<
 • Главная
Статьи

Apple iPad 9,7-дюймовий (2018) - повний огляд і тести

 1. Дизайн
 2. Дисплей
 3. Олівець Apple
 4. Доповнена реальність
 5. Продуктивність
 6. Камери
 7. Термін служби батареї
 8. Програмне забезпечення
 9. Шкільна програма і кожен може створити навчальний план
 10. Скільки коштує IPad 2018?
 11. iPad та Chromebook
 12. Нижня лінія

Оновлення 18 березня: Apple тільки що оголосила про новий iPad Air і оновлений iPad mini .

стаття продовжується нижче

Поки новий iPad Pro призначений для творчих професіоналів, новий 9,7-дюймовий iPad від Apple розроблений для студентів і всіх, хто ходить, хто хоче отримати речі, не маючи громіздкого ноутбука. За $ 329 ($ 299, якщо ви студент), ви отримуєте швидкий чіп A10 Fusion, підтримку Apple Pencil і доступ до захоплюючих додатків.

Інші основні моменти включають більше 10 годин автономної роботи та новий набір iWork, що робить iPad хорошим інструментом продуктивності. Але в епоху ультра-доступних Chromebooks та машин Windows, оновлений планшет від Apple - це більше задовільний нішевий пристрій, ніж PC для мас. Хоча, iPad все ще пробився на наш Кращі таблетки і Кращі таблетки для дітей стор.

Дизайн

IPad досі пакує гострий, 9.7-дюймовий дисплей у компактний і легкий алюмінієвий пакет. Але загальний естетичний трохи втомився у віці скорочення рамки на телефонах; густа чорна облямівка навколо екрану відчуває себе дещо застарілим навіть для відносно низьких цін на iPad.

Тим не менш, дизайн відчуває себе твердим, і я не відчував, що багато напруження, коли пристрій до перегляду в Інтернеті, перевірити свою електронну пошту і грати з додатками AR для довгих ділянок. IPad важить дуже керований 1,03 фунта за Wi-Fi версію (модель LTE важить 1,05 фунта), і він вимірює всього 0,29 дюйма.

Кнопка надійного старого домашнього пристрою розташована під екраном для обробки Touch ID для входу в систему, а на нижній панелі знаходиться роз'єм блискавки для підзарядки і роз'єм для навушників зверху.

Оскільки iPad по суті голий, ви захочете захистити його за допомогою справи. Смарт-чехол Apple коштує $ 39, але ви хочете щось більш міцне, якщо ви дасте цей планшет дитині.

Корпус клавіатури Logitech Rugged Combo 2 вартістю 99 доларів є достатньо міцним, але це тільки через школи. На жаль, цей iPad не працює з розумною клавіатурою від Apple, тому що шифер не має необхідного роз'єму. Отже, якщо ви хочете додати власну клавіатуру, вам доведеться перейти по маршруту Bluetooth. Logitech продає корпус клавіатури Slim Folio за $ 99.

Дисплей

9,7-дюймовий дисплей на iPad має розмір 2048 x 1536 пікселів, так що для перегляду фільмів, відтворення ігор та роботи над звітами він є досить різким. Він також яскравий і барвистий; Коли я на цій панелі спостерігав за трейлером для війни «Месники: нескінченність», я міг розгледіти індивідуальні пучки рудених волосся Скарлет відьми, просвітлених сонячним світлом, а деталі її шкіряної куртки не загубилися в тіні.

Цей екран теж вразив наші лабораторні тести; вона зареєструвала 119% колірної гами sRGB, що перевищує показники Amazon Fire HD 10 (104%) і Lenovo Tab 4 10 (87%), а також середню категорію (98%). Поверхня Go, однак, вдарив вище 129 відсотків.

БІЛЬШЕ: Екрани найвищого дозволу

На панелі iPad поставлено 489 ніт яскравості, що також краще, ніж результати Fire HD 10 (405) і Lenovo Tab 4 10 (307), а також середній результат (391). Однак варто відзначити, що планшети Amazon і Lenovo коштують приблизно в півтора рази, ніж iPad. На поверхню Go зареєстровано 415 ніт.

Крім того, майте на увазі, що 9,7 дюймів є досить малим у порівнянні з дисплеями на більшості пристроїв Chromebook, які починаються з 11 дюймів і досягають 15 дюймів.

Олівець Apple

Apple на рівні початкового рівня тепер підтримує Apple Pencil, що означає, що ви можете використовувати аксесуар на $ 99, щоб малювати, робити нотатки та взаємодіяти з зростаючою кількістю додатків, які підтримують олівець. (Це коштує $ 89 для шкіл.) Інструмент настільки точний, що аніматори Disney використовують його, олівець Apple відчував себе цілком природним для використання в моєму тестуванні.

У програмі Linea Sketch, я майже відчував себе художником, коли намагався будувати на існуючому проекті тигрового малюнка. Олівець Apple показав нульову затримку, оскільки я додав ряд рядків, а чутливість сили та нахилу змусила мене відчути, що я використовую фактичний олівець. Потім я передав iPad професору, нашому заступнику фоторежисера Джефу Кастро, який накидав портрет Тіма Кука.

Олівець Apple показав нульову затримку, коли я малював лінії, а чутливість сили і нахилу змусила мене відчути, що я використовую фактичний олівець.

Jef сказав мені, "Олівець відчував те ж саме з цією моделлю, як це було з iPad Pro. Кути олівця були дуже точними для затінення, і ваги лінії були на місці". Він просто побажав, щоб олівець Apple мав гумку на вершині.

У програмі "Сторінки" я випробував нову функцію "Розумні анотації", яка дозволяє розміщувати документ зі своїми відгуками та редагуваннями, а потім обмінюватися ним із творцем. Я бачив вчителів, які використовують цю функцію, яка зараз бета-версія, щоб допомогти своїм студентам. Краща частина полягає в тому, що коментарі залишаються прив'язаними, навіть коли ви додаєте додаткову копію навколо них.

Я все ще маю занепокоєння щодо олівця Apple, включаючи те, що його ніде не можна зберігати, коли ви його не використовуєте, що може полегшити втрату, якщо ви не маєте випадку з петлею. (Новий iPad Pro дозволяє вам магнітно прикріпити Apple Pencil 2 до пристрою.) Але в цілому, це відмінний інструмент, і в App Store є десятки додатків, оптимізованих для олівця.

БІЛЬШЕ: Найкраща графічна продуктивність

Якщо ціна на олівці Apple занадто багата для вас, шукайте новий Logitech Crayon, який коштує $ 49. Він підтримує чутливість нахилу олівця Apple, але не чутливість до тиску, тому ви не побачите більш темні лінії, коли ви натискаєте з більшою силою. На жаль, цей аксесуар продаватиметься безпосередньо в школах.

Доповнена реальність

Так, iPad приблизно в два рази потужніше, ніж більшість інших 10-дюймових планшетів Android, але в чому сенс? Розширена реальність - це один з переконливих варіантів використання додаткової потужності, і є кілька додатків AR, які особливо зручні для студентів.

У додатку Froggipedia, наприклад, я розмістив фотореалістичну жабу на столі перед собою, яка демонструвала приголомшливі деталі. Коли я збільшував масштаб, я міг розгледіти фільм над його оком, коли він підморгував. Звідти я переходив між різними видами, щоб викрити м'язову, скелетну і нервову системи. Додаток також працює з олівцем Apple, що дозволяє розсікати жабу. Я був трохи громіздкий, коли я почув м'який звук, коли я впустив шпильку в кінцівки жаби.

У додатку Froggipedia AR я розмістив фотореалістичну жабу на столі перед собою, яка демонструвала приголомшливі деталі.

Я також випробував програму WWF Free Rivers, яка призначена для навчання користувачів про шкоду, яку греблі можуть завдати місцевим екосистемам. Це було fascinating побачити це дощ над краєвидом я розмістив на столі, та щоб збільшити у побачити орла soaring.

Інші помітні додатки AR включають Boulevard AR, який дає вам близький погляд на картини з лондонської Національної галереї портретів і GeoGebra AR, яка показує графіки і об'єкти, які змінюють форму, як учнів редагувати рівняння. Є багато додатків AR для решти з нас, також, включаючи домашні вимірювання та додатки для меблів, такі як IKEA Place та ігри, як AR Sports Basketball.

Продуктивність

Чіп A10 Fusion всередині 6-го покоління iPad запускає кола навколо процесорів в аналогічних розмірах Android. Цей планшет легко обробляє вимогливі ігри Sky Gamblers - Infinite Jets; Я масштабував навколо Ріо десятками ворогів на екрані, а анімація залишалася шовковистою, коли я намагався ухилитися від ракетних ударів і приземлився. Спочатку я був збитий, тому що я був настільки зайнятий, дивуючись на роздуми на камуфляжній фарбі свого струменя, коли я повернувся.

І не бійтеся редагувати відео за допомогою цієї речі. Використовуючи Adobe Premiere Clip, iPad зайняв лише 51 секунду, щоб перекодувати відео 4K, що займає Galaxy S9 Snapdragon 845 більш ніж на 2,5 хвилини.

Чіп A10 Fusion всередині 6-го покоління iPad запускає кола навколо процесорів в аналогічних розмірах Android.

На Geekbench 4, який вимірює загальну продуктивність, iPad 6-го покоління отримав 5,983. Це більш ніж удвічі перевищило бал Amazon Fire HD 10 у 2 916 і значно перевищує середнє значення 3,022 категорії. Surface Go, що працює на процесорі Pentium, зібрав лише 3,749. Марка iPad також перевершує 5 408 балів Acer Aspire E15, нашого улюбленого ноутбука під 500 доларів з процесором Core i3 7-го покоління і 4 Гб оперативної пам'яті.

Підтримуючи мої враження від реального світу, iPad має багато графіки. У тесті 3DMark Ice Storm Unlimited Unlimited було 37117 балів, що майже в три рази більше, ніж у Fire HD 10 (13 435), хоча за ноутбуком марки Acer E15 (49,211). Тим не менш, Surface Go забив вище 41000 на цьому тесті.

Камери

Незалежно від того, чи ви студент працює над мультимедійним проектом, або просто хтось хоче захопити фотографії та відеозаписи за допомогою одного з найбільших у світі видошукачів, iPad 6-го покоління зробить роботу. 8-мегапіксельна задня камера зробила чудову роботу, хоча іноді вона мала проблеми з перетримкою.

У цьому знімку двох моїх колег, синя сорочка Шеррі виглядала настільки жвалою, як і в реальному житті, а в'язання в светри Кейтліна мало багато деталей. Тим не менш, я помітив деякі зерна, як я збільшився.

БІЛЬШЕ: iPhone X Hands-on: iPhone, майже вдосконалений

На відкритому повітрі одна фотографія, яку я взяла з жовтих квітів, виглядала вибуховою, але коли я постукав на квітку на екрані, витримка вирівнялася, і я міг розібрати окремі краплі води.

Я використовував відеокамеру 1080p для запису деяких панів, які грали в настільному тенісі в Брайант-парку, а iPad не мав жодних проблем з діями
Я використовував відеокамеру 1080p для запису деяких панів, які грали в настільному тенісі в Брайант-парку, а iPad не мав жодних проблем з діями.

Оскільки передня камера iPad має всього 1,2 мегапікселя, від неї не варто чекати багато чого; selfie я взяв вийшов трохи нечітким.

Термін служби батареї

Apple розцінює iPad за 10 годин роботи від батареї, і це виправдало цю вимогу в нашому тестуванні. На тесті Laptop Mag Battery Test, який передбачає безперервний веб-серфінг по Wi-Fi на 150 нітах яскравості екрану, iPad тривав 10 годин і 7 хвилин для нашого першого запуску. Ми знову проведемо тест і оновимо цей огляд.

БІЛЬШЕ: Найдовші батареї ноутбуків

Для порівняння, Fire HD 10 тривав 9:04, а Lenovo Tab 4 10 тривав довше 11:17. «Сураса Го» тривала всього 6 годин і 6 хвилин.

Програмне забезпечення

Подібно до iOS 11, iOS 12 на iPad приносить декілька приємних для робочого столу функцій. З одного боку, набагато простіше перемикатися між додатками та багатозадачністю. Переміщення вгору з нижньої частини екрана під час перебування на головному екрані показує програми зліва та Центр керування справа для налаштування різних параметрів.

Коли ви перебуваєте в програмі, можна провести пальцем вгору знизу, щоб відкрити док-станцію, а потім перетягнути програму на екран, щоб одночасно запустити дві з них. Я виявив, що це зручно при перегляді веб-сторінок на одній стороні екрана, контролюючи Apple Music на правій стороні. Можна також перетягувати елементи з одного вікна в інше; наприклад, можна перемістити фотографію в електронний лист, який ви створюєте.

Інші зручні функції iOS 12 включають можливість сканування та підписання документів і запуск миттєвих нотаток безпосередньо з екрану блокування за допомогою олівця Apple. Подібно до iPhone, iOS 12 пропонує багато однакових поліпшень, включаючи поліпшені повідомлення та ярлики Siri.

Шкільна програма і кожен може створити навчальний план

Незважаючи на те, що повсякденні споживачі не будуть піддаватися їм, нова програма Apple Schoolwork і кожен може створити навчальну програму мають важливі наслідки для того, як діти можуть вчитися.

Завдяки «Кожен може створити», метою є інтеграція мультимедійних заходів, таких як створення музики, кіно і малювання в освіту. Я пережила цю першу руку, коли зібрала коротку вірш-відео про математичну послідовність Фібоначчі, що я не міг зробити з Chromebook.

Шкільна робота розрахована на вчителів і дозволяє їм роздавати завдання, включаючи глибокі посилання на певні частини програм, і відстежувати прогрес студентів.

Скільки коштує IPad 2018?

2018 IPad починається від $ 329 і включає 32 ГБ пам'яті, а ми хотіли б, щоб Apple подвоїла більше місця для додатків і фотографій. Крім того, стилус Pencil не наступає стандартним, він становить $ 99 додатково.

Зараз, однак, ви можете заощадити 80 доларів на IPad, який до $ 249 Найнижча ціна, яку ми коли-небудь бачили, пов'язана з чорною п'ятницею.

iPad та Chromebook

IPad 6-го покоління дає вам багато грошей, але це не обов'язково найкращий вибір, залежно від ваших потреб. Виходячи з нашого досвіду, iPad швидше, ніж типовий Chromebook , пропонує більш широкий спектр додатків (для освіти та за її межами), і має більше творчого потенціалу завдяки переднім і заднього камер. Необов'язковий олівець Apple додає інший вимір, який відсутній у більшості пристроїв Chromebook, що є ключовим, якщо ви або ваша дитина хочете мати можливість малювати, робити нотатки або коментувати.

З іншого боку, Chromebook, як правило, дешевше - особливо, коли ви додаєте клавіатуру і олівець Apple поверх базової ціни iPad. Оскільки пристрої Chromebook мають конструкції розкладачки, вони є більш міцними прямо з коробки. Конвертований як Asus Chromebook Flip C213SA поставляється з більшим 11,6-дюймовим сенсорним дисплеєм, підтримкою магазину Google Play і гідним процесором Celeron, всього за $ 299. Це також може витримати краплі з до 3.9 футів, хоч камери є досить бідні.

Нижня лінія

IPad залишається кращим планшетом за гроші, будь то студент шукає свій перший комп'ютер або хтось просто хоче простий у використанні пристрій, який має широкий спектр додатків. Я оцінив швидкодію від чіпа A10 Fusion, особливо, коли я намагався використовувати додатки з розширеною реальністю. І хоча я - найдальша річ від художника, я бачу привабливість олівця Apple для малювання, беручи нотатки та надаючи більше презентації презентації.

Мене турбує те, що цей iPad відмовляється від роз'єму клавіатури, який є на iPad Pro, тому ви не можете використовувати власну клавіатуру Apple; вам доведеться використовувати інший варіант. 9,7-дюймовий екран може бути занадто малим для деяких, навіть якщо він різкий і барвистий. Я міг би обійтися і без товстих ободок, хоча вони і є простими за цю ціну.

Якщо ви віддаєте перевагу досвіду, подібному до настільного ПК, Поверхня Go від $ 399) є кращим вибором. Аксесуар для клавіатури набагато кращий, ніж Apple, і ви можете запускати всі найпопулярніші програми для Windows. Тим не менш, ви отримаєте менше енергії і набагато менше часу автономної роботи.

В цілому, 6-го покоління iPad є дуже хорошим значенням, а планшет - до $ 500.

Кредит: Ноутбук Mag

Скільки коштує IPad 2018?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью