике приміщення в одній з перукарень, в якому я поставив солярій, всі необхідні аксесуари, посадив адміністратора і став заробляти гроші.

У цього бізнесу багато переваг. Про них я буду розповідати в наступних випусках. Поки лише хочу загострити вашу увагу на те, що цей бізнес приніс мені хороші дивіденди. За рік я отримав більше 100% річних.

Це було відмінне випробування, в ході якого я зміг проявити багато свої таланти. Організаторські здібності, управлінські навички, дизайнерські таланти, перевірив своє рекламне бачення.

Я регулярно проводив різні маркетингові дослідження, збирав аналітичні дані, проводив переговори, підшукував відповідне приміщення - це лише неповний перелік тих сфер, в яких я застосував свої знання і досвід, або освоював нові горизонти.

Коли ти працюєш за наймом, ти не несеш стільки відповідальності, як у власному бізнесі. Це дуже різні мірки. Найману працю - це чуже. Власний бізнес - це своє. Ти сам собі господар. Сам вирішуєш як і коли тобі працювати і не працювати. Тобі не потрібно ні перед ким звітувати. Це фантастична сума.

Створюючи свій бізнес, ти відчуваєш себе творцем, художником, поетом. Ти створюєш власний продукт, або послугу. І тільки ти відповідаєш за її якість. Це був дуже цікавий період життя, коли мені доводилося багато хвилюватися, радіти, переживати, напружуватися, отримувати задоволення від зробленого.

Куди вкласти гроші, або найвигідніші інвестиції

Мільйони людей у ​​всьому світі, кожен день хвилює одне і те ж питання: Куди вигідно вкласти свої гроші? У цій статті ми розглянемо основні способи вигідного вкладення коштів і спробуємо розібратися, який з них може дати найвищий дохід, а також я поділюся своїм найвигіднішим способом вкладення коштів, який вважаю за краще всім іншим.

На сьогоднішній день, найпоширенішими способами вкладення вільних грошей є: банківські депозити , ПІФи , акції , облігації , форекс , накопичувальне страхування , ОФБУ , хедж-фонди , структурні продукти , золото і дорогоцінні метали , Нерухомість, бізнес.

Банківські вклади (депозити)

Це найпростіший, елементарний і надійний спосіб вкладення коштів Це найпростіший, елементарний і надійний спосіб вкладення коштів. Ви віддаєте свої гроші в банк під певний відсоток. Банкіри ці гроші "прокручують", вкладаючи в інші фінансові інструменти. За що ви отримуєте заздалегідь обумовлений відсоток прибутку.

Наприклад, ви вклали гроші в банк на рік під 10% річних. Банкіри тут же віддають ці гроші іншому клієнту у вигляді кредиту, але вже під 20% річних. У підсумку, банк через рік повертає вам ваші кошти з нарахованими відсотками, а собі кладе в кишеню різницю, що залишилася.

Перевага інвестицій в банк полягає в тому, що ви точно знаєте скільки грошей можете отримати через певний проміжок часу, в той час як інші фінансові інструменти цим похвалитися не можуть. Розрахувати прибутковість того чи іншого вкладу ви можете на депозитному калькуляторі, а також якщо вам буде потрібно розрахувати суму переплати з того чи іншого кредиту, то скористайтеся кредитним калькулятором.

Всі банківські депозити до 1.400.000 рублів страхуються державою . У разі банкрутства банку або відкликання у нього ліцензії вкладники не втратять свої гроші. Якщо ви маєте намір вкласти в банк велику суму грошей, наприклад три мільйони, то доцільно розбити його на кілька внесків не перевищують 1,4 млн. Руб. кожен і розмістити їх в декількох банках.

Взагалі, банківські депозити складно назвати вигідним способом вкладення коштів, так як по ним ви отримуєте одну з найнижчих доходностей. Найчастіше вклади потрібні для накопичення первісного капіталу, який потім можна вкласти в інші, більш прибуткові фінансові інструменти. Також вклади використовують для створення фінансової "подушки безпеки".

На тему банківських депозитів читайте:

ПІФи (пайові інвестиційні фонди)

Це другий за популярністю спосіб вкладення коштів. Якщо коротко, то ПІФи - це колективний фінансовий інструмент, коли гроші інвесторів вкладаються в один великий казан і, потім, цю одну велику суму коштів професійні управляючі примножують різними методами.

Засоби пайовиків (так називають тих, хто вклав свої гроші в піф) зазвичай вкладають в акції, облігації, золото, валюту і т.п .. Точніше їх не просто вкладають, а ними керують. Просто купити акції може будь-який дурень. Завдання професійних керуючих полягає в тому, щоб знайти такі акції, які на момент покупки впали в ціні і є ймовірність їх подальшого зростання.

Завдання професійних керуючих полягає в тому, щоб знайти такі акції, які на момент покупки впали в ціні і є ймовірність їх подальшого зростання

Для того, щоб визначити цю ймовірність використовується технічний і фундаментальний аналіз, вивчається економічна ситуація як у світі, так і в окремо взятому регіоні, відстежуються новини, а також безліч інших параметрів, які занадто складні для простого обивателя.

В цьому і суть ПІФів, позбавити людей необізнаних в даних питаннях від всіх цих складнощів. Якщо у вас є вільні кошти і у вас немає можливості з ранку до вечора торгувати на біржі, то простіше передати ці гроші тим людям, які занурилися в тему інвестування з головою і мають за плечима великий досвід. Принаймні на початковому етапі.

Далі, у міру зростання вашого досвіду в фінансових питаннях, можна починати самостійно купувати акції, облігації та інші інструменти інвестування. Про це більш докладно трохи пізніше, а поки повернемося до Піфам.

Нижче я приведу посилання на інші свої статті, де більш детально можна ознайомитися з пайовими інвестиційними фондами:

Акції

Акцією називають цінний папір, що підтверджує частку її власника у капіталі компанії, і дає право на участь у його прибутках. На цю тему написано десятки багатосторінкових томів. Тут ми не будемо довго пояснювати як працюють акції. Рекомендую прочитати статтю Що таке АКЦІЇ, в чому їх призначення і яких основних видів вони бувають .

Якщо порівнювати з іншими фінансовими інструментами, то вкладення капіталу в акції є більш прибутковим в довгостроковій перспективі, але в той же час і дуже ризикованим Якщо порівнювати з іншими фінансовими інструментами, то вкладення капіталу в акції є більш прибутковим в довгостроковій перспективі, але в той же час і дуже ризикованим.

Тут потрібно постійно тримати руку на пульсі, відстежувати ситуацію на ринках, так, щоб не допустити втрати капіталу на сильному падінні фінансових ринках, які відбуваються під час всіляких криз.

Щоб більш наочно розуміти, який прибуток можна отримати на акціях, подивіться відео "Як заробити на акціях Ощадбанку 678% прибутку".

Відео: Як заробити на акціях Ощадбанку 678% прибутку

облігації

Цей фінансовий інструмент розрахований на людей, які не схильні до ризику. Отримати на ньому великий прибуток дуже складно. Зазвичай прибуток за облігаціями не вище прибутку по банківських депозитах. Тому даний фінансовий інструмент складно назвати вигідним вкладенням коштів.

Однак це не означає що гроші в облігації не варто вкладати Однак це не означає що гроші в облігації не варто вкладати. Справа в тому, що не рекомендується "зберігати всі яйця в одному кошику". Досвідчені й успішні інвестори завжди розподіляють свої кошти в декількох різних інструментах для того, щоб знизити свої ризики.

Уявіть, ви вклали всі свої кошти в акції, але через деякий час на ринку стався криза і ціни на них впали. Разом з цим зменшиться кількість вашого капіталу. Щоб цього не сталося, потрібно вкласти частину грошей в депозити, частина грошей в облігації, золото і так далі.

В такому випадку ви на одному інструменті втратите, зате на інших інструментах виграєте. Але повернемося до облігацій:

Облігація - це борговий емісійний цінний папір, який підтверджує право свого власника на отримання з емітента певної грошової суми.

Більш докладно про це читайте тут: Облігації як об'єкт інвестування

А для того, щоб зрозуміти як правильно розподіляти кошти між різними фінансовими інструментами, щоб знизити ризики і підвищити прибутковість своїх вкладень, читайте дані статті:

Форекс

Форекс (Forex, іноді FX, від англ. FOReign EXchange - обмін іноземної валюти) - це ринок міжбанківського обміну валют за вільними цінами.

Суть форекса полягає в спекуляціях з валютами різних країн Суть форекса полягає в спекуляціях з валютами різних країн. Наприклад, ви купили 100 євро за 90 доларів. А через якийсь час продали ці 100 євро за 120 доларів. Таким чином заробивши на цій угоді 30 доларів.

На форексі торгівля завжди йде валютними парами, як в прикладі вище. Зміна вартості валют відбувається постійно і залежить від безлічі факторів. Наприклад, в Греції економіка не розвивається, держава прибутку не отримує, а містити країну якось треба. Так як Греція входить до складу Європейського Союзу (ЄС), то на території цієї країни все продається і купується в євро.

Таким чином, нестабільність економіки однієї держави вплинуло на ставлення інвесторів до всього ЄС. Інвестори відчули загрозу свого капіталу і терміново почали позбавлятися від євро. Все це призвело до падіння вартості євро по відношенню до валют інших держав. Ось на таких рухах і заробляються гроші на форексі.

Торгувати на форексі можна як самостійно, пройшовши попередньо спеціальне навчання, так і віддавши свої гроші в довірче управління. Більш докладно про це читайте тут: Що таке форекс .

Даний спосіб вкладення коштів можна назвати вигідним тільки в тому випадку, коли ви самі торгуєте на форексі, коли у вас вже великий досвід, власна стратегія входу і виходу з ринку, а також залізна воля.

Людей, які зробили стан на форексі - одиниці. А ось тих, хто намагався розбагатіти на цьому і прогорів - мільйони. Робіть висновки самі.

Накопичувальне страхування життя

Цей спосіб вкладення коштів навряд чи можна назвати вигідним Цей спосіб вкладення коштів навряд чи можна назвати вигідним. Як зрозуміло з назви - це страховка на випадок будь-яких непередбачених обставин. Її відмінність від звичайної страховки полягає в тому, що це поєднання страхування життя і здоров'я людини з програмою накопичення, збереження і збільшення вашого капіталу.

Якщо звичайна страховка просто виплачує вам певну суму в разі настання страхового випадку, то в даному випадку у вас, якщо протягом усього періоду дії договору нічого не сталося, то ви зможете отримати, або всю накопичену за ці роки суму цілком, або отримувати щомісячну виплату до кінця життя.

Більш докладно про те, що таке накопичувальне страхування життя, чим воно відрізняється від інших фінансових інструментів, в яких випадках його краще застосовувати читайте тут: Все про накопичувальне страхування життя

ОФБУ

ОФБУ розшифровується як Загальні Фонди Банківського Управління. По суті - це ті ж ПІФи, але з більш широкими функціями інвестування. З одного боку це плюс, тому що вкладаючи гроші в ОФБУ у вас є можливість збільшити прибуток за рахунок більш широких комбінацій вкладення коштів. З іншого боку - це більш ризиковано.

Були випадки, коли ОФБУ показували прибутковість в 600% річних Були випадки, коли ОФБУ показували прибутковість в 600% річних. Однак, основна проблема полягає в тому, що діяльність ОФБУ мало регламентована законодавством, через що менше схильна до контролю, на відміну від тих же ПІФів.

Також відомі випадки, коли недалекоглядна діяльність керуючих приводила до повного краху ОФБУ.

Детальніше про діяльність загальних фондів банківського управління ви можете прочитати тут: Інвестуємо гроші в ОФБУ . Від себе додам, що в даний момент в ОФБУ найкраще вкладати таку суму коштів, яку вам буде не шкода в разі чого втратити.

Хедж-фонди

Відразу скажу, що в нашій країні це відносно новий і мало розвинений фінансовий інструмент, який доступний тільки заможним клієнтам.

Мінімальна сума входу тут починається від декількох сотень доларів до мільйона. На заході хедж-фонди користуються величезною популярністю.

Хедж-фонди не мають чіткого нормативного регулювання, що дозволяє їм вільно вибирати стратегії збагачення і користуватися широким набором фінансових інструментів при інвестуванні грошей в різні ринки. Підсумком роботи хедж-фондів може бути як надприбуток, так і колосальні збитки.

Одним з найяскравіших прикладів хедж-фондів є фонд Quantum, засновником якого є відомий Джордж Сорос , Який зміг за день отримати прибуток рівну 1 мільярду доларів!

Детальніше про цей вид інвестування читайте тут: Хедж-фонди як інструмент інвестування

Структурні (структуровані) продукти

Структурований (структурний) фінансовий продукт - це комплексний фінансовий інструмент, який випускається, як правило, комерційними і інвестиційними банками і створюваний для задоволення специфічних потреб клієнтів.

Особливо популярний цей фінансовий інструмент став в період кризи Особливо популярний цей фінансовий інструмент став в період кризи. Адже коли ти вкладаєш гроші на зростаючому ринку і постійно отримуєш хороший прибуток - це одне, але коли ситуація на ринках не стабільна, особливо під час криз, то багато інвесторів намагаються знайти надійні способи вкладення коштів, які при цьому дадуть їм більший прибуток, ніж банківські депозити.

Суть структурного продукту проста - частина коштів, як правило 80-90% вкладається в банківські вклади, або облігації, а от решта 10-20% інвестуються у ф'ючерси та опціони.

Все це дозволяє при найгіршому сценарії залишитися при своїх грошах і нічого не втратити, в кращому випадку отримати прибуток близько 20-30%. Це не дуже багато, проте вище за прибутковість по банківських депозитах.

Хоча знову ж таки з чим порівнювати. Наприклад, найуспішніший інвестор в світі Уоррен Баффет забезпечує своїм клієнтам близько 24% річних протягом останніх 35 років. 24% річних начебто не багато, проте отримувати такий прибуток стабільно довгі роки може тільки Баффет і ніхто інший.

Більш докладно про структурні продуктах читайте тут: Збільшуємо капітал за допомогою структурованих (структурних) продуктів

Золото і дорогоцінні метали

Для багатьох людей багатство асоціюється з горою золота. З давніх-давен цей метал був символом багатства і влади, тому він ставав причиною сварок, грабежів, убивств і навіть війн.

Золото не варто розглядати як найвигідніший спосіб вкладення коштів, незважаючи на те, що за останні роки воно сильно подорожчало. Справа в тому, що найчастіше золото виступає притулком для інвесторів у важкі часи.

Коли в світі панують кризи, то щоб їх перечекати інвестори виводять свої заощадження з акцій, облігацій та інших фінансових продуктів, а потім вкладають в золото.

Як тільки криза відступає, то інвестори тут же шукають більш вигідні способи вкладення коштів. Цим і обумовлений зростання цін на золото в скрутні часи. Але потім, ціна на дорогоцінні метали неминуче падає.

Більш докладно про це читайте тут: Чи варто вкладати гроші в дорогоцінні метали [золото, срібло, платина, паладій]?

Нерухомість

Нерухомість завжди була вигідним способом вкладення коштів. Мало того, що нерухомість сама по собі не знецінюється і як правило рік від року тільки дорожчає. Але і нерухомість дозволяє отримувати пасивний дохід від здачі її в оренду.

Правда тут є одне серйозно "але", яке полягає у високій вартості нерухомості. По суті, це вкладення для заможних людей. Через що даний спосіб вкладення коштів потрібно розглядати не на початковому етапі, а тоді, коли у вас вже великий капітал і ви маєте можливість вкладати капітал в різні фінансові інструменти.

Правда є і виключення. Наприклад, можна вигідно вкласти гроші в нерухомість на етапі її будівництва. У цей час, як правило, немає потреби вносити повну вартість за житло і можна оплачувати щомісяця певну частину.

Таким чином, якщо у вас є можливість вносити необхідну суму і це не відіб'ється на якості вашого життя, то можна сміливо шукати підходящі варіанти. Справа в тому, що на етапі будівництва квадратний метр житла коштує набагато менше, ніж пізніше, коли будівництво буде закінчено.

бізнес

Кожен з розглянутих вище фінансових інструментів, володіє певним ступенем ризику (надійності). Залежно від цього, змінюється діапазон можливого прибутку. Чим більш ризиковано фінансовий інструмент, тим більшу прибутковість він може принести. Втім, як і збиток теж.

У кожного з цих фінансових інструментів є свої переваги і недоліки. І при різних життєвих обставинах, варто підбирати оптимальні способи інвестування. Але, особисто для себе я вже визначив найвигідніший спосіб вкласти гроші - це бізнес!

Чому? Тому що бізнес - це необмежені дивіденди! І залежати вони будуть тільки від вас. Від вашої працездатності, фантазії, старанності, винахідливості.

Будь-які інші фінансові інструменти залежать не від вас. Вони залежать, наприклад, від поточної ринкової обстановки, від умов певних іншими людьми, від фінансових результатів конкретної компанії, від дій спекулянтів, від маркетологів, які розробляють ті чи інші фінансові продукти.

Створення власного бізнесу - це повністю ваша вотчина.

Тут ви встановлюєте правила за якими будете грати. Тут вам вирішувати який дохід ви будете отримувати. Звичайно, бізнес також багато в чому залежить від різних зовнішніх обставин. Але, в будь-якому випадку, останнє слово залишається за вами, навіть якщо ви надумаєте продати його.

У 2007 році, я вперше відкрив власний бізнес. Це була невелика студія засмаги. Точніше, це було невелике приміщення в одній з перукарень, в якому я поставив солярій, всі необхідні аксесуари, посадив адміністратора і став заробляти гроші.

У цього бізнесу багато переваг. Про них я буду розповідати в наступних випусках. Поки лише хочу загострити вашу увагу на те, що цей бізнес приніс мені хороші дивіденди. За рік я отримав більше 100% річних.

Це було відмінне випробування, в ході якого я зміг проявити багато свої таланти. Організаторські здібності, управлінські навички, дизайнерські таланти, перевірив своє рекламне бачення.

Я регулярно проводив різні маркетингові дослідження, збирав аналітичні дані, проводив переговори, підшукував відповідне приміщення - це лише неповний перелік тих сфер, в яких я застосував свої знання і досвід, або освоював нові горизонти.

Коли ти працюєш за наймом, ти не несеш стільки відповідальності, як у власному бізнесі. Це дуже різні мірки. Найману працю - це чуже. Власний бізнес - це своє. Ти сам собі господар. Сам вирішуєш як і коли тобі працювати і не працювати. Тобі не потрібно ні перед ким звітувати. Це фантастична сума.

Створюючи свій бізнес, ти відчуваєш себе творцем, художником, поетом. Ти створюєш власний продукт, або послугу. І тільки ти відповідаєш за її якість. Це був дуже цікавий період життя, коли мені доводилося багато хвилюватися, радіти, переживати, напружуватися, отримувати задоволення від зробленого.

Куди вкласти гроші, або найвигідніші інвестиції

Мільйони людей у ​​всьому світі, кожен день хвилює одне і те ж питання: Куди вигідно вкласти свої гроші? У цій статті ми розглянемо основні способи вигідного вкладення коштів і спробуємо розібратися, який з них може дати найвищий дохід, а також я поділюся своїм найвигіднішим способом вкладення коштів, який вважаю за краще всім іншим.

На сьогоднішній день, найпоширенішими способами вкладення вільних грошей є: банківські депозити , ПІФи , акції , облігації , форекс , накопичувальне страхування , ОФБУ , хедж-фонди , структурні продукти , золото і дорогоцінні метали , Нерухомість, бізнес.

Банківські вклади (депозити)

Це найпростіший, елементарний і надійний спосіб вкладення коштів Це найпростіший, елементарний і надійний спосіб вкладення коштів. Ви віддаєте свої гроші в банк під певний відсоток. Банкіри ці гроші "прокручують", вкладаючи в інші фінансові інструменти. За що ви отримуєте заздалегідь обумовлений відсоток прибутку.

Наприклад, ви вклали гроші в банк на рік під 10% річних. Банкіри тут же віддають ці гроші іншому клієнту у вигляді кредиту, але вже під 20% річних. У підсумку, банк через рік повертає вам ваші кошти з нарахованими відсотками, а собі кладе в кишеню різницю, що залишилася.

Перевага інвестицій в банк полягає в тому, що ви точно знаєте скільки грошей можете отримати через певний проміжок часу, в той час як інші фінансові інструменти цим похвалитися не можуть. Розрахувати прибутковість того чи іншого вкладу ви можете на депозитному калькуляторі, а також якщо вам буде потрібно розрахувати суму переплати з того чи іншого кредиту, то скористайтеся кредитним калькулятором.

Всі банківські депозити до 1.400.000 рублів страхуються державою . У разі банкрутства банку або відкликання у нього ліцензії вкладники не втратять свої гроші. Якщо ви маєте намір вкласти в банк велику суму грошей, наприклад три мільйони, то доцільно розбити його на кілька внесків не перевищують 1,4 млн. Руб. кожен і розмістити їх в декількох банках.

Взагалі, банківські депозити складно назвати вигідним способом вкладення коштів, так як по ним ви отримуєте одну з найнижчих доходностей. Найчастіше вклади потрібні для накопичення первісного капіталу, який потім можна вкласти в інші, більш прибуткові фінансові інструменти. Також вклади використовують для створення фінансової "подушки безпеки".

На тему банківських депозитів читайте:

ПІФи (пайові інвестиційні фонди)

Це другий за популярністю спосіб вкладення коштів. Якщо коротко, то ПІФи - це колективний фінансовий інструмент, коли гроші інвесторів вкладаються в один великий казан і, потім, цю одну велику суму коштів професійні управляючі примножують різними методами.

Засоби пайовиків (так називають тих, хто вклав свої гроші в піф) зазвичай вкладають в акції, облігації, золото, валюту і т.п .. Точніше їх не просто вкладають, а ними керують. Просто купити акції може будь-який дурень. Завдання професійних керуючих полягає в тому, щоб знайти такі акції, які на момент покупки впали в ціні і є ймовірність їх подальшого зростання.

Завдання професійних керуючих полягає в тому, щоб знайти такі акції, які на момент покупки впали в ціні і є ймовірність їх подальшого зростання

Для того, щоб визначити цю ймовірність використовується технічний і фундаментальний аналіз, вивчається економічна ситуація як у світі, так і в окремо взятому регіоні, відстежуються новини, а також безліч інших параметрів, які занадто складні для простого обивателя.

В цьому і суть ПІФів, позбавити людей необізнаних в даних питаннях від всіх цих складнощів. Якщо у вас є вільні кошти і у вас немає можливості з ранку до вечора торгувати на біржі, то простіше передати ці гроші тим людям, які занурилися в тему інвестування з головою і мають за плечима великий досвід. Принаймні на початковому етапі.

Далі, у міру зростання вашого досвіду в фінансових питаннях, можна починати самостійно купувати акції, облігації та інші інструменти інвестування. Про це більш докладно трохи пізніше, а поки повернемося до Піфам.

Нижче я приведу посилання на інші свої статті, де більш детально можна ознайомитися з пайовими інвестиційними фондами:

Акції

Акцією називають цінний папір, що підтверджує частку її власника у капіталі компанії, і дає право на участь у його прибутках. На цю тему написано десятки багатосторінкових томів. Тут ми не будемо довго пояснювати як працюють акції. Рекомендую прочитати статтю Що таке АКЦІЇ, в чому їх призначення і яких основних видів вони бувають .

Якщо порівнювати з іншими фінансовими інструментами, то вкладення капіталу в акції є більш прибутковим в довгостроковій перспективі, але в той же час і дуже ризикованим Якщо порівнювати з іншими фінансовими інструментами, то вкладення капіталу в акції є більш прибутковим в довгостроковій перспективі, але в той же час і дуже ризикованим.

Тут потрібно постійно тримати руку на пульсі, відстежувати ситуацію на ринках, так, щоб не допустити втрати капіталу на сильному падінні фінансових ринках, які відбуваються під час всіляких криз.

Щоб більш наочно розуміти, який прибуток можна отримати на акціях, подивіться відео "Як заробити на акціях Ощадбанку 678% прибутку".

Відео: Як заробити на акціях Ощадбанку 678% прибутку

облігації

Цей фінансовий інструмент розрахований на людей, які не схильні до ризику. Отримати на ньому великий прибуток дуже складно. Зазвичай прибуток за облігаціями не вище прибутку по банківських депозитах. Тому даний фінансовий інструмент складно назвати вигідним вкладенням коштів.

Однак це не означає що гроші в облігації не варто вкладати Однак це не означає що гроші в облігації не варто вкладати. Справа в тому, що не рекомендується "зберігати всі яйця в одному кошику". Досвідчені й успішні інвестори завжди розподіляють свої кошти в декількох різних інструментах для того, щоб знизити свої ризики.

Уявіть, ви вклали всі свої кошти в акції, але через деякий час на ринку стався криза і ціни на них впали. Разом з цим зменшиться кількість вашого капіталу. Щоб цього не сталося, потрібно вкласти частину грошей в депозити, частина грошей в облігації, золото і так далі.

В такому випадку ви на одному інструменті втратите, зате на інших інструментах виграєте. Але повернемося до облігацій:

Облігація - це борговий емісійний цінний папір, який підтверджує право свого власника на отримання з емітента певної грошової суми.

Більш докладно про це читайте тут: Облігації як об'єкт інвестування

А для того, щоб зрозуміти як правильно розподіляти кошти між різними фінансовими інструментами, щоб знизити ризики і підвищити прибутковість своїх вкладень, читайте дані статті:

Форекс

Форекс (Forex, іноді FX, від англ. FOReign EXchange - обмін іноземної валюти) - це ринок міжбанківського обміну валют за вільними цінами.

Суть форекса полягає в спекуляціях з валютами різних країн Суть форекса полягає в спекуляціях з валютами різних країн. Наприклад, ви купили 100 євро за 90 доларів. А через якийсь час продали ці 100 євро за 120 доларів. Таким чином заробивши на цій угоді 30 доларів.

На форексі торгівля завжди йде валютними парами, як в прикладі вище. Зміна вартості валют відбувається постійно і залежить від безлічі факторів. Наприклад, в Греції економіка не розвивається, держава прибутку не отримує, а містити країну якось треба. Так як Греція входить до складу Європейського Союзу (ЄС), то на території цієї країни все продається і купується в євро.

Таким чином, нестабільність економіки однієї держави вплинуло на ставлення інвесторів до всього ЄС. Інвестори відчули загрозу свого капіталу і терміново почали позбавлятися від євро. Все це призвело до падіння вартості євро по відношенню до валют інших держав. Ось на таких рухах і заробляються гроші на форексі.

Торгувати на форексі можна як самостійно, пройшовши попередньо спеціальне навчання, так і віддавши свої гроші в довірче управління. Більш докладно про це читайте тут: Що таке форекс .

Даний спосіб вкладення коштів можна назвати вигідним тільки в тому випадку, коли ви самі торгуєте на форексі, коли у вас вже великий досвід, власна стратегія входу і виходу з ринку, а також залізна воля.

Людей, які зробили стан на форексі - одиниці. А ось тих, хто намагався розбагатіти на цьому і прогорів - мільйони. Робіть висновки самі.

Накопичувальне страхування життя

Цей спосіб вкладення коштів навряд чи можна назвати вигідним Цей спосіб вкладення коштів навряд чи можна назвати вигідним. Як зрозуміло з назви - це страховка на випадок будь-яких непередбачених обставин. Її відмінність від звичайної страховки полягає в тому, що це поєднання страхування життя і здоров'я людини з програмою накопичення, збереження і збільшення вашого капіталу.

Якщо звичайна страховка просто виплачує вам певну суму в разі настання страхового випадку, то в даному випадку у вас, якщо протягом усього періоду дії договору нічого не сталося, то ви зможете отримати, або всю накопичену за ці роки суму цілком, або отримувати щомісячну виплату до кінця життя.

Більш докладно про те, що таке накопичувальне страхування життя, чим воно відрізняється від інших фінансових інструментів, в яких випадках його краще застосовувати читайте тут: Все про накопичувальне страхування життя

ОФБУ

ОФБУ розшифровується як Загальні Фонди Банківського Управління. По суті - це ті ж ПІФи, але з більш широкими функціями інвестування. З одного боку це плюс, тому що вкладаючи гроші в ОФБУ у вас є можливість збільшити прибуток за рахунок більш широких комбінацій вкладення коштів. З іншого боку - це більш ризиковано.

Були випадки, коли ОФБУ показували прибутковість в 600% річних Були випадки, коли ОФБУ показували прибутковість в 600% річних. Однак, основна проблема полягає в тому, що діяльність ОФБУ мало регламентована законодавством, через що менше схильна до контролю, на відміну від тих же ПІФів.

Також відомі випадки, коли недалекоглядна діяльність керуючих приводила до повного краху ОФБУ.

Детальніше про діяльність загальних фондів банківського управління ви можете прочитати тут: Інвестуємо гроші в ОФБУ . Від себе додам, що в даний момент в ОФБУ найкраще вкладати таку суму коштів, яку вам буде не шкода в разі чого втратити.

Хедж-фонди

Відразу скажу, що в нашій країні це відносно новий і мало розвинений фінансовий інструмент, який доступний тільки заможним клієнтам.

Мінімальна сума входу тут починається від декількох сотень доларів до мільйона. На заході хедж-фонди користуються величезною популярністю.

Хедж-фонди не мають чіткого нормативного регулювання, що дозволяє їм вільно вибирати стратегії збагачення і користуватися широким набором фінансових інструментів при інвестуванні грошей в різні ринки. Підсумком роботи хедж-фондів може бути як надприбуток, так і колосальні збитки.

Одним з найяскравіших прикладів хедж-фондів є фонд Quantum, засновником якого є відомий Джордж Сорос , Який зміг за день отримати прибуток рівну 1 мільярду доларів!

Детальніше про цей вид інвестування читайте тут: Хедж-фонди як інструмент інвестування

Структурні (структуровані) продукти

Структурований (структурний) фінансовий продукт - це комплексний фінансовий інструмент, який випускається, як правило, комерційними і інвестиційними банками і створюваний для задоволення специфічних потреб клієнтів.

Особливо популярний цей фінансовий інструмент став в період кризи Особливо популярний цей фінансовий інструмент став в період кризи. Адже коли ти вкладаєш гроші на зростаючому ринку і постійно отримуєш хороший прибуток - це одне, але коли ситуація на ринках не стабільна, особливо під час криз, то багато інвесторів намагаються знайти надійні способи вкладення коштів, які при цьому дадуть їм більший прибуток, ніж банківські депозити.

Суть структурного продукту проста - частина коштів, як правило 80-90% вкладається в банківські вклади, або облігації, а от решта 10-20% інвестуються у ф'ючерси та опціони.

Все це дозволяє при найгіршому сценарії залишитися при своїх грошах і нічого не втратити, в кращому випадку отримати прибуток близько 20-30%. Це не дуже багато, проте вище за прибутковість по банківських депозитах.

Хоча знову ж таки з чим порівнювати. Наприклад, найуспішніший інвестор в світі Уоррен Баффет забезпечує своїм клієнтам близько 24% річних протягом останніх 35 років. 24% річних начебто не багато, проте отримувати такий прибуток стабільно довгі роки може тільки Баффет і ніхто інший.

Більш докладно про структурні продуктах читайте тут: Збільшуємо капітал за допомогою структурованих (структурних) продуктів

Золото і дорогоцінні метали

Для багатьох людей багатство асоціюється з горою золота. З давніх-давен цей метал був символом багатства і влади, тому він ставав причиною сварок, грабежів, убивств і навіть війн.

Золото не варто розглядати як найвигідніший спосіб вкладення коштів, незважаючи на те, що за останні роки воно сильно подорожчало. Справа в тому, що найчастіше золото виступає притулком для інвесторів у важкі часи.

Коли в світі панують кризи, то щоб їх перечекати інвестори виводять свої заощадження з акцій, облігацій та інших фінансових продуктів, а потім вкладають в золото.

Як тільки криза відступає, то інвестори тут же шукають більш вигідні способи вкладення коштів. Цим і обумовлений зростання цін на золото в скрутні часи. Але потім, ціна на дорогоцінні метали неминуче падає.

Більш докладно про це читайте тут: Чи варто вкладати гроші в дорогоцінні метали [золото, срібло, платина, паладій]?

Нерухомість

Нерухомість завжди була вигідним способом вкладення коштів. Мало того, що нерухомість сама по собі не знецінюється і як правило рік від року тільки дорожчає. Але і нерухомість дозволяє отримувати пасивний дохід від здачі її в оренду.

Правда тут є одне серйозно "але", яке полягає у високій вартості нерухомості. По суті, це вкладення для заможних людей. Через що даний спосіб вкладення коштів потрібно розглядати не на початковому етапі, а тоді, коли у вас вже великий капітал і ви маєте можливість вкладати капітал в різні фінансові інструменти.

Правда є і виключення. Наприклад, можна вигідно вкласти гроші в нерухомість на етапі її будівництва. У цей час, як правило, немає потреби вносити повну вартість за житло і можна оплачувати щомісяця певну частину.

Таким чином, якщо у вас є можливість вносити необхідну суму і це не відіб'ється на якості вашого життя, то можна сміливо шукати підходящі варіанти. Справа в тому, що на етапі будівництва квадратний метр житла коштує набагато менше, ніж пізніше, коли будівництво буде закінчено.

бізнес

Кожен з розглянутих вище фінансових інструментів, володіє певним ступенем ризику (надійності). Залежно від цього, змінюється діапазон можливого прибутку. Чим більш ризиковано фінансовий інструмент, тим більшу прибутковість він може принести. Втім, як і збиток теж.

У кожного з цих фінансових інструментів є свої переваги і недоліки. І при різних життєвих обставинах, варто підбирати оптимальні способи інвестування. Але, особисто для себе я вже визначив найвигідніший спосіб вкласти гроші - це бізнес!

Чому? Тому що бізнес - це необмежені дивіденди! І залежати вони будуть тільки від вас. Від вашої працездатності, фантазії, старанності, винахідливості.

Будь-які інші фінансові інструменти залежать не від вас. Вони залежать, наприклад, від поточної ринкової обстановки, від умов певних іншими людьми, від фінансових результатів конкретної компанії, від дій спекулянтів, від маркетологів, які розробляють ті чи інші фінансові продукти.

Створення власного бізнесу - це повністю ваша вотчина.

Тут ви встановлюєте правила за якими будете грати. Тут вам вирішувати який дохід ви будете отримувати. Звичайно, бізнес також багато в чому залежить від різних зовнішніх обставин. Але, в будь-якому випадку, останнє слово залишається за вами, навіть якщо ви надумаєте продати його.

У 2007 році, я вперше відкрив власний бізнес. Це була невелика студія засмаги. Точніше, це було невелике приміщення в одній з перукарень, в якому я поставив солярій, всі необхідні аксесуари, посадив адміністратора і став заробляти гроші.

У цього бізнесу багато переваг. Про них я буду розповідати в наступних випусках. Поки лише хочу загострити вашу увагу на те, що цей бізнес приніс мені хороші дивіденди. За рік я отримав більше 100% річних.

Це було відмінне випробування, в ході якого я зміг проявити багато свої таланти. Організаторські здібності, управлінські навички, дизайнерські таланти, перевірив своє рекламне бачення.

Я регулярно проводив різні маркетингові дослідження, збирав аналітичні дані, проводив переговори, підшукував відповідне приміщення - це лише неповний перелік тих сфер, в яких я застосував свої знання і досвід, або освоював нові горизонти.

Коли ти працюєш за наймом, ти не несеш стільки відповідальності, як у власному бізнесі. Це дуже різні мірки. Найману працю - це чуже. Власний бізнес - це своє. Ти сам собі господар. Сам вирішуєш як і коли тобі працювати і не працювати. Тобі не потрібно ні перед ким звітувати. Це фантастична сума.

Створюючи свій бізнес, ти відчуваєш себе творцем, художником, поетом. Ти створюєш власний продукт, або послугу. І тільки ти відповідаєш за її якість. Це був дуже цікавий період життя, коли мені доводилося багато хвилюватися, радіти, переживати, напружуватися, отримувати задоволення від зробленого.

Куди вкласти гроші, або найвигідніші інвестиції

Мільйони людей у ​​всьому світі, кожен день хвилює одне і те ж питання: Куди вигідно вкласти свої гроші? У цій статті ми розглянемо основні способи вигідного вкладення коштів і спробуємо розібратися, який з них може дати найвищий дохід, а також я поділюся своїм найвигіднішим способом вкладення коштів, який вважаю за краще всім іншим.

На сьогоднішній день, найпоширенішими способами вкладення вільних грошей є: банківські депозити , ПІФи , акції , облігації , форекс , накопичувальне страхування , ОФБУ , хедж-фонди , структурні продукти , золото і дорогоцінні метали , Нерухомість, бізнес.

Банківські вклади (депозити)

Це найпростіший, елементарний і надійний спосіб вкладення коштів Це найпростіший, елементарний і надійний спосіб вкладення коштів. Ви віддаєте свої гроші в банк під певний відсоток. Банкіри ці гроші "прокручують", вкладаючи в інші фінансові інструменти. За що ви отримуєте заздалегідь обумовлений відсоток прибутку.

Наприклад, ви вклали гроші в банк на рік під 10% річних. Банкіри тут же віддають ці гроші іншому клієнту у вигляді кредиту, але вже під 20% річних. У підсумку, банк через рік повертає вам ваші кошти з нарахованими відсотками, а собі кладе в кишеню різницю, що залишилася.

Перевага інвестицій в банк полягає в тому, що ви точно знаєте скільки грошей можете отримати через певний проміжок часу, в той час як інші фінансові інструменти цим похвалитися не можуть. Розрахувати прибутковість того чи іншого вкладу ви можете на депозитному калькуляторі, а також якщо вам буде потрібно розрахувати суму переплати з того чи іншого кредиту, то скористайтеся кредитним калькулятором.

Всі банківські депозити до 1.400.000 рублів страхуються державою . У разі банкрутства банку або відкликання у нього ліцензії вкладники не втратять свої гроші. Якщо ви маєте намір вкласти в банк велику суму грошей, наприклад три мільйони, то доцільно розбити його на кілька внесків не перевищують 1,4 млн. Руб. кожен і розмістити їх в декількох банках.

Взагалі, банківські депозити складно назвати вигідним способом вкладення коштів, так як по ним ви отримуєте одну з найнижчих доходностей. Найчастіше вклади потрібні для накопичення первісного капіталу, який потім можна вкласти в інші, більш прибуткові фінансові інструменти. Також вклади використовують для створення фінансової "подушки безпеки".

На тему банківських депозитів читайте:

ПІФи (пайові інвестиційні фонди)

Це другий за популярністю спосіб вкладення коштів. Якщо коротко, то ПІФи - це колективний фінансовий інструмент, коли гроші інвесторів вкладаються в один великий казан і, потім, цю одну велику суму коштів професійні управляючі примножують різними методами.

Засоби пайовиків (так називають тих, хто вклав свої гроші в піф) зазвичай вкладають в акції, облігації, золото, валюту і т.п .. Точніше їх не просто вкладають, а ними керують. Просто купити акції може будь-який дурень. Завдання професійних керуючих полягає в тому, щоб знайти такі акції, які на момент покупки впали в ціні і є ймовірність їх подальшого зростання.

Завдання професійних керуючих полягає в тому, щоб знайти такі акції, які на момент покупки впали в ціні і є ймовірність їх подальшого зростання

Для того, щоб визначити цю ймовірність використовується технічний і фундаментальний аналіз, вивчається економічна ситуація як у світі, так і в окремо взятому регіоні, відстежуються новини, а також безліч інших параметрів, які занадто складні для простого обивателя.

В цьому і суть ПІФів, позбавити людей необізнаних в даних питаннях від всіх цих складнощів. Якщо у вас є вільні кошти і у вас немає можливості з ранку до вечора торгувати на біржі, то простіше передати ці гроші тим людям, які занурилися в тему інвестування з головою і мають за плечима великий досвід. Принаймні на початковому етапі.

Далі, у міру зростання вашого досвіду в фінансових питаннях, можна починати самостійно купувати акції, облігації та інші інструменти інвестування. Про це більш докладно трохи пізніше, а поки повернемося до Піфам.

Нижче я приведу посилання на інші свої статті, де більш детально можна ознайомитися з пайовими інвестиційними фондами:

Акції

Акцією називають цінний папір, що підтверджує частку її власника у капіталі компанії, і дає право на участь у його прибутках. На цю тему написано десятки багатосторінкових томів. Тут ми не будемо довго пояснювати як працюють акції. Рекомендую прочитати статтю Що таке АКЦІЇ, в чому їх призначення і яких основних видів вони бувають .

Якщо порівнювати з іншими фінансовими інструментами, то вкладення капіталу в акції є більш прибутковим в довгостроковій перспективі, але в той же час і дуже ризикованим Якщо порівнювати з іншими фінансовими інструментами, то вкладення капіталу в акції є більш прибутковим в довгостроковій перспективі, але в той же час і дуже ризикованим.

Тут потрібно постійно тримати руку на пульсі, відстежувати ситуацію на ринках, так, щоб не допустити втрати капіталу на сильному падінні фінансових ринках, які відбуваються під час всіляких криз.

Щоб більш наочно розуміти, який прибуток можна отримати на акціях, подивіться відео "Як заробити на акціях Ощадбанку 678% прибутку".

Відео: Як заробити на акціях Ощадбанку 678% прибутку

облігації

Цей фінансовий інструмент розрахований на людей, які не схильні до ризику. Отримати на ньому великий прибуток дуже складно. Зазвичай прибуток за облігаціями не вище прибутку по банківських депозитах. Тому даний фінансовий інструмент складно назвати вигідним вкладенням коштів.

Однак це не означає що гроші в облігації не варто вкладати Однак це не означає що гроші в облігації не варто вкладати. Справа в тому, що не рекомендується "зберігати всі яйця в одному кошику". Досвідчені й успішні інвестори завжди розподіляють свої кошти в декількох різних інструментах для того, щоб знизити свої ризики.

Уявіть, ви вклали всі свої кошти в акції, але через деякий час на ринку стався криза і ціни на них впали. Разом з цим зменшиться кількість вашого капіталу. Щоб цього не сталося, потрібно вкласти частину грошей в депозити, частина грошей в облігації, золото і так далі.

В такому випадку ви на одному інструменті втратите, зате на інших інструментах виграєте. Але повернемося до облігацій:

Облігація - це борговий емісійний цінний папір, який підтверджує право свого власника на отримання з емітента певної грошової суми.

Більш докладно про це читайте тут: Облігації як об'єкт інвестування

А для того, щоб зрозуміти як правильно розподіляти кошти між різними фінансовими інструментами, щоб знизити ризики і підвищити прибутковість своїх вкладень, читайте дані статті:

Форекс

Форекс (Forex, іноді FX, від англ. FOReign EXchange - обмін іноземної валюти) - це ринок міжбанківського обміну валют за вільними цінами.

Суть форекса полягає в спекуляціях з валютами різних країн Суть форекса полягає в спекуляціях з валютами різних країн. Наприклад, ви купили 100 євро за 90 доларів. А через якийсь час продали ці 100 євро за 120 доларів. Таким чином заробивши на цій угоді 30 доларів.

На форексі торгівля завжди йде валютними парами, як в прикладі вище. Зміна вартості валют відбувається постійно і залежить від безлічі факторів. Наприклад, в Греції економіка не розвивається, держава прибутку не отримує, а містити країну якось треба. Так як Греція входить до складу Європейського Союзу (ЄС), то на території цієї країни все продається і купується в євро.

Таким чином, нестабільність економіки однієї держави вплинуло на ставлення інвесторів до всього ЄС. Інвестори відчули загрозу свого капіталу і терміново почали позбавлятися від євро. Все це призвело до падіння вартості євро по відношенню до валют інших держав. Ось на таких рухах і заробляються гроші на форексі.

Торгувати на форексі можна як самостійно, пройшовши попередньо спеціальне навчання, так і віддавши свої гроші в довірче управління. Більш докладно про це читайте тут: Що таке форекс .

Даний спосіб вкладення коштів можна назвати вигідним тільки в тому випадку, коли ви самі торгуєте на форексі, коли у вас вже великий досвід, власна стратегія входу і виходу з ринку, а також залізна воля.

Людей, які зробили стан на форексі - одиниці. А ось тих, хто намагався розбагатіти на цьому і прогорів - мільйони. Робіть висновки самі.

Накопичувальне страхування життя

Цей спосіб вкладення коштів навряд чи можна назвати вигідним Цей спосіб вкладення коштів навряд чи можна назвати вигідним. Як зрозуміло з назви - це страховка на випадок будь-яких непередбачених обставин. Її відмінність від звичайної страховки полягає в тому, що це поєднання страхування життя і здоров'я людини з програмою накопичення, збереження і збільшення вашого капіталу.

Якщо звичайна страховка просто виплачує вам певну суму в разі настання страхового випадку, то в даному випадку у вас, якщо протягом усього періоду дії договору нічого не сталося, то ви зможете отримати, або всю накопичену за ці роки суму цілком, або отримувати щомісячну виплату до кінця життя.

Більш докладно про те, що таке накопичувальне страхування життя, чим воно відрізняється від інших фінансових інструментів, в яких випадках його краще застосовувати читайте тут: Все про накопичувальне страхування життя

ОФБУ

ОФБУ розшифровується як Загальні Фонди Банківського Управління. По суті - це ті ж ПІФи, але з більш широкими функціями інвестування. З одного боку це плюс, тому що вкладаючи гроші в ОФБУ у вас є можливість збільшити прибуток за рахунок більш широких комбінацій вкладення коштів. З іншого боку - це більш ризиковано.

Були випадки, коли ОФБУ показували прибутковість в 600% річних Були випадки, коли ОФБУ показували прибутковість в 600% річних. Однак, основна проблема полягає в тому, що діяльність ОФБУ мало регламентована законодавством, через що менше схильна до контролю, на відміну від тих же ПІФів.

Також відомі випадки, коли недалекоглядна діяльність керуючих приводила до повного краху ОФБУ.

Детальніше про діяльність загальних фондів банківського управління ви можете прочитати тут: Інвестуємо гроші в ОФБУ . Від себе додам, що в даний момент в ОФБУ найкраще вкладати таку суму коштів, яку вам буде не шкода в разі чого втратити.

Хедж-фонди

Відразу скажу, що в нашій країні це відносно новий і мало розвинений фінансовий інструмент, який доступний тільки заможним клієнтам.

Мінімальна сума входу тут починається від декількох сотень доларів до мільйона. На заході хедж-фонди користуються величезною популярністю.

Хедж-фонди не мають чіткого нормативного регулювання, що дозволяє їм вільно вибирати стратегії збагачення і користуватися широким набором фінансових інструментів при інвестуванні грошей в різні ринки. Підсумком роботи хедж-фондів може бути як надприбуток, так і колосальні збитки.

Одним з найяскравіших прикладів хедж-фондів є фонд Quantum, засновником якого є відомий Джордж Сорос , Який зміг за день отримати прибуток рівну 1 мільярду доларів!

Детальніше про цей вид інвестування читайте тут: Хедж-фонди як інструмент інвестування

Структурні (структуровані) продукти

Структурований (структурний) фінансовий продукт - це комплексний фінансовий інструмент, який випускається, як правило, комерційними і інвестиційними банками і створюваний для задоволення специфічних потреб клієнтів.

Особливо популярний цей фінансовий інструмент став в період кризи Особливо популярний цей фінансовий інструмент став в період кризи. Адже коли ти вкладаєш гроші на зростаючому ринку і постійно отримуєш хороший прибуток - це одне, але коли ситуація на ринках не стабільна, особливо під час криз, то багато інвесторів намагаються знайти надійні способи вкладення коштів, які при цьому дадуть їм більший прибуток, ніж банківські депозити.

Суть структурного продукту проста - частина коштів, як правило 80-90% вкладається в банківські вклади, або облігації, а от решта 10-20% інвестуються у ф'ючерси та опціони.

Все це дозволяє при найгіршому сценарії залишитися при своїх грошах і нічого не втратити, в кращому випадку отримати прибуток близько 20-30%. Це не дуже багато, проте вище за прибутковість по банківських депозитах.

Хоча знову ж таки з чим порівнювати. Наприклад, найуспішніший інвестор в світі Уоррен Баффет забезпечує своїм клієнтам близько 24% річних протягом останніх 35 років. 24% річних начебто не багато, проте отримувати такий прибуток стабільно довгі роки може тільки Баффет і ніхто інший.

Більш докладно про структурні продуктах читайте тут: Збільшуємо капітал за допомогою структурованих (структурних) продуктів

Золото і дорогоцінні метали

Для багатьох людей багатство асоціюється з горою золота. З давніх-давен цей метал був символом багатства і влади, тому він ставав причиною сварок, грабежів, убивств і навіть війн.

Золото не варто розглядати як найвигідніший спосіб вкладення коштів, незважаючи на те, що за останні роки воно сильно подорожчало. Справа в тому, що найчастіше золото виступає притулком для інвесторів у важкі часи.

Коли в світі панують кризи, то щоб їх перечекати інвестори виводять свої заощадження з акцій, облігацій та інших фінансових продуктів, а потім вкладають в золото.

Як тільки криза відступає, то інвестори тут же шукають більш вигідні способи вкладення коштів. Цим і обумовлений зростання цін на золото в скрутні часи. Але потім, ціна на дорогоцінні метали неминуче падає.

Більш докладно про це читайте тут: Чи варто вкладати гроші в дорогоцінні метали [золото, срібло, платина, паладій]?

Нерухомість

Нерухомість завжди була вигідним способом вкладення коштів. Мало того, що нерухомість сама по собі не знецінюється і як правило рік від року тільки дорожчає. Але і нерухомість дозволяє отримувати пасивний дохід від здачі її в оренду.

Правда тут є одне серйозно "але", яке полягає у високій вартості нерухомості. По суті, це вкладення для заможних людей. Через що даний спосіб вкладення коштів потрібно розглядати не на початковому етапі, а тоді, коли у вас вже великий капітал і ви маєте можливість вкладати капітал в різні фінансові інструменти.

Правда є і виключення. Наприклад, можна вигідно вкласти гроші в нерухомість на етапі її будівництва. У цей час, як правило, немає потреби вносити повну вартість за житло і можна оплачувати щомісяця певну частину.

Таким чином, якщо у вас є можливість вносити необхідну суму і це не відіб'ється на якості вашого життя, то можна сміливо шукати підходящі варіанти. Справа в тому, що на етапі будівництва квадратний метр житла коштує набагато менше, ніж пізніше, коли будівництво буде закінчено.

бізнес

Кожен з розглянутих вище фінансових інструментів, володіє певним ступенем ризику (надійності). Залежно від цього, змінюється діапазон можливого прибутку. Чим більш ризиковано фінансовий інструмент, тим більшу прибутковість він може принести. Втім, як і збиток теж.

У кожного з цих фінансових інструментів є свої переваги і недоліки. І при різних життєвих обставинах, варто підбирати оптимальні способи інвестування. Але, особисто для себе я вже визначив найвигідніший спосіб вкласти гроші - це бізнес!

Чому? Тому що бізнес - це необмежені дивіденди! І залежати вони будуть тільки від вас. Від вашої працездатності, фантазії, старанності, винахідливості.

Будь-які інші фінансові інструменти залежать не від вас. Вони залежать, наприклад, від поточної ринкової обстановки, від умов певних іншими людьми, від фінансових результатів конкретної компанії, від дій спекулянтів, від маркетологів, які розробляють ті чи інші фінансові продукти.

Створення власного бізнесу - це повністю ваша вотчина.

Тут ви встановлюєте правила за якими будете грати. Тут вам вирішувати який дохід ви будете отримувати. Звичайно, бізнес також багато в чому залежить від різних зовнішніх обставин. Але, в будь-якому випадку, останнє слово залишається за вами, навіть якщо ви надумаєте продати його.

У 2007 році, я вперше відкрив власний бізнес. Це була невелика студія засмаги. Точніше, це було невелике приміщення в одній з перукарень, в якому я поставив солярій, всі необхідні аксесуари, посадив адміністратора і став заробляти гроші.

У цього бізнесу багато переваг. Про них я буду розповідати в наступних випусках. Поки лише хочу загострити вашу увагу на те, що цей бізнес приніс мені хороші дивіденди. За рік я отримав більше 100% річних.

Це було відмінне випробування, в ході якого я зміг проявити багато свої таланти. Організаторські здібності, управлінські навички, дизайнерські таланти, перевірив своє рекламне бачення.

Я регулярно проводив різні маркетингові дослідження, збирав аналітичні дані, проводив переговори, підшукував відповідне приміщення - це лише неповний перелік тих сфер, в яких я застосував свої знання і досвід, або освоював нові горизонти.

Коли ти працюєш за наймом, ти не несеш стільки відповідальності, як у власному бізнесі. Це дуже різні мірки. Найману працю - це чуже. Власний бізнес - це своє. Ти сам собі господар. Сам вирішуєш як і коли тобі працювати і не працювати. Тобі не потрібно ні перед ким звітувати. Це фантастична сума.

Створюючи свій бізнес, ти відчуваєш себе творцем, художником, поетом. Ти створюєш власний продукт, або послугу. І тільки ти відповідаєш за її якість. Це був дуже цікавий період життя, коли мені доводилося багато хвилюватися, радіти, переживати, напружуватися, отримувати задоволення від зробленого.

Створення власного бізнесу дуже зміцніло мою віру в себе. Якщо до цієї події, у мене було безліч комплексів, страхів, переживань, сумнівів, упереджень, то після того, як я організував свою справу, вони розтанули як дим. Я зміцнів. Я став сильнішим. Я виріс.

Для чого я це говорю?

Для того, щоб донести до вас думку, що вкладаючи гроші у власний бізнес, ви отримуєте не тільки матеріальні блага в необмеженій кількості, але і розвиваєтеся в багатьох сферах життя, в тому числі відбувається особистісне зростання і професійний.

Навряд чи ви досягнете схожих результатів, вкладаючи гроші в депозити, акції, ПІФи. Тому, якщо у вас є вільні гроші і ви шукаєте куди їх вкласти, то подумайте про створення бізнесу.

Якщо у вас ще немає вільних грошей, то терміново починайте вести сімейний бюджет , Для того щоб зібрати початковий капітал. На цю тему у мене є безкоштовний навчальний курс , Який допоможе вам найближчим часом накопичити початковий капітал для створення своєї справи.

Особисто я не брав ніяких кредитів в банках, не займав грошей у друзів і знайомих. Все що я вклав у власний бізнес було результатом мого ефективного управління сімейним бюджетом.

Зараз, я розвиваю вже кілька бізнесів. Це дуже цікаво и захоплююче. Ці проекти приносять мені набагато більше прибутку, ніж тоді, коли я працював за наймом. Ці бізнеси приносять мені більше грошей, ніж банківські депозити або якісь інші фінансові інструменти.

При цьому, мені абсолютно "фіолетово" на кризи і все, що відбувається в світі.

На мій дохід це ніяк не впливає. Це не означає, що з іншими фінансовими інструментами я не працюю. Частина коштів у мене лежить в банківських депозитах, частина коштів проінвестувати в акції різних компаній, при чому я регулярно докуповую цікаві для мене активи. Також, є вкладення в ПІФи і ПАММ-рахунки.

Я регулярно відстежую, що відбувається на фінансових ринках і в залежності від ситуації приймаю рішення про купівлю або продаж тих чи інших продуктів. Інвестиції - дуже цікава і велика тема, в якій немає меж досконалості.

Не бійтеся ризикувати, підбирайте під себе те, що у вас працює найкраще, накопичуйте кошти і фінансова свобода і незалежність не змусять себе довго чекати.

PS На закінчення пропоную вам трохи розслабитися і подивитися зачаровує дух відео. Такий приголомшливої ​​краси ви ще точно не бачили ..

Відео на десерт: Відео зайняло перше місце в світі екстриму

Если ви нашли помилки, будь ласка, віділіть фрагмент тексту Ведмедики и натісніть Ctrl + Enter.

Чому?
Для чого я це говорю?
Чому?
Чому?
Чому?
Чому?
Чому?
Чому?
Чому?
Чому?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью