<
 • Главная
Статьи

Чи реально заробити в інтернеті + відгуки

 1. Чи реально заробити в інтернеті + відгуки Чи реально заробити в інтернеті? - таке питання сьогодні...
 2. Схожі статті:
 3. Чи реально заробити в інтернеті: відгуки користувачів
 4. Схожі статті:
 5. Чи реально заробити в інтернеті: відгуки користувачів

Чи реально заробити в інтернеті + відгуки

Чи реально заробити в інтернеті? - таке питання сьогодні задає кожен другий. Інтернет став невід'ємною частиною нашого життя, тому навіть підробіток люди шукають саме тут .

Але чи можливо тут взагалі що-небудь заробляти? Або ж робота в інтернеті може стати основним джерелом доходу?

Або ж робота в інтернеті може стати основним джерелом доходу

Все залежить від того, яку роботу Ви хочете знайти. Існує міф, що робота в інтернеті дуже легка і можна без зусиль отримувати багато грошей. Але, на жаль, це не так. Якщо Ви нада саме на такий вид заробітку, то, швидше за все, потрапите на шахраїв.

Піраміди, онлайн-казино, торгівля на біржі - це все легкий шлях спустити свої кревні. Крім того, існують люди, які наживаються як раз на такий наївності.

Зазвичай вони пропонують можливість добре заробляти за умови сплати мінімального внеску або, скажімо, покупки курсу. Тому головне пам'ятати, що за роботу повинні платити Вам, а не навпаки.

Що ж стосується реальних способів заробити в інтернеті, їх також досить багато. Одні з них підійдуть тільки для «погратися», тобто заробіток становитиме 5-10 доларів на місяць.

До таких робіт можна віднести переходи по посиланнях, перегляд платної реклами, реєстрацію на сайтах. Проходження опитувань також не принесе високий дохід: максимум 100 доларів.

Високооплачуваними роботами вважаються такі, які вимагають певних навичок і вмінь. Разом з тим, це не означає, що Ви не можете навчитися.

Так, наприклад, на біржах фріланса може знайти роботу дизайнер, програміст, копірайтер , Перекладач, контент-менеджер і багато інших фахівців.

Також можна створити свій проект і працювати виключно на себе, при цьому отримуючи гідні гроші. Давайте розберемо кожен варіант заробітку окремо.

 1. копірайтинг;

Найчастіше так називають всю роботу з текстами , Хоча по суті копірайтинг передбачає написання унікальних, ніде раніше не публікувалися текстів. Замовниками є власники сайтів, готові платити за якісний контент.

Навіть якщо Ви раніше цього не робили, можна спробувати сили на цьому поприщі. Спочатку можна братися за нескладні замовлення без особливих вимог.

Тематика в цих випадках досить проста: мода, краса, кулінарія, фільми, весілля і т.д. Від Вас потрібно написати хороший читабельний текст «для людей».

Зазвичай новачкам платять близько 10 рублів за тисячу символів, тобто за середньостатистичну статтю можна виручити 30 рублів. Чим більше Ви будете встигати писати, тим вище буде Ваш заробіток.

Більш досвідчені копірайтери можуть заробляти 30-50-100 рублів за тисячу символів, але і робота там буде складніше.

Якщо Ви захочете розвиватися в цьому напрямку, Вам необхідно буде вивчити ази роботи з ключовими словами.

Необхідно вміти зменшувати класичну і академічну нудоту тексту, стежити за відсотком «води».

Кращі заробітки мають так звані «seo-копірайтери». Їх робота полягає в написанні продають текстів для різних сайтів і інтернет-магазинів.

Їх робота полягає в написанні продають текстів для різних сайтів і інтернет-магазинів

Тут важливо, щоб тексти були не стільки об'ємними або наповненими ключовими словами, а могли продати товар або послугу. Тому заробіток таких копірайтерів може перевищувати 150 рублів за тисячу символів.

Знайти роботу копірайтера можна на біржах копірайтингу . На деяких з них можна знайти замовлення, на інших - продати свої готові статті.

Кожна з них має свої правила і умови для роботи, рейтингову систему і способи виведення зароблених грошей. Найбільш популярними біржами є такі:

Ось, наприклад, сторінка виведення коштів на біржі Etxt:

Як бачите, мінімальна сума до висновку - 250 рублів. Вивести їх можна на рублевий або доларовий гаманець Webmoney. Гроші на рахунок надходять протягом 5 днів, але за бажанням можна запросити терміновий висновок.

Що стосується текстів, то в цій ніші також можна знайти роботу редактора або коректора текстів, писати на замовлення курсові або реферати, придумувати слогани або назви для брендів.

 1. Дизайн;

У цій ніші можна знайти будь-яку роботу, починаючи від створення банерів та логотипів і закінчуючи web-дизайном. На сьогоднішній день ці види робіт досить високооплачувані, тому якщо у Вас є бажання, можна пробувати працювати.

Дизайн є другим улюбленим способом заробляти, будучи фрілансером. Зазвичай роботу дизайнера можна знайти на різноманітних біржах фріланса, де замовники розміщують свої проекти з докладними завданнями. Якщо Ви впевнені, що можете впоратися, подавайте заявку.

Роботу в сфері дизайну можна поділити на такі розділи:

 • логотипи;
 • банери;
 • ілюстрації;
 • 3D графіка;
 • Розробка шрифтів;
 • Обробка фото;
 • Дизайн сайтів та інтерфейсів;
 • Оформлення сторінок в соц. мережах.

Web-дизайн є найбільш прибутковою, але конкурентної нішею. Щоб завоювати довіру замовників, доведеться потрудитися над своїм портфоліо.

Але, в той же час, якщо у Вас вже будуть напрацювання і готові роботи в цьому напрямку, роботу знайти буде нескладно.

Для пошуку роботи можна звернутися на наступні сайти:

 • Weblancer;
 • Freelance;
 • FL .
 1. Робота з соцмережами;

Таку роботу також можна знайти на біржах фріланса, але вона не вимагає особливих навичок. Зазвичай вона полягає в необхідності поставити лайк, зробити репост або вступити в групу.

Така робота оплачується мінімально, але все залежить від вашого облікового запису. Чим більше у Вас друзів, ніж більш активним є профіль, тим більше готові платити замовники.

Чим більше у Вас друзів, ніж більш активним є профіль, тим більше готові платити замовники

Більш дорогими видами робіт вважається постинг по групах, розміщення інформації по каталогам. Таку роботу можна знайти на:

 • Advego
 • Socialtools;
 • Smmka;
 • Forumok.

За умови активної роботи можна отримувати близько 100 доларів на місяць. Ось, наприклад, скільки можна заробити за місяць на Форумке, особливо не напружуючись:

А ось, куди можна вивести кошти:

Якщо ж Ви хочете заробити на своїй групі в соціальних мережах, можна спробувати знайти незаповнену нішу і просуватися в ній. Інший варіант - вибрати популярний сегмент, але приділити багато часу на розвиток групи.

Якщо у Вас вийде створити велике співтовариство з безліччю активних користувачів, заробіток буде необмежений. За рахунок розміщення рекламних постів можна дуже добре заробляти.

Групи з декількома мільйонами учасників отримують від 2 000 рублів за 1 рекламний пост. А якщо вони будуть розміщувати 2 або 3 або 5 рекламних постів в день? В такому випадку вийде гарний прибуток.

Менш розкручені групи, у яких 40 000 - 100 000 передплатників отримують по 100-300 рублів за рекламний пост. Тобто, навіть з невеликих груп можна трохи заробляти.

 1. Заробіток на своєму сайті.

Такий варіант зажадає від Вас початкових вкладень, але потім окупиться в рази. З хорошого сайту можна заробляти до 10 тисяч доларів на місяць.

Основний прибуток буде приносити реклама (контекстна, банерна, тізерна), можна брати участь в партнерських програмах або продавати посилання.

Якщо ж Ви підете далі і спробуєте розвивати не просто сайт, а будувати свій Інфобізнес, прибуток буде ще більше.

Це найприбутковіший варіант, тому не питайте, чи реально заробляти інтернеті. Відгуки власників сайтів однозначно говорять «Так».

У чому ж різниця між інформаційним сайтом і ИнфоБизнес? Здавалося б, контентний сайт з корисною інформацією також заробляє на цій самій інформації.

Але ось тільки в першому випадку заробіток йде ззовні (реклама, партнерки), а в Інфобізнес Ви продаєте певний інформаційний продукт і отримуєте за нього гроші від клієнтів.

Інформаційними продуктами можуть бути:

 • Вебінари;
 • тренінги;
 • Онлайн-курси;
 • Електронні книги.

Особливістю цього виду заробітку також є те, що Ви створюєте продукт один раз, а отримуєте від нього прибуток постійно.

Такий собі вид пасивного доходу. Разом з тим, паралельно можна створювати все нові і нові продукти, розвиватися в нових нішах і отримувати більший заробіток. У цьому випадку дохід буде множитися в рази.

Чи реально заробити в інтернеті: відгуки користувачів

Цілком нормально, що Ви сумніваєтеся, чи реально заробити в інтернеті. Відгуки повинні в кінець розвіяти всі сумніви і показати, що мати стабільний і високий дохід цілком реально.

Катерина, копірайтер:

Свій пошук підробітку я почала ще, будучи студенткою. Тоді йти на повноцінну роботу я не могла з-за навчання, а заробляти хотілося. Тоді я почала шукати можливості в інтернеті.

Спочатку я довго і нудно вводила капчи, переходила по посиланнях і реєструвалася на безлічі сайтів. Разом я заробила 20 рублів і кинула цю справу. Потім я натрапила на цікаву статтю про копірайтингу.

Твори я добре писала ще зі школи, тому вирішила спробувати. Спочатку бралася за копійчані замовлення, щоб набрати рейтинг.

Я писала про нерухомість, медицині, автомобілях, тобто про все, за що платили гроші. І поки збільшувалася кількість хороших відгуків про мою роботу, збільшувалися і ціни за замовлення.

Тепер у мене своя база постійних замовників. Працюючи 3 години на день, я отримую 15 000 в місяць, а за повний робочий день - 40 тисяч.

Олександр, студент:

Чи вірю я в заробіток в інтернеті? Однозначно, так. Одного разу я познайомився з цікавим сайтом, де платили за лайки і репости. «Розлучення», - подумав я, але зареєструвався. Але в підсумку все виявилося чесно.

Заробіток невеликий, але стабільний. Крім того, це змусило мене замислитися над тим, чому хтось готовий платити за таку дурницю, як розшарювання і вступу в групи.

Я почав глибше вивчати цю тему і зараз розвиваю свою власну групу. Спільнота розважальної тематики швидко набрало 50 000 передплатників, завдяки яким я кожен день отримую заявки на розміщення реклами. Це відмінний пасивний дохід.

Володимир, інфобізнесмен:

Мій заробіток в інтернеті почався зі свого сайту. Це був невеликий ресурс для початківців письменників, де можна було почитати цікаві статті та поспілкуватися з «колегами по цеху».

Мій основний заробіток приносила партнерська програма інтернет-магазину книг, але також я використовував контекстну і банерну рекламу.

Згодом я зрозумів, що на сайті можна продавати свої послуги. Так, я прийняли рішення створити кілька тренінгів і провести пару вебінарів.

Потім створив загальний онлайн-курс для письменників, а також випустив електронну книгу «Як написати книгу за 90 днів». Ціни у нас помірні, але за рахунок великої бази користувачів заробіток дуже навіть пристойний.

Схожі статті:

Чи реально заробити в інтернеті + відгуки

Чи реально заробити в інтернеті? - таке питання сьогодні задає кожен другий. Інтернет став невід'ємною частиною нашого життя, тому навіть підробіток люди шукають саме тут .

Але чи можливо тут взагалі що-небудь заробляти? Або ж робота в інтернеті може стати основним джерелом доходу?

Або ж робота в інтернеті може стати основним джерелом доходу

Все залежить від того, яку роботу Ви хочете знайти. Існує міф, що робота в інтернеті дуже легка і можна без зусиль отримувати багато грошей. Але, на жаль, це не так. Якщо Ви нада саме на такий вид заробітку, то, швидше за все, потрапите на шахраїв.

Піраміди, онлайн-казино, торгівля на біржі - це все легкий шлях спустити свої кревні. Крім того, існують люди, які наживаються як раз на такий наївності.

Зазвичай вони пропонують можливість добре заробляти за умови сплати мінімального внеску або, скажімо, покупки курсу. Тому головне пам'ятати, що за роботу повинні платити Вам, а не навпаки.

Що ж стосується реальних способів заробити в інтернеті, їх також досить багато. Одні з них підійдуть тільки для «погратися», тобто заробіток становитиме 5-10 доларів на місяць.

До таких робіт можна віднести переходи по посиланнях, перегляд платної реклами, реєстрацію на сайтах. Проходження опитувань також не принесе високий дохід: максимум 100 доларів.

Високооплачуваними роботами вважаються такі, які вимагають певних навичок і вмінь. Разом з тим, це не означає, що Ви не можете навчитися.

Так, наприклад, на біржах фріланса може знайти роботу дизайнер, програміст, копірайтер , Перекладач, контент-менеджер і багато інших фахівців.

Також можна створити свій проект і працювати виключно на себе, при цьому отримуючи гідні гроші. Давайте розберемо кожен варіант заробітку окремо.

 1. копірайтинг;

Найчастіше так називають всю роботу з текстами , Хоча по суті копірайтинг передбачає написання унікальних, ніде раніше не публікувалися текстів. Замовниками є власники сайтів, готові платити за якісний контент.

Навіть якщо Ви раніше цього не робили, можна спробувати сили на цьому поприщі. Спочатку можна братися за нескладні замовлення без особливих вимог.

Тематика в цих випадках досить проста: мода, краса, кулінарія, фільми, весілля і т.д. Від Вас потрібно написати хороший читабельний текст «для людей».

Зазвичай новачкам платять близько 10 рублів за тисячу символів, тобто за середньостатистичну статтю можна виручити 30 рублів. Чим більше Ви будете встигати писати, тим вище буде Ваш заробіток.

Більш досвідчені копірайтери можуть заробляти 30-50-100 рублів за тисячу символів, але і робота там буде складніше.

Якщо Ви захочете розвиватися в цьому напрямку, Вам необхідно буде вивчити ази роботи з ключовими словами.

Необхідно вміти зменшувати класичну і академічну нудоту тексту, стежити за відсотком «води».

Кращі заробітки мають так звані «seo-копірайтери». Їх робота полягає в написанні продають текстів для різних сайтів і інтернет-магазинів.

Їх робота полягає в написанні продають текстів для різних сайтів і інтернет-магазинів

Тут важливо, щоб тексти були не стільки об'ємними або наповненими ключовими словами, а могли продати товар або послугу. Тому заробіток таких копірайтерів може перевищувати 150 рублів за тисячу символів.

Знайти роботу копірайтера можна на біржах копірайтингу . На деяких з них можна знайти замовлення, на інших - продати свої готові статті.

Кожна з них має свої правила і умови для роботи, рейтингову систему і способи виведення зароблених грошей. Найбільш популярними біржами є такі:

Ось, наприклад, сторінка виведення коштів на біржі Etxt:

Як бачите, мінімальна сума до висновку - 250 рублів. Вивести їх можна на рублевий або доларовий гаманець Webmoney. Гроші на рахунок надходять протягом 5 днів, але за бажанням можна запросити терміновий висновок.

Що стосується текстів, то в цій ніші також можна знайти роботу редактора або коректора текстів, писати на замовлення курсові або реферати, придумувати слогани або назви для брендів.

 1. Дизайн;

У цій ніші можна знайти будь-яку роботу, починаючи від створення банерів та логотипів і закінчуючи web-дизайном. На сьогоднішній день ці види робіт досить високооплачувані, тому якщо у Вас є бажання, можна пробувати працювати.

Дизайн є другим улюбленим способом заробляти, будучи фрілансером. Зазвичай роботу дизайнера можна знайти на різноманітних біржах фріланса, де замовники розміщують свої проекти з докладними завданнями. Якщо Ви впевнені, що можете впоратися, подавайте заявку.

Роботу в сфері дизайну можна поділити на такі розділи:

 • логотипи;
 • банери;
 • ілюстрації;
 • 3D графіка;
 • Розробка шрифтів;
 • Обробка фото;
 • Дизайн сайтів та інтерфейсів;
 • Оформлення сторінок в соц. мережах.

Web-дизайн є найбільш прибутковою, але конкурентної нішею. Щоб завоювати довіру замовників, доведеться потрудитися над своїм портфоліо.

Але, в той же час, якщо у Вас вже будуть напрацювання і готові роботи в цьому напрямку, роботу знайти буде нескладно.

Для пошуку роботи можна звернутися на наступні сайти:

 • Weblancer;
 • Freelance;
 • FL .
 1. Робота з соцмережами;

Таку роботу також можна знайти на біржах фріланса, але вона не вимагає особливих навичок. Зазвичай вона полягає в необхідності поставити лайк, зробити репост або вступити в групу.

Така робота оплачується мінімально, але все залежить від вашого облікового запису. Чим більше у Вас друзів, ніж більш активним є профіль, тим більше готові платити замовники.

Чим більше у Вас друзів, ніж більш активним є профіль, тим більше готові платити замовники

Більш дорогими видами робіт вважається постинг по групах, розміщення інформації по каталогам. Таку роботу можна знайти на:

 • Advego
 • Socialtools;
 • Smmka;
 • Forumok.

За умови активної роботи можна отримувати близько 100 доларів на місяць. Ось, наприклад, скільки можна заробити за місяць на Форумке, особливо не напружуючись:

А ось, куди можна вивести кошти:

Якщо ж Ви хочете заробити на своїй групі в соціальних мережах, можна спробувати знайти незаповнену нішу і просуватися в ній. Інший варіант - вибрати популярний сегмент, але приділити багато часу на розвиток групи.

Якщо у Вас вийде створити велике співтовариство з безліччю активних користувачів, заробіток буде необмежений. За рахунок розміщення рекламних постів можна дуже добре заробляти.

Групи з декількома мільйонами учасників отримують від 2 000 рублів за 1 рекламний пост. А якщо вони будуть розміщувати 2 або 3 або 5 рекламних постів в день? В такому випадку вийде гарний прибуток.

Менш розкручені групи, у яких 40 000 - 100 000 передплатників отримують по 100-300 рублів за рекламний пост. Тобто, навіть з невеликих груп можна трохи заробляти.

 1. Заробіток на своєму сайті.

Такий варіант зажадає від Вас початкових вкладень, але потім окупиться в рази. З хорошого сайту можна заробляти до 10 тисяч доларів на місяць.

Основний прибуток буде приносити реклама (контекстна, банерна, тізерна), можна брати участь в партнерських програмах або продавати посилання.

Якщо ж Ви підете далі і спробуєте розвивати не просто сайт, а будувати свій Інфобізнес, прибуток буде ще більше.

Це найприбутковіший варіант, тому не питайте, чи реально заробляти інтернеті. Відгуки власників сайтів однозначно говорять «Так».

У чому ж різниця між інформаційним сайтом і ИнфоБизнес? Здавалося б, контентний сайт з корисною інформацією також заробляє на цій самій інформації.

Але ось тільки в першому випадку заробіток йде ззовні (реклама, партнерки), а в Інфобізнес Ви продаєте певний інформаційний продукт і отримуєте за нього гроші від клієнтів.

Інформаційними продуктами можуть бути:

 • Вебінари;
 • тренінги;
 • Онлайн-курси;
 • Електронні книги.

Особливістю цього виду заробітку також є те, що Ви створюєте продукт один раз, а отримуєте від нього прибуток постійно.

Такий собі вид пасивного доходу. Разом з тим, паралельно можна створювати все нові і нові продукти, розвиватися в нових нішах і отримувати більший заробіток. У цьому випадку дохід буде множитися в рази.

Чи реально заробити в інтернеті: відгуки користувачів

Цілком нормально, що Ви сумніваєтеся, чи реально заробити в інтернеті. Відгуки повинні в кінець розвіяти всі сумніви і показати, що мати стабільний і високий дохід цілком реально.

Катерина, копірайтер:

Свій пошук підробітку я почала ще, будучи студенткою. Тоді йти на повноцінну роботу я не могла з-за навчання, а заробляти хотілося. Тоді я почала шукати можливості в інтернеті.

Спочатку я довго і нудно вводила капчи, переходила по посиланнях і реєструвалася на безлічі сайтів. Разом я заробила 20 рублів і кинула цю справу. Потім я натрапила на цікаву статтю про копірайтингу.

Твори я добре писала ще зі школи, тому вирішила спробувати. Спочатку бралася за копійчані замовлення, щоб набрати рейтинг.

Я писала про нерухомість, медицині, автомобілях, тобто про все, за що платили гроші. І поки збільшувалася кількість хороших відгуків про мою роботу, збільшувалися і ціни за замовлення.

Тепер у мене своя база постійних замовників. Працюючи 3 години на день, я отримую 15 000 в місяць, а за повний робочий день - 40 тисяч.

Олександр, студент:

Чи вірю я в заробіток в інтернеті? Однозначно, так. Одного разу я познайомився з цікавим сайтом, де платили за лайки і репости. «Розлучення», - подумав я, але зареєструвався. Але в підсумку все виявилося чесно.

Заробіток невеликий, але стабільний. Крім того, це змусило мене замислитися над тим, чому хтось готовий платити за таку дурницю, як розшарювання і вступу в групи.

Я почав глибше вивчати цю тему і зараз розвиваю свою власну групу. Спільнота розважальної тематики швидко набрало 50 000 передплатників, завдяки яким я кожен день отримую заявки на розміщення реклами. Це відмінний пасивний дохід.

Володимир, інфобізнесмен:

Мій заробіток в інтернеті почався зі свого сайту. Це був невеликий ресурс для початківців письменників, де можна було почитати цікаві статті та поспілкуватися з «колегами по цеху».

Мій основний заробіток приносила партнерська програма інтернет-магазину книг, але також я використовував контекстну і банерну рекламу.

Згодом я зрозумів, що на сайті можна продавати свої послуги. Так, я прийняли рішення створити кілька тренінгів і провести пару вебінарів.

Потім створив загальний онлайн-курс для письменників, а також випустив електронну книгу «Як написати книгу за 90 днів». Ціни у нас помірні, але за рахунок великої бази користувачів заробіток дуже навіть пристойний.

Схожі статті:

Чи реально заробити в інтернеті + відгуки

Чи реально заробити в інтернеті? - таке питання сьогодні задає кожен другий. Інтернет став невід'ємною частиною нашого життя, тому навіть підробіток люди шукають саме тут .

Але чи можливо тут взагалі що-небудь заробляти? Або ж робота в інтернеті може стати основним джерелом доходу?

Або ж робота в інтернеті може стати основним джерелом доходу

Все залежить від того, яку роботу Ви хочете знайти. Існує міф, що робота в інтернеті дуже легка і можна без зусиль отримувати багато грошей. Але, на жаль, це не так. Якщо Ви нада саме на такий вид заробітку, то, швидше за все, потрапите на шахраїв.

Піраміди, онлайн-казино, торгівля на біржі - це все легкий шлях спустити свої кревні. Крім того, існують люди, які наживаються як раз на такий наївності.

Зазвичай вони пропонують можливість добре заробляти за умови сплати мінімального внеску або, скажімо, покупки курсу. Тому головне пам'ятати, що за роботу повинні платити Вам, а не навпаки.

Що ж стосується реальних способів заробити в інтернеті, їх також досить багато. Одні з них підійдуть тільки для «погратися», тобто заробіток становитиме 5-10 доларів на місяць.

До таких робіт можна віднести переходи по посиланнях, перегляд платної реклами, реєстрацію на сайтах. Проходження опитувань також не принесе високий дохід: максимум 100 доларів.

Високооплачуваними роботами вважаються такі, які вимагають певних навичок і вмінь. Разом з тим, це не означає, що Ви не можете навчитися.

Так, наприклад, на біржах фріланса може знайти роботу дизайнер, програміст, копірайтер , Перекладач, контент-менеджер і багато інших фахівців.

Також можна створити свій проект і працювати виключно на себе, при цьому отримуючи гідні гроші. Давайте розберемо кожен варіант заробітку окремо.

 1. копірайтинг;

Найчастіше так називають всю роботу з текстами , Хоча по суті копірайтинг передбачає написання унікальних, ніде раніше не публікувалися текстів. Замовниками є власники сайтів, готові платити за якісний контент.

Навіть якщо Ви раніше цього не робили, можна спробувати сили на цьому поприщі. Спочатку можна братися за нескладні замовлення без особливих вимог.

Тематика в цих випадках досить проста: мода, краса, кулінарія, фільми, весілля і т.д. Від Вас потрібно написати хороший читабельний текст «для людей».

Зазвичай новачкам платять близько 10 рублів за тисячу символів, тобто за середньостатистичну статтю можна виручити 30 рублів. Чим більше Ви будете встигати писати, тим вище буде Ваш заробіток.

Більш досвідчені копірайтери можуть заробляти 30-50-100 рублів за тисячу символів, але і робота там буде складніше.

Якщо Ви захочете розвиватися в цьому напрямку, Вам необхідно буде вивчити ази роботи з ключовими словами.

Необхідно вміти зменшувати класичну і академічну нудоту тексту, стежити за відсотком «води».

Кращі заробітки мають так звані «seo-копірайтери». Їх робота полягає в написанні продають текстів для різних сайтів і інтернет-магазинів.

Їх робота полягає в написанні продають текстів для різних сайтів і інтернет-магазинів

Тут важливо, щоб тексти були не стільки об'ємними або наповненими ключовими словами, а могли продати товар або послугу. Тому заробіток таких копірайтерів може перевищувати 150 рублів за тисячу символів.

Знайти роботу копірайтера можна на біржах копірайтингу . На деяких з них можна знайти замовлення, на інших - продати свої готові статті.

Кожна з них має свої правила і умови для роботи, рейтингову систему і способи виведення зароблених грошей. Найбільш популярними біржами є такі:

Ось, наприклад, сторінка виведення коштів на біржі Etxt:

Як бачите, мінімальна сума до висновку - 250 рублів. Вивести їх можна на рублевий або доларовий гаманець Webmoney. Гроші на рахунок надходять протягом 5 днів, але за бажанням можна запросити терміновий висновок.

Що стосується текстів, то в цій ніші також можна знайти роботу редактора або коректора текстів, писати на замовлення курсові або реферати, придумувати слогани або назви для брендів.

 1. Дизайн;

У цій ніші можна знайти будь-яку роботу, починаючи від створення банерів та логотипів і закінчуючи web-дизайном. На сьогоднішній день ці види робіт досить високооплачувані, тому якщо у Вас є бажання, можна пробувати працювати.

Дизайн є другим улюбленим способом заробляти, будучи фрілансером. Зазвичай роботу дизайнера можна знайти на різноманітних біржах фріланса, де замовники розміщують свої проекти з докладними завданнями. Якщо Ви впевнені, що можете впоратися, подавайте заявку.

Роботу в сфері дизайну можна поділити на такі розділи:

 • логотипи;
 • банери;
 • ілюстрації;
 • 3D графіка;
 • Розробка шрифтів;
 • Обробка фото;
 • Дизайн сайтів та інтерфейсів;
 • Оформлення сторінок в соц. мережах.

Web-дизайн є найбільш прибутковою, але конкурентної нішею. Щоб завоювати довіру замовників, доведеться потрудитися над своїм портфоліо.

Але, в той же час, якщо у Вас вже будуть напрацювання і готові роботи в цьому напрямку, роботу знайти буде нескладно.

Для пошуку роботи можна звернутися на наступні сайти:

 • Weblancer;
 • Freelance;
 • FL .
 1. Робота з соцмережами;

Таку роботу також можна знайти на біржах фріланса, але вона не вимагає особливих навичок. Зазвичай вона полягає в необхідності поставити лайк, зробити репост або вступити в групу.

Така робота оплачується мінімально, але все залежить від вашого облікового запису. Чим більше у Вас друзів, ніж більш активним є профіль, тим більше готові платити замовники.

Чим більше у Вас друзів, ніж більш активним є профіль, тим більше готові платити замовники

Більш дорогими видами робіт вважається постинг по групах, розміщення інформації по каталогам. Таку роботу можна знайти на:

 • Advego
 • Socialtools;
 • Smmka;
 • Forumok.

За умови активної роботи можна отримувати близько 100 доларів на місяць. Ось, наприклад, скільки можна заробити за місяць на Форумке, особливо не напружуючись:

А ось, куди можна вивести кошти:

Якщо ж Ви хочете заробити на своїй групі в соціальних мережах, можна спробувати знайти незаповнену нішу і просуватися в ній. Інший варіант - вибрати популярний сегмент, але приділити багато часу на розвиток групи.

Якщо у Вас вийде створити велике співтовариство з безліччю активних користувачів, заробіток буде необмежений. За рахунок розміщення рекламних постів можна дуже добре заробляти.

Групи з декількома мільйонами учасників отримують від 2 000 рублів за 1 рекламний пост. А якщо вони будуть розміщувати 2 або 3 або 5 рекламних постів в день? В такому випадку вийде гарний прибуток.

Менш розкручені групи, у яких 40 000 - 100 000 передплатників отримують по 100-300 рублів за рекламний пост. Тобто, навіть з невеликих груп можна трохи заробляти.

 1. Заробіток на своєму сайті.

Такий варіант зажадає від Вас початкових вкладень, але потім окупиться в рази. З хорошого сайту можна заробляти до 10 тисяч доларів на місяць.

Основний прибуток буде приносити реклама (контекстна, банерна, тізерна), можна брати участь в партнерських програмах або продавати посилання.

Якщо ж Ви підете далі і спробуєте розвивати не просто сайт, а будувати свій Інфобізнес, прибуток буде ще більше.

Це найприбутковіший варіант, тому не питайте, чи реально заробляти інтернеті. Відгуки власників сайтів однозначно говорять «Так».

У чому ж різниця між інформаційним сайтом і ИнфоБизнес? Здавалося б, контентний сайт з корисною інформацією також заробляє на цій самій інформації.

Але ось тільки в першому випадку заробіток йде ззовні (реклама, партнерки), а в Інфобізнес Ви продаєте певний інформаційний продукт і отримуєте за нього гроші від клієнтів.

Інформаційними продуктами можуть бути:

 • Вебінари;
 • тренінги;
 • Онлайн-курси;
 • Електронні книги.

Особливістю цього виду заробітку також є те, що Ви створюєте продукт один раз, а отримуєте від нього прибуток постійно.

Такий собі вид пасивного доходу. Разом з тим, паралельно можна створювати все нові і нові продукти, розвиватися в нових нішах і отримувати більший заробіток. У цьому випадку дохід буде множитися в рази.

Чи реально заробити в інтернеті: відгуки користувачів

Цілком нормально, що Ви сумніваєтеся, чи реально заробити в інтернеті. Відгуки повинні в кінець розвіяти всі сумніви і показати, що мати стабільний і високий дохід цілком реально.

Катерина, копірайтер:

Свій пошук підробітку я почала ще, будучи студенткою. Тоді йти на повноцінну роботу я не могла з-за навчання, а заробляти хотілося. Тоді я почала шукати можливості в інтернеті.

Спочатку я довго і нудно вводила капчи, переходила по посиланнях і реєструвалася на безлічі сайтів. Разом я заробила 20 рублів і кинула цю справу. Потім я натрапила на цікаву статтю про копірайтингу.

Твори я добре писала ще зі школи, тому вирішила спробувати. Спочатку бралася за копійчані замовлення, щоб набрати рейтинг.

Я писала про нерухомість, медицині, автомобілях, тобто про все, за що платили гроші. І поки збільшувалася кількість хороших відгуків про мою роботу, збільшувалися і ціни за замовлення.

Тепер у мене своя база постійних замовників. Працюючи 3 години на день, я отримую 15 000 в місяць, а за повний робочий день - 40 тисяч.

Олександр, студент:

Чи вірю я в заробіток в інтернеті? Однозначно, так. Одного разу я познайомився з цікавим сайтом, де платили за лайки і репости. «Розлучення», - подумав я, але зареєструвався. Але в підсумку все виявилося чесно.

Заробіток невеликий, але стабільний. Крім того, це змусило мене замислитися над тим, чому хтось готовий платити за таку дурницю, як розшарювання і вступу в групи.

Я почав глибше вивчати цю тему і зараз розвиваю свою власну групу. Спільнота розважальної тематики швидко набрало 50 000 передплатників, завдяки яким я кожен день отримую заявки на розміщення реклами. Це відмінний пасивний дохід.

Володимир, інфобізнесмен:

Мій заробіток в інтернеті почався зі свого сайту. Це був невеликий ресурс для початківців письменників, де можна було почитати цікаві статті та поспілкуватися з «колегами по цеху».

Мій основний заробіток приносила партнерська програма інтернет-магазину книг, але також я використовував контекстну і банерну рекламу.

Згодом я зрозумів, що на сайті можна продавати свої послуги. Так, я прийняли рішення створити кілька тренінгів і провести пару вебінарів.

Потім створив загальний онлайн-курс для письменників, а також випустив електронну книгу «Як написати книгу за 90 днів». Ціни у нас помірні, але за рахунок великої бази користувачів заробіток дуже навіть пристойний.

Схожі статті:

Чи реально заробити в інтернеті + відгуки Чи реально заробити в інтернеті?
Але чи можливо тут взагалі що-небудь заробляти?
Або ж робота в інтернеті може стати основним джерелом доходу?
А якщо вони будуть розміщувати 2 або 3 або 5 рекламних постів в день?
У чому ж різниця між інформаційним сайтом і ИнфоБизнес?
Але чи можливо тут взагалі що-небудь заробляти?
Або ж робота в інтернеті може стати основним джерелом доходу?
А якщо вони будуть розміщувати 2 або 3 або 5 рекламних постів в день?
У чому ж різниця між інформаційним сайтом і ИнфоБизнес?
Але чи можливо тут взагалі що-небудь заробляти?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью