<
 • Главная
Статьи

Як перевернути таблицю в ворде 10.

 1. Як повернути таблицю в ворде? Практичний урок!
 2. Тут в розділі «Інструкція для Word 2003» мова не про переворот, а про поворот тексту
 3. Є інший варіант як перевернути текст в ворде. Переходимо на вкладку «Вставка», вибираємо меню «Напис»...
 4. На вкладці «Головна» знаходимо в пункті меню «Абзац», вибираємо іконку нижня межа, натискаємо і вибираємо...
 5. = ТРАНСП ()

Для цього перейдіть на вкладку «Головна» і в підрозділі «Абзац» виберіть «Немає меж». 3. Не виходячи за межі табличного редактора, знову виділяємо мишею таблицю і копіюємо її в буфер обміну. Вставте перевернуту таблицю в документ.

Для тих, хто працює з документами в яких є таблиці, може стати великою загадкою як ці таблиці повернути, якщо така необхідність з'явиться. Якщо таблиця створюється з нуля, то її можна відразу робити перевернутої, просто змінюючи напрямку тексту в таблиці, як ми це робили в статті «як в ворде писати текст вертикально«. Звичайно, багато хто бачить вирішення даного питання в зміна орієнтації сторінки на альбомну, але при цьому таблиця як була горизонтальної так і залишиться.

Як бути? Для початку радіти, якщо у вас 2013 ворд і починати сумувати якщо 2010 2007 і 2003 там доведеться танцювати з бубном. Саме простий спосіб повернути сторінку - це вставити її за допомогою напису в ворде 2013, який дозволяє цю саму напис повертати як вам подобається. У вас буде вставлено ваша таблиця, проте поміняються стовпці і рядки місцями. Зверніть увагу, що якщо у вас копіюється таблиця без кордонів або межі таблиці є частково, то не забудьте вставити всі межі таблиці в самому екселя.


Зверніть увагу, що якщо у вас копіюється таблиця без кордонів або межі таблиці є частково, то не забудьте вставити всі межі таблиці в самому екселя

Як бачите хоч перевертати таблиці стандартними засобами Ворда і не можна, але вийти з цієї ситуації можна і досить просто. І все лист розгортається, ставати альбомним. зайдіть в текстовий документ , Відкривши його в «Ворді» і виділіть потрібну вам таблицю, утримуючи ліву кнопку миші. Після цього скопіюйте її в буфер обміну.

Відкрийте програму MS Excel, яка завжди йде в пакеті Microsoft Office . Для цього клікніть по одній з комірок правою кнопкою миші і виберіть параметр «Спеціальна вставка».

Як повернути таблицю в ворде? Практичний урок!

Якщо ж вам потрібно повернути таблицю на 90 градусів, то слід змінити альбомну орієнтацію листа, на якому вона знаходиться. Спочатку виділіть текст і таблицю, які потрібно перемістити і перейдіть у вкладку «Розмітка сторінки». У вікні налаштувань у вкладці «Загальні» виберіть режим пейзажу.

Як програма для текстових записів можна використовувати самий звичайний блокнот, а можна Word - один з найгеніальніших текстових редакторів , Придуманий за останні кілька десятиліть.

Тут в розділі «Інструкція для Word 2003» мова не про переворот, а про поворот тексту

Будь ласка! Захотів вставити картинку в текст? І з цим проблем не буде! Проте, люди стикаються з труднощами, причому найчастіше через незнання. От скажіть чесно, чи знаєте ви, як в Ворді перевернути текст? Навряд чи, адже в такому випадку ви б напевно не потрапили сюди і не читали б цю статтю.

Їм ви обводите необхідну частину тексту, яку плануєте перевернути. Тепер виділіть його, натисніть «Формат» - «Напрямок тексту» і в віконці виберіть один із напрямів. У цьому випадку якраз і підійде поворот монітора - щоб зручніше було писати книжку.


У цьому випадку якраз і підійде поворот монітора - щоб зручніше було писати книжку

У подібних випадках часто єдиних виходом є транспонування таблиць, тобто зміна їх орієнтації шляхом заміни рядків на стовпці. Лякатися умов поширення продукту не варто, так як користуватися плагіном можна протягом п'ятнадцяти днів без реєстрації програми.

WrdTools дозволяє транспонувати будь-які таблиці, в тому числі і з нерегулярною структурою (з неоднаковим кількістю осередків в рядках). При цьому таблиця може містити об'єднані осередки або тільки по колонках, або тільки по рядках.

2. У вікні, вибирається потрібний режим транспонування. 3. Натискається кнопка OK для початку процесу транспонування таблиць. Здавалося б нічого незвичайного в цій дії немає, але ця функція (перевернутий текст) дуже рідко використовується. Почнемо, перше необхідно перейти на вкладку Вставка і вибрати меню Таблиця, клацнути по ній правою кнопкою миші і вибрати опцію «Намалювати таблицю».

Є інший варіант як перевернути текст в ворде. Переходимо на вкладку «Вставка», вибираємо меню «Напис» і в випадаючому меню «Намалювати напис»

Ось, що повинно в підсумку вийде. Я подзвонив приятелям і повідомив, як перевернути текст в Word 2007, зміна напрямку в інших версіях істотно не відрізняється від вищевикладеного способу. Потім малюємо область і друкуємо в ній необхідний текст, з'являється нова вкладка «Формат», в ній вибираємо ікону «Напрямок тексту», клік по ній змінює напрямок тексту.

Якщо ж ви захочете створити вертикальну таблицю на книжкової сторінці і, припустимо, поруч з нею написати текст, то цей варіант не годиться. MS Word - популярна програма, яка допомагає вирішувати складні проблеми з версткою тексту.

Це можна зробити двома способами: натиснути правою кнопкою миші по виділеній області і вибрати «Копіювати», або скористатися поєднанням гарячих клавіш Ctrl + C. Знайдіть пункт «Транспортувати» і відзначте його. Натисніть кнопку "Далі". Word на відміну від самого звичайного блокнота дозволяє творити з буквами буквально все, чого ти сам побажаєш.

На вкладці «Головна» знаходимо в пункті меню «Абзац», вибираємо іконку нижня межа, натискаємо і вибираємо рядок «Немає меж»

Головне - не почати панікувати, а дочитати написаний текст до кінця. Відразу відзначимо, що якщо у вас виникають питання по даній статті, ви можете задавати їх нам за допомогою коментарів. До слова, рамки можна робити ширше, інакше текст може не поміститися. І останній момент - рамку необхідно прибрати.

Про те, як виконати цю нехитру операцію і розповідає наш сьогоднішній матеріал. Виходів тут кілька - і жодного зручного. Нещодавно мені подзвонили друзі і своїм питанням ошарашалі. Розробники Office порахували недоцільним виводити цю дію на праву кнопку миші після виділення потрібного фрагмента тексту. для довільного вибору градуси перевороту тексту, на етапі коли область з текстом виділена можна повертати область на будь-який кут клікнувши по точці розташованої по середині.

Питання було про те, як привернути текст в програмі Word і зробити це максимально швидко. Переглянула в 2010 вкладки до таблиць - начебто не сильно від 2007 відрізняється. Значення рядків перейдуть в стовпці і навпаки. В першу чергу потрібно створити таблицю, для чого натисніть на однойменний пункт і виберіть в ньому «Намалювати таблицю». У рядку «Застосувати» поставте «До виділеного тексту».

18 Березень 2016

Іноді при роботі в табличному редакторі MS Excel, ми зустрічаємося з простою на перший погляд завданням: транспонировании таблиці. Простіше кажучи, «перевертанні» таблиці з вертикального положення в горизонтальне, або навпаки.

Зробити це зовсім не складно - просто виділіть «стару» таблицю, скопіюйте її вміст (Ctrl + C), потім перенесіть курсор миші в вільну комірку таблиці і клацніть в ній правою кнопкою миші.

Все, що вам потрібно зробити - вставити скопійовані комірки за допомогою спеціального варіанту вставки, який так і називається «Транспонувати (А)«.


Транспонована таблиця скопіюється як незалежна редагована копія, при цьому все форматування, а також формули з «старої» таблиці, виявляться і в «новій». Як бачите спосіб простий, і покриває 99% всіх призначених для користувача потреб.

Однак, іноді нам потрібно не просто створити транспоновану копію таблиці, а створити методом транспонування таблицю залежну від оригіналу. Наприклад, якщо у вас є досить значна «вертикальна» таблиця з розрахунками, а вам потрібно вивести в більш зручному горизонтальному вигляді тільки частина з її даних (тобто створити демо-таблицю), враховуючи і те, що в початковій таблиці дані можуть згодом змінитися.

У цьому випадку саме час звернутися до прихованої потужності MS Excel, що полягає у функціях. Нам знадобиться тільки одна з них:

= ТРАНСП ()

= TRANSPOSE ()

Як не важко здогадатися, функція також виконує завдання транспонування, однак робить це трохи відрізняється від розглянутого вище варіанту способом.

Причому попереджаю - простотою він не відрізняється.

 1. Виділіть на аркуші MS Excel кілька порожніх клітинок , Точно відповідають розміру тих даних, що ви збираєтеся в них розмістити. Якщо вихідна «вертикальна» таблиця включає 2 шпальти і 5 рядків, то ваше виділення повинно містити таке ж число осередків, але з точністю до навпаки. Тобто 5 стовпців і 2 рядки.
 2. Встановіть курсор миші в рядок формул і наберіть = ТРАНСП, а потім в дужках вкажіть діапазон - просто виділіть мишею нашу вихідну таблицю. Простіше скористатися підказкою MS Excel, яка з'явиться як тільки ви почнете вводити назву функції.
 3. Тепер елемент магії. Якщо після введення всіх даних просто натиснути на enter, замість копії таблиці, Ексель покаже вам помилку. Вводити дані потрібно точно також як формулу масиву, тобто комбінацією клавіш SHIFT + CTRL + Enter. Просто натисніть зазначену комбінацію коли закінчите з виділенням вихідної таблиці.


Просто натисніть зазначену комбінацію коли закінчите з виділенням вихідної таблиці

Ось і все готово - транспонована функцією = ТРАНСП () таблиця вставлена ​​на лист. А я хіба не говорив вам, що вона буде вставлена ​​без вихідного форматування? Тоді виправляюся. Зроблено це спеціально - повертаючись до прикладу вище, у вашій демо-таблиці, цілком може бути застосований зовсім інший стиль оформлення, який не має нічого спільного з вихідним.

Зверніть увагу - «нова» і «стара» таблиці залежні - змінюючи значення в «старій», ви змінюєте його і в «новій». Цей зв'язок однобічна - змінити щось у вихідних даних правкою їх копії ви не зможете.


Також вас може зацікавити:


Написати відповідь:

Як повернути таблицю в ворде?
Як бути?
Як повернути таблицю в ворде?
Захотів вставити картинку в текст?
От скажіть чесно, чи знаєте ви, як в Ворді перевернути текст?
А я хіба не говорив вам, що вона буде вставлена ​​без вихідного форматування?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью