<
 • Главная
Статьи

Позиціонування

 1. Чому Google шукає?
 2. Чи варто інвестувати в позиціонування сайту?
 3. Основні переваги позиціонування веб-сайту
 4. Як працює процес позиціонування веб-сайту?
 5. Вибір відповідних фраз позиціонування
 6. Оптимізація та SEO Аудит
 7. Отримання посилань на сайт
 8. Моніторинг ефектів позиціонування та звітів
 9. Чому позиціонування сторінок є безперервним процесом?
 10. Як довго чекають ефекти?
 11. Чи може це бути швидше?
 12. Які сторінки ми розміщуємо?
 13. Довгий хвіст ...?
 14. Ми позиціонуємо місцеві компанії

Результати пошуку, які відображаються після введення будь-якої фрази в поле пошуку, поділяються на так звані органічні (природні) результати і платні результати. У верхній частині відображаються платні результати, а те, що знаходиться в середині - органічні результати. Те, що ми бачимо на першій сторінці пошуку, може відрізнятися. наприклад, у наведеному нижче прикладі можна побачити праворуч Графік знань, який не відображається для всіх запитів.

наприклад, у наведеному нижче прикладі можна побачити праворуч Графік знань, який не відображається для всіх запитів

Говорячи про розташування сторінок, ми маємо на увазі дії, за допомогою яких сторінка відображатиметься на найвищих позиціях саме в тому місці, де відображаються органічні результати пошуку.

Для деяких запитів пошукова система також відображає карти, які були інтегровані з природними результатами пошуку протягом тривалого часу. Якщо ваша компанія працює на місцевому ринку, є дуже висока ймовірність того, що вона з'явиться на картах. Зовнішній вигляд вашого сайту на картах також буде результатом процесу позиціонування.

Відповідно до того, що Google повідомляє, позиціонування веб-сайтів - це всі дії, пов'язані з оптимізацією сторінки, завдяки чому сторінка повинна бути більш помітною в пошуковій системі і генерувати більше трафіку. Термін позиціонування був прийнятий в Польщі - у світі він відомий як SEO, і це скорочення від пошукової оптимізації . Діяльність, яка називається позиціонуванням у Польщі, полягає в адаптації веб-сайту до того, що пошукова система Google очікує від нас отримати найкращі позиції в природних результатах пошуку, на фрази, які співвідносяться з тематикою розміщеного веб-сайту.

На даний момент позиціонування веб-сайту є найефективнішим способом реклами вашого сайту в Google. Поінформованість користувачів Інтернету зростає, і більше 95% користувачів, які використовують пошукові системи, використовують Google . Це є важливою причиною, чому ви повинні інвестувати в позиціонування сторінки в Google. У довгостроковій перспективі, завдяки позиціонуванню, ми можемо отримати набагато більше трафіку, ніж у Google AdWords.

Дізнайтеся, які переваги ви отримаєте, замовивши нам позицію вашого сайту.

Чому Google шукає?

Чому ми зосереджуємося на позиціонуванні в пошуку Google? Крім величезної популярності Google - це дозволяє легко і швидко знайти інформацію в Інтернеті. У дуже доступній формі можна отримати інформацію про послуги або продукти. У результатах пошуку також іноді представлені інші елементи, дуже корисні користувачам, такі як, наприклад, відео, розміщені на Youtube, актуальні новини з усього світу, карти з адресами компаній або відповіді на конкретні запитання. Поле відповіді - на даний момент (2018) - вже понад 10% всіх запитів, виконаних у пошуковій системі Google, відображають вікно відповіді .

Ініціюючи переговори з потенційними клієнтами, ми завжди запитуємо, чого вони хочуть досягти, просуваючи сайт у пошуковій системі. Виходячи з очікувань клієнта, ми коригуємо стратегію.

Важливо, що клієнт, а точніше його сайт, видно, де він принесе йому найбільшу вигоду. Це можуть бути органічні результати пошуку, а також платні посилання (Google AdWords), а також результати в картах Google - якщо клієнт працює на місцевому ринку.

Чи варто інвестувати в позиціонування сайту?

Безумовно, варто, тому що це дуже ефективна форма пошукової реклами, яка в довгостроковій перспективі принесе набагато кращі результати, ніж Google AdWords підтримує посилання , Ви повинні зрозуміти, що:

 • 95% людей, які використовують пошукові системи, використовують Google
 • Вхідні повідомлення Gmail мають 1,2 мільярди користувачів
 • 75% користувачів, які переглядають Інтернет, роблять це за допомогою смартфонів
 • 66 мільярдів людей у ​​всьому світі купують онлайн
 • Дуже велика кількість користувачів спочатку порівнюють пропозиції в Інтернеті перед покупкою в магазині
 • Важливість думок, які можна знайти в Інтернеті про певний продукт, послуги збільшуються - все більше і більше людей перед покупкою спочатку шукає думки за допомогою пошукової системи Google
 • Багато людей використовують пошукову систему для планування поїздок і канікул
 • Пошукова система - це місце, де можна знайти квартиру в оренду, новий автомобіль, перевіреного лікаря або ви можете придбати побутову техніку для вашого нового будинку

Незалежно від того, в якій галузі працює ваша компанія, якщо ви не інвестуєте в позиціонування веб-сайту, ви відсікаєте будь-яку з вищезгаданих можливостей для досягнення клієнта. Одержувачі надходять, оскільки пошукові системи стануть чимось звичайним і природним. Багато важливих рішень приймаються користувачами через пошукові системи. Варто слідувати тенденціям і починати оптимізувати веб-сайт сьогодні і інвестувати в його позиціонування, щоб відкритися для нових клієнтів.

Основні переваги позиціонування веб-сайту

Завдяки тому, що позиціонування є виконанням намірів користувача - це ефективна реклама. Користувач бачить, що він шукає - він вводить у пошуковій машині відповідну йому намір фразу і в результаті отримує пропозиції сторінок, найбільш придатних для введеного запиту. Таким чином, ви можете ознайомитися з детальною пропозицією компанії. Клієнти, які шукають, наприклад, хороший перукарський салон у Познані, можуть писати такі фрази: "перукарня познань", "хороший перукарня познань", "перукарня в Познані" тощо. read. У списку 10 найкращих результатів пошуку, 100% буде містити сторінки, які розташовані та найкраще підходять для введених фразами клієнта.

Під час процесу позиціонування ми аналізуємо дані, отримані з Google Analytics і консолі пошуку Google, і перевіряємо, яка комбінація ключових слів генерує найцінніший трафік. Таким чином, ми проводимо заходи для подальшого поліпшення видимості сторінки для найкращих фраз і найкращого перетворення - таким чином ми досягаємо найцінніших користувачів. Як ви можете бачити, це не процес сліпої дії та представлення нав'язливих оголошень у результатах пошуку, які не мають нічого спільного з наміром користувача.

Завдяки безперервній роботі над контентом, розширенням контенту сайту, ми досягаємо необмеженої кількості користувачів - з точки зору часу, ми можемо збільшити трафік на сайті на цілих кількасот відсотків. Нижче наведені результати для одного з доменів, які ми позиціонували. Збільшити видимість сторінки на Google і збільшити кількість фраз, що генерують трафік - все це завдяки розширенню вмісту веб-сайту.

 • У квітні 2017 року кількість користувачів, отриманих за органічними результатами: 741
 • У квітні, березні 2018 р. Кількість користувачів, придбаних органічними результатами: 1678
 • Стратегія, заснована на публікації 2-3 статей блогу на місяць протягом 8 місяців + отримання декількох посилань на місяць
 • За рік було придбано понад 15 тис. Користувачів і отримано 1041 цілей у формі встановлення контакту з компанією

Користувачів і отримано 1041 цілей у формі встановлення контакту з компанією

Незважаючи на зростаючі витрати на SEO, пов'язані з діяльністю, це все ще найдешевша форма реклами і найбільш ефективна - інвестуючи менше грошей, ми можемо отримати більші вигоди - на відміну від, наприклад, радіо, телебачення або преси, що рекламуються в пресі.

через Інтернет-аналітика і Google Analytics, ми можемо ефективно аналізувати наслідки позиціонування веб-сайту - не тільки з точки зору зростання трафіку, але й аналіз може бути перетворений, поведінка користувача на сайті та багато інших елементів, які впливають на рентабельність інвестицій - повернення ресурсів, інвестованих у позиціонування.

З кожним наступним місяцем співпраці з клієнтом, позиціонування приносить ще кращі результати і ще більше трафіку на сайті - і бюджети, вкладені в SEO діяльність, приділяють набагато більше уваги.

Ви отримуєте довгострокові вигоди, але ви повинні пам'ятати, що це постійний процес, і тільки завдяки систематичній роботі ви можете підтримувати хороші позиції в результатах пошуку. Реагуйте на дії конкурсу, які також вживають заходів для підвищення позиції свого сайту.

Ви відкриті для розвитку нових технологій і універсального доступу до Інтернету - незабаром будь-хто з майже будь-якої точки світу матиме доступ до Інтернету за допомогою смартфона - кожен, хто шукає послугу / продукт, зможе це зробити в будь-який час - так чому так багато втрачати потенціал пошукової системи та видимість вашого сайту в ньому ?

Як працює процес позиціонування веб-сайту?

Не забувайте дотримуватися інструкцій Google - тільки таким чином ми позитивно вплине на видимість веб-сайту. Весь процес позиціонування не найпростіший, але завдяки тому, що досвід наших фахівців великий, ми можемо значно зменшити штрафи / фільтри, які Google може накласти на сайт. Наприклад, для застосування методів агресивного позиціонування або неприродні посилання

Вибір відповідних фраз позиціонування

По-перше, ми аналізуємо фрази, пов'язані з вашим веб-сайтом, вибираємо найпопулярніші, які будуть розташовуватися на сторінці і які будуть тісно пов'язані з темою сайту.

Це один з ключових етапів позиціонування, оскільки кількість генерованих на сторінці результатів залежить від кількості генерованих потенціалів - будь то продаж або замовлення на обслуговування - важливо, щоб обрані фрази конвертували, а не генерували "порожній" трафік, який не дасть вам ніяких пільг. Для того, щоб вибрати правильні фрази, ми використовуємо основні інструменти, такі як планувальник ключових слів Google AdWords або Ahrefs . Багато інформації також можна отримати на основі аналізу конкуренції, який ми також робимо.

Звичайно, під час SEO-кампанії ми проводимо аналіз фраз і перевіряємо, які з них є ефективними, а які ні - якщо виявиться, що одна з фраз не конвертує, ми відмовляємося від їх позиціонування і зосереджуємося на тих, які генерують більш цінний трафік.

Оптимізація та SEO Аудит

Це також дуже важливі елементи, які є частиною всього процесу позиціонування веб-сайтів - без основного seo аудит і оптимізація, всі інші заходи не повинні бути прийняті - тим більше, оптимізація також є безперервним процесом. Консультуючись з клієнтом, ми вносимо відповідні зміни до коду веб-сайту - деякі зміни видно користувачам, а деякі - це зміни, які, наприклад, впливають лише на швидкість завантаження сторінки. Технічний аналіз сайту повинен здійснюватися скрупульозно - на його основі ми впроваджуємо зміни, які можуть навіть поліпшити позицію сторінки, не переходячи до наступного етапу діяльності, що є створенням посилання (створення посилання на сторінку)

Найчастіше вносилися зміни на веб-сайти (основи оптимізації):

 • Конфігурація назв і описів сторінок - мета-заголовок і мета-опис - Обидва елементи можна знайти в головній частині сторінки. Заголовок має значний вплив на позицію в пошуковій системі, а опис підсторінок може впливати на клік у результатах пошуку. Чим краще написано опис, тим більш привабливим буде зір користувача і тим краще.
 • Перевірка метатегів роботів - чи не заблоковано сайт перед індексацією, в деяких місцях ми свідомо використовуємо ці теги, щоб запобігти індексування непотрібних підсторінок і усунути дублювання внутрішнього вмісту
 • Введення канонічних посилань - канонічний тег також використовується для захисту сторінки від дублювання внутрішнього (і зовнішнього) контенту
 • Проектування та оптимізація структури сайту
 • Створення карти сайту - як у форматі HTML, так і у форматі XML
 • Перевірка внутрішніх і зовнішніх посилань - добре продумана структура внутрішніх посилань і їх оптимізація дозволяє ефективно збільшити видимість веб-сайту в пошуковій системі
 • Перевірка та введення будь-яких 301 переадресацій
 • Оптимізація швидкості завантаження сторінок і перевірка, чи мобільна версія веб-сайту добре розроблена - як правило, це поліпшення сайту, так що це найкорисніше для користувачів
 • Впровадження графіки, фотографій у відповідних розмірах - оптимізація графіки суттєво впливає на швидкість завантаження сторінки - перевіряє, чи мають зображення відповідні атрибути alt
 • Конфігурація структурованих даних - ці дані дозволяють легше зрозуміти пошукову систему, що таке зміст сайту
 • Ретельний аналіз контенту на сайті та його оптимізація з точки зору якості та змісту. Аналіз включає в себе, серед іншого, перевірку відповідних заголовків і відповідність вмісту позиційним фразам.

Отримання посилань на сайт

Алгоритм пошукової системи Google з самого початку був побудований на основі посилань, які вказують на значення даної сторінки - весь час, адже значення посилань, що ведуть на сторінку, дещо знизилося (не рахуючи зараз, але якість посилань), але все ще дуже важливий фактор, що бере участь у процесі позиціонування всього сайту і навіть посилання можуть впливати на вашу позицію не ітераційним способом ,

Придбавши зовнішні посилання, ми збільшуємо позицію сторінки в Google. Такі посилання публікуються на зовнішніх веб-сайтах - іноді це дуже важко отримати, тому найбільша вартість, яку витрачає клієнт шляхом інвестування в SEO вашого сайту, - це вартість, пов'язана з отриманням посилань.

Перш ніж приступити до придбання посилань, ми спочатку проаналізуємо конкурс, перевіримо, які посилання вони побудували, на яких портали мають посилання, і більше чи менше, скільки посилань нам потрібно, щоб конкурс перейшов. Ми отримуємо тільки цінні посилання - ми публікуємо вміст на власних веб-сайтах, а також на порталах з високою репутацією. Ми намагаємося шукати посилання, які переведуть на збільшений трафік на сайті клієнта.

Ми розробляємо стратегію переважно на основі аналізу конкуренції, під час якої ми звертаємо увагу на такі елементи, як:

 • Загальна кількість посилань, що ведуть до сайтів конкурсу з результатами пошуку TOP10
 • Якість посилань, які конкурс набув - іноді виявляється, що ми не можемо конкурувати з даною компанією, оскільки їхні посилання публікуються на найбільших веб-сайтах - з низьким бюджетом конкурують з такими веб-сайтами практично неможливо
 • Ми перевіряємо, як виглядає розподіл якірного тексту в конкурентних посиланнях - знати як зв'язати сторінку клієнта в нашій кампанії з побудови посилань.
 • Визначаємо суб'єктивність посилань - найсильнішими посиланнями є тематичні посилання, отримані з тематично пов'язаних сторінок
 • Ми перевіряємо, які типи посилань отримує конкурс - чи є ці посилання лише текстом або, можливо, також живописними - як виглядає їхня дистрибуція з точки зору nofollow / dofollow

Моніторинг ефектів позиціонування та звітів

Використання таких інструментів, як:

 • Консоль пошуку Google (інструмент, за допомогою якого ми бачимо, які фрази користувач вводить на сторінку, які з цих фраз найчастіше вводяться в Google, ми також маємо інформацію про будь-які помилки в оптимізації сторінки - ми також бачимо, які посилання придбані на сайті - основні функції цього інструменту)
 • Google Analytics (Дуже потужний аналітичний інструмент для вимірювання поведінки користувачів) дає нам інформацію не тільки про трафік, але і про якість цього трафіку на веб-сайті.) Завдяки цьому ми знаємо, як виглядає процес покупки, де втрачаємо клієнтів, які сторінки найчастіше переглядають, і багато іншого )
 • Ahrefs (Інструмент, головним чином, для аналізу посилань, що ведуть до веб-сайту та показування збільшення трафіку на сайті)
 • Senuto (Інструмент, який показує нам видимість веб-сайту в пошуковій системі та його збільшення або зменшення)

ми перевіряємо зміни трафіку на веб-сайті. Які ефекти клієнт отримує завдяки позиціонуванню. Ми вважаємо, що звітність клієнтам надзвичайно необхідна - необхідно чітко і прозоро проілюструвати, що було зроблено, що зроблено і чому ми повинні інвестувати ще більше у конкретні SEO-діяльності.

Завдяки панелі клієнта, кожен може переглянути поточні позиції в пошуковій системі - і ми, з нашого боку, гарантуємо кожну щомісячну звітність не тільки про позицію сторінки в даному місяці, але й надсилаємо рекомендації та план дій на наступні місяці.

Позиціонування веб-сайтів завжди має виконуватися паралельно з аналізом ефектів, що дозволяє швидко корегувати стратегії SEO.

Чому позиціонування сторінок є безперервним процесом?

Позиціонування не є одноразовою послугою - це безперервний процес, що складається з систематичної роботи над змістом веб-сайту та його оптимізації, а також систематичного отримання посилань на сайт . Це також постійний аналіз поточних тенденцій у сфері SEO та моніторингу конкурентної діяльності . Пошук Google постійно змінюється - алгоритм пошукової системи не є постійним, але постійно змінюється.

Ви повинні мати це на увазі і коригувати свою діяльність по позиціонуванню так, щоб ви не втратили контакт з конкурентами - тільки систематична робота стабілізує вашу позицію в пошуковій системі google і ефективно конкуруватиме з іншими веб-сайтами з результатів пошуку TOP10.

Як довго чекають ефекти?

Весь процес позиціонування веб-сайту - це безперервний процес. Час, коли ваш веб-сайт починає з'являтися на першій сторінці результатів пошуку, залежить від того, що є конкуренцією за фрази, які ви хочете, щоб сторінка відображалася високо. У разі високої конкуренції, період очікування для так званих TOP10 може тривати від 4-6 місяців. Якщо обрані вами фрази менш конкурентоспроможні, то позиціонування вашого сайту в TOP10 може зайняти набагато коротше - найчастіше це займає 1-2 місяці. Перші ефекти позиціонування зазвичай видно через 2-3 тижні від початку роботи (у випадку, коли новий домен позиціонується, раніше не оптимізований і не позиціонується). Пам'ятайте, отже, що кінцевий ефект залежить від конкурентоспроможності галузі, в якій працює ваша компанія.

Ви хочете знати, як довго нам знадобиться досягти top10 для вашого сайту?

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Чи може це бути швидше?

Якщо ви стурбовані тим, що вам доведеться чекати довгий час, перш ніж сторінка почне з'являтися в десяти результатах пошуку, ви можете скористатися додаткову пропозицію спонсорських посилань - тоді, майже відразу, ваш сайт може бути показаний в місцях, де відображаються платні результати пошуку. Потім ви можете почати заробляти, перш ніж ваш сайт досягне хороших органічних результатів. Ми також нагадуємо, що під час підписання угоди про позиціонування веб-сайту ви отримуєте повністю безкоштовну кампанію AdWords з бюджетом у 350 злотих за клік. Такого бюджету буде достатньо для того, щоб відобразити свій сайт у результатах, що виплачуються протягом місяця (у випадку фраз з низькою конкуренцією або середньої конкуренції).

Які сторінки ми розміщуємо?

Окрім невеликих веб-сайтів та візитних карток, ми також займаємося позиціонуванням інтернет-магазинів, де їх оптимізація є надзвичайно важливою. Трафік, створений на таких веб-сайтах, як інтернет-магазини, інтернет-книжкові магазини, надходить в основному з так званих довгий хвіст. У випадку таких веб-сайтів дуже важливо оптимізувати їх, перш ніж ми почнемо працювати на цих типах сайтів, рекомендуємо провести повний аудит, який буде вказувати, які елементи слід покращити, оптимізовані для досягнення трафіку на сайті, породженого тисячами фраз.

Довгий хвіст ...?

Принцип довгого хвоста і широкого позиціонування полягає в тому, що переважна більшість продажів генерується за допомогою нішевих фраз, які складаються з трьох або більше ключових слів. Щоб генерувати високий трафік з багатьох тисяч нішевих фраз на сайті, його слід оптимізувати відповідно. Оптимізація окремих підсторінок з категоріями продуктів дозволяє ефективно просувати магазин за тисячами фраз. Якщо ви зацікавлені в просуванні магазину, зв'яжіться з нами.

Ми позиціонуємо місцеві компанії

Якщо ваша компанія працює переважно на місцевому ринку, ця пропозиція орієнтована на вас. Позиціонування для місцевих фраз набагато дешевше в порівнянні з розташуванням сторінки на загальних і конкурентних фразах. Поєднуючи ключове слово з назвою міста, ми можемо генерувати дуже добре націлений трафік на ваш сайт.

У зв'язку з тим, що наше агентство SEO розташоване в Познані, ми вирішили ввести спеціальну знижку для всіх: "Познань - ОК!" - Кожен, хто в електронній пошті або надісланий через контактну форму дасть цей пароль, отримає знижку 10% на позиціонування веб-сайт . Після того, як ми зробимо оцінку, ми надішлемо Вам інформацію про остаточну ціну, враховуючи знижку в 10%.

Чому Google шукає?
Чи варто інвестувати в позиціонування сайту?
Як довго чекають ефекти?
Чи може це бути швидше?
Які сторінки ми розміщуємо?
Чому Google шукає?
Чому ми зосереджуємося на позиціонуванні в пошуку Google?
Чи варто інвестувати в позиціонування сайту?
Як працює процес позиціонування веб-сайту?
Чому позиціонування сторінок є безперервним процесом?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью