<
 • Главная
Статьи

Скільки коштує бензин в Канаді ?.

 1. Ціна бензину в Канаді
 2. Ціна на бензин в Галіфаксі
 3. Ціна бензину в США

Добрий день всім, кому цікава  життя в Канаді Добрий день всім, кому цікава життя в Канаді . А життя таке, що ціна на бензин в Канаді зростає з кожним днем. Сьогодні ми в Галіфаксі віддаємо 1.41 долара за літр Regular (це приблизно відповідає російському 92-му бензину) - майже в півтора разу більше, ніж росіяни або американці за той же літр.

Ціна бензину в Канаді

Ціна на бензин - один з найпомітніших цінових показників. Але показників ЧОГО?

У Канаді - це показник високих податків. Податки в Канаді великі і знамениті. Є куди витрачати - безкоштовна медицина, наприклад, зовсім не так вже безкоштовна для платників податків.

Ось де буде доречно згадати сайт updiet.info - з такими цінами на все (не тільки на бензин) - нам загрожує швидке лікування анорексії силами тієї ж безкоштовної канадської медицини.

До речі, ціна бензину в Канаді нерівномірна. Нафтовидобувні провінції і столичний Онтаріо насолоджуються відносно низькими цінами. Всі інші платять на 10-15 центів більше.

Скільки коштує бензин в Канаді (скріншот сайту GasBuddy.com)

Популярний жарт: "Ціна на бензин росте через збільшення витрат на перевезення бензину через зростання цін на бензин". І в ній тільки частка жарту. Віддалений від центру Галіфакс - тому приклад.

Ціна на бензин в Галіфаксі

Я свою Kia Forte заправляю сьогодні за 1.41 долара за літр, дисконтна карта дає ще пару центів знижки.

В Торонто , Як видно з карти цін - літр обійдеться за ціною до 1.30 долара. Причому, забавно, після 11 вечора він ще більше дешевшає. Я цим користувався коли жив в Торонто , Можна трохи заощадити, тим більш чутливо для розвізника піци. Після 11 вечора на заправках - черги.

У Галіфаксі такої фішки немає, ціна на бензин однакова і вдень і вночі і змінюється щотижня по п'ятницях.

Загальне правило для автотуриста в Канаді : Заправляємося там, де дешевше. Їдемо в Торонто - тягнемо через дорогий Квебек до Онтаріо - там бензин дешевше. їдемо на Острів Принца Едварда - заправляємося там.

Ціна бензину в США

Нещодавно в Каліфорнії через аварії на НПЗ злетіли ціни на бензин. Середня ціна в Лос-Анджелесі в жовтні 2012 року досягла астрономічних висот в 4.70 долара за галон (1.23 долара за літр). Ми з півночі дивимося із заздрістю на такі "злетіли" ціни.

Американців можна зрозуміти. Їх низькі ціни (а в США, в порівнянні з Канадою, набагато дешевше абсолютно все) - історично склалися і пов'язані з силою долара США.

Скільки коштує виробництво стодолларовой банкноти? Нехай 10 центів. А скільки нафти можна прикупити на 100 доларів? При $ 50 за барель - два бареля. І це - для будь-якої країни світу, крім США. Америка купує ці два бареля нафти за ті самі 10 центів, витрачений на виробництво купюри. Ось і секрет низьких цін в США.

Канада володіє другими за величиною розвіданими запасами нафти в світі. Правда, добувати її нелегко і якість до переробки не найкраще. Але тим не менше. Нафти багато. На жадібність нафтових корпорації звалити найпростіше і вони, до речі, теж не бідують. Але, думаю, дорогий бензин в Канаді - це через наших податків.

Платити більше, ніж сусіди-американці, неприємно. Але доведеться. Долар - це світова валюта і не слід порівнювати себе з США.

Втішить те, що платимо набагато менше, ніж європейці (включаючи нафтовидобувну Норвегію, наприклад).

А вам бензин "б'є по кишені"? Пишіть в коменти!

Діліться прочитання в соціалках за допомогою кнопочок соціальних мереж, які ви бачите зліва 😉 Підписатися на оновлення блогу можна за допомогою RSS , Можна отримувати оновлення по емейл (форми підписки - нижче) або лайкнути по сторінці блогу в улюбленій соціалці (адреси сторінок - в шапці блогу вгорі). Слідкуйте за новинами з Канади.

А на десерт - ви коли-небудь бачили хохуля? 😀.

Але показників ЧОГО?
Скільки коштує виробництво стодолларовой банкноти?
А скільки нафти можна прикупити на 100 доларів?
А вам бензин "б'є по кишені"?
А на десерт - ви коли-небудь бачили хохуля?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью