<
 • Главная
Статьи

Робота на дому в інтернеті - чи варто спробувати або краще обійти цю ідею стороною

 1. Переваги та недоліки при роботі в інтернеті
 2. Виконує прості завдань
 3. Написання платних коментарів і відгуків
 4. Участь в платних опитуваннях
 5. Ведення груп в соціальних мережах
 6. Копірайтинг - пишемо тексти і отримуємо за це гроші
 7. Працювати в інтернеті Фрілансером
 8. Заробіток на власному сайті або блозі
 9. Які способи заробітку на дому краще обходити стороною?
 10. Підводимо підсумки про роботу в інтернеті без вкладень

Доброго часу доби! Сьогодні на сайті yakonkurent.com ви дізнається, яка робота на дому можлива без вкладень і що потрібно уникати.

Ми живемо у вік інформації та повсюдного розвитку інтернету. Технології дозволяють здійснювати все більше звичних дій в онлайн.

Практично будь-який бізнес рекламується в інтернеті, створюються різні сайти, інтернет - магазини і по таких ресурсів ми Продам самі.

Багато тепер працюють на дому і це не жарт - в інтернеті дійсно можна заробляти хороші гроші. Тисяча, дві тисячі в день це не межа - деякі заробляють набагато більше

Дохід залежить виду діяльності та правильності підходу і він може бути не один.

Компанії по всьому світу переводять співробітників на віддалений режим, тому що це взаємовигідно. Співробітник позбавляється від необхідності їздити в офіс і цілий день там сидіти, а роботодавець заощаджує на облаштуванні робочого місця.

Всі ми чули про людей, які заробляють великі суми віддалено, і вже стали визнаними експертами в своїх областях.

Переваги та недоліки при роботі в інтернеті

Переваги роботи в мережі очевидні. Саме через них люди, як правило, і приходять працювати віддалено.

 1. Перша і головна перевага - свобода;
  Ви самі плануєте робочий день, самі вибираєте, з ким спілкуватися. У вас немає начальника в звичному сенсі цього слова, немає колег, з якими треба підтримувати добрі стосунки. Ви надані самі собі. І це чудово.
 2. гроші;
  Звичайно, відразу багато грошей не зробиш, на все потрібен час. У перспективі все залежить тільки від вас - чим більше зробив, тим більше отримав. Мало хто може похвалитися подібним в звичайному офісі. Навіть якщо ви влаштувалися в агентство на ставку, ніхто не заважає вам паралельно вести свої проекти.
 3. мобільність;
  Що таке один місяць відпустки в році? Для людини, яка любить подорожувати, це ніщо. Так світ не подивитеся. Коли ви працюєте віддалено, ви не прив'язані до якогось місця. Можна брати ноутбук і їхати куди хочеш. До речі, багато фрілансери саме так і роблять, зимуючи в теплих країнах або постійно подорожуючи.
 4. Можливість займатися тим, що цікаво;
  Багато зайняті нелюбом справою, хтось взагалі ненавидить свою роботу. Інтернет дає можливість вибрати цікаву справу. Або піти по шляху найменшого опору: освоїти на хорошому рівні якусь спеціальність і заробляти з її допомогою, а у вільний час займатися улюбленою справою.

Де переваги, там і недоліки. Варто згадати і про негативні сторони:

 1. Проблема самоорганізації;
  Зворотний бік свободи. Якщо ви ледача людина, то відсутність начальника остаточно розслабить і зведе нанівець всі зусилля. Приходячи в мережу, ви починаєте працювати на самого себе, а значить і мотивацією доведеться займатися теж самостійно.
 2. Відсутність соціальних гарантій;
  Мінус спірне, тому що ніхто не заважає оформитися як ІП, платити податки і відрахування, самостійно купувати медичну страховку.
 3. Амортизація.
  Ніхто не буде постачати вас робочими інструментами. Якщо для копірайтера це не так критично, адже писати тексти можна і на старенькому ноутбуці, то у дизайнера це питання постане дуже гостро.
Доброго часу доби

Робота на дому реальна для новачків від 200 рублів в день - більш досвідчені користувачі заробляють 1000 - 5000 в добу

Якщо ваш начальник відмовляється переводити вас на віддалений графік, а вам дуже хочеться, значить потрібно брати справу в свої руки. Які ж є способи заробітку? Розглянемо тільки реальні і надійні способи, починаючи з найпростіших.

Виконує прості завдань

Так само як оплата за кліки, відвідування ресурсів, перегляд реклами та оплачувані дії в соціальних мережах.

Є багато сервісів, що пропонують подібні послуги. Ви реєструєтеся, берете завдання (наприклад, поставити лайк і зробити репост певного поста в соцмережі), виконуєте його і отримуєте гроші.

Оплата низька, але це реальний спосіб отримати невелику суму. Всі працюють на Qcomment .

Написання платних коментарів і відгуків

Як приклад візьмемо біржу. Після реєстрації можна зайти в розділ замовлень і побачити велику кількість завдань на написання коментарів або відгуків.

Наприклад, написати відгук про певний фотоапараті в Яндекс.Маркет. Або скласти відгук про службу доставки магазину. Оплата більше, ніж за кліки, але все одно не дуже висока.

Участь в платних опитуваннях

Маркетологи зацікавлені в постійній зворотного зв'язку з покупцями. Але як змусити людей постійно заповнювати довгі анкети? Саме для цього були створені сайти з платними опитуваннями.

Принцип простий. Ви реєструєтеся, заповнюєте досить об'ємну анкету з даними про себе. Коли який-небудь фірмі треба провести опитування серед певної групи споживачів, вона розміщує замовлення. Якщо ви підходите під критерії опитування, вам висилають посилання на дослідження. Ви заповнюєте його і отримуєте за це гроші.

Начебто все просто, але це окрема кухня зі своїми нюансами. Ви можете не підходити під якесь популярне вимоги і просто сидіти склавши руки місяцями. Або можете не підійти прямо в процесі опитування.

Припустимо, фірма Рено проводить дослідження популярності своєї марки в Росії. Вона створює опитування, ви під нього підходите. Але на певному етапі, в питанні про те, яка машина у вас є, ви вказуєте іншу марку і автоматично виключає комп'ютером.

Люди, які довго займаються платними опитуваннями, дуже досвідчені у внутрішній кухні і можуть заробляти непогані гроші. Якщо впевнені, що зможете розібратися, сміливо дійте.

Ведення груп в соціальних мережах

Компанії у всю використовують соціальні мережі для просування бренду, продукції та послуг. Вважається, що зараз обов'язково мати групу в популярних соцмережах. І кому-то ці групи треба вести.

Якщо у вас вже є подібний досвід, ви можете пошукати вакансії на популярних сайтах пошуку вакансій і фрілансу. Зарплата не дуже висока, можна порівняти з середньою зарплатою по країні, але ніхто не заважає вести паралельно кілька проектів.

Якщо ж досвіду немає, є два шляхи:

 1. створити і розкрутити власну групу , Щоб потім заробляти на рекламі. Шлях довгий, тернистий і непростий. Обговорення даного способу виходить далеко за рамки нашої статті, скажемо лише, що популярні групи вконтакте дуже дорого беруть за рекламні пости.
 2. Створити групу і розкрутити її до пристойного рівня відвідуваності, щоб потім використовувати її як портфоліо. Це і буде доказом вашого досвіду для роботодавця.

Копірайтинг - пишемо тексти і отримуємо за це гроші

Якщо ви любите писати статті і тексти, можете спробувати себе на ниві копірайтингу. Копірайтинг - це написання унікального контенту на замовлення. Виживання бізнесу багато в чому залежить від наявності власного сайту в мережі.

Але мало мати своєї ресурс, треба ще постійно наповнювати його гарним і цікавим контентом. Мало хто любить займатися подібною роботою, тому тексти часто замовляють на стороні - у копірайтерів.

Зазвичай копірайтери починають свій шлях з бірж. Найпопулярніші в рунеті:. Процедура реєстрації нескладна, відразу після неї можна починати працювати. Тут два варіанти: або писати статті у вільний продаж і чекати, поки їх куплять, або брати замовлення на конкретні тексти.

Конкуренція, особливо на самому початку, дуже висока. Але величезний попит на хороший контент дає шанс кожній людині, яка вміє складно писати, вийти на пристойні заробітки. Стеля тут дуже високий. Відомі копірайтери рівня Дениса Каплунова відкривають власні агентства і співпрацюють з великим бізнесом.

Чи відчуваєте в собі сили підкорити копірайтинг? Дерзайте. Починати найпростіше з бірж.

Працювати в інтернеті Фрілансером

Якщо ви - достатню кваліфікацію в сферах, які в принципі мають на увазі можливість роботи через інтернет, спробуйте сили на сайтах фріланса Якщо ви - достатню кваліфікацію в сферах, які в принципі мають на увазі можливість роботи через інтернет, спробуйте сили на сайтах фріланса. По суті, це ті ж біржі, тільки вони не роблять упор на якусь одну галузь.

Найвідоміший в Росії: fl.ru .

Особливо популярні сфери дизайну, написання комерційних текстів, програмування і суміжних галузей.

Принцип: замовник розміщує проект у вигляді тендера, фрілансери залишають відгуки. Замовник вибирає виконавця, обговорює деталі та замовлення відправляється в роботу.

На біржах фріланса буде дуже важко пробитися, якщо ви повний новачок і не маєте серйозного досвіду в популярних тут сферах. А наявність портфоліо навпаки буде великим плюсом.

Заробіток на власному сайті або блозі

Один з найкращих способів. Ви створюєте свій ресурс, ведете його, наповнюєте цікавими матеріалами. У вас з'являються відвідувачі і якщо ви розміщуєте дійсно цікаві матеріали, популярність з часом неухильно зростає.

У певний момент, ви починаєте розміщувати рекламні банери, платні огляди, посилання на партнерські програми. Спосіб надійний і згодом дає дуже хорошу віддачу, але вимагає величезних вкладень часу і сил, а іноді і грошей.

Якщо у вас є рік-два часу, можна сміливо вивчати інформацію про розкручування в мережі і створювати свій ресурс.

Даний спосіб заробітку на дому дійсно робочий та напевно найприбутковіший, але проблема тільки в одному - проблемно отримати нормальну відвідуваність (це хоча-б 1000 відвідувачів в добу)

Також можете прочитати наступні статті:

Які способи заробітку на дому краще обходити стороною?

Ми розглянули основні види роботи на дому без вложений без обману в інтернеті, проте варто попередити, що в мережі існує величезна кількість лохотронів або відверто важких способів.

Розглянемо 3 найчастіше трапляються види:

 1. Форекс ; Ні, це не лохотрон. Є люди, які дійсно роблять на цьому гроші. Але дана область вимагає величезних вкладень часу і спеціальних знань, а також досвіду. Можете почитати, що пишуть відбулися трейдери про те, як вони йшли до успіху. І все ж в мережі багато реклами, яка просуває форекс як спосіб легко і швидко розбагатіти. Не ведіться.
 2. Ставки на спортивні події; По суті, це лотерея. Яким би ви не були експертом, ви ніколи не зможете точно вгадати результат певного матчу або змагань. Не вірте всім цим «експертам», які рекламують «хитрі 100% надійні схеми». Чи не будуть вони працювати. Інакше ці люди гребли б гроші лопатою, а не займалися розлученням.
 3. Усілякі схеми «обману». Власники подібних сервісів знають всі ці схеми. Рекламують ці способи обдурити, як правило пов'язані з власниками цих сайтів і зазивають наївних новачків. Як правило такі проекти довго не живуть, вони намагаються за короткий час поповнити кишені і сховатися, після чого відкриється новий сервіс даним адміністратором. Найчастіше на такий розлучення трапляються новачки і ті хто погано розуміють про заробіток в інтернеті. Більш досвідчений користувач розкушує відразу ж як побачивши підозрілий сайт і відео на якому так все цікаво розповідається. Багато стали викладати в YouTub - це підвищує довіру, так як будь-хто може залишити коментар.

Підводимо підсумки про роботу в інтернеті без вкладень

Ми розглянули тільки реально працюючі і перевірені способи роботи на дому без обману. Якщо ви давно хотіли втекти в мережу і знайти там свободу, у вас є карта.

Заробіток в мережі - реальність. Але, як і в будь-якому іншому справі, не чекайте халяви. Тут точно так же доведеться працювати, вкладати сили і час. Але натомість ви отримаєте величезні переваги віддаленої роботи, які ми розглянули на початку статті.

Будьте уважні! Якщо ви зіткнулися з дуже привабливою пропозицією, яке обіцяє великі гроші при мінімальних вкладеннях, швидше за все вас намагаються обдурити. Не ведіться. Чи не скупіться. Мережа дає великі можливості кожному, але зусилля докласти все-таки доведеться.

Корисні статті:

Схожі статті:

Які ж є способи заробітку?
Але як змусити людей постійно заповнювати довгі анкети?
Чи відчуваєте в собі сили підкорити копірайтинг?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью