<
 • Главная
Статьи

Де знаходиться автозавантаження в Windows 10

 1. Управління автозавантаженням через Диспетчер завдань
 2. Пошук у ручному режимі
 3. Шукаємо за допомогою функції «Пошук»
 4. CCleaner для роботи з автозавантаженням
 5. AutoRuns для Windows
 6. Як додати програми в папку «Автозавантаження»
 7. Пошук в реєстрі

Ще в самих перших версіях Windows була одна цікава функція, а саме можливість зробити так, щоб після старту операційної системи будь-яка програма відразу ж запускалася в автоматичному режимі. Це досягалося шляхом додавання цікавить користувача програми в папку «Автозавантаження». Крім того з цієї папки також з легкістю можна видалити програми, які внесли себе туди без вашого дозволу, тим самим позбавивши себе від їх запуску під час старту системи. І останнє насправді також дуже зручно, оскільки надмірна кількість всілякого «мотлоху» в автозавантаженні негативним чином впливає на швидкодію системи (комп'ютер просто починає з часом відчутно довше завантажуватися і дико гальмувати). Але якщо в попередніх версіях ОС Windows папка «Автозавантаження» з легкістю перебувала в меню «Пуск», то в «десятці» ситуація змінилася, в результаті чого багато користувачів стикаються з питанням, де знаходиться автозавантаження в Windows 10. Пропоную раз і назавжди розібратися з цим питанням.

Управління автозавантаженням через Диспетчер завдань

Варто відзначити, що в Windows 10 можна переглядати список автозавантаження через «Диспетчер завдань», відключаючи непотрібні вам програми. На жаль, додати програму таким шляхом ви не зможете. Але цей спосіб вважається найшвидшим для відключення програм.

Щоб відкрити Диспетчер, необхідно натиснути на «Пуск» або на «Панель задач» правою кнопкою миші і вибрати Диспетчер завдань. До речі, щоб дізнатися всі способи відкриття диспетчера задач, прочитайте статтю « Як відкрити Диспетчер завдань в Windows 10: Покрокова інструкція ». Після цього ви будете знати все основні методи відкриття.

Після цього ви будете знати все основні методи відкриття

Потім в диспетчері вибираєте вкладку «Автозавантаження». Тепер клацніть правою клавішею миші по програмі, яку ви хочете відключити і виберіть відповідний пункт з меню - «Відключити».

Пошук у ручному режимі

Знаходження папки «Автозавантаження» - завдання дуже проста. Але для початку необхідно відкрити приховані файли і папки. Просто зайдіть в будь-яку папку, знайдіть вкладку «Вид» і зайдіть в неї, після чого натисніть там кнопку «Параметри».

З'явиться вікно «Параметри папок», в якому необхідно перейти у вкладку «Вид» і знайти пункт «Приховувати захищені системні файли». Приберіть галочку поруч з цим параметром, після чого знайдіть ще пункт «Показувати приховані файли, папки і диски» і навпаки виберете цю настроках. Як тільки все перераховане вище буде виконано, натисніть кнопку «Ок».

Так, у вас ще з'явиться повідомлення, де натисніть «Так».

Тепер слід відкрити диск, на якому у вас стоїть система (за рідкісним винятком це диск С) і пройти по одному з перерахованих нижче шляхів:

 • Для активного користувача: Користувачі \ ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Windows \ Головне меню \ Програми \ Автозавантаження.
 • Для всіх користувачів: ProgramData \ Microsoft \ Windows \ Головне меню \ Програми \ Автозавантаження.
 • Якщо у вас англійська версія Windows 10: User \ User_name \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Windows \ Start Menu \ Programs \ Startup.

До речі, є можливість знайти папку «Автозавантаження» набагато швидше, скориставшись для цих цілей командою «Виконати». Натисніть на клавіатурі комбінацію «Win» + «R», а потім у відповідному вікні вставте команду% APPDATA% \ Microsoft \ Windows \ Start Menu \ Programs \ Startup і натисніть «Ок». Також можна використовувати більш коротку команду shell: Startup.

Шукаємо за допомогою функції «Пошук»

Для знаходження папки «Автозавантаження» можна також використовувати звичайний системний пошук. Для цього слід відкрити диск, на якому у вас стоїть операційна система, і в рядку пошуку ввести слово «Автозавантаження». Як тільки пошук буде завершено, відкрийте папку, адреса якої починається з С: \ Користувачі \ і т.д ... Даний спосіб простий і не вимагає знань будь-яких команд, проте він займає деякий час.

Вище описані способи вважаються більш ефективними, ніж чекати 1-2 хвилини, щоб знайти шуканий об'єкт.

CCleaner для роботи з автозавантаженням

Якщо ви користувач і у вас встановлена ​​програма CCleaner (якщо ви про неї не знаєте, то обов'язково встановіть її, так як вона видаляє не потрібний сміття в комп'ютері), то ця програма може вам допомогти відключити програми з автозавантаження. Для початку відкрийте програму і зайдіть в «Сервіс»:

Тепер зайдіть у вкладку «Автозавантаження». Після вище описаних дій в правій частині програми ви побачите список програм, які завантажуються в автоматичному режимі. Щоб відключити програму, натисніть на неї лівою кнопкою миші і після цього в правій частині, натисніть «Вимкнути» або «Включити» (якщо ви передумали).

AutoRuns для Windows

Якщо ви просунутий користувач, то нагадаю, що є спеціальна утиліта від Microsoft, яка дозволяє працювати з автозавантаженням. Примітно, що програму не треба встановлювати, досить завантажити за посиланням (офіційний сайт Microsoft), розпакувати архів і запустити програму.

Програма може працювати з різними версіями Windows, тому можете не переживати з цього питання. Щоб прибрати програму з автозавантаження, натисніть на неї правою кнопкою миші і виберете «Delete».

Як додати програми в папку «Автозавантаження»

Якщо вам треба додати програму в автозавантаження, то тут все гранично просто. Щоб додати програму в автозавантаження слід перемістити ярлик програми в дану папку. Відповідно видалити програму можна, видаливши її ярлик з «Автозавантаження».

Пошук в реєстрі

Цей спосіб підійде для більш просунутих користувачів ПК. Він не допоможе вам в пошуку папки, однак дозволить додавати необхідні програми в автозавантаження (робиться це за допомогою спеціальних розділів в системному реєстрі Windows 10).

Отже, перш за все запускаємо діалогове вікно «Виконати» (вище було розказано, як це зробити). Вводимо в нього команду regedit, натискаємо «Enter» і шукаємо наступну гілку в редакторі реєстру:

 • HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ CurrentVersion \ Run (для поточного користувача).

Щоб видалити непотрібну програму з автозапуску слід виділити відповідну їй рядок і викликати контекстне меню (права кнопка миші), клікнути на «Видалити».

Якщо ж вам потрібно додати додаток в автозавантаження за допомогою реєстру, то клікніть по порожньому місці в правій частині вікна і створіть новий строковий параметр.

Тепер в полі «Значення» вкажіть шлях до exe-файлу необхідного додатку.

Наостанок хочеться нагадати, що велика кількість програм в автозавантаженні негативно впливають на швидкодію системи, але завдяки вищеописаним способам ви легко зможете не тільки додавати, але і видаляти звідти непотрібні програми.

Для візуального сприйняття можете подивитися відео:Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью