<
 • Главная
Статьи

Як підключити мегафон модем до ноутбука. Як підключити usb-модем від Мегафона

 1. Використовуємо стандартну програму від Мегафона
 2. Налаштовуємо модем за допомогою стандартних засобів Windows
 3. підсумок
 4. Як підключити Вай Фай через модем Мегафон - підключаємо Мегафон модем до роутера
 5. Як включити Вай Фай через модем Мегафон
 6. Як підключити 4g модем Мегафон до ноутбука
 7. Налаштування 4g модем Мегафон через роутер

Модеми користуються великою популярністю, завдяки великій зоні покриття. Можливість отримання доступу до інтернету з будь-якої точки міста - безсумнівна перевага, яке вибирає величезне число абонентів. Мегафон, розуміючи це, випустила свої пристрої для доступу до всесвітньої павутини. Єдина проблема, яка може виникнути, - це налаштування. У цій статті ми поговоримо про це.


У цій статті ми поговоримо про це

Здавалося б, налагодження модему - легкий і швидкий процес. Але у багатьох користувачів виникають проблеми. Спочатку коротко розглянемо способи того, як налаштувати інтернет Мегафон на комп'ютері:

 • Використання спеціальної програми від Мегафона.
 • Стандартні програми Windows.

Перший спосіб більш легкий, але підходить не всім. Це відбувається, тому що деякі користувачі вважають за краще не встановлювати зайве програмне забезпечення. Також, якщо ви використовуєте звичайну SIM-Карту (деякі ноутбуки підтримують цю функцію), а не модем, то використання другого способу - необхідно.

Використовуємо стандартну програму від Мегафона

Отже, якщо ви вибрали цей спосіб підключення, то приступимо:

 • Вибираємо USB-порт для підключення пристрою. Він повинен бути робочим і вільним. Якщо умови виконані - підключайте.
 • Чекаємо трохи часу, спрацьовує автозапуск.
 • Встановлюємо програмне забезпечення, яке йде в комплекті. Цей процес автоматизований, очікуємо кінця установки.
 • Шукаємо на робочому столі ярлик програми. Запускаємо її. Якщо не працює, то включайте в режимі «Запуск від імені адміністратора».
 • Чекаємо закінчення пошуку мережі.
 • Шукаємо кнопку «підключити». Натискаємо на неї.

Після цього, ваш Інтернет має запрацювати.

Також за допомогою програми можна перевірити баланс, поточну швидкість з'єднання і кількість витраченого трафіку.

Налаштування виконуються в повністю автоматичному режимі. Важливо розуміти, що при цьому на комп'ютері прописуються профілі для доступу до Інтернету. Якщо хочете, то ними можна скористатися без додатка від Мегафона. Досить зайти в «Управління мережами і загальним доступом» і знайти там підключення, потрібне вам.

Налаштовуємо модем за допомогою стандартних засобів Windows


Налаштовуємо модем за допомогою стандартних засобів Windows

Як вже було сказано, програма від Мегафона влаштовує не всіх. На щастя, можна обійтися і без неї. Розглянемо цей спосіб докладно:

 • Приєднуємо модем до вільного USB-порту. Не потрібно встановлювати програмне забезпечення - ми не будемо використовувати його.
 • Переходимо в панель управління комп'ютером (за допомогою кнопки «пуск»). Далі переходимо у вкладку «Управління мережами і загальним доступом». Шукаємо рядок, що дозволяє створити нове підключення, і натискаємо на неї.
 • Вибираємо опцію «підключення до інтернету». Буде запитаний тип з'єднання, нам потрібно вибрати «Комутоване з'єднання».
 • Тепер пропонується вказати настройки підключення. Прописуємо номер дзвінка - * 99 #. Ім'я разом з паролем заповнити можна, але це не має сенсу (Мегафон упускає ці дані і не вимагає їх).
 • Підключення створено. Переходимо в його властивості. Знімає галочку неподалік від функції «Запитувати ім'я». Якщо потрібно - робимо автоматично приєднатися до мережі під час завантаження комп'ютера.
 • Переходимо у вкладку «Безпека». Ставимо галочку поруч з типом перевірки «снаря».
 • Зберігаємо те, що набудували.

З'єднання створено. Тепер, щоб скористатися інтернетом, потрібно викликати контекстне меню підключення (за допомогою правої кнопки миші) і натиснути «Підключити».

Пам'ятайте, що варто завжди перевіряти витрачений кількість трафіку.

Якщо у вас виникають проблеми зі створенням підключення, то, можливо, у вас відсутні драйвера мережевого адаптера . Це відбувається, коли ви недавно оновлювали операційну систему. Коротко вкажемо способи оновлення драйверів:

 • За допомогою спеціальних програм (наприклад, «Driver pack solution»). Викачуємо повну версію (це доведеться зробити з іншого комп'ютера, якщо у вас відсутній Інтернет), щоб оновити драйвера. Встановлюємо, натискаємо кнопку «сканувати». Програмне забезпечення швидко оновиться, після чого перезавантажте комп'ютер.
 • Ручне оновлення. Запускаємо диспетчер пристроїв, а потім шукаємо пункт «Мережеві адаптери». Бачимо пристрій, натискаємо правою кнопкою, переходимо у вкладку «Властивості», потім - «Відомості». Копіюємо перший рядок із значень і вставляємо її в будь-який пошуковик. Викачуємо драйвер, після чого повертаємося в диспетчер пристроїв. Викликаємо контекстне меню мережевого адаптера і натискаємо «Оновити драйвер», вкажіть посилання на завантажений файл ( «Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері»).
 • Програма від Мегафона - найлегший спосіб настройки. Вона оновлює драйвера, необхідні для створення з'єднання. Додаток автоматично встановить їх, після чого її можна буде видалити, і підключити ваш 3G модем за допомогою стандартних засобів Windows.

Якщо виконати будь-який спосіб настройки - все запрацює.

підсумок

3G і 4G модеми від Мегафона - це хороша можливість для користування інтернетом в будь-якому місці. Процес їх установки досить простий - це зможе зробити будь-яка людина. Якщо у вас щось не виходить, то зверніться в сервісний центр оператора.

Часом у людей виникають проблеми з доступом до високошвидкісного інтернету, особливо в малонаселених районах країни. Якщо у вас немає можливості підключити мережу інтернет від великого провайдера, то ви легко можете налаштувати 3G або 4G мережу з модему, а потім підключити його до роутера. Таким чином, вам буде доступний Wi Fi і кабельне підключення до інтернету на безліч пристроїв. Крім цього, не варто забувати, що просто роздавати бездротовий інтернет ви можете і з ноутбука, підключивши до нього модем зі спеціальною опцією Wi Fi або встановивши собі спеціальний софт. Варіант з роутером актуальний, коли модем ловить сигнал тільки в певному місці вашого будинку, або вам нікуди вставляти модем. Дізнайтеся більше про те, як налаштувати і підключити Wi Fi через Мегафон модем в даній статті.

Як підключити Вай Фай через модем Мегафон - підключаємо Мегафон модем до роутера

Чи не найпростіше завдання, однак, цілком здійсненне. Вам знадобиться такий набір інструментів:

 • Модем Мегафон.
 • Роутер TP Link з підтримкою 3G / 4G модемів.
 • Ноутбук або планшетний ПК, щоб налаштувати роутер.
 • Трохи особистого часу.

Дізнатися модель роутера і його сумісність ви можете на упаковці або на офіційному сайті компанії http://www.tp-link.ru. Пройдіть по посиланню і ви побачите всі доступні роутери в розділі «Список сумісних 3G / 3.75G USB модемів».
Саме ці моделі варто купувати для цієї мети.

У подібних роутерах є спеціальний USB роз'єм, в який ви легко зможете вставити свій модем Мегафон. Як тільки ви це зробите - можете приступити до налаштування самого роутера. Для цього в браузері ноутбука або планшета пропишіть адресу 192.168.0.1

Перед вами з'явиться вікно входу, куди потрібно ввести логін і пароль адміністратора. Якщо ви міняли їх раннє, то вкажіть свої дані.


У разі, якщо ви не змінювали ці настройки, спробуйте ввести заводський логін «admin» без лапок і це ж слово в якості пароля.


Як тільки ви опинитеся в налаштуваннях свого роутера, зайдіть у вкладку «Мережа» в лівому меню. В даному розділі ви знайдете рядок «3G / 4G», яку потрібно вибрати.

Поставте галочку біля пункту «3G / 4G Only».


Поставте галочку біля пункту «3G / 4G Only»

Тепер зайдіть в розділ «Бездротовий режим». Далі, в «Налаштування бездротового режиму». Тут вам потрібно заповнити такі поля:

 • «Ім'я мережі» - вказується вигадане назва вашої мережі Wi Fi.
 • Обов'язково вказуйте правильний регіон.
 • Поле «Режим» повинно мати значення «11bgn змішаний».
 • Галочки внизу розставте так, як показано на скріншоті нижче.


Галочки внизу розставте так, як показано на скріншоті нижче

Щоб до вашого Wi Fi ніхто не підключився без вашого відома, потрібно захистити мережу. Зайдіть в розділ «Захист бездротового режиму» і встановіть параметри на «WPA / WPA2 - Personal». Порівняйте з пунктами на скріншоті, як правило, вони встановлені так за замовчуванням.


Порівняйте з пунктами на скріншоті, як правило, вони встановлені так за замовчуванням

Вам залишилося лише придумати і задати пароль, який ви не забудете. Зайдіть у вкладку «Системні інструменти», потім «Пароль».


Зайдіть у вкладку «Системні інструменти», потім «Пароль»

Якщо у вас вже стояв пароль на мережі до цього, то в перших двох рядках ви вказуєте попередній пароль і назву мережі.
У трьох нижніх рядках зазначаються такі дані:

 • Ваше нове ім'я користувача, яке було зазначено раніше вами.
 • Придуманий пароль.
 • Повтор пароля.

Слідкуйте за тим, щоб пароль був досить складним, а ви пам'ятали його завжди. Тепер модем Мегафон буде працювати через роутер, роздаючи бездротовий інтернет по всьому будинку.


Як включити Вай Фай через модем Мегафон

В даний час, є спеціальні модеми від Мегафон, які можуть роздавати Wi Fi лише після натискання однієї кнопки, але в більш ранніх версіях такої функції немає. Проте, роздати бездротову мережу все одно можливо, просто встановивши спеціальний софт на свій комп'ютер або ноутбук.

 • Ви можете віддати перевагу будь-кому софту, який знаєте, але в даній статті буде використана утиліта Virtual Router Plus для прикладу. Завантажити її можна за посиланням http://soft-arhiv.com. Дана програма зручна тим, що не вимагає установки і поширюється на повністю безкоштовній основі.


Дана програма зручна тим, що не вимагає установки і поширюється на повністю безкоштовній основі

 • Як тільки архів буде викачаний, зайдіть в нього і двічі клацніть по файлу Virtual Router Plus.exe


exe

 • У вікні вкажіть назву для мережі, її пароль у другому рядку. Третій пункт залиште без змін. Переконайтеся, що модем Мегафон підключений до комп'ютера і працює справно.
  Тепер натисніть «Start Virtual Router Plus», і Wi Fi мережу пролунає миттєво.
 • Не забувайте відключати бездротову мережу, коли вона вам не потрібна, щоб не витрачати трафік інтернету і не переплачувати за послуги Мегафон. Просто натисніть «Stop Virtual Router Plus», і робота програми припиниться, а Wi Fi відключиться.


Просто натисніть «Stop Virtual Router Plus», і робота програми припиниться, а Wi Fi відключиться

Первісна настройка 4g модем Мегафон для роботи в мережі не займає багато часу. З нею впорається навіть школяр або бабуся. Якраз дуже зручно користуватися ним там, де немає стандартних і звичних нам доступів в інтернет. Якщо ти поїхав з друзями на природу або в гості до родичів за межі міста, а може бути просто специфіка твоєї роботи полягає в тому, що ти цілий день в роз'їздах, то такий спосіб комунікації зі світовим інтернет-простором підходить саме тобі. Користуватися 4g модемом Мегафон легко, а швидкість роботи в мережі тебе приємно здивує.

Як підключити 4g модем Мегафон до ноутбука

Зовні він дуже схожий на всіма знайому флешку і з'єднується з пристроєм через такий же порт. Тому логічно буде виконати той же набір дій як при підключенні флеш-карти до комп'ютера - вставити його в USB-роз'єм. Не забудь попередньо оснастити модуль цим картою, яка йде в комплекті з пристроєм. Далі оргтехніка сама визначить новий пристрій у своїй системі і зробить необхідну настройку. Якщо з яких-небудь причин цього не сталося, то необхідно налаштувати 4g модем Мегафон на ноутбуці вручну. У цій статті можна знайти відповідь на питання. Як самому встановити 4g модем Мегафон на комп'ютер розповімо далі:

1. Перейди в «Мій комп'ютер» і два рази кликни на значок з'явився знімного диска;
1
2. Відкриється вікно з майстром установки. Йди його підказкам. Зазвичай це виглядає як далі -> приймаю -> далі -> встановити. Сама установка проходить в автономному режимі і займає від сили хвилину часу.

приймаю;


приймаю;


встановити;


У вікні прибери галочку з тега «Мультіфон» і тисни готове
У вікні прибери галочку з тега «Мультіфон» і тисни готове.

3. Незабаром відкриється програмне вікно від оператора стільникового зв'язку, натискай в ньому «Підключити» і користуйся інтернетом.
Щоб економити трафік рекомендуємо тобі відключати пристрій при його невикористання.
Додатково можеш почитати про те,.

Налаштування 4g модем Мегафон через роутер

Якщо ти хочеш користуватися інтернетом не на одному пристрої, а відразу на декількох, то знімний модуль потрібно підключати не просто до ноутбука, а до роутера. Тоді з'явиться можливість включити вай фай і підчепити до нього і інші смартфони, планшети і комп'ютери. Робиться це також нескладно. Покрокове підключення 4g модем Мегафон до роутера, інструкція для вас:

1. Встав апарат в роутер;
1
2. Зайди в налаштування роутера через комп'ютер;
Зі зворотного боку пристрою поштова адреса був призначений для входу (192.168.0.1 або інший, який вказаний на роутері - вказуємо в адресному рядку будь-якого браузера), далі стандартні логін і пароль «admin", якщо ти не змінив їх раніше.
3. У вікні, шукай вкладку Network, далі Internet Access.
4. Відзначай рядок 3G / 4G Only (Recommended) і тисни зберегти.

5. Тепер зайди в 3G / 4G;
Тут перевір, щоб коректно було зазначено твоє місце розташування, провайдер і автоматичне підключення.
6. Не забудь, що твоя точка доступу або apn повинна бути запаролено. Інакше інтернетом можуть користуватися навіть сусіди.
APN: internet
Номер доступу: * 99 # або * 99 *** 1 #
Пароль: gdata (не обов'язково)
Ім'я користувача: gdata (не обов'язково)Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью