<
 • Главная
Статьи

Як заробити грошей в інтернеті без вкладень

 1. Як заробити грошей в інтернеті без вкладень швидко
 2. Як швидко заробити на власному сайті
 3. Правила швидкої монетизації сайту

Заробіток в інтернеті привертає неймовірну кількість людей. Багато хто хоче просто сидіти вдома за комп'ютером, і отримувати ту ж зарплату, що і на підприємстві.

Але при цьому не потрібно буде вставати по будильнику, кудись їхати на маршрутці або автобусі через півміста, і терпіти начальство, яке має свої погляди щодо поведінки на керівній посаді.

У деяких з користувачів амбіції тільки цим не обмежуються. Вони відверто мріють зіграти на відомому курорті, і відкриваючи ноутбук пару раз в тиждень, заробляти сотні тисяч доларів в місяць.

Вони відверто мріють зіграти на відомому курорті, і відкриваючи ноутбук пару раз в тиждень, заробляти сотні тисяч доларів в місяць

Вони теж по-своєму мають рацію, люди не створені для вічного роботи і поневірянь. Така перспектива в інтернеті теж можлива. І на сьогодні безліч людей цю ​​мрію вже реалізували.

Але слід розуміти, що серйозні заробітки в інтернеті вимагають не менш серйозних вкладень. Де їх взяти ? І якщо і є за душею якийсь капітал, то що не спустити його на вітер, повіривши чергового рекламщику, який всього лише бажає обдурити простого обивателя?

Є кілька простих правил, керуючись якими існують великі шанси уникнути найпоширеніших помилок всіх тих, хто вірив у швидкий заробіток в мережі, але при цьому лише втратив власні гроші і час:

 • Щоб мати прибуток в мережі інтернет, потрібно чимало попрацювати;
 • Значний і стабільний заробіток без вкладень неможливий (мова йде про суму понад 500 доларів на місяць);
 • До праці в інтернеті слід ставитися точно так же, як і до звичайної роботи в офлайні: він вимагає не менше трудовитрат і часу, а може бути - навіть більше.

Далі постараємося розібратися, як заробити грошей в інтернеті без вкладень.

Не будемо довго розводитися про теорію. Наведемо лише найпопулярніші і дієві способи заробітку в мережі без вкладень.

Деяким вони підходять в якості підробітку, хтось втягується, і вважає за краще працювати в одному конкретному напрямку, якщо воно приносить гроші, розміром з хорошу зарплату. Це не важливо.

Головне - чітко визначитися з метою заробляти в інтернеті. У кожного є свої мотиви і причини для цього. І від цього буде залежати результат роботи. Отже, почнемо: як заробити грошей в інтернеті без вкладень?

Виконання завдань

Почати можна з виконання простих завдань. Ця праця не вимагає ніякої кваліфікації, відповідно - він найменш оплачувану.

Але для отримання результату - першого долара, виведеного з мережі, цілком підійде. Полягає робота в наступному:

 • Проходження платних опитувань і заповнення анкет;
 • Виконання завдань, вони можуть бути якими завгодно, від розсилки електронної пошти до перегляду відео за гроші;
 • Постинг повідомлень на замовлення;
 • Серфінг сайтів;
 • капчі;
 • кліки;
 • Викладання файлів на обмінники.

Ось кілька посилань, перейшовши за якими можна таким чином заробити:

 1. SeoSprint;
 2. WmMail;
 3. SeoFast.

ігри

Геймери цілком можуть заробляти на онлайн іграх. Багато гравців рано чи пізно задають собі питання, як можна заробити грошей в інтернеті без вкладень.

Як правило, вкладати доведеться власний час. А заробити можна на продажу ігрової валюти, речей, еліксирів і т.п.

Можна навіть організувати власну контору з обміну звичайних грошей в ігрову валюту, але цей бізнес має безліч підводних каменів. У тому числі - велика кількість конкурентів.

Найбільш відома гра, на корою можна таким чином заробити - World of Warcraft (WoW).

Можна так само заробляти на додатках , Дохід звичайно буде невеликим, але для початку теж непогано.

Написання статей

Ще один спосіб - робота з текстами, але він вимагає деяких знань і значних трудовитрат. це:

Тут можна вибирати завдання за оплату і виконуючи їх, отримувати гроші:

 1. ;
 2. ;
 3. TurboText .

Для заробітку потрібно зареєструватися на одній з численних бірж контенту, і заробляти написанням текстів за гроші .

При цьому можна продавати вже готові статті, а можна писати їх на замовлення. Ця робота приносить непоганий прибуток в розмірі середньої і вище заробітної плати.

Тим не менш, вона вимагає постійної зайнятості. Коли автор перестає працювати, потік грошей відразу ж вичерпується. Але це - чи не єдиний спосіб заробити в мережі з нуля без стартового капіталу.

Він вимагає посидючості та вміння виразно викладати свої думки за допомогою тексту. Далеко не всі володіють і тим і іншим якістю, тому не кожен може заробити в інтернеті написанням статей або перекладом.

Далеко не всі володіють і тим і іншим якістю, тому не кожен може заробити в інтернеті написанням статей або перекладом

У другому випадку потрібно володіти хоча б базовим знанням іноземної мови.

посередництво

Не обов'язково писати авторські статті та самостійно перекладати тексти. Можна виступати в якості посередника, або перекупника.

Для цього буде потрібно зареєструватися на одній або декількох біржах контенту, але вже в якості замовника.

Крім того, буде потрібно затратити деякий час на пошук покупця статей. Потім на біржі купується або замовляється відповідний текст і потім продається, а посередник при цьому заробляє на різниці в ціні.

Вельми непоганий заробіток, особливо - в разі продажу великих обсягів текстів. Але він вимагає деяких знань і навичок, в тому числі - володіння основ SEO.

Forex

Багато хто скаже, що торгівля на валютній біржі форекс неодмінно вимагає початкового інвестування. Але можна знайти і манівці для такого заробітку.

Є Форекс брокери, що дають можливість трейдеру торгувати на бонусні гроші. Бонуси можна заробляти, спілкуючись на тематичному форумі, наприклад,. Зароблений з торгівлі відсоток можна виводити в Вебмані або за допомогою іншої платіжної системи.

Як правило, такий заробіток вимагає не менше місяця часу трейдера, тому до засобів швидкого збагачення віднести його, на жаль, не можна.

Як заробити грошей в інтернеті без вкладень швидко

Тепер розглянемо найбільш швидкі способи заробітку, які допомагають початківцям фрілансерам повірити в те, що заробіток в мережі, все-таки, можливий.

А заодно - і накопичити початковий капітал для подальших інвестицій у власний інтернет-бізнес.

Заробіток на посередництві

Тут немає нічого складного, потрібно тільки зрозуміти суть цього способу. Він підходить не тільки тим, хто хоче заробити в інтернеті швидко а й усім, хто зацікавлений в подальшому пасивний дохід, полягає він на продажу посилань.

Справа в тому, що в мережі існує величезна безліч сайтів, web-майстрам яких просто ніколи займатися розміщенням посилань на торгових майданчиках.

Ви ж берете на себе основну частину роботи, приводячи на ці сайти клієнтів, які будуть приносити прибуток і їм, і трошки - вам.

Завдання полягає в наступному:

 1. Потрібно знайти сайти майбутніх клієнтів.
  Для цього вибирається якась одна тема, наприклад - натяжні стелі.
  Потім потрібно буде вибрати близько сотні сайтів з цієї тематики і написати кожному з них адміністраторів листи з пропозицією розміщення посилань.
 2. Знаходимо клієнтів, готових продати посилання.
  Все буде відбуватися приблизно так само, як при пошуку сайтів.
  Потрібно писати листи рекламодавцям з пропозиціями розмістити їх посилання на конкретних сайтах за певну ціну.
  Розмір накрутки в 30% вважається цілком прийнятним.

Чим більше посилань буде таким чином розміщено, тим більше прибутку підучить посередник. Цей спосіб заробітку вимагає великих витрат часу тільки на першому етапі. Зате дохід буде постійним надалі.

Останнім часом тенденції пошукової оптимізації дещо змінилися, тому можна писати невеликі статті максимум на пару тисяч символів.

У цих статтях рекламного характеру розміщуються посилання рекламодавців, а посередник пропонує сайту купити матеріал з подальшим його розміщенням на сайті.

Заробіток на рефералах

Найбільш стабільну і хороший прибуток цей спосіб буде приносити при наявності свого сайту. Але якщо власного ресурсу немає - не біда, допоможуть різні тематичні форуми і свій YouTube канал.

Спрямування - це люди, які перейшли по вашому посиланню реферального посиланням і бажаючі виконати певну дію (купити курс, заробляти на якомусь сервісі і т.п.). Партнерська програма сервісу або курсу платить вам відсоток від їх доходу або від свого доходу.

Партнерська програма сервісу або курсу платить вам відсоток від їх доходу або від свого доходу

Крім розміщення цих посилань на форумах, можна орендувати місце на інших, схожих за тематикою сайтах.

В цьому випадку потрібно буде розрахувати різницю між вартістю оренди і винагородою від рефералів. Вона і буде вашим заробітком.

Як швидко заробити на власному сайті

Цю тему теж обов'язково варто торкнутися, так як у багатьох в мережі є свої сайти, але як саме з них можна заробляти, знають далеко не всі.

Отже, далі обговоримо найбільш популярні способи заробітку на власному ресурсі:

 • Контекстна реклама;

Це - найбільш прибутковий вид заробітку. Полягає в розміщенні контекстної реклами Гугл або Яндекс в самих клікабельних місцях сайту. Кожен клік на рекламні оголошення буде приносити web-майстру заробіток.

 • Участь в партнерка;

Тут потрібно враховувати тематику сайту, адже на ньому буде розміщена реклама того чи іншого товару або інформаційного продукту. Рекламодавець платитиме відсоток від продажів цих продуктів.

Завдання web-майстри буде полягати в тому, щоб залучити якомога більше клієнтів на сайти рекламодавців, і, можливо, підштовхнути їх до купівлі товару.

 • Розміщення рекламних банерів на сайті (медійна реклама);

Суть такого заробітку полягає в тому, що рекламодавці викуповують місце на сайті для розміщення свого банера або рекламного тексту.

Якщо ресурс досить відвідуваний, рекламодавець може викупити місце на ньому на місяці вперед. Це - повністю пасивний, і досить непоганий заробіток для тих, у кого є сайт з хорошою відвідуваністю.

 • Розміщення тізерній реклами;

Більше підходить для жіночих сайтів, так як саме слабка стать найбільше клацає по картинках з заманюють текстом.

Тизер - це повідомлення-загадка. Він може зміщувати тільки частина інформації про товар або інформаційному продукті. Тут виникає логічне запитання: де брати тизери?

Але в мережі інтернет існує велика кількість тизерних мереж з різними умовами.

Найбільш популярні:

  1. Відвідувачі, що заходять на сайт, будуть кликати по ним, і від кожного кліка web-майстер буде отримувати своє невелику винагороду.

   Існують і інші способи заробітку на власних сайтах, і всі вони вимагають детального розгляду. До них можна віднести продаж товарів з сайту, заробіток на СМС і багато іншого.

   Але кожен web-майстер повинен розуміти, що не можна просто створити сайт , Заплатити за домен і хостинг (найкращим є beget ), І вже на наступний день отримувати з ресурсу колосальні прибутки. Дохід зі свого сайту вимагає великих витрат часу і сил, а нерідко - і грошових вкладень.

   Тому до засобів швидкого заробітку його навряд чи можна віднести. Але найбільша перевага полягає в можливості значних доходів і пасивного заробітку в майбутньому.

   Але найбільша перевага полягає в можливості значних доходів і пасивного заробітку в майбутньому

   Але для грамотної монетизації сайту слід дотримуватися певних правил. Далі буде приведена проста інструкція, яка допоможе отримувати з сайту хороший дохід, не витрачаючи на його розкрутку великих тимчасових і фінансових ресурсів.

   Правила швидкої монетизації сайту

   Багатьох цікавить питання, як заробити грошей в інтернеті без вкладень на власному сайті. Але зробити це, зовсім не витративши ні копійки, не вийде.

   Адже потрібно буде витратити якусь суму на покупку домена і оплату хостингу. Звичайно можна створити сайт на безкоштовному домені за допомогою конструктора, але, якщо він не комерційної тематики (розповідає про вашу компанію або послуги), то навряд чи він принесе серйозний заробіток.

   сьогодні з мінімальними вкладеннями можна заробити на інформаційному сайті. Але його наповнення потребують яких витрат особистого часу, або - деяких засобів на покупку контенту.

   Будь-який інформаційний сайт повинен нести смислове навантаження, адже він створюється для людей, а не тільки для того, щоб веб-майстер на ньому зміг надалі заробити.

   Слід визначитися з тематикою сайту. Одні можуть порадити писати про те, що ближче до серця. Тобто, якщо людина любить риболовлю, або - кулінарію, то і сайт повинен бути на ці теми.

   Але дана думка серед досвідчених майстрів неоднозначно. Можна вибрати одну з найбільш актуальних тематик, адже заробити на них буде легше, і грошей такі сайти приносять більше. Це можуть бути сайти про заробіток в інтернеті і комп'ютерах, медичні ресурси або жіночі сайти.

   Від типу і тематики сайту залежатимуть способи його монетизації. Як вже було сказано раніше, для жіночих сайтів слід робити акцент на тізерній рекламі. Медичний сайт може продавати продукти партнерів і так далі.

   Особливе значення має просування сайту в пошукових системах. Перш, ніж завантажувати проект контентом, слід подбати про його SEO оптимізації.

   Тут важливо правильно налаштувати сайт, публікувати якісні статті, робити перелинковку сторінок і багато іншого. Якщо веб-майстер спочатку все зробить правильно, йому не доведеться витрачати гроші на розкрутку свого проекту спеціалізованим компаніям. Вони, до речі, далеко не завжди можуть забезпечити очікуваний ефект.

   При певних навичках можна писати тексти самостійно. Якщо таких немає - краще замовляти або купувати їх на біржах контенту.

   Схожі статті:

І якщо і є за душею якийсь капітал, то що не спустити його на вітер, повіривши чергового рекламщику, який всього лише бажає обдурити простого обивателя?
Отже, почнемо: як заробити грошей в інтернеті без вкладень?
Тут виникає логічне запитання: де брати тизери?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью