<
 • Главная
Статьи

Як відкрити реєстр в Windows 10: 5 варіантів

 1. Як відкрити реєстр в Windows 10: 5 варіантів Операційна система Windows з кожною версією збільшує...
 2. Відкриття через вікно «Виконати» або командний рядок
 3. Створення ярлика на робочому столі або будь-якому іншому місці
 4. Відкриваємо реєстр з папки
 5. Внесення змін до реєстру
 6. Підготовка до редагування реєстру
 7. чистка реєстру
 8. відновлення реєстру
 9. Коли можна вносити поправки до реєстру
 10. Як відкрити реєстр в Windows 10: 5 варіантів
 11. Відкриття реєстру через пошук
 12. Відкриття через вікно «Виконати» або командний рядок
 13. Створення ярлика на робочому столі або будь-якому іншому місці
 14. Відкриваємо реєстр з папки
 15. Внесення змін до реєстру
 16. Підготовка до редагування реєстру
 17. чистка реєстру
 18. відновлення реєстру
 19. Коли можна вносити поправки до реєстру
 20. Як відкрити реєстр в Windows 10: 5 варіантів
 21. Відкриття реєстру через пошук
 22. Відкриття через вікно «Виконати» або командний рядок
 23. Створення ярлика на робочому столі або будь-якому іншому місці
 24. Відкриваємо реєстр з папки
 25. Внесення змін до реєстру
 26. Підготовка до редагування реєстру
 27. чистка реєстру
 28. відновлення реєстру
 29. Коли можна вносити поправки до реєстру

Як відкрити реєстр в Windows 10: 5 варіантів

Операційна система Windows з кожною версією збільшує свої потужності і надає користувачеві нові можливості. Разом з тим, є в цієї популярної ОС функції і засоби, які присутні «на борту» з найперших релізів, і без них просто не обійтися в разі потреби тонкої настройки системи. Якщо у вас встановлена ​​ця система, то вам треба знати, як відкрити реєстр в Windows 10, а також про те, як ним користуватися. Якраз про це ми і поговоримо в цій інструкції.

Реєстр - це, так би мовити, збірник будь-яких змін: додатків і системи. За своєю суттю реєстр інтуїтивний інструмент, який дозволяє користувачеві задати налаштування системі, навіть якщо ця функція не відображається в Windows. Але важливо розуміти, що будь-які зміни реєстру повинні здійснюватися з особливою обережністю і знанням справи. В іншому випадку ви можете нанести системі незворотні пошкодження, що може спричинити за собою повну переустановку ОС.

Якщо ви збираєтеся внести зміни до реєстру, використовуючи будь-яку інструкцію в інтернеті, то моя рекомендація - переконайтеся, що автор даної інструкції не помилився. Перевірку можна зробити простим способом - відкриваєте 2-3 інструкції і звіряє дані. Якщо вони збігаються, то є велика ймовірність, що даний варіант вважається робочим і ви можете не переживати за результат змін в реєстрі.

Простота користування реєстром в Windows 10 обумовлена ​​тим, що в ньому немає ніяких змін - якщо порівнювати, наприклад, з Windows 8. Тому і способи запуску реєстру не змінилися. Ми розглянемо кілька варіантів. Після прочитання статті можете вибрати той, який на вашу думку здається простим і запам'ятовується.

Відкриття реєстру через пошук

Для відкриття будь-якої програми або засіб Windows - це функція «Пошук». Для його запуску в Windows 10 на іконку лупи в лівому нижньому кутку панелі завдань праворуч від кнопки «Пуск», або натисніть комбінацію клавіш «Win» + «S». Після того, як відкриється рядок пошуку, наберіть в неї текст - «regedit». Після чого вище ви побачите пропозицію «Виконати команду». Кількома на нього, і редактор реєстру відкриється.

Кількома на нього, і редактор реєстру відкриється

Відкриття через вікно «Виконати» або командний рядок

Другий спосіб запуску: через засіб «Виконати». Викликається це вікно комбінацією «Win» + «R» (або через «Пошук»). Після відкриття вікна «Виконати» вводимо в порожнє поле «regedit» і тиснемо «ОК».

Також реєстр можна запустити з командного рядка - натисніть знову на клавіатурі «Win» + «R», введіть «cmd» і потім натисніть «ОК». Далі введіть команду «regedit» і натисніть «Enter»:

Варіант відкриття редактора реєстру через командний рядок один з найтриваліших, тому даний спосіб я розповів про всяк випадок, коли ви будете працювати, наприклад, без графічного інтерфейсу.

Створення ярлика на робочому столі або будь-якому іншому місці

Ще один спосіб полегшити доступ до реєстру - створення ярлика на робочому столі. Для цього натискаємо правою кнопкою миші в порожнє місце робочого столу, вибираємо «Створити» - «Ярлик».

У вікні створення ярлика в поле розташування пишемо «regedit» і натискаємо «Далі»:

На наступному кроці вказуємо ім'я ярлика і завершуємо створення, натискаючи «Готово».

Тепер можна запустити реєстр прямо з робочого столу за допомогою нашого ярлика.

Можна навіть зробити виклик реєстру після натискання комбінації клавіш. Для цього відкриваємо властивості ярлика - натисніть правою кнопкою миші по ярлику і виберете «Властивості». Тепер зайдіть у вкладку «Ярлик» і в полі «Швидкий виклик» натискаємо потрібну комбінацію.

Відкриваємо реєстр з папки

І ще один варіант відкриття реєстру - як будь-який додаток, файл запуску можна знайти безпосередньо, розташовується він в папці «C: \ Windows».

Після відкриття папки, вам треба запустити файл «regedit.exe». На скріншоті вище можете подивитися, як виглядає цей файл.

Внесення змін до реєстру

Для того, щоб змінити пункт в реєстрі Windows 10, потрібно його знайти і поміняти значення. Можна шукати параметр, досліджуючи дерево реєстру лівій частині вікна, але краще і швидше здійснити пошук, натиснувши комбінацію «Ctrl» + «F» (або кнопку F3). У рядку вводите ім'я шуканого параметра і натискаєте «Знайти далі».

Нагадаю, ні в якому разі не міняйте нічого в реєстрі, якщо не впевнені в своїх діях. Інакше наслідки можуть бути плачевними.

Підготовка до редагування реєстру

Щоб мінімізувати наслідки можливих помилок при зміні реєстру, необхідно зберегти його робочу версію в окремий файл, щоб потім можна було відновити його початковий стан в разі потреби. Робиться це в такий спосіб: вибираємо «Файл», в ньому - рядок «Експорт».

Далі в нижньому лівому кутку необхідно відзначити «Весь реєстр» і після цього виберіть, куди треба зберегти резервну копію, і натисніть кнопку «Зберегти».

чистка реєстру

Часто в процесі роботи ОС можуть виникати помилки, які пов'язані з так званим сміттям в реєстрі. Щоб його почистити, буде потрібно додаткове програмне забезпечення. Справа в тому, що стандартні засоби Windows не передбачають можливість очищення реєстру, тому нижче я розповім про софт, який може в цьому допомогти.

Мабуть, найпопулярніша програма для чищення реєстру - CCleaner. Завантажити її можна з офіційного сайту за наступним посиланням: https://www.piriform.com/ccleaner/download. Після установки програми запустіть її і перейдіть на вкладку «Реєстр». Далі клікніть по кнопці «Пошук проблеми».

Далі клікніть по кнопці «Пошук проблеми»

Почнеться процес перевірки реєстру, після закінчення якого програма видасть перелік параметрів, які на думку програми в даний момент не потрібні і не використовуються. Щоб виправити ситуацію, натисніть кнопку «Виправити ...».

»

Програма запропонує вам зберегти резервну копію реєстру (на випадок помилки в процесі виправлення). Виберіть місце для збереження резервної копії, після чого натисніть кнопку «Виправити зазначені».

Виберіть місце для збереження резервної копії, після чого натисніть кнопку «Виправити зазначені»

Ефективність утиліти підтверджена не одним мільйоном користувачів, можете сміливо встановлювати і користуватися. Головне - не забувайте про резервні копії.

відновлення реєстру

Раптом сталося так, що в процесі зміни реєстру щось пішло не так, і почали виникати помилки при роботі операційної системи. В цьому випадку необхідно відновити резервну копію працездатною версії реєстру, яку ви зробили безпосередньо перед початком змін. Знайдіть файл копії з розширенням .reg і двічі клацніть по ньому. Windows видасть підтвердження про імпорт, дайте свою згоду, натиснувши «Так».

Якщо ви не можете знайти файл резервної копії, можете зробити відновлення з самого редактора реєстру. Для цього зробіть наступне: клікніть по пункту «Файл», після чого натисніть на рядок «Імпорт». Тепер вибираємо створену раніше резервну копію.

Коли можна вносити поправки до реєстру

Важливо пам'ятати, що редактор реєстру Windows - це інструмент, що дозволяє «заглянути» в саму глиб конфігурації операційної системи і її складових, а також змінити що-небудь всередині. Будь-які зміни, внесені до реєстру, будуть мати наслідки. Щоб уникнути негативних ситуацій, необхідно вносити зміни тільки в наступних випадках:

 • ви точно знаєте, що буде, якщо змінити той чи інший параметр на відповідне значення (робите це не в перший раз, перевіряли на кількох ПК і т. д.);
 • ви строго прямуєте інструкції, написаної фахівцем, і уважно виконуєте кожен її крок. Такі інструкції можна зустріти на офіційних сайтах виробників ПЗ і інших, вони надані службою технічної підтримки і перевірені не однією сотнею / тисячею користувачів. Важливо з обережністю ставитися до інструкцій, знайденим на різних форумах, і перед використанням рекомендую прочитати коментарі та відгуки тих, хто вже випробував керівництво на «себе». Також зверніть увагу на те, чи відповідають параметри системи, для якої писалася інструкція, вашої конфігурації. В іншому випадку всі дії можуть бути невірними.
 • ви створили резервну копію перед внесенням змін і в разі помилки знаєте, як повернути все на свої місця.

Якщо раптом ви не впевнені в своїх силах - то шукайте інструкції на перевірених джерелах. Інакше один невірний крок може обернутися вам в переустановку або відновлення Windows.

Іноді, віруси вносять зміни в Windows, після яких відкриття реєстру важко. У цьому випадку обов'язково перевірте свій комп'ютер на віруси , І видаліть файли і програми, які заражені вірусами.

Як відкрити реєстр в Windows 10: 5 варіантів

Операційна система Windows з кожною версією збільшує свої потужності і надає користувачеві нові можливості. Разом з тим, є в цієї популярної ОС функції і засоби, які присутні «на борту» з найперших релізів, і без них просто не обійтися в разі потреби тонкої настройки системи. Якщо у вас встановлена ​​ця система, то вам треба знати, як відкрити реєстр в Windows 10, а також про те, як ним користуватися. Якраз про це ми і поговоримо в цій інструкції.

Реєстр - це, так би мовити, збірник будь-яких змін: додатків і системи. За своєю суттю реєстр інтуїтивний інструмент, який дозволяє користувачеві задати налаштування системі, навіть якщо ця функція не відображається в Windows. Але важливо розуміти, що будь-які зміни реєстру повинні здійснюватися з особливою обережністю і знанням справи. В іншому випадку ви можете нанести системі незворотні пошкодження, що може спричинити за собою повну переустановку ОС.

Якщо ви збираєтеся внести зміни до реєстру, використовуючи будь-яку інструкцію в інтернеті, то моя рекомендація - переконайтеся, що автор даної інструкції не помилився. Перевірку можна зробити простим способом - відкриваєте 2-3 інструкції і звіряє дані. Якщо вони збігаються, то є велика ймовірність, що даний варіант вважається робочим і ви можете не переживати за результат змін в реєстрі.

Простота користування реєстром в Windows 10 обумовлена ​​тим, що в ньому немає ніяких змін - якщо порівнювати, наприклад, з Windows 8. Тому і способи запуску реєстру не змінилися. Ми розглянемо кілька варіантів. Після прочитання статті можете вибрати той, який на вашу думку здається простим і запам'ятовується.

Відкриття реєстру через пошук

Для відкриття будь-якої програми або засіб Windows - це функція «Пошук». Для його запуску в Windows 10 на іконку лупи в лівому нижньому кутку панелі завдань праворуч від кнопки «Пуск», або натисніть комбінацію клавіш «Win» + «S». Після того, як відкриється рядок пошуку, наберіть в неї текст - «regedit». Після чого вище ви побачите пропозицію «Виконати команду». Кількома на нього, і редактор реєстру відкриється.

Кількома на нього, і редактор реєстру відкриється

Відкриття через вікно «Виконати» або командний рядок

Другий спосіб запуску: через засіб «Виконати». Викликається це вікно комбінацією «Win» + «R» (або через «Пошук»). Після відкриття вікна «Виконати» вводимо в порожнє поле «regedit» і тиснемо «ОК».

Також реєстр можна запустити з командного рядка - натисніть знову на клавіатурі «Win» + «R», введіть «cmd» і потім натисніть «ОК». Далі введіть команду «regedit» і натисніть «Enter»:

Варіант відкриття редактора реєстру через командний рядок один з найтриваліших, тому даний спосіб я розповів про всяк випадок, коли ви будете працювати, наприклад, без графічного інтерфейсу.

Створення ярлика на робочому столі або будь-якому іншому місці

Ще один спосіб полегшити доступ до реєстру - створення ярлика на робочому столі. Для цього натискаємо правою кнопкою миші в порожнє місце робочого столу, вибираємо «Створити» - «Ярлик».

У вікні створення ярлика в поле розташування пишемо «regedit» і натискаємо «Далі»:

На наступному кроці вказуємо ім'я ярлика і завершуємо створення, натискаючи «Готово».

Тепер можна запустити реєстр прямо з робочого столу за допомогою нашого ярлика.

Можна навіть зробити виклик реєстру після натискання комбінації клавіш. Для цього відкриваємо властивості ярлика - натисніть правою кнопкою миші по ярлику і виберете «Властивості». Тепер зайдіть у вкладку «Ярлик» і в полі «Швидкий виклик» натискаємо потрібну комбінацію.

Відкриваємо реєстр з папки

І ще один варіант відкриття реєстру - як будь-який додаток, файл запуску можна знайти безпосередньо, розташовується він в папці «C: \ Windows».

Після відкриття папки, вам треба запустити файл «regedit.exe». На скріншоті вище можете подивитися, як виглядає цей файл.

Внесення змін до реєстру

Для того, щоб змінити пункт в реєстрі Windows 10, потрібно його знайти і поміняти значення. Можна шукати параметр, досліджуючи дерево реєстру лівій частині вікна, але краще і швидше здійснити пошук, натиснувши комбінацію «Ctrl» + «F» (або кнопку F3). У рядку вводите ім'я шуканого параметра і натискаєте «Знайти далі».

Нагадаю, ні в якому разі не міняйте нічого в реєстрі, якщо не впевнені в своїх діях. Інакше наслідки можуть бути плачевними.

Підготовка до редагування реєстру

Щоб мінімізувати наслідки можливих помилок при зміні реєстру, необхідно зберегти його робочу версію в окремий файл, щоб потім можна було відновити його початковий стан в разі потреби. Робиться це в такий спосіб: вибираємо «Файл», в ньому - рядок «Експорт».

Далі в нижньому лівому кутку необхідно відзначити «Весь реєстр» і після цього виберіть, куди треба зберегти резервну копію, і натисніть кнопку «Зберегти».

чистка реєстру

Часто в процесі роботи ОС можуть виникати помилки, які пов'язані з так званим сміттям в реєстрі. Щоб його почистити, буде потрібно додаткове програмне забезпечення. Справа в тому, що стандартні засоби Windows не передбачають можливість очищення реєстру, тому нижче я розповім про софт, який може в цьому допомогти.

Мабуть, найпопулярніша програма для чищення реєстру - CCleaner. Завантажити її можна з офіційного сайту за наступним посиланням: https://www.piriform.com/ccleaner/download. Після установки програми запустіть її і перейдіть на вкладку «Реєстр». Далі клікніть по кнопці «Пошук проблеми».

Далі клікніть по кнопці «Пошук проблеми»

Почнеться процес перевірки реєстру, після закінчення якого програма видасть перелік параметрів, які на думку програми в даний момент не потрібні і не використовуються. Щоб виправити ситуацію, натисніть кнопку «Виправити ...».

»

Програма запропонує вам зберегти резервну копію реєстру (на випадок помилки в процесі виправлення). Виберіть місце для збереження резервної копії, після чого натисніть кнопку «Виправити зазначені».

Виберіть місце для збереження резервної копії, після чого натисніть кнопку «Виправити зазначені»

Ефективність утиліти підтверджена не одним мільйоном користувачів, можете сміливо встановлювати і користуватися. Головне - не забувайте про резервні копії.

відновлення реєстру

Раптом сталося так, що в процесі зміни реєстру щось пішло не так, і почали виникати помилки при роботі операційної системи. В цьому випадку необхідно відновити резервну копію працездатною версії реєстру, яку ви зробили безпосередньо перед початком змін. Знайдіть файл копії з розширенням .reg і двічі клацніть по ньому. Windows видасть підтвердження про імпорт, дайте свою згоду, натиснувши «Так».

Якщо ви не можете знайти файл резервної копії, можете зробити відновлення з самого редактора реєстру. Для цього зробіть наступне: клікніть по пункту «Файл», після чого натисніть на рядок «Імпорт». Тепер вибираємо створену раніше резервну копію.

Коли можна вносити поправки до реєстру

Важливо пам'ятати, що редактор реєстру Windows - це інструмент, що дозволяє «заглянути» в саму глиб конфігурації операційної системи і її складових, а також змінити що-небудь всередині. Будь-які зміни, внесені до реєстру, будуть мати наслідки. Щоб уникнути негативних ситуацій, необхідно вносити зміни тільки в наступних випадках:

 • ви точно знаєте, що буде, якщо змінити той чи інший параметр на відповідне значення (робите це не в перший раз, перевіряли на кількох ПК і т. д.);
 • ви строго прямуєте інструкції, написаної фахівцем, і уважно виконуєте кожен її крок. Такі інструкції можна зустріти на офіційних сайтах виробників ПЗ і інших, вони надані службою технічної підтримки і перевірені не однією сотнею / тисячею користувачів. Важливо з обережністю ставитися до інструкцій, знайденим на різних форумах, і перед використанням рекомендую прочитати коментарі та відгуки тих, хто вже випробував керівництво на «себе». Також зверніть увагу на те, чи відповідають параметри системи, для якої писалася інструкція, вашої конфігурації. В іншому випадку всі дії можуть бути невірними.
 • ви створили резервну копію перед внесенням змін і в разі помилки знаєте, як повернути все на свої місця.

Якщо раптом ви не впевнені в своїх силах - то шукайте інструкції на перевірених джерелах. Інакше один невірний крок може обернутися вам в переустановку або відновлення Windows.

Іноді, віруси вносять зміни в Windows, після яких відкриття реєстру важко. У цьому випадку обов'язково перевірте свій комп'ютер на віруси , І видаліть файли і програми, які заражені вірусами.

Як відкрити реєстр в Windows 10: 5 варіантів

Операційна система Windows з кожною версією збільшує свої потужності і надає користувачеві нові можливості. Разом з тим, є в цієї популярної ОС функції і засоби, які присутні «на борту» з найперших релізів, і без них просто не обійтися в разі потреби тонкої настройки системи. Якщо у вас встановлена ​​ця система, то вам треба знати, як відкрити реєстр в Windows 10, а також про те, як ним користуватися. Якраз про це ми і поговоримо в цій інструкції.

Реєстр - це, так би мовити, збірник будь-яких змін: додатків і системи. За своєю суттю реєстр інтуїтивний інструмент, який дозволяє користувачеві задати налаштування системі, навіть якщо ця функція не відображається в Windows. Але важливо розуміти, що будь-які зміни реєстру повинні здійснюватися з особливою обережністю і знанням справи. В іншому випадку ви можете нанести системі незворотні пошкодження, що може спричинити за собою повну переустановку ОС.

Якщо ви збираєтеся внести зміни до реєстру, використовуючи будь-яку інструкцію в інтернеті, то моя рекомендація - переконайтеся, що автор даної інструкції не помилився. Перевірку можна зробити простим способом - відкриваєте 2-3 інструкції і звіряє дані. Якщо вони збігаються, то є велика ймовірність, що даний варіант вважається робочим і ви можете не переживати за результат змін в реєстрі.

Простота користування реєстром в Windows 10 обумовлена ​​тим, що в ньому немає ніяких змін - якщо порівнювати, наприклад, з Windows 8. Тому і способи запуску реєстру не змінилися. Ми розглянемо кілька варіантів. Після прочитання статті можете вибрати той, який на вашу думку здається простим і запам'ятовується.

Відкриття реєстру через пошук

Для відкриття будь-якої програми або засіб Windows - це функція «Пошук». Для його запуску в Windows 10 на іконку лупи в лівому нижньому кутку панелі завдань праворуч від кнопки «Пуск», або натисніть комбінацію клавіш «Win» + «S». Після того, як відкриється рядок пошуку, наберіть в неї текст - «regedit». Після чого вище ви побачите пропозицію «Виконати команду». Кількома на нього, і редактор реєстру відкриється.

Кількома на нього, і редактор реєстру відкриється

Відкриття через вікно «Виконати» або командний рядок

Другий спосіб запуску: через засіб «Виконати». Викликається це вікно комбінацією «Win» + «R» (або через «Пошук»). Після відкриття вікна «Виконати» вводимо в порожнє поле «regedit» і тиснемо «ОК».

Також реєстр можна запустити з командного рядка - натисніть знову на клавіатурі «Win» + «R», введіть «cmd» і потім натисніть «ОК». Далі введіть команду «regedit» і натисніть «Enter»:

Варіант відкриття редактора реєстру через командний рядок один з найтриваліших, тому даний спосіб я розповів про всяк випадок, коли ви будете працювати, наприклад, без графічного інтерфейсу.

Створення ярлика на робочому столі або будь-якому іншому місці

Ще один спосіб полегшити доступ до реєстру - створення ярлика на робочому столі. Для цього натискаємо правою кнопкою миші в порожнє місце робочого столу, вибираємо «Створити» - «Ярлик».

У вікні створення ярлика в поле розташування пишемо «regedit» і натискаємо «Далі»:

На наступному кроці вказуємо ім'я ярлика і завершуємо створення, натискаючи «Готово».

Тепер можна запустити реєстр прямо з робочого столу за допомогою нашого ярлика.

Можна навіть зробити виклик реєстру після натискання комбінації клавіш. Для цього відкриваємо властивості ярлика - натисніть правою кнопкою миші по ярлику і виберете «Властивості». Тепер зайдіть у вкладку «Ярлик» і в полі «Швидкий виклик» натискаємо потрібну комбінацію.

Відкриваємо реєстр з папки

І ще один варіант відкриття реєстру - як будь-який додаток, файл запуску можна знайти безпосередньо, розташовується він в папці «C: \ Windows».

Після відкриття папки, вам треба запустити файл «regedit.exe». На скріншоті вище можете подивитися, як виглядає цей файл.

Внесення змін до реєстру

Для того, щоб змінити пункт в реєстрі Windows 10, потрібно його знайти і поміняти значення. Можна шукати параметр, досліджуючи дерево реєстру лівій частині вікна, але краще і швидше здійснити пошук, натиснувши комбінацію «Ctrl» + «F» (або кнопку F3). У рядку вводите ім'я шуканого параметра і натискаєте «Знайти далі».

Нагадаю, ні в якому разі не міняйте нічого в реєстрі, якщо не впевнені в своїх діях. Інакше наслідки можуть бути плачевними.

Підготовка до редагування реєстру

Щоб мінімізувати наслідки можливих помилок при зміні реєстру, необхідно зберегти його робочу версію в окремий файл, щоб потім можна було відновити його початковий стан в разі потреби. Робиться це в такий спосіб: вибираємо «Файл», в ньому - рядок «Експорт».

Далі в нижньому лівому кутку необхідно відзначити «Весь реєстр» і після цього виберіть, куди треба зберегти резервну копію, і натисніть кнопку «Зберегти».

чистка реєстру

Часто в процесі роботи ОС можуть виникати помилки, які пов'язані з так званим сміттям в реєстрі. Щоб його почистити, буде потрібно додаткове програмне забезпечення. Справа в тому, що стандартні засоби Windows не передбачають можливість очищення реєстру, тому нижче я розповім про софт, який може в цьому допомогти.

Мабуть, найпопулярніша програма для чищення реєстру - CCleaner. Завантажити її можна з офіційного сайту за наступним посиланням: https://www.piriform.com/ccleaner/download. Після установки програми запустіть її і перейдіть на вкладку «Реєстр». Далі клікніть по кнопці «Пошук проблеми».

Далі клікніть по кнопці «Пошук проблеми»

Почнеться процес перевірки реєстру, після закінчення якого програма видасть перелік параметрів, які на думку програми в даний момент не потрібні і не використовуються. Щоб виправити ситуацію, натисніть кнопку «Виправити ...».

»

Програма запропонує вам зберегти резервну копію реєстру (на випадок помилки в процесі виправлення). Виберіть місце для збереження резервної копії, після чого натисніть кнопку «Виправити зазначені».

Виберіть місце для збереження резервної копії, після чого натисніть кнопку «Виправити зазначені»

Ефективність утиліти підтверджена не одним мільйоном користувачів, можете сміливо встановлювати і користуватися. Головне - не забувайте про резервні копії.

відновлення реєстру

Раптом сталося так, що в процесі зміни реєстру щось пішло не так, і почали виникати помилки при роботі операційної системи. В цьому випадку необхідно відновити резервну копію працездатною версії реєстру, яку ви зробили безпосередньо перед початком змін. Знайдіть файл копії з розширенням .reg і двічі клацніть по ньому. Windows видасть підтвердження про імпорт, дайте свою згоду, натиснувши «Так».

Якщо ви не можете знайти файл резервної копії, можете зробити відновлення з самого редактора реєстру. Для цього зробіть наступне: клікніть по пункту «Файл», після чого натисніть на рядок «Імпорт». Тепер вибираємо створену раніше резервну копію.

Коли можна вносити поправки до реєстру

Важливо пам'ятати, що редактор реєстру Windows - це інструмент, що дозволяє «заглянути» в саму глиб конфігурації операційної системи і її складових, а також змінити що-небудь всередині. Будь-які зміни, внесені до реєстру, будуть мати наслідки. Щоб уникнути негативних ситуацій, необхідно вносити зміни тільки в наступних випадках:

 • ви точно знаєте, що буде, якщо змінити той чи інший параметр на відповідне значення (робите це не в перший раз, перевіряли на кількох ПК і т. д.);
 • ви строго прямуєте інструкції, написаної фахівцем, і уважно виконуєте кожен її крок. Такі інструкції можна зустріти на офіційних сайтах виробників ПЗ і інших, вони надані службою технічної підтримки і перевірені не однією сотнею / тисячею користувачів. Важливо з обережністю ставитися до інструкцій, знайденим на різних форумах, і перед використанням рекомендую прочитати коментарі та відгуки тих, хто вже випробував керівництво на «себе». Також зверніть увагу на те, чи відповідають параметри системи, для якої писалася інструкція, вашої конфігурації. В іншому випадку всі дії можуть бути невірними.
 • ви створили резервну копію перед внесенням змін і в разі помилки знаєте, як повернути все на свої місця.

Якщо раптом ви не впевнені в своїх силах - то шукайте інструкції на перевірених джерелах. Інакше один невірний крок може обернутися вам в переустановку або відновлення Windows.

Іноді, віруси вносять зміни в Windows, після яких відкриття реєстру важко. У цьому випадку обов'язково перевірте свій комп'ютер на віруси , І видаліть файли і програми, які заражені вірусами.Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью