<
 • Главная
Статьи

Як створити новий windows live id. Наданий ідентифікатор Windows Live ID не пов'язаний з тегом гравця

 1. Створення Windows Live ID на комп'ютері
 2. Створення Windows Live ID через мобільний пристрій
 3. Як підготуватися до створення нового облікового запису
 4. Як швидко створити новий обліковий запис
 5. Мобільна версія реєстрації

Під таким поняттям, як Windows Live ID слід розуміти в першу чергу адресу пошти і пароль, які будуть використовуватися для входу в різні служби. Наприклад, за допомогою цього ідентифікатора користувач може здійснити вхід в: Xbox LIVE, Zune, Hotmail, MSN, Messenger, запустити пошук телефону або OneDrive (раніше - SkyDrive). Таким чином виходить, що обліковий запис Windows Live ID потрібна для синхронізації різноманітної інформації: контактів, скачування ігор і додатків, роботи в мережі інтернет і т.п. Якщо користувач не володіє ідентифікатором Windows Live ID, то він навряд чи зможе щось скачати за допомогою спеціальних додатків Microsoft, відновити свою записну книжку на новий мобільний пристрій та ін.

Для того щоб створити обліковий запис Windows Live ID, користувачеві буде потрібно або персональний комп'ютер з виходом в інтернет, або мобільний телефон на базі OS Windows (для цього також потрібно підключення до мережі). Сама процедура створення Windows Live ID займає кілька хвилин, після чого ви зможете користуватися всіма сервісами Microsoft і можливостями операційної системи Windows.

Створення Windows Live ID на комп'ютері

Для того щоб створити обліковий запис Windows Live ID через комп'ютер, слід перейти на офіційний сайт корпорації Microsoft. Після того як ви виконаєте вхід на сайт, доведеться заповнити абсолютно всі поля, які є на сайті. Їх можна заповнювати так як вам хочеться, але потрібно врахувати, що якщо ви вкажете вік менше 18 років, то ви нічого не зможете завантажити з магазину Microsoft. Ви можете вказати будь-який наявний поштову скриньку. Далі потрібно вказати номер вашого мобільного телефону. Звичайно, ви можете вказати будь-який інший, але тоді вам не вдасться відновити пароль, якщо ви його забудете. Так само необхідно вказати регіон і поштовий індекс. Після того, як ви заповните всі поля, натискайте на кнопку «Створити обліковий запис». На цьому процедура реєстрації облікового запису Windows Live ID можна вважати завершеною.

Створення Windows Live ID через мобільний пристрій

власник мобільного пристрою на базі операційної системи Windows, може створити Windows Live ID під час першого налаштування телефону. Для цього досить слідувати вказівкам телефону, після його першого запуску до тих пір, поки не дійдете до пункту «Windows Live ID». Далі ви можете натиснути на кнопку «Вхід», якщо у вас вже є Windows Live ID, або на кнопку «Створити» і дотримуватися всіх інструкцій. Тут потрібно вказати ваше: ПІБ, номер мобільного телефону, адреса електронної майже, пароль, країну проживання і поштовий ідентифікатор. Після того як ви створите обліковий запис Windows Live ID, то можете прив'язати її до служб на мобільному телефоні, за допомогою «Настройок».

Часто при використанні домашнього або робочого комп'ютера на Windows у користувачів виникає необхідність в створенні окремого робочого простору. Набагато зручніше, коли для роботи використовуються облікові записи для кожного користувача окремо, це відкриває доступ до своїх файлів, документів і програм.

Та й навіть настройки браузера для кожного користувача можуть відрізнятися, а це сильно впливає на зручність роботи.

Вконтакте

І ось тоді виникає питання створення облікового запису Microsoft, тому що Windows - це одна з найпоширеніших операційних систем на сьогоднішній день.

Як підготуватися до створення нового облікового запису

Крім зручності роботи на одному комп'ютері з домочадцями або колегами по роботі, обліковий запис майкрософт допомагає об'єднати і кілька пристроїв, наприклад, персональний комп'ютер і мобільний телефон. Тоді необхідні файли і документи завжди у вас під рукою.

Раніше облікові записи Майкрософт називалися ідентифікаторами Windows Live id. Ця учетка відкриває доступ до найпопулярніших сервісів Windows , Таким як:

 • Windows Phone (для користувачів смартфонів на платформі Windows);
 • Outlook;
 • MS Office (Word, Excel і т. Д.);
 • Skype.

Описати її можна як поєднання електронної пошти з паролем, який необхідно встановити самому користувачеві. Пошту можна зареєструвати в абсолютно будь-якій електронній поштовій системі.

Для початку роботи слід все ж перевірити: можливо, у вас вже була зареєстрована обліковий запис в Windows Live id. Це можливо, якщо раніше у користувача вже були заведені облікові записи в перерахованих вище популярних сервісах. За допомогою цих даних можна увійти і в інші служби Microsoft, використовуючи ті ж дані для входу.

Якщо виявилося, що облікові записи Live id. в цих сервісах вже створені, але виникли проблеми з входом, можна просто відправити запит на відновлення пароля, відповідь на який буде відправлений на електронну пошту, вказану при реєстрації. А ще можна створити новий поштовий ящик на основі раніше зареєстрованого.

Реєстрація хоча б в такому з цих сервісів дозволяє синхронізувати дані з соцмережами Твіттер і Фейсбук, а також з Windows Phone.

Як швидко створити новий обліковий запис

Якщо у користувача вже є постійний електронну поштову скриньку, з його допомогою просто створити новий обліковий запис Microsoft з нуля Якщо у користувача вже є постійний електронну поштову скриньку, з його допомогою просто створити новий обліковий запис Microsoft з нуля. Для цього на сторінці www.login.live.com/ потрібно вибрати пункт «Зареєструватися». Він знаходиться на сторінці праворуч в нижній частині. Після цього відкриється сторінка, на якій в кожне поле потрібно внести необхідну інформацію: адреса електронної скриньки в рядок «Ім'я користувача» і пароль.

Пароль повинен бути досить надійним, щоб уникнути можливість злому аккаунта. Для кращої надійності він повинен:

 1. складатися з 8-12 символів;
 2. включати в себе цифри і латинські букви різних регістрів (великі і маленькі).

Також не зайвим буде ввести свій номер телефону для ідентифікації та кращого захисту, а також вірну дату народження і стать. Це дозволить створити в разі, якщо користувачеві потрібно буде терміново відновити пароль і доступ до свого облікового запису.

Після цього система вимагає ввести перевірочні символи для перевірки того, що дані введені людиною, а не машинним способом. Заповнивши всі поля, натискаємо кнопку «Створити обліковий запис».

Створення облікового запису відбувається швидко, буквально за кілька секунд. За цей час потрібно перевірити свою поштову скриньку, на який прийде лист з посиланням для підтвердження аккаунта від служби техпідтримки Microsoft. Перейшовши за посиланням з листа, користувач автоматично перенаправляється на сторінку зі своєю створеної обліковим записом. Там уже з'являться загальні відомості про користувача, його персональні дані і ім'я.

Якщо у користувача немає поштової скриньки і потрібно створити обліковий запис Microsoft з нуля, то потрібно всього лише під рядком з адресою пошти вибрати пункт «Отримати нову адресу електронної пошти» на сторінці створення нового облікового запису Майкрософт Live id. Система запропонує придумати ім'я для поштової скриньки або вибрати із запропонованих варіантів і перевірить адресу на доступність. Також користувач сам вибирає доменне ім'я для адреси своєї пошти. В системі Майкрософт це один з двох варіантів: hotmail.com або outlook.com.

Мобільна версія реєстрації

Для мобільних користувачів є ще один досить зручний спосіб реєстрації - через номер телефону Для мобільних користувачів є ще один досить зручний спосіб реєстрації - через номер телефону. У рядку імені користувача при реєстрації потрібно вписати свій номер телефону, вибрати країну, в якій зареєстрований номер (для визначення коду). Тоді код підтвердження реєстрації прийде прямо на телефон в СМС від служби технічної підтримки Windows.

Створення нового облікового запису майкрософт (Live id) - це зовсім нескладний процес, але при цьому воно значно спрощує життя користувача Windows, об'єднуючи в собі все найнеобхідніше для повсякденної діяльності.

Вконтакте

Бачите неточності, неповну або неправдиву інформацію? Знаєте, як зробити статтю краще?

Хочете запропонувати для публікації фотографії по темі?

Будь ласка, допоможіть нам зробити сайт краще! Залиште повідомлення і свої контакти в коментарях - ми зв'яжемося з Вами і разом зробимо публікацію краще!

Реєстрація

Спочатку ми реєструємося і якщо вам так само на реєстрацію як і мені, то у вас цілком може виникнути дана проблема, бо скіп спливаючих вікон фатальний.

Підтвердження

Цар-Сторінка

Якщо ви впоралися з реєстрацією зараз, або ж пройшли її давним давно, але у вас все ще виходить дана помилка, то переходите на дані сайт:


Тиснемо кнопочку "увійти" і переходимо на ту саму сторінку.
Вітаю! Ви прекрасні!

Зв'язок з тим самим Тегом.

Ви за крок від можливості грати в трешову гри через цю систему, залишилося тільки натиснути на кнопочку "підтвердження".


Не забудьте зняти галочку.

Соеденения з тегом завершено

Проблема номер один:

Один з користувачів запитує: "Після натискання на огляд, мене кидає на головну сторінку cрaного ХВОХ" Застарілі пристрої підтримка ""

Думаю що тут я викличу кращого знавця, який у нас є - то є Себе.

Коротше - каже знавець - потрібно видалити цю херь з компа, бо лайв не може оновлювати занадто старі версії.
Просто введіть "WINDOWS" в "установка і видалення програм"


Після чого: або завантажити нові файли з їх офіційного сайту (удачі з пошуком, невдахи), або просто завантажити гру для якої ця система потрібна. Але якщо ви зовсім хардкорні безумці, то після їх видалення - перевірте цілісність кеша тієї самої гри.

І так, я не знаю, як з клави мені витягнути "No" - нібито номер. Він на трійці, коротше, ви зрозуміли.

Допомога, а точніше про її відсутність.

Кожне звернення за допомогою, будь то в коментах або через додавання в друзі оброблялася одним і тим же чином - проходження через всю реєстрацію на сайті до цього злоебучего тега зі створенням і видаленням пошти.

Більше я не можу цього робити. Якщо Майкрасофт щось змінять (а вони вже це робили, причому кардинально), то я просто не зможу через це зміна пройти. Чому, запитаєте ви мене? Вони додали аунтіфікатор для мобільного.

Іронічно, що не зна? Створити систему з ідеєю, щоб люди не Регали акаунти десятками і запхати її туди, де потрібно кожен раз реєструватися за новим, щоб зрозуміти що там взагалі відбувається.

Я хоч і мав PS, але ніколи не розумів cрaча консолей, та й зараз не розумію, як і з відеокартами - займаються всім цим люди недалекого розуму. Але я радий, що заніс гроші Соні, а не Майкрасофт.

Якщо привести аналогію: віддати перевагу Xbox - це як сидіти на браузаре Аміго. Начебто він і працює, і не сильно відрізняється від інших, але не кожен буде посміхатися рік за роком, коли за його обличчю творець водить xyeм байдужості і піклування.

Я байдужий до всіх консолей, але фанатів Xbox я трішечки, зовсім трохи, але погляне. Ну, знаєте, я не можу довіряти людям без самоповаги. Ось у Гейба до речі воно було.

Знаєте, як зробити статтю краще?
Хочете запропонувати для публікації фотографії по темі?
Чому, запитаєте ви мене?
Іронічно, що не зна?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью