<
 • Главная
Статьи

Як зберегти закладки в Яндекс браузері і як відновити їх

 1. Додавання сайту в букмарки
 2. Створення букмарки гарячими клавішами
 3. Використання Yandex букмарки в інтернет-клієнті
 4. Реанімація букмарки після переустановлення інтернет-клієнта
 5. Як повернути "Visual Bookmarks" якщо вони пропали
 6. Вивантаження букмарки в файл
 7. Як знайти букмарки в інтернет-клієнті
 8. Завантаження букмарки в інтернет-клієнт
 9. Режим узгодження букмарки між інтернет-клієнтом і сервером Yandex
 10. Що робити, якщо потрібно багато букмарки
 11. Видалив букмарки, чи можливо повернути все назад?
 12. Вони просто зникли ...
 13. резюме

Закладки в браузерах грають ту ж роль, що і в паперовій книзі. Я заходжу на сайт і розумію, що інформація мені корисна, але часу ось прям зараз зайнятися вивченням матеріалу немає. Натисканням "Сtrl + D" даю команду зберегти URL ресурсу в спеціальну базу.
Закладки в браузерах грають ту ж роль, що і в паперовій книзі
Надалі, коли з'являється час, я швидко знаходжу посилання на сайт в цьому списку.

Трохи про термінологію в даному огляді:

 • Дані по-англійськи "bookmarks", або букмарки. Тому буду використовувати в статті обидва ці терміни.
 • Синонімом слова "браузер" є "інтернет-клієнт". Скрізь де використовується в статті ця фраза мається на увазі "Яндекс Браузер".

Крім того, під букмарки часто розуміють так звані "visual bookmarks", на них ми зупинимося дуже поверхнево, основна частина статті буде приділена класичним букмарки, сенс яких в тому, щоб додати ресурс у спеціальний архів з метою зберегти його для подальшого перегляду.

Додавання сайту в букмарки

Я відкрив портал з демотиватори та розумію, що хочу його подивитися, але не зараз, а потім, в кінці робочого дня. Тому у мене не залишається іншого виходу, як зберегти його на майбутнє. Для цього я клікаю на іконку, розташовану в самому верхньому області інтернет-клієнта, стилізовану під список. Це меню з опціями браузера. В одному з полів я бачу категорію "Закладки" і створюю її.

Створення букмарки гарячими клавішами

В панелі закладок необхідно вибрати пункт "Створити закладку" або просто натиснути клавіші "Ctrl + D". Після цього відкриється вікно додавання посилання в базу сховища.

Використання Yandex букмарки в інтернет-клієнті

Коли я вперше почув про "Яндекс Закладки", то спробував вивчити цю сервіс як слід. Яке ж було моє здивування, коли я побачив повідомлення про те, що він закритий.
Коли я вперше почув про Яндекс Закладки, то спробував вивчити цю сервіс як слід
Швидше за все дана служба не користувалася попитом і тому адміністрація припинила підтримку і развітіе.Уви, але додати посилання в цей сервіс більше не вийде.

Не знаю як вийшли з цієї ситуації користувачі "Яндекс браузера" прив'язані до цієї бази даних. Думаю, що хмара Яндекса, в якому тепер зберігаються дані нічим не гірше зберігає інформацію.

Реанімація букмарки після переустановлення інтернет-клієнта

Перед тим як зробити переустановку системи, потрібно зберегти всю важливу інформацію, так як вона буде втрачена. Букмарки браузера попередньо зберігаються, щоб потім використовувати інформацію для процедури імпорту.

Відновити їх можна двома способами:

 • Використання хмарного сховища. Якщо зробити "узгодження даних" інтернет-клієнта з аккаунтом yandex, всі налаштування будуть зберігатися на сервері. Таким чином паролі, "bookmark'і" та іншу інформацію можна відновити в будь-якому місці, на будь-якому пристрої, в якому вироблено "узгодження даних" з аккаунтом;
 • Імпорт з файлу. Адреси зберігаються шляхом експортування їх. Після експорту вони поміщаються в файл, який потім можна використовувати для імпорту їх у знову встановленому інтернет-клієнті. Таким чином процедура відновлення старих URL сайтів припускає наявність спеціального файлу експорту.

Де знаходиться опція експорт
Де знаходиться опція "експорт"? Потрібно зайти в диспетчер закладок і справа вгорі буде посилання "Впорядкувати". Натиснувши її, вибрати пункт меню "Експортувати закладки". Цей файл буде містити URL, які можна відновити в іншому "клієнта" шляхом імпорту.

Де знаходиться опція "імпорт"? У списку під опцією "експорт" (див. Вище опис)

Як повернути "Visual Bookmarks" якщо вони пропали

Якщо ви хочете скачати візуальні букмарки, то сенсу в цьому немає ніякого, адже в "Яндекс браузері" вони називаються "Табло" і поставляються разом з самою програмою. Щоб зробити відновлення цих закладок "клієнт" повинен бути попередньо "узгоджений" з даними сервера. Тоді після збою він довантажити інформацію зі сховища і користувач не помітить проблем.

Вивантаження букмарки в файл

Щоб додати "bookmark'і" в файл, необхідно перейти в "Диспетчер закладок" і вибрати кнопку "Упорядкувати", розташовану праворуч зверху. У випадаючому списку вибрати опцію "Експортувати". Після цього адреси сайтів, які знаходяться в файлі, можна буде імпортувати інший інтернет-клієнт.

Як знайти букмарки в інтернет-клієнті

Щоб відкрити панель закладок потрібно натиснути "Ctrl + Shift + O" або використовувати іконку виклику налаштувань і в ньому вибрати "Закладки" -> "Диспетчер закладок". Щоб відкрити панель закладок потрібно натиснути Ctrl + Shift + O або використовувати іконку виклику налаштувань і в ньому вибрати Закладки -> Диспетчер закладок

Завантаження букмарки в інтернет-клієнт

Щоб імпортувати URL потрібно відкрити панель налаштувань - Alt + F. Далі вибрати "Закладки" -> "Імпорт". Відкриється консоль з настоянками імпорту, в ній можна вказати, що саме потрібно імпортувати, в даному випадку це будуть "Вибране і закладки". Потім вибрати "клієнт" з якого виробляється імпорт. Коли все встановлено натискаємо кнопку "Перенести".

Режим узгодження букмарки між інтернет-клієнтом і сервером Yandex

Для чого? Це дає можливість зберегти паролі, букмарки та іншу інформацію в хмарне сховище вашого профілю на сервісі yandex. Якщо синхронізувати "клієнт", то адреси будуть автоматично експортуватися в сховище. Звідти ж їх можна буде відновити на інших пристроях, або в браузері, тільки що встановленому на нову операційну систему.

Як це зробити? Відкрити панель налаштувань (Alt + F) і вибрати пункт "Синхронізація". Відкриється сторінка на якій знаходяться поля введення логіна і пароля для авторизації на сервері.

Увімкніть узгодження даних, щоб зберегти улюблені URL, паролі, налаштування та інші дані в ваш обліковий запис на yandex. Так ви зможете отримати до них доступ з будь-якого пристрою, де встановлено "Яндекс Браузер".

Що робити, якщо потрібно багато букмарки

Не зовсім зрозуміло, які можуть виникнути проблеми з тим щоб збільшити кількість закладок, адже їх кількість не обмежена (якщо не маються на увазі візуальні віджети в Табло). Не зовсім зрозуміло, які можуть виникнути проблеми з тим щоб збільшити кількість закладок, адже їх кількість не обмежена (якщо не маються на увазі візуальні віджети в Табло) Щоб їх зберігання не перетворилося в божевільну купу посилань необхідно розкидати їх по категоріях. Категоріями будуть папки, які можна створювати самим в диспетчері. Для цього потрібно натиснути на посилання "Впорядкувати" і вибрати пункт "Додати папку". Усередині папок можна створювати інші папки, тому всі адреси можна компактно розкласти по категоріях.

Якщо ж справа стосується візуальних віджетів, то збільшити їх кількість в останній версії клієнта не можна.

Видалив букмарки, чи можливо повернути все назад?

Якщо букмарки були видалені через диспетчер закладок, то повернути їх теоретично можна. В меню управління закладок "Впорядкувати" є опція "про надання послуг". Спробуйте скористатися їй.

Вони просто зникли ...

Адреси не могли просто зникнути. Швидше за все ви їх видалили випадково в налаштуваннях. Спробуйте відновити їх за допомогою виклику команди меню налаштувань "про надання послуг". Якщо ж маються на увазі візуальні віджети, то вони витісняються більш свіжими і відвідуваними вами ресурсами. Якщо ви довго не кликали по іконці, то з часом він зникне з візуального екрану. Щоб цього не сталося потрібно скористатися функцією "закріпити". Тоді вони залишаються там назавжди, до тих пір, поки закріплення не буде відзнято.

резюме

У статті ми розглянули як зробити додавання ресурсу в закладки, як використовувати експорт посилань в файл, як імпортувати дані з інших клієнтів, як оперативно додати в панель букмарки сайти, які були випадково видалені зі списку
У статті ми розглянули як зробити додавання ресурсу в закладки, як використовувати експорт посилань в файл, як імпортувати дані з інших клієнтів, як оперативно додати в панель букмарки сайти, які були випадково видалені зі списку. Ми дізналися, що кількість візуальних віджетів обмежено, що скачати їх потрібно тільки тим, у кого немає "Яндекс браузера", а панель віджетів оновлює періодично застарілі сайти, що інформація після "узгодження даних" локальної машини і сервера yandex зберігається в хмарі.

Both comments and trackbacks are currently closed.

Де знаходиться опція "експорт"?
Де знаходиться опція "імпорт"?
Як це зробити?
Видалив букмарки, чи можливо повернути все назад?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью