<
 • Главная
Статьи

Редагування швидкої маски Adobe Photoshop CS5

 1. Швидка маска - тимчасовий канал
 2. Вибір режиму відображення кольором
 3. Зміна кольору швидкої маски
 4. редагування маски
 5. По темі:

Для кожного документа колірні канали створюються автоматично в соответвуют з колірною моделлю документа. Ще один вид каналів - це маски, в отліе від колірних каналів, вони створюються користувачем. Маски багато в чому схожі на виділені області, з якими ви вже знайомі. Якщо на зображенні сущтвует виділена область, то всі інструменти малювання, фільтри, інструменти трансформації (переміщення, поворот, масштабування), колірної і тональної корекції діють тільки в межах цієї області, а інша частина зображені залишається недоторканною, або маскованих, а сама виділена область називається маскою.

Як ви вже знаєте, в растровому зображенні немає об'єктів (людина, квітка, машина і т. П.). Об'єкт, який бачить спостерігач, - тільки сукупність тек різних кольорів. Для того щоб цей об'єкт змінити (повернути, отмасштабовать, вирізати, дублювати, змінити колір та ін.), Потрібно визначити його грани і відповідно до цими межами створити виділену область. Тим самим ви ізолюєте потрібну групу точок (яка представляється як об'єкт) від оальних областей (які в даному випадку становлять фон).

Як же бути, якщо на зображенні є сусідами кілька об'єктів, кожен з яких необхідно редагувати незалежно? Напрошується відповідь - по порядку. Спочатку виділити перший об'єкт і провести необхідні операції, потім другий ... І так поки не будуть відредаговані всі об'єкти. Але, припустимо, об'єкти послідовно виділені і відредаговані. Зауважте, що кожен раз, коли ви виділяєте нову область, виділення старої пропадає. А якщо після редактірова області 2 вам знову знадобилося провести операцію з областю 1, виділеної раніше? Доведеться знову повторити операцію виділення області 1.

Багаторазове виконання однієї і тієї ж роботи нерозумно. Набагато еффеівнее зберегти інформацію про даний виділення, а потім в потрібний момент ВВАТУ її. Область знову буде виділена. Photoshop надає можливість сранять виділені області для повторного використання. Ви можете виділити кожен об'єкт і зберегти такі області окремо. Виділені області також зберігаються в каналах. Щоб відрізнити колірні канали, складові ізобреніе (наприклад, R, G або B-канали RGB-зображення), від каналів, що містять збережені виділені області (маски), їх називають альфа-каналами. Маючи маску для об'єкта, збережену в альфа-каналі, ви отримуєте можливість в лій момент завантажити її у вигляді виділеної області. Якщо вам знадобиться інший об'єкт - завантажте його маску з іншого альфа-каналу.

Кожен канал, в тому числі і альфа-канал, описується 8 бітами, т. Е. Претавляет собою півтонування (grayscale image), яке може бути не тільки завантажено у вигляді виділеної області, а й безпосередньо змінено лимі інструментами, які працюють з напівтоновими зображеннями . Це що відкрили широкі можливості по створенню вигадливих масок (виділених областей), які можуть бути отримані тільки прямим редагуванням.

Графічний файл, створюваний програмою Adobe Photoshop, може включати до 24 каналів, цієї кількості достатньо для будь-якого завдання. Додаткові кали збільшують розмір файлу з розрахунку 8 біт / піксель. Наприклад, RGB-ізобренія збільшуються при додаванні кожного каналу на 1/3 вихідного розміру.

Зрозуміло, призначені для користувача альфа-канали на друк виводяться. Втім, альфа-канал можна визначити як канал плашечного кольору, і все-таки надрукувати. Ця корисна можливість була додана для того, щоб в Photoshop можна бо готувати зображення для подальшої типографського друку плашеимі квітами.

Швидка маска - тимчасовий канал

Виділені області можна використовувати в якості масок, які служать для ізолювання фрагментів від змін. Одним з найпростіших (і найбільш гнучких) способів створення маски є спеціальний режим, який називаея швидка маска (Quick mask). Цей режим слід використовувати в тому випадку, якщо ви хочете досить швидко (при відповідному навику дуже швидко) соать маску, скажімо, для заливки суцільним кольором, виконати її і потім видалити маску. Цей прийом застосовується тільки для масок, які будуть використані одноразово.

Швидка маска завжди знаходиться в режимі накладення, т. Е. Ви можете бачити і маску, і зображення і користуватися будь-якими інструментами для того, щоб добити фрагмент в маску або виключити його з маски. Редагування маски мало оічается від редагування півтонування, яким вона по суті і являея. У режимі накладення маски набагато зручніше і простіше модифікувати область виділення. Зауважимо, що режим накладення є і у альфа-каналів.

1. Відкрийте документ ПАМЯТНІК.jpg. Збільште на екрані фрагмент з ізобреніем пам'ятника.

2. Виберіть в палітрі інструментів дуже зручний для виділення інструмент Quick Selection (Швидке виділення), який знаходиться поруч з інструмеом Magic Wand (Чарівна паличка).

3. Щоб почати виділення, необхідно встановити діаметр кисті. Для цього нміте на чорному трикутнику навпроти опції Brush (Кисть) для виклику діогового вікна. У позиції Diameter (Діаметр) розмір можна вказати або вручну за допомогою регулятора, або ввівши значення в поле. Одиницею измения є піксель. У нашому випадку, щоб акуратно виділити все ізобреніе пам'ятника, вкажіть величину 6 px.

4. За допомогою інструменту Quick Selection (Швидке виділення) постарайтеся виділити пам'ятник разом з постаментом (рис. 7.5, а). Це зробити нескладно, т. К. Досить, утримуючи праву кнопку миші, вести по контуру зображення, при відхиленні в бік об'єднуються навколо прилеглих пікселів від краю до місця вказівки інструментом. Звичайно, можна скористатися для виділення і звичним інструментом Magic Wand (Чарівна паличка).

а б

Мал. 7.5. Область, виділена за допомогою інструменту Quick Selection (а); новий канал Quick Mask (б)

Гарним доповненням до інструментів Quick Selection (Швидке виділення) і Magic Wand (Чарівна паличка) є команда Grow (Розширити) меню Select (Виділити). Вона розширює виділену область за рахунок суміжних з нею пікселів. Принцип той же, що і в Magic Wand (Чарівна паличка) з використанням тієї ж величини допу Tolerance (Допуск) або в Quick Selection (Швидке виділення) з кроком, рівним зненію в пікселах для кисті. Якщо колір пікселя, сусіднього з виділеним, потрапляє в значення допуску або кроку, то він приєднується до виділеної області. Використовуйте цю команду для більш повного включення об'єкта в виділену область, якщо його колір істотно відрізняється від кольору фону.

5. Натисніть кнопку Edit in Quick Mask Mode (Редагування в режимі Швидка маска) в палітрі інструментів.

У палітрі Channels (Канали) з'явився новий канал (рис. 7.5, б). Він називаея Quick Mask (Швидка маска). Це тимчасовий канал, т. Е. Він зберігається в докумен до тих пір, поки ви не вийдете з режиму Quick Mask (Швидка маска). Назва тимчасового каналу набрано курсивом і не може бути змінено.

Виділена область в робочому вікні документа залишилася незмінною, а на все інше зображення зверху як би накладена червона плівка (дійсний, в традиційній фотографії використовується червона рубілітовая плівка, з корою вирізаються маски). Тепер те, що забарвлене кольором, - це маска, защіщеая областю. Ваше завдання - в робочому вікні за допомогою відповідних інструментів, що малюють так відредагувати маску, щоб вона повністю виділила ізобреніе пам'ятника. Але перед тим слід налаштувати режим швидкої маски для зручної роботи.

Вибір режиму відображення кольором

Напівпрозора швидка маска приховує контури об'єктів, а адже вони особливо важливі для точного створення виділеної області. В даному випадку зручніше було б закрити швидкої маскою виділену, а не масковану область. На щастя, режим швидкої маски дозволяє довільно задати, яку з цих областей виділяти кольором.

1. Відкрийте документ БЕТХОВЕН.jpg. Виконайте подвійне клацання на кнопці включення швидкої маски в палітрі інструментів.

2. В області Color Indicates (Покажчик кольору) діалогового вікна Quick Mask Options (Параметри швидкої маски) (рис. 7.6) виберіть переклатель Selected Areas (Виділені області).

Мал. 7.6. Діалогове вікно Quick Mask Options

Режим, який визначається перемикачем Selected Areas (Виділені області), не завжди зручніше, ніж альтернативний, що задається перемикачем Masked Areas (Масковані області). Вибирайте режим відображення кольором виходячи зі співвідношення розмірів виділеної області і розмірів виділяється об'єкта. Якщо виділена область більше ніж об'єкт, то доцільніше вибрати режим Masked Areas (Масковані області) - колір маски не буде приховувати контур об'єкта.

Зміна кольору швидкої маски

За замовчуванням колір швидкої маски червоний. Далеко не завжди цей колір найзручніший. Якщо саме зображення містить переважно червоні тони, то БТРа маска на ньому буде практично непомітна.

Давайте вкажемо самі, яким буде колір швидкої маски.

1. Клацніть на кольоровому квадраті, який є зразком кольору бтрой маски. На екран виводиться діалогове вікно Color Picker (Вибір кольору), в якому слід перевизначити колір відображення швидкої маски. Виберіть чорний колір (R = 0, G = 0, B = 0).

Тепер швидка маска стала занадто щільною. Вона практично повністю приховує лежаче під нею зображення. В даному прикладі це не дуже страшно, але вам доведеться працювати і з менш контрастними фотографіями. Прозорість швидкої маски вільно регулюється установкою значень поля Opacity (Непрозорість), розташованого в тому ж діалоговому вікні. Значить непрозорості слід встановлювати таким, щоб під маскою чітко читалося зображення.

2. Виберіть Opacity (Непрозорість), що дорівнює 10%, і натисніть КНГУ OK.

редагування маски

Тепер ваше завдання, використовуючи будь-який малює інструмент: Pencil (Карааш), Brush (Кисть), Eraser (Стиратель), - уточнити область швидкої маски.

Зверніть увагу, що на панелі інструментів зразки основного і фоново квітів стали чорним і білим відповідно. Малювання чорним кольором раіряет площа маски (і, отже, виділеної області), а малювання білим кольором зменшує її.

Постарайтеся якомога точніше домалювати маску. Найпростіше включити інсумент Pencil (Олівець), вибрати на панелі властивостей палітру Brush (Кисть) і укать найменшу "кисть" (ось до чого призводить універсалізація: у олівця з'явилася кисть!). Складність виникає при промальовуванні маски в областях з невисой контрастністю.

У них досить складно визначити, відноситься конкретний піксель до об'єкта або фону. Тут вам на допомогу прийде такий інструмент, як Brush (Кисть) з розмитими краями. При малюванні цим інструментом ділянки зображення, що припадають на розмиті краю кисті, будуть виділені в повному обсязі, що зробить кордон виденной області розмитою. Розглядаючи готовий результат, ви не помітите погреостей такого виділення.

Після того як об'єкт буде виділено достатньо точно, натисніть кнопку Edit in Standard Mode (Редагування в стандартному режимі) на палітрі інструмеов. Намальована вами маска тепер відображається звичним чином - граней виділення. Зверніть увагу на палітру каналів: каналу Quick Mask (Бисая маска) в ній більше немає.

Джерело: Комолова, Н. В., Adobe Photoshop CS5 для всіх / Н. В. Комолова, Е. С. Яковлєва. - СПб .: БХВ-Петербург, 2011. - 624 с .: іл. + CD-ROM - (В оригіналі)

По темі:

Ви можете пропустити читання запису і залишити коментар. Розміщення посилань заборонено.

Як же бути, якщо на зображенні є сусідами кілька об'єктів, кожен з яких необхідно редагувати незалежно?
А якщо після редактірова області 2 вам знову знадобилося провести операцію з областю 1, виділеної раніше?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью