<
 • Главная
Статьи

Як створити електронну пошту на mail, gmail, Яндекс, Рамблер, ukrnet

 1. Для чого потрібна електронна пошта, навіщо мати свій e-mail адресу.
 2. Топ 5 найпопулярніших поштових сервісів Рунета
 3. Як створити електронну пошту (аккаунт) на Gmail.com
 4. Як створити пошту на Яндексі
 5. Як створити електронну пошту на Mail.ru
 6. Як створити пошту на ukr.net
 7. Як створити електронну пошту на Рамблері
 8. Кілька порад по створенні електронної пошти
 9. Яка пошта найбезпечніша

Сьогодні кожному користувачеві Інтернету рано чи пізно доведеться створити електронну пошту. Без зареєстрованого e-mail адреси ви не зможете повною мірою користуватися всією доступною інформацією інтернету. Що б зареєструватися в соціальній мережі або онлайн грі, або підписатися на новини, все це вимагає створення електронної пошти.

У цій публікації представлені покрокові інструкції по створенню електронної пошти на найпопулярніших поштових сервісах - Mail.ru, Gmail.com, Яндекс, Рамблер, Ukr.net.

Це найбільш часто використовувані поштові клієнти в рунеті, саме в ми і будемо створювати електронну пошту.

Стаття вийшла досить великою, для швидкої навігації по матеріалу скористайтеся змістом:

Для чого потрібна електронна пошта, навіщо мати свій e-mail адресу.

Перед тим як приступити до створення e-mail адреси варто поговорити про те, для чого електронна пошта необхідна, навіщо і де вона стати в нагоді. Якщо вас це питання не цікавить, тоді перегортайте далі.

Я думаю всі пам'ятають той час коли тільки почали з'являтися мобільні телефони, багато тоді говорили «Для чого він, мені і без нього добре», тепер припустимо що сьогодні вас позбавили мобільника. Це ж катастрофа! Приблизно та ж ситуація зараз відбувається з електронною поштовою адресою. Без нього все важче «борознити» простори інтернету, і практично неможливо брати активну участь в «вируючого життя» глобальної мережі.

Електронна пошта це невід'ємний інструмент в руках «просунутого» людини, яка хоче підкорювати інтернет. Яких благ і розваг ми можемо втратити не маючи своєї поштової осередки в інтернеті, перерахую варіанти де найчастіше використовують електронну пошту:

 • Соціальні мережі. Для реєстрації, відновлення пароля та отримання повідомлень необхідний e-mail. Без нього у вас далі стартової сторінки зайти вийде.
 • Форуми, блоги. Що б пройти реєстрацію на вас цікавить форумі потрібен емейл. Що б залишити відгук, і коментар на блогах також буде потрібно пошта в інтернеті.
 • Спілкування. Електронне листування з близькими, колегами, клієнтами все це буде доступно після створення емейла.
 • Банки. Банки все частіше стали використовувати електронні листи для зв'язку з клієнтами. Вони проводять опитування, інформують, попереджають тепер не тільки особисто у відділенні, а за допомогою онлайн пошти.

Це далеко не всі варіанти використання так званого «мила», але їх цілком достатньо для того щоб створити електронну пошту прямо зараз.

Топ 5 найпопулярніших поштових сервісів Рунета

Зараз побіжно пройдуся по найпопулярнішим поштовикам СНД, якщо таке поняття ще доречно використовувати. Пошту можна створити практично на будь-якому великому інтернет порталі, але лише кілька «гігантів» надають якісний продукт.

Отже, ТОП 5 найбільш використовуваних поштових сервісів:
Отже, ТОП 5 найбільш використовуваних поштових сервісів:  На останньому 5-му місці розміщується колись дуже популярний пошуковик Рамблер, на ньому я створив свою першу електронну пошту, для реєстрації в онлайн грі На останньому 5-му місці розміщується колись дуже популярний пошуковик Рамблер, на ньому я створив свою першу електронну пошту, для реєстрації в онлайн грі. Це було приблизно 15 років тому. З тих пір я геть забув про неї. Додихающій, колись мегопопулярний поштовий клієнт вичерпав свій потенціал і нітрохи не прагнути виправити цю ситуацію.

Наступного 4-й позиції розмістився український, менш запущений, але такий же примітивний Ukr Наступного 4-й позиції розмістився український, менш запущений, але такий же примітивний Ukr.net. Поки що живий і досить популярний портал, пропонує створити поштову скриньку. Нічого хорошого або поганого сказати не можу, тверда трійка.

Бронзу отримує скандально відомий Mail Бронзу отримує скандально відомий Mail.ru. Колись ну дуже популярний поштовий сервіс, в більшості умах саме Mail.ru асоціюється з e-mail адресою, швидше за все через співзвучного назви. Чому скандальний? Пошти кілька разів зламували зловмисники, причому мільйонами, з цієї причини навіть ті, хто давно користується мейлом, плавно переходять на інші, більш безпечні. Так само деякі сайти відмовляються приймати мейл ру пошту, і не завжди листи доходять за призначенням.

Чесно зароблене срібло отримує Яндекс Пошта Чесно зароблене срібло отримує Яндекс Пошта. Відмінний інтерфейс, великий простір для зберігання листів, безпеку на рівні. Чому ж тоді тільки друге місце? Про це ми поговоримо представляючи переможця цього невеликого змагання.

На першому місці в Рунеті, так і в світі в цілому твердо села пошта від Google, під назвою Gmail На першому місці в Рунеті, так і в світі в цілому твердо села пошта від Google, під назвою Gmail. Причин цьому відразу декілька. По-перше, надійність, прив'язка до телефону і необхідність підтверджувати вхід з інших пристроїв один з головних достоїнств гмейл. Швидкість і надійність. Імовірність того, що вислане повідомлення не дійде до адресата дуже маленька.

Ще одним важливим важелем до активного росту користувачів Gmail є прив'язка акаунтів Google до смартфонів на Android. Без пошти від гугла вам не вдасться завантажити необхідні додатки через GooglePlay. А якщо подивитися на зростання споживачів Android, то можна уявити будь оборотів все це набирає.

Причепитися до Gmail поштою практично неможливо, особисто мене все влаштовує і я цілком задоволений його інтерфейсом і функціоналом, хоча так само маю створені електронні поштові скриньки і на Рамблері і на Яндексі і на Mail.ru, просто використовую їх для різних цілей.

Поштових гігантів обговорили тепер прийшов час створити електронну пошту. Приступимо до покрокового створення емейл адреси, і в даному випадку підемо від кращого до ... менш хорошому. До змісту ↑ .

Як створити електронну пошту (аккаунт) на Gmail.com

Зараз ми приступимо до створення електронної пошти на gmail.com, який так само є і аккаунтом до всіх сервісів Google, перейдіть за посиланням і дотримуйтесь інструкцій.

Насамперед вам відкриється вітання від Гугл, внизу буде посилання «Створити обліковий запис», натискаємо на неї.

Насамперед вам відкриється вітання від Гугл, внизу буде посилання «Створити обліковий запис», натискаємо на неї

Вам відкриється форма для реєстрації аккаунта, поступово розберемо що і як потрібно вводити.

Вам відкриється форма для реєстрації аккаунта, поступово розберемо що і як потрібно вводити

 1. Насамперед вводимо своє Ім'я і Прізвище. Рекомендую вводити достовірні дані, це полегшить вашу подальшу діяльність з Google.
 2. Наступним кроком, напевно найважчим, потрібно придумати вільний, а це не так просто, ім'я користувача. Дозволяється використовувати букви латиниці і цифри, так само можна ставити крапки, між словами для поділу. Тире та нижнє підкреслювання, на відміну від більшості поштових сервісів, заборонені.

На малюнку вище показаний відмінний приклад правильного заповнення форми.

Йдемо далі, наступний етап пов'язаний з безпекою створюваної електронної пошти. Потрібно придумати якісний пароль, і потім його не забути)

Потрібно придумати якісний пароль, і потім його не забути)

Про цей пункт поговоримо трохи докладніше, які підводні камені нас можуть очікувати:

 • Пароль повинен бути мінімум 8 символів.
 • Не використовуйте один пароль для всіх сайтів (реєстрацій).
 • Придумуючи пароль можна використовувати англійські великі і маленькі букви, цифри і розділові знаки (shift + цифри клавіатури).
 • У першому і другому випадку паролі повинні збігатися, якщо не можете цього добитися (ну всяке буває) запишіть пароль на комп'ютері, потім скопіюйте та вставте два рази.
 • Пароль повинен бути надійним, використовуйте весь наданий арсенал символів, літери верхнього і нижнього регістра, цифри і знаки. А ще краще все це в перемішку, що не полегшуйте роботу хакерам.

А ще краще все це в перемішку, що не полегшуйте роботу хакерам

Після того, як ви придумали хороший пароль йдемо далі. У наступному етапі створення пошти на гугл потрібно буде вказати дату народження і стать:

У наступному етапі створення пошти на гугл потрібно буде вказати дату народження і стать:

Я думаю з цим у вас проблем не виникне. Далі вводимо номер мобільного телефону, вказуємо країну проживання, якщо є, запасний адреса електронної пошти.

Далі вводимо номер мобільного телефону, вказуємо країну проживання, якщо є, запасний адреса електронної пошти

Обов'язково введіть правильний номер телефону, він тісно пов'язаний з подальшою безпекою вашого Gmail аккаунта.

При правильному введенні всіх даних, Google запропонує ознайомитися з умовами використання облікового запису. Що б успішно пройти цей етап вам потрібно опуститися на самий низ тексту, після чого кнопка «Прийняти» стане активною.

Натискаємо на неї, отримуємо поздоровлення Google про успішне створення Google аккаунта. Це означає що вам стали доступні всі сервіси гугла, а це величезна кількість можливостей, в тому числі і gmail пошта.

Натиснувши кнопку продовжити ви можете внести зміни в налаштування свого облікового запису. Ознайомилися, налаштували. У будь-якому випадку в подальшому все можна буде підкоригувати. Для входу в Gmail потрібно подивитися в правий верхній кут екрану і клікнути по квадратику або по кружечку, потім вибрати червоний конвертик gmail пошти.

Після входу в пошту вас можу привітати і я, ви тільки що створили електронну пошту і Google аккаунт в цілому.

Ви можете пройти швидке ознайомлення з поштою, для цього Google надав невеликий навчальний мануал.

Ви можете пройти швидке ознайомлення з поштою, для цього Google надав невеликий навчальний мануал

Звичайно ж існує ще безліч налаштувань Google пошти, однак метою цієї інструкції було створення електронної пошти, з цим завданням ми успішно впоралися. В кінці стаття буде ще розказано про безпеку і маленькі хитрощі. ознайомитися ↓ . До змісту ↑ .

Як створити пошту на Яндексі

Приступимо до безкоштовного створення електронної пошти на Яндексі, для початку потрібно перейти по засланні . Після переходу вам відкриється стандартна форма авторизації, внизу буде кнопка «Зареєструватися», натискаємо на неї.

Як ви вже здогадалися, зараз будемо вводити стандартні дані, за будь-якої реєстрації.

По-порядку розповім про кожного поле:

 1. Ім'я прізвище. Думаю тут все ясно.
 2. Придумайте логін. Тут потрібно підібрати або вибрати із запропонованих яндексом логін, який і буде приставкою до яндекс пошті. Можна використовувати букви латиниці, цифри, крапку, дефіс.
 3. Придумайте пароль. Яндекс показує на скільки ваш пароль надійний, на зображенні показано що мій пароль безпечний. Я використовував, літери, цифри і розділові знаки, це ідеальне використання символів, яке найважче підібрати.
 4. Про телефоні розповім окремо.

В поле «Мобільний телефон» ви повинні вказати робочий номер, так як на нього прийде смс з кодом підтвердження. Якщо у вас немає телефону, натисніть «У мене немає телефону».

Після того як ви введете номер телефону і натиснете «Отримати код», ви отримаєте смс, код з якого вводимо в з'явилося поле:

Після того як ви введете номер телефону і натиснете «Отримати код», ви отримаєте смс, код з якого вводимо в з'явилося поле:

Після успішного підтвердження телефону натискаємо заповітну кнопку «Зареєструватися». Пошта Яндекса так налаштована що відразу після її створення вам запропонують швидко її налаштувати, пройшовши 6 кроків ви удосконалите її так, як вам потрібно.

Пошта Яндекса так налаштована що відразу після її створення вам запропонують швидко її налаштувати, пройшовши 6 кроків ви удосконалите її так, як вам потрібно

Коли швидка настройка буде завершена ви вже зможете успішно користуватися поштовою скринькою від Яндекса.

Коли швидка настройка буде завершена ви вже зможете успішно користуватися поштовою скринькою від Яндекса

Надалі ви зможете змінити і налаштувати будь-які дані пов'язані з щойно створеної електронною поштою на Яндексі. Для цього в правому верхньому куті є кнопка-шестерня, натискання на яку відкриє панель можливих налаштувань.

Для цього в правому верхньому куті є кнопка-шестерня, натискання на яку відкриє панель можливих налаштувань

На цьому можна зупинитися, рекомендую так само вивчити деякі особливості при створенні емейл адреси тут ↓ . До змісту ↑ .

Як створити електронну пошту на Mail.ru

На відміну від двох попередніх запропонованих варіантів Яндекса і Google, які асоціюються як пошукові системи, mail.ru твердо засів в умах користувачів як поштовик. Проте МейлРу так само має велику кількість власних інструментів і сервісів, втім, зараз мова не про це, а про створення поштової скриньки на mail.ru .

Переходимо по посиланню вище і з лівого боку знаходимо напис «Реєстрація пошти», натискаємо на неї і приступаємо до створення профілю.

Переходимо по посиланню вище і з лівого боку знаходимо напис «Реєстрація пошти», натискаємо на неї і приступаємо до створення профілю

Для безкоштовної реєстрації поштової скриньки на МейлРу ви повинні вказати:

 • Ім'я, Прізвище.
 • День народження.
 • Місто (не обов'язково).
 • Підлога.

Підлога

У наступному кроці потрібно придумати ім'я поштової скриньки і надійний пароль. В імені дозволяється використовувати латинські літери, цифри, крапку і дефіс (на точку і дефіс не повинно закінчуватися). Приклад надійного пароля «qazwsx! 2016».

2016»

Опускаємося нижче, у вас буде три варіанти:

 1. Відразу натиснути кнопку «Зареєструватися».
 2. Вказати і підтвердити номер мобільного «У мене є мобільний телефон». Цей і наступний варіант служить для відновлення пароля.
 3. Вписати «Додатковий e-mail» (не обов'язково).

Вписати «Додатковий e-mail» (не обов'язково)

Якщо ви жмякнулі зареєструватися, тоді ви вже на сторінці пошти і можете перегорнути цю сторінку трохи нижче. Якщо ж ви вирішили убезпечити себе і свій пароль і ввести номер мобільного, тоді дивимося далі.

Якщо ж ви вирішили убезпечити себе і свій пароль і ввести номер мобільного, тоді дивимося далі

Знаходимо свою країну, пишемо номер мобільного, натискаємо на «Зареєструватися». Отримуємо смс з кодом, вводимо його у вікно.

Отримуємо смс з кодом, вводимо його у вікно

Після цього має перенести вас в пошту, мене чомусь повернуло назад до форми, довелося знову вводити пароль і номер мобільного. Правда другий раз телефон підтверджувати не довелося, відразу перенаправили в пошту Mail.ru і її швидке налаштування.

ru і її швидке налаштування

Ви можете змінити підпис під кожним відправленим листом, завантажити фото або зробити знімок з веб-камери. Натискаємо зберегти і рухаємося далі.

Натискаємо зберегти і рухаємося далі

Вибираємо красивий фоновий малюнок, або ж можна залишити «строгий» дизайн mail.ru, нічого не змінюючи.

ru, нічого не змінюючи

Можете відразу встановити додаток на мобільний. Натискаємо «Закінчити» і опиняємося в популярній електронній пошті СНД Mail.ru.

ru

Ящик створений, можете користуватися. Поради щодо створення ел пошти нижче ↓ . До змісту ↑ .

Як створити пошту на ukr.net

Як ви могли здогадатися, що б створити електронну пошту на укрнет, потрібно відвідати їх сайт .

Для реєстрації натискаємо на кнопку «Отріматі скриньку», після чого переходимо до вже знайомої нам анкеті профілю.

Потрібно ввести: ім'я, прізвище, придумати логін і пароль, номер мобільного. Після підтвердження телефону, реєстрацію на укрнет можна вважати закінченою.

За Укр.нет все, йдемо до Рамблер.

Як створити електронну пошту на Рамблері

Створення електронної пошти на рамблере абсолютно безкоштовне. Для початку потрібно перейти по засланні , І натиснути на кнопку «Реєстрація».

Після цього вам відкриється форма для заповнення профілю користувача електронної пошти. Вам потрібно буде ввести наступні дані:

 1. Ім'я.
 2. Прізвище.
 3. Придумати доступний логін.
 4. Придумати надійний пароль.
 5. Вказати дату народження.
 6. Підлога.
 7. Місце проживання.
 8. Вказати реальний номер мобільного.
 9. Підтвердити мобільник. Отримайте код по СМС (це безкоштовно).

Отримайте код по СМС (це безкоштовно)

Якщо ви ввели всі дані правильно, тоді пошта на рамблере буде створена, і вам покажуть ваш профіль, де ви зможете в будь-який момент змінити свої дані.

Якщо ви ввели всі дані правильно, тоді пошта на рамблере буде створена, і вам покажуть ваш профіль, де ви зможете в будь-який момент змінити свої дані

Після реєстрації електронної пошти на rambler, вам надішлють ваш перший лист з привітанням від системи.

Після реєстрації електронної пошти на rambler, вам надішлють ваш перший лист з привітанням від системи

Після всього вище зробленого можете сміливо користуватися можливостями пошти.

Кілька порад по створенні електронної пошти

Дам кілька стоять рад, завдяки яким ви зможете істотно убезпечити свої вже створені і майбутні поштові скриньки:

 1. Якщо є можливість прив'язати адресу електронної пошти до мобільного телефону, зробіть це. Прив'язка допоможе уникнути зломів і прискорить відновлення втраченого пароля.
 2. Не ігноруйте поля «Додатковий e-mail», зв'язка декількох емейл адрес так само зможе послужити вам, коли (саме «коли», мало існує людей і випадків коли пароль ніколи не забувається) ви втратите пароль.
 3. Не використовуйте однакові імена скриньок та пароля для всіх сервісів. Якщо зловмисникам вдасться зламати один ящик, вони спробують зробити те ж саме і на інших сайту, не полегшуйте їм роботу.

До початку ↑ .

Яка пошта найбезпечніша

Найбезпечнішою з безкоштовних електронних поштових сервісів вважається Gmail, якщо правильно налаштувати її, використавши всі рівні захисту, можна домогтися поштову скриньку з відмінною системою безпеки. Дворівнева аутентифікація, коли в доповнення до паролю ви ще повинні ввести код з смс, дозволить контролювати спроби входу буквально в той же момент. Якщо вам прийде код, але ви не намагалися зайти в свою пошту, знайте, це планує зробити хтось інший.

Яндекс пошта так само досить безпечна, не зустрічав випадків масового злому акаунтів, з цього можна сміливо користуватися і їй.

Пошту Mail.ru неодноразово зламували, причому у величезних масштабах, мільйонами акаунтів одночасно, з цього цю пошту краще не використовувати для зберігання особливо важливої ​​інформації. Для спілкування вона цілком підійде.

Думаю на цьому можна закінчити розбирати питання «Як створити електронну пошту на найпопулярніших поштових сервісах», сподіваюся всі питання зняті, якщо ж щось залишилося не зрозуміло задавайте свої питання в коментарях.

Чому скандальний?
Чому ж тоді тільки друге місце?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью