<
 • Главная
Статьи

Як заробити на ВебМани (WebMoney) гроші

 1. Як заробити грошей на вебмані створюючи web-сайти

Робота в інтернеті - тема не нова, навіть, можна сказати - затерта до дірок. Різні джерела навперебій пропонують способи заробітку WebMoney - найбільш поширеною платіжної системи в російськомовному сегменті інтернету. Давайте розглянемо деякі з таких пропозицій.

З розвитком інтернету роботодавцям стає вигідніше не наймати працівників в штат, а замовити виконання необхідних робіт в мережі.

Отже, є досить великий попит на віддалену роботу. Які послуги ви можете запропонувати?

Та які завгодно - написання статей на замовлення, розробка web-сайтів, створення тривимірних моделей - все залежить тільки від ваших умінь і вільного часу.

Російськомовний інтернет налічує досить багато web-ресурсів. Всім їм постійно потрібен новий контент - статті, публікації і т.д.

Як правило, власники зазвичай не займаються їх наповненням самостійно, а залучають для цього копірайтерів.

Робота копірайтера полягає в написанні грамотного, вичитаного тексту відповідно до технічного завдання.

На які типи текстів є попит? Абсолютно на всі - новинні публікації, огляди техніки, або ж інформаційні статті, як ця.

Як заробити на вебмані гроші за допомогою написання статей? Знайти замовника можна декількома способами.

Знайти замовника можна декількома способами

Так, наприклад, є можливість пропонувати свої слуги безпосередньо адміністраторам ресурсів. Але такий підхід потребує багато часу.

Набагато більш легким способом знайти замовника можна буде за допомогою бірж копірайтингу . Що це таке?

Біржа копірайтингу бере на себе завдання з пошуку як замовників, так і виконавців. В результаті цього відпадає необхідність самостійно шукати роботодавців.

Так, замовник може скласти технічне завдання на написання тексту, а потім просто чекати, поки знайдеться хтось бажаючий.

Копірайтер може ж переглядати всі опубліковані замовлення і вибирати той, який йому подобається. Так, досить відомими біржами є і TurboText . Обидві, до слова, дозволяють здійснювати виведення коштів на WebMoney.

Скільки платять? Заробітна плата залежить від кількості написаного тексту. Так, на момент написання статті, 1000 символів тексту оцінюються в 25-40 рублів.

При дуже грубому підрахунку, написання 15 тисяч символів за восьмигодинний робочий день принесе близько 450 рублів.

переваги:

 • Не потрібно жодних професійних знань;
 • Освіта філолога або журналіста дасть велику перевагу в отриманні більш дорогих замовлень;
 • Можливість вибирати замовлення по своєму бажанню.

недоліки:

 • Потрібно досить багато часу на пошук і виконання замовлення.

продаж фотографій

Заробити також можна і на продажу унікальних зображень. Що розуміється під поняттям «унікальний»? Унікальне зображення - то, що не зустрічається в інтернеті. Абсолютно.

Звичайно, в мережі можна знайти схожі зображення - з тим же предметом на фото, з тим же ракурсом, освітленням, але це інший випадок. Кому можуть знадобитися подібні фото? Багато кому - власникам сайтів, газет, новинним каналам.

Як заробити на вебмані гроші таким чином? Перш за все, наявності фотоапарата недостатньо.

І хоча, більшість фотоапаратури має функції автоматичної настройки параметрів зйомки, все ж не зайвим буде ознайомитися з базовими правилами створення фото - постановкою ракурсу, світла і т.д.

Також не зайвим буде придбання спеціальних засобів на кшталт штатива, а також світлових розсіювачів.

Що можна фотографувати? Практично всі, що бачите. Так, web-ресурси IT-тематики з радістю куплять зображення будь-якої нової відеокарти або жорсткого диска.

Кулінарні сайти будуть зацікавлені в унікальних фото приготування будь-якого блюда. Видання, які спеціалізуються на туризмі, придбають фото будь-яких пам'яток.

Цінова політика скрізь різна. Скільки платять і як заробити на вебмані гроші продажем фото? Продавати фото потрібно на фотостоках. Ціни варіюються в середньому від 20 до 70 рублів за одне фото, але ціна якісного або сенсаційного фото може перевищувати і 10 000 рублів.

Так що, можна заробляти по 5 000 - 10 000 рублів на місяць, продаючи сотню-іншу фото або мінімум в декілька разів більше, продаючи більш якісні фото.

Як заробити грошей на вебмані створюючи web-сайти

У Росії є величезна кількість індивідуальних підприємців і бізнесменів. Хтось відкриває друкарню, хтось ветеринарну клініку, а хтось зоомагазин.

Природно, таким установам потрібна реклама. Як це робиться? Звичайно ж, за допомогою web-ресурсів. Отже, якщо ми володіємо необхідними вміннями в цій області, то можна запропонувати свої послуги.

Знайти замовників можна на різних сайтах віддаленої роботи, таких як freelancer.com або ж freelance.ru. На подібних проектах зазвичай завжди є клієнти, яким потрібно створити web-сторінку. Але щоб заробити грошей на вебмані, потрібно володіти рядом навичок:

Так, обов'язково потрібно добре знати не тільки HTML-мову, але також розбиратися в особливостях CSS-верстки. Крім того, треба вміти користуватися однією або декількома CMS - системами управління (Joomla, WordPress, DLE).

Крім того, треба вміти користуватися однією або декількома CMS - системами управління (Joomla, WordPress, DLE)

Дохід, перш за все, залежить від складності створюваного проекту. Так, за web-візитку заплатять від 15 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Більш складні проекти, такі як сайт будь-якої ветеринарної клініки, що має велику кількість сторінок, буде коштувати набагато дорожче.

Продаж 3D-моделей

Ті, хто володіє деякими навичками в 3D області, можуть заробити на продажу тривимірних моделей. Створювати їх можна або ж за індивідуальними замовленнями на вищеописаних freelancer.com і freelance.ru, або ж для вільного продажу.

Останній пункт представляє особливий інтерес. Так, зайшовши на turbosquid.com можна дізнатися, що одну готову модель можна продавати по кілька разів.

Таким чином, маючи базу в 300-400 моделей, можна буде отримувати дуже непоганий пасивний дохід.

Створення 3D моделей вимагає ряду особливих навичок. Так, перш за все, потрібно звертатися з редакторами. На сьогоднішній день найпоширенішим є 3D-Max.

Хоча, новачкам можна було порекомендувати його аналог Blender, який є безкоштовним, а також більш легким в освоєнні.

Крім того, також потрібно створювати текстури - навички роботи з такими графічними редакторами, як Adobe Photoshop або Gimp будуть вкрай корисні.

Скільки ж можна заробити грошей на вебмані таким чином? Це залежить від ваших навичок, а, отже - від якості моделі.

Так, на тому ж turbosquid.com можна знайти як моделі за 10 доларів, так і за 100. Ціну можна встановлювати будь-яку, але для справедливої ​​оцінки рекомендується користуватися такою формулою:

(Вартість години роботи * години, витрачені на модель) / 2

Читайте також:

 1. Як заробити грошей з нуля в інтернеті ;
 2. Як заробити гроші не виходячи з дому ;
 3. Як поповнити вебмані через термінал .

Схожі статті:

Які послуги ви можете запропонувати?
На які типи текстів є попит?
Як заробити на вебмані гроші за допомогою написання статей?
Що це таке?
Скільки платять?
Що розуміється під поняттям «унікальний»?
Кому можуть знадобитися подібні фото?
Як заробити на вебмані гроші таким чином?
Що можна фотографувати?
Скільки платять і як заробити на вебмані гроші продажем фото?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью