<
 • Главная
Статьи

Вирішуємо проблему в The Bat: немає допуску до каталогу ...

Ця помилка багатьох приводить в жах. Адже більшість людей зберігає важливі листи роками, вони накопичуються тоннами, а в якийсь із днів доступ до заповітної поштою пропадає. І ось тут починається пошук вирішення проблеми, але для початок треба з'ясувати причину виникнення проблеми. Адже якщо ви полагодите в цей раз, то де ймовірність того що проблема не виникне знову.

У моєму випадку причина була проста. Пошта зберігалася на спеціальному диску, який монтується за допомогою програми BestCrypt. В один "прекрасний" день людині довелося цей диск терміново видаляти, як і саму пошту. Через кілька днів йому знадобилося знову налаштувати пошту. Встановили The Bat, і почала вилазити помилка "Немає допуску до каталогу. Синтаксична помилка в імені файлу, імені папки або мітки томи". Найцікавіше це не залежить від того налаштовуєте ви той же поштову адресу або інший. Справа в тому що при видаленні поштової програми, як втім і будь-який інший, в реєстрі залишається сміття, який призводить до помилок при повторній установці тієї чи іншої програми.

Що б вирішити проблему зі сміттям в реєстрі можна скористатися спеціалізованими програмами, але вони не дають 100% гарантії. Найнадійніший спосіб почистити руками, для цього вам потрібно натиснути "Winkey + R", або "Пуск" і там знайти пункт "Виконати", далі написати команду "regedit", до речі редактор реєстру відкриється тільки в тому випадку якщо у вас є на це права, тобто ви є "Адміністратором" цього ПК. Коли відкриється редактор реєстру вам потрібно пройти за адресою: HKEY_CURRENT_USER \ Software \ RIT \ The Bat! \ Working Directory. Значення до зворотного слеша "\", це свого роду татка які потрібно відкривати і заглиблюватися в них до кінцевої точки "Working Directory", де власне потрібно змінити значення шляху до папки вашої пошти, або до файлу. Якщо ви переустановили поштову програму і вам не потрібна стара пошта, то просто поміняйте на будь-який вам зручний місце, але краще встановити стандартне де зазвичай зберігається пошта, що б не дай бог в наступний раз вам не довелося довго шукати де ж ваша пошта зберігається. Зазвичай стандартний шлях до папки сховища такий "Системний диск \ Documents and Settings \ Юзер \ Application Data \ The Bat! \ Ящик \", замість російських слів потрібно вставити ваші значення, зазвичай системний диск це диск С, юзера вибираєте вашого або з якого потрібно витягнути пошту, ну і ящик так само. Як ви вже зрозуміли проблема в тому що в реєстрі залишився старий адресу зберігання пошти, рішення: змінити його.

Якщо ж вам потрібна стара пошта, то тоді потрібно знайти де вона лежала, в більшості випадків це в стандартом місце розташування яке я вказав вище. Якщо ви не знаєте де зберігалася пошта, то в кращому випадку запитайте у того хто вам її ставив в інше місце, або скористайтеся пошуком файлів з розширенням * .TBB. Знаходьте файл і прописуєте в реєстрі до нього шлях, але краще все ж його перенести в стандартне місце розташування і прописати до нього шлях.

Програма The Bat повинна бути закрита в момент виправлення шляху в редакторі реєстру. Після всіх виправлень відкривайте свою поштову програму і радійте переглядом загублених листів, а так само тих, хто прийшов.

Будьте обережні при редагуванні реєстру, неправильні зміни можуть привести до краху вашої ОС, а так само втраті даних !!!

На замітку: "Золотий глечик" - Кафе. Меню, ціни. Фотографії інтер'єру. Організація і проведення банкетів і торжеств. Контакти.Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью