<
 • Главная
Статьи

Як додати або видалити програму з автозавантаження Windows

 1. Як додати програму в автозавантаження в windows
 2. Додавання через через папку
 3. Використання реєстру для додавання
 4. Для Windows 7 є 2 способи
 5. Для Windows 8
 6. Як прибрати програму з автозавантаження
 7. Чистимо автозавантаження за допомогою налаштувань
 8. Використовуємо утиліту MSCONFIG
 9. Стороннє рішення Autoruns

Автозавантаження програм в Windows 7, а також в будь-яких інших її версіях виконує автоматичний запуск програм і додатків відразу після включення комп'ютера. Зазвичай в неї додають програми, що працюють постійно, поки ви перебуваєте в режимі роботи.


Зазвичай в неї додають програми, що працюють постійно, поки ви перебуваєте в режимі роботи

Це дуже зручно для користувача, так як немає необхідності постійно вручну запускати все, що потрібно для роботи, при кожному включенні комп'ютера. Однак багато розробників користуються цим, намагаючись додати в автозавантаження якомога більше своїх додатків. В результаті автоматичне завантаження наповнюється не тільки потрібними користувачеві програмами, а й тими, які практично не використовуються.

При цьому в міру заповнення автозавантаження починає знижуватися продуктивність самого комп'ютера. У даній статті ми розповімо вам, як додати потрібну програму в автозавантаження windows, а також видалити її.

Як додати програму в автозавантаження в windows

Додати програму в автозавантаження можна двома основними способами: через папку і реєстр. Далі ми докладно розглянемо кожен з цих способів.

Додавання через через папку

Даний спосіб є найпростішим і одночасно найзручнішим, для користувачів, які не вміють працювати з реєстром або просто не шукають складних шляхів.

Для цього необхідно перейти за наступним шляхом:

Локальний диск (С) >>> ProgramData >>> Microsoft >>> Windows >>> Головне меню >>> Програми >>> Автозавантаження

Зверніть увагу: спочатку ви повинні вибирати той диск, на який встановлена ваша операційна система Windows. У нашому випадку це Локальний диск (С).

Далі необхідно помістити в папку «Автозавантаження» ярлики тих програм, які ви хочете, щоб завантажувалися при включенні комп'ютера. Щоб створити такий ярлик, потрібно клацнути по файлу програми правою кнопкою, а потім вибрати «На робочий стіл». Всі потрібні ярлики з робочого столу просто поміщаємо в цю папку.

На замітку: для зручності можна створити ярлик самої папки «Автозавантаження» і помістити його на робочий стіл, щоб в майбутньому довго не шукати її.

Використання реєстру для додавання

Даний спосіб не такий популярний, як попередній, але розповісти про нього все-таки необхідно.

Перше, що потрібно зробити - це викликати вікно реєстру. Для цього на клавіатурі необхідно натиснути комбінацію клавіш Win + R.

На замітку: клавіша «Win» розташована поруч з кнопкою «Пропуск» і на ній зображений значок Windows.

В результаті відкриється вікно «Виконати», в рядку цього вікна необхідно прописати «regedit», а потім натиснути OK або Enter.

Якщо у вас не відкриває це вікно, натисніть сполучення клавіш Win + R, то в цьому випадку є інший варіант.

Для Windows 7 є 2 способи

 • Пуск >>> Виконати;
 • Пуск >>> в рядку пошуку вбиваємо regedit, при цьому система знайде саме це файл, який ми і будемо запускати.

Пуск >>> Виконати;  Пуск >>> в рядку пошуку вбиваємо regedit, при цьому система знайде саме це файл, який ми і будемо запускати

Для Windows 8

Необхідно відкрити плитковий інтерфейс >>> викликати праву панельку >>> вибрати значок лупи >>> вписати regedit.

В результаті у нас відкривається вікно реєстру. В даному вікні потрібно відкрити необхідні папки реєстру:

HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Windows / CurrentVersion / Run

У кінцевій гілці ми побачимо список наших програм, які в даний момент знаходяться в автозавантаженні. У нашому випадку цей список включає в себе:

Далі на будь-якому порожньому місці потрібно натиснути правою кнопкою мишки і провести наступні дії:

Дані дії дозволяють створити новий рядок. Назву можна придумати будь-який, але тільки латинськими символами. Після того, як новий рядок створена, робимо по ній подвійний клік лівою кнопкою мишки. Відкриється вікно для зміни строкового параметра, в якому в спеціальному полі необхідно прописати шлях до файлу потрібного нам додатки.

Для того, щоб дізнатися цей самий шлях, потрібно клікнути по ярлику цього додатка правою кнопкою мишки, вибрати пункт «Властивості» і далі вкладку «Об'єкт». В даній вкладці ви побачите шлях до файлу, який потрібно прописати в строковому параметрі рядка реєстру.

Необхідно скопіювати даний шлях разом з ковичкі, а потім вставити його в поле «Значення» рядки реєстру. Далі натискаємо «ОК» і наше додаток або програма потрапляє в автозавантаження.

Як прибрати програму з автозавантаження

Існує кілька способів, як відключити автозавантаження програм windows. До них можна віднести наступні:

 • настройка самої програми;
 • вбудована утиліта;
 • сторонні додатки.

Чистимо автозавантаження за допомогою налаштувань

Найпопулярнішим з них є зміна налаштувань самої програми і відключення у неї функції автоматичного запуску при включенні комп'ютера. І багато користувачів використовують саме цей спосіб.

Погляньмо на цей спосіб на прикладі програми uTorrent. Щоб видалити її з автозавантаження необхідно виконати наступні дії:

Налаштування >>> Установки програми або просто натиснути комбінацію клавіш CTRL + P.

У вікні, необхідно перейти на вкладку «Загальні» і зняти галочку з функції «Запускати uTorrent разом з Windows». Після цього зберігаємо налаштування натисканням кнопки «ОК».

Дані дії дозволяють видалити практично будь-яку програму з автозавантаження Windows. Щоб зміни вступили в силу необхідно перезавантажити комп'ютер.

Використовуємо утиліту MSCONFIG

Операційна система Windows має на своєму рахунку дуже корисну утиліту, яка надає користувачам можливість керування конфігурацією системи, а називається вона відповідно «Конфігурація системи». За допомогою даної утиліти можна прибрати програми з автозавантаження windows всіх версій, а також управляти різними параметрами і службами операційної системи.

Для того, щоб запустити утиліту MSCONFIG, можна виконати два варіанти дій:

 • Пуск >>> Виконати >>> MSCONFIG;
 • Win + R >>> MSCONFIG.

Пуск >>> Виконати >>> MSCONFIG;  Win + R >>> MSCONFIG

Коли ці дії будуть виконані, має з'явитися віконце з конфігурацією системи, в якому необхідно вибрати вкладку «Автозавантаження». Саме у ній надана можливість виключати будь-яку програму з автозапуску. Щоб це зробити, потрібно всього лише прибрати галочку біля назви потрібної програми і зберегти зміни, натиснувши на кнопку «ОК».

Щоб це зробити, потрібно всього лише прибрати галочку біля назви потрібної програми і зберегти зміни, натиснувши на кнопку «ОК»

Крім цього дана утиліта дозволяє відключити ті служби, які вам не потрібні. Тим більше, що подібні служби можуть використовуватися для автоматичного завантаження різних додатків.

Для цього необхідно відкрити вкладку «Служби» і активувати функцію «Не відображати служби Майкрософт».

Далі уважно ознайомтеся зі списком програм, так як деякі з них запускаються як служби. Якщо необхідно, то просто відключіть їх, а робиться це все абсолютно також.

Стороннє рішення Autoruns

Крім вбудованих утиліт, прибрати програму з автозавантаження можна за допомогою сторонніх програм, які створені саме для вирішення подібних завдань. Однією з популярних таких програм є Autoruns.

Все, що необхідно зробити - це завантажити і запустити Autoruns. У вікні програми нас цікавлять вкладки Logon і Services. Перша відповідає за автозавантаження, а друга за служби.

Перша відповідає за автозавантаження, а друга за служби

Всі дії аналогічні, що й у вбудованій утиліті. Знімаємо галочку, де це потрібно, а ось зберігати зміни немає необхідності, вони вступають в силу автоматично. Тепер Ви самостійно можете прибрати з автозавантаження зайві програми.Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью