<
 • Главная
Статьи

Як і з чого роблять газовану воду?

 1. З чого роблять газовану воду?
 2. виробництво газованої
 3. заповнення тари
 4. завершення виробництва

Газована вода - приємний на смак шиплячий напій, втамовує спрагу в будь-який час року. Складається з суміші чистої води і вуглекислого газу. Людству вона відома вже кілька тисяч років, про що свідчать записи Гіппократа в його трактатах про лікувальні властивості газованої води. Буває натуральної з природних джерел і створеної людьми з використанням спеціальної апаратури. Газована вода - приємний на смак шиплячий напій, втамовує спрагу в будь-який час року

Бульбашки вуглекислого газу в газованій воді

До початку XVIII століття вона була доступною малому колі людей, але після промислової революції отримала широке поширення серед всього населення. Зараз газовану воду можна знайти на прилавках всіх продуктових магазинів або в автоматах з прохолодними напоями. Але, рідко хто здогадується, як і де робиться газована вода і при першому ковтку у багатьох виникає питання про те, так як же роблять газовану воду?

Цікавий факт

: Першу газовану воду зробив Джозеф Прістлі в 1767 році. Він зібрав вуглекислий газ з чана з заграв пивом і наситив їм чисту воду.

З чого роблять газовану воду?

Обробка води при виробництві газованої

В автоматах і на заводах газована проводитися за одним принципом. Спочатку готується вода, а після її насичують вуглекислим газом. Воду беруть чисту з природних джерел. За необхідності пропускають через фільтри для очищення води. Її перевіряють на наявність сторонніх хімічних добавок, бактерій і різних домішок. Після розливають в цистерни і зберігають до початку виробництва.

Вуглекислий газ в балонах

Вуглекислий газ привозять в балонах або виділяють на самому заводі з використанням спеціальної апаратури. Тару і етикетки для готової продукції привозять в уже підготовленому вигляді і розміщують в конвеєр на спеціальні стрічки для подальшого заповнення. Додатково її можуть промити чистою водою або нанести на поверхню спеціальний малюнок. Барвники та ароматизатори вибираються тільки натуральні без додаткових хімічних сполук. Для отримання солодких вод, до газованої води додають сироп з фруктози.

виробництво газованої

Вода перекачується в спеціальну ємність, в яку за рецептом додають ароматизатори та барвники. За необхідності проводять перевірку концентрації всіх компонентів і відправляють воду на етап насичення.

За необхідності проводять перевірку концентрації всіх компонентів і відправляють воду на етап насичення

сатуратор

За водопроводу вода надходить у велику цистерну, яку називають - сатуратор. Вона складається з декількох ємностей, насосів і системи автоматизованого управління. Далі під високим тиском надходить вуглекислий газ. Він насичує воду, в результаті чого утворюється вугільна кислота Н2СО3 - з'єднання молекул води і вуглекислого газу. З'єднання нестабільно, тому при струшуванні утворюються не відчутні на запах, але дуже приємні на смак бульбашки газу. Пропорції води і вуглекислого газу підбираються настільки точно, що після насичення, газована вода відправляється на етап розливу в пляшки.

Цікавий факт: з недавніх пір газовану воду почали використовувати для отримання безлічі різноманітних коктейлів, додають в випічку і слабоалкогольні напої. Дивовижні властивості напою, дозволяють його використовувати в усіх сферах харчової промисловості.

заповнення тари

Розлив газованої води

Готова газована вода по системі водопроводу надходить в дозатор. По конвеєру до системи наповнення переміщаються пляшки і заповнюються готової газованою водою. Залежно від розміру ємностей, в хвилину апарат може заповнювати до 150 пляшок. Після наповнення спеціальний механізм герметично закриває шийку пластикової чи металевої пробкою. Надалі на поверхню приклеюється етикетка або наноситься малюнок торгової марки.

завершення виробництва

Контроль якості та наповнення пляшки, проводитися з використанням лазера і комп'ютера. Система за мілісекунди оглядає пробку, рівень води і визначає приблизний вага. Контролер ОТК оглядає пляшки на наявність шлюбу і сторонніх предметів усередині. Після цього, газована вода готова до упаковки в ящики і відправленню на прилавок магазину.

Газована вода завдяки своєму прекрасному смаку подобається дорослим і дітям. Її виробництво не вимагає великих витрат, тому, вона стала доступна всім і кожному бажаючому втамувати спрагу або насолодитися дивним смаком. Суміш солодкої води і вуглекислого газу, найкращий засіб підняття настрою на цілий день.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Рейтинг: 4.9 / 5. З 7 голосів.

Please wait ...

З чого роблять газовану воду?
Але, рідко хто здогадується, як і де робиться газована вода і при першому ковтку у багатьох виникає питання про те, так як же роблять газовану воду?
З чого роблять газовану воду?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью