<
 • Главная
Статьи

Як качати безкоштовно - 3. В Україні, Росії та в інших місцях, де є швидкісний Інтернет

C моменту написання статті  Як качати безкоштовно  і  ЯК КАЧАТЬ БЕЗКОШТОВНО - 2  пройшло два роки C моменту написання статті Як качати безкоштовно і ЯК КАЧАТЬ БЕЗКОШТОВНО - 2 пройшло два роки. Дуже багато що змінилося в цьому світі за цей час. Ми вирішили з вашою допомогою апгрейдити матеріал за станом на літо 2010 року.


Немає нічого дивного в тому, що вам хочеться отримувати якомога більше новітніх програм, музики, фільмів безкоштовно. У цій статті ми розповімо, як це зробити всіма доступними в Високосокоростном Інтернеті способами.

Євген Соболь, broadband.org.ua
Ситуації, коли просунуті користувачі безкоштовно скачують будь-який матеріал з електронних мереж, складно дати правову оцінку, так як в Україні відсутнє законодавство, яке описує процеси поширення інформації в комп'ютерних мережах. Теоретично, явно заборонена масова ретрансляція будь-яким авторським матеріалу, проте наскільки такий може в наших умовах приміщення її в електронні мережі без мети заробити на цьому, сказати важко. Просунута частина комп'ютеризованого населення новинки отримує через Інтернет та інші комп'ютерні мережі, благо сучасні технології цифрового копіювання дозволяють копіювати що завгодно у кого завгодно без всяких економічних посередників. Адаптація населенням нових технологій сприяє розвитку широкосмугових цифрових мереж, за якими вільно гуляють файли з усім, що користувач побажає - причому у всіх випадках він може це отримати безкоштовно.
Розгорнуті комп'ютерні мережі до яких підключені мільйони українців містять багатющі колекції програм, фільмів і музики - їх просто можна скачати (внутрішній трафік в таких мережах безкоштовний). Багато що можна скачати і з тих же глобальних пірінгових мереж, більшість яких спокійно функціонують, незважаючи на регулярні атаки з боку медіабізнесу. У нашій країні ще главентствует "комунізм" в цій справі, і бути частиною "національного файлообміну" зараз дуже вигідно, тим більше, що це передбачає витрати тільки на високошвидкісне підключення до Інтернет. В сучасних комп'ютерних мережах поки неможливо блокування файлообміну з боку зовнішніх сил (скажімо, правовласників і виробників піратських дисків) - і це сьогоднішній день комп'ютеризації України, і більшість просунутих користувачів цим користуються. Технологічні можливості комп'ютерів (нові дуже ємні жорсткі диски, нові комп'ютерні мережі, і швидкий Інтернет) дозволяють змінюватися фільмами, музикою і програмами незалежно від того, подобається це певним особистостям чи ні.
В Україні такий файлообмін розвинений відмінно. Зараз ми розглянемо всі способи, як шукати і качати безкоштовно будь-який контент. А також підсумовуємо все секрети, як і де це можна зробити зручно і безпечно, плюс розповімо про новинки цієї справи.

Інтернет

Для користувачів широкосмугового доступу Інтернету безкоштовно завантажувати все, що завгодно також простіше простого - адже в Інтернеті є все. Майте на увазі, що в нашій країні є два види Інтернет-трафіку - український (UA-IX) і міжнародний. Український трафік безкоштовний для інтернет-провайдерів, підключених до точки обміну трафіку на вулиці Леонтовича в Києві. А трафік на зарубіжні канали оцінюється за світовими тарифами, що, природно, дорожче. Внаслідок чого для кінцевих користувачів провайдери роблять тарифні плани з дуже дешевим або взагалі безкоштовним і швидкісним трафіком UA-IX. Тобто, якщо користувач підключений до широкосмугового Інтернету з безкоштовним UA-IX - це в свою чергу дає можливість завантажувати з українських сайтів все що завгодно, повністю безкоштовно.
Після того як МВС під надуманим приводом закрило проект Олексія Мася infostore.org основні ресурси, з яких дозволено безплатне закачування музики, фільмів, програм в Україні тепер такі.

http://www.ex.ua
http://upload.com.ua
http://letitbit.net
http://progs.kiev.ua
http://proc.com.ua


- а також інші сайти, сподіваюся на допомогу читачів - в коментарях можна викласти всі сайти з яких ви тягнете.

файлообмінні мережі

Ми вже писали докладно про Bittorent-мережах в Україні. У цій системі існує центральний сервер (так званий трекер), який є координатором дій всіх існуючих зв'язків між користувачами. Трекер управляє сполуками, в ньому немає ніякої інформації про зміст файлів, що передаються між користувачами. Принципова відмінність Bittorent від інших P2P-систем в тому, що користувач, який викачує інформацію, є одночасно її розповсюджувачем. В цьому випадку пропускна здатність мережі використовується найкращим способом.
Про успіхи Bittorent мереж в Україні виразно говорить величезний список роздач в мережі

http://torrents.net.ua
Хороший торрент - http://rutracker.org
Та ін.

Локальні мережі з внутрісетью

Якщо до вашого ПК підведений звичайний дешевий кабель Ethernet - кручена пара, який об'єднав ваш комп'ютер з комп'ютерами вашого будинку, району, міста, то в результаті такого об'єднання виходить локальна комп'ютерна мережа з безліччю достоїнств. Тепер все комп'ютери мережі можуть спілкуватися один з одним. Дуже багато локальних домашніх мереж будують ентузіасти, які знаходять однодумців в своєму будинку. Список локальних мереж України можна знайти на нашому сайті. Так як же планеті Пошук в такій мережі?
Дуже просто, або безпосередньо всі користувачі комп'ютерної мережі расшарівать у себе папку, в якій, роблять піддиректорії: «Ігри», «Фільми», «Музика», «Книги» і т.п. Ясна річ, що чим більше мережа - тим більше інформації в ній є. Або піднімають DC ++ клієнт - який є ftp сервером.кліентом і чатом в одному флаконі. Чим більше користувачів в такій мережі - тим більше популярного контенту там є.
Наприклад, в середніх і великих мережах Києва зазвичай можна моментально завантажити весь популярний контент останнього часу - ігри, фільми, музика. Швидкості звичайного Ethernet 100 Mbit / c вистачає щоб викачати фільм 1400 Мбайт хвилин за п'ять-десять.

нас багато

Незважаючи на "хрестові походи" правовласників і лоточників з піратськими дисками, а також погану репутацію звертається в електронному середовищі контенту, число людей у ​​всьому світі, які хочуть отримувати те, що їм хочеться, швидко і майже безкоштовно, тільки збільшується.
Приєднаються до цих людей чи ні - особистий вибір кожного. Сервіси українського високошвидкісного Інтернету дозволяють зробити це швидко і безболісно.
Звертаюся до відвідувачів нашого проекту - якщо є бажання - перерахуйте сайти з яких тягнете особисто Ви в коментарях до цього матеріалу. Це допоможе нам усім качати веселіше :)

Додати коментар

Так як же планеті Пошук в такій мережі?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью