<
 • Главная
Статьи

Де скачати програми для Android - xBB.uz

Операційна система Android розроблена компанією Google на базі ядра Linux. В общем-то, таким чином виготовляється будь-яка інша різновид Linux - береться ядро, на яке навішуються різні програми, необхідні для взаємодії машини з людиною. Тобто, фактично Android - теж Linux. Ось тут-то і виникає головна проблема.

В чому проблема? Все дуже просто: хомячкам довго і наполегливо переконували, що вірусів в Linux дуже мало, та й ті потрібно самостійно запускати, а то і компілювати попередньо. Хом'ячки повірили «фахівцям», розслабилися і стали качати все підряд, завантажувати і встановлювати такий привабливий, ароматний і апетитний сир. Але потім грянув грім.

Так, грім грянув, коли з'ясувалося, що ОС Android, що стала дуже популярною, теж може бути заражена самими що ні їсти справжніми троянами, що крадуть цілком реальні паролі і відправляють SMS на короткі номери. Навіть незважаючи на те, що це Linux.

Коли минув перший шок, стали шукати причину. Втім, пошуки були недовгими, адже і так все ясно: вчорашні користувачі Windows , які звикли качати піратський софт з вірусами , Продовжують робити те ж саме і при роботі в Android.

У мережі нині є незліченна безліч сайтів різного калібру, де пропонується вищезгаданий сир. Яндекс вивалює такий довгий список подібних ресурсів, що просто диву даєшся.

Сенс завжди приблизно один і той же: «Нові, найсвіжіші, наймодніші гри! Пальчики оближеш! .. Що? Не можеш встановити? Так ти ж відстав від життя! Адже зараз дуже модно робити розблокування апаратів з метою отримання привілеїв адміністратора, щоб можна було робити з операційною системою взагалі що завгодно! Давай, не гальмуй, біжи за модою, а то однокласники засміють! »

Офіційним сайтом з додатками для обговорюваної операційної системи є Android Market. Однак навіть там викладають шкідливе ПО, абсолютно нікого не соромлячись. Хто буде ретельно перевіряти ціле море софта? Може, за тисячу років і перевірить.

Нехай вас не бентежить слово «Market», чи то пак «ринок». Там є і безкоштовні програми, які встановлюються одним кліком по кнопці, яка запускає сценарій на JavaScript. Наприклад, знаменитий браузер Opera Mini, софт для Dropbox (хоча з Dropbox дуже зручно працювати і через веб-інтерфейс), Яндекс-Карти, аудіоцентр Winamp - солідна продукція від солідних виробників, які не стануть заражати свої вироби троянами.

Тобто, навіть якщо ви є школярем або студентом, які не мають грошей на покупку додатків, але бажаючим грати в кращі ігри на андроїд 2014 , То вже необхідні і напевно безпечні програми можете роздобути зовсім даром.

Але так чи так уже потрібно качати і встановлювати якусь гру, припустимо, зі стріляниною по качках, виготовлену невідомо ким? Невже ж вам так сумно і самотньо, що ви не знаєте, як провести дозвілля?

Але ж і справді складається враження, що користувачі Android ніяк не можуть позбутися звичок, набутих під час роботи в Windows.

От скажіть, будь ласка, хто зробив додаток Yandex.Money для роботи з електронним гаманцем прямо зі смартфона? На кого потім подавати в суд, якщо раптом оно гаманець буде спустошений? Все дуже просто: програму зробив сам Яндекс. У сенсі, його працівники. Тому що на відповідну сторінку на Android Market веде посилання з офіційного сайту платіжного сервісу.

Ось ми і підійшли до моменту істини. Визначати, чи можна користуватися тим чи іншим додатком для Android (та й взагалі для будь-якої ОС), слід саме так: дивитися сайт розробника (солідного і поважного, природно). Якщо він надає софт і направляє на Android Market, тоді виріб брати можна. Причому, тільки з тієї сторінки, куди веде посилання, а не з сторонніх ресурсів.

Операційна система Android, як і будь-який різновид Linux, дійсно набагато безпечніше, ніж Windows. Але і вона схильна до зараження. Просто нехороші люди діють не методом атак Drive-by, а за допомогою соціальної інженерії - спокушають хом'ячків ароматним сиром в мишоловці. І хом'ячки охоче вводять свої паролі для установки «супер-пупер модної гри». А потім гримить грім.

Автор: vanilinkin, спеціально для xBB.uz, 02.07.2011

Попередні публікації:

Останнє редагування: 2014-07-23 7:56:03

Мітки матеріалу: завантажити , програми , android , де завантажити , скачати програми , де скачати програми , програми для android , скачати програми для android , де скачати програми для android , програма , андроїд , качаємо , по скачати , де можна скачати , по , linux , софт , soft

В чому проблема?
Що?
Не можеш встановити?
Хто буде ретельно перевіряти ціле море софта?
Але так чи так уже потрібно качати і встановлювати якусь гру, припустимо, зі стріляниною по качках, виготовлену невідомо ким?
Невже ж вам так сумно і самотньо, що ви не знаєте, як провести дозвілля?
Money для роботи з електронним гаманцем прямо зі смартфона?
На кого потім подавати в суд, якщо раптом оно гаманець буде спустошений?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью