<
 • Главная
Статьи

Як можна створити сайт. 4 кращих способу

 1. Варіант 1. Конструктор
 2. Варіант 2. CMS
 3. Варіант 3. Фріланс
 4. Варіант 4. Компанія

Головна перевага, яку дає вам сайт - це істотне підвищення числа замовлень або покупок, і, як наслідок, збільшення вашого прибутку

Головна перевага, яку дає вам сайт - це істотне підвищення числа замовлень або покупок, і, як наслідок, збільшення вашого прибутку. При цьому варто розуміти, що абсолютно неважливо, де працює ваша компанія: онлайн або офлайн. Якісний сайт однаково добре впорається в обох випадках. Про те, як створити такий сайт, ми зараз і розповімо.

«Хочу створити сайт!» - можете сказати ви. Але чи відомі вам способи здійснення цього бажання? Розглянемо найбільш популярні варіанти, їх переваги та недоліки.

Варіант 1. Конструктор

Найдоступнішим варіантом, як у фінансовому плані, так і в плані можливостей, є використання конструктора сайтів.

Конструктор - це сервіс (сайт) на якому з готових «блоків» можна створити власний сайт, при цьому не маючи знаннями в програмуванні і дизайні. Розглянемо простий приклад.

Конструктор Fastsite дозволяє зареєструвати доменне ім'я в зоні ru і запустити першу версію сайту всього за 1 хвилину. При реєстрації можна вибрати вид сайту (тему оформлення і структуру), який вам необхідний: сайт компанії, ЗМІ, інтернет-магазин. На базі першого шаблону можуть бути створені й інші інформаційні сайти, в тому числі візитки і Лендінзі.

До слова, при використанні Fastsite реєстрація імені сайту і його хостинг повністю безкоштовні.

Далі ви потрапите в панель адміністратора, де натисканням декількох кнопок зможете самостійно створити необхідні розділи, наповнити їх контентом і оформити головну сторінку.

Підсумком роботи буде повноцінний сайт з сучасним оформленням і адаптивної версткою, тобто, їм буде однаково зручно користуватися як на комп'ютері, так і на смартфоні або планшеті.

При бажанні ви можете навіть замовити індивідуальний дизайн і додаткові функціональні модулі, якщо потрібних бракуватиме у вбудованій бібліотеці.

Приступити до створення сайту

Варіант 2. CMS

Використання CMS (системи керування вмістом) дуже схоже на роботу з конструктором. В цьому випадку вам також доведеться мати справу з готовими модулями (темами оформленнями; плагінами, що додають необхідний функціонал), але їх пошук і установка - справа складніша. Далеко не всі модулі встановлюються натисканням пари кнопок. Та ж проблема пов'язана і з реєстрацією домену і запуском сайту.

Вам доведеться самостійно знайти сервіс, на якому можна зареєструвати доменне ім'я, оплатити реєстрацію, орендувати сервер під хостинг (з щомісячною оплатою) і найскладніше - встановити на нього CMS. Тут вам вже будуть потрібні деякі знання або доведеться пошукати докладну інструкцію в інтернеті.

Варіант 3. Фріланс

Відповіддю на питання «Як можна створити сайт» може служити звернення на сайт, де свої послуги пропонують фрілансери. Якщо два вищеописаних варіанту вам з якоїсь причини не підійшли (наприклад, якщо ви впевнені, що не зможете створити проект належного рівня), можна доручити розробку сайту фахівця.

Втім, не всіх фрілансерів можна назвати фахівцями, так як багато хто просто підробляють таким способом або ще тільки набираються досвіду і наповнюють портфоліо на недорогих замовленнях. В цьому і криється головний мінус цього варіанта.

Довіряти створення сайту фрілансеру - досить ризикова заняття. По-перше, ви навряд чи знайдете в його портфоліо сайти, якими користуються відомі компанії. По-друге, для створення сайту виконавець, швидше за все, буде використовувати ті ж конструктори і CMS, які ви могли вибрати самі. І, по-третє, якість готового сайту, особливо, якщо проект досить складний, може вас просто не влаштувати.

Виходить, що головний плюс роботи з фрілансом одночасно може бути і головним мінусом - відносно низька вартість, на жаль, іноді пропорційна якості підсумкової роботи.

Варіант 4. Компанія

І останній варіант, про який ми розповімо - замовлення створення сайту в профільній компанії. У ряді випадків цей варіант є єдино вірним рішенням.

Створення комерційного офіційного сайту компанії, що підкреслює її досвід, розробка інтернет-магазину, запуск великого ЗМІ або інтернет-порталу - такі складні проекти можуть гідно реалізувати тільки справжні професіонали, які мають відповідний рівень знань.

Наприклад, такими професіоналами є співробітники Cetera. Компанія 15 років займається розробкою сайтів і надає послуги з розвитку, обслуговування та просування інтернет-проектів.

Послугами компанії вже скористалося понад 100 замовників, серед яких компанії світового рівня: «Газпром нафта», Schwarzkopf & Henkel та інші представники самих різних галузей.

Методології власне розробки дозволяють Cetera істотно скоротити терміни створення без шкоди якості готового сайту.

Дізнатися про методи розробки Cetera

Тепер ви маєте досить точне уявлення, як можна створити сайт, і зможете зробити правильний вибір в кожному конкретному випадку.

Але чи відомі вам способи здійснення цього бажання?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью