<
 • Главная
Статьи

Як встановити скайп на комп'ютер або ноутбук (інструкція)

 1. Інструкція по установці Skype
 2. Установка на Android
Сьогодні хотілося б приділити увагу спілкуванню. Йтиметься про програму Skype (скайп), а точніше, як встановити скайп на комп'ютер або ноутбук. Число її завантажень вже давно впритул наближається до кількості всіх активних користувачів Інтернет.

Чому в лідери серед програм для спілкування вийшов саме Skype? Відповісти на це питання дуже просто. Досить просто перерахувати можливості, які він надає.

Головною його особливістю, яка найкраще реалізована серед аналогів, безумовно є якісна відеозв'язок. Крім відеозв'язку в Skype можливо обмінюватися повідомленнями у вигляді чату, здійснювати дзвінки на мобільні та стаціонарні телефони, відправляти SMS - повідомлення і обмінюватися різними файлами. З розвитком технологій з'являються невеликі проблеми під час установки цього додатка, і впоратися з ними новачкові не завжди вдається самостійно.

У цій статті я допоможу вам правильно і швидко завантажити і встановити програму Skype. Спочатку вам потрібно завантажити необхідну програму, зробити це можливо після реєстрації на офіційному сайті і створення облікового запису. В результаті у вас з'явиться логін і пароль, які необхідно запам'ятати.

Якщо ви все зробили правильно, на вашій пошті з'явиться лист з підтвердженням про реєстрацію. Далі слід пройти по зазначеній посилання для активації облікового запису. Тепер ви володар логіна в Skype, повідомте його своїм знайомим і друзям для того, щоб вони додали вас у свої списки контактів.

Інструкція по установці Skype

Завантажити установчу програму можна з офіційного сайту або з сторінки мого блогу . Якщо ви завантажуєте з офіційного сайту, то коли відкриється сторінка, наведіть курсор миші до кнопки «Завантажити Skype» і виберіть зі списку «Windows».

В сторінці, в лівій частині натисніть на кнопку «Завантажити Skype».

Тепер скачайте інсталяційний файл під назвою SkypeSetup.exe і збережіть його на свій ПК. Зверніть увагу, що скачуваний вами файл має маленький розмір (менше 1 Мб). Це пов'язано з тим, що більшість компонентів скачується вже під час установки (тобто після скачування даного файлу і його запуску). Це відповідно означає, що після запуску даного файлу Ваш комп'ютер повинен бути підключений до Інтернету.

Далі запускаємо скачаний файл, в першому віконці вибираємо мову «Русский». Натисніть під вибором мови «Додаткові настройки». З'явиться список додаткових налаштувань, в даний час я дуже часто використовую цю програму, залишаю галочку за замовчуванням «Запускати Skype під час завантаження комп'ютера» і прибираю «Створити ярлик на робочому столі».

Потім тиснемо в правому куті вікна «Я згоден (-на) - далі».

Тепер відбудеться установка програми, вам запропонують ввести свій логін і пароль, і після цього натиснете на кнопку «Увійти». Це в тому випадку, якщо ви вже зареєстровані в системі. Якщо немає, то спочатку потрібно пройти процес реєстрації. Це можна зробити, натиснувши на кнопку «Реєстрація нових користувачів».

Внизу на свій розсуд ви можете активувати пункти «Запускати Skype при включенні комп'ютера» і «Автоматична авторизація при запуску Skype». При найпершому запуску програми ви повинні вибрати аватар, а у вітальному віконці перевірити працездатність камери і мікрофона, і додати друзів.

А для того, щоб віконце не набридає вам постійно при запусках програми, встановіть галочку біля пункту «Не показувати це повідомлення у майбутньому». В основному настройки програми не особливо складні і ніяких труднощів виникнути не повинно. Вище ви зрозуміли, як встановити скайп на комп'ютер, але для того щоб зміцнити ці знання, подивіться відео нижче:

Якщо ви шукали інформацію, як встановити скайп на ноутбук і думаєте, що є відмінності в установці Skype, то ви помилялися. За допомогою зарядного пристрою не залежить кроки установки.

При роботі з програмою Skype, можуть виникнути різні проблеми:

Як відновити пароль в Скайпі

Чому не встановлюється Скайп

Як оновити Скайп до останньої версії

Установка на Android

Природно, якщо ви власник планшета або телефону, то швидше за все вам буде цікаво, як встановити скайп на дані пристрої. Крім стандартної інсталяції, додаток Skype можна встановити і завантажити на телефони Android. Для того, щоб встановити Skype на мобільні телефони з цією операційною системою необхідно в браузері вашого телефону відкрити сайт skype.com/m і далі завантажити програму з сайту Android Market.

Даною програмою можна користуватися відразу після завантаження, адже вона не вимагає ніякої окремої установки. У телефоні програма Skype буде знаходитись у папці «Application», а для більш зручного його запуску, можливо перетягнути на основний екран.

Щоб ця програма прекрасно працювала на телефоні з операційною системою Android, у нього має бути 27Мб вільної пам'яті, а тактова частота вашого процесора повинна бути 600Mhz. Skype підтримують мобільні телефони з такими дозволами екранів: 240 × 400, 320 × 480, 320 × 240, 850 × 480 і 800 × 480. Бувають випадки, коли не завжди виходить зайти на сайт Android Market. Це відбувається через те, що сайт пропонує дану програму не в кожній країні.

Програма Skype може встановлюватися на наступних мовах: італійською, німецькою, англійською, фінською, датською, японському, голландською, естонською, іспанською, шведською, корейською, французькою, китайською, португальською, російською та польською.

Цікаво те, що Skype можна встановити на SD-карту в тому випадку, якщо ваш телефон з операційною системою версія 2.2.

Робиться це безпосередньо, але все, же якщо ви вже завантажили програму на вбудовану пам'ять, завжди можна перенести програму на SD-карту виконуючи такі дії: «меню» - «настройки» - «додатки» - «правління додатками» і вибираєте Skype, тепер виберіть «перемістити на SD-карту».

У тому випадку, якщо ваш мобільний телефон з операційною системою Android від Verizon Wireless, ви маєте можливість повністю безкоштовно завантажити програму Skype mobile ™ з сайту Android Market або ж з сайту skype.com/m.

У програмах Skype mobile для версії Verizon миттєві повідомлення і дзвінки між користувачами Skype можливі навіть в мережі 3G, при цьому хвилини, які виділені вам тарифним пакетом Verizon, не використовуватимуться.

Як можна помітити в установці Skype на комп'ютер або смартфон немає нічого складного. Досить слідувати моїм інструкціям і все у вас обов'язково вийде. Після першої установки Skype, ви назавжди запам'ятаєте, як встановити скайп на ноутбук або комп'ютер, тому що це нескладно!

Чому в лідери серед програм для спілкування вийшов саме Skype?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью