<
 • Главная
Статьи

Як вибрати фотохостинг? Де зберігати фотографії в Мережі?

 1. Также интересно почитать: Nikon, посунься! Apple - на другому місці фотохостингу Flickr

Пам'ять будь-якого пристрою має одну неприємну властивість - закінчується в самий невідповідний момент

Пам'ять будь-якого пристрою має одну неприємну властивість - закінчується в самий невідповідний момент. Ви знайшли чудовий ракурс, зловили момент, залишилося тільки натиснути на заповітну кнопку смартфона, і тут "нате", отримуйте:

Та й взагалі, з тих пір, як плівка поступилася місцем цифрі - фотографувати можна, ні в чому собі не відмовляючи, заковика тільки в тому, де потім все накопичене добро зберігати. Диск завжди може полетіти - чималий ризик того, що ви свою фотоколекцію більше не побачите. Зберігання на комп'ютері крім обмежень пам'яті має ще один недолік - попадеться серйозний вірус, і знімки вашого весілля, корпоративів, дітей накриються мідним тазом.

Залишається варіант зовнішнього жорсткого диска - він більш-менш надійний, але для того, щоб подивитися фотки з відпустки (або друзям показати), його треба мати при собі і кожен раз підключати.

Все це наштовхує на думку про хмарні фотохостинги, які дозволять в будь-який момент і з будь-якого девайса відкрити свої знімки. Зберігання файлів в Інтернеті значно надійніше, ніж на будь-яких пристроях будинку. Залишилося тільки вибрати сервіс, адже їх в мережі хоч греблю гати.

Багато хмарні сховища стануть в нагоді не тільки для фотоархівів, але також для будь-яких документів або файлів. Вам не доведеться тягати з собою флешку з дому на роботу, з ризиком її втратити разом з усіма важливими документами. До таких ресурсів відносяться OneDrive від Microsoft (раніше називався SkyDrive, пропонують 15 ГБ безкоштовно і 100 ГБ за $ 1,99), Google Drive (15 ГБ безкоштовно), (25 ГБ безкоштовно) і багато інших. Нижче - підбірка найпривабливіших і популярних хмарних фотохостингів:

і iCloud Photo Stream

Цей сервіс орієнтований в першу чергу на користувачів техніки Apple. Якщо ви не з їх числа - можете перегорнути цей пункт. «Яблуневий» Фотопоток підходить для тих, хто не хоче морочитися і вникати в процес. Фотопоток синхронізує останню тисячу знімків між вашими пристроями. Майте на увазі, що фото, скажімо, з iPad з'являться і на iPhone 1000 фото - це приблизно 1 ГБ пам'яті. Так що якщо немає необхідності ділитися всіма фотографіями на всіх гаджетах, краще вимкніть цю функцію, і завантажуйте фотографії в iCloud Drive , Котрий з'явився в минулому році як повноцінне хмарне сховище (не тільки для фото). Крім пристроїв на Mac Os і iOS хмара працює і на комп'ютерах з Windows 7 (або вище) Безкоштовно все отримують 5ГБ, а якщо хочеться більшого - доведеться викласти $ 0,99 на місяць за 20 ГБ або $ 3.99 за 200, і цілих $ 19,99 за 1 ТБ.

99 за 200, і цілих $ 19,99 за 1 ТБ

Flickr - це один з найпопулярніших фотохостингів в світі. На відміну від всіляких соцмереж і Instagram , Він не стискає фотографії, а зберігає їх в тій якості, в якому завантажили. Крім цього, всім користувачам дають безкоштовно цілий терабайт простору для своїх творінь. Тут точно є куди розвернутися. Другий терабайт коштує $ 500 на рік, але більшості вистачить і одного. До кожної завантаженої фотке можна дописати назву, описи і теги. До речі, сервіс сам напише, якою камерою був зроблений знімок, потім можна знайти інших користувача з такою ж камерою, як ваша, порівняти і обговорити результати.

При бажанні можна змінювати налаштування конфіденційності, робити фото видимим обмеженому колу користувачів, або тільки автору. Можна створювати свої альбоми та колекції. Зберігання даних і профілю - необмежено, до тих пір, поки власник сам не видалить. Зрозуміло, є додатки для iOS і Android , Що дозволяє моментально синхронізувати свої знімки в сервісі. Істотний мінус - немає підтримки RAW-формату файлів, який вважають за краще серйозні фотографи. Дуже зручно використовувати фото з Flickr для розміщення в блогах.

Также интересно почитать: Nikon, посунься! Apple - на другому місці фотохостингу Flickr

і

Один із сервісів від російської еко-системи з пошуковою системою, музикою, браузером і навіть платіжною системою. Безкоштовний, з простим інтерфейсом і необмеженим простором. Лімітований лише розмір 1 фотографії - 20 мегабайтами, тому високоякісні панорами завантажити не вийде. Крім цього, окремого додатка для смартфонів на даний момент у «Фоток» немає.

Зручніше в цьому плані сховище «Яндекс.Діск», де максимальний розмір одного файлу 10 ГБ, є додатки для iOS і Android, моментальна синхронізація з сервісом. Можна додавати і RAW-файли. Зате безкоштовне місце тут обмежена 10 ГБ. Правда ще десятку можна отримати за запрошення друзів, і по різним акціям. Ще Диск вміє ділитися фотографіями в соціальних мережах. Але якщо ви хочете брати участь в фотоконкурсах, рейтингах і навіть отримувати призи за свої творіння, то дивіться в бік «Фоток». Тільки майте на увазі, що за замовчуванням фотографії завантажуються відкритими для інших користувачів.

Ну і куди ж без Google? айтішной гігант всіма силами розвиває свою соціальну мережу Google+, тому надає купу можливостей саме для завантаження фоток. Користувач отримує 15 ГБ фотопространства безкоштовно з інтеграцією в Gmail, GDrive і Google+. До речі, знімки можна завантажувати і в RAW-форматі, що важливо для фотографів-профі, але займе багато місця, яке коштує не так вже дешево, якщо не вклалися в 15 ГБ. 100 ГБ пропонують за $ 1,99, 1 ТБ за 9,99, і 30 ТБ 299,99 на місяць (!).

Зате прямо тут фотографії можна редагувати - для цього є цілий набір інструментів. RAW-файли теж можна завантажувати. Мінусом особисто для мене виявилося те, що Google+ як би там не було, все ж соціальна мережа, в ній фотографії зручніше не зберігати, а ними ділитися.

До речі, свій популярний раніше сервіс Picasa Web Albums Google закрила ще в 2013 році з метою розвивати нову соцмережу.

Dropbox - одне з найпопулярніших універсальних хмарних сховищ. У список фотохостингів воно потрапило завдяки спеціальному інструменту для фото "photo tab". Завдяки цій фішці зручно переглядати всі свої завантажені фотографії у вигляді стрічки. Універсальність, крос-платформенность робить сервіс зручним, хоча на мобільних пристроях іноді пригальмовує, особливо при завантаженні великої кількості фотознімків. Якщо ви користуєтеся Dropbox для інших цілей, наприклад, документів, то у вигляді фотохостингу він вам теж сподобається, фотографи оцінять можливість завантаження знімків з RAW-розширенням. Хоча безкоштовно дають мало місця - всього лише 2 ГБ, а 1 ТБ можна отримати за $ 9,99 на місяць або $ 99 в рік

Серйозний сервіс для професіоналів або дуже зосереджених любителів. Безкоштовної версії немає, тільки 2-тижневий пробний період, а далі ціни починаються від $ 3,3 в місяць (за умови річної оплати, якщо помісячно - від $ 5). Зате яка краса. Необмежена кількість фоток, купа налаштувань і дуже красиве оформлення, яке, між іншим, можна вибрати з 24 тем оформлення (які можна міняти скільки захочеться). Завантажувати можна файли будь-яких форматів, в тому числі і RAW. SmugMug вміє те, чого не вміють інші сервіси. Наприклад - створювати «розумні» галереї, в які потім будуть завантажуватися фотографії з певними критеріями (час зйомки або місце). Тут є кілька способів сортування, організації альбомів, приватність, захист від копіювання та багато інших булочок. При бажанні і підвищену оплату тут же можна свої знімки і продавати. Заробіть на своєму таланті. Якщо він є, звичайно.

У 2003 році був заснований фоторесурс, в який можна було завантажувати знімки з розміром 500 пікселів по довшій стороні. Час давно внесло свої корективи в дозволу якісних фотографій, а назва так і залишилося. Зараз це соціальна фотосет, де можна дивитися творіння як професіоналів, так і любителів, а заодно - демонструвати і продавати свої. Безкоштовно дозволено завантажити 20 фото в тиждень, від $ 2 в місяць завантаження необмежені. RAW-формат не підтримується. Є кілька видів профілів, що дозволяють створювати своє портфоліо, бачити розширену статистику, і навіть отримати кращі програми для обробки знімків від Adobe. Хоча 500px вважається фотохостингом, але його ніяк не назвеш місцем для зберігання своєї домашньої фотоколекції. Швидше це соціальна майданчик і інструмент для спілкування і розкрутки фотографів.

У кожного фотохостингу є свою плюси і мінуси, і зовсім необов'язково кількість плюсів прямо пропорційно ціні. Хоча завдяки красивому оформлення і купі незвичайних фішок, мені захотілося спробувати платний SmugMug, але з точки зору практичності, мабуть, краще поглянути на безкоштовний терабайт від Flickr, на Google+ Photos або Диск від Яндекса.

А де ви зберігаєте свої фотоархіви?

Ну і куди ж без Google?
А де ви зберігаєте свої фотоархіви?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью