<
 • Главная
Статьи

Ваш диспетчер задач.

 1. Як відкрити диспетчер задач в Windows 7?
 2. Знайомство з зовнішнім виглядом.
 3. Додатки.
 4. Процеси.
 5. Служби.
 6. Швидкодії.

Автор: А.Е.Маричев

Привіт, друзі Привіт, друзі! Ось і наша нова зустріч на сторінках мого блогу. У Вас траплявся такий казус, а я думаю що було і не раз, коли в найвідповідальніший момент Ваш комп'ютер «зависав» (переставав реагувати на будь-які ваші дії). Причин цьому може бути не мало. Віруси, перегрів процесора, неполадки в роботі оперативної пам'яті і ще десяток причин, які ми не станемо розглядати в рамках цієї статті. Пізніше, я присвячу цій темі окрему статтю, де ми детально розглянемо деякі випадки уповільнення швидкості інтернету і зависання комп'ютера і як все це усувати.
А сьогодні ми познайомимося з корисним інструментом в Windows, для діагностики і управління процесами. Називається він диспетчер задач (Windows Task Manager). Програма, без якої неможливо обійтися, при роботі комп'ютера. Програма, яка контролює величезну кількість процесів, що відбуваються у вашій системі Windows, а також списку запущених програм, процесів, служб, споживаних ними ресурсів, графіків завантаження мережевих підключень. При найменшому збої, будь то помилки, що -то не працює або комп'ютер завис, ми в першу чергу звертаємося до диспетчера задач і більшість проблем вирішується. В якийсь момент до програми звертається кожен користувач.

Зміст статті

Як відкрити диспетчер задач в Windows 7?

Перш ніж почнемо наше знайомство з програмою, давайте розглянемо звідки і як її можна відкрити (запустити). Для цієї мети можна скористатися кількома методами. Ось деякі з них.

1. Натискання одночасно комбінації клавіш Ctrl + Shift + Esc відкриває вікно диспетчера задач.
2. На вільному місці, в панелі завдань, натискаємо правою клавішею мишки і в меню вибираємо "Запустити диспетчер задач" 3. Натискання комбінації гарячих клавіш Ctrl + Alt + Delete, аналогічний попередньому методу. Також в випадаючому меню вибираємо «Запустити диспетчер задач»
4. Натискаємо кнопку Пуск, в рядку пошуку набравши «диспетчер задач», вибираємо «Перегляд запущених процесів в диспетчері завдань» і натискаємо «Enter»
5. Відкриваємо меню Пуск вибираємо пункт Виконати. У полі Відкрити пишемо «taskmgr» і тиснемо OK.

Як бачите, відкрити програму не складає труднощів і є методи на всякі аварійні випадки.

Знайомство з зовнішнім виглядом.

Ми відкрили програму Диспетчер завдань. Виглядає вона приблизно ось так:

Щоб збільшити картинку, натисніть на неї лівою клавішею миші. Тут все аскетично, немає нічого зайвого. Все найпотрібніше заховано під кнопками: Додаток, Процеси, Служби, Швидкодія і мережу. Є ще кнопка «Користувачі», але вона не несе функціональне навантаження.
При відкритті диспетчера задач, відкриється вікно «Програми», де показані всі програми і додатки працюють в даний момент. Звичайно, у Вас будуть запущені інші програми, відмінні від моїх. Давайте подивимося, що ховається за вкладками і які функції вони виконують.

Додатки.

Відкривши будь то програму або гру, ви її «запускаєте». Ось в цій вкладці і знаходяться всі запущені програми і додатки. Список, який відображений тут, показує, що відбувається з тим або іншим додатком. Якщо стоїть «Працює» - то все в порядку, а якщо якісь проблеми, то в рядку стан - буде стояти «Не відповідає» і для вирішення цього завдання необхідно виділити потрібне і натискаєте кнопку «Зняти задачу». Як правило, проблема усувається. Натиснувши на кнопку Нове завдання, відкриється вікно Виконати, в якому можна запустити необхідну вам задачу. Для цього прописуєте потрібну програму в вікні або натискаєте кнопку «Огляд» і знаходите потрібне.

При натисканні на кнопку Переключитися в диспетчері завдань Windows 7 відбудеться перемикання до обраної вами завдання, якщо нічого не вибрано, ви перейдіть в першу задачу в списку.

Процеси.

Під цією вкладкою ховаються всі запущені процеси вашого комп'ютера. На відміну від попередньої вкладки, де процеси з якими ви працюєте в дану хвилину, тут процеси можуть бути включені, але не активні. Тут Ви можете переглянути всі запущені процеси вашого комп'ютера і якщо це необхідно, то виділивши потрібне лівою клавішею миші і натиснувши кнопку «Завершити процес», скасувати процес. Можна виконати цю дію правою клавішею мишки. Натискаємо на обраний процес. Відкриється меню.

Тут кілька опцій, але нам цікаві дві з них- "Завершити процес» і «Відкрити місце зберігання файлу». Перше зрозуміло, а друга опція допомагає Вам зрозуміти, що це за процес і де він знаходиться. Але тут потрібно бути гранично уважним і дивитися на процеси, які запущені немає від вашого імені. (Хоча, як правило, всі процеси запускаються від вашого імені. Уважність ще нікому не зашкодила). Можливо це процеси потрібні для підтримки працездатності операційної системи. Належність процесу можна подивитися в стовпці «Користувач».

Служби.

У цій вкладці наведено таблицю з усіма службами в операційній системі Windows 7.
Натискання правої клавіші мишки на обрану службу, викличе меню, де вибираєте потрібну. Можна запустити або зупинити службу, а можна перейти до вкладки процеси і подивитися більш детально на всі активні і не працюють служби. Але якщо бути зовсім чесним, я не користуюся цією вкладкою. Дуже важко орієнтуватися у всіх службах.

Швидкодії.

Вкладка «Швидкодії», без перебільшення, є найпопулярнішою вкладкою диспетчера задач Windows 7. У ній ви наочно можете подивитися завантаження вашого процесора, кількість використовуваної пам'яті і хронологію їх використання і завантаження.

Внизу в розділі Фізична пам'ять (МБ) ви можете подивитися додаткові параметри пам'яті
Внизу в розділі Фізична пам'ять (МБ) ви можете подивитися додаткові параметри пам'яті. Зокрема скільки у вас її всього. Завантаження центрального процесора і кількість використовуваної пам'яті ви можете подивитися внизу вікна диспетчер задач. Якщо відомостей наданий диспетчером завдань Windows 7 вам мало, тоді тиснете «Монітор ресурсів» і дивіться детально.
Користувачі.
Ця вкладка не вимагає розшифровки. Тут все зрозуміло - вказано основний користувач.
Ось і все потрібні нам відомості про диспетчері завдань. Сподіваюся, що Вам знадобилися знання, отримані в цьому уроці. Якщо Вам якісь моменти не ясні, задавайте питання і я постараюся на них відповісти.
При наступній нашій зустрічі, ми познайомимося з програмою, яка дозволить уникнути багатьох проблем. Щоб не пропустити, підписуйтесь на нові статті мого блогу і Ви будете першим. Питання, відгуки, коментарі. А я прощаюсь, до нових зустрічей.

Схожі статті на блозі

Як відкрити диспетчер задач в Windows 7?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью