<
 • Главная
Статьи

Як видалити збережений пароль в однокласниках. Як видалити пароль і логін в Одноклассниках? Як видалити старий лог і пароль в Яндексі

 1. Швидке видалення «хвостів» у браузері
 2. Відео
 3. Видаляємо збережені браузером дані
 4. Режим «Інкогніто»

Натискання клавіші "DEL" не допоможе вирішити проблему, як видалити пароль і логін в Одноклассниках. У кожній програмі це відбувається по-своєму. Якщо Ви користуєтеся Opera, то потрібно зайти в меню «Інструменти» і вибрати «Налаштування». Правда, яка вкладка «Жезл» дозволить прибрати «галочку» поруч з рядком «Жезл запам'ятовує паролі». Потім підтвердіть "OK".

Що стосується того, як видалити пароль і логін в Одноклассниках в браузері Firefox , То тут все по-іншому. Для цього потрібно увійти в «Інструменти», в підпункт «Налаштування». Перехід в розділ "Налаштування" відкриє доступ до пункту «Не запам'ятовувати історію», що забезпечить усунення логіна і пароля. Читайте докладніше про те, як видалити логін в Олднокласасніках, в даній статті.

Як видалити Старий пароль в Однокласниках?

Безсумнівно, зручно застосовувати функцію браузера, яка полягає в запам'ятовуванні пароля. Всякий раз, входячи на сторінку, немає потреби вводити його. Однак з якоїсь причини Вам потрібно видалити старий пароль, який збережений браузером в налаштуваннях. Ви витратите зовсім небагато часу, щоб розібратися,. Розкрутити сторінку в Одноклассниках вам допоможе наступна послуга.

Наприклад, в Google Chrome , Вельми популярному серед користувачів, алгоритм такий:

 • клікнути по іконці двічі, щоб відкрити браузер;
 • знайти меню «Налаштування», яке розташоване в правому кутку вгорі (три смуги);
 • клікнути по посиланню «Показати додаткові налаштування» (внизу сторінки);
 • відкрити розділ «Управління збереженими паролями» (знаходиться в підміню «Паролі та форми»), вибрати «Управління збереженими паролями». Так Ви зможете знищити паролі, які не потрібно зберігати.

Якщо запитаєте, як видалити старий пароль в Одноклассниках на Mozilla Firefox, то спочатку потрібно ввійти в браузер. Зверху, в правому куті, можна побачити той же позначення - три смуги, - клік по якому дозволить увійти в меню. Тут потрібно вибрати «Налаштування», в наступному вікні - вкладку «Захист». У ній потрібно виконати натискання кнопки «Збережені паролі». В даному вікні Ви виявите паролі, які раніше зберігалися на різних сайтах. Позначте вимагають видалення паролі і позбавляйтеся від них. Якщо видалення пароля пов'язано з відновленням сторінки, дана інформація допоможе розібратися в цьому питанні.

Як видалити пароль в Одноклассниках в Яндексі?

Налаштування браузерів Yandex і Chrome дуже схожі. Тому дії,, мало чим відрізняються. Перш за все, слід знайти кнопку «Налаштування браузера Yandex» у вікні цієї програми, натиснути на неї. Серед інших пунктів меню, яке відкрилося, потрібно вибрати «Налаштування». Потім слід натиснути кнопку «Показати додаткові налаштування» (низ сторінки). Наступна дія - опуститися до розділу «Паролі та автозаповнення» натисканням на кнопку «Управління паролями». Вікно «Паролі» складається з двох полів: перше - для паролів, що автоматично зберігаються, друге - для сайтів, паролі яких немає потреби зберігати. Тепер виділіть потрібний запис, щоб видалити пароль. Після цього свої дії підтвердіть натисканням кнопки «Готово». Якісна розкрутка ВКонтакте доступна при переході по посиланню.

Як видно, алгоритм дій, як видалити пароль в Одноклассниках в Яндексі, багато в чому нагадує Google Chrome.

На нашому сайті, Ви можете замовити платну і недорогу

Левова частка всіх користувачів, які відвідують Однокласники, роблять це саме з комп'ютерного браузера. Найпопулярнішими програмами є: Google Chrome, Opera, яндекс.браузер Microsoft EDGE і Internet Explorer . Всі вони здатні зберегти дані авторіазаціі користувача, але сьогодні ми поговоримо про протилежне - як видалити логін в Одноклассниках при вході.

Заходять в Однокласники з комп'ютера люди найчастіше вдома. Але якщо вам довелося увійти в свій аккаунт з іншого місця, не забудьте потім замести сліди. Зараз ми розповімо, як це грамотно здати.

Швидке видалення «хвостів» у браузері

Наша інструкція побудована на базі браузера Google Chrome в силу його найбільшої популярності . Але ви повинні розуміти, що приблизно те ж саме можна провернути і в інших браузерах.

Отже, для того щоб очистити нашу історію, робимо так:

 1. Натисніть кнопок Ctrl + Shift + Del в активному вікні браузера. Ця комбінація працює практично на всіх браузерах.


Ця комбінація працює практично на всіх браузерах

Тепер потрібно вказати період, за який ви хочете видалити сліди (наприклад, якщо ви працювали пару годин, то видаляти всі дані господаря ПК немає сенсу. Виберіть просто «день»). Також можна вказати що саме потрібно стерти.

Присутні такі пункти:

 • історія переглядів;
 • історія скачування;
 • кеш і зображення;
 • Cookie;
 • паролі;
 • дані автозаповнення;
 • дані розміщуються додатків;
 • медіаліцензіі.

Виберіть ті сліди, які потрібно стерти і тисніть кнопку, позначену цифрою «3».


 1. Розпочнеться очищення, тривалість якої цілком залежатиме від захаращеності ПК або ноутбука, активності користувача і швидкості дискової підсистеми. У будь-якому випадку, чекаємо закінчення операції.

У будь-якому випадку, чекаємо закінчення операції

Готово. Тепер визначити вашу присутність неможливо, але є й інші сліди, які браузер стерти не може. Про них ми поговоримо нижче.

Відео

Прибирайте галочку!

Ось де знаходиться функція:

Якщо ви заходите в Однокласники з чужого комп'ютера, ніколи не активуйте цей режим. Видалити збережені дані не так просто. Нижче ви дізнаєтеся як це зробити.

Видаляємо збережені браузером дані

Якщо браузер вже зберіг ваш логін і пароль, доведеться змусити його забути дані. Робиться це так:

 1. Відкрийте настройки Google Chrome, якшо по кнопці із зображенням трьох крапок. Вона знаходиться у верхньому правому кутку. У меню, виберіть пункт: «Налаштування».


У меню, виберіть пункт: «Налаштування»

 1. Прокрутіть отрившуюся сторінку в самий низ і клікніть по напису, яку ми позначили на скріншоті. Вона відкриє додаткові налаштування.


Вона відкриє додаткові налаштування

 1. Далі, потрібно розкрити пункт «Налаштувати», який знаходиться в розділі «Паролі та форми».


Далі, потрібно розкрити пункт «Налаштувати», який знаходиться в розділі «Паролі та форми»

 1. Тепер слід ввести в поле пошуку запит ok. ru, завдяки чому ми відсіємо паролі тільки для Однокласників та знайшовши свій логін (номер телефону) клікнути на кнопку з трьома крапками. У спливаючому меню виберіть пункт «Видалити».


У спливаючому меню виберіть пункт «Видалити»

Після цього дані втечуть з Google Chrome або іншого браузера, і ніхто не зможе потрапити на вашу сторінку.

Режим «Інкогніто»

Якщо ви захочете зайти на «Моя сторінка» в Одноклассниках, але возитися з настройками і видаляти що-небудь бажання потім немає, просто перейдіть на час в режим «Інкогніто». Ця функція може не зберігається нічого і дає повну анонімність. Запустити е можна відкривши меню Chrome і вибравши там потрібний пункт.


Те ж саме вийде зробити і за допомогою поєднання гарячих клавіш Ctrl + Shift + N.

Приблизно такий же режим є і в інших браузерах. Просто там він називається трохи інакше і трохи не так запускається. Наприклад, в Firefox це «Приватна вікно».

На цьому все. Тепер ми розібралися як прибрати непотрібний логін і пароль при вході в Однокласники і зробити так щоб він навіть не був збережений. Якщо ж у вас є питання, зауваження або пропозиції, пишіть їх в коментарях, ми обов'язково відгукнемося.

Видалити пароль в Одноклассниках

У користувачів соціальної мережі «Одноклассники.ру» необхідність видалити пароль виникає досить часто. Основні дві причини - зміна пароля, коли в пам'яті браузера збереженою залишилася його стара версія , Або випадкове збереження пароля на чужому комп'ютері, що ніяк не прийнятне.

Видалити пароль в Одноклассниках, нескладно, однак для окремих браузерів процедура відрізняється. Можливо, вас зацікавить тема: "Однокласники»: вхід на сторінку з комп'ютера "

Видалення пароля в Мозілли

Як швидко видалити пароль в Google Chrome?

Щоб зрозуміти, як видалити старий пароль в Одноклассниках в хром, також спочатку потрібно у відповідному браузері натиснути на меню Налаштування. У вікні виберемо функцію «показати додаткові настройки» - в результаті відкриється черговий розділ з назвою «Паролі та форми». У цьому меню нас цікавить Управління паролями, де в списку ліквідація потрібного пароля відбувається практично за аналогічною з Мозилли процедурі.

Видалення паролів в Internet Explorer

Браузером Internet Explorer користується трохи сучасних користувачів, проте і тут може виникнути необхідність в тому, щоб швидко вирішити, як видалити пароль і логін в Одноклассниках. Видалення тут пароля передбачає натискання наступних вкладок: Сервіс - Властивості оглядача - Зміст - Параметри. У вікні, що розкрилося виберемо «Видалення журнал автозаповнення» і знімемо навпаки паролів галочку.

Паролі в Яндексі

Поряд з Мозилли, не менш популярний браузер сьогодні Яндекс, тому і питання, як видалити пароль в однокласниках в Яндексі, також досить актуальне. Вирішити проблему, як видалити пароль в Одноклассниках в Яндексі, можна практично як в хром, тому як ці браузери працюють на одному двигуні.

Відкривши настройки браузера, розгорніть додаткові настройки і перейдіть до розділу «Паролі та автозаповнення», де нас буде цікавити «Управління паролями». Вибираючи потрібну адресу, можна подивитися або повністю видалити пароль.

Тепер ви знаєте, як видалити старий пароль в Одноклассниках з будь-якого браузера з мінімумом витрат часу. Нехай користування улюбленої соціальною мережею більше не доставить вам незручностей! Читайте також про те, як відновити сторінку в Одноклассниках, якщо забув пароль, перейшовши по

Як видалити логін при вході в Однокласники

Багато на своїх комп'ютерах могли зіткнутися з картинкою, коли на головній сторінці логін зникає при вході в Однокласники. Працюючи за комп'ютером вдома, Ви не відчуваєте від цієї незручності. Не потрібно нескінченну кількість разів його водити. Але що якщо логін виявився на чужому комп'ютері? Його власник має можливість легко опинитися на Вашій сторінці, тоді від цього «автоматизму» добре б позбутися.

Виникає питання, як видалити логін при вході в Однокласники?

Перший спосіб. Відсутність зображення логіна у вікні сайту досягається його видаленням з програми. Для цього необхідно очистити історію. Так вони називаються, наприклад, в Firefox. Спочатку необхідно зайти в програмні установки, там виявити "Видалити окремі куки". Зазначений браузер містить цю задачу в опції "Конфіденційність". Тепер виберіть папку під назвою odnoklassniki.ru, активуйте "Видалити куки". Якісна розкрутка групи в Однокласниках доступна.

Для видалення цих файлів в Chrome працюємо з функцією "Параметри", переходячи послідовно на кнопки «Додаткові» -> «Особисті дані» -> «Налаштування змісту» -> «Cookie-файли». Позбутися від непотрібної інформації нескладно: видаліть історію в цілому або вибрані файли. Читайте також на тему: "Як видалити пароль і логін в Одноклассниках"
Щоб зрозуміти, як видалити логін при вході в Однокласники в більш нових версіях Chrome, Yandex, потрібно зробити наступне. Справа, у верхній частині сторінки, потрібно активувати значок, щоб відкрити меню. Тут вибираються «Налаштування». Далі виділяється пункт «Показати налаштування». У параметрі «Форми і паролі» - «Управління паролями». Тепер логін виділяється лівої мишкою і віддаляється.
Другий спосіб. Незбережений логін не підлягає видаленню. Коли Ви вперше на сайті заносите будь-які відомості, Вам рекомендують їх автоматично зберегти. Те ж відбувається на Одноклассниках. Відмовтеся від цієї дії. Тоді браузер не виконає одну зі своїх функцій - запам'ятати дані доступу. Якщо вам необхідно виконати накрутку ВКонтакте, перейдіть за посиланням.

Як видалити старий логін в Однокласниках?

За час використання одним користувачем інтернету браузер накопичує все логіни, які запам'яталися. Тому важливо знати, як видалити старий логін в Одноклассниках. В Mozilla FireFox для очищення логінів потрібно увійти в «Інструменти». Далі вибираємо пункт «Видалити особисті дані». Знайшовши у вікні рядок «Збережені паролі», відзначити її і інші опції. Потім натиснути кнопку «Видалити зараз».
Ті ж дії виконуються в програмі Google Chrome, починаючи з розділу «Інструменти», потім → «Видалення даних про переглянуті документах» → «Очистити збережені паролі» → «Видалити дані веб-перегляду». Тепер Ви знаєте, що відповісти друзям на їх питання, як видалити старий логін в Одноклассниках. Читайте також, як заблокувати сторінку в Одноклассниках, перейшовши за цим

Як видалити логін в Одноклассниках?

Перед тим, як користувач потрапляє на свою особисту сторінку на сайті «Однокласники», в обов'язковому порядку йому необхідно ідентифікувати себе за допомогою логіна і пароля. Нерідко два головних поля автоматично залишаються заповненими, що позбавляє користувача від необхідності їх заповнення при наступних входах. Однак іноді трапляються випадки, коли актуальним для користувача стає питання, як видалити логін при вході в Однокласники. Ця необхідність виникає в тому випадку, якщо однокласниками в сім'ї користується виключно він, і в постійній зміні логіна немає необхідності. Читайте також тему: "Однокласники»: вхід на сторінку з комп'ютера ".

Вирішити проблему, як видалити логін в Одноклассниках, сьогодні можливо, багатьма способами. Пропонуємо вашій увазі головні серед них.

Якщо вас цікавить, як видалити логін в Одноклассниках так, щоб автоматично для такого сайту він більше ніколи не відображався, ключове завдання полягає в очищенні «cookie» браузера. Для цього в першу чергу перейдіть в налаштування браузера, де знайдете функцію «видалення окремих cookie». Наприклад, для Мозилли такий пункт можна знайти в меню «приватність». У запропонованому списку знайдіть посилання на соціальну мережу Однокласники, після чого активуйте задачу «видалити кукі».

Якщо найбільш часто використовуваних браузером у вас виступає Chrome, в меню «Налаштування» - « Додаткові налаштування »Відшукайте пункт« особисті дані », де в налаштуваннях контенту також міститься інформація про файли cookie-. Така процедура дозволяє очистити не тільки конкретні вибрані файли, але і повністю всю історію користування браузером, що дуже зручно.

Інший спосіб, як як видалити старий логін в Одноклассниках, полягає в тому, щоб зовсім відмовитися від його збереження. При первинному введенні на сайті даних браузер пропонує провести їх збереження. Досить відмовитися від цієї функції.

Якщо жоден із способів, як видалити логін при вході в Однокласники, не допоміг, спробуйте домогтися результатів шляхом видалення всієї історії браузера. Зазвичай саме цей спосіб використовують при вирішенні питання, як видалити старий логін в Одноклассниках, найбільш часто, адже саме ця процедура є найбільш полегшеної і швидкої, а зробити її без зайвого клопоту можна в абсолютно будь-якому браузері. Сподіваємося, з нашими порадами ви швидко вирішите проблему з видаленням логіна на сайті «Одноклассники.ру»! Можливо, вас зацікавить наступна: "Як видалити пароль в Одноклассниках".


Як видалити пароль в Одноклассниках в Яндексі?
Але що якщо логін виявився на чужому комп'ютері?
Виникає питання, як видалити логін при вході в Однокласники?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью