<
 • Главная
Статьи

Іноземні мовні персонажі, діакритичні знаки, акцентні знаки, комп'ютери, довідка з клавіатури, kbh

 1. Введення міжнародних акцентів та діакритичних знаків:

Введення міжнародних акцентів та діакритичних знаків:

Поради, діаграми та теорія
для клавіатури QWERTY
(Windows, Mac, ноутбуки, смартфони, планшети)

Математичні та інші символи
Методи Linux
Emoji символи
Карта сайту / Про компанію

Написання листа, статті, книги або запрошення або надсилання електронного листа або текстового повідомлення?
Цей сайт пропонує допомогу в наборі акцентованих літер та інших нестандартних символів / символів у різних програмах і на різних пристроях (телефон / планшет, ноутбук, Windows, Mac, Android).
Ставлення до NY Times , Чому так важко вивчити французьку мову середнього віку (30.04.1990)
NY Times Obit , Чжоу Югуан, Хто зробив написання китайської мови так само просто, як ABC, вмирає в 111 (1/14/17)
Відкрийте капелюх до Circumflex , стаття в Нью-Йорку (2/19/16)
Необхідність володіння іноземною мовою , стаття CNN Money online (10/30/13)

Будь ласка, відвідайте наших друзів

(ПРИМІТКА: будуть додані лише посилання авторів
тут станом на 1 лютого 2016 року)

Ця сторінка в Португальська

Windows, використовуючи римські алфавіти
(Зауважте, що різні версії Windows (Vista, Windows 7 і 10) відрізняються за деталями та словником, але мають кілька подібних методів.)

Оскільки окремі програми, такі як текстові процесори або HTML-коди, мають свої схеми ( Слово, , HTML) вони менш схильні до 100% передачі на інші програмні додатки. Однак більшість додатків Windows , включаючи текстові процесори, приймуть такі способи:

 • Змініть або додайте клавіатури
  • Microsoft Windows дозволяє використовувати різні мови та макети клавіатури. Установка "типових" або "типових" варіантів надає можливості для французьких, іспанських та інших західноєвропейських мов. Windows інформація.

   У Windows 7, щоб змінити мови та розташування клавіатури, виконайте такі дії. - Натисніть Пуск -> Панель керування - > Регіон і мова -> Клавіатури та мови .
   - Натисніть кнопку Змінити клавіатуру .... Відкриється вікно "Текстові служби та мови введення".
   - Натисніть кнопку Додати (на вкладці Загальні). Перейдіть до потрібної мови. Натисніть кнопку OK, а потім - Застосувати.
   - Нарешті, якщо ви бажаєте, щоб це було вибрано за замовчуванням, виділіть його у вікні за замовчуванням і натисніть кнопку Застосувати.
   - На панелі завдань у правому нижньому кутку повинна з'явитися мовна панель, де ви можете вибрати клавіатуру, яку ви додали.
   Цей сайт має інформацію для Win 10.The швидка версія вікна значок внизу ліворуч, настройки, натисніть Час і мова, потім регіон і мова, потім + знак або англійською мовою.

   Доступні розкладки клавіатури для багатьох мов. Проте вони зазвичай не слідують розкладці "QWERTY", а деякі символи, особливо знаки пунктуації, не відповідають тим, що друкуються на клавішах. Французька використовує "AZERTY" з літерами a / q і z / w замінені в порівнянні з американською клавіатурою.

 • Англійська розкладка англійської мови в США встановлена, як зазначено вище, і має такі функції:
  • Він використовує такі інтуїтивні методи, які працюють з більшістю (або всіма) додатками Windows, зберігаючи при цьому знайому клавіатуру QWERTY .
  • Натисніть одну з п'яти клавіш-модифікаторів `'' ~ ^ , після чого буде змінено літеру (" потім a =, "тоді u =, ', то c = і т.д.)
  • Натисніть праву клавішу alt + іншу клавішу. Приклади:
   праворуч alt +, = (або '+ c)
   + / =
   + 1 =
   + c =
  • Зауважте, що це підтримує макет "qwerty". Тим не менш, клавіші модифікаторів `` '~ ^ повинні іноді супроводжуватися натисканням клавіші пробілу, коли вони дійсно призначені.Система може приймати слова, які вимагають апостроф, наприклад, це , без пробілу.
 • Якщо у вас є ключові проблеми з пунктуацією, такі як цитата комп'ютера та ключ апострофа, який поводиться дивно, причиною може бути випадкова встановлення клавіатури на міжнародну англійську клавіатуру. Рішення полягає в тому, щоб перезавантажити його на стандартну клавіатуру з англійської або США.
 • Коди клавіш Alt (також називається Alt-номер або altnum)
  • Ті, хто використовує лише кілька символів, але часто і в багатьох додатках, можуть вважати за краще зберігати стандартну англійську клавіатуру в Сполучених Штатах і запам'ятовувати кілька кодів клавіш Alt. Цей метод використовує клавішу Alt плюс чотиризначний номер, введений за допомогою цифрової клавіатури, з увімкненим Num Lock . Змінений лист з'являється після натискання та відпуску клавіш. Недоліком сенсорних пристроїв є переміщення рук до цифрової клавіатури праворуч від клавіатури. Наведені приклади. Анекдотичні дані свідчать про те, що це працює в більшості програм, навіть у електронній пошті та імена файлів. Зверніть увагу, що деякі ноутбуки мати "приховану" цифрову клавіатуру.
 • Карта символів
  • Це корисно для нечастого акценту або символу. Він розташований у меню Пуск - Програми - Аксесуари - Системні інструменти - Карта символів (або натисніть Пуск, Виконати і введіть charmap). Після вибору шрифту двічі клацніть потрібний символ (и). Натиснувши Копіювати, поверніться до документа та вставте. Деякі шрифти (наприклад, Symbol, Webding та Wingding) надають грецьку мову, іконки, стрілки та символи. Ця система може вийти з ладу, якщо комбінація натискань клавіш, як видно в нижньому правому куті вікна, була зарезервована для іншої програми.
 • PopChar є поліпшенням у порівнянні з картою символів. Коли вам знадобиться спеціальний символ, клацніть поле "P" на панелі завдань, щоб відобразити таблицю символів. Виберіть потрібний символ і він миттєво з'явиться у вашому документі. Також доступні символи HTML.
MS Word використовує надзвичайно інтуїтивний підхід, надаючи йому переваги, подібні до
(але, можливо, менш універсальний) Міжнародна англійська клавіатура .

Зверніть увагу, що іноді програмне забезпечення додає свої власні акценти (як у кафе), можливо, як частина перевірки орфографії.

  1. Натисніть клавішу CTRL і один з пунктів розділових знаків `', ~: ^, який найбільше нагадує потрібний акцент.
  2. Відпустіть дві клавіші, натиснуті на кроці 1.
  3. Натисніть літеру, яку потрібно змінити, і з'явиться символ з виділенням.
   Таким чином, Ctrl +: з u дає та Ctrl +, з C дає.
  Наступна діаграма прийшла з довідки MS Word / index / characters / inserting / type international. Нові версії мають дещо іншу формулювання, наприклад, help / index / character, після чого клацніть Insert of international character, використовуючи клавішу швидкого доступу. Зауважте, що деякі ключі, наприклад, & вимагають клавішу shift.

,,,, -,,,, CTRL + `(ACCENT GRAVE), буква

або листа

,,,,, -,,,,, CTRL + '(APOSTROPHE), літера,,,,,,, CTRL + ^ (CARET), буква,,,, CTRL + ~ (TILDE), буква,,, ,,,,,,, CTRL +: (COLON), літера, CTRL + @, a або A, CTRL + і, a або A œ, Œ CTRL + &, o або O, CTRL +, (COMMA), c або C, CTRL + '(APOSTROPHE), d або D, CTRL + /, o або O ALT + CTRL +? ALT + CTRL +! CTRL + &, s

Математичні та інші символи

Word 2010 має відмінні можливості, які можна досягти, вибравши вкладку Вставити, а потім перейшовши до розділу символів "стрічки". При натисканні на "Рівняння" передбачено близько десяти вбудованих рівнянь, включаючи область кола і квадратичне рівняння. При натисканні на "вище" Рівняння "відкривається стрічка математичних термінів, подібна до тих, що були в редакторі математичних рівнянь 2003/2007. Стрілки, що випадають, призводять до ще більшої кількості термінів. Натискання кнопки "Символ" призводить до того, що багато з них можна вставити в інше програмне забезпечення. Натисніть тут графіка символів математики та музики з використанням кодів alt плюс 4 цифри ..

Деякі функції Word 2010 подібні до Word 2003/2007, де багато неанглійських символів, а також деякі піктограми знаходяться в меню Вставка, а потім виберіть Символ і більше символів . У цьому вікні символів шрифт Lucida Sans Unicode надає безліч акцентованих та інших символів для численних мов. Шрифти Wingding і ZDingbats мають багато інших символів. Карта шрифтів (Start-All Programs-Accessorries-System Tools), клацніть правою кнопкою миші, щоб прикріпити його до меню "Пуск").

Редактор Microsoft Equation 3.0 Microsoft Word, який може складати складні рівняння, доступний в меню Вставка - об'єкт (у текстовому розділі). Якщо вона не встановлена, можливо, доведеться видалити Word і переінсталювати Word з редактором. Придбати більш зручний редактор математики, наприклад Тип математики рекомендується для тих, хто часто пише рівняння.

Додаткові поради з математики для MS Word :
* Шрифт Symbol (на вкладці Home) також має багато математичних символів. Наприклад, після зміни шрифту Symbol, натисніть клавішу тильди у верхньому лівому куті, без клавіші Shift. Ви повинні побачити панель. Потім введіть інший ключ, наприклад s; результатом для s є нижня грецька сигма під рядком. Якщо вам потрібен лист x або X або інша буква під панеллю, змініть шрифт на шрифт тексту, наприклад, Times Roman, а потім введіть x або X.
* Для надбуків, таких як xn: введіть x, потім натисніть і утримуйте Ctrl, Shift, =. Потім введіть n. Щоб повернутися до звичайних літер, натисніть і утримуйте Ctrl, Shift, =. Підшипники подібні, але не використовують клавішу Shift.

Слово ідеально

має перевірку орфографії, тезаурус, граматику та розстановку переносів для численних мов. Іншою особливістю є створення користувацької клавіатури . Однак, перепризначена клавіатура може працювати лише в програмі WordPerfect. Теги Web і HTML: Якщо ви пишете безпосередньо в HTML код, теги для спеціальних символів відносно інтуїтивні. Вони починаються з & і закінчуються крапкою з комою . Прикладами є & euro; за €, & ouml; для, & Ouml; для & ntilde; для, & egrave; для, & eacute; для, & lt; для < (менше), & gt; для > (більше), & amp; для &, & nbsp; для нерозривного простору та & copy; для чисельних кодів .ASCII (наприклад, & # 128; для Євро) також доступні на графіку. має перевірку орфографії, тезаурус, граматику та розстановку переносів для численних мов для повного списку .

У програмному додатку, такому як Dreamweaver , можна використовувати Міжнародна англійська клавіатури. Крім того, Dreamweaver має Insert - спеціальні символи в рядку меню. Умовно-безкоштовна програма Примітка надає інший спосіб, а також інші корисні функції.

Неримські алфавіти

Наведені нижче LLTI або іншої кореспонденції; Я не маю особистого досвіду з ними.

Shareware

 • DIACRIT Shareware - мова, залежну від мови, діакритична символьна карта ключа для Windows від Paul Herber.
 • Примітка - безкоштовне вдосконалення блокнота і зручний редактор HTML. Бібліотека з кліпів і картонна дошка є неймовірними заощаджувачами часу, створюючи веб-сторінки, пишіть вихідний код, надсилайте електронну пошту, беріть нотатки, аналізуйте текст, читайте файли або робите що-небудь пов'язане з текстом. Ціна знаходиться між безкоштовним і $ 20 залежно від версії та можливостей.
 • PopChar Win - відображає таблицю символів і символів HTML, які легко переміщуються в документи.

Мова та інші послуги
Copyright 1999-2018, starr.net. Поточні оновлення. Останнє оновлення: січень 2018. Про компанію / Sitemap .
Увага веб-майстрів! LINK на цій сторінці. Щоб скопіювати всі або деякі з них, у форматі друкованої або веб-сторінки, будь ласка зв'яжіться зі мною для дозволу.

Відвідування з 27 липня 2000 року.
(1 млн. Травня 2007; 2,5 млн. Червня 2010; понад 3,7 млн. В кінці червня 2013; майже 4,3 млн. На початку вересня 2015 р.)Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью