<
 • Главная
Статьи

25 сайтів, де можна розмістити портфоліо!

 1. міжнародні сайти
 2. Сайти Росії і СНД

Тут зібрані сайти, де можна розмістити портфоліо дизайнерам, фотографам, ілюстраторам і представникам інших творчих професій. Більшість сайтів безкоштовні, і дозволяють розмістити портфоліо в Інтернеті відразу після реєстрації.

міжнародні сайти


 1. Dribbble.com - спільнота дизайнерів. Розміщувати портфоліо на сайті можуть веб-дизайнери, графічні дизайнери, ілюстратори та представники інших суміжних творчих спеціальностей. Для реєстрації потрібно запрошення від користувача.
 2. Behance.net - міжнародний каталог дизайнерів. Можна викладати зображення і відео. Ресурс дуже великий і популярний.
 3. Portfolio.deviantart.com - розділ для портфоліо на великій та відомій соціальній мережі художників DeviantArt. До 100 зображень можна викласти безкоштовно. Є варіант платного розміщення - він дозволяє додавати необмежену кількість робіт.
 4. Carbonmade.com - сайт для розміщення портфоліо дизайнерів, фотографів, ілюстраторів, копірайтерів, архітекторів та інших фахівців. Сайт платний.
 5. Coroflot.com - спільнота дизайнерів. У портфоліо на сайті можна додавати необмежену кількість робіт.
 6. Bleidu.com - сайт для створення портфоліо дизайнерів, фотографів, художників, моделей та інших представників творчих професій.
 7. Viewbook.com - сайт для розміщення портфоліо фотографів. Заточений під розміщення фотографій. Сайт платний.
 8. Society6.com - сайт, де дизайнери, художники можуть розмістити свої роботи, а відвідувачі сайту - замовити різні предмети з авторським дизайном. За замовлені речі автор отримує комісію.
 9. Cargocollective.com - платформа для створення свого сайту-портфоліо. Буде корисна дизайнерам, ілюстраторам, фотографам.
 10. Flickr.com - дуже популярний сервіс для зберігання фотографій і відео.
 11. Portfoliosfriend.com - сервіс для розміщення робіт дизайнерів, фотографів, ілюстраторів. Роботи розміщуються у вигляді превью, при кліці на превью роботи відбувається перехід на сайт автора.
 12. Krop.com - платформа для створення сайтів-портфоліо дизайнерів, ілюстраторів, фотографів. Сервіс платний.
 13. Dunked.com - сервіс для створення сайтів-портфоліо фотографів, художників, дизайнерів. Використання платне.
 14. Portfoliobox.net - інструмент для створення онлайн-портфоліо фотографів, дизайнерів, художників, стилістів, моделей, архітекторів. Переклад веб-сайтів на російську мову. Є можливість підключення інтернет-магазину, блоку, завантаження відео. До 50 зображень можна розмістити безкоштовно.
 15. Squarespace.com - конструктор сайтів. Має широкий функціонал (можна розгорнути фотогалерею, інтернет-магазин, Лендінгем-пейдж, блог і т.д.).
 16. Myportfolio.com - платформа для створення сайтів, орієнтована на дизайнерів, фотографів. Portfolio безкоштовно для користувачів Adobe Creative Cloud.

Сайти Росії і СНД

 1. Revision.ru - російськомовна спільнота дизайнерів. Існує з 1999 року. Сюди можна додавати свої роботи, а користувачі можуть їх переглядати, оцінювати, відправляти повідомлення.
 2. Webstack.ru - сайт для веб-дизайнерів і замовників їхніх послуг. Тут можна розмістити свої роботи. Для реєстрації потрібно написати адміністрації сайту на e-mail.
 3. Techdesigner.ru - спільнота дизайнерів, ілюстраторів, 3д-моделлер. Тут можна викласти свої роботи на обговорення. Кращі роботи можуть потрапити в каталог і довічно розміщуватися в ньому.
 4. Portfolios.ru - сервіс для створення онлайн-портфоліо фотографа, дизайнера. Можна додавати зображення, а також flash-ролики, відео з YouTube і Vimeo. До 15 зображень можна завантажити безкоштовно, безлімітний тариф платний.
 5. 4portfolio.ru - безкоштовний сайт для створення портфоліо фахівців в будь-яких областях.
 6. Nerve.ru - сайт, де можуть створити портфоліо фотографи, художники, дизайнери.
 7. Illustrators.ru - спільнота ілюстраторів і художників, де автори можуть викладати свої роботи.
 8. Formo.ua - проект для дизайнерів інтер'єрів, де фахівці можуть розмістити приклади своїх робіт.
 9. Russiancreators.ru - сайт для представників творчих професій: дизайнерів, художників, ілюстраторів, фотографів, скульпторів та інших фахівців, де можна в тому числі розмістити портфоліо.

Корисні матеріали по темі:

Рекомендуємо

Програміст - професія, затребувана в усі часи. У нашому огляді Ви знайдете кращі сайти для пошуку вакансій в області IT, багато з яких ...

Багато копірайтери починають кар'єру на біржах, де можна писати тексти на замовлення або продавати готові статті. У даній статті представлений рейтинг ...Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью