<
 • Главная
Статьи

Image SEO - оптимізація зображень на сторінці з точки зору позиціонування

 1. Чому мені потрібні фотографії і куди їх помістити
 2. Графічний вибір
 3. Альтернативи до фотографій
 4. Підготовка фотографій до публікації
 5. Назва файлу
 6. Масштабування зображення
 7. Зменшення розміру файлу зображення
 8. Розміщення фотографій у статті
 9. Альтернативні описи (alt)
 10. Заголовки (назва)
 11. OpenGraph
 12. Мапа сайту XML
 13. TL; DR

Чи знаєте ви, що додавання зображень у повідомлення та на веб-сайти стає все більш важливим, особливо в епоху повсюдних соціальних медіа? Прочитайте цю статтю, і ви дізнаєтеся, чому.

Чому мені потрібні фотографії і куди їх помістити

Першою думкою є те, де я міг розміщувати фотографії та малюнки. Виявляється, існує чимало місць, де їх можна додати. Вони:

 • блоги
 • газети,
 • спонсорована стаття,
 • інтернет-магазини,
 • веб-сайтів.

Як бачимо, є багато місць. Найголовніше в усьому цьому полягає в тому, що відповідні зображення доповнюють зміст статей, допомагають краще зрозуміти його. Кольорові фотографії роблять записи більш яскравими і, безумовно, більш цікавими - вони додають кольору до реальності.

Крім того, в соціальних медіа зображення мають набагато кращий прийом, що дуже важливо для отримання додаткового трафіку і інтересу до сайту.

Чи є 1 картина вартістю 1000 слів? Так, але у випадку з Google зображення повинно бути належним чином підготовлено та оптимізовано.

Графічний вибір

Використовуйте власні фотографії та фотографії, якщо у вас є можливість. Ви можете сфотографувати саме те, що ви хочете, і показати, що і як ви хочете представити. Звичайно, у цьому випадку ви маєте повні права, що також важливо. Вам не потрібно турбуватися про те, чи можна використовувати завантажену фотографію. Це ваше, і ви робите з ним все, що хочете.

Важливо додати фотографії, які відповідають тематиці статті. Мова йде не про додавання картин для самого факту їх існування. Дайте своїм продуктам професійний вигляд! Нехай фотографії доповнюють тему, залучають одержувачів.

Особисто я використовую відхилення від норми для партій підтримки позиціонування або сторінок, створених для партнерських програм. До них додаються фотографії не завжди пов'язані тематично. Я думаю, що фотографії дають довіру до сторінок, які стають більш "цінними" в очах Google і, можливо, алгоритмом пошукової системи.

Якщо неможливо зробити власні фотографії, потрібно використовувати безкоштовні програми з різних веб-сайтів. У цьому випадку рекомендую хорошу пошукову систему фотографій compfight.com. Він здійснює пошук в базі даних фотографій з fickr.com, і, отже, шукані зображення мають високу якість. Ми маємо можливість фільтрувати результати пошуку для ліцензій: будь-яку ліцензію, об’єкт Creative Commons, комерційну рекламу. Можна використовувати сам мерехтіння, але це, мабуть, пошук буде більш складним з припущеннями, зробленими, наприклад, фотографіями тільки з ліцензією Creative Commons.

Ще одна відома послуга - Freeimages (раніше sxc.hu). Багато зображень, якість іноді залишає бажати кращого, особисто не дуже цікавого і сильно використовуваного в Інтернеті, і це не те, що ми хочемо. Ми хочемо виділитися.

Проблема фотографій з веб-сайтів є їх поширеність в Інтернеті. Більшість фотографій на перший погляд виглядають дуже "кліше", зокрема, фото людей. Варто підійти до теми трохи по-іншому і вибрати образи, які є незвичайними для даного предмета. Існує велика ймовірність того, що ми підемо трохи і ми підійдемо до теми інноваційно.

Альтернативи до фотографій

Крім того, ви можете скористатися ілюстраціями або будь-якими ескізами, а також нещодавно популярними подарунками. Ми можемо розглянути можливість їх використання, але не забувайте не переборювати з кількістю. Важливо, щоб зображення не відволікало від вмісту сторінки. Образ повинен бути доповненням, а не головною привабливістю (у випадку послуг контенту). Занадто багато анімованих картинок у тексті перерве його читання.

Підготовка фотографій до публікації

Ми вже вибрали фотографію або зображення для запису. Наступним кроком є ​​оптимізація зображення. Є кілька речей, на які слід звернути увагу.

Назва файлу

Перший - це ім'я файлу зображення. Image SEO починається з цього моменту, оскільки ми можемо використовувати ключові слова.

Найбільш важливе ключове слово має з'являтися на початку імені файлу. Наприклад, ім'я зображення заходу сонця на тлі міста Познань має виглядати наступним чином: poznan-zachod-slonca.jpg. Познань - головне ключове слово. Безумовно краще, ніж якщо б це було стандартне ім'я, наприклад dsc4598.jpg.

Ми хочемо, щоб Google визнавав, що зображення пов'язане з ним навіть "без огляду".

Масштабування зображення

Час завантаження сторінки впливає на його зручність і поведінку користувачів, які бажають його побачити якомога швидше. Після цього ми також звертаємося до контексту SEO, де завантаження сторінок, ймовірно, непрямо впливає на його позицію в результатах пошуку Google. Більш тривала завантаження сторінки, що погіршує роботу користувачів = нижчі позиції Google.

Завжди слід масштабувати зображення до розміру, який ви бажаєте представити на сторінці. Немає сенсу завантажувати 2500 х 2500 фотографій і змінювати розмір до 250 x 250 px. На сайті зображення буде невеликим, але воно повинно бути завантажене в повному розмірі, що однозначно збільшує час очікування для користувачів. Такі випадки трапляються досить часто.

Зменшення розміру файлу зображення

Коли наші зображення мають своє власне унікальне ім'я та відповідний розмір у пікселях, то необхідно максимально скоротити розмір самого графічного файлу.

За допомогою додаткових інструментів приходять, завдяки яким ми зменшуємо розмір файлу зображення без погіршення якості графіки. Можна, звичайно, просто зберегти зображення за рахунок збільшення стиснення повзунка. Тим не менш, рекомендується використовувати 100% якість фотографій, особливо на пристроях з дисплеєм сітківки, які все ще погіршують якість зображень, масштабуючи їх до великих розмірів. Цей процес викликає погіршення якості. При стисненні негативний ефект буде ще більш помітним.

Спеціальні інструменти, доступні на веб-сайтах, можуть зменшити зображення навіть кілька разів без будь-якої видимої втрати якості!

 • imageoptim.com
 • jpegmini.com
 • punypng.com
 • kraken.io

io

Розміщення фотографій у статті

Зображення розміщуються в області контексту, пов'язаної з вмістом запису. Додавання фотографій у будь-якому місці зменшує читабельність статті та вводить дезінформацію.

Опис під фотографіями (підписи)

Люди схильні сканувати статті своїми очима. У цьому допомагають всі типи заголовків, абзаців, жирних шрифтів або підписів. Було доведено, що підписи під зображеннями читаються до 300% частіше, ніж основний вміст запису. Таким чином, відсутність підписів або використання їх неправильно позбавляє користувачів можливості додаткового залучення.

Альтернативні описи (alt)

Альтернативні описи "представляють" вміст зображення у випадку, якщо він не був завантажений. У тегах alt потрібно показувати ключові слова, а довжина опису має становити від 5 до 15 слів. Давайте спробуємо описати картини найбільш природним чином.

Варто також відзначити, що за допомогою алгоритму Google alt теги не враховуються як спам. Це важче піддати себе пошуковій системі, стягуючи за допомогою ключових слів ключові слова, ніж поклавши слова десь на боці. Звичайно, все в міру, тому давайте подивимося на користувачів не на SEO.

Заголовки (назва)

Що робить тег заголовка? Ми використовуємо його для подальшого опису того, що знаходиться на малюнку, наприклад, атмосфера на ній або контекст фотографії. Тег заголовка надає менш релевантну інформацію. Не дублюйте теги alt у заголовках зображень. Якщо ми не маємо нічого розумного, пропустіть назву. Це додаткові маркери!

Це говорить про те, що тег заголовка не є важливим для SEO.

OpenGraph

Що таке OpenGraph? Цей тег використовується для позначення зображення, яке з'явиться після публікації статті в соціальних мережах. Саме про Facebook і Pinterest (Twitter має свої зображення; Twitter Cards - https://dev.twitter.com/cards/overview ).

У OpenGraph варто використовувати зображення найвищої якості, щоб соціальні медіа також виглядали не просто на нашому сайті.

Facebook має інструмент для налагодження посилань для OpenGraph. Якщо ми описали фотографії з тегом og: image і є проблема з їх відображенням на Facebook, ми можемо використовувати посилання https://developers.facebook.com/tools/debug/ і пояснити нашу проблему.

Мапа сайту XML

Якщо на нашому сайті є велика кількість фотографій, варто подумати про створення для них додаткової карти сайту (крім стандартних веб-сторінок сайту). У будь-якому іншому випадку рекомендується додати зображення до стандартної карти сайту.

TL; DR

Image SEO - це більше десятка порад для використання. Пам'ятайте, що Google все більше усвідомлює, що на фотографіях. Вона постійно працює над технологією розпізнавання зображень. Фахівці з Google навіть задіяли нейронні мережі для роботи. Пошук зображень значно зміниться в майбутньому. Тому варто подумати про оптимізацію зображень прямо зараз. Деякі поради:

 • давайте використовувати зображення, які відповідають контексту нашої публікації,
 • ми вибираємо відповідні назви файлів для наших зображень (ключові слова в назві файлу),
 • давайте переконаємося, що розмір зображення такий же, як і той, який відображається на сторінці (не менше, не більше!),
 • зменшити розмір файлу так, щоб сторінка і зображення завантажувалися швидше (ми використовуємо спеціальні інструменти),
 • додамо підписи / підписи, щоб полегшити сканування статті під час читання,
 • використовувати теги alt, тег заголовка необов'язковий (ми не дублюємо),
 • позначаємо фотографії тегами OpenGraph,
 • додамо фотографії на карту XML.

Image SEO - оптимізація зображень на сторінці з точки зору позиціонування

5 (100%) 3 голосів

Чи є 1 картина вартістю 1000 слів?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью