<
 • Главная
Статьи

Як швидко заробити гроші в інтернеті?

 1. Види інтернет-шахрайства
 2. Як і де заробити гроші в інтернеті без вкладень і обману?
 3. Сайти та блоги

Швидко заробити гроші в інтернеті в століття цифрових технологій і бездротового зв'язку стало можливим, при цьому навіть не потрібно виходити з дому. Але бажаючі швидко і легко заробити дуже часто потрапляють на всіляких шахраїв, які точно також бажають наживи за допомогою інтернету. Кількість інтернет-розлучень весь час зростає в геометричній прогресії, через що стає складно зрозуміти, де ж насправді можна заробити реальні гроші, не потрапивши на чергового шахрая? Про це ми з вами і поговоримо в нашій статті.

Види інтернет-шахрайства

На сьогоднішній день дуже багато шахраїв, які мріють швидко заробити гроші в інтернеті за рахунок наївних користувачів. З кожним днем ​​придумуються нові способи обману, тому перерахувати абсолютно всі неможливо. Але ми постараємося максимально широко висвітлити це питання, щоб ви не потрапили до рук аферистів.

 • Отже, найпоширеніший вид інтернет-шахрайства - це розсилка повідомлень, які стверджують, що людина нібито виграв в якийсь лотереї головний приз, і для того, щоб доставити його учаснику, потрібно перевести певну суму коштів на зазначений рахунок, щоб сплатити податки за транспортування. Якщо ви будете гранично уважні і спробуєте мислити логічно, то вам вдасться згадати, що ви не брали участь ні в яких лотереях, а також не розголошували свій номер стороннім організаціям. Тому таке повідомлення може означати, що або над вами намагаються пожартувати друзі, або на вас вийшли шахраї. У будь-якому випадку повідомлення необхідно проігнорувати і ні в якому разі не висилати гроші на незнайомий рахунок.
 • Другий спосіб, за допомогою якого шахраї можуть швидко заробити гроші в інтернеті - інтернет-магазини. Поставтеся з підозрою до сайту, на якому нереально низькі ціни за досить дорогі товари, особливо якщо продавець вимагає внести передоплату. Такі інтернет-магазини існують, як правило, кілька днів, протягом яких їх метою є обдурити якомога більше людей. Після цього шахраї просто закривають сайт і створюють новий. Під іншим ім'ям, з іншим дизайном і товарами.
 • Ще один спосіб шахрайства - вірусні посилання. Вам в профіль може потрапити повідомлення навіть від вашого друга, в якому буде міститися підозріла посилання. Але переходити по ній не поспішайте, так як в цьому випадку на ваш комп'ютер може потрапити вірус, який зможе вкрасти дані банківських карт, паролі від віртуальних гаманців, і іншу важливу інформацію, якої потім скористаються зловмисники, щоб швидко заробити гроші на необережних користувачів.
 • Ну, і ще один із способів шахрайства - це звичайні жебраки. Найчастіше їх мета - натиснути на жалість. Вони можуть бути ким завгодно: інвалідами, залишеними без даху над головою та їжі; сиротами; смертельно хворими; угідь в які-небудь неприємності; намагаються врятувати якусь тварину тощо. Діють вони в такий спосіб: надсилають вам свою жалісну історію, в кінці якої знаходяться банківські реквізити, куди особливо сентиментальні особистості переводять кошти, думаючи, що роблять добро. Але такі розсилки слід ігнорувати, так як відсоток правдивих історій серед них дорівнює нулю, а виручені гроші йдуть шахраєві в кишеню.

Щоб не попастися на виверти шахраїв, вам слід бути гранично уважними і керуватися логікою, перш ніж пересилати комусь свої кошти.

Як і де заробити гроші в інтернеті без вкладень і обману?

Щоб заробити гроші в інтернеті без обману і вкладень, слід навчитися визначати шахраїв, а також не вестися на їх прийоми. Також вам знадобиться свій сайт, над яким потрібно буде довго і наполегливо працювати. Це в тому випадку, якщо ви хочете заробляти хороші гроші, а не копійки, щоб витратити їх при першому ж поході в магазин за пивом. У тому випадку, якщо вам просто нічого робити і ви хочете трохи заробити, то сайт мати необов'язково. Для початку давайте розглянемо варіанти заробітку в інтернеті, за допомогою яких ви зможете заробити трохи грошей, але не зможете значно примножити свій капітал.

 • Одним з таких способів заробітку в інтернеті є SEO -серфінг сайтів. Існує велика кількість організацій, які готові платити гроші за те, що ви просто відвідуєте певний сайт і перебуваєте на ньому якийсь час. Правда, отримуєте за це ви зовсім копійки, але при бажанні можна назбирати собі на морозиво за тиждень такого серфінгу. Також існують всілякі платні опитування, проходячи які ви теж зможете заробити трохи грошей. Правда, для цього вам доведеться прочитати невелику статтю, щоб правильно відповісти на питання. За це платять трохи більше ніж за серфінг сайтів.
 • Ще один спосіб швидко заробити гроші в інтернеті - ставки на спорт. Існує велика кількість груп і сайтів, де викладаються аматорські прогнози. Ви можете трохи поспостерігати за такими сайтами, і для себе визначити відсоток перемог на них. Після цього можете користуватися такими прогнозами, або ж освоїти принцип прогнозування самостійно. Після цього ви самі зможете виставляти прогнози, а якщо у вас буде добре виходити - тоді ви зможете продавати ці прогнози за досить непогані гроші.
 • Також можна знайти сайти, на яких платять гроші за виконання нескладних завдань. Це може бути написання коментарів на форумах, які повинні нести певний сенс, перегляд відео, підписка на сторінки в соціальних мережах, а також на канали на Youtube. Деякі готові платити навіть за те, щоб ви поставили певну кількість лайків. Таким способом заробити гроші в інтернеті можуть навіть новачки.
 • Ще до відносно легких способів заробітку в інтернеті можна віднести копірайтинг і рерайтинг статей. За це ви можете отримати досить пристойні гроші, але тут є велика кількість тонкощів, не знаючи яких вам буде дуже важко займатися такою справою, і прибутку воно зовсім не принесе. Але стати копірайтером можна, якщо дійсно цього захотіти.
 • Фріланс теж можна розглядати як хороший засіб, за допомогою якого можна заробити гроші в інтернеті. Тут вам буде потрібно розвинути всі свої таланти до максимального рівня. Фріланс може містити в собі написання статей на замовлення, обробка фото, створення дизайну або логотипу для сайтів, придумування рекламних гасел, збірка відеороликів або написання цілих програм ... Все, що люди можуть зробити за допомогою інтернету називається фріланс. Кількість коштів, зароблених таким способом, безпосередньо залежить від вашого професіоналізму.
 • Можна заробляти гроші в інтернеті за допомогою файлообмінників. Вони працюють таким чином: ви завантажуєте якісь файли на сайт, і після того, як їх хто-небудь викачує, на ваш рахунок надходять кошти.

Вони працюють таким чином: ви завантажуєте якісь файли на сайт, і після того, як їх хто-небудь викачує, на ваш рахунок надходять кошти

Сайти та блоги

Тепер повернемося до заробітку за допомогою свого власного сайту. Для цього вам необхідно буде виконати велику роботу. За сайтом потрібно буде постійно стежити, доповнювати новим матеріалом, а також стежити, щоб теми, які ви висвітлюєте на ньому, були цікаві публіці. Ваш дохід буде залежати від того, яка на вашому сайті буде відвідуваність. Її можна підвищувати, використовуючи маленькі хитрощі: у ваші тексти додавайте ключові слова, які стосуються тих запитів, на тему яких ви пишете статті. Ключові слова будуть виводитися в пошукових системах і, зачепившись за них, люди будуть йти на ваш сайт.

Також слід гарненько подбати про те, щоб на вашому сайті було дуже приємне для ока оформлення, в ваших текстах було саме мінімальну кількість граматичних і пунктуаційних помилок. Крім того, унікальність ваших матеріалів повинна становити не менше 95 відсотків, інакше пошуковики можуть забанити ваш сайт, після чого він перестане виводитися при пошуку.

Заробляти гроші в інтернеті за допомогою свого сайту можна на контекстній рекламі, яку купуватимуть у вас інші сайти. Ціна, яку вони готові заплатити за таку рекламу, безпосередньо залежить від кількості ваших відвідувачів. Чим більше тим краще. Тому вам завжди потрібно намагатися викладати цікавий матеріал, який зможе залучити більшу кількість людей.

Заробляти можна і за допомогою Youtube. Для цього необхідно викладати цікаві відео, які зберуть більше кількість переглядів. За це сайт платить власникам популярних каналів досить непогані гроші. Таким способом цілком можуть заробляти школярі та підлітки, у яких досить вільного часу. Тут також існують свої тонкощі, адже стати блогером не так просто.

Швидко заробляти гроші в інтернеті досить просто. Головне знати - що цікаво людям, за що вони готові заплатити, і що вони хочуть прочитати. Додайте трохи фантазії, і справа з заробітком в інтернеті зможе принести вам непоганий прибуток.

Додайте трохи фантазії, і справа з заробітком в інтернеті зможе принести вам непоганий прибуток

Кількість інтернет-розлучень весь час зростає в геометричній прогресії, через що стає складно зрозуміти, де ж насправді можна заробити реальні гроші, не потрапивши на чергового шахрая?
Як і де заробити гроші в інтернеті без вкладень і обману?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью