<
 • Главная
Статьи

Куди скачується оновлення до Windows 10, як видалити

 1. Налаштування Провідника Windows
 2. Папка Windows ~ BT
 3. Адресний рядок Провідника
 4. Пошук на жорсткому диску
 5. Відключення оновлень «Отримати Windows 10»
 6. Блокування автоматичної установки
 7. Відео по темі

Як відомо, користувачі операційних систем Windows 7, 8 і 8.1 можуть безкоштовно оновитися до 10-ї версії, зберігаючи всі встановлені на персональний комп'ютер програми і файли.

Для того щоб полегшити своїм клієнтам життя, Майкрософт включили всі необхідні файли в окреме оновлення, якій буде автоматично завантажено Центр оновлень. У підсумку: користувачеві немає необхідності щось шукати і завантажувати - все вже знаходиться на його комп'ютері в спеціальній прихованій папці.

Однак не кожен користувач хоче оновлюватися до Windows 10. У кого-то немає ліцензійної версії операційної системи, хтось хоче почекати, поки вийде кілька оновлень, щоб не переходити на «сирий» продукт. У цьому випадку Windows 10 буде займати 6 зайвих гігабайт на системному жорсткому диску. Особливо це заважає, якщо обсяг диска не дуже великий (наприклад, використовується SSD на 50-100 гігабайт). В даній статті описано, як знайти і видалити папки, а також відключити додатки, через які вона автоматично завантажується на ПК.

Налаштування Провідника Windows

Ви отримали повідомлення Get Windows 10. Відмовилися від пропозиції і знову отримали його. Операційна система дуже настирливо пропонує встановити нові функції та перейти на новинку. Якщо вам хочеться від цього позбутися, необхідно видалити файли «Десятки» і деякі апдейти.

Але в першу чергу користувачам буде потрібно змінити конфігурації відображення файлів в системному Провіднику (програма для роботи з дисками, папками та файлами). Це необхідно, тому що дистрибутив Windows 10 зберігається в приховану папку, до ви не зможете побачити. Без відповідних налаштувань.

Дотримуйтесь представленої інструкції:

 1. Відкрийте Провідник. Це можна зробити за допомогою ярлика «Мій комп'ютер» в меню «Пуск», на панелі швидкого доступу або на робочому столі. Існує і альтернативний спосіб - одночасно натиснути клавіші Win + E.
 2. Перейдіть на вкладку «метод», яка розташовується в головному меню вікна (верхній лівий кут).
 3. У розкрився випадаючому списку потрібно вибрати розділ «Параметри папок і пошуку».
 4. У новому вікні, перейдіть в розділ «Вид».
 5. Знайдіть опцію «Відображати приховані диски, файли, папки» і встановіть галку навпроти неї.
 6. Клацніть по кнопках Застосувати і OK.

Папка Windows ~ BT

Після того, як ви зміните конфігурації Провідника Windows, ви зможете побачити папки і файли, що володіють атрибутом «Прихований» ( «Hide»). Тепер можна шукати папку, в яку завантажується дистрибутив Windows 10, і видаляти її.

Перше місце, куди вона може зберігатися - прямо в кореневій каталог вашого системного диска. Тобто на той, на який ви встановлювали ОС (в ньому знаходиться директорія «Windows»). У більшості випадків він має букву «C: \». Папка називається «$ Windows. ~ BT». Ви можете сміливо видаляти всі її вміст.

Ви можете сміливо видаляти всі її вміст

Якщо ви шукайте цю директорію, щоб примусово запустити оновлення до Windows 10 - це невдала ідея. При спробі запустити «Setup.exe» вручну все файли будуть видалені.

У деяких випадках (залежить від налаштування служби Windows) дана папка може розташовуватися в іншому місці:

 1. Відкрийте директорію «Windows» на системному жорсткому диску.
 2. Знайдіть розділ «Software Distribution».
 3. У ньому розташовується каталог «Download». Відкрийте його.

Відкрийте його

Тут також може знаходиться необхідна вам папка «$ Windows. ~ BT».

Адресний рядок Провідника

Якщо вам не хочеться лізти в конфігурації системного Провідника і щось там змінювати, існує альтернативний спосіб відкрити приховану директорію. Для цього ви можете скористатися рядком адресації. Вона розташовується між робочою областю Провідника (в якій відображаються безпосередньо файли і папки) і панеллю інструментів з різними вкладками.

 1. Клацніть по адресному рядку лівою кнопкою миші.
 2. Всі її вміст тут же виявиться виділеним. Якщо цього з якоїсь причини не відбулося, можна за допомогою комбінації клавіш Ctrl + A.
 3. У порожню адресний рядок необхідно скопіювати наступне: «C: // $ Windows. ~ BT /» без лапок і натиснути Enter.
 4. Якщо за вказаною адресою нічого не знайдено, введіть альтернативний: «C: // Windows / Software Distribution / Download / $ Windows. ~ BT /» і також натисніть Enter.

Таким чином можна відкривати будь-які приховані папки, не зачіпаючи конфігурації системного Провідника Windows. Перейшовши в каталог, ви можете просто виділити всі файли, які зберігаються в ньому, і видалити їх.

Пошук на жорсткому диску

Якщо в кореневій директорії системного диска папки з дистрибутивом установки Windows 10 не виявилося, а вам не хочеться її шукати по різних розділах, можна вдатися до послуг пошукової утиліти. Для цього відкрийте Провідник і натисніть комбінацію клавіш Ctrl + F, щоб викликати меню пошуку.

Скопіюйте в нього назву папки, яку необхідно знайти, і натисніть Enter. Програма самостійно знайде необхідні дані і покаже вам, де вони зберігаються. Це найменш вдалий спосіб, так як даний розділ часто не індексується системою. У зв'язку з цим пошук може зайняти досить багато часу. Або взагалі не принести ніяких результатів.

Якщо в провіднику відключений показ прихованих директорій, пошук може нічого не виявити. У цьому випадку спочатку необхідно активувати відображення файлів з атрибутом «Hide», а вже потім їх шукати.

Відключення оновлень «Отримати Windows 10»

Якщо ви просто видаліть директорію «$ Windows. ~ BT», через деякий час вона знову почне скачиваться на ваш персональний комп'ютер. Щоб цього не сталося, необхідно видалити поновлення, що забезпечують роботу програми Get Windows 10. Віддаляються вони, як і встановлені програми, за допомогою спеціального інструменту операційної системи.

Дотримуйтесь інструкцій:

 1. Викличте меню «Пуск». Це можна зробити за допомогою клавіші Win або відповідного значка внизу екрану.
 2. Відкрийте «Панель управління».
 3. Перейдіть в розділ, який називається «Програми».
 4. Клацніть по посиланню «Видалення програми».
 5. За допомогою навігаційного меню в лівій частині вікна перейдіть в категорію «Перегляд встановлених оновлень».

Тут користувачам буде потрібно знайти і видалити кілька програм. Їх список залежить від версії вашої операційної системи.

Для Windows 7 необхідно видалити:

 • КВ 3035583
 • КВ 2952664
 • КВ 3021917

Для Windows 8 буде потрібно видаляти:

 • КВ 3035583
 • КВ 2976978

КВ 3035583  КВ 2976978

Ви можете скористатися пошуковим рядком в правому верхньому куті, щоб швидко відшукати всі необхідні файли. Виділіть об'єкт, після чого над списком з'явиться кнопка «Видалити», по якій потрібно натиснути.

Блокування автоматичної установки

Якщо ваш Центр поновлення працює, він тут же завантажить дані апдейти ще раз і встановить їх на комп'ютер. Щоб цьому перешкодити, необхідно заборонити завантаження цих патчів. Для цього потрібно виконати наступне:

 1. Викличте «Панель управління» через меню «Пуск».
 2. Знайдіть «Центр оновлення» і запустіть його.
 3. Клацніть по посиланню «Важливі оновлення».
 4. Знайдіть тільки що віддалені апдейти в списку і відзначте їх галками.
 5. Клацніть по одному з них правою кнопкою миші і виберіть дію «Приховати оновлення».
 6. Натисніть OK і закрийте Центр оновлень.

Тепер повідомлення Get Windows 10 не буде вас турбувати.

На схожу тему на сайті є інша стаття, в якій описані додаткові методи позбавлення від зайвих директорій: що за папки Windows BT WS і чи можна їх видалити .

Відео по темі

гарна рекламаНовости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью