<
 • Главная
Статьи

Куди зберігаються скріншоти

Досить часто на роботі бувають ситуації, коли потрібно зберегти знімок екрана комп'ютера або окрему його область Досить часто на роботі бувають ситуації, коли потрібно зберегти знімок екрана комп'ютера або окрему його область. Але як це зробити? У мережі інтернет Вам будуть пропонувати купу програм, які здатні робити - «скріншот» тільки скачайте, пройдіть реєстрацію, надішліть СМС - знайома ситуація? Так ось - у вашій системі windows вже все є, і нічого не потрібно завантажувати, для того щоб зробити знімок екрана і зберегти в потрібному графічному форматі. Давайте навчимося «безкоштовно» зберігати скріншот (всі зображення) з робочого столу комп'ютера або його частину.

Мало хто знає, що для того щоб зробити знімок вмісту екрана, розробники помістили спеціальну кнопку: «Print Screen». Так-так ця кнопка і є безкоштовна можливість відобразити те, що відбувається на Вашому моніторі. Мало хто знає, що для того щоб зробити знімок вмісту екрана, розробники помістили спеціальну кнопку: «Print Screen»

Але як Ви вже, напевно, помітили, після натискання Print Screen в системі нічого не відбувається, скріншот екрану ніде не зберігається. Справа в тому, що знімок робочого столу поміщатися в буфер обміну.

Все що Вам потрібно зробити, щоб його зберегти з буфера обміну - вставити в будь-який додаток, наприклад стандартний Paint, і вже програмою зберегти як зображення.

Можна вставляти скріншот безпосередньо в Word, Photoshop, Paint і т.д. Для того щоб, зробити скріншот тільки активної області екрана потрібно натиснути клавіші Alt + Print Screen. В буфер обміну буде вміщено зображення тільки активного застосування. Якщо таке зображення з буфера обміну вставити, наприклад, в стандартний додаток Paint - Ви зможете відредагувати зображення екрану і зберегти в потрібному графічному форматі. Ось і все, тепер Ви знаєте, як безкоштовно зберігати скріншот екрану. І як напевно помітили процес створення і збереження скріншота не займає багато часу.

Але якщо Вам потрібно часто, швидко і якісно робити скріншоти, ми все, ж порадимо освоїти спеціальні програми, які створювалися саме для того, щоб обробляти і зберігати скріншоти. Таких програм є маса, але порадити можу тільки FastStone Capture , SnagIt . Дуже практичні програми для створення скріншотів і не тільки.

Але як це зробити?
У мережі інтернет Вам будуть пропонувати купу програм, які здатні робити - «скріншот» тільки скачайте, пройдіть реєстрацію, надішліть СМС - знайома ситуація?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью