<
 • Главная
Статьи

Чому не варто шукати «Фотошоп безкоштовно» - xBB.uz

 1. 7 коментарів
 2. Гість bapamagilvi

Графічний редактор Фотошоп (Photoshop) став символом, або, якщо завгодно, загальним позначенням обробки фотографій. Цю програму використовують навіть для зовсім нескладних дій (наприклад, для корекції яскравості і контрастності, зміни розміру зображення і так далі).

Причому, в більшості випадків використовують тільки тому, що нічого не знають про альтернативи. Ось і прагне кожен школяр роздобути знаменитий софт, дійсно необхідний хіба що в фотоательє. І, природно, хоче роздобути Photoshop безкоштовно.

В кінці минулого століття, коли Photoshop 5 легко запускався на Pentium-II, людині, котра пережила «шалені дев'яності», ніяк не могла прийти в голову думка про необхідність платити за програму шалені гроші. З комісією, митами і всілякими банківськими відсотками виходило близько тисячі світло-зелених американських папірців.

Хто пройшов чистилище 90-х, по шість місяців не отримуючи мізерну зарплату, навіть не подумав би про таку нерозумну трати. Народ переписував софт даром у друзів-приятелів. Або, в крайньому випадку, купував дуже дешеві піратські диски.

У наш час швидкість підключення до інтернету позбавляє від необхідності шукати нелегальні CD, що продаються з-під поли. Людина просто завантажить інсталяційний пакет з файлообмінних мереж - і стане щасливим володарем Photoshop. Але чи дійсно щасливим?

Ще десять років тому віруси на контрафактних CD траплялися рідко. Торговці дисками стежили за чистотою, інакше до них припинили б звертатися.

Ось тут-то ми і підходимо до найважливішого. В кінці дев'яностих і на самому початку двохтисячних люди, зламували ліцензійні програми, котрі творили всілякі патчі, генератори ключів та інші «ліки від жадібності», працювали або за ідею, або за винагороду від вищезазначених розповсюджувачів піратських CD. Тому, як правило, не зашивали в програми всяку капость.

В наші дні настала епоха ботнетів, банківських троянів і мережевих черв'яків. У цьому бізнесі крутяться чималі суми. Крадіжка платіжних реквізитів, розсилка спаму, виконання DDoS-атак на замовлення - таке неподобство відбувається кожен день. І чим більше заражених комп'ютерів, чим ширше ботнети, тим вище доходи спамерів і організаторів атак.

Отже, нехороші люди роблять все, щоб ці самі ботнети створювати і розширювати. Файлообмінні мережі з піратським софтом нині служать саме для таких цілей.

Ще років чотири тому головну ставку хакери робили на уразливості в браузерах і зараження комп'ютерів методом Drive-by. Однак браузери удосконалюються, ось уже з'явився Chromium з «пісочницею», та й дірку iframe можна заткнути навіть в Firefox (хоча і за допомогою милиці NoScript, але можна).

Тоді нехороші діячі переключилися на експлуатацію вразливостей в виробах від компанії Adobe (господарів Photoshop, до речі). Наприклад, підсовуючи вірус під виглядом свіжої версії Flash-плеєра. Але багато людей незабаром розібралися в ситуації - і припинили кликати по посиланнях типу «Ти є на цьому прикольному відео! Установи новий Flash-плеєр і дивися! »

Загалом, хакери вигадують нові хитрощі, фахівці з забезпечення безпеки їх викривають і попереджають народонаселення, кіберзлочинці знову щось винаходять - і так буде тривати до тих, поки існує Windows.

Однак піратський софт в файлообмінних мережах - це постійний, стабільний спосіб поповнення ботнетів, що дозволяє не напружуватися і не вигадувати чергові підступності. Пост-радянська людина з його менталітетом завжди готовий йти на трекери , Шукати там популярні програми і качати їх даром. Природно, в комплекті з «таблеткою від жадібності».

Люди в погонах періодично проводять рейди в організаціях, виявляючи неліцензійні копії. але хакерам більше подобаються бот-мережі з домашніх комп'ютерів. Адже в установі може працювати тлумачний системний адміністратор, який швидко знайде і знищить заразу. Зате хом'ячки в більшості випадків не усвідомлюють того, що відбувається.

Отже, нелегальні копії Photoshop нині спрямовані на зараження в першу чергу домашніх комп'ютерів. Тим більше що на оних найчастіше встановлені слабенькі безкоштовні антивіруси .

Як ви вже напевно зрозуміли з усього вищесказаного, сувора правда життя полягає в тому, що безкоштовний Photoshop - вельми сумнівне щастя.

Тепер переходимо від «хто винен» до «що робити». Якщо ви є власником фотостудії, то вам доведеться змиритися з думкою, що купувати Photoshop все одно треба, іншого виходу немає. Оформіть покупку належним чином і завжди тримайте документи напоготові. Тому що конкуренти рано чи пізно нацькує на вас людей в погонах.

Якщо ж вам потрібен графічний редактор для установки на домашній комп'ютер, то подумайте тричі, чи дійсно вам необхідно заражати систему заради того, щоб періодично проводити нескладну обробку фотографій. Адже це можна робити і в інших програмах. Наведу конкретні приклади.

GIMP - це абсолютно безкоштовний софт (Вільне програмне забезпечення), що представляє собою полегшений варіант Photoshop. Можна сміливо використовувати навіть в комерційних цілях.

Ваш покірний слуга зумів умовити деяку кількість домашніх користувачів відмовитися від краденого Фотошоп і перейти на GIMP. Скарг поки не надходило. Не дивно, адже програма дозволяє і коригувати зображення, і виробляти досить якісний фотомонтаж. Для завантаження програми призначена сторінка http://www.gimp.org/downloads/ (Перейдіть вниз до розділу «GIMP for Windows»).

PhotoFiltre - теж безкоштовний додаток, дуже легковаге і спритне. Як і в GIMP, є інструменти, аналогічні присутнім в Photoshop. Цілком достатньо для нескладної обробки фотографій, та ще й без вірусів.

Для комерційного використання потрібна реєстрація, але вдома корегуйте свої фотки скільки душа забажає. Завантажити цю досить пристойну програму від французьких розробників можна зі сторінки http://photofiltre.free.fr/download_en.htm .

Підводимо підсумки. Шукати і качати крадений Фотошоп не потрібно сюди через наступні випадки:

 1. Крадений сир завжди червивий. У сенсі, мережеві хробаки та троянці присутні неодмінно. Не сподівайтеся, що якісь альтруїсти зламують захист і лікують програми від жадібності тільки з ідейних мотивів, наближаючи наступ комунізму.
 2. Комерційне використання краденого зацікавить і дуже обрадує людей в погонах, а також ваших конкурентів.
 3. Якщо у вас немає власного фотоательє, то життя без Photoshop все ж можлива, оскільки альтернативні рішення є загальнодоступними і з кожним роком удосконалюються. Якщо не вірите, то спитайте у користувачів Linux, вони цілком здатні обходитися GIMP.

Автор: vanilinkin, спеціально для xBB.uz, 12.08.2011

Попередні публікації:

Останнє редагування: 2011-08-12 16:10:05

Мітки матеріалу: фотошоп , фотошоп безкоштовно , photoshop , програма , програми , програми безкоштовно , безкоштовні програми , безкоштовне по , графічний редактор , софт для windows , де скачати програми , редактор фотошоп , де скачати безкоштовне по , графічний редактор фотошоп

7 коментарів

Графічний редактор Фотошоп  (Photoshop) став символом, або, якщо завгодно, загальним позначенням обробки фотографій Гість bapamagilvi

відповідь dima

Знову ж таки, це моя точка зору, не вважайте за спробу втягнути в суперечку.
З OO і Gimp на MsOffice і Photoshop негайно переїхати не вийде, потрібен час для запам'ятовування пунктів меню, назв часто використовуваних операцій, комбінацій клавіш etc.
А роботодавець цього часу якраз-то і не дасть. Відразу покажи, що вмієш! Що? Затримки у виборі пунктів меню ???? Фон з ліфта !!!! Ну ви зрозуміли...
А для дому для сім'ю, - то я повністю з вами згоден, OO і Гімпу - з головою;).

З приводу АВАСТ.
Крім постійної резидентного захисту, раз в тиждень (по четвергах) проганяв свої домашні комп'ютери свіженьким CureIt-му, і що-то зарази не знаходило [тьху-тьху-тьху].
Може тому що ходжу тільки по тематичних сайтах, які не тикаючи мишкою чого не знаю? Чи тому що автозавантаження з фрешек і компактів відключені? Хз ...

З повагою,
...

Гість bapamagilvi

Ги.
Автору повірити, так і MS Office з кряком викачувати не можна. Якщо є безкоштовні аналоги;)
Частково згоден з автором.
Але!
Бувальщина № 1. Одна дівчинка навчилася працювати в OpenOffice, і прийшла влаштовуватися на роботу. Перше ж питання: ви знаєте Office?
- ???
- Ну, Word, Excel ...
- Чула, але ....
- Тобто, як???
- Ну ... я вобще-то в OpenOffice працювати вмію ...
- Вибачте, ви нам не підходите. До побачення!

Бувальщина № 2. Один хлопчик навчився працювати в програмі, в Коротя можна робити все те ж саме, що і в Adobe Photoshop. Назвемо цю програму для умовності GraphNoName.
Так віт, пришол цей хлопчик влаштовуватися на роботу в ... ну скажімо в фотоательє.
- У чому працювати вмієш?
- ну ... GraphNoName
- ???
- ну ... програма така. я там вмію фотографії обробляти, те та се ... (все що роблять в фотоательє).
- а Photoshop?
- так звідки ж він у мене? Він же дорогий !!! А GraphNoName - він безкоштовний, мені доступний ... і вмію я на ньому ...
- Ви нам не підходите. До побачення!

А тепер питання: чому? Та тому що на хфірмах використовують _стандартное_ ПО.
І скрізь потрібні _готовие_ фахівці, яких нічому вчити (переучувати) не потрібно. Вимоги слов'янського капіталізьма, панімаешь ...

Марал'.
Для дому / для сім'ї можна використовувати безкоштовні аналоги програм, але на виробництві від них нікуди не дінешся. А якщо не вміти з ними працювати на рівні автоматизму (не дай бог вам і вашим дітям), - можна і без роботи залишитися.
Стаття застерігає правильно, в кряком повно вірусних. Але для того і щука, щоб карась не дрімав.
А "слабенькі безкоштовні антивіруси", хм ... у мну Avast вже років 5 варто ... працює ... захищає .... Що я роблю не так?

Залиште, будь ласка, свій коментар до публікації

Але чи дійсно щасливим?
Що?
Затримки у виборі пунктів меню ?
Може тому що ходжу тільки по тематичних сайтах, які не тикаючи мишкою чого не знаю?
Чи тому що автозавантаження з фрешек і компактів відключені?
Перше ж питання: ви знаєте Office?
Тобто, як?
У чому працювати вмієш?
А Photoshop?
Ак звідки ж він у мене?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью