<
 • Главная
Статьи

Реєстрація PayPal в Білорусі: як прив'язати карту, створити гаманець пайпал

 1. Що це таке
 2. PayPal в Білорусі
 3. Реєстрація аккаунта
 4. Що далі
 5. Як покласти гроші на PayPal
 6. Мобільний додаток
 7. Плюси і мінуси системи PayPal

Покупки в інтернеті і всілякі онлайн-платежі стали абсолютно буденною частиною нашого життя. Ми вже знайомили вас з основними правилами безпеки платежів в інтернеті, а сьогодні розповімо про те, як здійснювати покупки онлайн ще одним способом - за допомогою платіжної системи Pay Pal.

Що це таке

Що це таке

PayPal - в дослівному перекладі «приятель, що допомагає розплатитися» - це найбільша в світі дебетова електронна платіжна система, створена в 1998 році групою американських студентів. У 2002 році компанію купила корпорація eBay і з тих пір більше половини всіх угод на цьому світовому аукціоні стали проходити через систему PayPal.

Суть роботи платіжної системи проста. Ви реєструєте на сайті особистий кабінет і прив'язуєте до нього одну або кілька своїх банківських карт. Тепер, при здійсненні нових покупок в інтернеті вам не потрібно шукати дані карти - все робиться через акаунт. По суті PayPal - це просто спосіб безпечно оплачувати покупки в інтернеті.

Зручність системи для користувачів пов'язано з декількома важливими особливостями:

 1. При здійсненні платежів використовуються реальні гроші, а не «титульні знаки», як в деяких інших платіжних системах.
 2. Глобальність системи дозволяє вам робити покупки в будь-якому інтернет-магазині світу.
 3. Відсутність комісії самої системи при будь-якій покупці.
 4. Вам не потрібно кожен раз заново вводити дані карти або реквізити рахунку - все робиться через акаунт PayPal.
 5. Реквізити вашої картки знає тільки система, що гарантує безпеку даних.
 6. Крім того Пейпал в Білорусі також гарантує, що придбаний товар буде доставлений - тільки після підтвердження цього факту сплачені вами гроші потраплять на рахунок продавця.

Навіщо це білорусам? Перш за все реєстрація PayPal в Білорусі дозволяє більш зручно здійснювати покупки в інтернеті, наприклад, на eBay - тепер не потрібно заводити картку, скажімо, в литовському банку. До того ж, якщо ви часто купуєте авіаквитки, або бронюєте готелі / апартаменти - ви напевно стикалися з проблемою, що оплатити банківською картою не завжди можливо. У таких випадках (на таких сайтах) найчастіше є можливість здійснити оплату за допомогою PayPal.

PayPal в Білорусі

Платіжна система PayPal в Білорусі з'явилася лише в 2014 році, і до сих пір працює з деякими обмеженнями. Перший нюанс, який помітний ще на моменті реєстрації - англомовний інтерфейс при виборі країни «Belarus». Другий нюанс полягає в тому, що вивести гроші з PayPal на карту у нас не можна, так само, як і отримати переказ грошей всередині самої системи. Перерахування грошей на ваш рахунок працює тільки в одному випадку - система повертає вам кошти в разі виникнення проблеми з покупкою. До того ж, білорусам доступний лише «Особистий» тип аккаунта, хоча існує ще й «Корпоративний».

Оплата через PayPal в Білорусі відбувається безкоштовно, за відправлення грошових коштів комісія не має. Однак зверніть увагу, що системі PayPal абсолютно не важливо, яка валюта зберігається на вашій банківській картці, так як при здійсненні операції можлива автоматична конвертація валют. Як правило, за замовчуванням система використовує самостійну конвертацію і додає до суми покупки 4% за проведену операцію.

Але в особистому кабінеті можна змінити налаштування таким чином, щоб конвертацію проводив ваш банк-емітент. Для цього переходимо: «Profile» - «My money» в рядку «My preapproved payments» тиснемо «Update». Натискаємо «Set Available Funding Sources». У списку до КОЖНІЙ мапі натискаємо «Conversion Options», вибираємо другий пункт «Bill me in the currency listed on the seller's invoice» і зберігаємо.

Реєстрація аккаунта

Перш ніж зареєструватися в системі та створити електронний гаманець PayPal в Білорусі, потрібно обзавестися банківською карткою Visa або MasterCard. Картки Maestro і Белкарт, на жаль, не підійдуть для цієї мети. На рахунку повинно бути не менше 3 $ в еквіваленті - гроші знадобляться для підтвердження реєстрації. Ця сума буде тимчасово заблокована, щоб система могла переконатися, що карта справжня і саме ви є її власником, але через деякий час гроші повернуться.

До речі, важливий момент - реєстрація PayPal російською мовою в Білорусі неможлива, тільки англійська. Якщо ви погано володієте мовою, можете скористатися вбудованим перекладачем, натиснувши кнопку «Sign up», розташовану в правому верхньому куті офіційного сайту PayPal .

При реєстрації всі дані вводяться тільки латинськими буквами, паспортні дані та e-mail обов'язково повинні бути достовірними. Як мінімум тому що на вказану адресу прийде підтвердження і в подальшому він буде використовуватися в якості логіна для входу в систему.

Під час реєстрації вказується багато персональної інформації, але особливо переживати з цього приводу не варто - сайт має спеціальний розширений протокол HTTPS, який забезпечує захист переданих даних і вказує на справжність офіційного ресурсу.

Отже, наступний крок після введення паспортних даних - як прив'язати карту до PayPal в Білорусі. Для цього потрібно вказати 16-значний номер картки, термін дії та верифікаційний тризначний код CSC / CVV (на зворотному боці). Після того, як ви вкажете всю потрібну інформацію, на електронну адресу прийде лист з проханням підтвердити e-mail. Пройдіть по вказаним посиланням, введіть пароль, дайте відповідь на контрольні питання - і готово! Безпека використання системи забезпечується власними настройками користувача, які дозволяють задати пінкод для операцій за рахунком, встановити секретні питання (і відповіді на них), а так само додати дані для швидкого входу. Крім того можна налаштувати повідомлення про операції, які будуть приходити на вказаний телефонний номер і на пошту.

Крім того можна налаштувати повідомлення про операції, які будуть приходити на вказаний телефонний номер і на пошту

Тепер трохи докладніше про верифікації карти в системі. В особистому кабінеті «My accaunt» виберете «Link and confirm debit or credit card». З'явиться віконце з оповіщенням, що з вашого рахунку буде списано 1,5 євро, які PayPal поверне протягом доби з моменту проходження верифікації. Натискаєте «продовжити» - і на наступному кроці потрібно ввести чотиризначний код, який можна отримати різними способами. При включеному СМС-сповіщення - з повідомлення, в якому буде вказано, що з вашого рахунку списано 1,5 євро і вказано код підтвердження. Якщо підключений Інтернет-банкінг, то код буде зазначений у виписці операцій по карті. Якщо недоступна жодна з цих послуг, то виписку з зазначеним кодом ви можете отримати в банку. Після того, як код буде підтверджено, ваш аккаунт отримає статус «Verified» з прив'язаною карткою.

Що далі

Отже, аккаунт ви зареєстрували, а що робити з ним далі? Гуляючи по інтернет магазинам звертайте увагу на наявність логотипу платіжної системи - якщо він є, значить ви можете оплатити покупку через PayPal.

Розглянемо приклад - як оплачувати покупки на eBay. Все просто - заходимо на сайт і вибираємо, припустимо, велосипедний комп'ютер. Найдалі пару кліків - і покупка вже їде до вас:

Як покласти гроші на PayPal

Коли на прив'язаною карті є кошти, вони є і на рахунку PayPal. Але через те, що в Білорусі діє заборона на отримання грошових коштів на рахунок, на балансі завжди буде відображатися нульовий залишок ($ 0.00). А ось вивести гроші з Paypal на карту у нас не можна. Гроші повертаються на рахунок тільки в разі невдалої покупки.

Мобільний додаток

Для більш широкої функціональності і зручності користувачів PayPal існує і у вигляді мобільного додатку для трьох основних основних мобільних операційних систем: Android , iOS і Windows Phone . Правда, для білоруських користувачів всі можливості, які відкривають додатки - це перевірка залишку і перегляд історії операцій.

Плюси і мінуси системи PayPal

І наостанок ще раз коротко нагадаємо про основні переваги і недоліки цієї електронної платіжної системи:

плюси:

 • можливість здійснювати онлайн-покупки в інтернет-магазинах, де не завжди можна розраховуватися карткою або за допомогою іншої платіжної системи
 • можливість прив'язувати карти VISA і MasterCard
 • можливість повернути гроші за бракований або недоставлений товар
 • за допомогою послуги One Touch не треба вводити кожен раз пароль на перевірених сайтах

мінуси:

 • англомовний інтерфейс користувача
 • підтримуються карти не всіх платіжних систем, що діють в Білорусі
 • немає можливості отримувати і приймати грошові перекази
 • за замовчуванням система конвертує валюту транзакції в валюту аккаунта, а не електронного гаманця

Навіщо це білорусам?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью