<
 • Главная
Статьи

Як налаштувати дозвіл екрана в грі. Як змінити дозвіл гри

 1. Інструкція
 2. Інструкція
 3. Перший спосіб (в грі)
 4. Як поміняти дозвіл в КС 1.6 не заходячи в гру

На сьогоднішній день будь-яка комп'ютерна гра передбачає можливість зміни дозволу відображуваного зображення. Для цього потрібно задати відповідні параметри в опціях гри.

Вам знадобиться

 • ПК, комп'ютерна гра

Інструкція

Після зміни дозволу гри системою здійснюється автоматичне перезавантаження програми. Виходячи з цього, зміну дозволу краще виконати до того, як ви почнете грати. Якщо ж ви поміняєте дозвіл під час гри, усі дані будуть загублені і вам доведеться почати проходження з останньої точки збереження. В цілому зміна подібних параметрів дозволяє настроїти зображення найбільш оптимальним для гравця чином. Щоб змінити дозвіл комп'ютерної гри, ви повинні виконати наступні дії.

▲ Приклад ефектів прийняття атак. У тих випадках, коли гравець не задоволений кількістю ярликів навичок за замовчуванням, можна включити функцію «Швидкий слот настроюється», де йому буде дозволено додавати додаткові ярлики і переміщати їх через інтерфейс відповідно до ваших уподобань.

Не соромтеся також створювати такі предмети, як життєві зілля і технічна привабливість. ▲ Приклад швидкого слота Настроюваний, ви можете розмістити свої ярлики навичок і предмети, де хочете. Попередження про чорному дусі: ця функція включає і вимикає попередження про те, що інтерфейс дозволяє, коли біля Чорного Духа є якась місія. Однак його червона маркування в нижній правій частині інтерфейсу залишається виключеною.

Відкрийте програму через ярлик гри і дочекайтеся його завантаження. Як тільки гра буде завантажена, вам стане доступним користувальницький інтерфейс . Для зміни дозволу відображуваного зображення вам потрібно зайти в меню «Опції гри». Тут ви побачите розділи, що відповідають за звукові настройки , Настройки управління з можливістю зміни клавіш дії, а також налаштування відео, які дозволяють змінювати параметри відображення ігрового процесу . Для зміни дозволу вам необхідно зайти в меню «Налаштування відео».

Заставка. Коли ця функція відключена, інтерфейс зникне через деякий час, якщо у вашій грі не буде виконуватися жодних дій. Заставка дозволяє відображати кілька різних камер навколо вашого персонажа. Направляючі шляху. Ви можете вибрати, як ви вважаєте за краще бачити зазначений шлях при вказівці на пункт призначення на карті.

Жовтий, червоний, зелений і т.д. Якщо ви не хочете часто отримувати повідомлення на своєму інтерфейсі, просто використовуйте функцію « Системні повідомлення », Відключивши його, щоб припинити прийом повідомлень. При цьому ви можете залишити свій очищувач інтерфейсу, встановивши його тільки для отримання повідомлень.

Як тільки ви опинитеся в розділі налаштувань відео, ви зможете змінити дозвіл гри, скориставшись відповідною функцією. Після внесення змін не забудьте зберегти всі параметри. Як тільки ви натиснете на кнопку збереження, робота додатки буде завершена, після чого гра буде запущена в автоматичному режимі з заданими вами параметрами.

▲ Приклад повідомлень про вашому інтерфейсі. Коли справа доходить до домашніх тварин, вам також може бути незручно бачити декількох домашніх тварин в розпал великомасштабної битви. Є три варіанти фільтрації талісманів в настройках: переглянути всі, Відкрити Мої, Відкрити Ні. Після підключення одного з них необхідно зіставити свої ярлики відповідно до команд гри. Основні команди налаштовуються в розділі «Введення» і для більш орієнтованих на інтерфейс команд в розділі «Ярлики».

Зміна розміру шрифту Ви можете змінити розмір шрифту інтерфейсу, крім чату. Перейдіть в розділ «Гра» і знайдіть розмір шрифту. Після зміни ви помітите різницю майже у всіх текстах інтерфейсу, таких як опис елементів і меню. ▲ Приклади розмірів шрифту. Відкоректуйте свої переваги.

Як часто настройки програм та ігор за замовчуванням приносять дискомфорт? Майже постійно. Особливо це помітно в іграх, коли настройки а не відповідають дозволу вашого монітора. Це заважає нормально грати, погано впливає на зір і псує загальне враження від гри. Але будь-яка людина може виправити цей неприємний момент і подбати про своє здоров'я і комфорт.

Зміна ярликів Існує два типи ярликів: поєднання клавіш і ярлики інтерфейсу. У розділі «Введення» можна змінити ярлики навичок або предметів, які будуть використовуватися; В ярликах ви можете змінити команди для вікон інтерфейсу. Незважаючи на високу настройку ярликів, неможливо змінити команди, специфічні для кожного класу, тільки швидкі ярлики.

Зберегти настройки. Якщо ви хочете зберегти свої налаштування і використовувати їх на іншому комп'ютері, спробуйте використовувати функцію збереження в лівому нижньому кутку вікна. ▲ Коли ви отримуєте доступ до гри на іншому комп'ютері, ви можете відправити свої настройки, використовуючи файл, який був раніше збережений на вашому комп'ютері.


▲ Коли ви отримуєте доступ до гри на іншому комп'ютері, ви можете відправити свої настройки, використовуючи файл, який був раніше збережений на вашому комп'ютері

Інструкція

Розробники, створюючи гру і готуючи її до випуску, виставляють середні значення в настройках екрану, звуку і управління. На жаль, мало хто з користувачів змінює ці налаштування, думаючи, що розробники про все подбали і краще зробити вже неможливо.

▲ Кнопки відправки і завантаження. Завантажте конфігурацію і завантажте її в нову систему . Коли ви зберігаєте свої настройки, зберігаються всі поєднання клавіш, інтерфейсу і позиціонування. Для цього навантаження ваш екран буде перезавантажуватися при відправці налаштувань, так само, як і при їх збереженні. Рекомендується виконувати ці операції тільки в безпечному місці.

Спочатку переконайтеся, що карта вашого пристрою не змонтована в якості зовнішнього диска на вашому комп'ютері. Установка пристрою в якості зовнішнього диска робить гру і, можливо, більшість інших не завантажувати додатків. По-друге, спробуйте повністю перезавантажити пристрій і перезапустити гру.

Для початку дізнайтеся дозвіл вашого монітора. Знайдіть коробку і документи від нього. Все це повинно у вас зберігатися з моменту покупки. У документах або на самій коробці зазначено правильне вирішення вашого монітора. Саме під нього і має всі налаштовуватися. Якщо у вас не так, виправте цю помилку для своєї ж користі.

Вибір цифр, що відповідають вашому монітору. Якщо таких немає, знайдіть інше значення, максимально близьке до ваших показниками. Натисніть «Ок». Якщо потрібно, перезапустіть гру. Тепер вашим очам буде куди приємніше і комфортніше, а ви отримаєте більше задоволення від гри.

Якщо питання залишається невирішеним, деякі з даних гри можуть бути пошкоджені, особливо якщо ви недавно встановили гру і ніколи не могли її запустити. В цьому випадку виконайте наступне. Ми радимо вам використовувати навігаційний додаток між файлами.

Досить зробити це тільки один раз. Якщо проблема як і раніше зберігається, спробуйте наступне. Для менш потужних пристроїв ми також включили «оригінальний» движок. При першому запуску гра автоматично визначить ігровий движок, найбільш підходящий для вашого пристрою, та його для вас. Якщо ви хочете змінити ігровий движок, ви можете зробити це на вкладці «Конфігурація запуску» на екрані налаштувань. З технічних причин неможливо змінити ігровий движок в ході гри, так що зміна тільки впливає на наступні кар'єри.


Вельми поширена проблема серед гравців CS 1.6 - як поміняти дозвіл в КС 1.6. Ми готові Вам допомогти вирішити дану проблему і для цього просто вивчіть матеріал чуть-нижче. Існує кілька способів змінити дозвіл в CS 1.6. Сьогодні ми поговоримо про два способи: як змінити роздільну здатність екрана в самій CS 1.6 і як змінити дозвіл не заходячи в гру.

Спробуйте зробити, як описано нижче. Існує багато причин, за якими твіти з гри не можуть бути опубліковані, але тут найбільш поширені. Якщо вам здається, що ваша справа не потрапляє в один з цих випадків, відкрийте дискусію на форумі, і ми постараємося вам допомогти.

Зазвичай це проблема підключення. Зачекайте кілька хвилин, і з'явиться куплений предмет. Якщо пункт не відображається, переконайтеся, що квитанція про покупку відправлена ​​вам і що вона не була згодом скасована. Якщо ніякі квитанції ненадіслані вам або якщо покупка була скасована, ви не будете платити.

Перший спосіб (в грі)

Заходимо в нашу Counter Strike 1.6, вибираємо вкладку «Options / Налаштування» і після цього переходимо в «Відео / Video». Перед нами відкривається меню з налаштуваннями дозволу в КС 1.6. Далі прямуємо інструкції по зображенню трохи нижче.


Як поміняти дозвіл в КС 1.6 не заходячи в гру

Даний спосіб трохи складніше, але він все одно не займе у Вас багато часу. Тут ми будемо міняти дозвіл КС 1.6 через параметри запуску гри. Для цього шукаємо ярлик нашої Counter Strike 1.6, натискаємо на нього правою кнопкою миші і вибираємо пункт «Властивості». Далі в рядку «Об'єкт» буде вказано шлях до нашої КС. Саме після нього необхідно дописати відповідний дозвіл, як показано на зображенні. Список дозволів розташований трохи нижче.

Цей параметр дозволяє налаштувати горизонтальне положення зображення, яке з'являється на телевізорі.

 • Наведіть покажчик на стрілки вліво і вправо поруч з номером в середині.
 • Можливість максимального зміни становить -8 і 8.

Коли зображення відображаються протягом тривалого часу в тому ж положенні на екрані, деякі телевізори можуть бути пошкоджені.

Деякі телевізори вже мають власну функцію захисту екрана, щоб зменшити яскравість або повністю затьмарити екран. Ми можемо продавати наші ігри створювати пробні версії або використовувати покупку «в додатку» або навіть монетизувати нашу роботу з допомогою реклами.


Дозволи екрану (квадратні)

-w 1280 -h 1024 - запуск гри з дозволом 1280x1024 пікселів.
-w 1 024 -h 768 - запуск гри з роздільною здатністю 1024x768 пікселів.
-w 800 -h 600 - запуск гри з роздільною здатністю 800x600 пікселів.
-w 640 -h 480 - запуск гри з роздільною здатністю 640x480 пікселів.

Дозволи екрану (прямокутні)
-w 1920 -h 1080 - запуск гри з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів.
-w 1440 -h 900 - запуск гри з роздільною здатністю 1440x900 пікселів.
-w 1280 -h 720 - запуск гри з роздільною здатністю 1280x720 пікселів.

Як часто настройки програм та ігор за замовчуванням приносять дискомфорт?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью