<
 • Главная
Статьи

Завантажити оновлення DirectX 11. Як оновити DirectX для Windows 7-8.

Автоматичне оновлення DirectX через інтернет. Як оновити Директ Х 11, 10, 9 для Віндовс 7-8 з офіційного сайту. Рішення від Microsoft - програма для оновлення DirectX 9/10/11 до останньої версії. Як і де оновити DirectX 11-9 для Windows 7, 8.1, XP - про це трохи пізніше.

Перш за все, хотілося б сказати кілька слів про те, навіщо нам потрібне оновлення directx 11 для windows, що спонукає нас оновлювати Директ Х 9 в Віндовс різних версій. А головне, нагадати вам про те, що таке DirectX, навіщо він потрібен, звідки ростуть ноги у системних помилок.

Отже, не звертаючись до нетрі програмування, просто і по-російськи, DirectX (Директ Ікс) - це API набір, оболонка містить файли керуючих компонентів, каталог інструкцій для запуску і відображення добре вам відомих мультимедійних технологій: тривимірна анімація, кольорова графіка, стереозвук, відео. Простими словами, Директ Х - забезпечує «ідеальну» середовище для взаємодії Windows, програм, ігор з вашим залізом.

Навіщо необхідно оновлення DirectX 11, 10, 9 для Windows .
В продовження вище сказаних слів, Директ Ікс можна порівняти з бібліотекою, в якій Віндовс зберігає записи інструкцій по запуску різних технологій. Відсутня керуючий компонент певної технології, отримаєте системну помилку - запуск ПО неможливий, не знайдений, наприклад - d3dx11_42. Число стоїть за «x», в цьому випадку x11, вказує на проблеми з версією Директ Х 11.

Число стоїть за «x», в цьому випадку x11, вказує на проблеми з версією Директ Х 11

Висновок - Windows потрібно онлайн оновлення DirectX 11 до останньої версії. Аналогічна ситуація і з більш ранніми версіями, відсутня d3dx9_42 - потрібно оновити DirectX 9, d3dx10_42 - слід 10 DirectX оновити. Далі вашій увазі пропоную таблицю, де ви можете побачити процес доповнення та оновлення компонентів Директ Х 9-10-11 крізь роки.

Таблиця доповнень, відновлень DirectX для Віндовс.

Сподіваюся все зрозуміло, якщо у вас встановлена ​​версія DirectX 2007 року, а ви захочете запустити нову гру, яка використовує, наприклад - d3dx9_37, вас відвідає системна помилка. Перевстановлення гри не допоможе, доведеться оновитися DirectX 9, залишається відкритим питання - як це зробити? Знайти новий і завантажити Директ Ікс цілком? Або можна якось скачати оновлення directx через інтернет? А може, є програма, утиліта оновлення directx онлайн?

Як оновити DirectX 11, Директ 9 - 10.
Оновлювати Direct можна по-всякому, АЛЕ. Перший варіант - знайти і завантажити новий Директ Х, непогана думка, але має підводні камені. Пропозицій оновити DirectX для Windows 7 - 8 32-64 bit в інтернеті багато, але немає таблиць, переліку компонентів (бібліотек). Завантажити оновлення DirectX наосліп, не факт, що воно буде краще вашого.

Другий варіант - знайти відсутній файл dll - d3dx9, d3dx10 або d3dx11? На мій погляд, теж не вихід - осередкове латання дірок в бібліотеках допоможе сьогодні, завтра встановіть нову програму або гру і у вас знову системна помилка.

Благо є третій варіант оновити DirectX з 11 по 9, практично з 100% гарантією. У природі існує утиліта для оновлення directx, програма від Microsoft для якої не важливо - яка у вас версія Windows 7, 8, Server, XP, Vista. Їй навіть по барабану яка версія Директ Ікс у вас встановлена, утиліта просканує вашу бібліотеку, зробить автоматичне оновлення DirectX через інтернет.

Жирним плюсом даної обнови є ще й те, що установник качає файли з сервера Microsoft (без зарази), а також він заливає тільки бракуючі фрагменти, які не перекачуючи весь Direct. Для «доглянутих» ПК - рекомендую саме цей метод оновлення Direct-а → скачати DirectX установник - просте онлайн оновлення directx 11, 10, 9 з офіційного сайту Microsoft.

Якщо ви неабияк насмітили в ПК, встановлюючи різні збірки Діректа, з набору від різних ігор, і онлайн установник вам не допоміг, все ще відсутня d3dx9 dll, рекомендую пройти за посиланням - для Windows завантажити DirectX 11 - повний набір бібліотек, з описом установки.
2016 рік.

Перевірка жорстких дисків .
Установка ATI Radeon PhysX .
Програма температура процесора .
Як правильно купити ПК для дому .
Нові драйвера для відеокарт .
Обнови DirectX - не муч.

● ● ●

Знайти новий і завантажити Директ Ікс цілком?
Або можна якось скачати оновлення directx через інтернет?
А може, є програма, утиліта оновлення directx онлайн?
Другий варіант - знайти відсутній файл dll - d3dx9, d3dx10 або d3dx11?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью