<
 • Главная
Статьи

Як прив'язати новий номер до яндекс гроші. Міняємо номер телефону в гаманці Яндекс Гроші: як це зробити? Чи можна відкрити валютний рахунок

 1. Особливості входять поштових скриньок з альтернативними іменами користувачів
 2. Прив'язати номер телефону
 3. Поміняти номер телефону
 4. Видалити номер телефону
 5. Порядок дій
 6. Що робити, якщо не виходить?
 7. комісії

Ви можете прив'язати номер свого мобільного телефона до облікового запису Яндекса, щоб додатково захистити ваш аккаунт, а також отримувати сповіщення від сервісів Яндекса. Яндекс.Паспорт дозволяє прив'язати до аккаунту кілька телефонних номерів, але тільки один з них може бути захищеним: за допомогою такого номера можна відновити доступ, якщо ви забули пароль або ваш аккаунт був зламаний.

Особливості входять поштових скриньок з альтернативними іменами користувачів

Ви можете зробити це до чи після зв'язування свого номера телефону на сторінці: просто перевірте номер телефону як ім'я користувача. Як цього імені користувача можна використовувати тільки основний номер телефону. Єдиний виняток з цього правила - на сторінці, де ви повинні ввести ім'я користувача, яке ви вказали при реєстрації. Щоб відправити електронного листа на цю адресу, ви можете ввести номер в будь-якому форматі.

Повідомлення, відправлені на цю адресу, будуть представлені в вашому Яндексі. Якщо ваш номер буде переданий іншій особі, а новий власник включить його в якості альтернативного імені користувача, то ця адреса електронної пошти також буде переданий у власність. Це може статися в наступних ситуаціях .

Захищений номер також можна використовувати замість логіна при вході на Яндекс.

 1. Прив'язати номер телефону
 2. Поміняти номер телефону
 3. Видалити номер телефону

Всі телефони, які ви вказали на Яндексі, перераховані на сторінці.

Прив'язати номер телефону

До кожного облікового запису можна прив'язати тільки один захищений номер (який згодом можна змінити) і скільки завгодно додаткових номерів.

Щоб додати номер:

Ви можете прив'язати номер свого  мобільного телефона  до  облікового запису  Яндекса, щоб додатково захистити ваш аккаунт, а також отримувати сповіщення від сервісів Яндекса

Поміняти номер телефону

Додатковий номер телефону змінити просто: прив'яжіть новий додатковий номер і видаліть старий.

Примітка. Якщо ви втратили SIM-карту, або вона перестала працювати, ви можете відновити номер в офісі вашого мобільного оператора.

Щоб змінити захищений номер:

  якщо старий номер вам недоступний, вимкніть перемикач Номер ... мені доступний (в цьому випадку номер зміниться тільки через місяць).

  Введіть новий номер телефону в поле і натисніть кнопку Замінити.

  Яндекс відправить код підтвердження на новий номер телефону, а також повідомлення і код на старий номер (якщо ви вказали, що він вам доступний).

  Примітка. Один номер можна прив'язати більш ніж до 10 акаунтів одночасно. Якщо введений номер уже прив'язаний до 10 акаунтів, Яндекс.Паспорт автоматично відв'яже його від інших. на поштові ящики відв'язаних акаунтів прийдуть листи з повідомленням.

  Якщо вам доступний старий номер, відправлений на нього код підтвердження потрібно буде ввести першим. Якщо старий номер недоступний, введіть код, отриманий на новий номер. Потім введіть свій пароль і натисніть кнопку Підтвердити.

 • Якщо ви вірно ввели обидва коди, ваш телефонний номер зміниться з натисканням кнопки.

  Якщо старий номер вам недоступний, прив'язаний номер зміниться через місяць. Яндекс буде періодично нагадувати про це, на випадок якщо телефон намагався змінити зловмисник, а ви пропустили найперші повідомлення. Ви можете скасувати відкладену зміну номера в будь-який момент: натисніть кнопку Скасувати на сторінці.

Видалити номер телефону

Номер телефону можна видалити, якщо він більше вам не належить або ви не хочете отримувати на нього повідомлення від Яндекса.

  Перейдіть на сторінку.

  Натисніть кнопку Видалити поруч з номером телефону. Додатковий номер видаляється відразу ж, в той час як видалення основного номера потрібно підтвердити SMS-кодом.

  Яндекс відправить на видаляється основний номер два повідомлення: повідомлення про видалення та цифровий код. Ви також отримаєте повідомлення на всі, прив'язані до вашого аккаунту.

  Якщо номер вам недоступний, вимкніть перемикач Номер ... мені доступний (в цьому випадку номер цього ви забираєте через місяць).

  Введіть отриманий код (якщо видаляється номер вам доступний) і пароль вашого облікового запису. Потім натисніть кнопку Підтвердити.

 • Якщо ви вірно ввели отриманий код, телефонний номер буде видалений з натисканням кнопки.

  Якщо ви не можете отримати код на видаляється номер, він буде видалений через місяць. Ця відстрочка захищає вас від зловмисників, які будь-яким чином увійшли в ваш аккаунт і намагаються видалити ваш номер телефону.

  Ви можете скасувати відкладене видалення номера в будь-який момент: натисніть кнопку Скасувати на сторінці.

Якщо ви не натиснули кнопку Підтвердити, видалення номера буде автоматично скасовано через місяць.

Для тих хто користується сервісом Яндекс гроші досить давно і не прив'язаний до одного номеру телефону, така функція, як змінити номер телефону в Яндекс гроші, не є складною процедурою. Однак існують життєві ситуації, в яких доступу до попереднього зареєстрованому, відсутня, що приносить незручності і вимагає детального вивчення питання, для швидкого його вирішення.

Порядок дій

 1. Для початку, вам необхідно потрапити на офіційну сторінку Яндекс, де в правому верхньому куті, знаходяться кнопки швидкого доступу до безлічі сервісів сайту. Вибираємо відповідний значок, для переходу в платіжний сервіс .
 2. Перейшовши на головну сторінку сервісу, необхідно зайти в меню «настройки», де відображаються і зберігаються всі дані про користувача.
 3. При переході, необхідно знайти розділ під назвою «Аккаунт» в чиєму розділі, відповідний рядок з написом «Телефон».
 4. Навпаки цього пункту, повинен бути вказаний номер вашого неактивного телефону.
 5. трохи правіше цифрових позначень , Є кнопка «Змінити», натискаємо по ній.
 6. При натисканні, перед вами з'явиться інтерактивна форма вибору способу, зміни прив'язаного номера телефону:
 • смс-кодом (В разі, якщо є можливість отримати смс на неактивний номер);
 • аварійним паролем (Якщо немає доступу до картки з неактивним номером, однак на комп'ютері збережено аварійні паролі).
 • звернеться в службу підтримки одним із способів.

Що робити, якщо не виходить?

Якщо перші два запропонованих вище варіанти вам не підходять, необхідно звернеться в службу підтримки сервісу. Для цього ви можете скористатися одним із способів

 1. Заповнити спеціальну форму .
 2. Зателефонувати на пряму, на гарячу лінію .

Заповнити спеціальну форму, можна безпосередньо на сайті, через меню зворотнього зв'язку . Такий спосіб хороший, якщо в даний момент гаряча лінія в вашому регіоні недоступна через технічних робіт , або ж довгий час всі оператори зайняті.


 1. Заповнюючи форму, вкажіть правильну тему питання, опишіть коротко в подробиці необхідності прив'язати до карти інший номер телефону.
 2. Також вкажіть свої додаткові контактні дані, тому як зв'язався фахівець матиме перед собою, тільки ваш вказаний телефон, а не той на який змінив користувач.
 3. Після того, як лист буде відправлено, чекайте обробки ваших даних і зв'язку з оператором, або ж в більшості випадків з працівником спеціалізованого відділу.

Зателефонувати на гарячу лінію вашого регіону, можна практично завжди, однак кількість одночасних дзвінків обмежено, через що, часто виникають ситуації - коли всі оператори зайняті тривалий час.

Після того, як ви змогли зв'язатися з фахівцем за вказаною на порталі телефону, необхідно як і в формі зворотного зв'язку, описати суть проблеми, і пояснити чому ви не маєте доступу до старим телефоном.

Якщо в гаманці, прив'язаному до старого номеру, раніше проходилася процедура ідентифікації, перереєструвати його, не складе великих труднощів, і можливо безпосередньо оператор зможе в онлайн режимі вирішити вашу проблему.


комісії

Комісія, яка передбачається системою, за дану послугу , На сьогоднішній день становить 270 р. Якщо вам не вдалося відновити доступ до перечислениям, комісія за переказ залишку на банківську карту , Буде дорівнює 3% від суми переказу.

Що робити, якщо не виходить?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью