<
 • Главная
Статьи

Як додати обліковий запис стим в сімейний доступ. Сімейний доступ в Steam. Що це, і як включити.

 1. Обмеження на використання Steam Family Sharing
 2. Share your Steam library of games with family & guests
 3. Request access ...
 4. Want to play this game?
 5. How do I enable Family Library Sharing on my computer?
 6. Is there a limit to the number of devices or friends I can authorize to share my Library?
 7. Do I need to be online to play a shared game?
 8. Can I share specific games, or do I have to share my whole library?
 9. Can all Steam games be shared with friends and family?
 10. Can two users share a library and both play at the same time?
 11. When I authorize a device to lend my library to others, do I limit my own ability to access and play my games?
 12. Sometimes the games I've been given access to are unavailable for me to play. Why?
 13. Who owns and can access the DLC and in-game content associated with a shared title?
 14. Can region-restricted content be shared across regions?
 15. Will I be punished for any cheating or fraud conducted by other users while playing my games?
 16. Про роботу сервісу
 17. Як використовувати таку функцію?
 18. Як пограти?
 19. toribicks 03.03.2014 20:06 | версія для друку | | архів

Steam Family Sharing дозволяє членам сім'ї та їх гостям і друзям грати в ігри з бібліотек Steam один одного, при ви будете заробляти свої власні досягнення і мати власні незалежні збереження.

Крок 1. Зайдіть в свій Steam аккаунт на комп'ютері, на якому ви хочете отримати гри зі своєї бібліотеки. (Доведеться передати вашому другу логін, пароль і ключ захисту Steam GUARD)
УВАГА: Не давайте дані свого облікового запису незнайомим людям! Вони можуть скористатися вашим інвентарем або балансом гаманця Steam.

Крок 2. Не забудьте перевірити чи включений у вас на акаунті Steam Guard . Це потрібно для підвищення захисту вашого облікового запису. Зробити це ви можете в клієнті Steam і вибравши Steam - Налаштування - Аккаунт.
Крок 3. Далі перейдіть в меню «Steam» виберіть пункт «Налаштування» і перейдіть на вкладку «Сім'я» і натисніть кнопку «Авторизувати цей комп'ютер», для додавання цього комп'ютера в сімейну мережу комп'ютерів, які можуть користуватися Вашою бібліотекою.


Далі перейдіть в меню «Steam» виберіть пункт «Налаштування» і перейдіть на вкладку «Сім'я» і натисніть кнопку «Авторизувати цей комп'ютер», для додавання цього комп'ютера в сімейну мережу комп'ютерів, які можуть користуватися Вашою бібліотекою

Після цього людина, комп'ютер якого ви авторизовані у себе в акаунті, заходить назад в свій аккаунт і бачить зліва вкладку з вашими іграми.


Після цього людина, комп'ютер якого ви авторизовані у себе в акаунті, заходить назад в свій аккаунт і бачить зліва вкладку з вашими іграми

Обмеження на використання Steam Family Sharing

Є кілька обмежуючих правил цієї функції.

 • Грати в гру, якої з вами поділилися, можна тільки якщо власник гри не зайде в будь-яку свою гру на акаунті. Якщо він вирішує пограти в одну зі своїх ігор, то того з ким поділилися викине з гри через 5 хвилин.
 • Неможливо зробити загальної окрему гру, тільки всю бібліотеку
 • Користуватися Вашою бібліотекою можуть тільки 10 пристроїв або 5 акаунтів. (У одного аккаунта може бути більше одного пристрою)
 • З расшаренной гри не будуть випадати картки
 • На гру як і раніше діють регіональні обмеження
 • Якщо на акаунті, якому ви надали свою бібліотеку відбуваються махінації і шахрайства, то блокують так само власника бібліотеки

Ігровий майданчик в Steam постійно поліпшується. Ще однією цікавою можливістю, яка була додана в цей сервіс, є сімейний доступ до ігор. Ще він називається «Family Sharing». Його суть полягає в тому, що ви можете відкрити доступ до своєї бібліотеці гри іншому користувачеві, і він зможе грати в ці ігри. Так само, як якщо б вони були куплені їм. Якби ви купили диск в магазині і, погравши деякий час, передали його своєму другові. Таким чином, ви з другом зможете зберегти і заощадити пристойну суму. Так як йому не доведеться купувати ігри, в які він хотів би пограти, і які є на ваш обліковий запис Стіма. Читайте далі, щоб дізнатися як додати друга в сім'ю в стім.

Відкриється вікно налаштування клієнта Стіма. Вам необхідна вкладка «сім'я», щоб додати в сім'ю в стім. Перейдіть на цю вкладку.


На цій вкладці знаходиться управління сімейним доступом. Це потрібно для того, щоб різні жителі мали доступ до бібліотеки ігор. Для того, щоб інший користувач отримав доступ до вашої бібліотеці гри, йому необхідно увійти зі свого комп'ютера до вашого профілю.

Тому, майте на увазі, що вам доведеться передати логін і пароль від свого облікового запису, щоб додати друга в сім'ю в стім. При виникненні проблемних ситуацій, ви зможете відновити доступ до свого облікового запису за допомогою поновлення пароля. Як відновити свій аккаунт, ви можете.

Отже, ви передали логін і пароль від свого облікового запису свого друга. Йому потрібно вийти зі свого облікового запису, а потім увійти за допомогою логіна і пароля від вашого облікового запису. Можливо, йому доведеться ввести код доступу до аккаунту, який буде висланий на електронної адреса , Прив'язаний до цього облікового запису. Передайте цей код свого друга. Потім йому потрібно перейти в цей же розділ налаштувань, якій описується вище. Тепер в цьому розділі має бути вказано його комп'ютер.

Натисніть кнопку «авторизувати цей комп'ютер». Відбудеться додавання комп'ютера вашого друга в сімейний список. Це означає, що ваш друг має доступ до вашої бібліотеки ігор. Тепер зі свого аккаунта один може з вашого профілю перейти до свого облікового запису, і всі ігри з вашої бібліотеки відобразяться також у нього.

Для того щоб відключити сімейний перегляд в Steam, необхідно перейти до управління «Family Sharing». Робиться це також, через вікно налаштувань. Вам потрібна кнопка управління іншими комп'ютерами.


На цьому екрані представлені всі комп'ютери, які мають доступ до вашого аккаунту за допомогою «Family Sharing». Для того, щоб відключити доступ певного комп'ютера, вам необхідно натиснути кнопку «деавторізовать». Після цього, даний пристрій більше не буде мати доступ до бібліотеки ваших ігор.

Тепер ви знаєте, як можна включити спільний доступ до своєї бібліотеці ігор. Діліться своєю бібліотекою з близькими друзями, і насолоджуйтеся відмінними іграми в Steam.

Share your Steam library of games with family & guests

Share your computer?
Now share your games too.

Steam Family Library Sharing allows family members and their guests to play one another "s games while earning their own Steam achievements and saving their own game progress to the Steam Cloud. It" s all enabled by authorizing shared computers and users.


Request access ...

Start sharing today

For more information about Steam Family Library Sharing, check out the FAQ below, and then join the conversation in our group discussions.


START
SHARING
TODAY!

Want to play this game?

See a family member "s installed game that you want to play? Send them a request to authorize you. Once authorized, their library of Steam games becomes available for you to access, download and play.


MartinO "s shared games are now available for you to play on this computer.

Frequently Asked Questions

How do I enable Family Library Sharing on my computer?

To enable Family Library Sharing, first be sure you have Steam Guard security enabled via Steam> Settings> Account in the Steam Client. Then enable the sharing feature via Settings> Family, (or in Big Picture mode, Settings> Family Library Sharing,) where you "ll also authorize specific computers and users to share.

Is there a limit to the number of devices or friends I can authorize to share my Library?

Yes. You may authorize Family Library Sharing on up to 10 devices at a given time, and for up to 5 accounts that may then use your game library on any of your authorized computers.

Do I need to be online to play a shared game?

Yes. You must be online to access and play games which are shared with you.

Can I share specific games, or do I have to share my whole library?

Libraries are shared and borrowed in their entirety.

Can all Steam games be shared with friends and family?

No, due to technical limitations, some Steam games may be unavailable for sharing. For example, titles that require an additional third-party key, account, or subscription in order to play can not be shared between accounts.

Can two users share a library and both play at the same time?

No, a shared library may only be accessed by one user at a time.

When I authorize a device to lend my library to others, do I limit my own ability to access and play my games?

As the account holder, you may always access and play your games at any time. If you decide to start playing when another user is already playing one of your games, he / she will be given a few minutes to either purchase the game or quit playing.

Sometimes the games I've been given access to are unavailable for me to play. Why?

Shared games are only available on devices that have been authorized by the account holder. Shared games will be unavailable on even an authorized device when the account holder's library is currently in use on another computer.

Who owns and can access the DLC and in-game content associated with a shared title?

A guest will have access to the lender "s DLC, but only if the guest doesn" t also own the base game. Guests may not purchase DLC for a base game they don "t own. Any player may purchase, trade, earn, or otherwise acquire in-game content while playing a game, but in-game items can not be shared between accounts. These items remain the property of the account that purchased or acquired them, whether borrowing or lending the base game.

Can region-restricted content be shared across regions?

No, any region restrictions will remain in place when lending or borrowing content.

Will I be punished for any cheating or fraud conducted by other users while playing my games?

Your Family Library Sharing privileges may be revoked and your account may also be VAC banned if your library is used by others to conduct cheating or fraud. Additionally, VAC-banned games can not be shared. We recommend you only authorize familiar computers you know to be secure. And as always, never give your password to anyone.

Поговоримо про Steam Library Sharing. Ви дізнаєтеся, як додати друга, а також обговоримо особливості сервісу.

Про роботу сервісу

Сервіс призначений для людей, які вирішили придбати один гейм, щоб пограти в нього всім відразу. Раніше кожен повинен був купувати окрему копію. Тепер же будь-яка людина може обзавестися грою, а потім відкрити іншим доступ до власної бібліотеці, і вони зможуть запускати її стільки, скільки буде потрібно.

Як використовувати таку функцію?

Загляньте в налаштування клієнта, відшукайте розділ, присвячений родині - саме так він і називається. Там можна вибрати авторизацію свого комп'ютера і інших користувачів.

Якщо ваш комп'ютер розрахований на кілька користувачів і за ним хтось вже посидів, здійснивши процедуру авторизації, то ви побачите в бібліотеці не тільки свої, але і чужі ігри.

Дозволяємо іншим геймерам користуватися вашими іграми.


Ця процедура здійснюється в кілька кроків.

 • заходимо в обліковий запис Steam на тому комп'ютері, який отримає доступ до вашої бібліотеці. Якщо ви поки не можете дістатися до нього, просто поділіться логіном і паролем з людиною, з яким хочете запропонувати ваші гри. Будьте пильні, не довіряйте конфіденційні дані кому попало, так як шахраїв дуже багато - вони будуть раді скористатися вашим аккаунтом в своїх цілях.
 • Тепер додаємо комп'ютер в список авторизованих пристроїв. Для цього в настройках необхідно відшукати кнопку, яка запускає процедуру авторизації.
 • На наступному етапі вибираємо користувачів, які отримають доступ до бібліотеки. Поставте галочку навпроти імені конкретної людини і підтвердіть, а потім він буде завжди спостерігати гри з вашої бібліотеки на своєму ПК. Якщо акаунти в списку відсутні, можна авторизуватися раз від імені тієї людини, якій потрібен доступ - тоді він додасться до переліку.


Якщо акаунти в списку відсутні, можна авторизуватися раз від імені тієї людини, якій потрібен доступ - тоді він додасться до переліку

Як пограти?

Запускаєте гру, після чого власнику відправляється сповіщення про те, що ви маєте намір пограти. Господар аккаунта його схвалить, і ви отримаєте можливість користуватися всім, що є в його бібліотеці. Функція обмежена - грати можна будь-що завгодно, але тільки до тих пір, поки власникові облікового запису не захочеться самому що-небудь запустити. Причому неважливо, увійшов він в той же проект, в якому ви зараз перебуваєте або будь-якої іншої - буде пред'явлено повідомлення про запуск, що повідомляє, що у вас залишилося кілька хвилин. Коли вони закінчаться, надійде пропозиція купити гру на її сторінці в магазині Steam.

 • VEGA 64 - САМІ низькі ціни на всі моделі в Сітілінк!
 • GTX 1060 Zotac AMP! за 15 т.р.
 • Знижка 30% на крутий смартфон в Сітілінк

Ви можете відзначити цікаві вам фрагменти тексту,
які будуть доступні по унікальній посиланням в адресному рядку браузера.

toribicks 03.03.2014 20:06 | версія для друку | | архів

Корпорація Valve продовжує розвивати свій сервіс і надавати різні інструменти для його популяризації та полегшення використання. Нещодавно компанія наділила додатковими повноваженнями розробників ігор і програмного забезпечення , Які відтепер здатні самі приймати участь в ціновій політиці, що стосується своїх продуктів. Черговий крок Valve на цей раз направлений в сторону гравців.


Ще у вересні минулого року компанія запустила бета-тестування функції Family Sharing, і ось днями Valve повідомила, що тест цієї «фічі» завершений і вона (тепер під назвою Family Library Sharing) доступна всім користувачам Steam. Для використання спочатку її потрібно активувати: переходимо в налаштування (Steam> Налаштування) і вибираємо вкладку «Сім'я», далі - «Управління сімейним переглядом». Steam попросить визначитися, які можливості ви надасте іншим акаунтів, і запропонує ввести PIN-код для настройки доступу. Після цього сімейний перегляд буде включений, і у верхній частині клієнта з'явиться відповідна іконка.

Отже, які ж можливості відкриває Family Library Sharing? Якщо хочете обмежити доступ до деяких ігор бібліотеки Steam або можливостям сервісу, то це можна зробити способом, зазначеним вище. Таким чином, діти, наприклад, зможуть грати тільки в ті ігри і користуватися тільки тими можливостями, які ви самі їм відкриєте. Функція Family Library Sharing дозволить власнику бібліотеки надати до неї доступ до 10 комп'ютерів і до 5 аккаунтів на цих комп'ютерах. Для авторизації аккаунта друга або родича необхідно, щоб він увійшов в ваш аккаунт на своєму комп'ютері і клікнув по кнопці «Авторизувати цей комп'ютер» на вкладці «Сім'я» налаштувань Steam.

Природно, що в певний момент часу активним може бути тільки один акаунт на одному з комп'ютерів, який отримає доступ до бібліотеки лише після авторизації. Аккаунт власника бібліотеки має первинне значення, і якщо цей користувач вирішить пограти в яку-небудь гру, то всім довіреною користувачам протягом декількох хвилин буде запропоновано або вийти з неї, зберігши свій прогрес, або придбати цю гру і продовжити. Як вже зазначалося раніше, не всі ігри доступні для сімейного перегляду: можна буде пограти в проекти, що використовують сторонні ключі і сервіси (Uplay і Rockstar Games Social Club, наприклад) або гри, для яких потрібно зареєструватися. Також не можна буде надати доступ до будь-якої грі геймерам з тих регіонів, в яких дана гра недоступна.

Want to play this game?
How do I enable Family Library Sharing on my computer?
Is there a limit to the number of devices or friends I can authorize to share my Library?
Do I need to be online to play a shared game?
Can I share specific games, or do I have to share my whole library?
Can all Steam games be shared with friends and family?
Can two users share a library and both play at the same time?
When I authorize a device to lend my library to others, do I limit my own ability to access and play my games?
Why?
Who owns and can access the DLC and in-game content associated with a shared title?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью