<
 • Главная
Статьи

Як відключити автозапуск програм в Windows 7: робимо це 4 способами

 1. Метод перший: видалення програм з папки автозапуску
 2. Метод другий: використання стандартної утиліти MSConfig
 3. Метод третій: Відключення програм вручну
 4. Четвертий метод: відключення програми за допомогою скачали утиліт
 5. Відео по темі

Як відключити автозавантаження - цим питанням задаються дуже багато користувачів, в тому числі і ті, у яких на ПК варто «сімка». Найчастіше він виникає через знижену продуктивності комп'ютера. Це відбувається з однієї причини - великій кількості встановлених програм Windows, які включаються відразу ж після запуску всієї системи. У підсумку, комп'ютер починає гальмувати, а запуск Віндоус може тривати кілька хвилин і навіть більше. Щоб уникнути цієї проблеми, потрібно зрозуміти, як відключити автозапуск програм в Windows 7.

Подібні ситуації виникають не тільки у пересічних користувачів, а й досвідчених. Для більшої продуктивності, щоб обмежити витрати ресурсів і прискорити роботу «заліза», потрібно вчасно відключати непотрібні програми в меню автозапуску програм. Суть в тому, що практично всі програми стандартно включаються після включення. Зазвичай можна знайти спеціальне «вікно», де є запит у користувача про це, але він настільки маленький або знаходиться в дальньому кутку, що більшість людей просто не помічають його. Налаштування автозапуску або автозавантаження програм - справа кількох хвилин, але більшість людей просто не знають, як їх виконати.

При відключенні програм потрібно бути дуже обережним і не намагатися виключати все підряд. Деякі утиліти безпосередньо пов'язані з роботою Віндоус 7, ви можете завдати непоправної шкоди системі і зробити тільки гірше.

Метод перший: видалення програм з папки автозапуску

Як видалити програму з автозапуску Windows 7. Це найпростіший і найпоширеніший спосіб, який знайомий практично кожному користувачеві. Для його здійснення потрібно зайти в меню «Пуск», потім в усі програми і натиснути на папку «Автозавантаження».

Саме ця папка є відправним пунктом включення програм на вашому комп'ютері. Все, що розташувалося в ній, запускається при включенні системи. Як же обмежити їх автовключение. Найпростіший і грубий метод - просто видалити всі утиліти, які розташувалися в папці «Автозавантаження». Практично будь-який користувач хоч раз в житті робив це. Але проблема в тому, що хочеться обмежити їх запуск, але не видаляти повністю. Зате вас перестане мучити автозапуск Скайп або інших аналогічних програм.

Метод другий: використання стандартної утиліти MSConfig

Цей метод для тих, кому потрібні встановлені утиліти, і він не може просто взяти їх і видалити. Але відключення все одно залишається в ваших завданнях, в такому випадку потрібно скористатися стандартною програмою. Вона стандартно вбудована в Віндоус 7 і є на кожному комп'ютері без винятку, вам не потрібно нічого встановлювати або завантажувати з інтернету.

Щоб запустити утиліту, потрібно відкрити меню «Пуск» і натиснути на рядок пошуку, в неї вбиваємо наступну назву msconfig.

Щоб запустити утиліту, потрібно відкрити меню «Пуск» і натиснути на рядок пошуку, в неї вбиваємо наступну назву msconfig

Іноді пошук може показати, що її немає на вашому ПК. Тоді шукаємо її за адресою на скріншоті і запускаємо подвійним кліком. Далі відкривається віконце, всі налаштування якого знаходяться в верхньому кутку. Нам потрібно натиснути на вкладку «Автозавантаження» і прибрати все галочки навпроти непотрібних програм. Таким чином, вони перестануть автоматично запускатися при включенні комп'ютера і приносити вам незручності.

Таким чином, вони перестануть автоматично запускатися при включенні комп'ютера і приносити вам незручності

Якщо ж ви не знаєте, за що відповідає та чи інша утиліта, краще нічого не міняти, вимикайте тільки ті, з якими особисто знайомі. Натискаємо ОК після того, як виключили всі непотрібні програми зі списку. Вам запропонують перезавантажити комп'ютер. Це вирішувати вам, процес не вплине на наші настройки в будь-якому випадку. Основна перевага даної утиліти полягає в її простоті, а недолік в маленькому функціонал. Вона не надає можливість відключати всі існуючі програми. А це проблема для деяких користувачів, тому варто розглянути інші варіанти.

Метод третій: Відключення програм вручну

Для виконання цього процесу нам необхідно відкрити редактор реєстру. Для цього натискаємо клавіші Win + R або окремо заходимо в меню «Пуск». Там потрібно в пошуку набрати слово «regedit».

Перед нами з'явиться редактор реєстру, виглядає він страшно, але насправді нічого подібного. Звичайно ж, краще в ньому нічого не міняти, щоб не сталося ніяких змін в системі. Але, якщо ви знаєте, що робите, то боятися не варто. У нашому випадку потрібно знайти наступну адресу «Комп'ютер \ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run».

Папка «Run» - те, до чого ми прагнемо. Якщо її запустити, перед нами розгорнеться велика кількість нових папок. Тут список всіх файлів, які запускаються при включенні системи. Вибираємо будь-який з них, натискаємо правою кнопкою мишки і видаляємо. Це досить простий, але також не ефективний метод, який може принести деякі ускладнення або майбутні збої в роботі Віндоус 7. Проте, таку процедуру зможе провести кожен, саме її легкість робить цей варіант одним з кращих.

Четвертий метод: відключення програми за допомогою скачали утиліт

Це найпопулярніший метод. Потрібно просто встановити програму, яка зможе допомогти вам відключити будь-який софт на вашому ПК. Перевага в тому, що для цього потрібно буде просто зайти в потрібну вкладку і прибрати галочки, це все. Але для початку потрібно вибрати саме ту програму, яка зможе виконувати свої функції на 100%. У сучасних умовах це важке завдання, адже в інтернеті є тисячі подібних утиліт, більшість з них низькоякісні.

Фахівці пропонують користуватися програмою Autoruns, її основний плюс в тому, що вона повністю безкоштовна. При цьому утиліта дуже потужна, має великий функціонал. За допомогою неї ви зможете відключити абсолютно будь-яку програму всього в кілька кліків. Це дозволить просунутим користувачам вимкнути весь той софт Віндоуза, який їм просто не потрібен.

Викачуємо програму з офіційного сайту, єдиний мінус - англійська мова, хоча можна знайти і русифіковану версію. Панель управління Autoruns дуже проста, тому в ній зможе розібратися кожен. Розпаковуємо архів і натискаємо на autoruns.exe. Програма не вимагає установки і запуститься відразу.

«Все» або «Everything» - потрібна вкладка, на якій можна побачити списки всіх програм, служб, драйверів і так далі, які включаються під час запуску системи «Все» або «Everything» - потрібна вкладка, на якій можна побачити списки всіх програм, служб, драйверів і так далі, які включаються під час запуску системи. Решта вкладки дозволяють побачити те ж саме, але в упорядкованому і фільтрованому вигляді. Відключити автозавантаження програм можна з будь-якої вкладки.

Існує можливість клікнути по будь-якій з записів, так зможете переглянути версію софта, його розміри і знаходження на ПК в нижній частині вікна.

Також інтерес представляє подвійний клік покажчиком миші по рядку записи. При цьому відкриється відповідна системна програма (утиліта) Windows, що відповідає за запуск файлу відповідного запису. Наприклад, клікнувши по рядку SunJavaUpdateSched ви побачите таке знову відкрилося вікно:

Щоб відключити автозапуск конкретної програми, потрібно просто прибрати галочку навпроти.

Як бачите, Autoruns дуже проста у використанні і крім того не вимагає інсталяції. Залишається тільки виконати відключення дійсно не потрібного ПО. І не забувайте робити точки відновлення перед тим, як виконати істотні зміни.

Отже, ми сподіваємося, що ви отримали вичерпну відповідь на питання, як відключити автозапуск програм в Windows 7, і тепер зможете значно прискорити ваш ПК.

Відео по темі

гарна рекламаНовости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью