<
 • Главная
Статьи

Що можна продати щоб заробити грошей

 1. Що можна продати в інтернеті щоб заробити

Хочете знати, що можна продати щоб заробити грошей? Стаття розповість не тільки про можливості продати що-небудь в інтернеті і отримати за це гроші, а й про варіанти заробити в офлайні.

Коли виникає необхідність щось продати

 1. В умовах нестабільного фінансового становища - наприклад, під час кризи.
 2. У вас намічається якась велика покупка з метою поліпшити свою якість життя або в зв'язку з важливою подією в сім'ї, наприклад, весіллям або народженням дитини.
 3. Вам просто захотілося звільнити місце в квартирі - таке теж буває.

Необхідність в грошах так само може виникнути при відкритті власної справи. Якщо ви відкриваєте свій бізнес і вам потрібні гроші, прочитайте статтю де взяти гроші на бізнес з нуля .

 1. Електроніку і побутову техніку;

Подумайте, раптом у вас є смартфон, яким ви вже не користуєтеся? Та й телевізор он у тій кімнаті ви дивитеся не так вже й часто ...

Техніка завжди затребувана, однак у цього типу товарів є істотний мінус: побувавши у вживанні, вони стоять на порядок дешевше нових, і це навряд чи зміниться.

Техніка завжди затребувана, однак у цього типу товарів є істотний мінус: побувавши у вживанні, вони стоять на порядок дешевше нових, і це навряд чи зміниться

Однак якщо вам пощастило купити такий товар до девальвації рубля, є шанс продати його за ту ж ціну, за яку його і купили: вона буде чи не вдвічі менше нинішньої магазинної вартості.

 1. Предмети розкоші і антикваріат;

Фамільна колекція картин, звичайно, була зібрана ще вашим прадідом, але якщо виникла крайня потреба в грошах, то вона стане однією з перших речей, якими доведеться пожертвувати.

За антикварні предмети завжди дають хорошу ціну, якщо вони, звичайно, не підроблені. Іноді дорогий антикваріат навіть продають на аукціонах - цінителі готові викласти за нього кругленьку суму.

Твори мистецтва, поки що не відносяться до антикваріату, але, тим не менш, можливо, є цінними (наприклад, картини маловідомих художників), також напевно знайдуть свого покупця і підуть за гарною вартості.

 1. Речі, цікаві колекціонерам;

До них відносяться: марки, старі монети, статуетки, предмети, привезені з подорожей, ляльки та багато іншого. Що тільки не колекціонують люди, і у вас напевно знайдуться предмети, здатні зацікавити колекціонерів.

Можна продати їх через комісійний або спеціалізований (філателістичний або нумізматичний) магазин, а також знайти для цього вузькоспеціалізовані сайти в інтернеті.

 1. Старовинні книги;

Якщо вони ще й в хорошому стані - в букіністичному магазині вам запропонують за них чимало. Рідкісні видання особливо цінуються.

 1. Косметика і парфуми (природно, нові і в упаковці) відомих марок;

Часто косметичні марки продають який-небудь продукт обмеженим випуском, а після закінчення продажів приходить час тих, хто встиг «урвати» кілька примірників і готовий ними поділитися з охочими їх придбати - правда, вже за більш високу ціну.

Таке досить часто зустрічається, і ніщо не заважає вам спробувати заробити таким же чином.

 1. Товари з Китаю: дрібна електроніка, різні аксесуари і предмети побуту - список досить значний;

Коштують такі речі при покупці через інтернет в 2-3 рази дешевше, ніж в наших магазинах, а тому на найбільш популярні види товарів ви легко знайдете покупця і при цьому візьмете собі невелику комісію.

 1. Високою ліквідністю володіють ювелірні прикраси і коштовності, і як раз тому не варто продавати їх відразу ж, якщо виникла потреба в грошах;

Це нітрохи не дивно: дорогоцінні метали, мабуть, ніколи не знеціняться, а будуть тільки рости в ціні. Само собою, що в ломбардах ціну за такі речі намагаються знизити до непристойності. Не піддавайтеся на провокацію: золото завжди буде в ціні.

Продати можна що завгодно!

Блошині ринки рясніють абсолютно різними речами, і дивовижними, і зовсім звичайними. Меблі, предмети побуту, одяг, іграшки ...

Саме в умовах кризи населення схильне шукати, де можна купити речі дешевше, ніж в магазинах, які цінами зовсім не радують. Це шанс не тільки підзаробити, а й звільнити будинок від непотрібного мотлоху.

Думаючи про те, що можна продати щоб заробити грошей, слід розуміти: що з цілком зрозумілих причин варто продавати в найостаннішу чергу, так це квартиру і машину;

Нерухомість завжди тільки дорожчає і завжди вважається вигідним вкладенням, тому і її продаж вкрай небажана.

Б / у автомобілі коштують дешевше нових, хоча і мисливців придбати стару машину досить багато, а тому все ж є шанс продати таку річ вигідно - особливо якщо ви плануєте найближчим часом придбати новий транспортний засіб.

Якщо ви плануєте за виручені від продажу чого-небудь гроші купити машину, то подумайте про кредит. А ви знаєте, що вигідніше автокредит або споживчий кредит ?

Що можна продати в інтернеті щоб заробити

Багато, маючи на руках цінні речі, були б зовсім не проти продати їх безпосередньо, не користуючись послугами посередників у вигляді ломбардів і комісіонок. Розповімо детальніше про те, що можна продати в інтернеті, щоб заробити.

 1. Предмети мистецтва і коштовності, що знайшли свого покупця в інтернеті, приносять більше грошей продавцю - адже не потрібно платити комісію і ніхто не намагається «збити» ціну.
 2. Можна спробувати самостійно створити предмети мистецтва або рукоділля, які відрізняються затребуваністю.
  Вишиті картини, наприклад, можуть коштувати дуже дорого; фігурки та інші сувеніри, якщо вони добре зроблені, також можуть зацікавити покупця - особливо іноземного, а вам принести гроші, можливо, навіть у валюті.
 3. В'язання або шиття одягу - вкрай корисні навички, тим більше що якісні вироби, виготовлені на замовлення за індивідуальними мірками, можуть коштувати набагато дорожче продаються в магазинах.
 4. Послуги знайдуть свого споживача на одному з популярних сайтів, наприклад, Avito. Може бути, ви добре ладите з дітьми і не відмовилися б посидіти з чиїмось дитиною?
  Або готові надати допомогу в прибиранні квартири - не безкоштовно, зрозуміло?
  Подумайте, якими навичками ви володієте - це може бути як некваліфіковану працю, так і який-небудь вид діяльності, яким ви, може бути, займалися в недалекому минулому.
 5. Не завжди те, що можна продати в інтернеті щоб заробити - матеріальні цінності. Є цілий перелік об'єктів інтелектуальної власності, які можна реалізувати через інтернет:
 • Тексти - як публіцистичні, так і художні, вірші та інше. зареєструвавшись на біржі контенту , Можна також писати тексти на замовлення;
 • Якісні фотографії - за унікальний контент вам можуть непогано заплатити;
 • Ілюстрації, створені тими, хто добре володіє олівцем (або стилусом у випадку з Діджитал-артом), затребувані з тієї простої причини, що в інтернеті досить мало унікальних зображень, ніде раніше не використовувалися.
  Для того, щоб розмістити таке зображення, необхідно володіти авторськими правами на нього - які ви, будучи художником, як раз і зможете продати своєму клієнту;
 • Оригінальні доменні імена - як знати, може, вам прийде в голову ідея зареєструвати доменне ім'я, яке цілком здатне виявитися затребуваним у тих, хто готовий платити великі гроші - не бійтеся бути креативним;
 • Сайти з хорошим трафіком або групи в соцмережах з великою кількістю учасників можна продати вкрай вигідно.
  Якщо у вас є ресурс, але ви поки не готові з ним розлучитися, то чому б не почати продавати рекламу на ньому?
 • Наукові розробки;
 • Бізнес ідеї .

Підводячи підсумки, скажімо, що коло речей, які можна вигідно продати, щоб отримати дохід, досить широкий - слід тільки включити фантазію і бути готовим розлучитися з чимось дорогим серцю, але зате дійсно відповідати своїй назві грошей.

Якщо вас мучить питання, що можна продати в інтернеті щоб заробити, в першу чергу подивіться, що продають інші, а вже потім приступайте до мозкового штурму.

Попит народжує пропозицію, і намагаються продати найчастіше лише затребувані товари. Чи не відставайте, так і ви зможете непогано заробити.

Схожі статті:

Може бути, ви добре ладите з дітьми і не відмовилися б посидіти з чиїмось дитиною?
Або готові надати допомогу в прибиранні квартири - не безкоштовно, зрозуміло?
Якщо у вас є ресурс, але ви поки не готові з ним розлучитися, то чому б не почати продавати рекламу на ньому?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью