<
 • Главная
Статьи

Виведення грошей з Ківі гаманця найзручнішими способами

 1. Варіанти вирішення електронної грошової одиниці з QIWI - гаманця:
 2. Перерахування та висновок на банківський рахунок
 3. Висновок Qiwi за допомогою пластикової карти
 4. Висновок на карту системи QiWi
 5. Виконання виведення, використовуючи системи грошових переказів
 6. Грошовий висновок за допомогою приватних обмінників

Користувачі інтернету, так чи інакше, стикалися з  системою електронних грошових платежів Qiwi

Користувачі інтернету, так чи інакше, стикалися з системою електронних грошових платежів Qiwi . Однак не всі з них знають повністю про її достоїнства і недоліки, про різні способи виведення грошей, переведення з віртуальних в реальні. В даній статті піде мова про основні способи виведення грошей з цієї системи.

Існує п'ять основних методів виведення грошей, із здійсненням певних операційних дій. Також буде описано, кажучи про кожного з них окремо, наскільки зручний і вигідний він для користувачів. Будь-яка більш-менш досвідчений користувач знає, що визначальним фактором вибору способу, є час проведення операції і малий відсоток стягуваної комісії з виведення грошей.

Важливо зрозуміти, що переказ грошей або його ще називають трансферт, проводитися буде на картку або за допомогою спеціальних обмінників. Для виведення використовують різні картки, вибір залишається за користувачем.

Варіанти вирішення електронної грошової одиниці з QIWI - гаманця:

 1. Перерахування та виведення грошей на банківський рахунок;
 2. Виконання перекладу, користуючись банківської пластиковою карткою;
 3. Поповнення картки, яка випущена самою системою Ківі;
 4. Виконання електронного трансферту;
 5. Грошовий висновок за допомогою приватних обмінників.

Кожен з цих методів буде більш зрозумілий, якщо слідувати покроковим практичних керівництв.

Перерахування та висновок на банківський рахунок

Перерахування та висновок на банківський рахунок

Першим розглянемо спосіб переведення на банківський рахунок. Даним методом можуть скористатися лише громадяни РФ.

Важливо відзначити, що перш ніж, заповнювати всі необхідні поля, виберете, запропонований системою «Строковий» переклад або «Звичайний». У них головна відмінність в комісії, яка буде оплачуватися при перекладі, яка у різних банків різна.

Даний спосіб має позитивні і негативні якості. До перших можна віднести терміновість перекладу, гроші надійдуть на рахунок в термін, в той же день відправлення. Недоліком методу є те, що термінові перекази виконуються не всіма банками, а також комісія може бути високою. Звичайні переклади виробляються протягом 3-х днів, це досить довго і також він можливий лише для громадян Росії.

Висновок Qiwi за допомогою пластикової карти

Висновок Qiwi за допомогою пластикової карти

Основні дії також виробляються на сайті системи.

 • Перебуваючи на стартовій сторінці, натискаємо на вкладку «Вивести», переходимо на сторінку, де пропонуються способи виведення.
 • Вибираємо спосіб виведення «На банківську карту». Обов'язкова умова - банківська карта повинна належати «Visa» або «MasterCard». При цьому, наприклад, Віза повинна бути випущена такими країнами, як Росія, Казахстан, Таджикистан, Україна або Узбекистан і Грузія. Карта MasterCard може бути випущеної в країнах - Росії, Албанії, Вірменії, Болгарії, Боснії і Герцеговині, Грузії, Ізраїлі, Казахстані та на Кіпрі, а також, в Косово, Македонії, Мальті, Молдові, Польщі, Румунії, Сербії, Словаччини, Словенії, Туреччини, України, Хорватії, Чорногорії, Чехії та Угорщини.
 • Після того, як обраний спосіб перекладу «На банківську карту», відкривається вікно і треба ввести 16-значний номер картки користувача.
 • Всі дані номери уважно потрібно перевірити. Наступним кроком, є перенаправлення системою на сторінку верифікації, де потрібно буде заповнити уважно все поля і натиснути на «Оплатити».

Особливість даного методу, яка підходить не всім, це вчинення перекладу може тривати від 1 до 2 -5 банківських днів. Звичайно, зручність полягає в можливості перекладу для багатьох країн. Також існує ліміт на суму, виведену на місяць - не більше 600 000 руб. в місяць, з комісією 2% + 20 руб. для Росії і 2% + 40 руб. для інших країн.

Висновок на карту системи QiWi

Висновок на карту системи QiWi

Система електронних платежів має можливість випускати карту QIWI Visa Plastic (QVP). Це повноцінна картка, за допомогою якої можна виконувати різні дії по введенню і виведенню коштів. Замовляють дану продукцію в своєму особистому кабінеті системи. Для цього достатньо буде заповнити форму, запропонованої анкети і спосіб доставки власнику.

При цьому ціна карти залежить від доставки: 100 руб. пошта Росії, 425 руб. - СПСР - Експрес.

Термін доставки Поштою Росії становить 2 тижні, набагато швидше діє кур'єрська доставка. Карта дійсна протягом 1 року. Використовувати її можна всюди, де приймаються карти Віза, в будь-якому банкоматі, з комісією 2% + 50 руб.

Даний метод також має недоліки і достоїнства. До його недоліків можна віднести відносно високу вартість карти, тривалість доставки, а також термін її дії - 1 рік. Потім доведеться заново перезапускати, робити замовлення нової карти, оплачувати, очікувати її отримання.

Виконання виведення, використовуючи системи грошових переказів

Виконання виведення, використовуючи системи грошових переказів

Виконання операційних дій ті ж:

 1. У головному вікні профілю натискаємо на вкладку «Вивести».
 2. На сторінці, що з'явилася, де пропонуються різні способи виведення коштів, вибираємо іконку «Через систему грошових переказів», натискаємо на неї;
 3. З'являються такі системи переказу:

  Як видно вони мають різний відсоток комісії за переказами, вибираєте те, що зручно.

 4. Перейшовши на сторінку системи переказу обов'язково заповнення всіх полів і натискається «Оплатити». Термін оплати до 3 - х робочих днів.

Судити, наскільки зручний цей метод перекладу, можуть тільки самі користувачі. Плюсів у ньому мало, одним з них, є можливість оплати в більшості країн світу. Однак комісія перекладу велика і тривалість його також. Тому це навряд може сподобатися клієнтам.

Грошовий висновок за допомогою приватних обмінників

Багатьом користувачам найбільше подобається саме цей спосіб виведення Qiwi через приватні обмінники, такі як сервіс Excash24.com , Так як переклад здійснюється досить швидко і з незначними комісійними зборами.

Позитивних сторін в даному способі перекладу більш ніж достатньо, це і прийнятність термінів, порівняно невеликі комісійні збори, а також виконання перевірок, що вселяють надійність.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью