<
 • Главная
Статьи

Як увійти в адмінку WordPress, а так само поміняти логін і пароль адміністратора видані вам при установці движка

 1. Як зайти в адмінку вордпресс?
 2. Як поміняти логін і пароль для входу в адмінку WordPress?

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Дане питання очевидний для того, хто навчився цим блогових движком (читайте тут про різні движки сайтів і блогів, які популярні серед користувачів інтернету і голосуйте за свого улюбленця, якщо такий вже намітився), але він досить часто постає у тих, хто з WordPress тільки починає знайомитися (у всякому разі, у мене так було).

Взагалі, цей движок дуже простий в освоєнні. Після того як ви скачали Вордпресс з офіційного сайту можна відразу починати писати пости. Але все ж є ряд питань, які виникають у всіх новачків і на які я постараюся коротко, але докладно відповідати на сторінках цієї рубрики.

Як зайти в адмінку вордпресс?

Для входу в адмінку WordPress можете набрати в адресному рядку браузера

http://sait.ru/wp-admin/

Замість sait.ru підставте доменне ім'я вашого сайту (блогу). У вікні вводимо видані вам при установці вордпресс логін і пароль.

В результаті потрапляєте в адмінку WordPress.

У ній ви зможете налаштовувати свій блог , писати замітки , працювати з плагінами і робити ще багато іншого. Вітаю з закінченням установки WP і початком славного шляху вебмастера в рунеті .

Як поміняти логін і пароль для входу в адмінку WordPress?

Раджу поміняти пароль виданий вам Вордпресс на інший в уникненні можливих проблем. Для цього потрібно вибрати в лівому меню пункт «Користувачі», потім клацнути по користувачеві «admin»:

Внизу сторінки в області «Новий пароль» потрібно два рази ввести бажаний пароль для входу в адмінку, після чого не забудьте натиснути на кнопку «Оновити профіль», щоб внесені зміни були застосовані.

Паролі знаєте де потрібно зберігати? Правильно, в надійному місці. А що може бути надійніше Кіпаса , База даних якого зберігається в хмарі на Дропбоксе . Мені здається, що це оптимальний варіант.

До речі, раджу і ім'я користувача «admin» змінити на інше, щоб зловмисникам було складніше підібрати комбінацію для входу в вашу адмінку. Не кажіть мені, що у вас нічого красти - ламають потоковими методами, щоб заражати сайти вірусами і робити з них своїх маріонеток (дорвеи).

Безпосередньо змінити логін адміністратора у вас не вийде (специфіка движка). Але можна зробити хитріше. Досить створити ще одного користувача з правами адміністратора, а старого потім просто-напросто можна буде видалити.

Отже, спочатку в адмінки з лівого меню вибираєте «Користувачі» - «Додати», а потім заповнюєте форму, що відкрилася, де потрібно буде вказати новий логін, поштовий ящик і новий пароль. Обов'язково виберіть в останньому пункті «Роль» варіант «Адміністратор».

Обов'язково виберіть в останньому пункті «Роль» варіант «Адміністратор»

Після цього вам потрібно буде вийти з адмінки WordPress. Робиться це в правому верхньому куті вікна адміністративної панелі - клікаєте за своїм логіном і вибираєте варіант «Вийти».

Робиться це в правому верхньому куті вікна адміністративної панелі - клікаєте за своїм логіном і вибираєте варіант «Вийти»

Потім входите в адмінку, але вже з логіном і паролем нового, тільки що вами створеного адміністратора. Переходьте з лівого меню в «Користувачі» - «Всі користувачі» і видаляєте там аккаунт «admin». Як бачите, все просто. А ви боялися ...

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Як зайти в адмінку вордпресс?
Як поміняти логін і пароль для входу в адмінку WordPress?
Як зайти в адмінку вордпресс?
Як поміняти логін і пароль для входу в адмінку WordPress?
Паролі знаєте де потрібно зберігати?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью